FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Domácí pohár

Příspěvekod Petřík » 27.7.2009 12:59

Tak jak se těšíte na "minerálku" 2.9. v Ústí? Já moc...a pro koho to bude Šaratice? :)
Petřík

Re: Pohár Ondrašovka

Příspěvekod Addax » 27.7.2009 14:32

Petřík píše:Tak jak se těšíte na "minerálku" 2.9. v Ústí? Já moc...a pro koho to bude Šaratice? :)

Osobně mi byl o dost sympatičtější Český pohár ČMFS. Abysme v budoucnu nakonec nehráli třeba o vložkový pohár z produkce podniku Rico Veverská Bítýška. Jen proto, že do toho vrazili nějaké peníze, tak se my musíme nutit do nějakých jejich pitoreskních, absurdních a nikomu fotbal nepřipomínajících názvů a brát je za své... :evil:
Jinak na konfrontaci áčka a béčka se těším. ;)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.7.2009 13:15

Pro ty, co o přejmenování národního poháru slyší právě poprvé (jako já) přikládám odkaz na související článek http://www.sportovninoviny.cz/zpravy/po ... cup/388826

Za pár let to bude možná pohár Maxmiliána Pumpičky ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod tom » 28.7.2009 22:47

Škoda že je tenhle zápas rozhodnutej už ted v náš prospěch - at žije fair play.
tom

Příspěvekod JirkaXXL » 28.7.2009 23:22

tom píše:Škoda že je tenhle zápas rozhodnutej už ted v náš prospěch - at žije fair play.

Aby ses nedivil. Přijde povstání na vsi, tedy spíš v krajském městě, ... a pak si povíme, jestli ti naši odchovanci v Ústí jsou nebo nejsou připraveni na ligu :lol:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Linus7 » 1.8.2009 9:56

Náhodou to je super ;) Už kluby co vypadnou v 1.kole dostanou 1500 litrů ONDRÁŠOVKY zdarma ... A to taky něco stojí ;) :-)
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 1.8.2009 10:13

Linus7 píše:Náhodou to je super ;) Už kluby co vypadnou v 1.kole dostanou 1500 litrů ONDRÁŠOVKY zdarma ... A to taky něco stojí ;) :-)

Ale to jo. Sponzorské peníze, dary, spolupráce. Kdo by proti tomu něco měl... Ale nemusí se vždycky kvůli jedné epizodě hned měnit název, který by měl být stálejší, řekl bych až neměnný. To kvůli zvyku a tradici, prostě punc, osvědčená značka. To samé platí i u názvu stadionů apod...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 1.8.2009 20:21

Petřík píše:Tak jak se těšíte na "minerálku" 2.9. v Ústí? Já moc...a pro koho to bude Šaratice? :)

Doufam, ze dostanete aspon bura, abychom tady zase nemuseli cist ty jizlivy kecy ...
:roll:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 24.8.2009 13:01

Tak za deset.....dní...teď se na to těším víc jako na společenskou událost,než jako na "klání" dvou sportovních soupeřů :kiss:
Petřík

Příspěvekod Ondra » 24.8.2009 14:08

Petřík píše:Tak za deset.....dní...teď se na to těším víc jako na společenskou událost,než jako na "klání" dvou sportovních soupeřů :kiss:
Jen připomenu, že se zápas hraje ve čtvrtek 3.9. a ne v původně plánovaném termínu 2.9. :-)
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 24.8.2009 19:35

No však - to mi chlapi děláte naschvál ;-) , 2. by to šlo, 3. je druhé kolo pečení koláčků, sakra, jedna svatba a já neuvidím "derby" severočeské ani byvalérepublikové ... no co se dá dělat, třeba mi to vyjde alespoň na druhý poločas :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 24.8.2009 21:52

Sorry, to bylo vedle
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 25.8.2009 6:17

melda píše:No však - to mi chlapi děláte naschvál ;-) , 2. by to šlo, 3. je druhé kolo pečení koláčků, sakra, jedna svatba a já neuvidím "derby" severočeské ani byvalérepublikové ... no co se dá dělat, třeba mi to vyjde alespoň na druhý poločas :hi:

Bohužel,změna byla z "moci úřední",kdy se termím posouval z důvodu pondělního utkání TP v Brně a tam zas pozdní termín kvůli pohárovému utkání v Tel Avivu ...a tak pořád dokola. :-)
Petřík

Příspěvekod MikeyM » 28.8.2009 8:29

Od kolika je prosim ta velka slava?
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Ondra » 28.8.2009 14:12

MikeyM píše:Od kolika je prosim ta velka slava?

Velká sláva je od 17:00 na Městském stadionu:)
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 30.8.2009 14:36

Jak se tenhle mač blíží tak začínám mít čím dál tím větší obavy.Samozřejmě když to kluci vezmou profesionálně ( USTI) tak to máme vyhraný už ted.
Ale co když né - Habanec se kousne - Tepličáky nemusí ani hecovat - a my s modlama Verbířem a Doležalem v základu to by mohl být problém a možná i neřešitelnej.
Pamatuji si jak před lety taky v základu Verbíř,Doležal - taky to byl pohár - Ustečákum jsme vůbec nestačili v nasazení - frnknul Ohněník a bylo to tam.My vyrovnávaly Karlem Radou snad v 99 minutě a na penalty jsme postoupili.Ale chci říct že Hrdlička šel před pentlema mezi hráče a Ustečákum domluvil.
Možná by se vyplatilo vsadit 1 - kurs bude vysokej.
tom

Příspěvekod Addax » 30.8.2009 15:17

1.
tom píše:Škoda že je tenhle zápas rozhodnutej už ted v náš prospěch - at žije fair play.

2.
tom píše:Jak se tenhle mač blíží tak začínám mít čím dál tím větší obavy.Samozřejmě když to kluci vezmou profesionálně ( USTI) tak to máme vyhraný už ted.
Ale co když né - Habanec se kousne - Tepličáky nemusí ani hecovat - a my s modlama Verbířem a Doležalem v základu to by mohl být problém a možná i neřešitelnej.
Pamatuji si jak před lety taky v základu Verbíř,Doležal - taky to byl pohár - Ustečákum jsme vůbec nestačili v nasazení - frnknul Ohněník a bylo to tam.My vyrovnávaly Karlem Radou snad v 99 minutě a na penalty jsme postoupili.Ale chci říct že Hrdlička šel před pentlema mezi hráče a Ustečákum domluvil.
Možná by se vyplatilo vsadit 1 - kurs bude vysokej.

Ono se na tom "rozhodnutí předem" něco změnilo?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 31.8.2009 6:25

Tome klid, nebud paranoidni. At zvitezi ten lepsi, vic si nepreju.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 31.8.2009 7:28

Ondra píše:
MikeyM píše:Od kolika je prosim ta velka slava?

Velká sláva je od 17:00 na Městském stadionu:)

A jako správní hostitelé nabídneme naším přátelům z Teplic to nejlepší z "komfortu" Městského stadionu krajského města,t.j. novou tribunu s ochozy se vstupem z ulice Vinařská s vlastní pokladnou,soc.zařízením a občerstvením.....ústecká část fanoušků bude na protilehlé
"staré" tribuně se vstupy z Masarykovy (pro pamětníky Fučíkovi) ulice.
Toto opatření je preventivní s dobrými zkušenostmi z loňského roku,kdy jsme takto k všeobecné spokojenosti "umístili" asi 1500 fanoušků vršovické Bohemky..... :yes:

Děkuji ;-)
Petřík

Příspěvekod Ondra » 31.8.2009 10:54

A ještě jedna zpráva pro fanoušky: Předprodeje na pohárové utkání budou ve středu 15-17h a ve čtvrtek 10-12h na hlavní pokladně Městského stadionu...
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 31.8.2009 11:26

Ondra píše:A ještě jedna zpráva pro fanoušky: Předprodeje na pohárové utkání budou ve středu 15-17h a ve čtvrtek 10-12h na hlavní pokladně Městského stadionu...

Takové podrobné informace nedávali ani Teplice před zápasem s Hapoelem. Jsou věci, které by se od své farmy mohli učit.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 31.8.2009 11:32

Kolik lidi ten stadion pojme?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 31.8.2009 12:24

Tomas píše:Kolik lidi ten stadion pojme?

Kdysi dávno před započatou,ale nedokončenou "rekonstrukcí", se udával počet 17 000 převážně stojících diváků..... v současnosti,při "rozdělení" stará a nová část, tak cca 2 x 1500.
PS: ale dobří lidé se vejdou všude :yes:
Petřík

Příspěvekod pannoniax » 31.8.2009 16:49

Jen tak pro zajímavost. Utkání s Ústím ve čtvrtek je jubilejní 150. utkání Teplic v domácím poháru. :-)
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 1.9.2009 11:39

Už ve čtvrtek se s Ústím žlutomodří utkají na Městském stadionu v rámci Ondrášovka Cupu, dřívějšího poháru ČMFS. Zápas začíná v 17.00 hodin. "I kdybych měl na hřišti umřít, tak budu chtít postoupit. Jdeme za obhajobou loňského vítězství, budeme takzvaně žrát trávu," zve diváky do ústeckého hlediště teplický útočník Tomáš Vondrášek.

:up: :up2: :up:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 1.9.2009 18:15

Linus7 píše:Už ve čtvrtek se s Ústím žlutomodří utkají na Městském stadionu v rámci Ondrášovka Cupu, dřívějšího poháru ČMFS. Zápas začíná v 17.00 hodin. "I kdybych měl na hřišti umřít, tak budu chtít postoupit. Jdeme za obhajobou loňského vítězství, budeme takzvaně žrát trávu," zve diváky do ústeckého hlediště teplický útočník Tomáš Vondrášek.

Snad to Vondy nemyslí až tak vážně, úmrtí mladého sportovce je trágedií. Každopádně mě těší, že to kluk jeden ušatá bere takto. Jen do soupeřů! :yes: :up2:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 1.9.2009 20:12

Pozvánka na "bratrovražedné derby": http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... edne-derby
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 2.9.2009 6:34

Linus7 píše:Už ve čtvrtek se s Ústím žlutomodří utkají na Městském stadionu v rámci Ondrášovka Cupu, dřívějšího poháru ČMFS. Zápas začíná v 17.00 hodin. "I kdybych měl na hřišti umřít, tak budu chtít postoupit. Jdeme za obhajobou loňského vítězství, budeme takzvaně žrát trávu," zve diváky do ústeckého hlediště teplický útočník Tomáš Vondrášek.

Asi budu muset brnknout Márfymu (správce),aby "Rooney" Vondymu nějakou tu kupku trávy protekčně nasekal........ :-))
Petřík

Příspěvekod Paris » 2.9.2009 12:43

Teplickej Rooney přejmenuje pohár na "Vondrášovka Cup" :-)

Něco k Armě. Už půl století není prvoligová... http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... prvoligova
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 2.9.2009 14:26

Perličky vzájemných pohárových zápasů s Armou: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ckou-Armou
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.9.2009 18:22

Paris>

A co nejake tve osobni nazory ve foru?Obcas odhod svuj profesni kabatec a sup sem s tim ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 2.9.2009 18:28

Na poslední chvíli se mi podařil odvoz do Ústí, stašně se těším na tenhle match, byla by velká škoda nepostoupit, tak snad to kluci zvládnou ! :applause: :yes: :heart:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 2.9.2009 19:29

Nevíte, jak to vypadá s lístkama? Seženu je ještě zítra v ústí? Tady v Teplicích už neměli :-(
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 2.9.2009 19:51

Tomas píše:Paris>

A co nejake tve osobni nazory ve foru?Obcas odhod svuj profesni kabatec a sup sem s tim ;-)

Neboj, já se občas rád zapojím, když budu mít něco na srdéčku :-) K pohárovému zápasu můžu říct jen to, že asi nenastoupí za Ústí Veverka, Jindráček a Pimpara, kteří hostují z Teplic... Je to fér, není? Ústečáci budou tvrdit, že není. Zvlášt, když mají hodně zraněných. Tepličáci zase řeknou, že je to běžná praxe.... Kloním se spíš k druhému názoru. Byli bychom sami proti sobě, kdybychom nevyužili toho, co se normálně dělá.
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.9.2009 20:13

Paris píše:

Neboj, já se občas rád zapojím, když budu mít něco na srdéčku :-) K pohárovému zápasu můžu říct jen to, že asi nenastoupí za Ústí Veverka, Jindráček a Pimpara, kteří hostují z Teplic... Je to fér, není? Ústečáci budou tvrdit, že není. Zvlášt, když mají hodně zraněných. Tepličáci zase řeknou, že je to běžná praxe.... Kloním se spíš k druhému názoru. Byli bychom sami proti sobě, kdybychom nevyužili toho, co se normálně dělá.

No nevim,ja se s tim moc neztotoznuji.Jestli ten hrac ma u vlastniho klubu takovy respekt, tak by mel hrat u nej.Jestli ne tak zadny strach-prece jeste nedorostl.No nevim-je to problem cele CZ ligy ne jen nas.......ale vyrazeni Bolehlavu v Zidenicich :up2: ,to mi udelali radost.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.9.2009 20:26

Že by v Bolce nějaká kabinová revolta vůči impulzívnímu trenérovi? V každém případě mi taky nevadí, když mají trochu sražený hřebínek. Hlavně kvůli některým novinářům, kteří je při zahájení ročníku dávali za jasného vítěze ligy a nás na 10. místo... :-P
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.9.2009 20:35

Paris píše:

Kdyby po mně někdo chtěl sestavit žebříček deseti bodů, co bych vymazal z našeho fotbalu, pokud bych měl tu moc, tak mám jasno o prvních třech příčkách: 1. korupce, 2. simulování a zdržování, 3. hráčtí agenti (těm říkám moderní otrokáři). Pak už bych neměl v dalším pořadí tak jasno, ale vím, že by se tam vešla i tahle zmíněná záležitost.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.9.2009 20:47

Addax píše:
Paris píše:

Kdyby po mně někdo chtěl sestavit žebříček deseti bodů, co bych vymazal z našeho fotbalu, pokud bych měl tu moc, tak mám jasno o prvních třech příčkách: 1. korupce, 2. simulování a zdržování, 3. hráčtí agenti (těm říkám moderní otrokáři). Pak už bych neměl v dalším pořadí tak jasno, ale vím, že by se tam vešla i tahle zmíněná záležitost.

Jeste bych tam urcite uvedl nizke navstevy na celou Gambac ligu
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.9.2009 21:29

Tomas píše:Jeste bych tam urcite uvedl nizke navstevy na celou Gambac ligu

Tomáši, troufám si říct, že to není nešvar, ale důsledek.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 2.9.2009 21:42

Tak bohužel v Ústí zítra beze mě :-( ...Synkův zítřejší mistrák v netypickém termínu má samozřejmě přednost... :yes:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.9.2009 21:45

Addax píše:
Tomas píše:Jeste bych tam urcite uvedl nizke navstevy na celou Gambac ligu

Tomáši, troufám si říct, že to není nešvar, ale důsledek.

Tak to mas pravdu.....v tomto pripade-bohuzel
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 2.9.2009 22:11

Poud by Teplice umožnily hrát těm třem..a jeden z nich by jim pak dal gól, tak by byly za blbce a vy tady na foru by jste byli první, kdo jim to dá sežrat :-) I proto píšu, že by byla hloupost nevyužít možnosti je stáhnout ze hry. JInak je to samozřejmě nesmysl a taky bych byl nejradši, kdyby něco podobného možné nebylo!
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 3.9.2009 6:35

Paris píše:

Nebudu to šířeji komentovat,protože zrovna v tomto utkání nebudu nezúčastněným,ale mně je hrozně líto těch 3 uvedených kluků.......znám ty kluky,mám je svým způsobem rád a myslím si,že v ústraní bude i nějaká "slzička". A nejen lítosti......Škoda. :no:
Petřík

Příspěvekod Kozel » 3.9.2009 7:03

Petřík píše:Nebudu to šířeji komentovat,protože zrovna v tomto utkání nebudu nezúčastněným,ale mně je hrozně líto těch 3 uvedených kluků.......znám ty kluky,mám je svým způsobem rád a myslím si,že v ústraní bude i nějaká "slzička". A nejen lítosti......Škoda. :no:

No, já myslím, že jsou to dospělí chlapi, fotbal ňákej pátek hrajou a do 5 počítat uměj. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 3.9.2009 7:15

Kozel píše:
Petřík píše:Nebudu to šířeji komentovat,protože zrovna v tomto utkání nebudu nezúčastněným,ale mně je hrozně líto těch 3 uvedených kluků.......znám ty kluky,mám je svým způsobem rád a myslím si,že v ústraní bude i nějaká "slzička". A nejen lítosti......Škoda. :no:

No, já myslím, že jsou to dospělí chlapi, fotbal ňákej pátek hrajou a do 5 počítat uměj. ;-)

To máš "rohatej" :-) určitě pravdu,ale až v UL se stali rovnocenými a platnými hráči v klubu vrcholové kopané....s cílem "ukázat se" a zahrát si v utkání s pěknou atmosférou.
PS:..a už to nebudu rozvádět,možná později.....
Petřík

Příspěvekod Linus7 » 3.9.2009 7:36

"Arma, dává body zdarma !!!" :up2:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 3.9.2009 8:21

Linus7 píše:"Arma, dává body zdarma !!!" :up2:

Sedmičko,přiznej že nejsi "originál" a že jsi "nakupoval" u doyena na absolutně svobodné diskuzi ústeckých stránek! :-/
Petřík

Příspěvekod Jabqooo » 3.9.2009 8:39

redkaf píše:Nevíte, jak to vypadá s lístkama? Seženu je ještě zítra v ústí? Tady v Teplicích už neměli :-(

Ja doufam, ze listku bude dost, nic jineho mi uz ani nezbyva. Nejspis to budu stihat jen tak tak, tak doufam ze na me nejake mistecko zbyde.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 3.9.2009 9:12

redkaf píše:Nevíte, jak to vypadá s lístkama? Seženu je ještě zítra v ústí? Tady v Teplicích už neměli :-(

Teď jsem si to ověřoval na sekretariátu a lístků je "fůra",protože předprodej byl vemi malý....holt tady nejsou fanoušci zvyklí nakupovat v předprodeji,....proč taky? :-)
Petřík

Příspěvekod Paris » 3.9.2009 9:52

Petřík píše:

Teď jsem si to ověřoval na sekretariátu a lístků je "fůra",protože předprodej byl vemi malý....holt tady nejsou fanoušci zvyklí nakupovat v předprodeji,....proč taky? :-)

Bohužel je to tak! Lístků je stále dost. http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... stale-dost
Paris
Registrovaný člen

Další

Zpět na Pohárové zápasy