FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - AC Sparta Praha

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

FK Teplice - AC Sparta Praha

Příspěvekod Kozel » 11.8.2018 11:12

Pomalu čas na nějaké moudro, ale zaznamenal jsem jen, že se bude točit pivo z Beerjetů.
Kozel
Registrovaný člen

Re: FK Teplice vs. AC Sparta Praha

Příspěvekod NIN » 12.8.2018 7:40

tipuji plichtu
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 12.8.2018 8:53

Žádné ztráty bodů doma. Nejsme horší než Subotica. Když přijde 10000+ nemám obavy.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod sanborn » 12.8.2018 17:58

tak jse mdosed k tv a čekám na boj v druhé půli a sleduji jen čtvrtý gol Sparty i když ta ruka Krále byla u těla. To je teda nářez a to jsme v polovině.
sanborn
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.8.2018 18:00

NIN píše:tipuji plichtu

4:4
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.8.2018 18:00

Strasidelnej vykon. A pred takovou navstevou...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 12.8.2018 18:04

NIN píše:Strasidelnej vykon. A pred takovou navstevou...

Příští zápas klasicky 3000 skalních.. párkožrouty jsme vyplašili...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 12.8.2018 19:00

Nevztahuji jen k dnešnímu zápasu :
Šmejkal, Dovalil, Hynek VEN!!!!
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 12.8.2018 19:24

Třetí debakl z posledních 4 domácích zápasů. Má smysl chodit?
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 12.8.2018 19:35

Dneska smutnej příběh na všech frontách... příště se tohohle snad už nedočkáme..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.8.2018 19:57

Až příště bude nějaká kopačka bulet, že by se hrálo líp, kdyby přišli lidí ... :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 12.8.2018 20:19

jsem zklamanej. byl jsem přesvědčenej, že je dáme. ale že bych kvůli tomu pálil vlajku?
do čeho kopli, to jim tam spadlo. uvidíme jestli to odčiníme u ševců...lojza hrál slušně.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 12.8.2018 20:34

Nejvíc mě ponížilo,že se na to Sparta v druhý půli vysrala.
Jinak všechno při starym:
1. Tragická obrana a obranná hra vúbec
2. Nekonstruktivní záloha bez systému, která končí u 99% nepřesnou přihrávkou nebo nákopem na obsazeného Vaněčka
3. Brankář tentokrát nechytil nic těžkého
4. Sparta do stavu 2:0 chytře tlačena sudím na co sáhla to proměnila, kromě sóla toho Stanciu
Výsledek je to, co se stalo v 1. půli. A mohlo bude ještě hůř až se to stane třeba s Bohemkou atd.
Majitel by si měl uvědomit, se do hráčů investovat musí, nebo ten fotbal tady zlikvidujou.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 12.8.2018 20:46

Opět celé republice pro smích. "Užívám" si to doma na plzeňsku... příjemné... :suicide:

v klubu bude vše OK. Hráči OK. Trenér OK. Vedení OK. Všichni v klidu... Do dvou let spadnem :cry:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.8.2018 4:35

Jeste jsem mrknul na zaznam a jen jsem se utvrdil v tom, co jsem videl na stadionu. Goly po hrubych chybach. Prvni Ljeva, druhy Jerabek (u toho nechapu proc se rozciloval, pac jednoznacne jeho naivni chyba), treti Divis. Ctvrty z primaku po ruce u tela... Zapas blbec, bohuzel pred takovou navstevou, ktera se po tomhle zase dlouho opakovat nebude. :sealed:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 13.8.2018 6:56

Ano, hrozný kydy...

Kydy píše:Opět celé republice pro smích. "Užívám" si to doma na plzeňsku... příjemné... :suicide:

v klubu bude vše OK. Hráči OK. Trenér OK. Vedení OK. Všichni v klidu... Do dvou let spadnem :cry:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 13.8.2018 6:58

Příští zápas je Slavia, pokud něco předvedou ve Zlíně, tak může přijít slušná návětěva i na Slavii, 3000 je totálně mimo :-P

Mambo píše:

djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.8.2018 7:01

Předřečníky řečeno a pojmenováno vše. Nejvíc mě mrzí ten amatérismus na všech frontách. Přijde návštěva, ktérá se nebude tuto sezónu opakovat a přijde výbuch. Zápas nezvládnutý hráči, trenéry, vedením i pořadatelsky s občerstvením. Jak chtějí přivádět diváky?
Obrana se zatáhne až na malý vápno, na který brankář nevybíhá, záloha cik cak někde před vápnem, útočník na soupeřově půli. Manšaft roztahanej po 2/3 hříště, takhle nesmí bránit ani mladší žáci, co jdou prvně hrát na velký hřiště. Kdo se na to má koukat z tý vejšky stínadelskejch tribun. A trenér řekne, že o problému ví, ale, že ho nebude ventilovat. Dyť to by na hřišti slyšel i slepej, jak to nemaj zvládnutý. Jak může obrana takhle blbě hrát přes půl roku trenérovi s profi licencí?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.8.2018 7:07

djrhedy píše:Příští zápas je Slavia, pokud něco předvedou ve Zlíně, tak může přijít slušná návětěva i na Slavii, 3000 je totálně mimo :-P

Mambo píše:

Pravda, Sparta, Slávia ani Plzeň nejsou našimi soupeři, porážet musíme jiná mužstav, abychom se přiblížili kýženým pohárovým příčkám, ale bez středu obrany a pořádného brankaře, který si umí aspoň postavit zeď a ovládá malé vápno to nepůjde. Jestli má přijít na Hradiště nebo Opavu aspoň 5.000 lidu, tak se musíme sakra zlepšit. Tak to prostě je. Z pádu do 2. ligy zatím strach nemám, protože nový model to umožňuje pouze tomu, kdo si o to řekne sám, tak hluboko jsme zatím pod Hynkem ještě neklesli.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 13.8.2018 7:31

Parádní návštěva a hluboká nekoncentrovanost obrany. Celý zápas nebyla obrana schopná obsadit hráče ve vápně, člověk chápe, že jednou jim to ujede, ale tolikrát i pak ve druhé půli? Stojí tam 3 na malým vápně bez hráče a jedinej volnej zůstane v klidu pár metrů za nima. Už jsou na to dostupování hráčů upozorňoval dřív, že se silným soupeřem nás to bude stát draho a včera stálo - debakl v první půli. Šurala stačí obsadit a je plonkovej, ale my jsme mu málem dovolili hattrick! No v podstatě, co střela to gól, všechno štěstí, co chybělo Spartě se Suboticou, tak si vybrala na nás.

Jo stane se, ale Král i Jeřábek zahráli hluboko pod svoje možnosti, Žitný naprosto nechápu, proč ho tam Šmejkal držel celej zápas, nebyl u balonu snad půl hodiny. O poločase měli jít dva hráči ven a někdo novej na plac. Už přece o nic nešlo, aspoň jsme si nemuseli tolik podělat skóre. Diviš tentokrát v první půli nechytil vůbec nic. Po tom, co Hrubeš předvedl video servilitu v sobotu v Plzni, předvedl podobnou připískávací sračku pro Spartu hned v úvodu zápasu. Troufnu si říct, že před prvním gólem i před čtvrtým se klidně mohlo hrát dál a kdyby to bylo obráceně, tak se i hrálo. To nás ale neomlouvá.

Pozitiva zápas měl, Hyčka se vrátil v dobré formě a s Vondráškem jim to po straně klapalo. Patřili k nejlepším. Ljevakovič se snažil hodně, tahal to dopředu, ale bohužel, vždycky když jsme se zvedli, tak jsme dostali další lacinej gól...

Celkově Šmejkalovi zvoní hrana, pokud neudělá body v dalších dvou zápasech, tak bych se s ním rozloučil. Zjevně už asi nemá týmu co dát. A to mne první tři kola potěšil jak herně, tak i třeba včasným střídáním, útočnějším fotbalem, ale včerejšek... Tak snad to byl jenom jeden zápas. Na druhou stranu z posledních 4 domácích zápasů máme skóre 6:13 a 3x jsme dostali výprask, to má redkaf pravdu.

Ještě taková poznámka k divákům: Tady v tom státě je takovej kolorit si na všechno stěžovat (ano i oprávněně), lidi přijdou na poslední chvíli na zápas, i když pořadatel upozorňuje dopředu, pořiďte si vstupenky dopředu, přijďte včas. Ve frontě na turniket jsme byli kolem 10 minut, nic nesnesitelného, kdo byl na velkých akcích, tak ví, že to je celkem běžná věc i na festivalech nebo třeba O2 Aréně.
Ale poslouchat ty kecy, jak tam lidi strašně dlouho čekaj nebo jinej chytrák "já přijdu jenom na Spartu a Slavii, na Karvinou nepřijdu, proč bych sem chodil" a vyjmenuje x pofidérních důvodů a zakončí to tím, že má O2 a bude na to koukat v TV. Vrcholem je pak poslouchat ve VIP sektoru, jak nějaký Sparťan hlasitě na půl tribuny nadává Kangovi do negrů při každé jeho akci :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 13.8.2018 7:32

djrhedy píše:Příští zápas je Slavia, pokud něco předvedou ve Zlíně, tak může přijít slušná návětěva i na Slavii, 3000 je totálně mimo :-P

Mambo píše:

na Slavii přijde slušná návštěva i když ve Zlíně nic nepředvedou. Solidní návštěva bude vždycky jen na Spartu a Slavii.
Každý rok je to stejné a vůbec nezáleží na výsledcích a postavení v tabulce.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 13.8.2018 7:35

djrhedy píše:
Po tom, co Hrubeš předvedl video servilitu v sobotu v Plzni, předvedl podobnou připískávací sračku pro Spartu hned v úvodu zápasu.

to jsou dva Hrubešové.
U videa v Plzni byl bývalý rozhodčí Roman Hrubeš a včera tady pískal Karel Hrubeš.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 13.8.2018 7:41

djrhedy píše:Ještě taková poznámka k divákům: Tady v tom státě je takovej kolorit si na všechno stěžovat (ano i oprávněně), lidi přijdou na poslední chvíli na zápas, i když pořadatel upozorňuje dopředu, pořiďte si vstupenky dopředu, přijďte včas. Ve frontě na turniket jsme byli kolem 10 minut, nic nesnesitelného, kdo byl na velkých akcích, tak ví, že to je celkem běžná věc i na festivalech nebo třeba O2 Aréně.
Ale poslouchat ty kecy, jak tam lidi strašně dlouho čekaj nebo jinej chytrák "já přijdu jenom na Spartu a Slavii, na Karvinou nepřijdu, proč bych sem chodil" a vyjmenuje x pofidérních důvodů a zakončí to tím, že má O2 a bude na to koukat v TV. Vrcholem je pak poslouchat ve VIP sektoru, jak nějaký Sparťan hlasitě na půl tribuny nadává Kangovi do negrů při každé jeho akci :down:

tentokrát bych se diváků zastal.
Jenom dostat se včera ke stadiónu byl horror. Pomalu půlka ulic ve městě je rozkopaných, všude objížďky. Půlka parkoviště u gymplu zavřená, zaparkovat se dá tak dva kilometry od stadiónu.
Situace s občerstvením na stadiónu katastrofální.
A opět fůra sparťanů v dresech v celém hledišti. Nevím, proč na stránkách klubu vždycky píšou, že fanoušci hostů bude puštěni pouze do jejich sektoru, když to tak nikdy není. To ať raději nepíšou a nedělaj si z lidí prdel.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 13.8.2018 8:49

djrhedy píše:Parádní návštěva a hluboká nekoncentrovanost obrany. Celý zápas nebyla obrana schopná obsadit hráče ve vápně, člověk chápe, že jednou jim to ujede, ale tolikrát i pak ve druhé půli? Stojí tam 3 na malým vápně bez hráče a jedinej volnej zůstane v klidu pár metrů za nima. Už jsou na to dostupování hráčů upozorňoval dřív, že se silným soupeřem nás to bude stát draho a včera stálo - debakl v první půli. Šurala stačí obsadit a je plonkovej, ale my jsme mu málem dovolili hattrick! No v podstatě, co střela to gól, všechno štěstí, co chybělo Spartě se Suboticou, tak si vybrala na nás.

Jo stane se, ale Král i Jeřábek zahráli hluboko pod svoje možnosti, Žitný naprosto nechápu, proč ho tam Šmejkal držel celej zápas, nebyl u balonu snad půl hodiny. O poločase měli jít dva hráči ven a někdo novej na plac. Už přece o nic nešlo, aspoň jsme si nemuseli tolik podělat skóre. Diviš tentokrát v první půli nechytil vůbec nic. Po tom, co Hrubeš předvedl video servilitu v sobotu v Plzni, předvedl podobnou připískávací sračku pro Spartu hned v úvodu zápasu. Troufnu si říct, že před prvním gólem i před čtvrtým se klidně mohlo hrát dál a kdyby to bylo obráceně, tak se i hrálo. To nás ale neomlouvá.

Pozitiva zápas měl, Hyčka se vrátil v dobré formě a s Vondráškem jim to po straně klapalo. Patřili k nejlepším. Ljevakovič se snažil hodně, tahal to dopředu, ale bohužel, vždycky když jsme se zvedli, tak jsme dostali další lacinej gól...

Celkově Šmejkalovi zvoní hrana, pokud neudělá body v dalších dvou zápasech, tak bych se s ním rozloučil. Zjevně už asi nemá týmu co dát. A to mne první tři kola potěšil jak herně, tak i třeba včasným střídáním, útočnějším fotbalem, ale včerejšek... Tak snad to byl jenom jeden zápas. Na druhou stranu z posledních 4 domácích zápasů máme skóre 6:13 a 3x jsme dostali výprask, to má redkaf pravdu.

Ještě taková poznámka k divákům: Tady v tom státě je takovej kolorit si na všechno stěžovat (ano i oprávněně), lidi přijdou na poslední chvíli na zápas, i když pořadatel upozorňuje dopředu, pořiďte si vstupenky dopředu, přijďte včas. Ve frontě na turniket jsme byli kolem 10 minut, nic nesnesitelného, kdo byl na velkých akcích, tak ví, že to je celkem běžná věc i na festivalech nebo třeba O2 Aréně.

myslím žes to pojmenoval vše naprosto přesně. Žitný nebyl vidět už v Liberci a když jsem to zmínil, dostal jsem čočku. Král možná trochu rychle vyrostl. fandím mu, ale asi ho musí usměrnit. dělá hodně chyb. Diviš neměl den, ale dávat tam Grigara by byla asi chyba.
hodně tu zní kritika na organizaci a protože jsem Hynek :-) , dám pár postřehů, jak jsem to viděl na vlastní kůži. parkování je teď asi problém bez řešení vinou všech těch staveb kolem stadionu. ale vjezd do parkovací vip zóny je nešťastnej. jednak v nejužším místě ještě parkují auta a hlavně, kdo tam vjede bez karty, totálně to zacpe. zažil jsem včera. dvě auta přede mnou, drzí mlaďasi bez povolení a pak starý pán, který tvrdil, že ho vždy pouštějí. a teď nemohli tam ani zpět /navíc pán neuměl couvat/. co se turniketů týče, registroval jsem, že operativně otevřeli vstupy bez turniketů /sám jsem jeden nad press centrem použil/. co se piva týče 15 minut před začátkem stálo u stánku nad jižní tribunou asi 10 lidí /10 minut a pivo bylo moje/ a do hlediště chodila děvčata s pivonosiči. jedno od cesty jsem si dal cestou domů /někdo psal, že pivo došlo o poločase?/....ale jinak teda z výkonu i výsledku jsem opařenej ještě teď. druhá půle byla úplně zbytečná./a nudná/
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 13.8.2018 12:35

prokopecholy píše:

Mambo píše:

na Slavii přijde slušná návštěva i když ve Zlíně nic nepředvedou. Solidní návštěva bude vždycky jen na Spartu a Slavii.

Zapomněl jsi na Plzeň, na postavení v tabulce taky záleží, když budeme hrát tužku, tak i na Spartu přijde sotva polovina, ostatně to řada proroků na FB věštila. Roli hraje i roční doba, obecně v létě a když je teplo chodí víc lidí než v zimě.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 13.8.2018 12:45

prokopecholy píše:
djrhedy píše:Ještě taková poznámka k divákům: Tady v tom státě je takovej kolorit si na všechno stěžovat (ano i oprávněně), lidi přijdou na poslední chvíli na zápas, i když pořadatel upozorňuje dopředu, pořiďte si vstupenky dopředu, přijďte včas. Ve frontě na turniket jsme byli kolem 10 minut, nic nesnesitelného, kdo byl na velkých akcích, tak ví, že to je celkem běžná věc i na festivalech nebo třeba O2 Aréně.

tentokrát bych se diváků zastal.
Jenom dostat se včera ke stadiónu byl horror. Pomalu půlka ulic ve městě je rozkopaných, všude objížďky. Půlka parkoviště u gymplu zavřená, zaparkovat se dá tak dva kilometry od stadiónu.
Situace s občerstvením na stadiónu katastrofální.
A opět fůra sparťanů v dresech v celém hledišti. Nevím, proč na stránkách klubu vždycky píšou, že fanoušci hostů bude puštěni pouze do jejich sektoru, když to tak nikdy není. To ať raději nepíšou a nedělaj si z lidí prdel.

Tak o rozkopaných ulicích každý ví, i já jsem kvůli tomu jel dřív a parkoval jinde. Co třeba parking u Penny v Řetenicích? Tam bylo místa dost a je to tak 7 minut od stadionu. Ostatně skoro nikde dneska už nezaparkujete u stadionu - Slavia, Sparta, Plzeň ani omylem. Vždy to budete mít kus cesty obzvlášť pokud bude hodně lidí.
Občerstvení neodpovídalo 15 tisícům lidí - to souhlas. Musí to odsejpat a nesmí čekat ve frontách tak dlouho jako včera. Tady se zcela shodneme.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 13.8.2018 12:50

djrhedy píše:
prokopecholy píše:

Mambo píše:

Zapomněl jsi na Plzeň, na postavení v tabulce taky záleží, když budeme hrát tužku, tak i na Spartu přijde sotva polovina, ostatně to řada proroků na FB věštila. Roli hraje i roční doba, obecně v létě a když je teplo chodí víc lidí než v zimě.

na Plzeň jsem nezapomněl. Na tu přijde maximálně šest tisíc, víc ne.
Postavení v tabulce nemá na návštěvnost v Teplicích bůhvíjaký vliv. Nedělej si iluze. V sezóně 2004/05 skončily Teplice třetí a průměrná návštěva na zápas byla 4497 diváků. V loňské sezóně, když Teplice hrály bídně, tak průměr byl 4437 diváků.
To jsou fakta.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 13.8.2018 18:56

djrhedy píše:Ano, hrozný kydy...

Kydy píše:Opět celé republice pro smích. "Užívám" si to doma na plzeňsku... příjemné... :suicide:

Tak to prosím popiš lépe místo urážek. Děkuji.
Kydy
Registrovaný člen

Re: FK Teplice - AC Sparta Praha

Příspěvekod JirkaXXL » 13.8.2018 19:34

To je těžké. Kádr nemá kvalitu ani šířku. To by se dalo lepit nějakým systémem, ovšem na všech frontách hrajeme na náhodu.

Defenzivní činnost je chaos. Brankáři nepodrží. Do ofenzívy je to na šťastnou náhodu. Na lavičce nejsou hráči, kteří by mohli příchodem nějak zásadně změnit hru, takže celkem chápu, že se Šmejkal nehrnul do střídání. Koho za koho?!

Prostě sklízíme, že nejsme schopni přivést vícero kvalitních hráčů. Navíc nám utíkají nebo sami vyháníme mladíky, z nichž by alespoň někteří určitě tu ligu hrát mohli!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 14.8.2018 8:00

JirkaXXL píše:To je těžké. Kádr nemá kvalitu ani šířku. To by se dalo lepit nějakým systémem, ovšem na všech frontách hrajeme na náhodu.

Defenzivní činnost je chaos. Brankáři nepodrží. Do ofenzívy je to na šťastnou náhodu. Na lavičce nejsou hráči, kteří by mohli příchodem nějak zásadně změnit hru, takže celkem chápu, že se Šmejkal nehrnul do střídání. Koho za koho?!

Prostě sklízíme, že nejsme schopni přivést vícero kvalitních hráčů. Navíc nám utíkají nebo sami vyháníme mladíky, z nichž by alespoň někteří určitě tu ligu hrát mohli!

No mladíci se zrovna moc v posledních zápasech neukázali. Ani Král, ani Žitný. Já bych tam šoupnul Lutse nebo Moulise. Jenže první jmenovaný ani nebyl na lavici, Diaz taky ne a třeba Shejbal tam šel pozdě, stejně jako Trubač. Trubač je repre hráč, měl by předvádět daleko víc, kádr tedy zjevně široký je, když se do něj nevejdou někteří hráči a repre hráč sedí na lavici.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.8.2018 8:02

Kydy píše:
djrhedy píše:Ano, hrozný kydy...

Tak to prosím popiš lépe místo urážek. Děkuji.

Rozhodně všichni v klidu nejsou, jak si naivně myslíš. Ty kydy byly na tvoje bláboly o spadnutí.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.8.2018 8:11

prokopecholy píše:na Plzeň jsem nezapomněl. Na tu přijde maximálně šest tisíc, víc ne.
Postavení v tabulce nemá na návštěvnost v Teplicích bůhvíjaký vliv. Nedělej si iluze. V sezóně 2004/05 skončily Teplice třetí a průměrná návštěva na zápas byla 4497 diváků. V loňské sezóně, když Teplice hrály bídně, tak průměr byl 4437 diváků.
To jsou fakta.

Jasný, na Spartu taky někteří tipovali, že přijde maximálně 7000 před zápasem.
Na Plzeň přišlo přes 16 tisíc, když jsme s ní hráli o čelo tabulky, takže to není pravda. Ostatně během toho půlročního vzestupu za Ščasného, kdy jsme hráli o pohárové umístění byla návštěvnost za sezonu téměř 7000 :-p (sezona 2013/14). To jsou taky fakta. Hraje se s Plzní ale v půlce března a klidně může mrznout, když o něco půjde a bude trochu teplo, může přijít klidně 10000. Systém ligy nahrává tomu, že by to mohlo být zajímavé stále, tak uvidíme.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.8.2018 8:40

Ještě k záznamu z utkání:

Sparta ze šesti střel na bránu dala 4 góly, no něco podobného jako my minule s Duklou. Objektivně to zhodnotil Frýdek o přestávce, který řekl, že jim tam padlo skoro všechno. Na rozdíl od komentátorů, kteří neustále pěli ódy na fantastickou hru Sparty :-D

Hru obrany už nebudu rozebírat, zkrátka jedna velká nedůslednost a psychicky to šlo dolů s každým dalším gólem, protože do druhýho gólu i pak jsme šance měli a penalta na Vaněčka podle mě byla, přišlápl ho zezadu. A kdybychom snížili na 1:2, tak to mohlo vypadat jinak, ale kdyby jsou chyby :-) Ono i ten první zákrok Radakoviče smrděl, on tohle prostě dělá, že do hráče strčí, už to dělal v Olomouci a spoléhal na to, že mu v naší lize projde. No a se Suboticí mu to jaksi neprošlo, prostě poháry nepískají naši rozhodčí, kteří z našich "velkoklubů" podělají už před vstupem na hřiště. :-P

Jenže Hrubeš než na to, co se děje na hřišti, spoléhal na video a dokola ukazoval obrazovku, že asi kdyby byla, tak mu dají vědět. A video to je kvalitativně dost jinde než jsme viděli třeba na MS. Záběrů málo, kamera za brankou vůbec, o detailech nemluvě. Že to druhé byla penalta ukázali asi po třech minutách, tam bylo to přišlápnutí vidět.
Tedy chtěl bych vidět, jak takový dva zákroky v Plzni, na Spartě nebo Slávii by byly bez penalty. Pochybuju...

Jinak první i čtvrtý gól padly po dost sporných trestňácích, první vypích Ljeva míč (kvůli protestům a nekoncentrovanosti pak neuhlídal Šurala) a Králova neruka už tu byla zmíněna. Ostatně i pomezní nám tradičně vymyslel ofsajd, kterej nebyl. Každopádně prakticky nám nepískl téměř žádnou standardku před vápnem a Spartě na začátku jednu za druhou. Ale ok, Ljeva mohl dostat druhou žlutou, kdyby chtěl.
djrhedy
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019