FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fanoušci, diváci

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Fanoušci, diváci

Příspěvekod Bobík » 25.1.2017 20:09

Jirkovi všechno nejlepší ke krásnému životnímu jubileu :handshake:
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 25.1.2017 23:18

Bobík píše:Jirkovi všechno nejlepší ke krásnému životnímu jubileu :handshake:

Přidávám se. :handshake: :up:

Nejlepší věk! Už nejsi cucák a ještě nejsi dědek ;-)
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 27.1.2017 23:37

Pro JirkuXXL - dodatečně vše nej a pevně nervy! :handshake:
A koukej se taky trochu pochlapit - ve Tvém obvyklém pesimismu co se posil a budoucnosti FKT tejká tě už válcuje Insider - tak nějak se do toho vopřel... :-D :-D :-D
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.1.2017 8:59

Neco mi uniklo ? Tak take preji vse nej , admine :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.1.2017 19:10

Díky všem! I opozdilcům :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 30.1.2017 17:56

Jan Janek píše:Pro JirkuXXL - dodatečně vše nej a pevně nervy! :handshake:
A koukej se taky trochu pochlapit - ve Tvém obvyklém pesimismu co se posil a budoucnosti FKT tejká tě už válcuje Insider - tak nějak se do toho vopřel... :-D :-D :-D

:-D
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.1.2017 19:35

djrhedy píše:

Co já bych pro vás neudělal :-D

http://novi.sklari.cz/viewtopic.php?f=4&t=322&p=52637#p52637 :hi:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 31.1.2017 12:07

JirkaXXL píše:
djrhedy píše:

Co já bych pro vás neudělal :-D

http://novi.sklari.cz/viewtopic.php?f=4&t=322&p=52637#p52637 :hi:

Díky :up:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 4.2.2017 0:55

Ahoj skláři, pokud vše klapne, jak má, tak se v červenci uskuteční 1. teplický fanouškovský turnaj v minikopané, kam budete všichni srdečně zváni! Hrát se bude na půlku fotbalového hřiště systémem 5+1 se střídáním hokejově. Budeme rádi za každý přihlášený tým, který se přijde podělit o kus fotbalové radosti a tak se i v Teplicích uskuteční něco, co je ve světě zcela běžné a snad to i zase o kus sjednotí fanoušky Teplic! Poháry, medaile, občerstvení a zábava jsou samozřejmostí. Sponzory vítáme :-))
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.3.2017 10:55

otazka mezi zdejsi: nevite proc zde uz nevidam na foru Addaxe?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.3.2017 14:00

Tomas píše:otazka mezi zdejsi: nevite proc zde uz nevidam na foru Addaxe?

Addax vede na FB profil Naše Stínadla. Někdy zajde na 2. půli do sektoru 34, jinak se pohybuje jako novinář po hrací ploše a stadionu. Myslím, že jako starší pán prostě toto fórum jen upozadil z důvodu duševního zdraví a časového zaneprázdnění.
:hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.3.2017 16:36

Kozel píše:
Tomas píše:otazka mezi zdejsi: nevite proc zde uz nevidam na foru Addaxe?

Addax vede na FB profil Naše Stínadla. Někdy zajde na 2. půli do sektoru 34, jinak se pohybuje jako novinář po hrací ploše a stadionu. Myslím, že jako starší pán prostě toto fórum jen upozadil z důvodu duševního zdraví a časového zaneprázdnění.

děkuji za info- škoda no
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 16.4.2017 6:04

Všechno nejlepší do Oldřichova, pevné zdraví a spoustu nejen fotbalových radostí vinšuju. Gratuluji Meldo ! :hi:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 16.4.2017 9:27

Tež přeji vše nejlepší :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.4.2017 13:14

Milá Meldo, hodně zdraví a zlobivých vnoučat. A postup do 123456 jako tajný přání.
:hi: :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.4.2017 16:35

Přidávám se :handshake:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 17.4.2017 9:27

Děkuji moc za přání :handshake: , jak jsem už někde psala - děláte mi radost ...na tribunách i na trávě, jen tak dál....a hlavně ve zdraví ! Krásné velikonoce ;-)
:hi: :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 17.4.2017 14:33

Take se pridavam ke gratulaci :hi:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.4.2017 19:04

Ještě ne ani pětiletá fanynka Markétka mě poprosila, abych ostatním teplickým fandům předal přáníčko, na kterém dělala celé dnešní odpoledne.

:applause: :applause: :applause:

velikonoce.jpg
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 18.4.2017 8:02

JirkaXXL píše:Ještě ne ani pětiletá fanynka Markétka mě poprosila, abych ostatním teplickým fandům předal přáníčko, na kterém dělala celé dnešní odpoledne.

velikonoce.jpg

Krásná práce ....Jirko, prosím o předání velikého poděkování, šikulka Markétka !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.4.2017 14:44

:-O
2 promile + podmínka + 2 žebra měšťáka, to už není smůla, ale blbost.
http://zlin.idnes.cz/fanousek-teplic-ko ... zpravy_ras

Jinak se ta informace dobře hodí k zamaskování smažek z Plzně, aby nebyli na první straně celej den.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 18.4.2017 15:40

Kozel píše::-O

Jinak se ta informace dobře hodí k zamaskování smažek z Plzně, aby nebyli na první straně celej den.
:giggle:

Kluci ze S15 ten zákaz vstupu na stadiony určitě opět zhodnotí - těm aktivním systém zase brání ;-)
Jinak teda šest let je pěkná porcička (1 žebro za tři roky).
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 18.4.2017 17:14

6 let v krimu, to se tam jeste neco priuci ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.4.2017 19:51

Nebyl jsem u toho, ale vím, jak média dovedou vyrobit kauzu a od jisté doby a velmi špatné osobní zkušenosti je moje důvěra v městskou policii na bodě mrazu. Čili bych to hned s odsudky nepřeháněl.

Třeba to byl blbec na entou (i když strop šest roků je jako by ho pomalu zabil). Třeba se zlínští městští strážníci nejdřív bili po boku bratrů ze Slovenska a na odznak si vzpomněli až když dostali přes ústa, ehm, žebra. Těžko říct. Pravdu znají jenom účastníci a tipuji, že oba tábory mají tu svou ...

melda píše:
JirkaXXL píše:Ještě ne ani pětiletá fanynka Markétka mě poprosila, abych ostatním teplickým fandům předal přáníčko, na kterém dělala celé dnešní odpoledne.

velikonoce.jpg

Krásná práce ....Jirko, prosím o předání velikého poděkování, šikulka Markétka !!!

Rád vyřídím :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 18.4.2017 20:48

JirkaXXL píše:

Nebyl jsem u toho, ale vím, jak média dovedou vyrobit kauzu a od jisté doby a velmi špatné osobní zkušenosti je moje důvěra v městskou policii na bodě mrazu. Čili bych to hned s odsudky nepřeháněl.

Třeba to byl blbec na entou (i když strop šest roků je jako by ho pomalu zabil). Třeba se zlínští městští strážníci nejdřív bili po boku bratrů ze Slovenska a na odznak si vzpomněli až když dostali přes ústa, ehm, žebra. Těžko říct. Pravdu znají jenom účastníci a tipuji, že oba tábory mají tu svou ...

K tomu asi jen takto:
Jedna partička S15 si jde v poklidu ze sektoru hostí k tranzitu parkujícímu kousek od stadionu, kde je napadena partičkou Slováků, kteří vidí auto s ústeckými SPZ a vyčkává na ně, na což reaguje druhá partička S15, která vyskakuje z auta a běží na pomoc svým přátelům a lítají pěsti a kopance z obou stran. Mezi obě bandy vbíhají strážníci MP a PČR a snaží se obě skupiny oddělit, což se jim moc vzhledem k počtům jejich a obou skupin nedaří a najednou leží jeden ze strážníků MP na zemi a drží se v oblasti žaludku (nikoliv žeber!), přibíhají a přijíždí další hlídky a obě skupiny od sebe oddělují. Pro strážníka MP přijíždí sanitka a PČR sbírá jednoho od nás a jednoho z druhé strany. Upřímně těžko říct, jestli v tom chumlu nakopl MP člověk z naší strany a nebo strany Trenčína, zcela určitě ani jedna strana ale nechtěla udeřit policistu, ale prostě mlátila okolo sebe, aby se bránila před soupeřem. Bohužel z naší strany sebrali člověka, který byl v minulosti již trestán za podobný přestupek, takže bylo nejpohodlnější vybrat jako viníka jeho. Vazbu ale státní zástupce nepodepsal, což je jen důkazem toho, že PČR nemá důkaz, že viník byl přesně on, takže než tu zase někdo bude na naší adresu prskat, tak ať si zjistí fakta a nežere ten Blesk a podobný ho*na, který potřebují zázraky, aby měli o čem psát. A Jirka má pravdu v jedné věci, že strážníci stáli naproti nám s otevřenými teleskopy a i po incidentu řešili pouze nás, ale kamarády ze Slovenska nechali v klidu odejít jako by se nechumelilo, byť střet začali oni. Schovávání osobních čísel u odznaku a zákaz nahrávání kamerou na mobilu byl samozřejmostí :punking:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.4.2017 7:12

boss__007 píše:...takže než tu zase někdo bude na naší adresu prskat, tak ať si zjistí fakta a nežere ten Blesk a podobný ho*na, který potřebují zázraky, aby měli o čem psát.

Pokud jde o mne, tak jsem do toho hovna šťouchl klacíkem, abychom se dozvěděli i necenzurovanou verzi, protože aktivní úloha slovenských přátel byla zřejmá. Díky za odpověď. Přesto si neodpustím poznámku, že pokud jsem v podmínce, tak je lepší vlézt do sámošky, zmastit se a zůstat ležet ve výloze, než se prát ve Zlíně se Slováky.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 19.4.2017 8:45

Kozel píše:
boss__007 píše:...takže než tu zase někdo bude na naší adresu prskat, tak ať si zjistí fakta a nežere ten Blesk a podobný ho*na, který potřebují zázraky, aby měli o čem psát.

Pokud jde o mne, tak jsem do toho hovna šťouchl klacíkem, abychom se dozvěděli i necenzurovanou verzi, protože aktivní úloha slovenských přátel byla zřejmá. Díky za odpověď. Přesto si neodpustím poznámku, že pokud jsem v podmínce, tak je lepší vlézt do sámošky, zmastit se a zůstat ležet ve výloze, než se prát ve Zlíně se Slováky.

Já to nemyslel přímo na tebe, ale najdou se jiní, kteří do toho budou chytře šťourat a těmhle článkům uvěří. Jo, to si člověk řekne, mám podmínku, nesmím udělat průser, kdyby něco, tak jdu stranou, ale ve finále, když na to přijde, tak prostě nepřemýšlí, sám to znám. Řekněme si to takhle - sedíš v hospodě s bráchou, toho někdo majzne z ničeho nic půllitrem, ty budeš v podmínce, co uděláš? Půjdeš se schovat na záchod a čekat, jak to dopadne nebo prostě vyskočíš ze židle a budeš ho bránit?
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2017 6:15

boss__007 píše:
Kozel píše:

Já to nemyslel přímo na tebe, ale najdou se jiní, kteří do toho budou chytře šťourat a těmhle článkům uvěří. Jo, to si člověk řekne, mám podmínku, nesmím udělat průser, kdyby něco, tak jdu stranou, ale ve finále, když na to přijde, tak prostě nepřemýšlí, sám to znám. Řekněme si to takhle - sedíš v hospodě s bráchou, toho někdo majzne z ničeho nic půllitrem, ty budeš v podmínce, co uděláš? Půjdeš se schovat na záchod a čekat, jak to dopadne nebo prostě vyskočíš ze židle a budeš ho bránit?

No, pokud mu prokazou vinu, tak sestku asi nedostane (pokud toho v "rejstriku" nema vicero) , ale tak dvojku mu napari a po roce ho za dobre chovani pusti. Za tu chvilku slavy a hospodskeho hrdinstvi bych rok zivota nevymenil ... Ale ve 40 letech uz clovek uvazuje jinak, nez ve 23 . Taky zalezi na tom, komu je jak shury dano. S podminkou bych urcite nepodstupoval mozna rizika, jako venkovni vyjezd na fotbal, protoze vzdy muzes narazit na blbce, kteri konfliktni situaci vyprovokuji.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 24.4.2017 17:25

Jiříkům i adminům všechno nejlepší :giggle: :handshake:
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 24.4.2017 17:41

Všem Jiříkům krásné jmeniny a hodně zdraví !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 16.5.2017 7:11

Sektor 15 se rozpadá?
Ne, že by mi chyběli, ale všiml jsem si, že jich na fotbal chodí čím dál míň. V neděli jich tam bylo pět a půl. Co s tím udělá vůdce Sektoru (jméno smazáno adminem)?
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 16.5.2017 8:16

prokopecholy píše:Sektor 15 se rozpadá?
Ne, že by mi chyběli, ale všiml jsem si, že jich na fotbal chodí čím dál míň. V neděli jich tam bylo pět a půl. Co s tím udělá vůdce Sektoru (jméno smazáno adminem)?

Ano, Sektor 15 se rozpadá, důvodů je několik, některých se dotkli represe, některé brzdí lenost a jiné osobní spory. S15 žádného vůdce nemá a tím pádem jím nemůžu být ani já sám :idea: Tak teď jsem ti odpověděl já a teď na oplátku mi můžeš říct ty, co to má za smysl tu psát moje jméno? Jestli máš nějaký komplex z S15 či snad dokonce ze mne, tak přijď a pokecáme, ale pochybuju, že budeme nějaký kamarádi, tak si pro příště nech moje jméno laskavě pro sebe, nestojím o to, aby v době největších represí na nás se objevovalo někde na internetu, ale chápu, někde si zaslechl něčí jméno, tak ses chtěl pochlubit tím, že znáš někoho z aktivních členů S15, gratuluji :hi:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.5.2017 20:47

Hlasova podpora kotle chybi ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 17.5.2017 22:48

NIN píše:Hlasova podpora kotle chybi ...

Asi každý rozumný člověk si to uvědomuje a pociťuje, bohužel na tenhle boj jsme malými pány. Tolik zákazů a problémů mezi nejaktivnějšími lidmi tu dlouho nebylo a pomyslné světýlko na konci tunelu je v nedohlednu.
boss__007
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Obecnější témata