FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

Příspěvekod Kozel » 7.10.2018 16:19

S výkonem spokojenost, lepšíme se. Výkon rozhodčích úsměvný, vzhledem k tomu, jak fotbalový Pánbíček dokázal rovnat jimi nakloněnou rovinu. Škoda, že Vondy netrefil a Žitný nenarostl o 3 cm delší. Čmovš dneska zatím nejlepší zápas za Teplice.
Kozel
Registrovaný člen

Re: FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice

Příspěvekod Alda » 7.10.2018 18:57

Teď půjde o to nezpanikařit, když se stane, že ještě v tabulce klesneme.
Ideálně by to chtělo vyhrát v Hradišti, svým způsobem v zápase podzimu.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 7.10.2018 19:30

Ze strany rozhodčích to nebyla nakloněná,ale šikmá rovina! Penalta nesmyslná a rozhodčí na čáře....tři vymyšlený ofsajdy minimálně! Posledních asi 6 minut se Plzeň nedostala skoro ani za půlku! Snad bude brzy zase líp!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 8.10.2018 6:43

Z pár fragmentů, které jsem viděl, jsem docela potěšen. Tým se zvedá, nasazení konečně odpovídající. Koncovka je ale stále žalostná. Snad tentokrát přijde repre přestávka k duhu.

Jinak někdo se ještě diví, že řada lidí Plzni přeje nakládačku v Římě? :applause: Za tyhle Šádkovo-Berbrovské prasárny doufám vyfičí z Ligy mistrů jak namydlenej blesk a přeju Realu, kterej jinak nemám moc rád, aby jim dal desítku aspoň v součtu. Džeko nás snad pomstí ještě jedním hattrickem.

Takovou penaltu by Hrubeš na druhý straně nepísknul ani omylem. Ostatně by mě zajímalo, jestli by podobný gól uznali Teplicím. No jistě, že ne (už slyším ty kecy, jak to rozhodčí nemohl vidět). Koneckonců čirou náhodou chybělo ve včerejším zápase video (asi nebyl k dispozici žádný rozhodčí napojený na Berbra). Ještě, že jsem se na to nedíval, ušetřil jsem si nervy. Zkouknul jsem jenom teď posledních pár minut zápasu a sestřihy pár momentů. Jenom v tak krátkým úseku bylo vidět, jak je rovina nakloněná, ale je to snad nějaký překvapení v Plzni? Nj Krmenčík může být klidně v ofsajdu a nepíská se a Horu nepustí ani do šance...
Hrubeš už nás řezal podruhý po Spartě... :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 8.10.2018 7:29

George píše:Ze strany rozhodčích to nebyla nakloněná,ale šikmá rovina! Penalta nesmyslná a rozhodčí na čáře....tři vymyšlený ofsajdy minimálně! Posledních asi 6 minut se Plzeň nedostala skoro ani za půlku! Snad bude brzy zase líp!

souhlas. ležící Kučera nastřelil ruku sám sobě. nesmyslná penalta. a ještě ta obrovská prodleva než to pískl... :down: ... ale měli jsme dát gól a nebylo co řešit, hlavně Kučera zadrbal ten brejk a Kuba Hora musí takový gólovky proměňovat...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.10.2018 17:04

Viditelné nasazení, důraz, chuť hrát. Konečně! Naopak ofenzíva nadále bezzubá. Když už máme šanci, střelec selže.

Čmovš nejlepší výkon, co tu je. Kéž by mu to vydrželo!

Kučera mě naopak pořád nepřesvědčuje, že patří do základu. Vrchol byl ten trapný pokus o únik. Běžel jako invalidní důchodce!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 10.10.2018 11:55

js64 píše:
George píše:Ze strany rozhodčích to nebyla nakloněná,ale šikmá rovina! Penalta nesmyslná a rozhodčí na čáře....tři vymyšlený ofsajdy minimálně! Posledních asi 6 minut se Plzeň nedostala skoro ani za půlku! Snad bude brzy zase líp!

souhlas. ležící Kučera nastřelil ruku sám sobě. nesmyslná penalta. a ještě ta obrovská prodleva než to pískl... :down: ... ale měli jsme dát gól a nebylo co řešit, hlavně Kučera zadrbal ten brejk a Kuba Hora musí takový gólovky proměňovat...

https://fotbal.idnes.cz/komunike-komise ... fotbal_jic

asi tak nějak, ale co s tím, že jo...
js64
Registrovaný člen

Re: FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

Příspěvekod Kozel » 10.10.2018 19:58

Chovance sleduju, co nastoupil do komise. Hned od začátku je slizký jak had, byť ani nebylo třeba. Jeho ujišťování o nestrannosti a distancování od Berbra od prvního nepovedeného zasedání komise u mě působí nedůvěryhodně.
Penalta, kterou Plzeň nedala, je ideální případ, kdy může komise rozhodčího oprat, aníž by riskovala Berbrovu nevoli a zároveň se hrdě bít v hruď, jak je nezávislá.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.10.2018 20:42

Kozel píše:Chovance sleduju, co nastoupil do komise. Hned od začátku je slizký jak had, byť ani nebylo třeba. Jeho ujišťování o nestrannosti a distancování od Berbra od prvního nepovedeného zasedání komise u mě působí nedůvěryhodně.
Penalta, kterou Plzeň nedala, je ideální případ, kdy může komise rozhodčího oprat, aníž by riskovala Berbrovu nevoli a zároveň se hrdě bít v hruď, jak je nezávislá.
:punking:

Já si nikdy nedělal o jeho lidských kvalitách iluze. Stačilo se podívat na lidi kolem něj.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Alda » 10.10.2018 21:39

Chovanec je tak či onak spojen se Spartou. Takže je jasné, jak se budou pískat zápasy Sparty, aniž dojde na primitivní a zastaralé metody, co používali hovada typu Horníka nebo
Pelty.
Koho mají na důležitých postech Teplice.....?
Alda
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019