FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice vs. Sparta Praha

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice vs. Sparta Praha

Příspěvekod Kozel » 31.3.2018 8:55

Tak bude se dneska losovat fordík?
Kozel
Registrovaný člen

Re: FK Teplice vs. Sparta Praha

Příspěvekod NIN » 31.3.2018 12:21

Kozel píše:Tak bude se dneska losovat fordík?

Nebude
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 31.3.2018 19:59

Za úsilí pochvala. Bod spravedlivý, oba týmy si vyhrát nezasloužily. Sparta je oprávněně tam, kde je a Teplice stále výše než některé lépe hrající mužstva.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 31.3.2018 20:09

Alda píše:Za úsilí pochvala. Bod spravedlivý, oba týmy si vyhrát nezasloužily. Sparta je oprávněně tam, kde je a Teplice stále výše než některé lépe hrající mužstva.

třeba která, jestli se můžu zeptat? /osobně si to nemyslím/
jinak ale souhlas. odmakali to příkladně
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 31.3.2018 23:38

Dnesni zapas me presvedcil o tom-ze me na Stinadla pri zapase se Spartou nikdo nedostane do doby-nez nebudu moci v klidku sedet ve "svem sektoru 34" ...To ze se pri golu Sparty zvedne x lidi kolem me-to mi nekazi pozitek ze zapasu-jako kdyz lidi kolem me neustale ukazujou pacičkama kamsi za me a neustale neco pindaj...Jakmile mam tyhle lidi v uhlu pohledu-proste mi to kazi pozitek z fotbalu...Samozrejmne je chyba na strane poradatele-kterej ma pekny pindy pred zapasem a ve finale skutek bla bla bla :-)
Myslim ze v sezone 2013-2014 jsem opoustel potupne stadion s tehotnou pritelkyni-radeji jeste pred zapasem...Tenkrat jsem se o tom bavil s panem Heidenreichem (nebo jak se to pise) a marne se mu snazil vysvetlit -ze mi to prijde nefer...Misto abych se dozvedel-ze se to nebude opakovat ze strany poradatele-dopracovali jsme to k tomu-ze by mi bylo vraceno vstupne kdybych se ozval jeste pred zapasem(zrejmne abych vratil vstupenku a nebyl na zapase nahodou zadarmo :punking: ) No a na to se muzu z vejsky :-)
Jelikoz jsem byl dnes zase "znechucen a nucen" sledovat zapas z mist za brankou-tak jsem si zapas pustil pak repete v TV :-(...
Dat Cerva misto Vanouse ja kvituju dvojnasob(protoze hra Cerva se mi libi dlouhodobe a veril jsem ze by konecne mohl bejt platnej vic nez "nikdo doma") ...Snazily jsme se prekvapit Spartu exekuci kopu...Ljevovo pokusy by meli bejt zakoreneny v taktickejch pokynech-kdyz uz nemame Potocnaka...Podle me peknej fotbal a dost brankovejch prilezitosti... A co jsem si vychutnaval bylo-jak prisel do hry M.Kadlec-ktereho dle diskuzi nemaj Spartani v lasce...A i kdyz ho Podanej v TV branil jak mohl-proste branka padla po centru prave z te Kadlecovo strany :-) Prvne jsem koukal na zapas po 2. a je fakt divny vedet co a kdy se jak stane-takze kdyz jsem vedel vysledek-tresnickou na dortu mi bylo nase zdrzovani ke konci zapasu :-D
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.4.2018 2:47

NIN píše:

Nebude

Všech pesimistů král... :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.4.2018 3:00

Tak za druhou půli jsme si i možná zasloužili vyhrát, šancí bylo docela hodně a Sparta jalová. Ocenění zaslouží v podstatě všichni hráči, byl to výborný týmový výkon, kde všichni hráli dobře, i když se jim občas něco nepovedlo. A parádní návštěva! :applause:

Pořadatelská služba tentokrát palec dolů, zatímco loni zajistila, aby se sparťanská lůza nedostala do sektoru 34, tak letos je tam v klidu a bez povšimnutí dokonce nechá házet dělbuchy mezi lidi. Na upozornění to nechá bez reakce, místo aby příslušného idiota, který si ještě dovolí napadat teplické fanoušky, vyvedla ven ze stadionu a předala jej Policii ČR. Dokonce petardy házeli i z hlavní tribuny, skutečně bych těmhle blbečkům zakázal jezdit na venkovní zápasy, protože zjevně nic jiného na ně neplatí. Aspoň by si je snad vlastní fans umravnili...
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.4.2018 3:11

js64 píše:
Alda píše:Za úsilí pochvala. Bod spravedlivý, oba týmy si vyhrát nezasloužily. Sparta je oprávněně tam, kde je a Teplice stále výše než některé lépe hrající mužstva.

Některá mužstva hrají tak dobře a lépe než Teplice, zvláštní ale je, že mají o dost bodů méně než Teplice :-P Vzhledem k počtu šancí byly Teplice o kousek lepší. To se nedá popřít :-P

Jinak sestava takřka ideální, bohužel dva zápasy bude chybět Ljeva, zrovna s Liberecem a Boleslaví to bude velké oslabení. Jinak asistent Dobrovolný (ten u tribuny), ať si příště vezme dres Sparty a sedne si do jejich sektoru, ale neplete se do práce rozhodčích, když na to nemá koule, aby mával rovinu! :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 1.4.2018 7:12

Líbí se mi, jak si tenhle tandem přizvukuje. Je to dojemné.
Že by v režiji PŠ? No dělá se to tak.
Jim se líbí hra Teplic, vedení klubu je zcela v pořádku, personální strategie taktéž. Pouze většina fandů jsou nekompetentní hovada, pokud tedy mají jiný názor.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 1.4.2018 7:54

djrhedy píše:
NIN píše:

Nebude

Všech pesimistů král... :-P

:-P kolik bylo ? Pocitam ze 7999 ... :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 1.4.2018 9:05

Včera dobrý zápas, nenudil jsem se. Návštěva OK, jen pořád nechápu, co dělají frajeři ve spatraňskejch dresech na tribuně pro domácí fandy!

Červenka určitě lepší Vaněčka, Hora by měl hrát ale spíš podhrot než křídlo.
Šancí bylo hodně, jezdili jsme po zadku, na takovej fotbal budu chodit rád.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 1.4.2018 9:48

Nadšení některých diskutujících nesdílím. Viděl jsem dva jalové kluby, které se sice snaží, ale z nějakých důvodů jejich hra postrádá šťávu, moment překvapení... Remíza je pak logickým vyústěním jejich souboje.

Rozhodčí Marek pískal solidně, asistent Dobrovolný měl hodně práce a sem tam možná otočil nějaký aut, ale určitě bych za tím neviděl "naklánění roviny" na jednu stranu.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.4.2018 17:06

Alda píše:Líbí se mi, jak si tenhle tandem přizvukuje. Je to dojemné.
Že by v režiji PŠ? No dělá se to tak.
Jim se líbí hra Teplic, vedení klubu je zcela v pořádku, personální strategie taktéž. Pouze většina fandů jsou nekompetentní hovada, pokud tedy mají jiný názor.

:applause: :-D Jenom nemám rád kritiku za každou cenu, což je obor ve kterým si libuješ. Hra se mi až tak nelíbí, stejně jako některé kroky vedení, za hovado ses označil sám, já bych to nikdy neudělal. :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.4.2018 17:22

Kosíno píše:Nadšení některých diskutujících nesdílím. Viděl jsem dva jalové kluby, které se sice snaží, ale z nějakých důvodů jejich hra postrádá šťávu, moment překvapení... Remíza je pak logickým vyústěním jejich souboje.

Rozhodčí Marek pískal solidně, asistent Dobrovolný měl hodně práce a sem tam možná otočil nějaký aut, ale určitě bych za tím neviděl "naklánění roviny" na jednu stranu.

Hodnocení TV a dalších médií bylo, že nebýt sparťanského brankáře, tak Sparta odjela bez bodu. Na jalový tým jsme měli šancí docela dost. Jalový tým jsem pak viděl večer - vedoucí Plzeň. Proti ní jsme byli fantasticky útočící tým ;-)

Marek byl v pohodě, ale třeba faul na Hyčku před koncem nechápu že asistent přehlédl, byl jasný z TV i z druhé strany stadionu. Sektor 15 také jistě potvrdí. :giggle:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 1.4.2018 19:55

js64 píše:

tak odpověď žádná...škoda...potřeboval jsem udělat hlášení pro PŠ... :-P
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.4.2018 20:52

Za mně škoda té křižné Horovy střely, ta se mohla ujmout. Ale ten vítr ve vlastním vápně, co jsme si párkrát sami zavařili, to se jen tak nevidí, to neumí ani lepší mužstva pod námi. Hlavního sudího bych taky moc nechválil. V kartách, ponechaných výhodách a hře tělem fandil Spartě stejně, jak ten vocas u hlavní tribuny.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 1.4.2018 21:27

djrhedy píše:
Kosíno píše:Nadšení některých diskutujících nesdílím. Viděl jsem dva jalové kluby, které se sice snaží, ale z nějakých důvodů jejich hra postrádá šťávu, moment překvapení... Remíza je pak logickým vyústěním jejich souboje.

Hodnocení TV a dalších médií bylo, že nebýt sparťanského brankáře, tak Sparta odjela bez bodu. Na jalový tým jsme měli šancí docela dost. Jalový tým jsem pak viděl večer - vedoucí Plzeň. Proti ní jsme byli fantasticky útočící tým ;-)

Marek byl v pohodě, ale třeba faul na Hyčku před koncem nechápu že asistent přehlédl, byl jasný z TV i z druhé strany stadionu. Sektor 15 také jistě potvrdí. :giggle:

No tak Plzeň je jalová celé jaro, byť třeba se Sportingem v odvetě hrála slušně. Souhlasil bych s tím, že Sparta byla ještě o něco malátnější než Teplice, ale nemyslím si, že by to z naší strany byl kdovíjaký super výkon. Naše šance pramenily ze sparťanské zoufalosti, nikoliv z vlastní kvality. Stejně jako jsme Zlín zdolali jen proto, že byl ještě zoualejší, než jsme my celé jaro...
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 1.4.2018 21:29

Kozel píše: Hlavního sudího bych taky moc nechválil. V kartách, ponechaných výhodách a hře tělem fandil Spartě stejně, jak ten vocas u hlavní tribuny.

Já viděl rovinu. Hru tělem nepískal (což je pro fotbal dobře), karty měly být dvě (a obě dal), výhody dával citlivě. Ani jedna strana si nemůže stěžovat.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.4.2018 22:24

Kosíno píše:
Kozel píše: Hlavního sudího bych taky moc nechválil. V kartách, ponechaných výhodách a hře tělem fandil Spartě stejně, jak ten vocas u hlavní tribuny.

Já viděl rovinu. Hru tělem nepískal (což je pro fotbal dobře), karty měly být dvě (a obě dal), výhody dával citlivě. Ani jedna strana si nemůže stěžovat.

Až na to, že za šlapáky na Ljevu karty ušetřil, za ten Zahustelův i červenou a 8. Ljevova žlutá byla za co? Trestňák, co pak pálil Ljeva pískl ve chvíli, kdy jsme byli u míče v přečíslení ve vápně Sparty. A roh, který vybojoval Červenka otočil ve faul. To jen tak namátkou. Ale je pravda, že to bylo inteligentní pískání.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.4.2018 5:47

Při vzpomínce na většinu našich jarních zápasů musím říci, že tento zápas patřil k těm našim lepším. Škoda, že to neskončilo za tři body. Vondrášek, Hora nebo Vaněček mohli jednu z těch šancí proměnit a nebylo by co řešit. I když musím sportovně uznat, že v první půli bylo v našem vápně místy horko (hlavně po chybách našich).

Škoda, že Ljeva dostal osmou žlutou. Nepřišlo mi to jako faul vyloženě jasnou žlutou. Zvlášť, když Spartě sudí dost situací s klidem přešel. Hlavně k závěru to bylo zase takové zvláštní - otáčené situace a podobně. Příslovečných deset procent pro domácí měla zkrátka Sparta. Trochu jsem se obával, aby sudí nepískl to Šuralovo létaní naším vápnem, naštěstí na to už koule neměl.

Každopádně: co se týče fotbalu, po delší době jsem se vracel domů spokojen. S organizací už to taková sláva nebyla. Tohle do praxe opravdu nebylo uvedeno ani omylem: „Upozorňujeme také fanoušky AC Sparta Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou bez nároku na vrácení vstupného.“ (zdroj: fkteplice.cz)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 2.4.2018 6:46

JirkaXXL píše:S organizací už to taková sláva nebyla. Tohle do praxe opravdu nebylo uvedeno ani omylem: „Upozorňujeme také fanoušky AC Sparta Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou bez nároku na vrácení vstupného.“ (zdroj: fkteplice.cz)

Korunu tomu všemu dalo, že auto vyhrál Sparťan :down:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kosíno » 2.4.2018 7:50

Kozel píše:
Kosíno píše:

... a 8. Ljevova žlutá byla za co?

Ještě pro tebe a Jirku XXl: Ljeva evidentně nedostal kartu za ten zákrok samotný, ale za to hloupé odkopnutí míče vteřinu a půl po odpískání...
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.4.2018 8:08

Kosíno píše:
Kozel píše:
Kosíno píše:

... a 8. Ljevova žlutá byla za co?

Ještě pro tebe a Jirku XXl: Ljeva evidentně nedostal kartu za ten zákrok samotný, ale za to hloupé odkopnutí míče vteřinu a půl po odpískání...

To hloupé odkopnutí směřovalo na nabíhajícího hráče za obranu, kdo hrál fotbal, ví, že se to v takové situaci v člověku hádá a dávat za to žlutou je necitlivé. Rozhodně v tom nebyla zloba nebo protest proti rozhodčímu. Zato to byla pro něho dobrá možnost, protože za mluvení se kapitán špatně solí. Už dříve jsem psal, že rozhodoval inteligentně. Nikoli však rovinu. Ostatně na tu jsme si na Stínadlech už dávno odvykli. :sealed:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.4.2018 8:32

Tady dokonce Fanda ten Červenkův "faul" vyfotil.
https://teplicky.denik.cz/galerie/tepli ... ml?photo=8
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 2.4.2018 9:01

JirkaXXL píše:
JirkaXXL píše:S organizací už to taková sláva nebyla. Tohle do praxe opravdu nebylo uvedeno ani omylem: „Upozorňujeme také fanoušky AC Sparta Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou bez nároku na vrácení vstupného.“ (zdroj: fkteplice.cz)

to je sice velkej pech, ale s tím se v týhle loterii asi musí počítat. /snad jedině by to museli zfalšovat... :-( / ...no ale s těma podmínkama je to pro něj dost danajskej dar...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.4.2018 9:28

js64 píše:
JirkaXXL píše:

to je sice velkej pech, ale s tím se v týhle loterii asi musí počítat. /snad jedině by to museli zfalšovat... :-( / ..

Dalo by se to ošetřit. V rychlosti mě napadá třebas alespoň podmínka bydliště v Ústeckém kraji (ověřit OP).

Nebo alespoň strategicky mlčet, že to vyhrál Sparťan :-D

Problém je, že při návštěvě 8000+ bude vždy hlediště dost namíchané ať si na webu klub píše, co chce. Reálně hosty jen a pouze do sektoru hostí nahnat neumí / nechce (nevím). Je tudíž celkem dost velká šance, že se tohle bude opakovat.

js64 píše:no ale s těma podmínkama je to pro něj dost danajskej dar...

Proč danajský dar? Co je tam za háčky?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kosíno » 2.4.2018 10:01

Výherci auta to přeju, i z rozhovoru po utkání na ploše působil sympaticky a skromně. A co je hlavní, splnil podmínky FKT ohledně dané soutěže, tudíž je to ok.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 2.4.2018 10:24

JirkaXXL píše:

píšou, že podle smlouvy to nesmí dva roky prodat ani po tu dobu sundat ty polepy FTK :-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.4.2018 10:32

js64 píše:
JirkaXXL píše:

píšou, že podle smlouvy to nesmí dva roky prodat ani po tu dobu sundat ty polepy FTK :-)

A jak to asi chtějí uhlídat? :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 2.4.2018 10:34

JirkaXXL píše:
js64 píše:
JirkaXXL píše:

A jak to asi chtějí uhlídat? :idea:

jóó to nevim. třeba se musí jezdit ukázat co tři měsíce na Stínadla :-))
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.4.2018 16:17

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 2.4.2018 16:35

NIN píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/976986-sok-pro-teplicke-fanousky-hlavni-cenu-jim-vyfoukl-spartan.html#hp-sez
:-P

krásná ukázka český "novinařiny". šok pro fanoušky a deset tisíc diváků nevěřilo svým očím?
kdyžtak mě opravte, ale jednak to do konce zápasu nikdo neřekl, že je to sparťan a potom,
předání asi proběhlo až po zápase, kdy byla většina na odchodu. takže jestli z toho někdo dělá nějakou masovou nasejřenost FTK fans, tak možná "fejsbuk" a tenhle novinář ?
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 2.4.2018 21:26

Kosíno píše:
djrhedy píše:

No tak Plzeň je jalová celé jaro, byť třeba se Sportingem v odvetě hrála slušně. Souhlasil bych s tím, že Sparta byla ještě o něco malátnější než Teplice, ale nemyslím si, že by to z naší strany byl kdovíjaký super výkon. Naše šance pramenily ze sparťanské zoufalosti, nikoliv z vlastní kvality. Stejně jako jsme Zlín zdolali jen proto, že byl ještě zoualejší, než jsme my celé jaro...

A na jaře úžasný Jablonec nás u nich doma porazil jen díky vymyšlené penaltě. Všechno je relativní :)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 2.4.2018 21:35

Ano, Zahustelův brutální šlapák přešel sudí bez karty, byla to jasná žlutá a tudíž měl dohrát. Správně jste připomněli! Karta pro Ljevu bohužel jasná za zakopnutí.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.4.2018 17:49

js64 píše:
NIN píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/976986-sok-pro-teplicke-fanousky-hlavni-cenu-jim-vyfoukl-spartan.html#hp-sez

krásná ukázka český "novinařiny". šok pro fanoušky a deset tisíc diváků nevěřilo svým očím?
kdyžtak mě opravte, ale jednak to do konce zápasu nikdo neřekl, že je to sparťan a potom,
předání asi proběhlo až po zápase, kdy byla většina na odchodu. takže jestli z toho někdo dělá nějakou masovou nasejřenost FTK fans, tak možná "fejsbuk" a tenhle novinář ?

No, tak jako tak je to úlet. Pokud by to bylo bez polepu FKT a treba s reklamou Kia, tak nereknu. Ale neosetrit soutez o auto s teplickymi polepy smerovanim na cilovou skupinu teplickych fanousku, to nekdo nedomyslel ... :-D Mimochodem, platilo to i na permice ? :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.4.2018 20:12

NIN píše:
js64 píše:

No, tak jako tak je to úlet. Pokud by to bylo bez polepu FKT a treba s reklamou Kia, tak nereknu. Ale neosetrit soutez o auto s teplickymi polepy smerovanim na cilovou skupinu teplickych fanousku, to nekdo nedomyslel ... :-D Mimochodem, platilo to i na permice ? :-P

Nejlepčí by bylo, kdyby si pro autí došel sparťan s počmáraným ksichtem s lístkem ze sektoru 34, aby bylo černý na bílým, jak pořadatel dodržuje vlastní pravidla bezpečnosti.
:-D
Kozel
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018