FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - SK Slavia Praha

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

FK Teplice - SK Slavia Praha

Příspěvekod JirkaXXL » 19.8.2018 21:09

6. kolo
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FK Teplice - SK Slavia Praha

Příspěvekod djrhedy » 20.8.2018 10:45

Poslední výhra nad nějakým týmem ze silné trojky, pokud nepočítáme pohár, je stará už 4 roky!!
Zrovna Teplice - Slavia 2:1 z 16.8.2014 (Nivaldo, Litsingi). Nepamatuju, že bysme takhle dlouho někoho z nejlepších neporazili. Šmejkalovi se to zatím nepovedlo a jeho bilance s top týmy není bůhvíjak slavná, i když má tam i dost remíz, výhru žádnou.

Pokud dnes Sigma porazí Baník, tam budeme dokonce třináctí a to už docela smrdí - hlavně obrana by měla začít bránit, jinak se Slávii skončíme stejně jako na jaře trojkou v síti.
Ostatně bilance letošních 19 zápasů v lize je 3 výhry 7 remíz a 9 proher. Skóre 20:32. Tohle je sestupová statistika - pokud to se Slávií zaokrouhlíme na 3-7-10 není co řešit a Šmejkal musí jít.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 20.8.2018 13:48

Mimochodem zatímco "půlroční" trenér Rada zvítězil na Slávii, my neporazili nikoho z velké trojky už 4 roky :-( Za to opakovaně předvádíme venku mátožné výkony jako teď ve Zlíně. Na začátku druhé půle to vypadalo, že snad ani nebudou hráči běhat, to bylo tak ospalý tempo. Už tam jsme si koledovali gól. Každopádně stopeři Hošek s Jeřábkem krom poslední situace vyloženě neselhávali, ale záloha tentokrát moc balon nepodržela...

Je otázkou, jestli Král na Slávii bude... https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-francie-ligue-1/342840/proc-kraluv-prestup-stopli-kouc-bordeaux-se-pustil-do-sefa-a-skoncil.html
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 20.8.2018 16:30

Snad by ho neprodali za milion euro ne?To by zaplatil snad i Jablonec
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.8.2018 22:07

djrhedy píše:Mimochodem zatímco "půlroční" trenér Rada zvítězil na Slávii, my neporazili nikoho z velké trojky už 4 roky :-(

Jablonec ma o dost lepsi kadr. A v zime si povime ... :hi:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 22.8.2018 6:02

napsty píše:Snad by ho neprodali za milion euro ne?To by zaplatil snad i Jablonec

Taky bych to viděl spíš na 1,5 mil euro jako u Lüftnera. Na druhou stranu, když jsem ho viděl letos v prvních zápasech, tak to tedy nebyla žádná sláva. Se Spartou i Libercem rozhodně nepřesvědčil, v Příbrami hořel, na druhou stranu s Matouškem hoří celá liga :-)) Takže pokud by ho někdo sledoval jenom za poslední zápasy, tak mu přijde milion euro přestřelená cena :-))
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 22.8.2018 6:09

NIN píše:
djrhedy píše:Mimochodem zatímco "půlroční" trenér Rada zvítězil na Slávii, my neporazili nikoho z velké trojky už 4 roky :-(

Jablonec ma o dost lepsi kadr. A v zime si povime ... :hi:

O dost? TransferMarkt Teplice 8,7 mil. Jablonec 10,2 mil. O něco ano, ale ne nijak zásadně jako třeba pražská S, které mají přes 30 mil...
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod skelet300 » 25.8.2018 18:46

Opět to vypadá na ostudu první třídy :suicide: :suicide: :suicide: Odvolají toho Šmejkala konečně ? Tady už nic jiného nepomůže :yawning: :punking: :cry: :cry: :cry:
skelet300
Registrovaný člen

Příspěvekod sanborn » 25.8.2018 18:59

Do Teplic soupeři jezdí už jenom vyhrávat,remíza se považuje za prohru. Proboha oba goly naprosto nebránění hráči a Grigar u prvního dle mého stál špatně,ale pak zachránil 2 tutovky.Proč je Král jenom na lavičce?
sanborn
Registrovaný člen

Příspěvekod skelet300 » 25.8.2018 19:43

sanborn píše:Do Teplic soupeři jezdí už jenom vyhrávat,remíza se považuje za prohru. Proboha oba goly naprosto nebránění hráči a Grigar u prvního dle mého stál špatně,ale pak zachránil 2 tutovky.Proč je Král jenom na lavičce?

Podle mě se furt řeší ten jeho přestup do Francie, tak aby se náhodou nezranil ?
Možná si Šmejkal myslí , že jsou Hošek s Jeřábkem kvalinější ....
skelet300
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.8.2018 20:07

Asi takhle: Já bejt kandidátem na senátora, tak bych to řešil vyhazovem trenéra. Protože, aby mi řekl v 6. kole do televize, že hrajeme v obraně dětskej fotbal a že neví, co s tím, to si pak nic jinýho nezaslouží.
Leda že to je kabinou a hráči schválně netahají, pak by to bylo potřeba rozehnat všechno a postavit juniory.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 25.8.2018 20:19

Chtěl jsem něco napsat,ale nenašel jsem tak sprostý slova,tak radši nic!!!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 25.8.2018 20:21

Vyhoďte už toho arogantního šmejda nebo spadneme!!!
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 25.8.2018 20:21

No co nato říct ? Jelikož jsem to zhruba takto očekával, nebyl jsem ani nijak překvapen ani zklamán. Hra vypadá jen tak jaká je celá současná situace - jak co se kádru tak i vedení týká. Dopoledne jsem v TV koukal na národní ligu - hodnocení úrovně toho zápasu si nechám pro sebe - ale s ohledem na náš podvečerní zápas si troufám tvrdit že druhá liga by nám možná i šla, viděl bych to tam tak na 5 - 7 místo...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 25.8.2018 20:23

Logický důsledek mnoho let trvající fotbalové tragédie, která se v Teplicích až na pár zapasů pod Ščasným předvádí. Odchodem Popoviče a Hrdličky jde fotbal v Teplicích přímou cestou do propasti. Je nutno se očistit sestupem a ukáže se, zda fotbal v tomto městečku má šanci na přežití.
Nepůjde to ale pod vedením lidí jako je Šedlbauer, Hynek a podobně.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod sanborn » 25.8.2018 20:33

Pustil jsem si tiskovku na youtubu a Šmejkal je ještě spokojený a chválí mužstvu za výkon v první půli..tak pokud trenér nevidí co se děje v mužstvu ,je něco špatně. Novináři už se ho radši ani nic neptají,co dodat.
sanborn
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.8.2018 21:42

sanborn píše:Pustil jsem si tiskovku na youtubu a Šmejkal je ještě spokojený a chválí mužstvu za výkon v první půli..tak pokud trenér nevidí co se děje v mužstvu ,je něco špatně. Novináři už se ho radši ani nic neptají,co dodat.

tuhle tiskovku nekdo nalinkoval na facebook a zhusta tam take nadavaji. jenze to je tiskovka z jinyho zapasu... :suicide: ... na te dnesni nikoho nechvali.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 25.8.2018 22:48

Za mě dobrý ,z tohohle domácího dvojzápasu sem očekával větší příděly.Ted nás ještě čeká jedna prohra v MB,pak výměna trenéra a průvan v sestavě o repre pauze a pak to chce dvě výhry jinak se docela bojim. :-)
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.8.2018 22:52

Dlouho jsem premyslel, co k tomuhle utkani napsat a jsem v takovem rozpolozeni , ze radsi nic. Snad jen, ze kdybych byl ve VIPce a potkal tam Sedlbauera s Hynkem, vyrazim jim zuby.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.8.2018 22:58

Mali píše:Vyhoďte už toho arogantního šmejda nebo spadneme!!!

Zacit se musi u vedeni. Jinak se nic nezmeni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 25.8.2018 23:41

Chápu, že je začátek sezóny, chápu, že jsou to kydy.... avšak stále jsme v pásmu sestupu... A chápu, že to zcela zbytečně, na rozdíl od vedení, hráčů a trenéra vidím moc černě. Sestup jistě nehrozí... :applause: :applause: :applause:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 26.8.2018 10:07

Trenér není příčinou té nemohoucnosti, která provází teplický fotbal dlouhodobě... A je sice hezké, že voláte po novém, ale za této situace by sem šel fakt jenom někdo, koho nikde jinde nechtějí...
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 26.8.2018 11:46

Pivarník je volnej :-) !!!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.8.2018 11:59

Kosíno píše:Trenér není příčinou té nemohoucnosti, která provází teplický fotbal dlouhodobě... A je sice hezké, že voláte po novém, ale za této situace by sem šel fakt jenom někdo, koho nikde jinde nechtějí...

ted uz je to v takovem stavu, ze i trener ... Nicmene novy trener bude chtit posily a ty oni nekoupi. Koneckoncu Cervenka je Smejkalovo kun, to on ho pritahl, on je zodpovedny za to, ze je porad v A tymu a take za to, ze Sup je ve Vandaku. To co odstinuje Cervenka, to by zvladl taky. S A tymem by mozna sel vykon Supa hodne nahoru. A ostatni kluci by minimalne videli, ze cesta do A tymu neni zavrena.
Naposledy upravil NIN dne 26.8.2018 12:06, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.8.2018 12:02

George píše:Pivarník je volnej :-) !!!

Pivarnik je betonarskej kokot. Stejne tragicka volba, jako by byl Straka, Uhrin, nebo nedejboze protekcni synek, cihajici v zaloze...
Me napada snad jen Kotal, ale ten je myslim v U17.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 26.8.2018 12:05

NIN píše:

Pivarnik je betonarskej kokot. Stejne tragicka volba, jako by byl Straka, Uhrin, nebo nedejboze protekcni synek, cihajici v zaloze...

Blbý na tom je,že ani jeden z nich by sem asi nechtěl !!!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.8.2018 12:09

George píše:
NIN píše:

Takovej Straka, pulrocni trener a egyptskej guru by skocil sipku Sedlbauerovi k noham uz jen pri vstupu do dveri ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 26.8.2018 12:36

:giggle: :giggle: :giggle:
NIN píše:
George píše:
NIN píše:

Takovej Straka, pulrocni trener a egyptskej guru by skocil sipku Sedlbauerovi k noham uz jen pri vstupu do dveri ...
:giggle: :giggle: :giggle: To asi jo,ale v současným stavu nic lepšího asi neseženeme!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 26.8.2018 21:46

Mně by se líbil Frťala nebo Habanec. Jinak zápas samozřejmě ubohost. Zajímalo by mě, v kterém jiném ligovém týmu by mohl Kučera beztrestně před zápasem na Hip Hop Kemp - bylo to na něm znát, byl ještě skoupější na krok než obvykle :-)) . Mimochodem 6. kolo a nové dresy ani v eshopu ani ve fanshopu na stadionu, mají to prostě v paži po všech stránkách. Ti seshiti v dresech divoce gestikulující kolem sebe na naše fanoušky po každém gólu, jsou už taky kolorit. Ať se na to klub vykašle, když není schopen plnění vlastního návštěvního řádu důsledně vymáhat.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.8.2018 2:15

Ettiene píše: ... Kučera beztrestně před zápasem na Hip Hop Kemp ... 6. kolo a nové dresy ani v eshopu ani ve fanshopu na stadionu

:-O :no: :evil: tak to je jeste horsi nez jsem si myslel ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 27.8.2018 11:05

Kydy píše:Chápu, že je začátek sezóny, chápu, že jsou to kydy.... avšak stále jsme v pásmu sestupu... A chápu, že to zcela zbytečně, na rozdíl od vedení, hráčů a trenéra vidím moc černě. Sestup jistě nehrozí... :applause: :applause: :applause:

Stále? Poslední dvě kola :-P Hráči, alespoň někteří, si to jistě uvědomují. Trenér je jednoznačně na výměnu, kádr má na víc, než jen tohle. :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 27.8.2018 11:17

Ettiene píše:Mně by se líbil Frťala nebo Habanec. Jinak zápas samozřejmě ubohost. Zajímalo by mě, v kterém jiném ligovém týmu by mohl Kučera beztrestně před zápasem na Hip Hop Kemp - bylo to na něm znát, byl ještě skoupější na krok než obvykle :-)) . Mimochodem 6. kolo a nové dresy ani v eshopu ani ve fanshopu na stadionu, mají to prostě v paži po všech stránkách. Ti seshiti v dresech divoce gestikulující kolem sebe na naše fanoušky po každém gólu, jsou už taky kolorit. Ať se na to klub vykašle, když není schopen plnění vlastního návštěvního řádu důsledně vymáhat.

Přesně tak, provokující slávisti v dresech v sektoru 34 měli být okamžitě vyhození ze stadionu za porušení návštěvního řádu. Ale to je pořád dokola, opakovaně se tady na to upozorňuje a pouze jedinkrát to pořadatelé striktně dodržovali a všechny posílali pryč.

Náš výkon nestojí za zmínku, sice jsme alespoň měli tři gólovky, ale můžeme bejt rádi, že to zase nebylo 0:4 v poločase. To, co hraje obrana, je neskutečně tragický, dostat rychtu v pátým domácím zápase ze šesti za sebou? :evil:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 27.8.2018 11:57

djrhedy píše:
Kydy píše:Chápu, že je začátek sezóny, chápu, že jsou to kydy.... avšak stále jsme v pásmu sestupu... A chápu, že to zcela zbytečně, na rozdíl od vedení, hráčů a trenéra vidím moc černě. Sestup jistě nehrozí... :applause: :applause: :applause:

Stále? Poslední dvě kola :-P Hráči, alespoň někteří, si to jistě uvědomují. Trenér je jednoznačně na výměnu, kádr má na víc, než jen tohle. :down:

souhlas. v sobotu jsem to /možná naštěstí/ neviděl. ale jestli říká na tiskovce, že ve Zlíně neodehráli špatnej zápas /1 střela na bránu/, tak je mimo realitu a když zároveň přiznává, že hrajou v obraně dětsky naivně a po prvním gólu je neumí jakkoliv probrat /aspoň k větší bojovnosti/ tak je to "mrtvej Homolka" a musí skončit...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 27.8.2018 13:51

Mě napadá Hejkal
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.8.2018 22:16

Juanito píše:Mě napadá Hejkal

:up: Mě taky, už pěkně dlouho.
Kozel