FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Pohár Ondrašovka

Příspěvekod melda » 3.9.2009 12:37

.....a to já jsem ráda, že lístky jsou, předprodej bych nestíhala, ale celý zápas uvidím - ahoj v Ústí :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 3.9.2009 14:03

super! Určitě jedu, tohle si nechci nechat ujít :-) Beru to jako takovou malou náhradu, za zmeškané loňské finále :-(
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 3.9.2009 14:20

redkaf píše:super! Určitě jedu, tohle si nechci nechat ujít :-) Beru to jako takovou malou náhradu, za zmeškané loňské finále :-(

To je opravdu malá náhrada, protože to byla bomba na Strahově B-) , až na ten závěr, to to pěkně celý zkazili Synoťáci :-/ , ale určitě paráda, že jedeš, ostatně i vy ostatní, čím více žlutomodrých, tí daleko lépe :up2: , snad uvidíme stejnej výkon jako s Brnem a postoupíme :up: a redkafe, nebojím se, že to bylo poslední naše finále v minerálce cupu, určitě ještě nějaké uvidíš, i my ostatní! :hi: :yes:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 3.9.2009 15:31

Petřík píše:
Linus7 píše:"Arma, dává body zdarma !!!" :up2:

Sedmičko,přiznej že nejsi "originál" a že jsi "nakupoval" u doyena na absolutně svobodné diskuzi ústeckých stránek! :-/

U jakýho doyena ? :-D :-D Na ústeckejch stránkách sem v životě nebyl :up: Mimochodem, pokud vím tak tohle je hodně, ale hodně starý "slogan" :applause:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 3.9.2009 17:11

Vondy se trefuje všude možně jen ne v lize :-D mrzí mě že tam nejsem zatim to vypadá na slušnou podívanou
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 3.9.2009 17:44

Tak jsme je jasně přehráli. I když hráli bez Pimpary,Veverky a Jindráčka. Osama nastoupil a hned gól, Vondy netrefil z metru prázdnou branku :-D ... Samir vypadá jako střelec ! Gól z 25 metrů :up2:
Naposledy upravil Linus7 dne 3.9.2009 17:48, celkově upraveno 1
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod kodl004 » 3.9.2009 17:48

jak to vypadalo byl nekde on-line prenos ? :up2:
Jak to dopadlo? nikde nič není :no:
kodl004
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 3.9.2009 17:54

Zápas už skončil ale přenos byl zde http://aktualne.centrum.cz/sportplus/fo ... nline=4937 jen tak pro rekapitulaci :-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.9.2009 18:22

Pozdrav od Osamy p.Petrikovi, az se zase bude Toma ptat, kolikrat Elsamniho videl hrat ... :-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 3.9.2009 18:55

Super, bylo vidět, že některý kluci nejedou uplně na 100% a i tak jsme si s Ústím poradili :-) Poslední zápasy venku jsou velmi příjemným překvapením, snad to vydrží. Vondy sice nedal z metru prázdnou bránu, ale zase nahrál na gól Mahmutovi a sám jeden taky dal, takže spokojenost :-) Verba tradičně dobrý, Mareš nebyl zas tak hroznej jako obvykle, potěšil gól Osamy. Taky jsem rád, že se pomalu vrací Gašparík. Smejkal na stoperu dobrý, snad jsme mu našli pozici. Na druhou stranu doufám, že to není signál k odchodu Kleina. Merzič gól krásnej, asi se mu proti Brnu zalíbil ten pocit :up2:
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 3.9.2009 19:38

Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Ondra » 3.9.2009 20:19

Jen něco dodám... Hráči Pimpara, Veverka a Jindráček jeli na zápas s doměním, že by měli hrát, ale až na místě se dozvěděli, že hrát nemohou.. :down:
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 3.9.2009 20:22

Ondra píše:Jen něco dodám... Hráči Pimpara, Veverka a Jindráček jeli na zápas s doměním, že by měli hrát, ale až na místě se dozvěděli, že hrát nemohou.. :down:

To je ale chyba na straně Ústí ne? Pokud vim tak my to že nebudou hrát už věděli dlouho dopředu..
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 3.9.2009 20:24

Krásnej výsledek - jen tak dál.
Pimpary,Jindráčka a Veverky je mi líto ale postup je přednější.
S Merziče se stává střelec moc bych mu přál aby se vrátil do repre Bosny a my měli na MS aspon jednoho hráče.
tom

Příspěvekod Ondra » 3.9.2009 20:33

Mára píše:
Ondra píše:Jen něco dodám... Hráči Pimpara, Veverka a Jindráček jeli na zápas s doměním, že by měli hrát, ale až na místě se dozvěděli, že hrát nemohou.. :down:

To je ale chyba na straně Ústí ne? Pokud vim tak my to že nebudou hrát už věděli dlouho dopředu..

Tím my myslíš koho? Když to neví ani sám hráč...
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 3.9.2009 20:36

Ondra píše:Tím my myslíš koho? Když to neví ani sám hráč...

Podívej se níže na příspěvek od Parise 2.9.2009 20:51 :-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.9.2009 20:43

Tak já bohužel trávil odpoledne striktně pracovně, takže jsem si až teď prohlédl alespoň přehled na onlajny.cz. No, vypadá to, že jsme Ústí solidně přejeli :applause:

Co přímé srovnání hráčů? Stál by někdo ve světle dnešního měření sil z ústeckého kádru za úvahu jako posila pro Teplice? V druhé lize jim to zatím slušně šlape, viděl jsem dva zápasy, hráli slušně kluci (ex)tepličtí :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ondra » 3.9.2009 20:48

Mára píše:
Ondra píše:Tím my myslíš koho? Když to neví ani sám hráč...

Podívej se níže na příspěvek od Parise 2.9.2009 20:51 :-)

S Parisem jsem to probíral na základě mé konverzace s Pimpim:))
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 3.9.2009 21:05

Sice jsem stihnul jen druhej poločas (také mohl být začátek zápasu o hodinu později), ale i tak se na to koukalo hezky. Dnes by asi Ustí moc nepomohli ani 3 Tepličáci, co u nich hostují. Ikdyž Ústí má formu, Teplice jí mají také a to je pak rozdíl ligy vidět.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 3.9.2009 22:17

Jabqooo píše:Sice jsem stihnul jen druhej poločas (také mohl být začátek zápasu o hodinu později), ale i tak se na to koukalo hezky. Dnes by asi Ustí moc nepomohli ani 3 Tepličáci, co u nich hostují. Ikdyž Ústí má formu, Teplice jí mají také a to je pak rozdíl ligy vidět.

Mohl, to by se ale muselo hrát v Teplicích, když UL nemá světla. Jedině, že by každej divák vzal do hlediště prskavku....nebo by sektor 15 přisvítil světlicemi :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 3.9.2009 22:38

JirkaXXL píše:Co přímé srovnání hráčů? Stál by někdo ve světle dnešního měření sil z ústeckého kádru za úvahu jako posila pro Teplice? :up:

Člověče, nic moc. Obrana (zejména Dvořák-Džuban-Valenta) silná, dobrá ve vzduchu, ale v konfrontaci s Aidinem a Vondym dost pomalá. Zde opěvovaný Martykán mě trochu zklamal, byl dost neviditelný, víc se mi líbil Benčík. Ale jinak si netroufám hodnotit, Teplice byly celkově o dost lepší a v takovém nepoměru by šikovný jedinec snadno zapadnul; navíc jsem většinu zápasu viděl z plochy, což taky není moc vypovídající.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 6:28

Tak chlapci,byť se to bude zdát divné,já nemám z utkání špatný pocit..... karty byly rozdány již před zápasem, pro mne stále nepochopitelným "vyautováním" 3 z TP hostujících hráčů (respekt,strach - nevím).Řeklo by se "zanedbatelné",ale když soutěž odehrajeme bez větších problémů s 19 lidmi,tak "ztráta 3 je skutečně moc ( + 1dlouhodobě zraněný,1 návrat po operaci,1 aktuálně zraněný) ,tak zbývá 13 hráčů i s náhradním brankařem.....no a 2 "postižení" jsou ještě útočníci,takže nejpohyblivější záložník hraje de facto v útoku.No nic....takže samozřejmě došlo k "přehodnocení "cíle utkání a i tak to nebylo úplně nejhorší i když na závěr si za nás zahráli i 4 dorostenčíci.Pozitivní je to,že i když utkání mělo velmi dobré tempo nedošlo ke zranění,ani udílení karet.
Petřík

Příspěvekod MikeyM » 4.9.2009 7:17

Nebrecet... Chce-li nekdo, aby hraci hrali ma si je osvojit, ne je miti na hostovani. Ikdyz ja do toho nevidim, ja jsem spise pres ty svetlice. ;-)
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 7:20

MikeyM píše:Nebrecet... Chce-li nekdo, aby hraci hrali ma si je osvojit, ne je miti na hostovani. Ikdyz ja do toho nevidim, ja jsem spise pres ty svetlice. ;-)

Myšáku,kdyby se tak stalo,jak doporučuješ,kdo by tedy dával včera za vás góly,kdyby byli Mahmutovič,Merzič a Vondrášek "osvojeni" ?
Petřík

Příspěvekod MikeyM » 4.9.2009 7:29

To prece neni moje starost. Mne se jen nelibi to narikani. Mne prijde samozrejme, ze kdyz mam nejake hrace v druhem muzstvu na hostovani, ze proti mne nemuzou hrat.
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi87 » 4.9.2009 8:15

MikeyM píše:To prece neni moje starost. Mne se jen nelibi to narikani. Mne prijde samozrejme, ze kdyz mam nejake hrace v druhem muzstvu na hostovani, ze proti mne nemuzou hrat.

Přesně tak, s tímhle souhlasím.

A k tomu osvojení Merziče, Mahmutoviče a Vondráška, k tomu by asi těžko došlo, protože to by vedení FKT nepovolilo :) Většinou je při platné smlouvě potřeba i souhlas domovského klubu ;)
Kovi87
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 8:31

Kovi87 píše:
MikeyM píše:To prece neni moje starost. Mne se jen nelibi to narikani. Mne prijde samozrejme, ze kdyz mam nejake hrace v druhem muzstvu na hostovani, ze proti mne nemuzou hrat.

A k tomu osvojení Merziče, Mahmutoviče a Vondráška, k tomu by asi těžko došlo, protože to by vedení FKT nepovolilo :) Většinou je při platné smlouvě potřeba i souhlas domovského klubu ;)

Ale chlapci, mluvit o tomto "problému" v Angli,nebo v Německu,tak vůbec nebudou vědět "vo co goo". To jen u nás atd.atd. viz třeba včerejší názor Addaxe......ale to už není podstatné.....ale třeba až tady zas budeme "přemítát" proč tak rapidně ubývá diváků v hledištích,tak jestli to není jeden střípek z mozaiky.....
Petřík

Příspěvekod Tomas » 4.9.2009 8:34

Petřík píše:
Kovi87 píše:

Ale chlapci, mluvit o tomto "problému" v Angli,nebo v Německu,tak vůbec nebudou vědět "vo co goo". To jen u nás atd.atd. viz třeba včerejší názor Addaxe......ale to už není podstatné.....ale třeba až tady zas budeme "přemítát" proč tak rapidně ubývá diváků v hledištích,tak jestli to není jeden střípek z mozaiky.....

Ja take nejsem fanda techto zakazu hrani proti svemu klubu, ale bohuzel se to tady rozmohlo jak ves v Cechach, takze to FK Teplice nijak nezazlivam.Na to by se mohl nejakym zpusobem podivat CMFS, ale nevim no.Usti podepisovalo smlouvu, a vedelo, ze tam je ta klauzule o "neutoceni" ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi87 » 4.9.2009 9:17

Petřík píše:Ale chlapci, mluvit o tomto "problému" v Angli,nebo v Německu,tak vůbec nebudou vědět "vo co goo". To jen u nás atd.atd. viz třeba včerejší názor Addaxe......ale to už není podstatné.....ale třeba až tady zas budeme "přemítát" proč tak rapidně ubývá diváků v hledištích,tak jestli to není jeden střípek z mozaiky.....

To není tak úplně pravda, pamatuju si, že cca 2-3 roky zpátky si tuhle klauzuli dal do smlouvy Manchester United dokonce při přestupu hráče v zimním přestupním termínu a dotyčný hráč nemohl za nový tým proti United na jaře nastoupit.
Kovi87
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 4.9.2009 9:22

Myslim, že oslabit se v prvním kole poháru o tři hráče je celkem dobrá cena za to, že mají už několik sezon dostatek kvalitních hráčů, se kterými hrají důstojně druhou ligu. Jinak pochvala našim za výsledek, výkon hodnotit bohužel nemůžu, jelikož sem tam nebyl, bohužel...
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 9:33

Bulina píše:Myslim, že oslabit se v prvním kole poháru o tři hráče je celkem dobrá cena za to, že mají už několik sezon dostatek kvalitních hráčů, se kterými hrají důstojně druhou ligu. Jinak pochvala našim za výsledek, výkon hodnotit bohužel nemůžu, jelikož sem tam nebyl, bohužel...

Jo,určitě...kudy chodím,tudy velebím..a ukončeme to.
Petřík

Příspěvekod KiNG » 4.9.2009 10:53

Nezlob se na mě, Petříku, ale skutečně velebíš. A já ti povětšinou dávám za pravdu. Alespoň u sebe doma ;-) Nepatřim k těm, co se ti tu posmívali nebo, co by zbrojili proti tobě, avšak když došlo na skutečnou konfrontaci těchto týmů, připadá mi, že strkáš hlavu do písku. Dochází k tomu skutečně, jak tu někdo psal níže, i v Anglii atd. Taky mi to nepřijde vůči UL fair, ale zase chápu TP, že toho využijí. A UL s tim samozřejmě musí počítat, když k nim tito hráči přichází. Takže stačí se k tomu postavit jako chlap. Zkrátka to UL jednou nevyšlo, no...
KiNG
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 11:21

KiNG píše:Nezlob se na mě, Petříku, ale skutečně velebíš. A já ti povětšinou dávám za pravdu. Alespoň u sebe doma ;-) Nepatřim k těm, co se ti tu posmívali nebo, co by zbrojili proti tobě, avšak když došlo na skutečnou konfrontaci těchto týmů, připadá mi, že strkáš hlavu do písku. Dochází k tomu skutečně, jak tu někdo psal níže, i v Anglii atd. Taky mi to nepřijde vůči UL fair, ale zase chápu TP, že toho využijí. A UL s tim samozřejmě musí počítat, když k nim tito hráči přichází. Takže stačí se k tomu postavit jako chlap. Zkrátka to UL jednou nevyšlo, no...

Ale já se k tomu skutečně postavil "jako chlap",mrkni se na můj dnešní první příspěvek,cituji se:"Tak chlapci,byť se to bude zdát divné,já nemám z utkání špatný pocit...."
a to ostatní je jen taková pěna.Nakonec ,proč bych si měl kazit letošní fotbalový podzim,když je pro Ústí tak skvělý (teda zatím :yes: )......

PS: tady asi došlo k nedorozumnění - já velebím spolupráci s TP...skutečně .... jsem realista!
Naposledy upravil Petřík dne 4.9.2009 11:24, celkově upraveno 1
Petřík

Příspěvekod JTB » 4.9.2009 11:21

Petřík píše:Ale chlapci, mluvit o tomto "problému" v Angli,nebo v Německu,tak vůbec nebudou vědět "vo co goo".

Není pravda. Minimálně v Anglii je takováto klauzule poměrně častá.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.9.2009 11:37

...a ke zbytku:
Je potřeba vidět kontext - takováhle klauzule je v naší lize již téměř samozřejmostí a Teplice k jejímu užívání sáhly až po špatné zkušenosti, kdy je často nejvíce trápil jejich bývalý hráč. Vzpomene si někdo, kdo to přesně byl? Napadlo mě trio Kroupa, Sourada, Holomek, ale jinak lovím v paměti marně. Přesně si pamatuju, jak po nějakém takovém zápase Hrdlička říkal, že odteď budou tuhle klauzuli uplatňovat...

Bohužel, taková je teď zvyklost, osobně myslím, že horší by bylo nechat dotyčné tři (a co Vasil s Prcim? Ti nehostují?) hrát a v případě jakéhokoli zaškobrtnutí poslouchat, proč že se nevyužilo podmínek hostování...

Ústí by mělo spíš zajímat, proč všichni obránci rychlostně a souhrou nestíhali - a absence Pimpary na to zas takový vliv mít nemohla. Chápu, že je prohra 4:1 nezaslouženě krutá, protože obraz hry tak jednoznačný nebyl, ale stejně...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.9.2009 11:56

K těm třem, co nemohli hrát za Ul - zredukoval bych je na dva, protože Veverka by tak jako tak nemohl hrát - má totiž angínu (odvolávám se na rozhovor s trenérem Habancem).
Ale dva, nebo tři, vyjde to nastejno. Jde o princip, který je ve svém jádru špatný. Nezazlívám to v tomto případě Teplicím - proč zrovna my bychom měli dělat v této věci Dona Quijota. Nic to ale nemění na tom, že celkově bych tuto věc zařadil do zmiňovaných deseti bodů. Nepřijde mi totiž přirozená. Doufám jen, že p. Hrdlička a ostatní, kteří se k němu připojí, prosadí dlouho plánovaný projekt s osamostatněním I. a II. ligy. Kde by tyto věci měly být už ošetřeny jinak (co vím, mělo se tam mluvit i o zásadní změně, týkající se agentů).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 4.9.2009 12:03

Ja si nedovedu predstavit, ze bych sel (na chvilku) do jine spolecnosti a tam bych pracoval proti svemu soucasnemu zamestnavatelovi. :-)
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.9.2009 12:10

MikeyM píše:Ja si nedovedu predstavit, ze bych sel (na chvilku) do jine spolecnosti a tam bych pracoval proti svemu soucasnemu zamestnavatelovi. :-)

:-O Jakým způsobem bys mohl pracovat proti svému zaměstnavateli?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 4.9.2009 12:11

Spatny priklad. :-) Ale fotbalista treba tim, ze by svemu domovskemu klubu dal gol, ktery by domovsky klub vyradil?
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 12:17

JTB píše:...a ke zbytku:
Je potřeba vidět kontext - takováhle klauzule je v naší lize již téměř samozřejmostí a Teplice k jejímu užívání sáhly až po špatné zkušenosti, kdy je často nejvíce trápil jejich bývalý hráč. Vzpomene si někdo, kdo to přesně byl? Napadlo mě trio Kroupa, Sourada, Holomek, ale jinak lovím v paměti marně. Přesně si pamatuju, jak po nějakém takovém zápase Hrdlička říkal, že odteď budou tuhle klauzuli uplatňovat...

Bohužel, taková je teď zvyklost, osobně myslím, že horší by bylo nechat dotyčné tři (a co Vasil s Prcim? Ti nehostují?) hrát a v případě jakéhokoli zaškobrtnutí poslouchat, proč že se nevyužilo podmínek hostování...

Ústí by mělo spíš zajímat, proč všichni obránci rychlostně a souhrou nestíhali - a absence Pimpary na to zas takový vliv mít nemohla. Chápu, že je prohra 4:1 nezaslouženě krutá, protože obraz hry tak jednoznačný nebyl, ale stejně...

Vasil a Prci jsou již naši....
To,že naši urostlí obránci nestíhali je fakt,který určitě nezapříčinila absence Pimpary,spíše nám ublížila absence útočníků a z toho vyplývajíci korektury v záloze,ale to je už za námi....ale potěšilo mě,že jeden věčně "mrmlající" fanoušek Teplic (doyen) byl spokojen s pohledností zápasu...a o to šlo asi především.
Petřík

Příspěvekod Addax » 4.9.2009 12:39

MikeyM píše:Spatny priklad. :-) Ale fotbalista treba tim, ze by svemu domovskemu klubu dal gol, ktery by domovsky klub vyradil?

Řeknu Ti to takhle: riziko podnikání. Klub, který posílá svého hráče na hostování, musí počítat s tím, že se bude střetávat i s klubem, kde má hráče v jejich základu. Většinou chodí hostovat do klubu, kde je předpoklad, když se nevešel do základu v tom mateřském, že bude hrát co nejvíc tam. Samozřejmě, aby se rozehrál a otrkal v zátěži, s cílem vrátit se ke svým a mít na základ. Takhle, když budou mít kluby vzájemně rozpůjčovaná hejna hráčů a budou pořád uplatňovat tohle "pravidlo", bude z toho jednak maglajz a taky tím utrpí i tak pošramocená pověst o kvalitě našich soutěží.
A pokud hráč rozhodne v zápase o porážce mateřského týmu? Proč ne, vždyť to je výzva jako hrom. Jestliže by rozhodl takovým způsobem, že prokáže svojí kvalitu a kdy jindy, než právě v utkání se svými tím řekne: patřím do základu! Pokud se stane, že dá náhodnou haluz a v zápase hrál tužku - pak je jedno, jestli byl na hřišti, nebo ne. Tu hlavu nebo nohu tam nedopatřením mohl přichomejtnout kdokoli. ;-)
To je můj názor.
Naposledy upravil Addax dne 4.9.2009 12:48, celkově upraveno 1
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.9.2009 12:45

JTB píše:...a ke zbytku:

K nim bych pridal hostovani Dolezala v Hradci Kralove, co si pamatuji tak nas take vytrestal golem ve vzajemnem zapase.(v ramci zapasu 1.ligy)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.9.2009 13:25

Petřík píše:Potěšilo mě,že jeden věčně "mrmlající" fanoušek Teplic (doyen) byl spokojen s pohledností zápasu...a o to šlo asi především.

Souhlas, na ten zápas se jinak koukalo moc pěkně, dokonce líp než na ligu, protože podobný prostor dostala teplická ofenziva letos leda na Střížkově - a přitom to nevypadalo, že hrají s nějakými nazdárky z nižší soutěže. Výsledek byl ve finále fakt trochu krutý. Spíš bych se zeptal - a promiň, že bodám do vosího hnízda, jak moc (ne)vyšel zápas Honzovi Martykánovi. Tady na fóru jsou na něj celkem pozitivní reference, ale včera si rozhodně o ligu neřekl... :-(
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 4.9.2009 13:31

Zpátky ze zápasu mě vezl ústeckej Karlík ještě s kámošem a pěkně nadával na tu klauzoli, já jsem fanda teplickýho fotbalu tělem i duší, ale nechtěl jsem před ním raději nic říkat, ovšem tohle nařízení je ve smlouvě a už platí pěknou řádku let, tak nevím proč mají Ústeční tolik řečí, Kdyby Veverka a spol. hráli, stejně se domnívám, že by naši zvítězili, to co oni dokázali neproměnit, no škoda slov, ale zápas moc pěknej a díky hoši za super výsledek, paráda, teď znovu takhle zahrát v Hlučíně 23.9. :up2: :up: :applause:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.9.2009 13:55

Koukám, že tady to dnes žije. Petřík nevydýchal vyřazení, což moc dobře nechápu. I Teplice měly nucené absence a ne zrovna nepodstatné. A že nesměli hrát kmenoví hráči Teplic proti svému klubu? Proč to řešit? V Česku je to běžná praxe a nevidím důvod, proč by se tohle mateřský klub nemohl ošéfovat. Když někomu tento jev vadí, nechť hraje jen se svými kmenovými hráči nebo ať si to smluvně vyřeší již při vyjednávání hostování. Pořád je to jenom zápůjčka.

A ta poznámka s Merzičem nebo Mahmutovičem? Totálně mimo realitu, vzhledem k finančním možnostem Ústí a faktu, že oba byly pod smlouvou v Teplicích. Začíná mi to připomínat povzdechy Chomutova. Řekněme si upřímně: kde by Ústí bylo bez pomoci Teplic? Soudě podle ohlasů (zápas jsem bohužel neviděl), včera vyhrál lepší a tečka :handshake:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod david » 4.9.2009 15:27

JTB: ten hráč byl Pikl, toho asi myslíš, protože ten nám dal skoro pokaždý za Žižkov gól, když proti nám hrál. Ale nevím, jestli byl ještě náš nebo ne. Jinak Sourada za Blšany nám taky dal snad tři góly. Ale už se mi to plete, tak si nejsem jistej. :-)

K včerejšku. Dobrej fotbal, samozřejmě Ústí mohlo prohrát míň, např. 2:3, ale taky klidně 3:8, takže výsledek tak nějak odpovídá, řekl bych. :-)
david
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.9.2009 16:45

david píše:K včerejšku. Dobrej fotbal, samozřejmě Ústí mohlo prohrát míň, např. 2:3, ale taky klidně 3:8, takže výsledek tak nějak odpovídá, řekl bych. :-)

Prostě Teplice teď jedou. ;-)
Všiml jsem si ještě jedné pozitivní věci u jednotlivců z poslední doby. Hráč když udělá v jednom zápase fatální chybu, tak nestáhne ocas a nežere se tím několik dalších zápasů, jako v minulosti. Naopak se v dalším období zabejčí, snaží se chybu odčinit a daří se mu to. Viz Merzič :up: , ale i několik jiných před ním. Že by se přece jen z "dlouhé tratě" ozvala práce psychologa?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 5.9.2009 11:50

JTB - Holomek,Kroupa,Sourada - Sourada možná jednou ale takovej Alešek Piklů ten skoro v každym zápase - o Piklovi se mu zdá možná ještě ted - ten nám dával.
tom

Příspěvekod NIN » 5.9.2009 11:56

tom píše:JTB - Holomek,Kroupa,Sourada - Sourada možná jednou ale takovej Alešek Piklů ten skoro v každym zápase - o Piklovi se mu zdá možná ještě ted - ten nám dával.

prosimte kolik nám ten DŘEVÁK Krópa gólů ... Zaplať pánbu, že je pryč i kdyby nám jich dal 20.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.9.2009 12:54

NIN píše:
tom píše:JTB - Holomek,Kroupa,Sourada - Sourada možná jednou ale takovej Alešek Piklů ten skoro v každym zápase - o Piklovi se mu zdá možná ještě ted - ten nám dával.

prosimte kolik nám ten DŘEVÁK Krópa gólů ... Zaplať pánbu, že je pryč i kdyby nám jich dal 20.

no to radeji ne.... :-)
Tomas
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Pohárové zápasy