FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Domácí pohár

Příspěvekod Mali » 15.4.2015 19:05

Paráda :up2: :up2:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 15.4.2015 19:08

Supééééér :applause: :up2:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 15.4.2015 19:09

bomba :applause: :applause: :up2: :heart:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.4.2015 19:09

Ted jsem prijel z prace a co nevidim :D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 15.4.2015 19:11

Juup vsadíme se že to bude v semifinále Bolka?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.4.2015 19:16

Whupííííííííííí! :up2: :up2: :up2:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 15.4.2015 19:17

Jooooo - to bylo drama a Aidin nezklamal přece nám nedá gola - Rada je kolík vyřadit Berbrovu Plzen to je prostě bomba.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 15.4.2015 20:11

ze by handl za ligu- doufam ze ne...

uvidíme co v semifinale
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.4.2015 20:19

Tomas píše:ze by handl za ligu- doufam ze ne...

Ja myslim ze jo. V lize to bude v Plzni 2:1 a vsichni budou spokojeny . Doplatek za AM a EV :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.4.2015 20:35

NIN píše:
Tomas píše:ze by handl za ligu- doufam ze ne...

Ja myslim ze jo. V lize to bude v Plzni 2:1 a vsichni budou spokojeny . Doplatek za AM a EV :-P

s Plzni
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 15.4.2015 21:55

Tomáš píše:Jooooo - to bylo drama a Aidin nezklamal přece nám nedá gola - Rada je kolík vyřadit Berbrovu Plzen to je prostě bomba.
Tom

Jj přes tu jejich tlačenku to těší dvakrát tolik. Peeeeetr Rada!!! :applause:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 15.4.2015 22:05

Tak jsem se těšila, jak tu všichni budete mít radost z postupu, ale zkazili jste mi radost - ty vaše spekulace a vidění až za roh...děte se bodnout :evil:
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.4.2015 22:20

melda píše:Tak jsem se těšila, jak tu všichni budete mít radost z postupu, ale zkazili jste mi radost - ty vaše spekulace a vidění až za roh...děte se bodnout :evil:

A to jsi jeste necetla Prochazkovu vcerejsi predpoved na eFotbalu :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 15.4.2015 22:42

Četla a právě proto jsem otrávená - nějak si neumím představit "režiséra", který by to, co se v Plzni dělo vymyslel a provedl - věřím už jen tomu co vidím na vlastní oči ...nepopírám, že hnusu ve sportu přibývá, ale stále tvrdím, že je to jen odraz naší společnosti ...ale to už bych se opakovala a protože to nezměním, nekomentuju ....
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 15.4.2015 22:53

Plzeň jede na LM nákej pohár nikoho nezajímá :-)
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.4.2015 23:05

melda píše:Četla a právě proto jsem otrávená - nějak si neumím představit "režiséra", který by to, co se v Plzni dělo vymyslel a provedl - věřím už jen tomu co vidím na vlastní oči ...nepopírám, že hnusu ve sportu přibývá, ale stále tvrdím, že je to jen odraz naší společnosti ...ale to už bych se opakovala a protože to nezměním, nekomentuju ....

Ja to nevidel, pac jsem prijel pozde z prace. Ale abych byl uprimnej, pohar me nechava v ledovem klidu. V mych ocich je jeho hodnota nizka a navic, stejne ho vyhraje Jablonec, pac je z nej myslim lepsi pozice do poharu, nez z tretiho mista :sealed: To si Velkej Čáp ošéfuje.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 16.4.2015 1:40

Pro nás ideální los na semifinále je Liberec a ten porazit, protože prý podle manuálu FAČRu je pak jedno, kdo finále vyhraje, i tak bysme šli do pohárů, protože někdo z dvojice Boleslav/Jablonec by tam šel z ligy.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 16.4.2015 1:55

To, že domácí pohár má pro hráče menší hodnotu, než liga, jsou pro současnost liché předsudky z minulosti. Obojí má stejný cíl - dostat se do Evropy, zviditelnit se, posunout se výš. S jedním malým rozdílem, že z domácího poháru je tam cesta přímější a výchozí pozice pro Evropu dokonce výhodnější, než z ligy. Pokud by někoho nezajímal domácí pohár, liga by ho nezajímala tuplem - pohledem evr. pohárů. Výjimkou je pouze titul s jízdenkou do LM.

Letošní jaro rozehrál náš tým trochu jiný scénář (pro mne docela překvapivě), než jara předchozí. Zatím to máme rozehrané na obou frontách. Na to, že už je duben... :-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 16.4.2015 6:56

Tak pro všechny, kdo nebyli v Plzni a pro ty, co byli a chtějí si zopakovat penaltový rozstřel:
https://www.youtube.com/watch?v=KczQLu1Ze1I :applause:

Podle mých zákulisních informací je jakákoli dohoda (liga/pohár) absolutně vyloučená. Ono ostatně většinou se skoro vždy ukázalo, že přes spekulace před zápasy, pak skutečnost byla často odlišná a podle přepokladů to nedopadlo.

A k evropským pohárům. Pro nás samozřejmě je hlavní, aby v semifinále vypadl Liberec. Protože pokud budou ve finále Jablonec a Boleslav, tak jde do pohárů i pátý z ligy, což jsme momentálně my.

Ostatně 3. místo v lize a vítězství v domácím poháru má momentálně stejnou hodnotu. Tedy postup do 3. předkola EL. To je rozdíl oproti minulosti, kdy jsme měli slabší koeficient a vyhrát domácí pohár bylo výhodnější než jít do EL z ligy. Viz zde:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/access2015.html

Mimochodem, když už jsme u těch spekulací. Sparta pod Ščasným může klidně útočit na první místo, když jí v pondělí pomůžeme a pak následně ve vzájemném zápase Plzeň porazí. Naopak ale stejně pokud se vzepětí nepovede, může přijít i o LM, protože zezadu bude útočit Jablonec, se kterým teoreticky můžeme hrát dvakrát nebo i třikrát. A to budou zase spekulace. :-))

Jistě jste zaznamenali včerejší rozhovor s Goldou, který pěkně popsal Peltovu i Berbrovu tlačenku. Následující měsíc bude jistě ještě hodně zajímavý :-))
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NoymiL » 16.4.2015 8:58

Díky za ten odkaz na penalty, je to super vyřadit Plzeň a být po pár letech opět v semifinále (naposledy to bylo s Olomoucí).

Statisticky bychom ten pohár vyhrát měli, protože když doplníte řadu: 2003, 2009, .... tak to z toho vychází :giggle: ale samozřejmě statistika je úpně vedlejší v tomhle.

Co se týče postupu do EL, je to pěkně popsané v tom druhém odkazu. Navíc, 3. tým (Jablonec) si v případě rovnosti pozic (3 místo v lize a 1. místo v poháru) bude vybírat. Pokud řekne FKJ že bere nástup ze třetího místa v lize, jde do EL finalista poháru. Pokud si vybere že nastupuje na místo z poháru, pak se pozice posouvají v lize, tj. 4tým do 3.předkola a 5.tým do 2.předkola EL. Snad to není moc složitě napsané :) Stejný výběr by měla i Boleslav, ale ta samozřejmě vždycky vezme pohárový flek.

Příklad: Boleslav, pokud by se dostala do finále poháru a to prohrála s Jabloncem, a současně FKJ vzal start v EL z ligy, tak Boleslav samozřejmě bere místo z poháru, které je výhodnější a její nástup do 2.předkola bere pátý tým v tabulce... tedy my.

Nevím jak to cítí hráči a nechci o tom spekulovat. Pro mě je osobně vítězství v poháru naprosto skvělý a ceněný úspěch protože, narozdíl od ligy, je reálné a výsledkem je EL na Stínadlech. Takže ať máme Liberec a ten vyšoupnem taky! Btw. víte někdo kde se hraje finále?
NoymiL
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 16.4.2015 9:43

NoymiL píše:Díky za ten odkaz na penalty, je to super vyřadit Plzeň a být po pár letech opět v semifinále (naposledy to bylo s Olomoucí).

Statisticky bychom ten pohár vyhrát měli, protože když doplníte řadu: 2003, 2009, .... tak to z toho vychází :giggle: ale samozřejmě statistika je úpně vedlejší v tomhle.

Co se týče postupu do EL, je to pěkně popsané v tom druhém odkazu. Navíc, 3. tým (Jablonec) si v případě rovnosti pozic (3 místo v lize a 1. místo v poháru) bude vybírat. Pokud řekne FKJ že bere nástup ze třetího místa v lize, jde do EL finalista poháru. Pokud si vybere že nastupuje na místo z poháru, pak se pozice posouvají v lize, tj. 4tým do 3.předkola a 5.tým do 2.předkola EL. Snad to není moc složitě napsané :) Stejný výběr by měla i Boleslav, ale ta samozřejmě vždycky vezme pohárový flek.

Příklad: Boleslav, pokud by se dostala do finále poháru a to prohrála s Jabloncem, a současně FKJ vzal start v EL z ligy, tak Boleslav samozřejmě bere místo z poháru, které je výhodnější a její nástup do 2.předkola bere pátý tým v tabulce... tedy my.

Nevím jak to cítí hráči a nechci o tom spekulovat. Pro mě je osobně vítězství v poháru naprosto skvělý a ceněný úspěch protože, narozdíl od ligy, je reálné a výsledkem je EL na Stínadlech. Takže ať máme Liberec a ten vyšoupnem taky! Btw. víte někdo kde se hraje finále?

Statistika nuda je, má však přesné údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí.
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 16.4.2015 12:05

NoymiL píše:Btw. víte někdo kde se hraje finále?

To by se mělo určit až poté, co jsou známí oba finalisté ne? Ale s největší pravděpodobností vzhledem k týmům bych počítal asi s Prahou, tam je ze všech měst zhruba stejný dojezd.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.4.2015 13:22

Pokud to skutecne nebylo domluvene, pak klobouk dolu a tesim se na pondeli :)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.4.2015 16:56

Mahmutovič nám zařídí postup i v cizím dresu. :-D

Je docela kuriózní, že vedle Rajtorala za Plzeň nedal penaltu Mahmutovič příchozí z Teplic, přičemž na druhé straně nedal jenom Hora příchozí do Teplic z Plzně. Ale to beru vážně jenom jako kuriozitu.

Na domluvu nevěřím. To by bylo na Oskara už jen proto, že Bolek si minimálně dvakrát na střelu sáhl, ale gólu nezabránil. Plzeň je navíc nenažraná a určitě by ráda obě domácí trofeje. Diskuse o domluvě myslím zbytečně snižují výkon našich.

Nebudu pitvat dílčí věci ze hry. Jasně a stručně: za samotný postup a rovněž hru, se kterou jsme ho dosáhli, jednoznačně palec nahoru. Tečka!

:up: :applause: :heart: :up: :applause: :heart: :up: :applause: :heart:

BTW: Seděl jsem mezi domácími, protože jsem šel na fotbal s plzeňskými příbuznými, se kterými byla tudíž příležitost pokecat si a hecovat se. Naštěstí jsem spontánní výbuchy radosti přežil ve zdraví. Ani žádné nadávky jsem od okolo sedících neschytal. No, to jen takový postřeh, že ne všude jsou hovada.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 16.4.2015 17:22

Jenom ještě drobnost: neviděl někdo z dobrého úhlu, jak přišel ke žluté za simulování Chuckwuma? Vážně simuloval nebo to zase byla neodpískaná penalta jako v prvním zápase?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Míra » 17.4.2015 11:42

Tak jsme měli štěstí při losu....v semifinále máme Liberec.. :up:
Škoda jen, že zápas s nimi už máme odehraný..věřím tomu, že by to bylo my vám pohár vy nám body..takhle to alespoň bude "čestné"
Míra
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.4.2015 12:44

S losem jsem spokojen, měl by znamenat, že i z 5. místa v lize, když přejdeme přes Liberec, jdeme do pohárů. Znamená to taky, že proti Plzni musíme hrát na plný pecky, protože za námi jsou další.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 17.4.2015 16:08

JirkaXXL píše:Mahmutovič nám zařídí postup i v cizím dresu. :-D

Je docela kuriózní, že vedle Rajtorala za Plzeň nedal penaltu Mahmutovič příchozí z Teplic, přičemž na druhé straně nedal jenom Hora příchozí do Teplic z Plzně. Ale to beru vážně jenom jako kuriozitu.

Na domluvu nevěřím. To by bylo na Oskara už jen proto, že Bolek si minimálně dvakrát na střelu sáhl, ale gólu nezabránil. Plzeň je navíc nenažraná a určitě by ráda obě domácí trofeje. Diskuse o domluvě myslím zbytečně snižují výkon našich.

Nebudu pitvat dílčí věci ze hry. Jasně a stručně: za samotný postup a rovněž hru, se kterou jsme ho dosáhli, jednoznačně palec nahoru. Tečka!

:up: :applause: :heart: :up: :applause: :heart: :up: :applause: :heart:

BTW: Seděl jsem mezi domácími, protože jsem šel na fotbal s plzeňskými příbuznými, se kterými byla tudíž příležitost pokecat si a hecovat se. Naštěstí jsem spontánní výbuchy radosti přežil ve zdraví. Ani žádné nadávky jsem od okolo sedících neschytal. No, to jen takový postřeh, že ne všude jsou hovada.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.4.2015 16:12

Já naopak spokojen nejsem, protože bych raději někoho, kdo má šanci na evropské poháry z ligové soutěže. Myslíte si, že by Plzeň první zápas hrubě podcenila (alespoň podle mého názoru dle sestavy a přístupu hráčů), kdyby nejela na titul? Ani v odvětě nenasadila optimální sestavu. A přesto jsme postoupili s odřenýma ušima. Čímž nesnižuji výkon našich, ale respektuji kvalitu soupeře a vnímám nepřízeň rozhodčích (minimálně v prvním zápasu nám byla upřena jasná penalta).

Liberec se určitě chce hlavně zachránit v lize, ale předpokládám, že jeho boss Kárl myslí i na peníze související s účastí v Evropské lize (včetně zhodnocení hráčů). A Liberec teď potřebuje hlavně peníze. Když dojde na zákulisí, tak myslím ve srovnání se Slovanem nyní taháme za výrazně kratší konec, takže nakloněné rovině pána s píšťalkou bych se nedivil.

Tohle se bude muset hodně tvrdě vybojovat na hřišti, kdy je třeba z podvědomí totálně vymazat zoufalost Liberce z předchozího jarního střetnutí v lize. Pamatujme, že záchrana v lize a úspěch v domácím poháru je pro Liberec šance, jak sezónu v rámci možného ještě udělat úspěšnou.

Když to promýšlím, tak postup vidím tak 45:55. Mírným favoritem navzdory aktuální sportovní formě je pro mě Liberec. Ale obě mužstva jsou hodně nevyzpytatelná. Klidně z toho může být totální debakl jednoho nebo druhého. No, máme se na co těšit.

Klukům držím palce. Přiznám se, že mi ani tak nejde o Evropskou ligu (stejně nemáme potenciál tam mnoho uhrát, což ale Liberec či Boleslav jakbysmet), ale další trofej do klubové vitríny za vítězství v poháru by nebyla marná.

:heart:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 17.4.2015 16:13

Jabqooo píše:
JirkaXXL píše:...

Proč jsi mě citoval bez jakékoliv reakce. Omyl nebo nějaká narážka, která mi uniká? ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 17.4.2015 16:29

JirkaXXL píše:
Jabqooo píše:
JirkaXXL píše:...

Proč jsi mě citoval bez jakékoliv reakce. Omyl nebo nějaká narážka, která mi uniká? ;-)

Psal jsem na mobilu zhruba toto:

Hovada jsou vsude i v Plzni. Cestou k autu, nas prepadli asi nejaci hrdinove, protoze nas zezadu srazili, pak do me kopali na zemi a snazili se mi sthnout batoh ze zad. Batoh jsem sice uhajil, ale stejne mi z nej vzali dres a 2 saly. Asi si nas vyhledli u vychodu ze sektoru hostu, protoze jsme vse teplicke meli v batohu. Nikdo samozrejme nepomohl (bylo to kousek od stadionu a lidi tam bylo dost) a policajti uz asi sedeli nekde v autech. Nakonec jsme byli jeste 2 a pul hodiny na policejni stanici a domu jsem se vratil po 1. hodine ranni. Ale zivi, relativne zdravi. A radost z postupu nam stejne nezkazili.

Ale nejak se to neulozio a tak jsem to natukal znovu. Mozna to bylo moc dlouhe.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 17.4.2015 16:32

JirkaXXL píše:Já naopak spokojen nejsem, protože bych raději někoho, kdo má šanci na evropské poháry z ligové soutěže. Myslíte si, že by Plzeň první zápas hrubě podcenila (alespoň podle mého názoru dle sestavy a přístupu hráčů), kdyby nejela na titul? Ani v odvětě nenasadila optimální sestavu. A přesto jsme postoupili s odřenýma ušima. Čímž nesnižuji výkon našich, ale respektuji kvalitu soupeře a vnímám nepřízeň rozhodčích (minimálně v prvním zápasu nám byla upřena jasná penalta).

Liberec se určitě chce hlavně zachránit v lize, ale předpokládám, že jeho boss Kárl myslí i na peníze související s účastí v Evropské lize (včetně zhodnocení hráčů). A Liberec teď potřebuje hlavně peníze. Když dojde na zákulisí, tak myslím ve srovnání se Slovanem nyní taháme za výrazně kratší konec, takže nakloněné rovině pána s píšťalkou bych se nedivil.

Tohle se bude muset hodně tvrdě vybojovat na hřišti, kdy je třeba z podvědomí totálně vymazat zoufalost Liberce z předchozího jarního střetnutí v lize. Pamatujme, že záchrana v lize a úspěch v domácím poháru je pro Liberec šance, jak sezónu v rámci možného ještě udělat úspěšnou.

Když to promýšlím, tak postup vidím tak 45:55. Mírným favoritem navzdory aktuální sportovní formě je pro mě Liberec. Ale obě mužstva jsou hodně nevyzpytatelná. Klidně z toho může být totální debakl jednoho nebo druhého. No, máme se na co těšit.

Klukům držím palce. Přiznám se, že mi ani tak nejde o Evropskou ligu (stejně nemáme potenciál tam mnoho uhrát, což ale Liberec či Boleslav jakbysmet), ale další trofej do klubové vitríny za vítězství v poháru by nebyla marná.

Z techto tymu se uz vybira tezko. Jelikoz jde o Peltuv pohar, nechtel jsem Jablonec. Boleslav na nas vetsinou umi a Liberec se zda se zveda. My jsme pro liberec urcite nejrpijatelnejsi souper a on pro nas asi taky.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.4.2015 21:13

Jabqooo píše:Z techto tymu se uz vybira tezko. Jelikoz jde o Peltuv pohar, nechtel jsem Jablonec. Boleslav na nas vetsinou umi a Liberec se zda se zveda. My jsme pro liberec urcite nejrpijatelnejsi souper a on pro nas asi taky.

Z mého hlediska nemohl los dopadnout tak, abych si oddechl. Zkrátka jsme v semifinále a tam mezi více a méně přijatelným soupeřem už bývají jenom minimální rozdíly. Pokud vůbec nějaké.

Jabqooo píše:Hovada jsou vsude i v Plzni.

O to se nepřu :giggle:

Jabqooo píše:Asi si nas vyhledli u vychodu ze sektoru hostu, protoze jsme vse teplicke meli v batohu.

No to je právě důvod, proč si hodně rozmýšlím, jestli jít do sektoru hostů :cry:

Mám dvě podobné zkušenosti z Ostravy a Hradce, přičemž z Hradce ještě jako asi cca desetileté děcko. Mlátit a okrást dítě?! Tehdy to bylo to před zraky pořadatelů! Trestní oznámení, které táta podával, bylo po mnoha měsících odloženo, protože se údajně nenašli nezaujatí a důvěryhodní svědci. Když není vůle ...

Je to celé na hlavu. Člověk kolikrát jede pěknou dálku, ale nemůže naše kluky na hřišti podpořit, protože raději je tam jako teplický fanoušek nazapřenou. Hlavně, že násilníkům dělá policie eskortu od sektoru hostí až do vlaku (a naopak). A ještě se třeba pro ně vypraví vlakový speciál. Je mi jasné, že jde o prevenci, ale stejně to spíš vypadá jako VIP péče o hovada, která mají pochodovat spíš za mříže než na stadion.

:suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 18.4.2015 0:06

JirkaXXL píše:Já naopak spokojen nejsem, protože bych raději někoho, kdo má šanci na evropské poháry z ligové soutěže. Myslíte si, že by Plzeň první zápas hrubě podcenila (alespoň podle mého názoru dle sestavy a přístupu hráčů), kdyby nejela na titul? Ani v odvětě nenasadila optimální sestavu. A přesto jsme postoupili s odřenýma ušima. Čímž nesnižuji výkon našich, ale respektuji kvalitu soupeře a vnímám nepřízeň rozhodčích (minimálně v prvním zápasu nám byla upřena jasná penalta).

Trochu nerozumím, jak uvažuješ. Proč by měl Karl chtít prachy z pohárů víc než my. Taky mi není jasný proč bychom měli čekat na větší potenciál v pohárech něco uhrát, když každou minutou v nich odehranou se tento potenciál zvyšuje. Každým krokem dál a výš se zvýší i sebevědomí mužstva. Zkušenosti nenatrénuješ. I zkušenost s neodpískanou penaltou je k nezaplacení, prostředí k cestě za trofejemi si nemůžeme vybírat.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 18.4.2015 1:38

Z těch tří soupeřů v semifinále jsme dostali toho, kterého jsme si asi přáli nejvíc, o tom není pochyb.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.4.2015 4:47

Kozel píše:Trochu nerozumím, jak uvažuješ. Proč by měl Karl chtít prachy z pohárů víc než my.

Protože myslím, že mu na zachování libereckého fotbalu a na jeho sportovním úspěchu záleží více než mocipánům a vlastníkům tady u nás na teplickém fotbalu a jeho úspěchu. Ale třeba se pletu.

Kozel píše:Taky mi není jasný proč bychom měli čekat na větší potenciál v pohárech něco uhrát, když každou minutou v nich odehranou se tento potenciál zvyšuje.

Já neříkám čekat! Naopak! Každá zkušenost dobrá! A také každá koruna :giggle:

Chtěl jsem se vyjádřit v tom smyslu, že neočekávám nějakou úchvatnou jízdu Evropskou ligou. Sportovní vrchol vidím ve finále domácího poháru. V Evropské lize bych už samotnou účast považoval za splnění dílčího cíle. Obnovení kontaktu s evropskou fotbalovou scénou. Ale nedělám si naděje, že bychom si jako fanoušci užívali nějaké hody už při první účasti.

A narážku na pohárový potenciál Liberce a Boleslavi jsem mínil tak, že mezi Slovanem, Boleslaví a Teplicemi nevidím nikoho, kdo by měl papírově výrazně větší šanci uhrát více bodů do koeficientu. Takže z globálního pohledu českého fotbalu je jedno, kdo postoupí. Můj názor.

Už jsou ti moje myšlenkové pochody jasnější? :-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 18.4.2015 4:50

Addax píše:Z těch tří soupeřů v semifinále jsme dostali toho, kterého jsme si asi přáli nejvíc, o tom není pochyb.

Z těch tří? Já si přál Jablonec. Tak možná ve finále :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 18.4.2015 21:23

JirkaXXL píše:
Addax píše:Z těch tří soupeřů v semifinále jsme dostali toho, kterého jsme si asi přáli nejvíc, o tom není pochyb.

Bráno samozřejmě z pohledu poslední formy, postavení v tabulce, jak nám soupeř dlouhodobě sedí, atd.

Mnó, ale po dnešním zápase Liberce se Spartou trochu přehodnocuju přízeň losu pro nás o několik stupínků níže...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 19.4.2015 8:22

Addax píše:
JirkaXXL píše:

Bráno samozřejmě z pohledu poslední formy, postavení v tabulce, jak nám soupeř dlouhodobě sedí, atd.

Mnó, ale po dnešním zápase Liberce se Spartou trochu přehodnocuju přízeň losu pro nás o několik stupínků níže...

Trochu jsem se bal, aby jsme tym hrajici o udrzeni v lize nepodcenili. Tim ze Liberec porazil Spartu (kde k podceneni mohlo dojit, ale nevim, zapas jsem nevidel), tak ukazal ze to takovi tragedi nejsou. Takze se na zapas snad dobre pripravime a z Liberce si odvezeme dobry vysledek do odvety.

Info ze Stranek FACR:
č.u. 128/1 FC Slovan Liberec - FK Teplice 28.04.2015 – úterý – 19,10 h. – ČT Sport
Termíny odvetných utkání budou upřesněny dodatečně.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.4.2015 12:27

Jabqooo píše:
Addax píše:
JirkaXXL píše:

Trochu jsem se bal, aby jsme tym hrajici o udrzeni v lize nepodcenili. Tim ze Liberec porazil Spartu (kde k podceneni mohlo dojit, ale nevim, zapas jsem nevidel), tak ukazal ze to takovi tragedi nejsou. Takze se na zapas snad dobre pripravime a z Liberce si odvezeme dobry vysledek do odvety.

Info ze Stranek FACR:
č.u. 128/1 FC Slovan Liberec - FK Teplice 28.04.2015 – úterý – 19,10 h. – ČT Sport
Termíny odvetných utkání budou upřesněny dodatečně.

Koukal jsem na to bez zvuku, za sebe můžu říct, že se Ščasnýmu nepodařilo přehodit výhybku z Lavičkovy koleje. On to zřejmě ani nezkoušel, ale jiskru jejich projevu nepřidal. Spíš než trenéry potřebuje Sparta krajní obránce. Kadeřábek chybí a Costa je poloviční proti loňsku. Taky Vaclíka v bráně se nepodařilo nahradit, pak chybují i stopeři, kteří nestíhají hasit.
Chvilkami mi připadalo, že Ščasný přišel do Liberce. Vavruška s nimi hrál proti Spartě kolmice a náběhy a centry ze stran, jako my v nejlepší formě. Ale každej zápas je jinej. Silnější než Plzeň nebo Jablonec Liberec není. Máme na ně.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.4.2015 19:26

Já nevím, jestli Liberec hrál tak dobře, nebo Sparta tak špatně :-P

Když si odmyslím dresy, tak mi Sparta připomínala Teplice z mnoha zápasů, které Ščasný vedl z naší lavičky. Mraky zahozených šancí a potrestané hloupé chyby v obraně. Samozřejmě je nesmysl, aby za těch pár dnů Ščasný nějak přepsal „zdrojový kód“ spařtanské hry, takže je to jen dílo náhody.

Myslím, že pro nás je dobře, že a jak Liberec porazil Spartu před dvojzápasem s námi. Bál jsem se, že naši mohou Liberec podcenit (podvědomí je s prominutím svině), pročež jsem si ho vůbec nepřál, jak jsem tu psal. Teď si naopak myslím, že by psychika mohla úřad v neprospěch Liberce. Stokrát mohou říkat fráze o pokoře, ale v podvědomí musí mít, že dost možná připravili Spartu o titul.

Jsou na hrušce. Pojďme je z ní shodit! B-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 19.4.2015 19:54

Ještě malý návrat k penaltovému vyústění dvojzápasu s Plzní.

Na klubovém webu Grigar odpovídá na otázku, jak vychytal Mahmutoviče:Už před zápasem jsem si říkal, že jestli půjde, tak skočím doprava, protože v Teplicích většinou kopal po noze, tak jsem tipnul, že by to mohl změnit a naštěstí to vyšlo."

Grigar má za ušima! :up:

A Koubek evidentně ne, když nechal jít Mahmutoviče kopat proti brankáři, se kterým ještě nedávno dlouhé roky trénoval.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 19.4.2015 21:14

JirkaXXL píše:A Koubek evidentně ne, když nechal jít Mahmutoviče kopat proti brankáři, se kterým ještě nedávno dlouhé roky trénoval.

:yes: :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.4.2015 22:00

Pravda pravda. Koubkova zásadní taktická chyba.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 21.4.2015 15:48

Jabqooo píše:Hovada jsou vsude i v Plzni. Cestou k autu, nas prepadli asi nejaci hrdinove, protoze nas zezadu srazili, pak do me kopali na zemi a snazili se mi sthnout batoh ze zad. Batoh jsem sice uhajil, ale stejne mi z nej vzali dres a 2 saly.

Jirko škoda, že si nejel s námi před ten sektor hostů....
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 21.4.2015 15:55

JirkaXXL píše:O to se nepřu :giggle:

Jabqooo píše:Asi si nas vyhledli u vychodu ze sektoru hostu, protoze jsme vse teplicke meli v batohu.

No to je právě důvod, proč si hodně rozmýšlím, jestli jít do sektoru hostů :cry:

Mám dvě podobné zkušenosti z Ostravy a Hradce, přičemž z Hradce ještě jako asi cca desetileté děcko. Mlátit a okrást dítě?! Tehdy to bylo to před zraky pořadatelů! Trestní oznámení, které táta podával, bylo po mnoha měsících odloženo, protože se údajně nenašli nezaujatí a důvěryhodní svědci. Když není vůle ...

Je to celé na hlavu. Člověk kolikrát jede pěknou dálku, ale nemůže naše kluky na hřišti podpořit, protože raději je tam jako teplický fanoušek nazapřenou. Hlavně, že násilníkům dělá policie eskortu od sektoru hostí až do vlaku (a naopak). A ještě se třeba pro ně vypraví vlakový speciál. Je mi jasné, že jde o prevenci, ale stejně to spíš vypadá jako VIP péče o hovada, která mají pochodovat spíš za mříže než na stadion.

Jirko nevím, jestli nás máš za hovada nebo násilníky, ale my jsme kolikrát měli taky doprovod... Domluvit se dá ledacos. V Plzni jsme měli třeba domluvené, že můžeme parkovat přímo u sektoru hostů. Je jasné, že policie nemůže dělat doprovod každému jednotlivci. Ale u organizovaných skupinových výjezdů to jde. Pojeď (a i ostatní) někdy s námi, do sektoru hostů a uvidíš, že se ti na 99% nic nestane a budeš moct podporovat svůj klub bez studu. Na 100% to bohužel není nikdy viz teď případ Jabqooo...
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 21.4.2015 22:20

Marky píše:
JirkaXXL píše:O to se nepřu :giggle:

Jirko nevím, jestli nás máš za hovada nebo násilníky, ale my jsme kolikrát měli taky doprovod... Domluvit se dá ledacos. V Plzni jsme měli třeba domluvené, že můžeme parkovat přímo u sektoru hostů. Je jasné, že policie nemůže dělat doprovod každému jednotlivci. Ale u organizovaných skupinových výjezdů to jde. Pojeď (a i ostatní) někdy s námi, do sektoru hostů a uvidíš, že se ti na 99% nic nestane a budeš moct podporovat svůj klub bez studu. Na 100% to bohužel není nikdy viz teď případ Jabqooo...

Ta Plzeň to je fakt banda košťat, co si najde vždy jen od pohledu slabší a menší skupinku lidí a nebo jednotlivce, fakt křupani. Na podzim to zkoušeli i na pár jednotlivců z našich řad, ale zrovna moc teda neuspěli. Zajímavé je, že tihle hrdinové se většinou, když je člověk potká ve stejném počtu najednou k fotbalu nehlásí a v životě o něm neslyšeli :sealed: Chuligáni jen, když se to zrovna hodí, protože jsou ve větším počtu a nebo potkají nebojeschopný lidi, ať žije slunce, seno, hooligans! Kruci, to jsem se zas rozčílil na ty rychlokvašky ...
Jinak je k tomu jen jedna rada, nechodit s batohem. Tihle rádoby chuligáni, když se to hodí, jdou po vlajkách, takže každý kdo má batoh, tak je v podezření, že v něm nese vlajku.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.4.2015 3:15

Marky píše:Jirko nevím, jestli nás máš za hovada nebo násilníky,.

Rozhodně ne! :idea:

Marky píše:Je jasné, že policie nemůže dělat doprovod každému jednotlivci.

Nechci policejní doprovod. Chci tvrdý postup policistů, státních zástupců, soudců, aby právě podobná opatření, o kterých dál píšeš, nebyla nutná. Nesouhlasím, že současná legislativa nestačí. Jistě není dokonalá, ale dnes a denně vidím, slyším a čtu zprávy, kde se násilná trestná činnost bagatelizuje.

Potom se nelze divit, že „jenom“ fotbaloví rváči a výtržníci jsou sotva klepnutí přes prsty. A ještě jenom nějaký vzorek z jejich řad. Je to na dlouhé povídání, které sem ani nepatří, ale chci říci, že náš trestní systém nefunguje reaktivně ani proaktivně. Neodrazuje potenciální pachatele, často vůbec nechce trestat pravděpodobné pachatele a neméně často nedostatečně trestá usvědčené pachatele. Stačí se podívat na nepoměr pálek za násilné a majetkové delikty.

Marky píše:Ale u organizovaných skupinových výjezdů to jde. Pojeď (a i ostatní) někdy s námi, do sektoru hostů a uvidíš, že se ti na 99% nic nestane a budeš moct podporovat svůj klub bez studu.

Když já se hrozně nerad organizuji :giggle:

Ještě jako kluk jsem jezdil s předchozím fanklubem (klub přátel teplické kopané), ale moc mě to nebavilo. Nastoupit někde na náměstí, vystoupit před stadionem a naopak. Když už někam vážím cestu, rád se podívám po městě, zajedu si kousek dál za přáteli či příbuznými, se kterými se jinak moc nevidím a podobně. Navíc nerad jezdím autobusem, mám raději vlak nebo vlastní odvoz.

Organizování výjezdů má moje sympatie, ale byl bych moc rád, kdyby bezpečnost kolem fotbalu byla taková, že si alespoň do sektoru mohou v klubových barvách bezpečně zajít i vlci samotáři jako já, aby nedopadli jako popisoval Jabqooo. Bohužel fotbalová honorace si raději přihrává malé domů, než aby řešila bezpečnost kolem utkání (nejen na stadionech). A politická honorace na celostátní úrovni jakbysmet, přičemž bez jejich vzájemné spolupráce to nepůjde.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 22.4.2015 7:29

Marky píše:
Jabqooo píše:Hovada jsou vsude i v Plzni. Cestou k autu, nas prepadli asi nejaci hrdinove, protoze nas zezadu srazili, pak do me kopali na zemi a snazili se mi sthnout batoh ze zad. Batoh jsem sice uhajil, ale stejne mi z nej vzali dres a 2 saly.

Jirko škoda, že si nejel s námi před ten sektor hostů....

Puvodne jsme tam jeli, ale meli jsme zpozdeni a jelikoz bylo vse ucpane, hodili jsme to na prvni vhodne misto a pelasili na stadion. Holt se to seslo. Brzky cas vykopu, ucpana Bilina,...
Do Liberce to uz bude lepsi. Za prve je to lepsi cesta a za druhe je vykop o neco pozdeji.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.4.2015 7:43

JirkaXXL píše:Ještě jako kluk jsem jezdil s předchozím fanklubem (klub přátel teplické kopané), ale moc mě to nebavilo. Nastoupit někde na náměstí, vystoupit před stadionem a naopak. Když už někam vážím cestu, rád se podívám po městě, zajedu si kousek dál za přáteli či příbuznými, se kterými se jinak moc nevidím a podobně. Navíc nerad jezdím autobusem, mám raději vlak nebo vlastní odvoz.

Organizování výjezdů má moje sympatie, ale byl bych moc rád, kdyby bezpečnost kolem fotbalu byla taková, že si alespoň do sektoru mohou v klubových barvách bezpečně zajít i vlci samotáři jako já, aby nedopadli jako popisoval Jabqooo. Bohužel fotbalová honorace si raději přihrává malé domů, než aby řešila bezpečnost kolem utkání (nejen na stadionech). A politická honorace na celostátní úrovni jakbysmet, přičemž bez jejich vzájemné spolupráce to nepůjde.

Rád - nerad ...a pak, že jsem naivní jen já :giggle: Jirko, prostě musíš počítat s tím, že v tomto případě nejdeš do vybrané společnosti, jdeš tam, kde srážka s blbcem je víc než pravděpodobná a je jen na Tobě jak budeš tu pravděpodobnost eleminovat...chráníš sám sebe. Ale proti gustu žádný disputát, to je každého svobodná volba.......
melda
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Pohárové zápasy