FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Domácí pohár

Příspěvekod Addax » 5.9.2014 12:54

Ettiene píše:Já mám dojem, že naposledy jsme tam vyhráli 0:1 po strašném výkonu, kdy pozitivem byla jen atmosféra (a 3 body) - bylo nás tam víc než domácích...

Je to tak. Naposledy jsme tam hráli 18.9.2011 a vyhráli 1:0. Doma na jaře pak 0:0. Viktorka v tom roce sestoupila. K Tvým dvěma pozitivům bych přidal ještě jejich klobásu. Jinak už nic.
2011.09.18. Žižkov - Teplice 0-1.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.9.2014 12:58

To jak jsme se pokakali a rupli 3:0, bylo 10.8.2008. ;-)
00.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.9.2014 16:17

Ten Verbovo vlastnak byl luxusni :) Klobasy meli zizkovaci vyborny a sezeni vzdy v poho na hlavni. Za hodku doma, pohoda.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.9.2014 18:23

Zitra pohar. Jakej maj "kapri" stadionek ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 6.9.2014 9:53

Tak a jsme bez Kroba :down: právě dal gól hlavou, takže končí s fotbalem :giggle:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.9.2014 12:19

Boh-FKT 0:3. Krob, Vuch, Salami. Pekne sobotni fotbalove dopoledne. HOSI DEKUJEM :applause: Nejlepsi hrac jednoznacne Vuch. Jirasek me osobne opet zklamal.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 6.9.2014 12:59

NIN píše:Boh-FKT 0:3. Krob, Vuch, Salami. Pekne sobotni fotbalove dopoledne. HOSI DEKUJEM :applause: Nejlepsi hrac jednoznacne Vuch. Jirasek me osobne opet zklamal.

NINe můžeš podat podrobnější info? Díky.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.9.2014 13:44

Mali píše:
NIN píše:Boh-FKT 0:3. Krob, Vuch, Salami. Pekne sobotni fotbalove dopoledne. HOSI DEKUJEM :applause: Nejlepsi hrac jednoznacne Vuch. Jirasek me osobne opet zklamal.

Tak na v mediich je vicemene odpovidajici popis utkani. Souper bojovny, durazny, i sance mel, ale v kontextu celeho utkani jsme byli jasne lepsi a zkusenejsi. S temihle tymy je treba hrat trpelive a vetsinou odpadnou kolem 60.min, pokud jim neleje krev do zil nadeje na priznivy vysledek.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 6.9.2014 14:01

NIN píše:
Mali píše:

Tak na v mediich je vicemene odpovidajici popis utkani. Souper bojovny, durazny, i sance mel, ale v kontextu celeho utkani jsme byli jasne lepsi a zkusenejsi. S temihle tymy je treba hrat trpelive a vetsinou odpadnou kolem 60.min, pokud jim neleje krev do zil nadeje na priznivy vysledek.

Díky
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 6.9.2014 14:41

Mambo píše:Tak a jsme bez Kroba :down: právě dal gól hlavou, takže končí s fotbalem :giggle:

Snad to myslel v nadsázce :-)) , gól byl pěkný a je dobře, že to tam jemu i Salámovi padá, u Egona je to tak nějak "povinnost" - kluk se mi moc líbí, vydrží pracovat celý zápas, dnes jsme to měli z první ruky a dobrý !
:hi:
melda
Registrovaný člen

Střížkov - Teplice 0:3

Příspěvekod Addax » 6.9.2014 15:49

Addax
Registrovaný člen

Prevence je základ pevného zdraví

Příspěvekod Addax » 6.9.2014 15:52

:-)
_DSC0210.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.9.2014 15:54

Vůch: "Byl jsem s ním ve sprše a opravdu - takhle!" :giggle:
_DSC0257a.jpg

Kapo: "Kecá!"
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.9.2014 18:40

Hezký výlet do Prahy. Po náročném pracovním týdnu jízda vlakem uklidňující. Trochu jsem se bál, že mi sobotní relax zkazí soupeř, ale nestalo se. Soupeř nedal kůži lacino, takže vítězství rozdílem třídy se počítá. Celkově jsem s výkonem našich spokojen.

K jednotlivcům. Salami sice nakonec gól dal, ale zazdívání tutovek si zjevně přenesl z minulé sezóny. Co ale teprve takový Vůch? Co ten nedal, to se jen tak nevidí. Borec nakonec s palcem dolů za tu akci. Ale jinak velmi dobrý výkon a luxusní gól. Krob má nějaké střelecké období. Tento týden dva góly.

Čistě negativně si dovolím hodnotit pouze Jiráska. Vůbec nechytil šanci za pačesy. Jak ten se dostal do Milána, to je mi záhadou. Nad ním lámu hůl. Vůbec žádný posun oproti letní přípravě. Jestli, tak k horšímu, protože hra hráčů okolo začíná mít hlavu a patu. O jeho hře se to říci nedá. Zkrátka každý hráč odložený Spartou není Krob.

Nejvíce mě naštvalo občerstvení :down: :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 6.9.2014 18:41

Addax píše:Vůch: "Byl jsem s ním ve sprše a opravdu - takhle!" :giggle:
_DSC0257a.jpg

Kapo: "Kecá!"

Jo, ubral deset čísel :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 7.9.2014 12:46

v pozápasovém rozhovoru Krobík velmi kritický - oprávněně?
každopádně za sebekritiku :up:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.9.2014 16:23

Ettiene píše:v pozápasovém rozhovoru Krobík velmi kritický - oprávněně?

Oprávněně, no, ehm, spíš nohama na zemi :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 7.9.2014 19:03

JirkaXXL píše:
Ettiene píše:v pozápasovém rozhovoru Krobík velmi kritický - oprávněně?

Oprávněně, no, ehm, spíš nohama na zemi :applause:

Asi také proto byl onehdá určen kapitánem...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 30.9.2014 17:07

...Aidin hraje v základu.. :up: snad se to urovná a bude to dobré pro obě strany...tzn.že se dobře prodá...
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 30.9.2014 17:21

4:0, to de.
B: Kapolongo, Krob, Chukwuma, Takács.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 30.9.2014 17:53

Jak se Mahmut presentoval?Ví někdo?
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.9.2014 17:56

Addax píše:4:0, to de.
B: Kapolongo, Krob, Chukwuma, Takács.

min. 9 , 64 , 69 , 83
75. ještě Kapolongo pěkný dělo do tyče.
Opory seděly na lavičce.
HOŠI DĚKUJEM :applause: :up:
Naposledy upravil NIN dne 30.9.2014 18:00, celkově upraveno 2
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.9.2014 17:58

Juanito píše:Jak se Mahmut presentoval?Ví někdo?

ve zkráceném záznamu jsem ho zaregistroval jednou ... Nutno poznamenat, že v útoku má opravdu těžkou konkurenci. To jsme si tady nemohli říkat hodně dlouho.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.9.2014 18:01

hans85 píše:http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/39755-Jiskra-Domazlice-FK-Teplice-(-Pohar-Ceske-posty-osmifinale-).htm

děkuji za tip
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 30.9.2014 18:21

Kluci zasloužej pochvalu :up2: Co jsem koukal na pavouka,tak nas čeká Žižkov nebo Boleslav.Nebo se pletu?? :up: :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.9.2014 20:16

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod SLÁDY » 30.9.2014 22:12

Juanito píše:Kluci zasloužej pochvalu :up2: Co jsem koukal na pavouka,tak nas čeká Žižkov nebo Boleslav.Nebo se pletu?? :up: :hi:

Myslím si že o soupeři ve čtvrtfinále by měl rozhodnout los.
SLÁDY
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 30.9.2014 23:17

Juanito píše:Kluci zasloužej pochvalu :up2: Co jsem koukal na pavouka,tak nas čeká Žižkov nebo Boleslav.Nebo se pletu?? :up: :hi:

Ještě odveta za 14 dní. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.10.2014 19:22

Každopádně palec nahoru za zařazení Mahmutoviče. Pokuta byla dostatečným signálem, co si klub nechá resp. nenechá líbit. Dělat nějaké další obstrukce by bylo jenom špatně.

Kozel píše:

Ještě odveta za 14 dní. ;-)

Že by nám Domažlice daly bůra? To by bylo drahé :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 14.10.2014 19:23

Povinný postup splněn.

Dneska to ale byla regulérní fraška. :-O Kdybych neměl vstup na permici zadara, tak bych si snad šel říct o vrácení vstupného. A to ne proto, že se DOMA prohrálo s TŘETILIGOVÝM týmem, ale proto, JAKÝM ZPŮSOBEM. Jediný, koho bych pochválil byl Mahmut.

Co je ovšem horší zjištění je to, že novicové v kádru ve mě nevzbudili ani trochu optimismu, že by v nich třímal potenciál, který by je v brzké době opravňoval hrát za A tým. Bez výjimky.

Samostatná kapitola je Jirásek. V tomhle hráči nevidím vůbec žádný potenciál. Tenhle hráč se prostě nepovedl. Odchovanec to není, trpělivost není na místě. Poděkujte mu a v zimě sbohem. Ofenzivní střed zálohy je pro zimu post č.1 na posílení.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 15.10.2014 7:50

NIN píše:Povinný postup splněn.

Dneska to ale byla regulérní fraška. :-O Kdybych neměl vstup na permici zadara, tak bych si snad šel říct o vrácení vstupného. A to ne proto, že se DOMA prohrálo s TŘETILIGOVÝM týmem, ale proto, JAKÝM ZPŮSOBEM. Jediný, koho bych pochválil byl Mahmut.

Co je ovšem horší zjištění je to, že novicové v kádru ve mě nevzbudili ani trochu optimismu, že by v nich třímal potenciál, který by je v brzké době opravňoval hrát za A tým. Bez výjimky.

Samostatná kapitola je Jirásek. V tomhle hráči nevidím vůbec žádný potenciál. Tenhle hráč se prostě nepovedl. Odchovanec to není, trpělivost není na místě. Poděkujte mu a v zimě sbohem. Ofenzivní střed zálohy je pro zimu post č.1 na posílení.

Jirásek souhlas. To byla opakovaná tragédie. Táborský má hrozný výkyvy a občas šílený přihrávky. Ale že by úplně všichni novicové nepřesvědčili? Laňka byl vynikající :applause:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 15.10.2014 9:26

Včera byl dobrej zápas, takovej spíš odpočinkovej, kdy dostali šanci kluci z juniorky. Na můj vkus se jen občas hrálo trošku tvrdě...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 15.10.2014 20:51

Já to teda neviděl ale pro Teplice to je velká ostuda - nic víc k tomu psát nebudu.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.10.2014 22:48

Mali píše:Včera byl dobrej zápas, takovej spíš odpočinkovej, kdy dostali šanci kluci z juniorky.

Předesílám, že zápas jsem neviděl. Nepřijde mi však v pořádku, že doma neporazíme soupeře, který hraje o dvě soutěže níže. Zvláště, když první zápas dostal čtyřku, takže z postupového hlediska neměl vůbec žádnou motivaci.

Fajn, zahráli si hráči širšího kádru a mladí kluci, ale v jejich řadách by také měla být nějaká kvalita, která se odrazí alespoň do výsledku. Hlavně mě překvapuje, že góly nesázeli útočníci, kteří se pohybují mezi základem a lavičkou. Salami, Kapolongo či Mahmutovič, který sice jeden gól dal, ale od útočníka jeho kalibru bych čekal víc než jeden. Zvláště, když se pere o sestavu, respektive zahraniční angažmá.

NIN píše:Samostatná kapitola je Jirásek. V tomhle hráči nevidím vůbec žádný potenciál. Tenhle hráč se prostě nepovedl. Odchovanec to není, trpělivost není na místě. Poděkujte mu a v zimě sbohem. Ofenzivní střed zálohy je pro zimu post č.1 na posílení.

Ale kde ho hledat? Na českých trávnících nikdo takový reálně dostupný neběhá. Nějaký cizinec by se možná našel, ale kvóty jsou kvóty. I když odejde Mahmutovič, tak to jen vyřeší současný přetlak. Ledaže by se našel někdo ze země EU. Alespoň papírově. Spíše ale budeme dál hrát na dva defenzivní záložníky, protože do trojice před nimi hráče máme. Ne, že by se mi tato představa líbila. Jestliže neumíme vstřebat hru na tři stopery (povedly se tak dva - tři zápasy), tak chci vidět klasiku 4-4-2.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 16.10.2014 7:18

Jirko, ten utocnik musi dostat kloudnej balon do nohy, aby mohl dat gol. A bez Nivalda, Litsingiho a Vucha nebylo jedine kombinace po zemi a kloudne nahravky. Hra chaos. To je to co me strasi. Vedeni avizovalo, ze nase zahranicni hrace bude letos tezke udrzet. Takze pokud odejde ze zalohy Nivaldo, Litsingi, tak adekvatni nahrady tu nejsou.

A s temi nahradniky, co jsem videl predevcirem, by to byl jasnej boj o sestup. To jen ke Skypalove strategii navratu k odchovancum. Odchovanci ano, ale pokud na to maji. Na Jablonskem, Lüftnerovi, Vůchovi byl i s pocatecnimi peripetiemi videt potencial. V techto pripadech jsem ZATIM nic nevidel. To jen ke vsudypritomnemu nacionalistickemu odezdikezdismu...

A jeste jedno. Kdo to utkani nevidel, tak at se zdrzi rozsahlejsich rozboru.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 16.10.2014 8:23

JirkaXXL píše:. Zvláště, když první zápas dostal čtyřku, takže z postupového hlediska neměl vůbec žádnou motivaci.

S tímhle bych si dovolil nesouhlasit. Já hrát nějakou nižší soutěž a celej život brázdit hřišťátka, kde je prázdná tribunka pro 200 lidí na jedné straně a na druhé straně louka, paneláky nebo pole a od stánku s klobásama na mě pořvávaj dva dědci a pak jednou přijedu na prvoligovej TOP stadion úrovně Stínadla,Plzeň,Letná,Eden tak i kdyby teoreticky o nic nešlo, tak se tam na tom hřišti zbláznim jak Alvaro Pereira na MS :yes:

http://www.youtube.com/watch?v=ksHtMlyNJoA
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 16.10.2014 9:08

JirkaXXL píše:tak chci vidět klasiku 4-4-2.

no konečně...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 16.10.2014 18:11

Ať už je řeč o odchovancích-jako Jablonský, Lüftner a nebo o mladých jako Egon atd....
Tak si myslím že-je tady v Teplicích práce s nadějnými hráči jako na houpačce...
Viz Mára Krátkej, Čája-což jsou taky kapitolky samy o sobě...
Je to jako ,,sex"...Dovnitř/ven/dovnitř/ven a hotovo.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jsem rád-že už ani tady-když je řeč o of.stř.zál. nikdo nenadhazuje brzdu 8 :applause: Je vidět-že i tady se jde (ač pomalu) kupředu...
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 16.10.2014 19:44

NIN píše:A jeste jedno. Kdo to utkani nevidel, tak at se zdrzi rozsahlejsich rozboru.

Já si třeba nemyslím, že by někdo(bacha na slovíčko někdo NINe :idea: )-kdo neviděl zmíněné utkání nesměl zdělit jeho rozsáhlejší rozbor např. k sestavě, výsledku, divácké návštěvnosti atd. ale budiž...
Rozkaz zněl jasně... :-D
Ačkoliv zase s generálkem nemohu tak uplně souhlasit... :no:
Podle mě-je v podsatě jedno-zda někdo(ups :idea: ) utkání viděl nebo ne...I když všichni koukáme na stejná utkání-tak při vyhodnocení jeden mele o voze a druhej o koze... Takže je to prašť jako uhoď v tomto případě a nikomu bych nic nezakazoval-toť ale jen muj názor... Ale chápu že ty máš asi potřebu si tady na foru něco dokzovat a tak se snažíš rozkazovat. :up:
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 16.10.2014 20:46

killdup píše:
NIN píše:A jeste jedno. Kdo to utkani nevidel, tak at se zdrzi rozsahlejsich rozboru.

Já si třeba nemyslím, že by někdo(bacha na slovíčko někdo NINe :idea: )-kdo neviděl zmíněné utkání nesměl zdělit jeho rozsáhlejší rozbor např. k sestavě, výsledku, divácké návštěvnosti atd. ale budiž...
Podle mě-je v podsatě jedno-zda někdo(ups :idea: ) utkání viděl nebo ne...I když všichni koukáme na stejná utkání-tak při vyhodnocení jeden mele o voze a druhej o koze... Takže je to prašť jako uhoď v tomto případě a nikomu bych nic nezakazoval-toť ale jen muj názor... Ale chápu že ty máš asi potřebu si tady na foru něco dokzovat a tak se snažíš rozkazovat. :up:

Mně příde, že tady na fóru si někdo musí něco dokazovat, ale NIN to neni :suicide:

PS: Tohle se asi smaže, protože to je jasně mimo mísu, ale napsat sem to musel, protože číst tyhle žvásty je fakt otrava....
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.10.2014 21:20

Mali píše:
JirkaXXL píše:tak chci vidět klasiku 4-4-2.

no konečně...

Já jsem byl vždy zastánce 4-4-2 a nikdy jsem se tím netajil. Na druhou stranu se nebráním novým trendům. Systém s třemi stopery je teď módní vlna, ale málo kdo ho umí vytěžit. Nám se to na jaře proti Spartě náramně povedlo.

Jenže už s tím systémem koketujeme několik měsíců (včetně přípravy), aniž by se hráčům dostával pod kůži. Neregistruji žádné postupné zlepšování v praktikování tohoto systému, takže nevidím důvod k trpělivosti. Klasika 4-4-2 rozhodně není přežitá, takže bych se vrátil k ní.

SEKTOR15 píše:
JirkaXXL píše:. Zvláště, když první zápas dostal čtyřku, takže z postupového hlediska neměl vůbec žádnou motivaci.

S tímhle bych si dovolil nesouhlasit. Já hrát nějakou nižší soutěž a celej život brázdit hřišťátka, kde je prázdná tribunka pro 200 lidí na jedné straně a na druhé straně louka, paneláky nebo pole a od stánku s klobásama na mě pořvávaj dva dědci a pak jednou přijedu na prvoligovej TOP stadion úrovně Stínadla,Plzeň,Letná,Eden tak i kdyby teoreticky o nic nešlo, tak se tam na tom hřišti zbláznim jak Alvaro Pereira na MS :yes:

Tak to máme každý jinak. Po prvním zápase bylo prakticky rozhodnuto. Já bych si sice odvetu s chutí zahrál, ale nepřeháněl bych to.

NIN píše:Jirko, ten utocnik musi dostat kloudnej balon do nohy, aby mohl dat gol.

Proti soupeři o dvě soutěže níže by se zmínění útočníci měli umět prosadit individuálně. Nebo si vyhovět navzájem.

NIN píše:A s temi nahradniky, co jsem videl predevcirem, by to byl jasnej boj o sestup. To jen ke Skypalove strategii navratu k odchovancum. Odchovanci ano, ale pokud na to maji.

Bezesporu! :yes:

To bylo na mě? :surprised:

Pro to, co jsem napsal (rozbor bych tomu neříkal), zápas vidět nepotřebuji. Stačí mi pohled na sestavu a výsledek, abych se podivil, že s hráči, se kterými počítáme pro ligu (okamžitě či výhledově), doma neporazíme soupeře o dvě soutěže níže. Howgh.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 16.10.2014 22:32

killdup píše:

To, co tady pises, je uplne mimo tema. Soustred se na diskusi O FOTBALE, rozvijej sve myslenkove pochody, kterymi zvysis prumerny inteligencni kvocient teto diskuse, ale me vynech.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.10.2014 22:45

JirkaXXL píše:

Pro to, co jsem napsal (rozbor bych tomu neříkal), zápas vidět nepotřebuji. Stačí mi pohled na sestavu a výsledek, abych se podivil, že s hráči, se kterými počítáme pro ligu (okamžitě či výhledově), doma neporazíme soupeře o dvě soutěže níže. Howgh.

Ano bylo. Pochopim hodnoceni Toma, kdy rekne, ze utkani nevidel, ale ze je ostuda prohrat doma s tretiligovym tymem. Ale hodnotit utocniky, ze hrali spatne, kdyz jsi hru tymu jako celku nevidel, je nesmysl.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.10.2014 23:16

NIN píše:
JirkaXXL píše:

Ano bylo. Pochopim hodnoceni Toma, kdy rekne, ze utkani nevidel, ale ze je ostuda prohrat doma s tretiligovym tymem. Ale hodnotit utocniky, ze hrali spatne, kdyz jsi hru tymu jako celku nevidel, je nesmysl.

Souhlas

Ale já nenapsal o mnoho více než Tom. Útočníky nekritizuji za předvedenou hru. To nemůžu, když jsem zápas neviděl, jak jsem napsal hned úvodem. Jen jsem vyjádřil překvapení, že se neprosadili a nepřispěli k jinému výsledku.

Týmová hra. Hmm. Já se na to dívám takto: soupeře o dvě soutěže níže by hráči, které chceme zúročit na velkém fotbalovém trhu, měli být schopní zmáknout i po nějaké individuální věci. Mahmutovič ostatně dal gól po sólovém úniku, ne?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 17.10.2014 9:57

Tomáš píše:Já to teda neviděl ale pro Teplice to je velká ostuda - nic víc k tomu psát nebudu.
Tom

Ostuda by byla nepostoupit. V takhle kombinované sestavě to ostuda není. Mimochodem soupeř byl v době prvního zápasu na čele tabulky ČFL po více než měsíční vítězné šňůře, kdy smetl i Duklu Praha v poháru. Takže zase takoví nazdárci to zjevně nejsou. V tomto kontextu byla výhra 0:4 na jejich hřišti přímo famózní a dalo se čekat, že při odvetě už tolik štěstí mít nebudeme. O tom svědčí skoro desítka spálených šancí.

A když jsme nastoupili s mnoha náhradníky, jejichž výkon mnohdy nebyl optimální, ale někdy byl až mizerný. Jirásek je úplně mimo, v zápasech, kdy se čeká, že vynikne (Neratovice, Domažlice), tak je slabší než soupeři. Táborský má strašlivý výkyvy - zejména přihrávky jsou občas děs ve stylu nesmyslných nákopů, Kapolongo po bravurním vstupu tápe, Salami a Mahmut tentokrát patřili sice k lepšímu, ale taky to není ono.
Z mladíků Richter, Laňka, Kodeš byl nejvíc vidět Laňka. Z mého pohledu možná nejlepší hráč utkání.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 17.10.2014 11:17

NIN píše:
JirkaXXL píše:

Ale útočníci hráli špatně. Aidinovi se snad nechtělo, Olda ten zkazil snad každý balón a Judžín nebyl vidět nebo se vracel pro balóny hluboko do pole (tam měl ale operovat Jirásek s Táborským - ale to byla taky trága).
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.10.2014 16:01

djrhedy píše:Ostuda by byla nepostoupit.

To by byla ještě větší ostuda. Tohle je sice menší ostuda, ale pořád ostuda.

djrhedy píše:V takhle kombinované sestavě to ostuda není.

Hráli hráči, na které chceme a budeme spoléhat, takže je to průšvih. Nevím, jak velký, protože zápas jsem neviděl. Znovu podotýkám, že hodnotím jen výsledek. A ten považuji za ostudný. NIN to vystihl dobře.

djrhedy píše:Mimochodem soupeř byl v době prvního zápasu na čele tabulky ČFL po více než měsíční vítězné šňůře, kdy smetl i Duklu Praha v poháru. Takže zase takoví nazdárci to zjevně nejsou. V tomto kontextu byla výhra 0:4 na jejich hřišti přímo famózní

Famózní? To je velmi silné slovo. To už nejsou růžové brýle, ale klapky na očích. I když každý soupeř si zaslouží respekt, ale tohle už je skoro glorifikace. Výsledek byl suverénní, ale v mezích ambicí, které máme (alespoň doufám). Dukla má svých problémů dost, takže na ní bych se neodvolával.

djrhedy píše:A když jsme nastoupili s mnoha náhradníky, jejichž výkon mnohdy nebyl optimální, ale někdy byl až mizerný. Jirásek je úplně mimo, v zápasech, kdy se čeká, že vynikne (Neratovice, Domažlice), tak je slabší než soupeři. Táborský má strašlivý výkyvy - zejména přihrávky jsou občas děs ve stylu nesmyslných nákopů, Kapolongo po bravurním vstupu tápe, Salami a Mahmut tentokrát patřili sice k lepšímu, ale taky to není ono.

No to je právě to, co mě trápí. Tady mi potvrzuješ, že prohra koresponduje s výkonem. O to větší problém v tom vidím. Z hlediska této konfrontace nás může utěšovat postup, ale z pohledu stavu kádru to nejsou dobré zprávy. Nemáme kdovíjakou zastupitelnost. Ba co víc, na některé posty nemáme použitelné hráče vůbec. Myslím hlavně kreativní hráče do středu čtyřčlenné zálohy.

Jirásek akorát zabírá místo v kabině. To je tvrdá pravda. Táborský se loňské formě neblíží ani vzdáleně. Vachoušek dlouhodobě zraněn. Navíc již před zraněním mu haprovala fyzička (nevydrží celý zápas). Nemluvě o tom, že i trenér by chtěl na jeho pozici mladšího a rychlejšího hráče (viz loňská zimní příprava).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Soupeř v českém poháru

Příspěvekod Addax » 5.12.2014 17:53

1486726_770410652994467_643178925809388405_n.jpg

Koho ze čtyř nasazených si přejeme?
Addax
Registrovaný člen

Re: Soupeř v českém poháru

Příspěvekod Jabqooo » 5.12.2014 17:55

To ze je nekdo nasazeny a nekdo ne se urcuje podle ceho?
Jabqooo
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Pohárové zápasy