FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Pohár Ondrašovka

Příspěvekod Ariatti » 12.10.2009 13:44

Kolega mi ráno tvrdil, že je to na svátek, 28. října.
Ariatti
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 12.10.2009 15:02

Linus7
Registrovaný člen

Teplice - Hradec Králové

Příspěvekod Addax » 4.11.2009 14:07

Odveta 4. kola českého poháru - středa 11.11.2009 od 17:00 hodin.
Pozor!!: kdo má ruce, nohy - sejdeme se před zápasem v 15:00 v kavárně Naše adresa v Krupské ulici. Paris jistě k tomu ještě řekne své... ;-)
Addax
Registrovaný člen

Re: Teplice - Hradec Králové

Příspěvekod kodl004 » 5.11.2009 0:32

Addax píše:Odveta 4. kola českého poháru - středa 11.11.2009 od 17:00 hodin.
Pozor!!: kdo má ruce, nohy - sejdeme se před zápasem v 15:00 v kavárně Naše adresa v Krupské ulici. Paris jistě k tomu ještě řekne své... ;-)

Budu tam!!!
kodl004
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 9.11.2009 10:28

Už ve středu čeká na Teplice odvetný pohárový zápas Ondrášovka Cupu proti Hradci Králové. První díl dvoudílného osmifnálového seriálu pod Lízátky vyhrály Teplice 2:1, v odvetě by neměly mít problém s postupem. Utkání začíná na Stínadlech od 17 hodin, vstupné činí 40 korun. Permanentkáři můžou do hlediště zadarmo. Už v 15 hodin se ale tepličtí fanoušci sejdou v Café Naše adresa v Krupské ulici, kde je naplánováno přátelské setkání příznivců žlutomodrých, při kterém se bude povídat o fotbale. K vidění bude i klubová kronika ze 70. let. Přijďte se seznámit s těmi, v jejichž srdci proudí žlutomodrá krev a pak společně vyrazte na Stínadla povzbudit Plíškovi hochy!

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... -Cafe-Nase
Naposledy upravil Paris dne 9.11.2009 10:30, celkově upraveno 1
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 9.11.2009 10:29

.
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 9.11.2009 12:23

V 15,00 hod. nestíhám, ale na stadionu do 17,00 hod. ANO - zas bude jen hlavní tribuna ?!?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 10.11.2009 10:13

melda píše:zas bude jen hlavní tribuna ?!?

Jen hlavní?? Ale ono to stačí, víc jak 500 lidí nepřijde.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.11.2009 12:37

Já přece netvrdím, že nás tam bude mnoho :no: , mě se jen pohled na hřiště víc líbí ze sektoru 32-33 :yes: , ale pro jednou to zcela určitě přežiju ;-) :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 10.11.2009 14:20

melda píše:Já přece netvrdím, že nás tam bude mnoho :no: , mě se jen pohled na hřiště víc líbí ze sektoru 32-33 :yes: , ale pro jednou to zcela určitě přežiju ;-) :hi:

Já chodim do 34 a rád bych tam byl i zítra.. jak to víte, že má být otevřena jen hlavní tribuna? dyť loni v poháru třeba s Libercem byl celej stadion otevřen..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 10.11.2009 14:34

RUSSELL píše:
melda píše:Já přece netvrdím, že nás tam bude mnoho :no: , mě se jen pohled na hřiště víc líbí ze sektoru 32-33 :yes: , ale pro jednou to zcela určitě přežiju ;-) :hi:

Já chodim do 34 a rád bych tam byl i zítra.. jak to víte, že má být otevřena jen hlavní tribuna? dyť loni v poháru třeba s Libercem byl celej stadion otevřen..

Aha, tak sem to teď četl na webu.. štve mě to no, ale nějak to vydržim.. doufám, že budou padat branky..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.11.2009 14:51

Takže, abych to shrnul:

- 17:00 je příliš brzo. To by byl takový problém to hrát pod světly třeba od 19:00?
- jen hlavní tribuna v okamžiku, kdy se fanoušci konečně opět začali mobilizovat na protější tribuně.

Čili organizačně palec dolů, snad si alespoň hráči opět zaslouží palec nahoru. Letos chci „dabl“ :-D :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod lyg6he » 10.11.2009 15:02

jaj mysím že lidi ve fotbale začínají lést do zadku komukoliv kdo zaplatí nějaké kapesné :down: takže příští rok se taky nemusí hrát už o pohár ale třeba paroubkovo trenky :down: :down: zdar a at nám to jede jak do ted !!!!!!!!!!!!
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 10.11.2009 16:20

JirkaXXL píše:Takže, abych to shrnul:

- 17:00 je příliš brzo. To by byl takový problém to hrát pod světly třeba od 19:00?
- jen hlavní tribuna v okamžiku, kdy se fanoušci konečně opět začali mobilizovat na protější tribuně.

Čili organizačně palec dolů, snad si alespoň hráči opět zaslouží palec nahoru. Letos chci „dabl“ :-D :applause:

No já si myslim, že se to mohli hrát třeba i až o víkendu.. třeba v sobotu od 17:00.. je repre pauza, takže bych v tom neviděl problém.. navíc nám bude chybět stejně jen Grigar a myslim si, že ani zejtra chytat nebude a bude v bráně Slavík..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 11.11.2009 7:11

RUSSELL píše:

No já si myslim, že se to mohli hrát třeba i až o víkendu.. třeba v sobotu od 17:00.. je repre pauza, takže bych v tom neviděl problém.. navíc nám bude chybět stejně jen Grigar a myslim si, že ani zejtra chytat nebude a bude v bráně Slavík..

Chlapče,nezapomeň ve své "panské pýše",že Hradec hraje taky regulerní soutěž a o víkendu je na pořádu 16.kolo.... :idea:
Petřík

Příspěvekod RUSSELL » 11.11.2009 14:47

Petřík píše:
RUSSELL píše:

Chlapče,nezapomeň ve své "panské pýše",že Hradec hraje taky regulerní soutěž a o víkendu je na pořádu 16.kolo.... :idea:

Vážně? no já právě myslel, že už ta 2.liga má dohráno.. tak to pak jo..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 11.11.2009 19:05

A je to doma :-)
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 11.11.2009 19:59

RUSSELL píše:No já si myslim, že se to mohli hrát třeba i až o víkendu.. třeba v sobotu od 17:00.. je repre pauza, takže bych v tom neviděl problém.. navíc nám bude chybět stejně jen Grigar a myslim si, že ani zejtra chytat nebude a bude v bráně Slavík..

No, nechci být oním generálem po bitvě, ale tenhle tvůj přípěvek se vážně moc nepovedl. Krom toho, že Hradec o víkendu dohrává 2. ligu, neseděly ani ty absence. Celkem to bylo: Grigar (reprezentace), Rosa (koleno), Ljevakovič (chřipka), Verbíř (sval), Mahmutovič (tříslo) + nemocný Vidlička na lavičce. ;-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 11.11.2009 20:31

Ettiene píše:A je to doma :-)

...to sice jo, ale že by kluci nadchli :-/ - jsem trošku, trošku dost, zklamaná ...vím, že se na mě vrhnete s taktikou a náhradní sestavou, ale ...
No, třeba byl druhý poločas trénink na usilovné bránění :-))a využijeme to proti Olomouci :-))
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.11.2009 20:31

Po nějaké době jdu ze stadionu nespokojen. Dva levně darované góly a naši přestali hrát aktivně a zodpovědně. Místo, abychom soupeře dorazili dalšími brankami, necháme se nesmyslně zatlačit. S jedním maníkem jsem se dnes slušně pohádal, protože tvrdil, že Hradec jako druhý tým druhé ligy má také svou kvalitu, kterou je třeba respektovat.

Právě proto, že ho je třeba respektovat, nelze od nějaké 25. minuty hrát s tím, že už se nemůže nic stát. Tím spíš, že se na hřiště dostali hráči, kteří obvykle nehrají nebo teď delší dobu nehráli. Čekal bych větší hladovost! :down:

Ještě, že Slavík zachytal a nenechal Hradec vyrovnat :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 11.11.2009 21:13

JirkaXXL píše:S jedním maníkem jsem se dnes slušně pohádal, protože tvrdil, že Hradec jako druhý tým druhé ligy má také svou kvalitu, kterou je třeba respektovat.
Ještě, že Slavík zachytal a nenechal Hradec vyrovnat :applause:

Však jo, Hradec má svou kvalitu, ukázal to ve 2. poločase, kdy dokázal ten klub severočeských turistů v pohodě přehrát, akorát že jako druholigový tým nebyl příliš nepříjemný v koncovce... :-) Dneska od 15. minudy vážně nic moc a dobře to ví i Plíšek, který dneska volil na své poměry hodně tvrdá slova.

Co se naskočivších hráčů týče:
- Slavík - není horší než Grigar, dneska zalapal velice solidně a až na jedno vypadnutí míče po souboji, kde byl beztak faul (to se děje Grigarovi častěji) velmi spolehlivý, i když vyloženou šanci musel hasit jen jednou (59. Hochmeister z levé strany + dorážka Pilaře)
- Merzič - své si odvedl, ale spíš jen dozadu, Vidlička je dnes mnohem platnější
- Gašparík - v první půli celkem aktivní, měl po své straně pár dobrých akcí i centrů, ale postupem času zhasnul.
- Stožický vpravo - téměř neviditelný.
- Hesek - měl jen takové záblesky aktivity, kdy udržel míč, rozdal ho, ale pak se zase na dlouho ztratil. Je znát, že mu chybí herní praxe, v některých momentech se až příliš zbavoval míče. Ale překvapivě se mi líbil ze všech náhradníků nejvíc.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod karlos_moya » 11.11.2009 22:27

Určitě mě kluci dnes nepotěšili . Aspoň se opět ukázali naši teplický zoufalý urážeči . Jen okolo mě jich bylo minimálně pět :down: . Už aby byl zase na Stínadlech kravál , aby tihle pitomci nebyli slyšet .
Postup je v kapse , na jaře budeme dál bojovat a na tenhle zápas si nikdo nevzpomene .
karlos_moya
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.11.2009 23:56

Nojo, no. Zápas se nám nevyvedl, nic nemění na tom fakt, že nehrála spolu vítězná ligová sestava. Protože náhradníci z lavičky měli hrát jak o život a dokázat - nejsme o nic horší. Místo toho hrál celý mančaft na půl plynu. Říkali jsme si s Karlosem - hlavně, ať na to hráči rychle zapomenou a nenosej to v hlavách až do Olomouce, že takhle dovedou zahrát (bohužel) taky. Tam to musí být zase ty naše Tepličky v plné síle a suverenitě. Pár postřehů:
1. Uzavřené prázdné tribuny působí nepřirozeně. Ono to má sic svoje výhody, při očekávané nízké návštěvě se ušetří na půlce pořadatelů, na 2/3 z obsluhy stánků, lidi se nakumulují k sobě a je jim v té zimě tak nějak tepleji. Ale hráči tím byli vyloženě zaskočeni ;-) . Už při nástupu pozdravili hlavní tribunu, pak čelem vzad, ruce nahoru na pozdrav a... "komu to vlastně máváme?" :-) Pak se to projevilo ve II. půli, kdy se spoléhali že budou hrát na tu svojí magickou jižní bránu, kam to půjde o 100% líp a kde jsou zvyklí, že ty hlavičky v ochozech je přitahují k bráně, jako silné magnety. A ono tentokrát nic, kouzlo se vytratilo.
2. K tomu se váže hned další věc: sám jsem se mimoděk přistihl, jsa uvržen v neobvyklá místa na hlavní, jak lehce můžu být ovlivněn svým bezprostředním okolím a dělat to, co ostatní. Čili, jsem na východní - mám chuť fandit s ostatními a nedělá mi potíž i sám začít. Teď na hlavní nedopatřením v hloučku notorických remcalů a skoro mě strhli k remcání taky. Naštěstí mě včas zarazila hrůzná představa, že jsme se dnes přenesli v čase o rok, dva nazpátek. Hráči, i jejich fanoušci. Apel na obě skupiny: neměňme své vítězné rituály.
3. K některým výkonům na hřišti. Potěšil mě Kuba Mareš, hlavně v I. půli. Měl drajv, dokázal i přihrávat a při gólu prokázal i klid a chytrost k zakončení. Naopak čím dál víc mě Klein utvrzuje v tom, že by se měl vrátit na svůj suverénní post stopera (sám se vyjádřil, že se tam líp cítí). Dále, Gašpi: jsi to Ty? :-O Ten rychlý dravec např. se Spartou, cos přihrál na gól a ztrapňoval Řepku? Kdeže loňské sněhy jsou...
Berme to tedy tak, že vzhledem k předchozímu výsledku pod lízátky jsme měli dobrou příležitost (kdy jindy?) v odvetě vyzkoušet přehrát soupeře i bez svých stálých opor. Nepovedlo se, tak znovu k osvědčenému. Na hřišti, i v hledišti.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.11.2009 1:22

Mě právě mrzí to, že i za zdánlivě rozhodnutého stavu, měli hráči, kteří delší čas nehráli, makat a prát se o triko. Gašparík prakticky vypadl z kádru áčku, Hesek sotva paběrkuje, Kalivoda přišel nedávno, Merzič si taky moc nezahrál. Speciálně tohle kvarteto mělo být tak namotivované, že nějakou postupová letargii nemělo ani u zbytku kádru dopustit. Zvlášť, když soupeř byl už na lopatě a prohrával o dvě branky. To se měl valit jeden útok za druhým. Přece nelze čekat od 25. minuty na závěrečný hvizd a tím spíše, pokud jsou na hřišti hráči, kteří mají bojovat o dres. Nebo už cítí, že si budou v zimě balit kufry? Tohle mi fakt rozum nebere ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 12.11.2009 6:51

Addaxi, velký dík za slova o fanoušcích či spíš o remcalech ;-) a i místě na tribuně, jsem ráda, že to není jen můj dojem - prostě to nebylo ono, ani na hřišti ani v hledišti .... ale bude zase líp :yes: a na to se budu těšit :applause: TEPLICE DO TOHO :applause:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 12.11.2009 7:27

JirkaXXL píše:Mě právě mrzí to, že i za zdánlivě rozhodnutého stavu, měli hráči, kteří delší čas nehráli, makat a prát se o triko. Gašparík prakticky vypadl z kádru áčku, Hesek sotva paběrkuje, Kalivoda přišel nedávno, Merzič si taky moc nezahrál. Speciálně tohle kvarteto mělo být tak namotivované, že nějakou postupová letargii nemělo ani u zbytku kádru dopustit. Zvlášť, když soupeř byl už na lopatě a prohrával o dvě branky. To se měl valit jeden útok za druhým. Přece nelze čekat od 25. minuty na závěrečný hvizd a tím spíše, pokud jsou na hřišti hráči, kteří mají bojovat o dres. Nebo už cítí, že si budou v zimě balit kufry? Tohle mi fakt rozum nebere ...

Jirko, souhlas,ale mně tam chybělo "to něco" navíc,to "fotbalový".......trošičku si to strkat pro radost,jako "ti kluci opálení". Mám z toho úplně stejný dojem,jaký jsem měl v létě po vystoupení Slávie v Mostě u příležitosti 100 let fotbalu tamtéž.Čekal jsem,že u účastníka LM a mistra uvidím právě to něco ...... :-(
Petřík

Příspěvekod RUSSELL » 12.11.2009 8:03

JTB píše:
RUSSELL píše:No já si myslim, že se to mohli hrát třeba i až o víkendu.. třeba v sobotu od 17:00.. je repre pauza, takže bych v tom neviděl problém.. navíc nám bude chybět stejně jen Grigar a myslim si, že ani zejtra chytat nebude a bude v bráně Slavík..

No, nechci být oním generálem po bitvě, ale tenhle tvůj přípěvek se vážně moc nepovedl. Krom toho, že Hradec o víkendu dohrává 2. ligu, neseděly ani ty absence. Celkem to bylo: Grigar (reprezentace), Rosa (koleno), Ljevakovič (chřipka), Verbíř (sval), Mahmutovič (tříslo) + nemocný Vidlička na lavičce. ;-)

No stim, že nám bude chybět jen Grigar to byla odezva na tu reprezentační pauzu.. to nebylo myšleno, že jsou všichni zdraví ;)

Jinak fotbal byl fakt nic moc.. druhej poločas byl doslova tragickej jako celá hlavní tribuna.. tam prostě choděj jen kibicové, takže sem vždycky smutně koukal na ten svůj flek v S34..
Ale aspoň jsme postoupili.. sem zvědav, koho dostanem v dalším kole..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 12.11.2009 14:45

Byli jste ve středu na Hradci? Najděte se na některé z dvaašedesáti fotek :-)

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ec-Najdete
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 12.11.2009 19:40

Já se snažil fandit, ale popravdě, když jsem tam fandil skoro sám, tak mě to moc nebavilo. A jinak k těm remcalům - nemaj co remcat když předtím nefandili. Kritizovat umí každej, ale povzbudit málo kdo z nich. Jinak výkon komentovat nebudu, holt kluci neměli svůj den. Teď si můžou odpočinout a pak hurá na Hanou.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 12.11.2009 20:54

Já podobnej výkon čekal ale naštvalo mě že Plíšek nepostavil Osamu - hráče pro lidi - něco by předvedl - místo něj tam chodil otrávenej Hesek.
Gašparík se snažil ale potřebuje hrát,hrát,hrát - 2 roky pauzy jsou znát to je jasný.
Kalivoda - dal v lize 2 goly ale co sem ho zatim viděl tak hrůza a děs - pomalej,nepřihraje - takovej novej Doležal :down: :down: :down:
Výkon hodit za hlavu a jedeme dál - jak řiká Jirka letos chci DOUBLE :up2: :up2: :up2:
tom

Příspěvekod melda » 13.11.2009 7:00

Paris píše:Byli jste ve středu na Hradci? Najděte se na některé z dvaašedesáti fotek :-)

...byla jsem a nenašla se :no: - no asi to nepřežiju a nechá to šrámy na mé žlutomodré dušičce :-O a to jsem Parisi i mávala :idea: :-))
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 13.11.2009 10:10

melda píše:
Paris píše:Byli jste ve středu na Hradci? Najděte se na některé z dvaašedesáti fotek :-)

...byla jsem a nenašla se :no: - no asi to nepřežiju a nechá to šrámy na mé žlutomodré dušičce :-O a to jsem Parisi i mávala :idea: :-))

Tak příště ještě vííííííííííc...anebo zítra v Oldřichově na šlágru I. A třídy ;-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.11.2009 13:57

Hele, to vypadá jak když se vymlouvám, ale zítra to nepůjde, muž slaví 60tiny - my máme letos vůbec jakýsi oslavný rok - ale hodlám jít 17.11 na tu dohrávku, to už mi nikdo a nic nepřekazí :-)) :hi: :-))
melda
Registrovaný člen

Meldiny rodinné oslavy :-)

Příspěvekod Addax » 13.11.2009 14:46

melda píše:Hele, to vypadá jak když se vymlouvám, ale zítra to nepůjde, muž slaví 60tiny - my máme letos vůbec jakýsi oslavný rok - ale hodlám jít 17.11 na tu dohrávku, to už mi nikdo a nic nepřekazí :-)) :hi: :-))

Jak dopadla svatba? ;-)
Zítra si při juchání můžete dát pauzičku, vyjít na 5 min. před barák na čerstvý vzduch a zkontrolovat, jak si Oldřichov vede...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 13.11.2009 14:48

Se silnými Louny to asi žádná sláva nebude... Tak dobrá, paní Meldo, píšu vám omluvenku, budete zvěčněná příště :-) Hezkou oslavu přeju :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod storm_ice » 14.11.2009 19:31

Jabqooo píše:Já se snažil fandit, ale popravdě, když jsem tam fandil skoro sám, tak mě to moc nebavilo. A jinak k těm remcalům - nemaj co remcat když předtím nefandili. Kritizovat umí každej, ale povzbudit málo kdo z nich. Jinak výkon komentovat nebudu, holt kluci neměli svůj den. Teď si můžou odpočinout a pak hurá na Hanou.

naprostý souhlas, tam to člověka ani nebaví fandit + fotbal tomu taky moc nepřidal, tak hurá na plzeň do 34 popř. u tv držet palce proti olmiku :up2:
storm_ice
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 15.11.2009 10:41

pro Addexe a Parise :

Díky za přání hezké oslavy - vydařilo se, ale bylo to náročné :-)) , je hezké vidět tolik kamarádů pohromadě, mělo to podobný průběh jako svatba, takže :up: !
Jen ten Oldřichov :-O , díky za hromadu fotek a v úterý !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 15.11.2009 18:55

Kromě výhry nad Hradcem mě dost potěšilo kdo byl na soupisce jako náhradní brankář. Mám na něj samé krásné vzpomínky, sice mlhavé ale krásné.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.12.2009 13:03

Takže narazíme v jarním kole na Jablonec. Jestli si obě mužstva udrží podzimní formu, může to být předčasný vrchol soutěže, uvidíme :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Paris » 4.12.2009 13:11

Předčasným vrcholem soutěže je spíš derby Slavia - Sparta. I z hlediska atraktivity by měla být tato mužstva nasazována, nebo i vítěz předchozího ročníku poháru. Mně osobně by těšilo víc vyhrát ve finále nad Spartou nebo Slávií, než nad Plzní a podobně.
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.12.2009 13:19

Paris píše:Předčasným vrcholem soutěže je spíš derby Slavia - Sparta. I z hlediska atraktivity by měla být tato mužstva nasazována, nebo i vítěz předchozího ročníku poháru. Mně osobně by těšilo víc vyhrát ve finále nad Spartou nebo Slávií, než nad Plzní a podobně.

Aby jste se vsichni jeste nedivili s tou Plzni letos.....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.12.2009 13:22

Paris píše:Předčasným vrcholem soutěže je spíš derby Slavia - Sparta. I z hlediska atraktivity by měla být tato mužstva nasazována, nebo i vítěz předchozího ročníku poháru.

Soudě podle aktuální formy a při pohledu na tabulku bych to spíš viděl na náš zápas s Jabloncem, ale na jaře může být pochopitelně vše jinak.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jan Janek » 4.12.2009 16:39

[quote="Tomas"
Aby jste se vsichni jeste nedivili s tou Plzni letos.....[/quote]
Musím potvrdit.Tak nějak se dali letos v Plzni do kupy, uvidíme co s nima udělá pauza...Zatím hrají poměrně účelný i líbivý fotbal...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.12.2009 22:28

Jan Janek píše:[quote="Tomas"
Aby jste se vsichni jeste nedivili s tou Plzni letos.....

Musím potvrdit.Tak nějak se dali letos v Plzni do kupy, uvidíme co s nima udělá pauza...Zatím hrají poměrně účelný i líbivý fotbal...[/quote]

Jj, kdyby nebylo treba Petrzelovo tristni koncovky, tak mohla byt v tabulce vyse...,no ale jeste ze nastesti nejsou az tak vysoko.Dali si dohromady celkem obranu, ktera jim ztracela spoustu bodu.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 4.12.2009 23:47

Já teda vůbec nejásám. letos bych nejradši abychom pohár vůbec nehráli
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 5.12.2009 11:31

No jo, bude to bitva na 2 frontach. Ale pokud nebudeme mit zranene a trochu doplnime kadr, tak bychom to meli zvladnout. Alespon dostane sanci vice hracu - pokud tedy nebudeme stale hrat s tou samou jedenactkou v lize i v poharu.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.12.2009 13:57

SEKTOR15 píše:Já teda vůbec nejásám. letos bych nejradši abychom pohár vůbec nehráli

Liga je pro nás teprve v polovině, já bych si naopak žádnou z cest do pohárové Evropy neuzavíral. Možná na konci sezóny budeme opět za pohár rádi. A jako obhájce trofeje máme určitou povinnost ukázat, že vítězství nebylo náhodné.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod SEKTOR15 » 5.12.2009 16:03

JirkaXXL: jo to máš pravdu, já jenom mám strach aby nás únava způsobená pohárem nakonec nestála nějaký ten bod v lize právě.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Re: 4. předkolo (Evropská liga)

Příspěvekod Jan Janek » 7.12.2009 16:09

Server Novinky.cz: Dnes 15:37 Vedení fotbalistů Slavie podá odvolání proti losu čtvrtfinále Ondrášovka Cupu. Pražané, které čeká Sparta, tvrdí, že měli být nasazeni.

Tak a to tady ještě nebylo - soupeře pro další kolo poháru si chtějí seshiti vybírat :-D
Tak to tedy taky zkusme - odvolejme se jako vítěz loňského ročníku poháru, že chceme být nasazeni přímo do finále. :-D :-D :-D
Jan Janek
Registrovaný člen

Re: 4. předkolo (Evropská liga)

Příspěvekod Jan Janek » 7.12.2009 17:43

Jan Janek
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Pohárové zápasy