FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Domácí pohár

Příspěvekod Kozel » 22.4.2015 10:12

Jabqooo píše:Do Liberce to uz bude lepsi. Za prve je to lepsi cesta a za druhe je vykop o neco pozdeji.

Počítejte s 5-10 minutami, v Libouchci dělá Skanska na půlky nový živice a jsou tam semafory.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 22.4.2015 12:40

Kozel píše:
Jabqooo píše:Do Liberce to uz bude lepsi. Za prve je to lepsi cesta a za druhe je vykop o neco pozdeji.

Počítejte s 5-10 minutami, v Libouchci dělá Skanska na půlky nový živice a jsou tam semafory.

Raději podél Labe, je to rychlejší.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.4.2015 20:55

melda píše:
JirkaXXL píše:Ještě jako kluk jsem jezdil s předchozím fanklubem (klub přátel teplické kopané), ale moc mě to nebavilo. Nastoupit někde na náměstí, vystoupit před stadionem a naopak. Když už někam vážím cestu, rád se podívám po městě, zajedu si kousek dál za přáteli či příbuznými, se kterými se jinak moc nevidím a podobně. Navíc nerad jezdím autobusem, mám raději vlak nebo vlastní odvoz.

Organizování výjezdů má moje sympatie, ale byl bych moc rád, kdyby bezpečnost kolem fotbalu byla taková, že si alespoň do sektoru mohou v klubových barvách bezpečně zajít i vlci samotáři jako já, aby nedopadli jako popisoval Jabqooo. Bohužel fotbalová honorace si raději přihrává malé domů, než aby řešila bezpečnost kolem utkání (nejen na stadionech). A politická honorace na celostátní úrovni jakbysmet, přičemž bez jejich vzájemné spolupráce to nepůjde.

Rád - nerad ...a pak, že jsem naivní jen já :giggle: Jirko, prostě musíš počítat s tím, že v tomto případě nejdeš do vybrané společnosti, jdeš tam, kde srážka s blbcem je víc než pravděpodobná a je jen na Tobě jak budeš tu pravděpodobnost eleminovat...chráníš sám sebe. Ale proti gustu žádný disputát, to je každého svobodná volba.......
:hi:

Já s tím počítám, ale to neznamená, že jsem ochoten to považovat za normální :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 28.4.2015 6:37

Jsem z toho poharu cim dal tim zmatenejsi. To si jako hrac si v poharu muze odpykat trest za ligu ale nemusi?

Tohle jsem se docetl na fkteplice.cz:
"V lize nám budou příště chybět kvůli kartám Jablonský a Krob, ale v poháru nastoupit můžou, což je pro nás jistě dobře"

Podle me jsou to 2 ruzne souteze a nemeli by se vubec michat dohromady.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 28.4.2015 8:31

melda píše:
Rád - nerad ...a pak, že jsem naivní jen já :giggle: Jirko, prostě musíš počítat s tím, že v tomto případě nejdeš do vybrané společnosti, jdeš tam, kde srážka s blbcem je víc než pravděpodobná a je jen na Tobě jak budeš tu pravděpodobnost eleminovat...chráníš sám sebe. Ale proti gustu žádný disputát, to je každého svobodná volba.......

No srážka s blbcem. Tohle je už trochu horší než blbec. Tohle už je samozřejmě dle právní kvalifikace loupežné přepadení. Mě se kdysi něco podobného stalo na Kladně. Dostal jsem pár kopanců a tahanice o šálu, kterou jsem prohrál. Byla trochu přesilovka a policajti nikde. Tehdá jsem to neřešil neboť nebyl čas, ale dnes už bych to nahlásil a vzhledem k početnosti kladenského kotle by nebyl takový problém dohledat viníky.

Ostatně podobně takhle kdysi málem přišel o šálu kolega v Teplicích na Benešáku, když přijeli idioti z Olomouce. Nicméně je honil po městě a nakonec s přivoláním policie měli po zápase a šli do báně. Kvalifikace: Loupežné přepadení a následoval i soud.
Mimochodem obě mužstva záhy sestoupily, takže... :-D
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 28.4.2015 9:53

djrhedy píše:
melda píše:

No srážka s blbcem. Tohle je už trochu horší než blbec. Tohle už je samozřejmě dle právní kvalifikace loupežné přepadení. Mě se kdysi něco podobného stalo na Kladně. Dostal jsem pár kopanců a tahanice o šálu, kterou jsem prohrál. Byla trochu přesilovka a policajti nikde. Tehdá jsem to neřešil neboť nebyl čas, ale dnes už bych to nahlásil a vzhledem k početnosti kladenského kotle by nebyl takový problém dohledat viníky.

Ostatně podobně takhle kdysi málem přišel o šálu kolega v Teplicích na Benešáku, když přijeli idioti z Olomouce. Nicméně je honil po městě a nakonec s přivoláním policie měli po zápase a šli do báně. Kvalifikace: Loupežné přepadení a následoval i soud.

Panejo, nechat si ukrást šálu a ještě se kvůli tomu obracet na PČR a podávat žaloby. To je hrdinství hodné vyznamenání s titulem ''OPRAVDOVÝ MUŽ'' :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 28.4.2015 10:56

SEKTOR15 píše:
djrhedy píše:
melda píše:

Panejo, nechat si ukrást šálu a ještě se kvůli tomu obracet na PČR a podávat žaloby. To je hrdinství hodné vyznamenání s titulem ''OPRAVDOVÝ MUŽ'' :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

To ze se kradou saly, poradaj bitky a buhvi co mi mezi ultras nevadi, pokud je to nekde mimo a netahaji se do toho ostatni. Holt je to jejich zabava a neberu jim to. Ale nechapu proc by meli tito hrdinove napadat ostatni normalni fanousky, kteri toto za zabavu nepovazuji.

Kdyz te prepadne fetak okrade te o 200,-, neni to podle me rozdilne od toho, kdyz te prapadne nekdo jiny a ukradne ti Teplickou salu. Kazdy ma sice jiny duvod k loupezi, ale pokazde je loupez.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 28.4.2015 15:09

SEKTOR15 píše:
djrhedy píše:
melda píše:

Hlavně že ty jsi patnáctiletej bouchač, co tátovi krade po kapsách drobný, aby měl na stadecu na pivo. :no:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 28.4.2015 18:41

Dobrej zacatek, to je sila.
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2015 19:07

Tepličtí fandové by měli povinně fasovat léky na nervy a srdce :evil:

Kolik jasných tutovek naši kluci zahodí, než dají alespoň jeden gól? Na druhou stranu obrana seká jednu hrubku za druhou. Při těch defenzivních kikses a současně mizerné produktivitě potřebujeme hodně štěstí, abychom uhráli výsledek. A na štěstí se pořád spoléhat nedá.

I když mezihra ujde, zápas rozhodují gólové situace! Snad ještě ve druhém poločase kluci zaberou, aby odveta nebyla jenom otravná formalita.

Ale zase: vyřadíme Plzeň, nicméně následně Liberec šetřící řadu hráčů je za 45. minut poměrný velký problém. O tom jsem tu teď nedávno psal a proto jsem tu ještě dříve psal, že zrovna Liberec jsem při losu nechtěl. Tyhle „příznivé“ losy nám často zlikvidují pohárové ambice. Ať je to v lize, nebo v poháru.

No, uvidíme, co druhých 45. minut. Ještě pořád věřím. Chci věřit ... :heart:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2015 19:11

Mimochodem: jaký post vlastně dnes hraje Balázs? :-O

Teď koukám na iDnes, kde ho také píší jako druhý defenzivní štít, čemuž jsem při televizním přenosu nechtěl věřit (televizní záběr často zkresluje reálné rozestavení).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod napsty » 28.4.2015 19:16

:-)) :-)) :-D Twe jak je tam vykoupali
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2015 19:17

3:0 :cry:

To už smrdí ostudou jako vrata :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 28.4.2015 19:23

No tvl co to je :-O :suicide: Prijdu domu z prace, pustim telku a co to kua vidim :-O To si snad uz z nas delaj prdel ne ?! :evil:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 28.4.2015 19:38

Prohráváme 2:0 a on nasadí Vondráška :-D :suicide:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.4.2015 19:48

Ten Matula me oddela. Ale co se divim, to je uz u Rady tradice. Byla to otazka casu, kdy se vratime k "osvedcenym" majstrštykum ... Vondy taky perli. Jeho konstruktivni rozehravka, to je utrpeni :-(
Naposledy upravil NIN dne 28.4.2015 19:54, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2015 19:50

3:0, deset minut do konce a třetí střídání stále nevyužité. Ví Rada vůbec, že se hraje ještě odveta?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2015 20:04

A další sezóna je v pr... :-/

Kdyby mělo vedení koule, tak teď Radu odvolá, aby alespoň uklidnilo fanoušky, že „tohle“ jim rozhodně nechce trvale servírovat jako hotový produkt určený k okamžitému požívání.

Na spekulování, jestli se do pohárů nějakou souhrou výsledků namotáme přes ligu, by to už klidně mohl dotrénovat například Pekař. A třeba by to paradoxně byl nový impuls, který by ještě pomohl.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 28.4.2015 20:08

Tenhle zapas ma jedine +,že je videt kam se to řítí,protože bafunáři by byli schopní tu Radu nechat. :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.4.2015 20:17

Me fascinuje promena vykonnosti a vykonu nekterych nasich hracu. Vzomenu-li si na jejich vykony pred rokem a dnes, tak to je rozdil 100%. A treba propad vykonu u nekterymi (nyni opravnene) kritizovaneho Vachyho, tak je to dane proste systemem hry. Stejne jako u Nivalda nebo Litsingiho. To jsou hraci, kteri potrebuji mit k sobe pro utoceni podporu vice konstruktivnich spoluhracu. Na ten ofenzivni system hry byly nakupovany i posily. Dnes jsou uplne mimo, protoze utocit ve trech nelze a na tupy boj o nakopavane mice nejsou zvykly, ani staveny. Pak je nadstandardni technika vedeni mice, zpracovani, rozehry uplne k nicemu. Tim ze neutocime a jenom branime, je pretezovana obrana, ktera seka hrube chyby, ktere predchozi dva roky delala vyjimecne.
Radu zajima jenom buldoci zarputilost, to ostatni (co divaka zajima) bere jenom jako nadstavbu, ne jako standard. Jestli tady zustane, vystipe odsud i zbytek konstruktivnich hracu.
Naposledy upravil NIN dne 28.4.2015 20:22, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 28.4.2015 20:19

Rada po výprasku od Jablonce skončí
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.4.2015 20:20

Fakt jsem to dokoukal. Přemýšlím o žalobě za utrpěnou psychickou újmu. Během tří dnů přijít o šance na poháry v lize i v poháru, to už je kumšt.
:sealed:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.4.2015 20:23

Kozel píše:Fakt jsem to dokoukal. Přemýšlím o žalobě za utrpěnou psychickou újmu. Během tří dnů přijít o šance na poháry v lize i v poháru, to už je kumšt.

Ja jen doufam, ze snad uz jednaji s Lavickou ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2015 20:34

Juanito píše:Tenhle zapas ma jedine +,že je videt kam se to řítí,protože bafunáři by byli schopní tu Radu nechat. :hi:

Taky mě to napadlo, ale tady jeden nikdy neví ... :no:

Dovedu si představit kecy, jak jsme do poslední fáze sezóny úspěšně bojovali o evropské poháry, přestože sezóna pro klub nebyla vůbec příznivá fotbalově i nefotbalově.
NIN píše:
Kozel píše:Fakt jsem to dokoukal. Přemýšlím o žalobě za utrpěnou psychickou újmu. Během tří dnů přijít o šance na poháry v lize i v poháru, to už je kumšt.

Když nic, alespoň se umí kultivovaně vyjadřovat :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 28.4.2015 21:15

Takhle nepřipravenej tým na tak důležitej zápas? To se jentak nevidí! Já říkám, Zdenko Frťala!!!!
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.4.2015 22:00

JirkaXXL píše:Když nic, alespoň se umí kultivovaně vyjadřovat :yes:

A před zápasem by nám přišel zamávat.
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.4.2015 5:32

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Když nic, alespoň se umí kultivovaně vyjadřovat :yes:

A před zápasem by nám přišel zamávat.
;-)

:-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 29.4.2015 5:48

Já chci duo Kotrba,Csaplár
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.4.2015 6:50

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 3a06250007

Jedině Bóža, ten má dobrou smlouvu. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.4.2015 7:15

Já to vezmu vylučovací metodou. Rada, Přerost, Plíšek, Straka, Bílek už ne ani kdyby čert na koze jezdil. Jinak se nechám překvapit.

PS: Straka sice ostatní mnou jmenované převyšuje, že nás nenudil k smrti, kdežto naopak vedl tým k největšímu pohárovému úspěchu novodobé historie, ale z jeho CV je zřejmé, že to není trenér na delší dobu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 29.4.2015 7:16

napsty píše:Já chci duo Kotrba,Csaplár

Jestli chceš točit talk-show o fotbalové teorii, tak máš ty správné :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 29.4.2015 7:44

Já se obavám, že toto diskusní vlákno utne pan Hynek smlouvou na 2-3 roky pro lampasáka.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.4.2015 8:00

Hodnocení se nědělá lehko, ale pokusím se. Je vidět, že z nás všech mluví frustrace. Každopádně všichni hráči by se nad sebou měli zamyslet. Nešlo nám to po zemi ani vzduchem, obzvlášť špatná byla druhá půle. Prostě tradiční zápas venku, když prohráváme, jakých jsme za poslední rok viděli už mraky, takže svádět to na Radu je podle mne úplně mimo. Navíc v první půli jsme nedali ani jednu vyloženou šanci a bylo jich víc než dost a zápas mohl vypadat úplně jinak. Takže už jsme, pokud mě statistiky neklamou, nedali gól v soutěžním zápase skoro 300 minut!!!

Hodnocení hráčů (1-5 nejlepší)
Grigar 2 (pravda ještě pár šancí chytil, ale vytočil mě zbytečný výkop v první půli, po kterém jsme málem inkasovali, když mohl v klidu rozehrát doprava na úplně volného hráče)
Obecně, jak už někdo popsal, svědčí to o nízké koncentrovanosti a připravenosti na zápas.
Balasz 2 (nezklamal ale ani nepotěšil)
Jablonský 2 (extrémně dobré zákroky střídá s minelami)
Lüftner 3 (celkem dobře, ale taky tam měl jeden úlet)
Krob 1 (první a třetí gól jde za ním, zápas se mu vůbec nepovedl)
Vachoušek 1 (neviditelný, pomalý, pokud ho někdo hájil po minulém zápase, tak včera tam byl jen do počtu)
Litsingi 2 (alespoň když byl na hřišti, tak se v útoku něco dělo, po jeho odchodu už to byla labutí píseň)
Ljevakovič 2 (standard, ve druhé půli chyběl jeho pohyb)
Hora 3 (snažil se, ale s tím, jak se dařilo hráčům kolem něj se i v druhé půli vytratil)
Matula 1 (druhý gól jeho a řekl bych že zápasový výpadek na něm byl moc vidět)
Potočný 3 (jeden z mála světlých bodů, ale v druhé půli rovněž upadal do křeče jako celý tým, tyčka byla ovšem luxusní, stejně jako přihrávka do šance Francimu)

Střídající:
Kapolongo 1 (to je opravdu málo)
Vondrášek 1 (i přes snahu taky neměl den)
Vůch 2 (přišel za už hodně křečitové snahy)

Liberec nás předčil v nasazení a v osobních soubojích, kolik toho naběhali je až neuvěřitelné. Bohužel pro nás chytli výbornou formu. Při každé akci jsme okamžitě měli přilepeného hráče nebo i dva, často i s faulem, ale nestíhali jsme vůbec kombinovat, obzvlášť to vyniklo ve druhé půli, první půle byla ještě dobrá. Ostatně o jejich aktivitě svědčí fauly 27:15 pro Liberec.

Na závěr aspoň něco pozitivního: První půle mohla klidně začít naším vedením, ale v posledních dvou zápasech se nám zřejmě vrátilo to, že jsme měli štěstí s Plzní. Jinak střely 14:16 (na bránu 7:9) - obojí pro nás - svědčí o tom, že jsme měli prostor na to uhrát mnohem lepší výsledek, ale nevyužili jsme ho. Dle mého jsme schopni doma uhrát 3:0, ale musíme proměnit všechno a předvést stejné nasazení jako Liberec včera. Pokud se Liberec probije do finále, tak je schopen ho vyhrát a páté místo v lize už nebude pro EL. Ostatně v EL bychom museli k postupu předvést mnohem lepší výkon než včera.

K trenérům: Lavička? To myslíte vážně? Co čekáte za změnu? Jinak nic proti němu, je to nejsolidnější trenér Sparty za hodně dlouhou dobu, ale náš tým potřebuje zásadní změny a Lavička toho nebyl schopen ani ve Spartě s trojnásobným rozpočtem. Jarní sezónu málem začínal jenom s Lafatou na pozici útočníka a podzim končil hrou bez útočníka. Daleko rozumnější jméno je Frťala.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.4.2015 8:18

NIN píše:Me fascinuje promena vykonnosti a vykonu nekterych nasich hracu. Vzomenu-li si na jejich vykony pred rokem a dnes, tak to je rozdil 100%. A treba propad vykonu u nekterymi (nyni opravnene) kritizovaneho Vachyho, tak je to dane proste systemem hry. Stejne jako u Nivalda nebo Litsingiho. To jsou hraci, kteri potrebuji mit k sobe pro utoceni podporu vice konstruktivnich spoluhracu. Na ten ofenzivni system hry byly nakupovany i posily. Dnes jsou uplne mimo, protoze utocit ve trech nelze a na tupy boj o nakopavane mice nejsou zvykly, ani staveny. Pak je nadstandardni technika vedeni mice, zpracovani, rozehry uplne k nicemu. Tim ze neutocime a jenom branime, je pretezovana obrana, ktera seka hrube chyby, ktere predchozi dva roky delala vyjimecne.
Radu zajima jenom buldoci zarputilost, to ostatni (co divaka zajima) bere jenom jako nadstavbu, ne jako standard. Jestli tady zustane, vystipe odsud i zbytek konstruktivnich hracu.

Ale no tak, není pravda, že neútočíme. Listingi obr šance, Hora dělovka, Potočný (2 šance - tyč a hlava), další hlava dvou hráčů samotných na malém vápně. Plzeň z takových šancí promění minimálně dvě. Když se podíváte na její statistiky, tak na 9 střel na bránu dá 3 góly a my dali včera ze stejného 0.
A první dva góly jsme nedostali ani omylem proto, že bychom se soustavně bránili a obrana byla přetížená. Totéž i třetí gól, hned po začátku půle jsme přetížení? Spíš nekoncetrovaní.
V první půli jsme útočili dost, takový šance musíme proměnit, o přetěžované obraně bych vůbec nemluvil. To je nesmysl i z pohledu střel jsme vyhráli 14:16 (7:9 na branku).
Od konstruktivních hráčů čekám, že jsou schopni něco vymyslet, nahrát dopředu, potáhnout hru směrem k bráně (soupeřově), ale kolikrát jsme se včera otočili a přihráli zcela zbytečně dozadu. To jako kvůli Radovi? Liberec hrál na krev, naši ne. V tom byl hlavní rozdíl i při letmém pohledu na hráče. Liberečtí sotva popadali dech ale dřeli.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.4.2015 8:24

SEKTOR15 píše:
djrhedy píše:
melda píše:

Přepadávat 5 lidí jediného, to je hrdinství hodné klidně žaloby. Mysli o tom, co chceš. Z mého pohledu je to ubohost :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 29.4.2015 8:24

NIN píše:

Jednaj, ale je moc drahej a jsou za ním výsledky a může působit i v zahraničí, tak nemá potřebu slevovat a jeho angažování by ohrozila ona magická černá čísla :-D :-D

Já už začínám bejt poslední dobou přesvědčenej, že když se v Bruselu řeší hospodářský výsledky FK Teplice tak to vypadá zhruba tak, že se tam celou dobu rejpou v těch číslech a když jim nakonec vyjdou jak potřebovali, tak jim spadne kámen ze srdce a sezení je u konce... a pak když spolu jdou večer na kafe nebo na pivo tak se jen tak mezi řečí ,,helé a kolikátý, že to v tý lize Teplice skončily? 10. ? Tak to je skoro jak loni i předloni a jsou pořád v tý první lize? Fajn.'' a to bych viděl, že je asi tak celá jejich diskuse na sportovní téma.

A já už začínám také věřit tomu, že ten tým je takto veden záměrně, aby neprodukoval výsledky, které by mohly produkovat nové náklady. Chtít dostat tým do skupiny v EL nedej Bože v LM to už chce zdvojnásobit (neli ztrojnásobit) rozpočet na hráče a realizační tým a pořád je tam vysoké riziko, že krachne někde ve Švédsku nebo na Balkáně, to nikdo v AGC nemůže potřebovat... Takže současnej stav ať mi nikdo neřiká, že jim nevyhovuje. Kdyby to bylo jinak, tak do čela klubu, dají nějakýho nadšence, vizionáře co chce dělat fotbal a nenasaděj tam svýho agenta.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.4.2015 8:44

SEKTOR15 píše:
Jednaj, ale je moc drahej a jsou za ním výsledky a může působit i v zahraničí, tak nemá potřebu slevovat a jeho angažování by ohrozila ona magická černá čísla :-D :-D

Já už začínám bejt poslední dobou přesvědčenej, že když se v Bruselu řeší hospodářský výsledky FK Teplice tak to vypadá zhruba tak, že se tam celou dobu rejpou v těch číslech a když jim nakonec vyjdou jak potřebovali, tak jim spadne kámen ze srdce a sezení je u konce... a pak když spolu jdou večer na kafe nebo na pivo tak se jen tak mezi řečí ,,helé a kolikátý, že to v tý lize Teplice skončily? 10. ? Tak to je skoro jak loni i předloni a jsou pořád v tý první lize? Fajn.'' a to bych viděl, že je asi tak celá jejich diskuse na sportovní téma.

A já už začínám také věřit tomu, že ten tým je takto veden záměrně, aby neprodukoval výsledky, které by mohly produkovat nové náklady. Chtít dostat tým do skupiny v EL nedej Bože v LM to už chce zdvojnásobit (neli ztrojnásobit) rozpočet na hráče a realizační tým a pořád je tam vysoké riziko, že krachne někde ve Švédsku nebo na Balkáně, to nikdo v AGC nemůže potřebovat... Takže současnej stav ať mi nikdo neřiká, že jim nevyhovuje. Kdyby to bylo jinak, tak do čela klubu, dají nějakýho nadšence, vizionáře co chce dělat fotbal a nenasaděj tam svýho agenta.

No za Lavičkou moc skvělý výsledky nejsou. Sorry ale jeden titul za x let nepovažuju vzhledem k rozpočtu Sparty za bůhvíjaký pronikavý úspěch. A v Evropě to taky žádná sláva nebyla.
S černými čísly ale celkem souhlas. Ekonomická realita je taková jaká je. Já to říkám pořád, buďme rádi, že se tady na obstojné úrovni hraje první liga už skoro 20 let. Samozřejmě ale bychom neměli rezignovat na dosažení úspěchů v lize a případně pak v Evropě, jak se děje ale už historicky a dlouhodobě. To už bylo i za Hrdličky i když jsme ty evropský poháry hráli.

Bohužel náš zákulisní ústup je jasný. Nepomohl nám ani Řepka na svazu. Už ani ta reprezentace k nám nejezdí na zápasy :down: Všichni se teď můžou podělat z Plzně.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 29.4.2015 9:01

Tady je dobrá Rada nad zlato. :-D :-D
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 29.4.2015 9:26

hm... tak jsme byl v depresi, co tam jako v těch pohárech budeme dělat??? ... tak už nejsem :giggle:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 29.4.2015 9:33

Djrhedy - hráči se zamýšlet můžou, ale ta hra nemá systém! NIN má na mysli herně připravený útok a ne, když Franta uteče nebo se k Horovi odrazí na vápně balón...
Co se týče Lavičky a jeho výsledků, tak nezapomeň, že titul udělal i v Liberci nebo v Sydney...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.4.2015 10:48

Ettiene píše:Djrhedy - hráči se zamýšlet můžou, ale ta hra nemá systém! NIN má na mysli herně připravený útok a ne, když Franta uteče nebo se k Horovi odrazí na vápně balón...
Co se týče Lavičky a jeho výsledků, tak nezapomeň, že titul udělal i v Liberci nebo v Sydney...

Nevím, těžko říct. S Boleslaví jsem systém viděl, teď zase spíš ne. Ale ono je to také o soupeři. Z tvého pohledu už nevidím systém od loňského jara, od té doby jsou výsledky nevalné. Tak třeba Lavičkovi křivdím, na druhou stranu mi některé výkony Sparty (třeba Malmo) připomínaly naše matné výkony venku. Když to nejde, tak to nejde a nikdo to nezlomí.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.4.2015 11:38

Ettiene píše:Já se obavám, že toto diskusní vlákno utne pan Hynek smlouvou na 2-3 roky pro lampasáka.

Sdilim tve obavy. Bude to pro nej totiz nejjednodussi reseni , kdy nebude nucen vyvijet jakekoliv aktivity, za ktere by treba pozdeji musel nest zodpovednost. Pak bude moci zase v klidu strcit hlavu do pisku ... Udrzba, to je pohoda pro vsechny, teda krome fanousku a divaku, kteri kupodivu maji stale drza ocekavani progresu ... :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 29.4.2015 12:56

Nevíte proč nebyl Čičmunda ani na lavičce? Proti Bohemce v základu, v poháru se nevejde ani na lavici? To stejny co je se Salámem? Od zápasu ve Slováckem kdy byl v základu se na lavičce neukázal.
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 29.4.2015 13:58

Hráči se asi mají dle mého názoru moc dobře a to jim stačí... na co se dřít v pohárech... jediný ještě nezkažený Potočný snesl nějaké měřítko,ale hra obecně jako taková katastrofa... vrchol sezony,jeden z nejdůležitějších zápasů když v lize už to je asi taky marný a oni předvedou tohle ??? za mě je to "hnus velebnosti "... :no:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.4.2015 14:51

Já si myslím, že je to (e)mentálu. Po pár výsledcích přichází uspokojení a následuje tvrdý pád. Nejsme schopni napříč celým klubem udržet koncentraci a jít nekompromisně za svým cílem. Proberte si pořádně Litvínov. Nese se to ze všech vyjádření, jak tentokrát táhli za jeden špagát. Žádný složitý teorie, stačí když budou chtít všichni a podřídí tomu svoje privátní píčoviny.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.4.2015 18:08

Kozel píše:Já si myslím, že je to (e)mentálu. Po pár výsledcích přichází uspokojení a následuje tvrdý pád. Nejsme schopni napříč celým klubem udržet koncentraci a jít nekompromisně za svým cílem. Proberte si pořádně Litvínov. Nese se to ze všech vyjádření, jak tentokrát táhli za jeden špagát. Žádný složitý teorie, stačí když budou chtít všichni a podřídí tomu svoje privátní píčoviny.

Hodne to bylo znat jiz minuly rok v play-out kdy měli jistou záchranu a preci vyhrali všechny zapasy.Pujcime si Rulika s Horavou do Teplic ;-) :giggle: .
To je tak když se od reci prejde k cinum....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 29.4.2015 19:19

Vylet jsme prezili, nezmrzli jsme. Jen skoda ze jsme nedali alespon jeden gol.
Jinak hra bez systemu na nahodu a se slepim nakopavanim me moc nebrala. Holt vyznavam asi jiny styl nez Rada.
Z pocatku, kdyz to slo hrat na brejky, tak to byl jeste jakstaks vhodny styl pro dobry vysledek. Ale kdyz tym prohrava 0:2, ta by s tim mel trener neco udelat. Ale to j5e tim, ze Rada byl sice fotbalista, ale trenerem nikdy nebude.
Jestli ma klub nejakeho kandidata na post trenera mel by ho privest co nejdriv, protoze s Radou to pujde od deseti k peti. Tedy tak jako vsude kde pusobil.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.4.2015 20:43

Tady pořád slyšíme jenom výmluvy, proč to nejde a jak ještě máme být rádi za to či ono. Že tu písničku zpívá sportovně apatický vlastník a jím dosazené vedení, to ještě pochopím ...

... ale jak si s nimi mohou notovat někteří fanoušci :sealed:

Kozel píše:Já si myslím, že je to (e)mentálu. Po pár výsledcích přichází uspokojení a následuje tvrdý pád. Nejsme schopni napříč celým klubem udržet koncentraci a jít nekompromisně za svým cílem. Proberte si pořádně Litvínov. Nese se to ze všech vyjádření, jak tentokrát táhli za jeden špagát. Žádný složitý teorie, stačí když budou chtít všichni a podřídí tomu svoje privátní píčoviny.

Tož tak :up2:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 30.4.2015 2:57

Ettiene píše:Já se obavám, že toto diskusní vlákno utne pan Hynek smlouvou na 2-3 roky pro lampasáka.

To je moje fotbalová noční můra. Živě si totiž dovedu představit ty pseudoargumenty pro nabídnutí dlouhodobého kontraktu. „Rada přišel, když jsme byli ve štychu. Skoro až do konce sezóny jsme hráli o poháry na dvou frontách. Teď je potřeba stabilizovat sportovní úsek. Trenér si zaslouží čas na práci. Vždyť přišel během sezóny po nečekaném odchodu svého předchůdce několik desítek hodin před jarní fází ligy.

Na druhou stranu jsou tu jisté indicie, že Rada je tu vážně jenom do konce sezóny, jak bylo začátkem jeho angažmá avizováno. Kdyby se s ním počítalo dlouhodobě, bylo by divné, že na rozdíl od svého asistenta a trenéra juniorky není členem toho nově vytvořeného sportovního panelu klubu. Skýpala navíc nedávno, když odcházel Hejkal, říkal, že se hledá dlouhodobé řešení pro realizační tým. Z čehož usuzuji, že se nenašlo, tedy Rada za to dlouhodobé řešení asi není považován.

Možná hledám to, co najít chci. Uvidíme. :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 30.4.2015 7:49

SEKTOR15 píše: Jednaj, ale je moc drahej a jsou za ním výsledky a může působit i v zahraničí, tak nemá potřebu slevovat a jeho angažování by ohrozila ona magická černá čísla :-D :-D

Tak nějak se to asi vyvinulo od mých posledních informací. Alespoň budeme mít měřítko, co znamená, když se řekne, že Šedlbauer ho moc chce.
:-P
Kozel
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Pohárové zápasy