FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - FC Baník Ostrava

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice - FC Baník Ostrava

Příspěvekod djrhedy » 19.2.2018 14:09

24.2.2018 od 18:30 AGC Aréna Na Stínadlech - 18.kolo

V mrazivém počasí (teplota bude kolem -3 stupňů) lze očekávat tuhý boj. Ostrava hraje o život, uvidíme co Fillo. Bude hrát už nová posila z Uruguaye?
djrhedy
Registrovaný člen

Re: FK Teplice - FC Baník Ostrava

Příspěvekod NIN » 19.2.2018 18:21

Me prekvapuje, kolik lidi se naivne upina k “posile” Diazovi, ktery nikde nikdy nic neukazal a ted tady ma prijit spasit nasi, od zakladu stereotypni a nudnou hru :-P Skonci to stejne jako vzdycky u mnoha jeho predchudcu. Malo brani, nemluvi cesky a za rok zmizi buhvi kde... A Vosahlici a jemu podobni zoufalci, ktere nikde nechteji, budou u nas v zakladu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 19.2.2018 18:30

NIN píše:Me prekvapuje, kolik lidi se naivne upina k “posile” Diazovi, ktery nikde nikdy nic neukazal a ted tady ma prijit spasit nasi, od zakladu stereotypni a nudnou hru :-P Skonci to stejne jako vzdycky u mnoha jeho predchudcu. Malo brani, nemluvi cesky a za rok zmizi buhvi kde... A Vosahlici a jemu podobni zoufalci, ktere nikde nechteji, budou u nas v zakladu.

nikdo se neupíná. jen zvědavost. ten Jablonec se moc neokecá, ale ta pentle byla v 87, takže to mířilo k plichtě. Vondy vypadnul na poslední chvíli, což sestavu dost nabouralo. a pořád to bylo první zimní/jarní kolo...vidět jsem ten svrab a neštovice i u hojně nakupujících -Slávka,Baník,Brno i Bolka a Zlín...a my dobrej návrat Hory a výbornej Diviš.
/Křičte si na mě, bijte si mě, mučte si mě chlebovou polívkou! já už jinej nebudu :-P / uvidíme v sobotu.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 20.2.2018 7:09

NIN píše:Me prekvapuje, kolik lidi se naivne upina k “posile” Diazovi, ktery nikde nikdy nic neukazal a ted tady ma prijit spasit nasi, od zakladu stereotypni a nudnou hru :-P Skonci to stejne jako vzdycky u mnoha jeho predchudcu. Malo brani, nemluvi cesky a za rok zmizi buhvi kde... A Vosahlici a jemu podobni zoufalci, ktere nikde nechteji, budou u nas v zakladu.

Trocha optimismu by ti neškodilo. Ve sestřihu se mi Diaz líbil, ale to nemusí nic znamenat. Mimochodem tam bránil docela dobře. Vošahlík byl naposledy v základu ve 3.kole. I trenér pochopil, že to prostě není ono, teď dostal příležitost a myslím, že nebýt zranění, tak jí nedostal. A je otázka, jestli to vzhledem k jeho výkonu, neposkládá trenér v sobotu jinak, i když moc možností nemá.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.2.2018 9:07

Bezpohlavni fotbal. Strategie hnus. Smejkal , to je druhej Rada. Beton, nakopavani, stridani na hovno. Prvni strela na branu soupere az v druhe pulce. Jde to tu s fotbalem do hajzlu. Skoda ze to nebylo v tv, pze to uz by me do te zimy nikdo nedonutil jit a ja bych si pak nemusel zase rvat vlasy, jakej jsem trouba, ze jsem na ten pafotbal zase sel, kua !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.2.2018 9:59

NIN píše:Bezpohlavni fotbal. Strategie hnus. Smejkal , to je druhej Rada. Beton, nakopavani, stridani na hovno. Prvni strela na branu soupere az v druhe pulce. Jde to tu s fotbalem do hajzlu. Skoda ze to nebylo v tv, pze to uz by me do te zimy nikdo nedonutil jit a ja bych si pak nemusel zase rvat vlasy, jakej jsem trouba, ze jsem na ten pafotbal zase sel, kua !!!

Třeba bude volnej Uhrin. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.2.2018 12:30

NIN píše:Bezpohlavni fotbal. Strategie hnus. Smejkal , to je druhej Rada. Beton, nakopavani, stridani na hovno. Prvni strela na branu soupere az v druhe pulce. Jde to tu s fotbalem do hajzlu. Skoda ze to nebylo v tv, pze to uz by me do te zimy nikdo nedonutil jit a ja bych si pak nemusel zase rvat vlasy, jakej jsem trouba, ze jsem na ten pafotbal zase sel, kua !!!

zase bych to nepřeháněl. druhej poločas slušnej. beton jsem neviděl. ale nemají odvahu zkusit hrát jeden na jednoho. padá to hodně s rozehrávkou /Kučera už podruhý mizerně/. ani Hora ještě není ok. Rezek maká, ale taky nic moc. i Ljeva se v rozehrávce trápil, ale on to aspoň ubojuje. jen tvůj oblíbenec NINE, Hyčka, vypadá slušně. i Vaněček hrál dobře. nevím proč Šmejkal nedá Živnýho a Diaze, ale radši nekopy Červenku a Vošahlíka. podle mě je strašná "konzerva"... :down: ale bylo to o kus lepší než v Jablonci.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.2.2018 13:26

Ano, Hycka hral dobre. A Kral. To jsou jedina pozitiva nudneho utkani s poslednim.

Jsem zvedav, kdy za “hubicku” zase prodaji Krale a zduvodni to necim moooc “dulezitym”, treba nakupem pamprsek pro hrace a tymu a Smejkalovi ty dvojite pleny pro duchodce, pac z te priposrane taktiky musi mit v gatich uz kdyz jdou na hriste.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.2.2018 16:45

Vaněčka bych uškrtil za to, co všechno zazdil. Na jinak nudný a fotbalově sterilní zápas měl šancí víc než dost. Kladně mě zaujal Král a Hyčka, jehož bychom ovšem potřebovali v záloze, když se konečně jakž takž rozehrál. Diviš si opět svoje chytil.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 26.2.2018 15:03

Proč to hodnotit kriticky, na kritiku počkám na nějaký normální počasí. Tady to bylo, kdo bude víc otužilej. Sakra, jak Fleischman tušil, že bude muset zaskočit za golmana, to byl zákrok kola. Vaněček to udělal parádně, ale měl neskutečnou smůlu.

Mimochodem Rada má po dvou kolech 6 bodů :-P

JirkaXXL píše:Vaněčka bych uškrtil za to, co všechno zazdil. Na jinak nudný a fotbalově sterilní zápas měl šancí víc než dost. Kladně mě zaujal Král a Hyčka, jehož bychom ovšem potřebovali v záloze, když se konečně jakž takž rozehrál. Diviš si opět svoje chytil.
djrhedy
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018