FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

SFC Opava - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

SFC Opava - FK Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 17.9.2018 20:01

Takže v sobotu proti Kopeckého týmu. V Plzni se mi Opava docela líbila.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: SFC Opava - FK Teplice

Příspěvekod NIN » 18.9.2018 5:15

Pragmaticky a bez emoci. Jasna prohra.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 22.9.2018 7:37

S emocemi: jedná a posledních šancí nastoupit cestu do horních pater tabulky.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.9.2018 16:50

Podle předpokladů dostáváme i s Opavou.Kdy tohle někdo bude řešit?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.9.2018 17:38

Tomas píše:Podle předpokladů dostáváme i s Opavou.Kdy tohle někdo bude řešit?

AGC budou radi hrat i druhou ligu, ta min stoji. Jim stejne o fotbal a divaky vubec nejde. Je to cele postavene na hlavu. Navic vysledky a predvadena hra odpovida kadru.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 22.9.2018 18:15

Asi chtějí pronajímat stadion na parkůr,protože na ty 2000 diváků bude stačit hřiště v Proboštově! Na fanoušky se tady totiž sere už pěkně dlouho!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 22.9.2018 18:36

Stále stejný příběh: katastrofální obranná hra, nepřesná mezihra bez nápadu, bez koncepce končící nákopem a ztrátou míče. Útok hra na náhodu.
Nevidím ani nasazení a zápal pro hru.
Pokud se nezmění vedení klubu včetně sportovního, je jen otázkou času, kdy se objevíme na sestupových místech.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 22.9.2018 20:45

Už se může nadávat, nebo je ještě stále začátek sezóny? :punking:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.9.2018 22:13

Otřes po všech stránkách. A jako bonus nám góly dali naši někdejší odložení hráči.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod napsty » 23.9.2018 7:14

9bodu z 9ti zápasů je zoufalství , podobě to má půlka týmů.Cela ta liga je nak rozbitá nikdo nejede konstantně každej ob zápas vysere když by neměl.Ale tak tým máme nejhorší co pamatuji už jen čekám až v zimě odejde za pár korun Král a Žitný a zbytek může nastoupit vedle do Kauflandu
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 23.9.2018 10:47

On nás přejde humor, až vyhodí Šmejkala a na lavičku si půjde sednout Dovalil :-D
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 23.9.2018 10:55

Vedení klubu chápe rozhořčení fanoušků a neuspokojivou situací se bude zabývat na úterním mimořádném jednání představenstva, po kterém přineseme další informace a kroky, jenž budou následovat.

https://twitter.com/FK_Teplice/status/1 ... 8539101184

Tak uvidíme co nám navěší na nos.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod skelet300 » 23.9.2018 11:04

To co jsem v noci dostal na facebooku do zpráv může dost věcí vysvětlovat. Jen doufám, že to jsou jen bláboli.

Žil jsem pár let v Irsku a bydlel v jednom domě s Ondřejem Csaplárem, synem známého příbramského kouče Josefa Csaplára. Byli jsme v té době nejlepší kamarádi,
tak mu nedělalo problém mi sdělit pár peprných věcí mimo jiné i o panu Šmejkalovi. Řeknu to syrově.. Když hrál Šmejkal za Marilu Příbram, nedělalo mu problém prodávat zápasy..Prostě bral peníze od různých lidí, verboval i svoje spoluhráče aby mohli efektivně ovlivňovat zápasy..Takže v FK Teplice máme kouče s takovýmhle charakterem. Mužstvo FK Teplice není tak slabý, aby v poslední době prohrávalo se všema, i s těma co jsou v tabulce pod náma..Takže co jinýho v tom může bejt ? Snad to každýmu dojde..Otázka je, jestli v tom Šmejkal jede sám, nebo i s vedením..Pro jistotu jsem to napsal i řediteli klubu Petru Hynkovi.. Ta první část-minulost Šmejkala je fakt.Přímo od zdroje..Ta druhá část-co se momentálně děje v klubu FK Teplice, je pouze moje doměnka-spekulace..Na druhou stranu je i pár hráčů, kteří si Šmejkala za trenéra nepřejou..To vím pro změnu zase od někoho zevnitř klubu..
skelet300
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 23.9.2018 12:26

Že by se prodávaly zápasy, tomu nevěřím...

Ale že pár hráčů (Ljeva, Krob...) nechce hrát pod Šmejkalem, to není nic nového.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.9.2018 18:47

skelet300 píše:To co jsem v noci dostal na facebooku do zpráv může dost věcí vysvětlovat. Jen doufám, že to jsou jen bláboli.

Žil jsem pár let v Irsku a bydlel v jednom domě s Ondřejem Csaplárem, synem známého příbramského kouče Josefa Csaplára. Byli jsme v té době nejlepší kamarádi,
tak mu nedělalo problém mi sdělit pár peprných věcí mimo jiné i o panu Šmejkalovi. Řeknu to syrově.. Když hrál Šmejkal za Marilu Příbram, nedělalo mu problém prodávat zápasy..Prostě bral peníze od různých lidí, verboval i svoje spoluhráče aby mohli efektivně ovlivňovat zápasy..Takže v FK Teplice máme kouče s takovýmhle charakterem. Mužstvo FK Teplice není tak slabý, aby v poslední době prohrávalo se všema, i s těma co jsou v tabulce pod náma..Takže co jinýho v tom může bejt ? Snad to každýmu dojde..Otázka je, jestli v tom Šmejkal jede sám, nebo i s vedením..Pro jistotu jsem to napsal i řediteli klubu Petru Hynkovi.. Ta první část-minulost Šmejkala je fakt.Přímo od zdroje..Ta druhá část-co se momentálně děje v klubu FK Teplice, je pouze moje doměnka-spekulace..Na druhou stranu je i pár hráčů, kteří si Šmejkala za trenéra nepřejou..To vím pro změnu zase od někoho zevnitř klubu..

Hovadina, sorry. Jakkoliv jsme ve sra.kách, tohle mi k Šmejkalovi nejde. Taky ho znám osobně a navíc ještě dost dlouho nato, abych to mohl tvrdit.Toť vše.
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 23.9.2018 19:10

skelet300 píše:To co jsem v noci dostal na facebooku do zpráv může dost věcí vysvětlovat. Jen doufám, že to jsou jen bláboli.

jakkoliv taky čekám Šmejkalovo odvolání jako jasnou a asi nutnou věc, šířit tohle "jeden pán povídal" jako FAKT, to je na mě fakt moc...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2018 21:09

Mali píše:On nás přejde humor, až vyhodí Šmejkala a na lavičku si půjde sednout Dovalil :-D

Nebo protekcni synek
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2018 21:11

AkaKchan píše:Vedení klubu chápe rozhořčení fanoušků a neuspokojivou situací se bude zabývat na úterním mimořádném jednání představenstva, po kterém přineseme další informace a kroky, jenž budou následovat.

https://twitter.com/FK_Teplice/status/1 ... 8539101184

Tak uvidíme co nám navěší na nos.

Presne to, co pise Mali. Dovalila posadi na lavku a to bude konec prvoligoveho pusobeni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.9.2018 21:20

Je to porad stejne, ryba smrdi od hlavy. Spatny je to od shora dolu. Ten kadr na vic nema. Novy trener to zvedne na dva tri zapasy, ale pak to bude stejne.

Sazeni se mi nechce moc verit, i kdyz ty jejich necekane prohry v zapasech s vysokym kurzem stoji za zamysleni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.9.2018 23:06

Já chci Standu Hejkala.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.9.2018 0:16

Kozel píše:Já chci Standu Hejkala.

To přece dávno není o trenérovi áčka. Je třeba vyměnit vedení klubu, citelně posílit rozpočet a potom začít znovu budovat mužstvo. Teprve tam pak vzniká prostor pro nového kouče.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 24.9.2018 11:19

NIN píše:
Tomas píše:Podle předpokladů dostáváme i s Opavou.Kdy tohle někdo bude řešit?

AGC budou radi hrat i druhou ligu, ta min stoji. Jim stejne o fotbal a divaky vubec nejde. Je to cele postavene na hlavu. Navic vysledky a predvadena hra odpovida kadru.

Tenhle kádr má navíc jak hodnotou tak herně, i když někteří by z něj měli velice rychle vypadnout. Na lavičce i v juniorce máme hráče i reprezentanty, kteří mohou nahradit ty, kteří o hraní v Teplicích nestojí. I kdyby to bylo za cenu hry o záchranu. Rozpočet je tu vyšší než v půlce ligy, takže výsledky by měly nakonec přijít, ale trenér potažmo sportovní vedení to prostě nedává. Po ostudném výkonu a 0 střel na bránu v Opavě je to snad jasné všem.

Spousta klubů hraje s menším rozpočtem lepší fotbal, tak proč ne my? Co do toho taháte furt AGC, bez nich se tu druhá možná třetí liga hraje už dávno. Poháry by se bez nich před lety nehrály vůbec.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.9.2018 12:58

djrhedy píše:Spousta klubů hraje s menším rozpočtem lepší fotbal, tak proč ne my? Co do toho taháte furt AGC, bez nich se tu druhá možná třetí liga hraje už dávno. Poháry by se bez nich před lety nehrály vůbec.

Vždyť si odporuješ. Jak do toho netahat AGC, když před lety to za stejného majitele šlo a teď ne. To, že se jinde hraje za méně lepší fotbal je přece doklad toho, co píše NiN, že AGC o fotbal a diváka nejde. Vždyť výkony A mužstva jsou tak špatné, že nadstavba ve formě CSR se stává směšnou, protože klub nemá potřebný kredit k takové činnosti.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.9.2018 14:00

Kozel píše:
djrhedy píše:Spousta klubů hraje s menším rozpočtem lepší fotbal, tak proč ne my? Co do toho taháte furt AGC, bez nich se tu druhá možná třetí liga hraje už dávno. Poháry by se bez nich před lety nehrály vůbec.

Vždyť si odporuješ. Jak do toho netahat AGC, když před lety to za stejného majitele šlo a teď ne. To, že se jinde hraje za méně lepší fotbal je přece doklad toho, co píše NiN, že AGC o fotbal a diváka nejde. Vždyť výkony A mužstva jsou tak špatné, že nadstavba ve formě CSR se stává směšnou, protože klub nemá potřebný kredit k takové činnosti.

AGC o fotbal nejde? Tak proč ty peníze dává? Z dlouhý chvíle upustí každej rok pár desítek milionů? Tady by řada lidí potřebovala druhou ligu jak prase drbání. Ano AGC nevytváří takový tlak jako někteří majitelé klubů, ale pravda je ta, že třeba Liberec je zase v tom tlaku majitele totální extrém a ani oni se hře o záchranu nevyhnuli a výsledky letos mají stejně mizerné jako my. Sparta? Obrovský rozpočet, mizerné výsledky, asi jim taky o fotbal a diváky nejde :-P

Jinak AGC může je přece v klidu stáhnout akcionářům a na místní se vykašlat. Za méně se lepší fotbal dlouhodobě dělat nedá, o tom svědčí sestupy téměř všech mužstev s nízkými rozpočty. Krátkodobě ano a na to jsem poukazoval, ale ekonomicky vás to dožene. Ostatně pokud se klub rozhodne investovat i do něčeho dalšího jako jsou hřiště a rekonstrukce stadionu, tak to nemyslí na fotbal, na diváky? Nebo se na to má vykašlat? Nechat zchátrat? A radši zaplatit hráče, abychom měli možná poháry a pak by nám stadion spadnul na hlavu?

Loni jsme hráli o poháry do posledního zápasu. To není útěcha, ale realita. Takže zase tak špatný to tady nebude. Tím neříkám, že zejména tenhle rok nestojí za exkrement a že je potřeba to řešit, ale pokud se AGC nerozhodne výrazně navýšit rozpočet, tak se dál nepohneme. Slavia, Sparta, Plzeň, Boleslav mají násobně vyšší rozpočty než my. Důvody jsou různé. Zbytek paběrkuje, je to vidět i na vývoji letošní ligy.
Mimochodem k třem silným se přidala Ostrava, kde sype majitel nevídané částky a možná to vzali za správný konec a Zlín. S tím jsme měli uhrát plichtu, takže žádnej velkej rozdíl a Ostrava tedy moc koukatelně nehraje, její zápasy jsem viděl a třeba se Spartou to byla holomajzna horší než my s Karvinou a nebyl to jedinej takovej jejich zápas.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.9.2018 23:48

Nejsem zastáncem toho, aby AGC sypalo víc, mě by stačilo, kdyby se ty prachy použily účelněji. Třeba skauting Liberce je nesrovnatelně lepší, proč například se u nás opustila Bosenská stopa, když Džeko a Ljeva je to nejlepší, co tu kopalo za 10 let zpátky? Taky nejsem zastáncem teorie tlaků, ale soustavné a dlouhodobé práce v místě. A tady si myslím, že je mnoho dojíždění a různých odstředivých zájmů.
Jako stavař vůbec nejsem přesvědčenej, že náklady na opravu stadionu odpovídají kvalitě odvedeného díla a a zbytečně nerostou zanedbáním včasné údržby. Nemovité zázemí pro mládežnickou akademii je mizerné o jejím zdlouhavém zřizování nemluvě. Kdyby AGC ve svých výrobních závodech mělo stejnou efektivitu jako ve fotbale, tak už je dávno v dražbě jak Poldi Kladno.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.9.2018 3:11

Kozel píše: Kdyby AGC ve svých výrobních závodech mělo stejnou efektivitu jako ve fotbale, tak už je dávno v dražbě jak Poldi Kladno.

Presne tak. To me stve. Ze nikdo nad Sedlbauerem nezaveli k “defenestraci” stavajiciho vedeni klubu, s ohledem na “vysledky” jejich cinnosti. Oni se sami neodvolaji, to da rozum ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.9.2018 3:16

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 25.9.2018 5:08

Kozel píše:Nejsem zastáncem toho, aby AGC sypalo víc, mě by stačilo, kdyby se ty prachy použily účelněji. Třeba skauting Liberce je nesrovnatelně lepší, proč například se u nás opustila Bosenská stopa, když Džeko a Ljeva je to nejlepší, co tu kopalo za 10 let zpátky? Taky nejsem zastáncem teorie tlaků, ale soustavné a dlouhodobé práce v místě. A tady si myslím, že je mnoho dojíždění a různých odstředivých zájmů.
Jako stavař vůbec nejsem přesvědčenej, že náklady na opravu stadionu odpovídají kvalitě odvedeného díla a a zbytečně nerostou zanedbáním včasné údržby. Nemovité zázemí pro mládežnickou akademii je mizerné o jejím zdlouhavém zřizování nemluvě. Kdyby AGC ve svých výrobních závodech mělo stejnou efektivitu jako ve fotbale, tak už je dávno v dražbě jak Poldi Kladno.

Bosenská stopa přišla a odešla s Plíškem. Velké bohužel. S dojížděním souhlas, to je dle mého názoru špatně. A vlastně i se zbytkem. A s kvalitou prací na stadioně rozhodně souhlas, bohužel nevíme, kolik to stojí, ale střecha tribun je zářný příklad, jak se něco dělat nemá. Je děravá jako řešeto už přes 10 let minimálně. Ještěže při většině zápasů neprší :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019