FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FC Slovan Liberec - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FC Slovan Liberec - FK Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 6.4.2018 14:53

Do Liberece pro koberce? Ehm, bod? Nebo body? :idea: :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FC Slovan Liberec - FK Teplice

Příspěvekod NIN » 7.4.2018 19:20

Neskutecny a stastny obrat :-)) Jsme snad ze 4 strel dali 2 goly. Jinak hra teda bidna. Produktivita vytecna :-P Smejkalovi vysla snad poprve stridani. Zitny by mel byt v zakladu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.4.2018 19:38

Jo a Divis a Kral vytecni :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.4.2018 19:51

Z tohoto zápasu bych rád viděl časosběr kamery, která by zabírala jen Dana Šmejkala.
Asi takhle: :-( :evil: :-/ :-O :no: :-O :-)) :up2:
Fotbal nemá logiku.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.4.2018 23:29

Tam u dveří se stojí Šedlbauer nebo si ho teďkonc s někým pletu (jen se tam mihne)?

https://www.youtube.com/watch?v=eXiV-EWko2s&sns=em
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.4.2018 9:05

JirkaXXL píše:Tam u dveří se stojí Šedlbauer nebo si ho teďkonc s někým pletu (jen se tam mihne)?

https://www.youtube.com/watch?v=eXiV-EWko2s&sns=em

Ano v 0:49, je to on. Nedávno jsem se zde do něho navezl, že se moc neprojevuje, teď jsem byl usvědčen z omylu.
:sealed:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.4.2018 9:52

Jak ale tenhle zápas uchopit a zhodnotit? Je to těžké. Sešlo se tu několik protichůdných vlivů, které namíchaly takovou směsici taktiky zvládnuté i nedodržené, výkonů výborných i nepovedených, rovina od rozhodčího dala vyniknout veličině štěstí. Pro mě bylo charakteristickým pro zápas čekání na chybu. Přesto, že jich bylo hodně, nevedly k odšpuntování v podobě gólu. Ten přišel po zbytečně ostrém zákroku Červenky ve vlastním vápně a poměrně přísné penaltě.
Paradoxně pro Teplické inkasovaný gól znamenal přidání plynu a zpřesnění hry. Žitného gól se mi nesmírně líbil. Hlavně proto, že navázal na jeho premiérový gól. Opět jednoduché přihraj a běž s naběhnutím z druhé vlny. Vaněčkova hlava z rohu už byla třešnička na dortu.
Projevila se specifika české ligy. Nikdo ji nedokáže ovládnout po celou sezónu a udržet dlouhou šňůru vítězných zápasů. Konečně jsme jednou nestavěli na nohy soupeře my, ale snad tenhle výsledek posadí na vlnu nás.
:applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 8.4.2018 10:02

Kozel píše:Jak ale tenhle zápas uchopit a zhodnotit? Je to těžké. Sešlo se tu několik protichůdných vlivů, které namíchaly takovou směsici taktiky zvládnuté i nedodržené, výkonů výborných i nepovedených, rovina od rozhodčího dala vyniknout veličině štěstí. Pro mě bylo charakteristickým pro zápas čekání na chybu. Přesto, že jich bylo hodně, nevedly k odšpuntování v podobě gólu. Ten přišel po zbytečně ostrém zákroku Červenky ve vlastním vápně a poměrně přísné penaltě.
Paradoxně pro Teplické inkasovaný gól znamenal přidání plynu a zpřesnění hry. Žitného gól se mi nesmírně líbil. Hlavně proto, že navázal na jeho premiérový gól. Opět jednoduché přihraj a běž s naběhnutím z druhé vlny. Vaněčkova hlava z rohu už byla třešnička na dortu.
Projevila se specifika české ligy. Nikdo ji nedokáže ovládnout po celou sezónu a udržet dlouhou šňůru vítězných zápasů. Konečně jsme jednou nestavěli na nohy soupeře my, ale snad tenhle výsledek posadí na vlnu nás.
:applause:

souhlas. ještě bych vypíchnul Lojzu Hyčku, kterej odehrál druhej poločas s vykloubeným ramenem. taková chuť hrát, to se u fotbalovejch "plejerů" moc nenosí. pak Divišovy zázračný reflexy, který nás udržely nad vodou. a z kategorie mínusů mi zase vyčnívá Kučera, kterej se hledá a nenachází. všímal jsem si ho trochu víc a nedalo se nevidět, že kromě nepřesností v rozehrávce nechodí občas do soubojů, jakoby se bál...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.4.2018 10:17

Jo, jo, Kučera, to je takovej tulák po hvězdách. Má výbornou kopací techniku i mu to fotbalově myslí v rozehrávce. Ale je to takovej línej kocour Garfíld, kterej se nevrací a je měkkej v soubojích. Ale jsou zápasy, kdy se mu povede i jednou odebrat míč soupeři a to se v zápase s Libercem stalo.
Zajímalo by mě, jak by hra zálohy vypadala, kdyby byl Kučera pilnější v defenzivě a srovnal ji na úroveň ofenzivy. Uvolnil by zatížení defenzivních záložníků a zařadil by se na úroveň nejlepších záložníků ligy s perspektivou zahraničního angažmá.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 8.4.2018 17:49

Měl jsem celý 2.poločas pocit, že vyhrajeme. Jak tu někdo citoval Tomáše Pospíchala, že fotbal nemá logiku. Dodal bych, že fotbalový Pánbůh existuje.Liberec si to nezasloužil.
Hra opravdu nic moc, ale naši chtěli vyhrát.
Ad Žitný: to už není náhoda. Že by teplický"Raul Gonzales"?
Ad Král: jeho výkon jde prudce nahoru. Už je jistě v hledáčku scoutů celý Evropy. Doufám, že má ve smlouvě odchodovou klauzuli s částkou nad 5 M €
Ad PŠ Myslím že byl v kabině., což kvituji. Majitel musí být vidět a ty chlapi to musí cítit.Ještě by měl vytlačit prachy na posily.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.4.2018 17:55

Kučeru bych vyndal. Dopředu to není zase takový zázrak, aby se při dnešních trendech dala omlouvat jeho laxnost dozadu. Minule se tuším nachomýtl k inkasované brance ...

Alda píše:Ad Král: jeho výkon jde prudce nahoru. Už je jistě v hledáčku scoutů celý Evropy. Doufám, že má ve smlouvě odchodovou klauzuli s částkou nad 5 M €

Ty optimisto :giggle:

Alda píše:Ad PŠ Myslím že byl v kabině., což kvituji. Majitel musí být vidět a ty chlapi to musí cítit.

Mě by zajímalo, jestli chodí častěji nebo jeho přítomnost nějak souvisela s tlakem na výkonnost, bodovou ziskovost. Na videích z kabiny jsem si ho dosud nevšiml, ale třeba se jenom vyhýbá kameře. I teď se tam mihl, že jsem ho sotva poznal.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 11.4.2018 4:02

Kozel píše:Jo, jo, Kučera, to je takovej tulák po hvězdách. Má výbornou kopací techniku i mu to fotbalově myslí v rozehrávce. Ale je to takovej línej kocour Garfíld, kterej se nevrací a je měkkej v soubojích. Ale jsou zápasy, kdy se mu povede i jednou odebrat míč soupeři a to se v zápase s Libercem stalo.
Zajímalo by mě, jak by hra zálohy vypadala, kdyby byl Kučera pilnější v defenzivě a srovnal ji na úroveň ofenzivy. Uvolnil by zatížení defenzivních záložníků a zařadil by se na úroveň nejlepších záložníků ligy s perspektivou zahraničního angažmá.

Kucera a ofenziva ? To snad ne. Ten drevak neda jedinej presnej balon, nevystreli a kdyz jo tak na tribuny. Jediny, co mu jde, je nahravat zpatky. O nejake presne a prekvapive kolmici dopredu nemluve...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 12.4.2018 12:11

NIN píše:Kucera a ofenziva ? To snad ne. Ten drevak neda jedinej presnej balon, nevystreli a kdyz jo tak na tribuny. Jediny, co mu jde, je nahravat zpatky. O nejake presne a prekvapive kolmici dopredu nemluve...

Souhlasim...
Vosahlik je takovej drevak-ze ublizil sam sobe(co se tyka zdravi-nic spatneho mu nepreju, ale az tady skonci-patricne to oslavim)
No a zmineny Kucera-ten mi nahradil toho-jehoz jmeno nechci ani pripominat :-) Obeha toho sice vic-ale v mich ocich je platnej-jako "nikdo doma" Ve zminenem zapase muzeme dekovat-ze ten Knejzlik nebo jak se jmenuje-je taky dobrej drevak :-D Protoze kolem 25 minuty to smrdelo golem po standartce Potocneho-i kdyz bych nerekl ze to byla pouze Kucerovo chyba(pri nabehu vznikla dira jak do pr.....) Ale jako jeden z aktualnich prikladu to stoji za zminku...
A kdyz uz jsem u kritiky-tak Trubac taky nekope za nas...
killdup
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018