Stránka 11

1.9. 2019 FK Teplice - MFK Karviná

PříspěvekNapsal: 2.9.2019 11:17
od Tomas
Tak bohužel po výsledku 0:0 stále na dně.
Herně nikdo nevyčníval směrem nahoru. Řekl bych, že Trubač byl asi nejhorším hráčem na hřišti. Tak nějak si nemohu vzpomenout jestli vůbec zahrál někdy dobře alespoň co se domácích zápasů týče. Kučera vypouští souboje a ze středu nejme vůbec pro soupeře hrozbou právě díky němu.
J. Mareš absolutně nezvládá emoce. On mi nepřijde jako někdo, kdo by měl táhnout kabinu nebo tým. Jako útočník byl téměř neviditelný. Vztekat se umí.
Co to jako mělo být v první půli mezi ním a Moulisem??? :-O
Chybí rozehrávka od stoperů snad 5x Shejbal nakopnul balón z vlastní poloviny tak, že to byl odkop od brány.
P. Mareš střídá dobré momenty se špatnými, ale alespoň tam ty dobré jsou. Dozadu nechce.
Jak jsem psal Trubač to je hrůza- ten není ani na lavičku.
Žitný se opět nevyvaroval hrubek a někdy je tam jak poplašňák.

Tak z procent za Krále a prodej Hory by mohla být klidně nová 11ka :cry: , ale o podpoře v posílení ze strany Hynka a Šedlbauera nemůže být asi řeč.
Tak pokud sklárna nechce dát nic navíc, tak ať nebere, když si prodeje(výdělek) zařídil sportovní úsek.
1x ligou ověřený útočník,1x záložník(za Trubače či Kučeru) 1x stoper. A máme šanci se z toho vylízat a připravit se na zimní okénko kde se dá kádr vyčistit. Jestli čekalo vedení na tuto šanci tak ji teď mají a nemusí plkat a lhát si sami sobě i fanouškům jak po debaklu s Bolkou.
Viděl jsem dokumentární seriál Sunderland ´Til I die a tak nějak v tom vidím podobnost. I když tam to začíná sestupem z PL a pak hned následující sezónu do League One , to shánění posil je tam dost podobné jako u nás. :sealed:

Re: 1.9. 2019 FK Teplice - MFK Karviná

PříspěvekNapsal: 2.9.2019 20:37
od Alda
Tu nakopávání hrajou mnoho let, ale teď to je dokonalost. 100% těchto nákopů skončilo ztrátou míče. Tady už za to může celé sportovní vedení, které neumí vybrat hráče do sestavy a stanovit herní plán a ten týmu nařídit. Nevěřím už ani trenérovi, který se jen rozčiluje a mužstvo na něj kašle.
Pokud hodně rychle majitel nezasáhne, nebude ani baráž.