FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - FC Fastav Zlín

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice - FC Fastav Zlín

Příspěvekod djrhedy » 7.3.2018 11:14

20.kolo - Sobota 10. března od 19:00 AGC Aréna Na Stínadlech (přenos ČT Sport).

Oběma týmům se nevydařil start do jara, Zlín už vyměnil trenéra. Pokud nebudou tři body, může trenérská výměna potkat i Teplice. Kádr Teplic je oslabený o zraněné hráče, bude to velmi těžký zápas. Tentokrát aspoň bude výrazně teplejší počasí než v minulém domácím zápase, vypadá na teplotu kolem 8 stupňů.
djrhedy
Registrovaný člen

Re: FK Teplice - FC Fastav Zlín

Příspěvekod djrhedy » 11.3.2018 7:04

Tak si to tady sám okomentuju :applause:

Herně to není žádná sláva, navíc Šmejaklovo safety first, kdy před koncem neoživí hru dopředu, navíc neskutečná nerovozita před koncem, kdy jsme měli spíš Zlín dorazit a místo toho nejsme schopni odkopnout pořádně balon či něco vytvořit směrem dopředu.
Ostatně už jsem to tu říkal, zlínští budou rádi, když se zachrání, ty jejich bídná jara nebyla náhodná. Spíš byla náhoda, že se dsotali do EL. Zdravím oslavovatele Pánika a Grygery, podle mnohých nám tihle dva osvícení v TP chybí :-P

Ljeva na stoperu je nouzovka, takže mu těžko něco vyčítat. Každopádně nehořel tolik jako Čmovš v Jihlavě, kterého trenér zcela oprávněně posadil.
Kučera, dneska chodilo hodně míčů přes něj a moc s tím nedokázal poradit, do soubojů se moc nehrnul a dozadu se mu bránit prostě nechce.
Hora se snaží, ale hodně kazí, chybí tam herní praxe.
Soungole je všude, ale ty přihrávky jsou občas strašné.
Hyčka patřil k nejlepším, táhne to dopředu a je rychlý, konečně je vidět, proč sem přišel, škoda, že mu chybí Vondrášek.
Podobně Krob, po pauze zahrál velmi dobře.

Útok - Červenka by měl učit Vaněčka, jak vyhrávat osobní souboje, vybojoval toho poměrně hodně. Ostatně, pokud se nepletu, první gól byl snad ze standardky po faulu na něj. Jeho pohyb dělal zlínským velké problémy.
Vaněček se nějak zasekl s góly, už by s tím měl něco dělat! Šancí je dost.

Diviš byl dnes hodně ve hře, snad 20 výkopů a odkopů za zápas, ale ta minela :suicide:

Král luxusní gól, Žitného akce je gól kola a i Hronkův gól byl moc pěkný.
Oba patřili k nejlepším, škoda, že Žitný zatím nevydrží déle než 60 minut.

Obranná fáze, opakovaně a už jsem to tady mnhokrát kritizoval, necháváme soupeře v klidu kombinovat až skoro do vápna bez přistupování k hráčům, v podstatě jenom takticky stínujeme. To se nám s lepším soupeřem musí vymstít. Několikrát jsme je takhle nechali úplně v klidu centrovat a mohlo z toho být mnohem větší nebezpečí než bylo. Jediní hráči, kteří dostupují jsou Soungole a Ljevakovič, někdy Král, zbytek to jen pozoruje, Kučera v tom občas přímo vyniká, ale totéž Hora, i Krob, Hyčka. Tohle je prostě špatně, lepší soupeř tohoto nedůrazu využije :no:

Rozhodčí Pechanec a asistenti :up2:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 11.3.2018 9:40

djrhedy píše:Tak si to tady sám okomentuju :applause:

Herně to není žádná sláva, navíc Šmejaklovo safety first, kdy před koncem neoživí hru dopředu, navíc neskutečná nerovozita před koncem, kdy jsme měli spíš Zlín dorazit a místo toho nejsme schopni odkopnout pořádně balon či něco vytvořit směrem dopředu.
Ostatně už jsem to tu říkal, zlínští budou rádi, když se zachrání, ty jejich bídná jara nebyla náhodná. Spíš byla náhoda, že se dsotali do EL. Zdravím oslavovatele Pánika a Grygery, podle mnohých nám tihle dva osvícení v TP chybí :-P

Ljeva na stoperu je nouzovka, takže mu těžko něco vyčítat. Každopádně nehořel tolik jako Čmovš v Jihlavě, kterého trenér zcela oprávněně posadil.
Kučera, dneska chodilo hodně míčů přes něj a moc s tím nedokázal poradit, do soubojů se moc nehrnul a dozadu se mu bránit prostě nechce.
Hora se snaží, ale hodně kazí, chybí tam herní praxe.
Soungole je všude, ale ty přihrávky jsou občas strašné.
Hyčka patřil k nejlepším, táhne to dopředu a je rychlý, konečně je vidět, proč sem přišel, škoda, že mu chybí Vondrášek.
Podobně Krob, po pauze zahrál velmi dobře.

Útok - Červenka by měl učit Vaněčka, jak vyhrávat osobní souboje, vybojoval toho poměrně hodně. Ostatně, pokud se nepletu, první gól byl snad ze standardky po faulu na něj. Jeho pohyb dělal zlínským velké problémy.
Vaněček se nějak zasekl s góly, už by s tím měl něco dělat! Šancí je dost.

Diviš byl dnes hodně ve hře, snad 20 výkopů a odkopů za zápas, ale ta minela :suicide:

Král luxusní gól, Žitného akce je gól kola a i Hronkův gól byl moc pěkný.
Oba patřili k nejlepším, škoda, že Žitný zatím nevydrží déle než 60 minut.

Obranná fáze, opakovaně a už jsem to tady mnhokrát kritizoval, necháváme soupeře v klidu kombinovat až skoro do vápna bez přistupování k hráčům, v podstatě jenom takticky stínujeme. To se nám s lepším soupeřem musí vymstít. Několikrát jsme je takhle nechali úplně v klidu centrovat a mohlo z toho být mnohem větší nebezpečí než bylo. Jediní hráči, kteří dostupují jsou Soungole a Ljevakovič, někdy Král, zbytek to jen pozoruje, Kučera v tom občas přímo vyniká, ale totéž Hora, i Krob, Hyčka. Tohle je prostě špatně, lepší soupeř tohoto nedůrazu využije :no:

Rozhodčí Pechanec a asistenti :up2:

popsal jsi to úplně přesně! :-) já to sledoval s chřipkou v tv i s Karochovo komentářem. ale byli docela objektivní...ubojovali to :up: , ale ten závěr byl v křeči
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.3.2018 12:28

Vcerejsi utkani se me libilo, nenudil jsem se . Libil se me herne Kral a Zitny. Jen se potvrdilo, ze v zakladu uz mel byt davno.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.3.2018 12:33

Djrhedy: Panik rozhodne neni spatny trener.

Ja jsem zvedavej na nas, pristi rok. Po sezone zmizi pravdepodobne Hora a buhvikdo dalsi. S kym pak chteji ligu udrzet, to nevim. S “posilama” typu Kucery asi ne e ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 11.3.2018 14:29

NIN píše:Djrhedy: Panik rozhodne neni spatny trener.

Ja jsem zvedavej na nas, pristi rok. Po sezone zmizi pravdepodobne Hora a buhvikdo dalsi. S kym pak chteji ligu udrzet, to nevim. S “posilama” typu Kucery asi ne e ...

Když už nemám proč rejpat tak alespoň do budoucna hodim vidle
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.3.2018 20:23

jardatep píše: Když už nemám proč rejpat tak alespoň do budoucna hodim vidle

Tak schvalne , uvidime.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 11.3.2018 20:58

NIN píše:

Tak schvalne , uvidime.

a co uvidíme? takovýhle hraběcí prognózy jsou legrační, když budu slušnej.
podívej jakýma rychlýma proměnama všechno prochází. zvlášť ve fotbale.
nedávno se tu trhal na kusy Hyčka. tys specielně jsi byl nejhustější...
dneska patří k nejlepším...
nedávno byla kritika na začleňování mladých...včera rozhodli zápas.
po sezóně odejde Hora? možná. a? třeba naskočí Diaz...
jsou problémy, jsou určitě i chyby.
ale proč mám bejt kurva furt permanentně negativní?
vyhráli jsme a koukni. skoro sem ani nikdo nic nenapíše...
chválit je asi těžší než nadávat...aspoň tady určitě.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.3.2018 7:48

Mě nadchla ta Žitného gólová akce. Po dlouhé době něco, co by se mohlo pouštět na videu žáčkům, jak to má vypadat. Všiml jsem si pár dalších jiskérek mezi Žitným a Vaněčkem. Byla by to paráda, kdyby se tihle dva sehráli a vytvořili zase jednou dvojku Pat a Patachon jako k sobě míval Koller Rosu nebo toho Kanaďana. Bylo by na co, kromě Krále, chodit.
Věřím, že se to tímhle zápasem zlomilo a přijdou zase lepší časy.
:heart:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.3.2018 7:53

Souhlasím s hodnocením, které napsal djrhedy :yes:

Znovu musím opakovat chválu na oba góly. Ukázkové akce a velká gratulace oběma hráčům k prvnímu ligovému gólu kariéry!

Co se zápasu jako celku týče, víc teď asi nelze očekávat. Kádr všichni známe a zraněných pořád přibývá, takže není moc s čím kouzlit. Bohužel.

K tomu kádru ještě: pustil jsem i záznam televizního přenosu, kde komentátor Jirka Štěpán celkem zasvěceně tvrdil, že Král půjde v létě pryč. No, to už by mě kleplo. Tuším, že tu nebude dlouho, ale zas tak brzy bych ho nepouštěl. Nějaké info / drby?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 12.3.2018 8:42

JirkaXXL píše:Souhlasím s hodnocením, které napsal djrhedy :yes:
K tomu kádru ještě: pustil jsem i záznam televizního přenosu, kde komentátor Jirka Štěpán celkem zasvěceně tvrdil, že Král půjde v létě pryč. No, to už by mě kleplo. Tuším, že tu nebude dlouho, ale zas tak brzy bych ho nepouštěl. Nějaké info / drby?

někde v rozhovoru jsem ho slyšel říkat, že teď se soustředí na půlrok v Teplicích
a pak prý se uvidí...
moc libě mi to teda taky neznělo... :surprised:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 12.3.2018 16:12

Odejde klasicky za pár korun do Slávie která ho obratem prodá za 10ti násobek
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.3.2018 23:17

js64 píše:
NIN píše:

Tak schvalne , uvidime.

a co uvidíme? takovýhle hraběcí prognózy jsou legrační, když budu slušnej.
podívej jakýma rychlýma proměnama všechno prochází. zvlášť ve fotbale.
nedávno se tu trhal na kusy Hyčka. tys specielně jsi byl nejhustější...
dneska patří k nejlepším...
nedávno byla kritika na začleňování mladých...včera rozhodli zápas.
po sezóně odejde Hora? možná. a? třeba naskočí Diaz...
jsou problémy, jsou určitě i chyby.
ale proč mám bejt kurva furt permanentně negativní?
vyhráli jsme a koukni. skoro sem ani nikdo nic nenapíše...
chválit je asi těžší než nadávat...aspoň tady určitě.

- me se Hycka libil ve dvou zapasech a to je sakra malo, na to jakou duveru tu od pocatku ma . Takze ja z nej odvarenej nejsem ani ted.
- Hora odejde, to je hotova vec. Od nas utikaji vsichni, o ktere nekdo stoji. Zajimalo by me, dokdy ma smlouvu Krob...
- Zitny rozhodl A MEL HRAT UZ DAVNO, misto Vosahlika uplne s prehledem. A ne az kdyz skrz zraneni neni kde brat (viz. zraneni Rezka)
- nechapu, proc pustili Supa. To co hraje Cervenka by zvladl taky.

Skrz jednu tesnou vyhru nad krizi zmitanym Zlinem (skore 1:8 z poslednich dvou zapasu) nebudu nasazovat ruzove bryle. Jsou to dulezite tri body pro vzdaleni se sestupovym vodam. Ja zde dopredu jasne a transparentne tvrdim, ze jestli se ten kadr v lete radne a kvalitne neposili dobrymi hraci, tak budeme hrat o sestup. Tohle pousteni zilou a posilovani hraci, ktere nikdo nechce a prijdou zadarmo, nemuze fungovat do nekonecna. Nase lavicka je tristni ...

Apropo, nikde jsem stale necetl, copak je Jerabkovi ???
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 19.3.2018 16:07

napsty píše:Odejde klasicky za pár korun do Slávie která ho obratem prodá za 10ti násobek

Kdybys radši mlčel, Slávii jsme ho zadarmo vyfoukli, takže v tomto případě jsme byli na té dobré straně vah. :-P
Co by Slávie za něj dnes dala, její obrana není bůhví jaká...
djrhedy
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018