FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Domácí pohár

Příspěvekod djrhedy » 27.9.2017 12:37

JirkaXXL píše:Viděl jsem osobně. První půlka druhého poločasu byla hrozná divočina. Zase jsme vypadli z koncentrace jako kolo nazpět. Domácí klidně ještě mohli vyrovnat. Nějaké příležitosti na to měli. Párkrát balón prolétl do metru od tyčky. Za stavu 3:4 chytil Diviš tutovku. To už naše probralo.

Ale když nebudu brečet nad defenzivou a koncetrací našich, tak to byl pěkný zápas z obou stran. Hodně šancí, krásné branky, divoký vývoj. Škoda jen, že se zřejmě vinnou nejistého výsledku do poslední minuty nedostali na hřiště zde již zmiňovaní Šup či Žitný. Trenér chtěl zřejmě na hřišti zkušenější hráče.

Milníky: Diviš první start za Teplice. Král první gól v soutěžním zápase našeho áčka.

[quote=djhedy]Chybí Ljeva

Ljeva, Krob a Suchan mimo známých marodů. Čekal jsem, že zrovna Suchan si dnes zahraje. Jak chce trenér vědět, jestli má smysl využít opce, když ho nepustí na hřiště? Ale třeba to má zdravotní vysvětlení. Jinak by bylo vážně divné ho nevzít minimálně na lavičku.[/quote]

Suchan byl myslím zraněn při juniorce zápas předtím.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 11.10.2017 11:17

Byl nám nalosován Hradec a hrajeme doma...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 24.10.2017 17:41

Co to je?? Hradec už vede?
To jsou řeči o tom, že dávají stejnou váhu poháru i lize, a dá tam hráče, kteří si v lize pořádně nečuchnou-Suchan,Urma vlastně i Sungole.Takže případný neuspěch tihle hráči odnesou tím, že nevyužili šanci a tak si dlouho nekopnou. :no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 24.10.2017 18:48

Pěkný výkon! Tak nic další rok bez pohárů!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 24.10.2017 19:34

at uz jdou do hajzlu. Proc si takhle kratim zivot, takovy nervy mam zase tvl ... V patek jsem v Olomouci, chtel jsem se jit na ne podivat , ale SERU NA NE
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.10.2017 19:46

Nebudu hodnotit tu trapnost viděnou na hřišti.

Jedno bych ale rád od trenéra slyšel. Bylo mnohokrát řečeno, že pohár bereme vážně. Proč potom vypustí sestavu, kterou vypustil? Ti hráči spolu takhle nikdy nehráli a bylo to do očí bijící! Navíc šlo vyjma obrany o hráče, které trenér na ligové trávníky nepouští.

Nevím, jestli je chtěl rozehrát, omrknout nebo ztrapnit, aby měl výmluvu pro téměř neměnnou ligovou sestavu bez včasných střídání. Všechny tři varianty jsou však špatné.

Takhle se de facto do nejdůležitějšího zápasu podzimu nechodí! Pro mě je to další přehmat, který navzdory mizernému výkonu hráčů jde na vrub především trenérovi. Myslím, že týmu už dal maximum toho, co mu dát mohl. Je čas poděkovat za stabilizaci po předminulé sezóně, hezkou jarní pasáž a rozloučit se.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 24.10.2017 20:05

https://youtu.be/Lutz9ihN27k

Aha, takže Ljeva a Rezek by to nedali fyzicky. Nechválil si trenér Čepek, že kondičně a atleticky popírají věk? A proč si je trenér nešetřil proti Karviné? Proč je nechal odfrknout v utkání, kde není možnost opravy - nahnat ztracené body? Protože se tak blbě rozhodl. K hráčům trenér říká, že každý svého štěstí strůjcem. Já bych jemu řekl totéž za tu sestavu.

A nehledě na sestavu: primární problém pořád stejný. Prospíme většinu zápasu a potom horko těžko v závěru to honíme „na morál“ . To zjevně není, o tom, jestli hraje Petr nebo Pavel. Přijde mi, že hráči jsou na zápas a soupeře špatně psychicky a takticky připravení. Teprve s postupujícím zápasem se jakž takž začínají chytat ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 24.10.2017 20:24

Dnes to na hristi vypadalo, ze se hraci vidi poprve. Nechapu co trenuji, ale je to zapas od zapasu cim dal horsi. A to je zodpovednost trenera. A standardky, to je kapitola sama o sobe. Ty rohy jsou tak trapne, skoro pokazde do prvniho hrace a porad dokola. Tohle uz lepsi nebude. Neni na co cekat.
Prohra udajne s beckem druholigoveho tymu, ktery uz nekolik zapasu nevyhral...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 24.10.2017 20:29

JirkaXXL píše:Nebudu hodnotit tu trapnost viděnou na hřišti.

Jedno bych ale rád od trenéra slyšel. Bylo mnohokrát řečeno, že pohár bereme vážně. Proč potom vypustí sestavu, kterou vypustil? Ti hráči spolu takhle nikdy nehráli a bylo to do očí bijící! Navíc šlo vyjma obrany o hráče, které trenér na ligové trávníky nepouští.

Nevím, jestli je chtěl rozehrát, omrknout nebo ztrapnit, aby měl výmluvu pro téměř neměnnou ligovou sestavu bez včasných střídání. Všechny tři varianty jsou však špatné.

Takhle se de facto do nejdůležitějšího zápasu podzimu nechodí! Pro mě je to další přehmat, který navzdory mizernému výkonu hráčů jde na vrub především trenérovi. Myslím, že týmu už dal maximum toho, co mu dát mohl. Je čas poděkovat za stabilizaci po předminulé sezóně, hezkou jarní pasáž a rozloučit se.

O tom jsem psal hned v příspěvku po golu na 0:1 a potvrdilo se to bohužel. Chybělo by udělat tři kroky do Evropské ligy, takhle jako co? Nic. Liga je pro nás boj mezi 6-10. místem pokud se nezačneme propadat díky sérii ještě níže. A z toho jako co milé vedení.To není otázka jen na trenéry ,ale i na vedení klubu.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 24.10.2017 20:57

K dnešku snad jediné, :-D
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.10.2017 22:25

Byli jsme tři kroky od základní skupiny EL. Tak blízko se nemusíme ocitnout 10 let možná víc. Pokud hráči nejsou schopni zvládnout režim pohárových utkání neděle-středa-neděle ani s domácím pohárem, tak jak by si chtěli poradit s evropským? Opravdu trenér přikládal poháru důležitost? NIN to popsal přesně, co se proboha děje na tréninku? Vypadalo to, že spolu hrají poprvé v životě. Takovou neschopnost si opakovaně přihrát jsem snad ještě neviděl. Vošahlík, Soungole, Trubač, Urma - to byl výkon nehodný prvoligových fotbalistů!!!
Jediný pozitivum je, že se na hřiště dostal Šup, který byl fotbalovější než půlka kádru.
Tohle je opravdu na odvolání trenéra, jak jsem ho doteď hájil!

Domácí komplex s Hradcem trvá. Od roku 2010 jsme s ním doma pokaždé prohráli.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.10.2017 22:40

Doufám, že se vedení chytne za nos. Já vidím příčiny vypadnutí z poháru i podivné výkonnosti v lize v letních úsporách na přestupovém trhu. Ušetřili jsme několik milionů za stopera navíc a přivedli vykutálené posily na hostování. Nejenže zabírají místo našim mladým a na jejich úkor se vyšťavuje Ljeva, ale ještě stojí za nízkými tržbami při malé návštěvnosti. Takže jsme v létě neušetřili, ale zadělali na propad. Jsme, kurva, chudí na to, abychom kupovali levné hráče. Akorát šetříme kasu cizí, když máme na krmníku jejich odpad.
Takže bych se nevozil jen po Šmejkalovi. Je tam ještě ze Slávie Nečas a Dovalil.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 25.10.2017 0:19

Jeste ze sme ty 4 body od pohárů....
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.10.2017 5:46

svrab,neštovice,ostuda,nasranej,otrávenej,zklamanej,Suchan,Urma,Soungole,Červenka :punking:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.10.2017 6:30

js64 píše:svrab,neštovice,ostuda,nasranej,otrávenej,zklamanej,Suchan,Urma,Soungole,Červenka :punking:

Šmejkal
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 25.10.2017 7:13

Byl jsem tam s dcerkou a odesli jsme jeste pred prvnim golem. To ze jsme ho dostali jsem zaslechl az mimo stadion. A jeste ze tak, protoze tam asi pak museli padat neslusna slova. Chtel jsem se jeste vratit, ale kdyz jsem doma zjiatil ze prohravame 1:3, tak jsem se na to vyprdnul. Kdyz k tomu nas tym pristupuje takhle. O gol jsme si koledovali uz od zacatku a dopredu to take nebyla zadna slava. Je to tezky, kdyz hraci nedokazou prihrat na par metru a odevzdavaji balony souperi.A kdyz uz se nejaka sance rysuje tak to vetsinou zadrbou. A na to se mi s beckem prumernehodruholigoveho tymu koukat nechce.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 25.10.2017 9:54

Dal jsem si den odstup, ale moc to nepomáhá.. Výkon nehodný ligového klubu, aspoň nějaké měřítko snese jenom Vondy a Alex, kteří odmakali celých 90 minut. Příjemně mě překvapil Šup, který i za tu chvilku ukázal víc fotbalovosti než jiní borci za celej zápas.

Červenka: akorát běhá bez balonu, to není útočník pro ligu, bez rukou neuhraje nic
Kučera: velmi nepřesný a po ztrátách ani neměl chuť se vracet
Urma: jeden povedený centr jinak bída
Soungole: laciné ztráty a vůbec se mu nedařilo odebírat míče
Suchan: nic, co by ho vyneslo z lavičky do základu
Vošahlík: odehrál svůj standard, tedy nic

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale na šanci postoupit do EL jsme rezignovali už před zápasem a to mě sere nejvíc. Los jsme skoro nemohli mít lehčí a z ligy bude postup daleko těžší... Argument Šmejkala, že Rezka a Ljevu šetřime, si může strčit za klobouk.. Na co je šetřime? Na klidný střed tabulky?
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 25.10.2017 10:38

Co se čílite ? Buďme rádi že jsme venku, ať si tu vostudu trhne v pohárech někdo jinej. S tímhle bychom tam stejně byli jen pro smích a už vidím majitele jak celej říčnej před poháry shání posily zdarma na doplnění kádru....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 25.10.2017 11:05

Jan Janek píše:Co se čílite ? Buďme rádi že jsme venku, ať si tu vostudu trhne v pohárech někdo jinej. S tímhle bychom tam stejně byli jen pro smích a už vidím majitele jak celej říčnej před poháry shání posily zdarma na doplnění kádru....

Zase na druhou stranu jsou poháry možnost, jak v kádru udržet i hráče, na který "nemáme". Podívej se na Filla, jak se hned hrnul do Zlína, kterej je ještě menší klub než my. A pokud nejsme schopný jít cestou odchovanců a ani nemáme balík peněz na kontě, mohli bychom být pro hráče atraktivní třeba touhle formou. A taky bych čekal, že si půjdem klidně pro ostudu, když už posledních X let vyhlašujeme útok na Evropu...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.10.2017 11:28

Mambo píše:Dal jsem si den odstup, ale moc to nepomáhá.. Výkon nehodný ligového klubu, aspoň nějaké měřítko snese jenom Vondy a Alex, kteří odmakali celých 90 minut. Příjemně mě překvapil Šup, který i za tu chvilku ukázal víc fotbalovosti než jiní borci za celej zápas.

Červenka: akorát běhá bez balonu, to není útočník pro ligu, bez rukou neuhraje nic
Kučera: velmi nepřesný a po ztrátách ani neměl chuť se vracet
Urma: jeden povedený centr jinak bída
Soungole: laciné ztráty a vůbec se mu nedařilo odebírat míče
Suchan: nic, co by ho vyneslo z lavičky do základu
Vošahlík: odehrál svůj standard, tedy nic

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale na šanci postoupit do EL jsme rezignovali už před zápasem a to mě sere nejvíc. Los jsme skoro nemohli mít lehčí a z ligy bude postup daleko těžší... Argument Šmejkala, že Rezka a Ljevu šetřime, si může strčit za klobouk.. Na co je šetřime? Na klidný střed tabulky?

tvoje hodnocení i dojmy - za mě 100% souhlas. bohužel...
jinak myslím, že i Alex měl slabej den, hodně kazil rozehrávku, všimnul jsem si, že nestačí často i rychlostně a vůbec naše obrana oproti loňsku doslova hoří.
Soungole - těšil jsem se, až se uzdraví, ale hrůza. on nemá ani timing na míč, odskakuje mu, taky se viditelně bál chodit do soubojů. Urma a Suchan - to bylo vůbec to nejhorší.
ale je to hodně o hlavě. nehrajou dobře ani opory - Fillo,Jeřábek,Krob ani Ljeva.
a to je myslím hlavně práce pro trenéra...a ten je na tiskovce spokojenej s druhým poločasem! notyvole,,,
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 25.10.2017 14:14

Kozel píše:Doufám, že se vedení chytne za nos. Já vidím příčiny vypadnutí z poháru i podivné výkonnosti v lize v letních úsporách na přestupovém trhu. Ušetřili jsme několik milionů za stopera navíc a přivedli vykutálené posily na hostování. Nejenže zabírají místo našim mladým a na jejich úkor se vyšťavuje Ljeva, ale ještě stojí za nízkými tržbami při malé návštěvnosti. Takže jsme v létě neušetřili, ale zadělali na propad. Jsme, kurva, chudí na to, abychom kupovali levné hráče. Akorát šetříme kasu cizí, když máme na krmníku jejich odpad.
Takže bych se nevozil jen po Šmejkalovi. Je tam ještě ze Slávie Nečas a Dovalil.

Co ty máš za komplex ze Slávie? Král je taky ze Slávie a posila je to dost nadstandard. Rezek a Diviš jsou rovněž slušné posily. Obrana navíc takto hrála už na jaře. V kádru není větší problém. Pokud trenér protěžuje nevýrazného Vošahlíka na úkor jiných a nestřídá tak, aby hru oživil, tak je to hlavně jeho selhání. Rád bych upozornil trenéra, že i druhý poločas jsme proti druholigovému celku málem prohráli. Tady by bylo na místě postavit ultimátum. Do konce podzimu zlepšit hru a uhrát alespoň 9 bodů z 15.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 25.10.2017 18:27

Blbý je,že naše výhrady vůči vedení klubu a nebo trenérovi nikdo nečte! Chybí mi jakákoliv sebereflexe ze strany klubu,nezájem o to jak fanoušci vnímají špatné výsledky klubu,chybí mi koncepce a jasně specifikované výkonostní cíle! Zoufalý webový stránky klubu,kde chybí fórum na kterém by fanoušci mohli položit otázky trenérovi nebo vedení,horší stránky nemá snad nikdo v lize! Tiskový mluvčí ála Ovčáček,který mele pořád stejný naučený fráze,trenér jehož pozápasová hodnocení jsou na blití! Pak není divu,že se tady hraje fotbal pro tři tisíce fanoušků! Nechápu ani přístup zejména k pohárovým zápasům,to už je pomalu tradice! Názor....co by jsme tam v tý EL dělali je zcestný,to co Zlín....dostali 78mil za účast v základní skupině nebo ty peníze tenhle klub nechce ani je nepotřebuje? To máme tak kvalitní kádr,že by se ty peníze nevyužily? Jako by chyběl zájem dostat ten klub někam dál! Je mi z toho smutno!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.10.2017 21:14

djrhedy píše:Co ty máš za komplex ze Slávie? Král je taky ze Slávie a posila je to dost nadstandard.

Ze Slávie komplex nemám. Je to dobrá tradiční hospoda v Dubské ulici. Jen mi neštymuje opečovávat sešívané nekopy za naše peníze. To není případ Krále. Ten k nám chtěl a taky to tak vypadá. Je tu na přestup a hraje o zlomkrk. Ale pak jsou tu případy, kterým se sem nechtělo a museli. Třeba Hrubý tu byl trapnej bolestínek a teď v Baníku hraje líp jak Baroš. Stejně je to s Trubačem, který šel z Hradce do Slávie a proti své vůli je tady. Hraje prd a za rok se budeme divit jak mu to půjde někde jinde. Prostě to doplňování kádru na hratelný počet poslední dobou není to pravé ořechové. Stačí si zalistovat v soupiskách pár let dozadu. Rok za rokem je to sešup v kvalitě.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.10.2017 23:32

Kozle ty ale nejsi Tepličák, že ne?
Slávie už totiž dávno není dobrá tradiční hospoda v Dubské ulici ...
Je zrušená. :down:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 26.10.2017 6:08

Kozel píše:
djrhedy píše:Co ty máš za komplex ze Slávie? Král je taky ze Slávie a posila je to dost nadstandard.

Ze Slávie komplex nemám. Je to dobrá tradiční hospoda v Dubské ulici. Jen mi neštymuje opečovávat sešívané nekopy za naše peníze. To není případ Krále. Ten k nám chtěl a taky to tak vypadá. Je tu na přestup a hraje o zlomkrk. Ale pak jsou tu případy, kterým se sem nechtělo a museli. Třeba Hrubý tu byl trapnej bolestínek a teď v Baníku hraje líp jak Baroš. Stejně je to s Trubačem, který šel z Hradce do Slávie a proti své vůli je tady. Hraje prd a za rok se budeme divit jak mu to půjde někde jinde. Prostě to doplňování kádru na hratelný počet poslední dobou není to pravé ořechové. Stačí si zalistovat v soupiskách pár let dozadu. Rok za rokem je to sešup v kvalitě.

Jen jestli neni neco spatne u nas,kdyz se tu hostujicim hracum nedari. Proc to tady Hrubemu neslo a za Banik vali? Trener z nich nedokaze vytahnout maximum, nebo je tu spatna chemie kabiny, nebo tu neni tlak na hrace, nebo tu nemaj motivaci a nebo snad za to muzeme my fanousci? Na hostovani preci chodi hraci, aby se rozehrali a ukazali ze fotbal umej, jelikoz by jim melo jit o jejich budoucnost(at uz v puvodnim, nebo novem klubu). Ale sem spis jezdi jak do lazni.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 26.10.2017 7:28

No jo byla to komedie.
Bohužel musim říct že mě to nepřekvapilo.
Jestli za tohle berou prachy tak já se ptám kdo je za to zodpovědnej.
A za tohle musej padat hlavy,pokuty a tresty.
Minimálně 3 hráče ze základu bych přesunul do juniorky pro výstrahu a Kučerovi s Vošahlíkem dal individuál tj. konečná.
Já sem Tepličák a odmítám tady čumět na cizáky třeba z Jihlavy.
Chci vidět naše hráče - Žitný,Martirosyan,Šup a ostatní kluky z juniorky a dorostu.
Já chci na hřišti vidět srdce a néééé unuděný primadony co jdou na šichtu odchodit 90 minut. 1 za týden.
Ted budu trošku kalit vodu
Možná to hráči dělaj schválně nebaví je Šmejkal nebo třeba Čepkovo metody - může se stát že ten tým je přetrénovanej to už tady bylo za Cermana prostě máme na začátku zápasu těžký nohy to by na ty1 půle odpovídalo - možná je příčina v tomhle.
ANEBO
Máme tady 3 trenéry
Šmejkala toho všichni známe.
Dovalila - dle mýho kancelářská krysa ze svazu co nikdy netrénoval 1 ligu jak se dostal k repre 21 je pro mě záhada.
Hejkal - tady vidim zakopanýho psa určitě má ambice dostat se k Ačku možná zase vyšlapává cestičku Ščasnýmu možná pro sebe kdo ví.Hejkal určitě může ovlivňovat kabinu.
Stačí si vzpomenout jak Straka podkopal židli Ciprovi.
A jaká z toho byla jízda.
Tyhle 3 proudy možná usilujou o flek trenéra v Ačku a blbne to mančaft.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 26.10.2017 8:40

Tomáš píše:No jo byla to komedie.
Bohužel musim říct že mě to nepřekvapilo.
Jestli za tohle berou prachy tak já se ptám kdo je za to zodpovědnej.
A za tohle musej padat hlavy,pokuty a tresty.
Minimálně 3 hráče ze základu bych přesunul do juniorky pro výstrahu a Kučerovi s Vošahlíkem dal individuál tj. konečná.
Já sem Tepličák a odmítám tady čumět na cizáky třeba z Jihlavy.
Chci vidět naše hráče - Žitný,Martirosyan,Šup a ostatní kluky z juniorky a dorostu.
Já chci na hřišti vidět srdce a néééé unuděný primadony co jdou na šichtu odchodit 90 minut. 1 za týden.
Ted budu trošku kalit vodu
Možná to hráči dělaj schválně nebaví je Šmejkal nebo třeba Čepkovo metody - může se stát že ten tým je přetrénovanej to už tady bylo za Cermana prostě máme na začátku zápasu těžký nohy to by na ty1 půle odpovídalo - možná je příčina v tomhle.
ANEBO
Máme tady 3 trenéry
Šmejkala toho všichni známe.
Dovalila - dle mýho kancelářská krysa ze svazu co nikdy netrénoval 1 ligu jak se dostal k repre 21 je pro mě záhada.
Hejkal - tady vidim zakopanýho psa určitě má ambice dostat se k Ačku možná zase vyšlapává cestičku Ščasnýmu možná pro sebe kdo ví.Hejkal určitě může ovlivňovat kabinu.
Stačí si vzpomenout jak Straka podkopal židli Ciprovi.
A jaká z toho byla jízda.
Tyhle 3 proudy možná usilujou o flek trenéra v Ačku a blbne to mančaft.
Tom

kam se hrabou konspirace 11/9 :-P
btw. a který tři bys přesunul ?
hele já si dělám prdel, i když mi do smíchu není
ale to co píšeš je fakt úlet...
jo a zodpovědnej je asi trenér a Kučera byl spíš
z těch "lepších". jestli se teda bavíme o tom poháru
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 26.10.2017 17:14

js64 píše:kam se hrabou konspirace 11/9 :-P
btw. a který tři bys přesunul ?
hele já si dělám prdel, i když mi do smíchu není
ale to co píšeš je fakt úlet...
jo a zodpovědnej je asi trenér a Kučera byl spíš
z těch "lepších". jestli se teda bavíme o tom poháru

Už jsem psal, kdo vůbec nesnesl měřítko. Kučera tak napůl, chvílema se snažil něco tvořit s balonem, ale finální přihrávky z jeho strany byly strašidelné. Snažili se Krob, Vondrášek, Král, Šup, Vaněček. Tam bylo vidět, že mají zájem hrát poháry, u ostatních to bylo slabý, Urma se sice snažil, ale zase na to neměl herně, stejně jako Soungole. Vůbec nejsme schopni kombinovat po zemi, cpeme to furt někam nahoru, nenarazíme si balon, ve finální fázi přihráváme soupeři, kazíme úplně jednoduché přihrávky. Už Karviná byla varováním, že takhle by to nešlo a tenhle výkon byl jeden z nejhorších za poslední dobu. Vždyť nás porazilo téměř béčko týmu z prostředka tabulky druhé ligy.

Ale docela mě zaráží, co řekl Trubač...
"Už to začalo pondělním předzápasovým tréninkem, který z naší strany nebyl vůbec dobrý. Pak se to táhlo dál až k předzápasovým pokynům. Mysleli jsme si, že to půjde samo, že to s Hradcem bude jednoduché."
Co si pod tímhle mám představit, že se nevydařil trénink... ???? :-O
https://www.severoceskydenik.cz/sport/teplicky-daniel-trubac-po-selhani-s-hradcem-mysleli-jsme-si-ze-to-pujde-samo.html

Takových nas**** lidí po fotbale jsem dlouho neviděl, v kombinaci se zklamáním ze ztráty šance na základní skupinu EL.
Jenom pár citací, co jsem slyšel cestou ze stadionu:
"Jistota je, že tu Hradec vždycky vyhraje"
"Odvolat Šmejkala, jinak s takovou hrou skončíme ve druhé lize"
"Co trénují přes týden, když si nejsou schopní přihrát?"
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.10.2017 10:53

js64 píše:Kozle ty ale nejsi Tepličák, že ne?
Slávie už totiž dávno není dobrá tradiční hospoda v Dubské ulici ...
Je zrušená. :down:

Na Stínadlech jsem pouštěl draka a chodil do školy, ale teď už jsem Tepličák jak ti naši fotbalisti. Přespolní a budu se muset zlepšit v osobních soubojích.
:-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.10.2017 5:27

Hradec remizoval v predposlednim Usti 1:1 ...
NIN
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Pohárové zápasy