FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FC Vysočina Jihlava - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FC Vysočina Jihlava - FK Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 25.2.2018 16:49

Jsem zvědavý na složení obrany. Krob si posedí za čtyři žluté. Když se nedají dohromady Jeřábek a Vondrášek, bude to hodně velká improvizace.

Čichám Ljevu na stoperu a Krále na levém kraji. Opravdu jsme museli Dresslera posílat zase na hostování po velmi dobrém podzimu v juniorce? Teď se nám to zas vrací i s úroky ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FC Vysočina Jihlava - FK Teplice

Příspěvekod NIN » 26.2.2018 23:10

Tak v Jihlave pod Svedikem nas neceka nic jednoducheho. Vyhra nad Slavii i Plzni ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 3.3.2018 15:50

3:1 po poločase s Jihlavou?To nemyslí vážně?To si přijeli pro bura?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 3.3.2018 15:58

Teplice totálně z formy. Nutná změna trenéra nebo
hrajem o záchranu.
SOS !!!
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.3.2018 16:52

Alda píše:Teplice totálně z formy. Nutná změna trenéra nebo
hrajem o záchranu.
SOS !!!

Kádr je na padrť. Tohle jenom změna trenéra nevyřeší. Bez peněz do ligy nelez.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 3.3.2018 17:18

doma Zlín = 3 body, jinak musí přijít změna
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 3.3.2018 19:53

Tomas píše:3:1 po poločase s Jihlavou?To nemyslí vážně?To si přijeli pro bura?

Začni ten fotbal sledovat. Jihlava je rozjetá, porazila Plzeň i Slávii, momentálně asi nejlepší týmy, takže bylo jasné, že s tím, že chybí 4 hráči základu si obtížně poradíme. Bohužel v obraně hořel Čmovš jako papír, jestli jsem dobře koukal, tak všechny góly šly přes něj. A Jihlavě vyšly všechny akce báječně, v podstatě každou chybu okamžitě potrestali ve stylu co šance to gól. Prostě jsou v laufu.

Druhá půle jenom platonický tlak a hlavně jsme nebyli schopni si vytvořit pořádnou šanci. Ukazuje se, že lavička je slabá a někteří hráči v kádru nemají co dělat. 1 bod ze tří zápasů a je po pohárech. Pokud se nezačnou uzdravovat zranění hráči, tak můžeme zapomenout i na první půlku tabulky.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 3.3.2018 20:13

djrhedy píše:
Tomas píše:3:1 po poločase s Jihlavou?To nemyslí vážně?To si přijeli pro bura?

Začni ten fotbal sledovat. Jihlava je rozjetá, porazila Plzeň i Slávii, momentálně asi nejlepší týmy, takže bylo jasné, že s tím, že chybí 4 hráči základu si obtížně poradíme. Bohužel v obraně hořel Čmovš jako papír, jestli jsem dobře koukal, tak všechny góly šly přes něj. A Jihlavě vyšly všechny akce báječně, v podstatě každou chybu okamžitě potrestali ve stylu co šance to gól. Prostě jsou v laufu.

Druhá půle jenom platonický tlak a hlavně jsme nebyli schopni si vytvořit pořádnou šanci. Ukazuje se, že lavička je slabá a někteří hráči v kádru nemají co dělat. 1 bod ze tří zápasů a je po pohárech. Pokud se nezačnou uzdravovat zranění hráči, tak můžeme zapomenout i na první půlku tabulky.

asi tak, no...bohužel. soungole,čmovš,kučera...hodně slabý. bohužel hora zatím to není ono, rezek a hyčka nehráli na svých postech a to bylo taky znát.
ale vondy,krob,ljeva,jeřábek a ještě schejbal..to je vlastně pět...a to je hodně.
blbý je, že šmejkal nemá koule na to, pustit tam mladý. přitom minimálně živný a diaz nemohli bejt horší než tenhle dnešní základ.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 3.3.2018 20:31

A tiskovka trvala 2 min. 30 s :-D Už aninejsou dotazy :cry: Kde nejsou prachy ani smrt nebere.Koho tam má chudák trenér dát?Na něj bych to nesváděl.Rychle alespoň 8 bodu a Dovalila bych hnal klackem a bude alespoň na jednoho hráče a na teplou vodu :hi: Je mi tak smutno kam se to řítí :cry:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.3.2018 20:42

Juanito píše:a Dovalila bych hnal klackem

Souhlasím, že sportovní ředitel v klubu bez peněz na tvorbu kádru a bez sportovních ambicí je drahý luxus. No, ono vlastně všechno je ve výsledku drahý luxus, když to tu majitel nechává jenom vyhnít ...

... a to ho ještě stojí desítky milionů ročně. Nechápu, proč to dělá. Když něco dělám a strkám do toho peníze, potom to dělám pořádně, ne?! Nebo se o to alespoň snažím, ale tam těm z AGC je fotbal šumák. Asi ty peníze, co sem strčí, nejsou jejich optikou zas tak velká suma. Nevím. Já tomu vážně už vůbec nerozumím.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Alda » 4.3.2018 7:43

Ten klub funguje na nějakých jiných principech než většina klubů jiných. Fotbal a sportovní úroveň evidentně nejsou hlavním produktem tohoto majitele.A není to jen o penězích,jak je vidět z jiných příkladů.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 4.3.2018 7:48

Nakonec uvidíme se Zlínem jak na tom jsme, když si tady někteří myslí, že je všechno v pořádku, neb nás jen včera přejel zen supertým z Jihlavy.
Já teda žádný supertým neviděl, jen bídu na naší straně.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.3.2018 9:40

Ta traparna ze vcera je logicke vyusteni chovani klubu. Od vedeni az po hrace. Doufam , ze prdnem i se Zlinem, aby se uz konecne zacalo neco dit. Prvniho bych vykopnul Sedlbauera, protoze on je zodpovedny za vyjednani lepsiho rozpoctu s AGC a obsazeni pozic zodpovednych za shaneni sponzoru. Jeho plac na tiskovce me vubec nezajima. On si tam v podstate stezuje na svoji vlastni neschopnost. A podrztasku Hynka hned s nim.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 4.3.2018 10:29

NIN píše:Ta traparna ze vcera je logicke vyusteni chovani klubu. Od vedeni az po hrace. Doufam , ze prdnem i se Zlinem, aby se uz konecne zacalo neco dit. Prvniho bych vykopnul Sedlbauera, protoze on je zodpovedny za vyjednani lepsiho rozpoctu s AGC a obsazeni pozic zodpovednych za shaneni sponzoru. Jeho plac na tiskovce me vubec nezajima. On si tam v podstate stezuje na svoji vlastni neschopnost. A podrztasku Hynka hned s nim.

:-D :suicide: jsem sice taky nasranej, ale sry, tohle je "patologickej negativismus" ,
na takový nesmysly se nedá ani argumentovat...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 4.3.2018 12:13

Souhlasím, že pan Šedlbauer je přesně ten kádr, který může fotbal v Teplicích zlikvidovat. Ono se to nedá dělat po bolševicku, jak je pán zvyklý. Jen mlátit prázdnou slámu a starat se jen o vlastní flek, plkat na schůzích bezduché fráze atd.To mohlo fungovat tak ještě v Bruselu. Ale to nebyl skutečný business.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 4.3.2018 22:51

Mimochodem slušná práce rozhodčího Berky, kterou odvedl pro Ostravu v podobě nuly na kontě žlutých karet, kdy přehlédl několik jasně žlutých zákroků Ostravy, znamená, že jsem přišli o Ljevakoviče. Tvrdý úder loktem od Poznara v obličeji totiž znamenal jeho zranění a absenci minimálně s Jihlavou. Nebudu zde zmiňovat případ Matuly, každopádně Poznar z toho vyvázl neskutečně lehko a Berku si píšu mezi úplatné rozhodčí, podobně už nás totiž řezal s Karvinou. Protože tohle byl jasný záměr jak nikoho z Ostravy nevyžlutit! :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 5.3.2018 22:54

Hrajeme na hovno a to dlouhodobě. Jediná fotbalová devíza je nahrávka obránce - obránce--> nákop dopředu = hlavička soupeře a jejich protiútok po zemi... doma...venku... je to jedno. Nedá se na to dívat, natož s tím vyhrávat. Doufám, že se zachráníme... :applause: :applause: :applause:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 7.3.2018 9:49

djrhedy píše:Mimochodem slušná práce rozhodčího Berky, kterou odvedl pro Ostravu v podobě nuly na kontě žlutých karet, kdy přehlédl několik jasně žlutých zákroků Ostravy, znamená, že jsem přišli o Ljevakoviče. :down:

Malinko mi uniká logika. I kdyby Berka Poznara vyloučil, Ljevakovič by zůstal mimo hru. Ten zápas s Ostravou řídil celkově slušně a nějaké brečení ohledně rozhodčích je v tomto případě úplně mimo mísu...
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 7.3.2018 11:05

Kosíno píše:
djrhedy píše:Mimochodem slušná práce rozhodčího Berky, kterou odvedl pro Ostravu v podobě nuly na kontě žlutých karet, kdy přehlédl několik jasně žlutých zákroků Ostravy, znamená, že jsem přišli o Ljevakoviče. :down:

Malinko mi uniká logika. I kdyby Berka Poznara vyloučil, Ljevakovič by zůstal mimo hru. Ten zápas s Ostravou řídil celkově slušně a nějaké brečení ohledně rozhodčích je v tomto případě úplně mimo mísu...

Zjevně ti toho uniká mnohem víc. Nikde jsem netvrdil, že bych na rozhodčí sváděl naše nemastné neslané výkony. Na druhou stranu nevím, proč bych nemohl kritizovat výkon rozhodčích, pokud se mi nelíbí. Kecy o brečení si nech od cesty. Odkazuji se pouze na hodnocení konkrétních momentů. Berka už minule s Karvinou prokázal, že je to prostě zmetek, když se našim hráčům vysmíval a Krob se pak musel omlouvat a dostal za jeho zcela oprávněnou kritiku dokonce pokutu. Zranění Ljevy klidně přípíšu Berkovi na účet, protože tolerancí zákroků Ostravy bez potrestání, dokonce i slovního, vyústilo až v takový zákrok. Taky se mu Poznar hned omlouval, protože se obával trestu. Komljičenko dostal na podzim, pokud vím, 8 zápasů za loket a zranění!

Zjevně ti uniká jedna věc, pokud rozhodčí nedává Ostravě žluté karty za jednoznačné taxativní zákroky, přitom na naší straně za úplně všechny, tak to není v pořádku. A hlavně si soupeř může při faulech držení apod. dovolit mnohem více než my, což se mimo jiné také dělo. Držení našich ostravskými rozhodčí několikrát nechal zcela bez povšimnutí, na opačné straně pískal téměř každý kontakt, to samé po odehrání balonu byl u nás faul, na druhé straně, když zajeli do Hyčky po odkopnutí na roh, tak to faul nebyl. Obzvláště je paradox, že na Ljevu byly dva JASNÉ taxativní zákroky na žlutou, držení rukama zezadu, když rozjížděl rychlý protiútok a zmíněný loket, který měl ale hodně červený nádech. V porovnání s tím, je žlutá pro Ljevu velice přísná, ač asi v pořádku. V důsledku toho mu navíc aktuálně hrozí 2 zápasy stop.

Vidím, že si řada z vás na občasných 10-20% pro hosty zvykla, dokonce si troufneš tvrdit, že to odřídil slušně, to jako když zapomene udělit hostujícímu týmu pár ŽK, to je slušně? To jsou dost nízký měřítka. Nepíšeš náhodou do Sportu? Tam ho místní blbečci vyhodnotili tentokrát dokonce jako nejlepšího rozhodčího kola, přičemž ukázali pouze to, jak nám správně udělil ŽK. Škoda, že nějak zapomněli pustit ty momenty, kdy měl zcela podle pravidel udělit ŽK Ostravě. :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 7.3.2018 11:59

Sudí nám nepřejou a přát nikdy nebudou, viz Šedlbauer X Berbr.
Nad tím nemá dál cenu ztrácet čas...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 7.3.2018 19:03

djrhedy: Asi mě ten zoufalý fotbal s Baníkem tak otupil, že jsem pak nebyl schopen vnímat špatný výkon rozhodčího. Z toho, co jsem viděl (ze záznamu v TV) jsem neměl pocit, že by nás Berka řezal. Ok, loket na Ljevu nebyl v pohodě, kromě toho jsem si ale nevšiml, že by tam byly nějaké tendenční výroky. Na podzim s Karvinou se Berkovi moc nedařilo, ale ani tam bych neřekl, že úmyslně poškozoval jednu stranu, spíš občas nebyl přesný na jednu, pak na druhou. Do Sportu nepíšu, jejich Zlatá Píšťalka je komedie celé ty čtyři roky, co existuje. Kolikrát jsou v tom hodnocení úplně mimo a někdy si říkám, že snad ani neznají pravidla, viz Královcova jablonecká penalta.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 11.3.2018 6:30

Kosíno píše:djrhedy: Asi mě ten zoufalý fotbal s Baníkem tak otupil, že jsem pak nebyl schopen vnímat špatný výkon rozhodčího. Z toho, co jsem viděl (ze záznamu v TV) jsem neměl pocit, že by nás Berka řezal. Ok, loket na Ljevu nebyl v pohodě, kromě toho jsem si ale nevšiml, že by tam byly nějaké tendenční výroky. Na podzim s Karvinou se Berkovi moc nedařilo, ale ani tam bych neřekl, že úmyslně poškozoval jednu stranu, spíš občas nebyl přesný na jednu, pak na druhou. Do Sportu nepíšu, jejich Zlatá Píšťalka je komedie celé ty čtyři roky, co existuje. Kolikrát jsou v tom hodnocení úplně mimo a někdy si říkám, že snad ani neznají pravidla, viz Královcova jablonecká penalta.

V pohodě, ono to leckdy v TV vypadá jinak než na hřišti a naopak ;-)
Jinak se Zlínem sudí vynikající :up: Klasická rovina ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 14.3.2018 20:41

V pohodě, ono to leckdy v TV vypadá jinak než na hřišti a naopak ;-)
Jinak se Zlínem sudí vynikající :up: Klasická rovina ;-)[/quote]

Pechanec je výborný mladý rozhodčí, jen na jaře skvěle zvládl duely Jihlava-Slavia a Sparta-Brno, nicméně registruji ho delší dobu... ;-)
Kosíno
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018