FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

Re: Fanoušci, diváci

Příspěvekod js64 » 26.11.2017 13:08

není zatím vlákno TP-Plzeň. sazka: tp-plz x, jab-slav x, ol-spa 1, kurz 34 :-)) pán je optimista komik :hi:
js64
Registrovaný člen

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod Alda » 26.11.2017 19:41

S Plzní chvilema docela koukatelný. Kromě posledních 15 minut ale velký rozdíl v pohybu, přesnosti přihrávky, taktice v obranné činnosti a konstruktivní hře zálohy. Útok velký rozdíl nebyl=slabota.
Domnívám se, že i s tímto kádrem se dá hrát lepší fotbal, ale chce to jiného trenéra. Ale to jsem se trochu zasnil. Jsme jediný tým, který sebral Plzní body, takže vše je OK, že, pane PŠ ?
Alda
Registrovaný člen

FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

Příspěvekod Kydy » 26.11.2017 21:02

Fakt nikdo nezaložil vlákno na toto utkání? nebo je to nějaký bojkot, o kterém nevím?

já už letos boj o poháry odpískal, jak to dobrovolně vzdali s Hradcem a to mě fakt HODNĚ nasrali.

V lize je to obdobný... na pohárový příčky velká ztráta.

Ale dneska jsem byl v hospodě plný Viktoriánů a fakt z toho nebyli... tak aspoň něco...

Mějte se :up:
Kydy
Registrovaný člen

FK Teplice - FC Viktoria Plzeň (2017/2018)

Příspěvekod JirkaXXL » 26.11.2017 21:08

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

Příspěvekod Tomáš » 26.11.2017 22:49

Napíšu to asi takhle
Kdyby to pískal normální rozhodčí tak to mohl být docela pěknej zápas.
Tohle byla šaškárna na entou at jde celá slavná Plzen někam když my nic nemůžem a oni můžou všechno.
Hnus
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 26.11.2017 23:48

slušně odmakaný.
a příznačně.. téměř bez odezvy... :sealed:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.11.2017 1:23

Spokojenost s výsledkem přebila moji nespokojenost s rozhodčím. Český fotbal je neskutečná žumpa. Člověk žasne, jak ti rozhodčí dokážou měnit pravidla podle potřeb Plzně. Jsem zvědav, jestli se ještě dožiju toho, že ta Berbrova klika zanikne, začne fungovat nároďák, zlepší se metodika výchovy mládeže a i v lize začne být na prvním místě fotbal. Tohle už fakt hraničí se samozánikem. Ani v nadcházející volbě předsedy nevidím naději, že se něco zlepší. Fotbal je taková špína, že od ní dávají ruce pryč i ti největší čuňata v politice.
Ta finta s vracením Rošického stadionu Praze, to už je akt největšího zoufalství, ať na sebe vyhlásí bankrot a jdou do prdele.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.11.2017 1:46

Abych nebyl jen negativní, taky jste si všimli jak mužstvo kolem 70. minuty jakoby zapnulo forsáž? Najednou je popadla euforie, přestali se bát o výsledek, začali chodit dopředu ve více lidech, zvedli hlavy, narovnali záda a z vočí jim šly blesky. Takhle jsem ty naše chlapíčky už dlouho neviděl.
:up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 27.11.2017 9:25

Dobrý zápas, dalo se na to koukat.
Nechápu jen opětovné nestřídání...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 27.11.2017 10:30

Já mám tenhle podzim spoustu absencí kvůli zdraví, ale na Plzeň jsem dorazila a výkon kluků se mi líbil...venku to asi bylo jinačí, no chtělo by to povrdit výkon i na Dukle, ale obávám se, že to bude zas holomajzna....
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 27.11.2017 13:05

Kozel píše:Spokojenost s výsledkem přebila moji nespokojenost s rozhodčím. Český fotbal je neskutečná žumpa. Člověk žasne, jak ti rozhodčí dokážou měnit pravidla podle potřeb Plzně. Jsem zvědav, jestli se ještě dožiju toho, že ta Berbrova klika zanikne, začne fungovat nároďák, zlepší se metodika výchovy mládeže a i v lize začne být na prvním místě fotbal. Tohle už fakt hraničí se samozánikem. Ani v nadcházející volbě předsedy nevidím naději, že se něco zlepší. Fotbal je taková špína, že od ní dávají ruce pryč i ti největší čuňata v politice.
Ta finta s vracením Rošického stadionu Praze, to už je akt největšího zoufalství, ať na sebe vyhlásí bankrot a jdou do prdele.
:punking:

Nemohu jinak než souhlasit.
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 27.11.2017 13:16

Můžeme si fandit jak chceme, ale jedno je jisté. Kluci nastoupili s velkým respektem a nedivím se. Plzeň běhavější, silnější na balonu, vědí o sobě, prostě fotbalovější. Kluci to nahradili bojovností a díky za to !!! :applause: :up2:
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 27.11.2017 14:34

Diviš skvěle nahradil Grigara. :up:
Plzeň fotbalovější a velice silná. Vrbův rukopis se nezapře.
Přesto jsme jim ukončili sérii a jako první sebrali body :up:
V podobném tempu jsme měli nastoupit i v Brně a nemohli jsme tam prohrát.

Škoda, že jsme některé slibné akce nedotáhli do konce, akce 3 na 2 v první půli, kterou zazdil Fillo nebo ve druhé půli Rezkova rána, kdy skolil Hubníka a poté jsme ještě mohli jít do šance. Bylo hezky vidět, jak Plzeň vystihla několik našich zdlouhavých rozehrávek do strany před 16kou, zatímco jindy to stačí, na silnějšího soupeře, to bylo málo a posílali jsme je tak do šancí.

Šušnjar tentokrát hodně kazil, sice si odbránil svoje, ale ani zahrávání, práce s balonem a odkopy od něj nebyly zrovna vrchol jistoty. Naopak Vondrášek vynikající a spolu s Hyčkou to pěkně větrali po straně.
Jinak návštěva slušná na to, že už byla docela zima a v Brně se hoši nevyznamenali.
Přes 6000 asi Alda nečekal :-P

Rozhodčího nekomentuju, když vezmu, co se dělo na jaře v Plzni, tak to ještě šlo. Plzeň žádnou pomoc ani teď moc nepotřebuje. Silná je i bez toho. Horší byl jenom ten holohlavej pomezní, ten s nima přijel v autobuse. :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 27.11.2017 14:39

A ještě dvě glosy:[url][/url]
:applause: pro fanoušky Plzně, kteří vybrali 15.000,- na charitativní účely a předali je teplickým hráčům.

:down: za https://www.novinky.cz/krimi/456025-fanousci-plzne-uspeli-s-odvolanim-proti-trestu-za-uloupene-saly-dva-byli-zprosteni-viny.html
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.11.2017 18:13

Utkání jsme odbojovali, o tom žádná. Bod jsme urvali, i když Plzeň byla fotbalovější a vytvořila si dost šancí na gól. My jsme měli opravdu spíše jen náznaky.
Škoda té Rezkovo pumelici, protože ta vypadala, že by tam mohla jít z pohledu za branou.
Přečíslení Fillovo mělo také vyjít, ale těch měla Plzeň více a naštěstí je také nevyužili.

Zatím tady nikdo nezmínil Petrželovo kosu v přerušené hře. To měla být červená karta! :evil:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.11.2017 20:55

Zápas pěkný. Sázka na naší neprohru mi vyšla a těší mě, že jsme jako první Viktorku obrali o body a udrželi podzimní neporazitelnost na domácím hřišti.

Hru asi moc komentovat a rozebírat nebudu, protože rozhodčí nás nenechal nadechnout. Dvojí metr se nedá oddiskutovat. To se potom těžko hraje kontaktní sport, když na jedné straně je víceméně všechno faul a na druhé se může takřka cokoliv.

Pochválit mohu zápal, který gradoval s postupujícím časem. Nabízí se otázka, proč s takovým zápalem nejde uhrát jiná utkání. Cožpak za ně nejsou hráči stejně placeni? Nemusí se přece vyhrávat jenom na krásu. S tímhle zápalem hrát v Brně, vyhráli bychom. Hrát s Hradcem, jsme pořád v poháru atd.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 27.11.2017 21:22

js64 píše:není zatím vlákno TP-Plzeň. sazka: tp-plz x, jab-slav x, ol-spa 1, kurz 34 :-)) pán je optimista komik :hi:

pán se raduje :up: ;-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.11.2017 21:44

js64 píše:
js64 píše:není zatím vlákno TP-Plzeň. sazka: tp-plz x, jab-slav x, ol-spa 1, kurz 34 :-)) pán je optimista komik :hi:

pán se raduje :up: ;-)

Pán je nejspíš marod, když o sobě píše ve třetí osobě :-D

Ale jinak k výhře gratuluji. Mě naopak Slavia zkazila tiket. Ještě, že jsem Teplice sázel sólo.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 28.11.2017 5:59

Tomas píše:Utkání jsme odbojovali, o tom žádná. Bod jsme urvali, i když Plzeň byla fotbalovější a vytvořila si dost šancí na gól. My jsme měli opravdu spíše jen náznaky.
Škoda té Rezkovo pumelici, protože ta vypadala, že by tam mohla jít z pohledu za branou.
Přečíslení Fillovo mělo také vyjít, ale těch měla Plzeň více a naštěstí je také nevyužili.

Zatím tady nikdo nezmínil Petrželovo kosu v přerušené hře. To měla být červená karta! :evil:

Já se k tomu už vyjadřovat nebudu. Plzeň se pak diví, že s Bukureští dostane 13 ŽK a červenou, protože z ligy nejsou zvyklí a prasárny jim procházejí.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 28.11.2017 20:12

djrhedy píše:Diviš skvěle nahradil Grigara. :up:
Plzeň fotbalovější a velice silná. Vrbův rukopis se nezapře.
Přesto jsme jim ukončili sérii a jako první sebrali body :up:
V podobném tempu jsme měli nastoupit i v Brně a nemohli jsme tam prohrát.

Škoda, že jsme některé slibné akce nedotáhli do konce, akce 3 na 2 v první půli, kterou zazdil Fillo nebo ve druhé půli Rezkova rána, kdy skolil Hubníka a poté jsme ještě mohli jít do šance. Bylo hezky vidět, jak Plzeň vystihla několik našich zdlouhavých rozehrávek do strany před 16kou, zatímco jindy to stačí, na silnějšího soupeře, to bylo málo a posílali jsme je tak do šancí.

Šušnjar tentokrát hodně kazil, sice si odbránil svoje, ale ani zahrávání, práce s balonem a odkopy od něj nebyly zrovna vrchol jistoty. Naopak Vondrášek vynikající a spolu s Hyčkou to pěkně větrali po straně.
Jinak návštěva slušná na to, že už byla docela zima a v Brně se hoši nevyznamenali.
Přes 6000 asi Alda nečekal :-P

Rozhodčího nekomentuju, když vezmu, co se dělo na jaře v Plzni, tak to ještě šlo. Plzeň žádnou pomoc ani teď moc nepotřebuje. Silná je i bez toho. Horší byl jenom ten holohlavej pomezní, ten s nima přijel v autobuse. :-P

Alda v zásadě souhlasí... :kiss: ale čekal po tom propadáku v Brně tuto mizernou návštěvu. Minimálně 50% byli totiž sváteční diváci, kteří přišli na Plzeň nebo přímo fandové Plzně.
Škoda, být tam 15 000, tak jsme ty podvodníky uvařili...
Alda
Registrovaný člen

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod NIN » 28.11.2017 22:23

Alda píše: ... Útok velký rozdíl nebyl=slabota.
Domnívám se, že i s tímto kádrem se dá hrát lepší fotbal, ale chce to jiného trenéra. Ale to jsem se trochu zasnil. Jsme jediný tým, který sebral Plzní body, takže vše je OK, že, pane PŠ ?

Asi tak .
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.11.2017 22:30

djrhedy píše: V podobném tempu jsme měli nastoupit i v Brně a nemohli jsme tam prohrát.

Muj osobni dojem je, ze to neni o tempu. Je to kazdy rok stejne. V lize i v poharu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.11.2017 13:18

Alda píše:Alda v zásadě souhlasí... :kiss: ale čekal po tom propadáku v Brně tuto mizernou návštěvu. Minimálně 50% byli totiž sváteční diváci, kteří přišli na Plzeň nebo přímo fandové Plzně.
Škoda, být tam 15 000, tak jsme ty podvodníky uvařili...

:yes: Jo to by byla krása :up:
djrhedy
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018