FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

21.7 Teplice-Slávie

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

21.7 Teplice-Slávie

Příspěvekod Juanito » 22.7.2019 17:27

Bude to bez komentářu :-)) :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Re: 21.7 Teplice-Slávie

Příspěvekod Kozel » 22.7.2019 19:45

Co komentovat? Jak nás zaříz rozhodčí, když jsme v 10 stáhli na 2:3? Nebo byl vyloučen nic netušící Mareš, kterého naremploval zezadu Souček, který byl v souboji pozdě a letěl zcela mimo dráhu míče a pak se chytal za hlavu, jak to dělal i celou minulou sezónu? Byla to jen ukázka proč na českou ligu vůbec nechodit.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.7.2019 21:07

Kozel píše:Co komentovat? Jak nás zaříz rozhodčí, když jsme v 10 stáhli na 2:3? Nebo byl vyloučen nic netušící Mareš, kterého naremploval zezadu Souček, který byl v souboji pozdě a letěl zcela mimo dráhu míče a pak se chytal za hlavu, jak to dělal i celou minulou sezónu? Byla to jen ukázka proč na českou ligu vůbec nechodit.

Tohle je jedna věc, ale že máme strašidelně děravou obranu je věc druhá. Jsme slabý v soubojích a hlavně hrůzostrašná stoperská dvojice Jeřábek-Shejbal. Byli jsme jak cedník co útok tak to smrdělo gólem a mohlo jich být více takže to mohlo skončit 3:8 nebo více?
Je na čase sáhnout do stopera. Můj pocit je, že tato dvojice to nedává .
Zajímalo by mě, co měli znamenat ty hrůzostrašné rozehrávky od naší branky. Grigar také zrovna nepodržel...
Návštěva pěkná, ale pocitově tak 7000 slávistů?
Špatný pocit nemám z Nazarova a z P. Mareše.
Zklamaní opět Kučera(2 individuální akce to nevytrhnou). Trubač také špatný.Vyhnal je celkem bojovník - uvidíme jak dál.
Bohužel pokud nemáme obranu tak se hrát nedá....Nechápu, že po konci jarní části jsme neřešili toto, když už od jara máme vzadu problém. :evil:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 23.7.2019 9:57

Kozel píše:Co komentovat? Jak nás zaříz rozhodčí, když jsme v 10 stáhli na 2:3? Nebo byl vyloučen nic netušící Mareš, kterého naremploval zezadu Souček, který byl v souboji pozdě a letěl zcela mimo dráhu míče a pak se chytal za hlavu, jak to dělal i celou minulou sezónu? Byla to jen ukázka proč na českou ligu vůbec nechodit.

To je snad nějaké překvapení? Přece víme, kdo masíruje rozhodčí pro Slávku...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 23.7.2019 10:00

Obrana je strašná, tam asi musí zkusit Nazarova.
Trubač už půl sezóny nemá formu a hraje, nechá sedět Moulu.
Hora nemá kondičku, zadrbal 3 akce tím, že se zastavil.
Žitný technicky hodně dobře, ale odchodil to.
Kučera za mě tentokrát docela dobrý, ale nechal bych ho taky sedět a zkusit Mareše. Co ten Rojo, ten by mohl hrát taky střeďáka ne?
Kuba Mareš lítá, napadá, snaží se, to samé Vyhnal. Proč ale taky nezkusí Jindráčka? Je rychlej, soubojovej...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 23.7.2019 10:13

Mali píše:Obrana je strašná, tam asi musí zkusit Nazarova.
Trubač už půl sezóny nemá formu a hraje, nechá sedět Moulu.
Hora nemá kondičku, zadrbal 3 akce tím, že se zastavil.
Žitný technicky hodně dobře, ale odchodil to.
Kučera za mě tentokrát docela dobrý, ale nechal bych ho taky sedět a zkusit Mareše. Co ten Rojo, ten by mohl hrát taky střeďáka ne?
Kuba Mareš lítá, napadá, snaží se, to samé Vyhnal. Proč ale taky nezkusí Jindráčka? Je rychlej, soubojovej...

Vyhnala jsem tedy viděl chvilku co byl na place, ale připadal mi lepší jak Jindráček.
Žitný,Trubač souhlas. Kučera lavička...…chybí u něj větší "drive" nevím jak to popsat...
Hora nevím jestli kondičku , ale 2 akce zadrbal tím, že si netroufl 1 na 1.
Nazarov je docela ostrý , aby se nestal terčem karet rozhodčích. Obratnější , ale snad bude než Jeřábek. Sehnal mi připadá, že stopera nezvládá proti techničtějším a rychlejším hráčům. Nějak ho tam vždycky zamotaj, že neví kde je ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 24.7.2019 19:06

O postavení mužstva v lize se bude rozhodovat v jiných zápasech.
Slavie byla o dvě třídy lepší. To ale můžu říct já, ne hráč Teplic (Vondrášek). Netuším, na co si to hraje.
Začínám mít taky obavu o kompetenci trenérů. Díry v obraně jsou výsledkem špatné taktiky a sestavy.
O organizaci hry útočne i obranné nelze vůbec mluvit. Mužstvu chybí úplně všechno, jsme jasně nejhorší mužstvo v lize.
Ale žádné překvapení.
Kromě Mareše si ani nedělám žádné iluze o "posilách". A ten se musí naučit ovládat. ŽK i ČK byly jeho chyby.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 26.7.2019 21:48

OSTRAVA : TEPLICE
0 : 1

Sláva bohu. To by mohlo pomoci!!!
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.8.2019 17:10

Jestli je Slavia úplně jinde než my jak řekl Vondy, tak bohužel i Karviná je jinde, protože hraje 0:0 v 70minutě, zatímco my tekly jak cedník už od 10minuty..... :-))
Tomas
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019