FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Domácí pohár

Příspěvekod Addax » 1.9.2015 11:46

NIN píše:Lipš HRAJE za juniorku. Kde na tebe udelal v priprave dojem, netusim ...

Na mě ale Lipš udělal v přípravě taky dojem. Velký. Jisté zákroky, nezmatkuje, předvídatelný u spoluhráčů v obraně a umí si je i zorganizovat.

Otázkou je, jak by uspěl (aby se z toho napoprvé takříkajíc nepos..l) v ligové zátěži. Teď, když při celkem pohledné hře potřebujeme k tomu body jako sůl. Dal bych ho třeba do zápasu na Spartě, kde se stejně i z našeho pohledu dopředu s body nepočítá. Právě tam a za těchto podmínek, kdy se od nás nic nečeká, by mohl zazářit.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.9.2015 12:49

Addax píše:
NIN píše:Lipš HRAJE za juniorku. Kde na tebe udelal v priprave dojem, netusim ...

Na mě ale Lipš udělal v přípravě taky dojem. Velký. Jisté zákroky, nezmatkuje, předvídatelný u spoluhráčů v obraně a umí si je i zorganizovat.

Otázkou je, jak by uspěl (aby se z toho napoprvé takříkajíc nepos..l) v ligové zátěži. Teď, když při celkem pohledné hře potřebujeme k tomu body jako sůl. Dal bych ho třeba do zápasu na Spartě, kde se stejně i z našeho pohledu dopředu s body nepočítá. Právě tam a za těchto podmínek, kdy se od nás nic nečeká, by mohl zazářit.

Souhlasím, vystihl jsi to přesně.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.9.2015 14:18

Chlapi, nějak to zapadlo a i když to není úplně podstatné. Jak došlo k té penaltě ve Štěchovicích? Kdo co jak? ;) Díky.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 1.9.2015 19:02

Addax píše:

Asi jsem netrefil spravna pripravna utkani :-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 1.9.2015 21:51

NIN píše:Asi jsem netrefil spravna pripravna utkani :-)

To, co jsem o něm psal - typické bylo třeba utkání v Litoměřicích. Ale to je prakticky jedno, co si my tady s různými pohledy na věc povídáme. Důležité je, aby vedení mělo na něj pohled zásadní a nenapadlo někoho se ho zbavit. Ze tří brankářů on jediný je perspektivní a měl by dostávat příležitost. Hlavně tu první v zátěži a pak častěji a častěji.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.9.2015 5:42

Addax píše:
NIN píše:Asi jsem netrefil spravna pripravna utkani :-)

To, co jsem o něm psal - typické bylo třeba utkání v Litoměřicích. Ale to je prakticky jedno, co si my tady s různými pohledy na věc povídáme. Důležité je, aby vedení mělo na něj pohled zásadní a nenapadlo někoho se ho zbavit. Ze tří brankářů on jediný je perspektivní a měl by dostávat příležitost. Hlavně tu první v zátěži a pak častěji a častěji.

Me spis nez nenasazovani Lipse trapi nenasazovani strelce, jakym je nepochybne Bratanovic, ktery uz (nejen) v Bohemce ukazal, ze na ligu ma a do zakladu patri.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.9.2015 4:02

NIN píše:Me spis nez nenasazovani Lipse trapi nenasazovani strelce, jakym je nepochybne Bratanovic, ktery uz (nejen) v Bohemce ukazal, ze na ligu ma a do zakladu patri.

Bratanovič je aktuální a akutní záležitost. Lipš je dlouhodobější a koncepční otázka.

Addax píše:Otázkou je, jak by uspěl (aby se z toho napoprvé takříkajíc nepos..l) v ligové zátěži. Teď, když při celkem pohledné hře potřebujeme k tomu body jako sůl. Dal bych ho třeba do zápasu na Spartě, kde se stejně i z našeho pohledu dopředu s body nepočítá. Právě tam a za těchto podmínek, kdy se od nás nic nečeká, by mohl zazářit.

Nebo nám Sparta nasype několik gólů nehledě na gólmana, ale ten někdo s nápadem se ho zbavit tohle použije jako výmluvu. Mladých hráčů z juniorky (béčka), kteří se nechali ostentativně vykoupat, aby šli o dům dál, tady už bylo ...

djrhedy píše:Chlapi, nějak to zapadlo a i když to není úplně podstatné. Jak došlo k té penaltě ve Štěchovicích? Kdo co jak? ;) Díky.

Taky pořád čekám na informaci :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 4.9.2015 10:51

JirkaXXL píše:Nebo nám Sparta nasype několik gólů nehledě na gólmana, ale ten někdo s nápadem se ho zbavit tohle použije jako výmluvu. Mladých hráčů z juniorky (béčka), kteří se nechali ostentativně vykoupat, aby šli o dům dál, tady už bylo ...

Jenže to je varianta, kdybysme se ho chtěli opravdu zbavit. To doufám (probůh) nehrozí. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.9.2015 10:52

Bratanovič už snad aktuálně v základu je, ne?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.9.2015 19:32

Addax píše:
JirkaXXL píše:Nebo nám Sparta nasype několik gólů nehledě na gólmana, ale ten někdo s nápadem se ho zbavit tohle použije jako výmluvu. Mladých hráčů z juniorky (béčka), kteří se nechali ostentativně vykoupat, aby šli o dům dál, tady už bylo ...

Jenže to je varianta, kdybysme se ho chtěli opravdu zbavit. To doufám (probůh) nehrozí. ;-)

Nechci sýčkovat, ovšem nevím, proč za juniorku nechytá stabilně (tři z pěti zápasů). Možná nebyl fit, vážně nevím. Nicméně na lavičku áčka si také ještě nepřišel ligu alespoň omrknout. Na druhou stranu dostal šanci v přípravě. Jenže už nevidím nějakou okamžitou odezvu na jeho výkony z ní. Možná ho trenéři chtějí držet nohama na zemi.

No, doufáme společně :giggle:

Addax píše:Bratanovič už snad aktuálně v základu je, ne?

Jeden zápas v poháru. Uvidíme, co liga. Příprava taky nějak vypadala, ovšem ligová realita na prvních pět kol byla jiná. Myslím teď hlavně, co se vytížení útočníků týče.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 23.9.2015 12:42

http://fotbal.idnes.cz/pardubice-pohar- ... fotbal_elv
Bacha na Pardubáky, v Ústí hráli skoro jak Slávie. V paměti je i přátelák v Litoměřicích. Nazdárkové to nejsou ani oni ani my nechceme zůstat ve svých soutěžích na 11. fleku.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 23.9.2015 13:21

Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/pardubice-pohar-ceske-posty-dpt-/fot_dsouteze.aspx?c=A150923_2193683_fotbal_elv
Bacha na Pardubáky, v Ústí hráli skoro jak Slávie. V paměti je i přátelák v Litoměřicích. Nazdárkové to nejsou ani oni ani my nechceme zůstat ve svých soutěžích na 11. fleku.

a když bude nejhůř, tak zkusíme tohle

https://www.youtube.com/watch?v=un5wHOaAOZQ

Zavolej číslo 1224, nemusíš se brácho problémů bát.
Problémů s autem, pomoc k tobě míří, 1224 a tím si to zvlád, teď zvlád.
Tím si to zvlád!
Jsme tam hned a jsme rovný, přímo z tvý pojišťovny….
:-D
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.9.2015 14:08

prokopecholy píše:
Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/pardubice-pohar-ceske-posty-dpt-/fot_dsouteze.aspx?c=A150923_2193683_fotbal_elv

a když bude nejhůř, tak zkusíme tohle

https://www.youtube.com/watch?v=un5wHOaAOZQ

Zavolej číslo 1224, nemusíš se brácho problémů bát.
Problémů s autem, pomoc k tobě míří, 1224 a tím si to zvlád, teď zvlád.
Tím si to zvlád!
Jsme tam hned a jsme rovný, přímo z tvý pojišťovny….
:-D

Berbr bude mít 9-timístný číslo. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2015 15:14

Nekde prenos ? Thx
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2015 16:19

No, polocas 2:0 ... Ono to v defenzivni sestave s Hoskem, Horou a Matulou misto Ljevakovice snad ani jednoduchy byt nemuze...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2015 17:15

3:0 vypinam online. Bratanovic neuznany gol a tyc. Nase obrana je strasna v zakladu, natoz lavicka - hotove kvalitni posily nutne.

Prosim report toho, kdo to videl zive. Dekuji
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 23.9.2015 17:21

tohle má být ta nová koncepce. To potěš pámbu!
Ani tam nemuseli jezdit. Kontumačně by to bylo taky 3:0.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 23.9.2015 17:30

za p.Hrdličky by padaly pokuty,ale mi hold budujem mužstvo pro budoucnost :-D Sice jsem to nevidel,ale věřím,že jsme měli převahu a více šancí :applause: Kde nejsou prachy ani čert nebere :idea:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 23.9.2015 18:19

To je dobře ,že vypadli aspon se muzem soustredit na ligu.Následující 3 zápasy budou kličový v boji o záchranu ,neboť od 11 do 16 kola je sance na body mizivá :-(
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.9.2015 18:27

Tohle brzké vyřazení je blamáž :down:

Nehodnotím hru, ale skutečnost, že nás takhle brzo vyřadil druholigový tým, který navíc vyhrál rozdílem třídy (alespoň, co se skóre týče).

Zápas jsem neviděl a na základě textového popisu dění se nebudu pouštět do dohadů, jestli to byl jenom zápas blbec nebo by skutečně byly na místě pokuty. Navíc těžko někoho pokutovat, že není dobrý fotbalista, když jste ho předtím angažovali a jiného nepořídili.

napsty píše:To je dobře ,že vypadli aspon se muzem soustredit na ligu.Následující 3 zápasy budou kličový v boji o záchranu ,neboť od 11 do 16 kola je sance na body mizivá :-(

Hmm, zajímavý pohled na věc. Já bych ale byl radši, kdybychom kopírovali loňskou libereckou cestu, když už to stejně vypadá na boj o záchranu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 23.9.2015 18:50

Hora, Hošek, Jablonský. To je taky v současný době obrana. To jsou tři góly ještě dobrý. No nic. Loni jsme v poháru došli hodně daleko, tak bylo jasný, že jednou taky vypadneme dřív jako se to stalo už i jiným. Sparta dokonce dnes málem vypadla se třetí ligou. Čekají nás teď tři důležitý utkání v lize a je třeba i bodovat venku. To je mnohem důležitější a když se to povede, tak jsme zpět v horní půlce tabulky.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2015 19:47

djrhedy píše:Hora, Hošek, Jablonský. To je taky v současný době obrana. To jsou tři góly ještě dobrý. No nic. Loni jsme v poháru došli hodně daleko, tak bylo jasný, že jednou taky vypadneme dřív jako se to stalo už i jiným. Sparta dokonce dnes málem vypadla se třetí ligou. Čekají nás teď tři důležitý utkání v lize a je třeba i bodovat venku. To je mnohem důležitější a když se to povede, tak jsme zpět v horní půlce tabulky.

Nic jineho nezbyva . Posbirat co nejvic bodu a v zime rez a doplneni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.9.2015 20:03

NIN píše:Nic jineho nezbyva . Posbirat co nejvic bodu a v zime rez a doplneni.

Nejdřív by ovšem někdo musel doplnit finance na klubový účet. Nevěřím, že je na něm připravená částka na trenérovo „customizaci“ kádru po půlročním průzkumu personálních nedostatků.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 23.9.2015 21:06

Já tam byla a bohužel to bylo otřesné - viděla jsem přípravu v Litoměřicích a tak mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, ale dneska to vypadalo fakt děsně ....nic a nic, v druhé půli trochu větší snaha, ale ani to nepomohlo - nechápu co se stalo, ostuda jak hrom...s nulou :-/
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.9.2015 6:52

Nečekal jsem v poháru zázraky, ale, že se nedostaneme ani do dvoukolové části, je pro mne šok. Naposledy jsme prdli jak žaludi ve Varnsdorfu.
:no:
Dost bylo cukru, Murýňo, na řadě je bič! Jinak se na nás chytne i ten Baník.
:evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 24.9.2015 8:14

... a z toho mám největší obavu, hoši sice slibují, ale po té středě to musí být nejmíň 5-0, jinak to "neberu" ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 24.9.2015 8:45

melda píše:... a z toho mám největší obavu, hoši sice slibují, ale po té středě to musí být nejmíň 5-0, jinak to "neberu" ;-)

Take asi pujdu na Banik s obavami. A nebude to kvuli obavam o sve zdravi.

Je mi lito tech, co jezdi kluky podporovat ven. Ani si nevzpominam, kdy jsme venku vyhrali naposledy. Posledni uspech z venku, co se mi vybavi, je postup v poharu v Plzni. Ikdyz ten den pro me moc uspesne neskoncil. :giggle:
Jinak pocty vyher a remiz venku, nebudou za posledni roky take buhvi jak vysoke, ale na udelani nejake statistiky jsem moc linej.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 24.9.2015 9:50

No líto Ti "výjezďáků" být nemusí - jezdíme, protože nás to baví a chceme být u toho..., ale je pravda, že už pomalu i ti nejvěrnější začínají ztrácet chuť. Ono je to u mladých, zaměstnaných docela oběť - třeba včerejšek, běžný pracovní den a tak si jich spousta brala dovolenou či jiné volno z práce, harcovala se po našich lehce průjezných dálnicích :giggle: x kilometrů a pak zase zpět, no a odměnou je blamáž v podobě třígolové nadílky a hlavně předvedené hry - doteď jsem to nestrávila...tu neschopnost zpracovat, přihrát, vystřelit, všude jsme byli pozdě, nechápu úmění-neúmění kopnout pořádně roh či jinou standartku, ach jo ...asi se půjdu osvěžit na místní zápas, tam většinou hrajou kolektivně a všichni B-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.9.2015 14:59

Jabqooo píše:
melda píše:... a z toho mám největší obavu, hoši sice slibují, ale po té středě to musí být nejmíň 5-0, jinak to "neberu" ;-)

Take asi pujdu na Banik s obavami. A nebude to kvuli obavam o sve zdravi.

Je mi lito tech, co jezdi kluky podporovat ven. Ani si nevzpominam, kdy jsme venku vyhrali naposledy. Posledni uspech z venku, co se mi vybavi, je postup v poharu v Plzni. Ikdyz ten den pro me moc uspesne neskoncil. :giggle:
Jinak pocty vyher a remiz venku, nebudou za posledni roky take buhvi jak vysoke, ale na udelani nejake statistiky jsem moc linej.

Už dva roky trvá ta venkovní mizérie. Mám za sebou pár výjezdů za poslední dobu a pokaždé to byla prohra. Jen pohár na Vyšehradě a v Neratovicích dopadl dobře. Na úspěšný ligový výjezd vzpomínám marně. V podstatě to trvá od zranění Mahmuta na Spartě. Předtím jsme spráskali Slavii a Příbram. A od tý doby to jde venku z kopce. Loni na podzim jsme venku byli nejhorší ze všech. Letos to doufám nezopakujeme.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.9.2015 15:42

http://fotbal.idnes.cz/ohlasy-domaci-po ... outeze_tof
Jak je možné, že já a Melda jsme si dobře pamatovali, jak Pardubice zahrály v přípravě a celej autobus s hráči i realizačním týmem tam vyjeli jak na motýly? Se mi zdá, že ta banda potřebuje zvednout mandle i s Hynkem, kde je ten profesionalismus?
:down: :evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 18.11.2015 8:53

Hm, tak Pardubice zase perlí...my si to prohráli naší nedobrou hrou :cry: , ale i "železná" Sparta má problém - uvidíme toho 3.12. :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.11.2015 19:28

melda píše:Hm, tak Pardubice zase perlí...my si to prohráli naší nedobrou hrou :cry: , ale i "železná" Sparta má problém - uvidíme toho 3.12. :up:

Myslím, že i Sparta si to prohrála nedobrou hrou ;-)

To, co předvedla, by na Schalke 04 nestačilo. Prostě mají hráči nosánky moc nahoru a myslí si, že se druholigový tým při pohledu na slovutnou Spartu porazí sám. V tomhle dost možná Spartě paradoxně ublížilo, že hrála v nejsilnější dostupné sestavě. Hráči, kteří hrají o triko, by asi k zápasu přistoupili jinak.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Finále poháru Na Stínadlech

Příspěvekod Addax » 14.5.2016 0:57

No, že by se tu u nás sešli zrovna sympaťáci a tahouni na zaplněné ochozy, se říct nedá. Posledně to tady v tomhle směru bylo lepší - Ostrava a Budějky.
Koho tedy povede Mažňák a koho Losna? A co na to Široko? :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.5.2016 10:47

Me pohar (kyhocerta jak se jmenuje) vubec nezajima.
NIN
Registrovaný člen

Re: Finále poháru Na Stínadlech

Příspěvekod redkaf » 14.5.2016 14:02

Addax píše:No, že by se tu u nás sešli zrovna sympaťáci a tahouni na zaplněné ochozy, se říct nedá. Posledně to tady v tomhle směru bylo lepší - Ostrava a Budějky.
Koho tedy povede Mažňák a koho Losna? A co na to Široko? :giggle:

Já jsem zvědavej, jestli přijde přes 2 tisíce lidí :giggle: Já tam rozhodně nepůjdu, protože ani jednomu týmu bych fandit nemohl a pochybuju, že to bude nějak dobrý fotbal :-D + nevěřím, že by Jablonec nevyhrál...
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.5.2016 19:05

O finále nezájem. Možná, velké možná, si ho pustím v televizi jako zvukovou kulisu k práci. Pohár u nás nemá žádnou prestiž, abych se počůral blahem, že se hraje v Teplicích.

Finalisté jsou nezajímaví. Jejich vzájemné měření sil dopředu neslibuje žádnou nadstavbu (příběh, emoce). K oběma finalistům chovám antipatie. Jablonci trofej nepřeji, Boleslavi trofej nepřeji a ještě finále může rozhodnout o tom, že do Evropské ligy půjde z 5. místa v lize Slavie, které to taky nepřeji.

Ať to dopadne jakkoliv, spokojený bych domů nešel. A za to mám platit? :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 14.5.2016 20:14

Místo toho radši měli zasadit novej trávník :suicide: Ale to je přesně videt koncepce a cíle našeho klubu :cry:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 14.5.2016 20:53

Ja pujdu, uz dlouho jsem na fotbale nebyl jako divak.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 14.5.2016 21:10

Juanito píše:Místo toho radši měli zasadit novej trávník :suicide: Ale to je přesně videt koncepce a cíle našeho klubu :cry:

co se ti na tom nezdá?
Svaz za finále zaplatí klubu peníze a nový trávník stihnou v pohodě zasadit.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.7.2016 10:32

Atraktivnější formát MOL Cupu: pohár se bude hrát bez odvet

Invence nulová. Změny spíše nasvědčují tomu, že se nechtějí překvapení. Přijde mi, že jsou vesměs všechny novinky na úkor outsiderů. Atraktivita podle mě spíše klesá.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 24.7.2016 18:03

JirkaXXL píše:Atraktivnější formát MOL Cupu: pohár se bude hrát bez odvet

Invence nulová. Změny spíše nasvědčují tomu, že se nechtějí překvapení. Přijde mi, že jsou vesměs všechny novinky na úkor outsiderů. Atraktivita podle mě spíše klesá.

Klesá počet zápasů v sezóně, je to snad příprava na složitější model ligy?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.7.2016 4:08

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Atraktivnější formát MOL Cupu: pohár se bude hrát bez odvet

Klesá počet zápasů v sezóně, je to snad příprava na složitější model ligy?

Ba ne. Čeští ligoví „profíci“ jsou utahaní. Mají přece největší zápasovou zátěž na světě :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NoymiL » 28.7.2016 18:00

Mě jednokolový pohár vyhovuje, víc nahrává překvapení. Takhle někdo doma senzačně vyhrál 2:0 nad ligistou, oslavil to, venku dostal bůra a bylo vymalováno.

Český pohár nikdy nedosáhne atraktivity, tak proč tu agonii prodlužovat. Viz poslední finále, kde bylo kolik? 3 tisíce lidí? Ostuda, nikoho to nezajímá.

Přitom je to škoda, pro nás je to momentálně jediná cesta do Evropy.
NoymiL
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.7.2016 19:25

NoymiL píše:Přitom je to škoda, pro nás je to momentálně jediná cesta do Evropy.

Já se nemůžu ubránit dojmu, že pro nás se těmito změnami stal pohár právě méně schůdný než byl dosud. Když už jsme se nenechali nachytat na hruškách hned na úvod, potom v pozdější fázi byl pro nás dvoukolový systém výhodný.

Mně se líbil dosavadní model. Účastníci z nižších soutěží si mohli svých patnáct minut slávy užít až do relativně pozdní fáze. Pak nastupoval dvoukolový systém, který bránil tomu, aby se dílem náhody do finále probojoval někdo jako svého času Baník Ratíškovice.

Právě, že je to cesta do evropských pohárů a od vítěze by se měl dát očekávat taky nějaký příspěvek do koeficientu. Vždyť ani týmy ze špičky ligy těch bodů moc neposbírají, takže mi nepřijde jako zrovna dobrý nápad budovat systém, v němž si dílem náhody výlet do Evropské ligy beztak na vypůjčeném stadionu udělá nějaký FC Kocourkov.

Kdyby na to měl sportovně, potom by musel projít i dvoukolovým systémem. Minimálně semifinále bych nechal dvoukolové. Nebyla by to první národní pohárové soutěž s „filtrem“ až před finále ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NoymiL » 2.8.2016 18:50

Někdy mám pocit, že v pozdější fázi poháru jsme právě my tím slabším, takže možná nám ten jednozápasový format bude vyhovovat... samozřejmě, pokud nebudeme hrát pořád venku.

Jinak, venku letos pochopitelně začínáme, příští týden nás čeká FK Králův Dvůr.
NoymiL
Registrovaný člen

Králův Dvůr - Teplice

Příspěvekod Addax » 10.8.2016 13:19

Za chvíli vyjíždíme, fotky pak najdete v události k zápasu na Našich Stínadlech.
Addax
Registrovaný člen

Re: Králův Dvůr - Teplice

Příspěvekod Juanito » 10.8.2016 17:46

Addax píše:Za chvíli vyjíždíme, fotky pak najdete v události k zápasu na Našich Stínadlech.

Radši je tam ani nedávejte,tenhle humus nechci vidět :punking: :suicide: :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 10.8.2016 18:06

https://twitter.com/FK_Teplice/status/7 ... 8717897729

Slovy klasika:"..asi slušnej oddíl no..." :suicide:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.8.2016 18:12

Prosím zástupce klubu, aby je čirou náhodou nenapadlo začít tu písničku o tom, že se nyní alespoň můžeme plně soustředit na ligu. Natož něco o nahuštěném kalendáři!

Sestava se sice protočila, ale vše by to měli být ligoví hráči. Takový zápas musí zvládnout, i kdyby někdo dotlačil vyrovnání do brány rozkrokem a penalty se kopaly do půlnoci.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 10.8.2016 18:13

30% je asi někomu z platu dolů málo. Takhle vyfičet...
djrhedy
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Pohárové zápasy