FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

SK Sigma Olomouc - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

SK Sigma Olomouc - FK Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 22.10.2017 15:50

To bude darda :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: SK Sigma Olomouc - FK Teplice

Příspěvekod NIN » 22.10.2017 19:30

Verim, ze se soucasnou klikou tam neco uhrajem :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 23.10.2017 10:36

JirkaXXL píše:To bude darda :suicide:

Nemusíš dopředu litovat Olomouc, že poprvé doma prohraje :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 27.10.2017 11:36

Daniel Trubač: ...Myslím si, že na Hanou pojedeme udělat tři body....Fotbal, jakým se prezentuje Sigma Olomouc, by nám mohl svědčit... Mohli bychom být tým, který bude dominovat.../zdroj:www.fkteplice.cz/
...
a pak se vzbudil a měl nohu strčenou v nočníku :-P
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.10.2017 20:50

Třeba bude stačit hrát zabuka a chodit do brejků jako Hradec.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.10.2017 5:30

Jestli se nezmeni obraz hry a nepredvedou neco v Olomouci a nasledne doma neziskaji plny pocet bodu, tak neni na co cekat a OKAMZITE vymenit trenera.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 28.10.2017 17:42

Na nás stačí i taková ubohost, co hraje Olomouc.
Hra Teplic mě už nebaví. Je to festival všech možných nedostatků.
Vy si to hoši nepřipouštíte, ale hrajeme o záchranu.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 28.10.2017 17:52

Katastrofa !!! Víc psát radši ani nebudu nebylo by to nic pěknýho ke čtení !!!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 28.10.2017 17:53

Výkon mužstva celkově k poblití. Nejhorší ovšem: oba krajní obránci, Kučera, Filo a Vaněček. Tudy vážně cesta nevede.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.10.2017 18:03

Smejkal ven ! Herní projev tragedie. V poli sudlana na tisíc přihrávek uplne k hovnu, nebo nesmyslne nakopy na Vanecka. Přechod do utoku snad nejpomalejší v lize, Kucera to je nestesti, ten to zpomaluje neskutecne, to neni zadnej plejmejkr tvl... On me pripada jak fotbalista z osmdesatych let , zpomalenej film. Neskutečně me sere. Jak zadrbal brejk 3 na 2, za to bych ho okamzite vystridal :evil: U vapna jsme uplne sterilni, nedokazeme si dat finalni nahravku.
Nejhorsi je, ze neni videt zadna zmena, zadnej progres, nic. Jako kdyby nic netrenovali, jako kdyby na lavicce nikdo nebyl, proste porad stejne na hovno. :evil:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.10.2017 19:58

To je snůška alibistických blábolů. Zejména tedy Smejkal a Fillo.

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 28.10.2017 23:12

Tak po tom, co tu někteří čekali sedmičku, tak kecy typu, že nás porazí i Olomouc. Aldo, se koukni někdy na tabulku. OLOMOUC je momentálně druhá, v laufu a hráli jsme s ní na jejím hřišti vyrovnaný zápas, který rozhodl jediný gol. V 81.minutě na Radiožurnálu tvrdil reportér, že před gólem jsme byli lepší a že se jednalo o vyrovnaný zápas. Statistiky taky svědčily o tom, že byl zápas vyrovnaný.
Radši budu věřit někomu nezaujatému, protože tady je do nějaké objektivity daleko. Zápas jsem neviděl, protože po Hradci jsem na to neměl nervy. Pozitivum Vošahlík úplně mimo. V každém případě má trenér do konce podzimu co dělat, aby si získal mojí důvěru. Tak třeba budeme první, kdo vezmeme Plzni body.
Tak úkol splněn, trocha světla do místní černočerné tmy ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 28.10.2017 23:24

djrhedy píše:Tak po tom, co tu někteří čekali sedmičku, tak kecy typu, že nás porazí i Olomouc. Aldo, se koukni někdy na tabulku. OLOMOUC je momentálně druhá, v laufu a hráli jsme s ní na jejím hřišti vyrovnaný zápas, který rozhodl jediný gol. V 81.minutě na Radiožurnálu tvrdil reportér, že před gólem jsme byli lepší a že se jednalo o vyrovnaný zápas. Statistiky taky svědčily o tom, že byl zápas vyrovnaný.
Radši budu věřit někomu nezaujatému, protože tady je do nějaké objektivity daleko. Zápas jsem neviděl, protože po Hradci jsem na to neměl nervy. Pozitivum Vošahlík úplně mimo. V každém případě má trenér do konce podzimu co dělat, aby si získal mojí důvěru. Tak třeba budeme první, kdo vezmeme Plzni body.

já to viděl. určitě lepší než zápas s Karvinou nebo Hradcem. víc první půle. ale od cca 60-65 minuty už to bylo zase mizerný. co dnes zazdil Kučera bylo do nebe volající. Fillo první půli ok, ve druhé se úplně vytratil. nechápu Šmejkala, proč ho nestřídá a vůbec, proč střídá až v 82 minutě. ten člověk je čím dál horší. i obecně, jako bychom neměli žádnou taktiku, nevěděli co hrát. aktivně koučoval ještě trochu v první půli, pak vůbec. myslím, že to pomalu míří k výměně... :down:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 29.10.2017 18:46

djrhedy píše:Tak po tom, co tu někteří čekali sedmičku, tak kecy typu, že nás porazí i Olomouc. Aldo, se koukni někdy na tabulku. OLOMOUC je momentálně druhá, v laufu a hráli jsme s ní na jejím hřišti vyrovnaný zápas, který rozhodl jediný gol. V 81.minutě na Radiožurnálu tvrdil reportér, že před gólem jsme byli lepší a že se jednalo o vyrovnaný zápas. Statistiky taky svědčily o tom, že byl zápas vyrovnaný.

Nějak ti hochu uniklo, že Olomouc přišla z 2. ligy a Teplice hrály s tímto kádrem loni do poslední minuty o 4. místo. To, že je Olomouc tak nahoře, je pouze důkaz nízké úrovně fotbalu v této zemi.
Podle mého názoru při kvalitním vedení a při tlaku majitele, který chce za svý prachy výsledky, by toto mužstvo mělo s přehledem hrát mezi prvními pěti.
Tohle mě vážně sere a proto je kritizuju. Pokud se ti to nelíbí, tak nečti moje přízpěvky. Mám ale pocit hraničící s jistotou, že ostatní mají pocity podobné spíšé mým.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 29.10.2017 19:32

Alda píše:

Nějak ti hochu uniklo, že Olomouc přišla z 2. ligy a Teplice hrály s tímto kádrem loni do poslední minuty o 4. místo. To, že je Olomouc tak nahoře, je pouze důkaz nízké úrovně fotbalu v této zemi.
Podle mého názoru při kvalitním vedení a při tlaku majitele, který chce za svý prachy výsledky, by toto mužstvo mělo s přehledem hrát mezi prvními pěti.
Tohle mě vážně sere a proto je kritizuju. Pokud se ti to nelíbí, tak nečti moje přízpěvky. Mám ale pocit hraničící s jistotou, že ostatní mají pocity podobné spíšé mým.

Nečíst příspěvky úplně dobře nejde a moudrosti máš na rozdávání. Zkus to někde zpeněžit.
Že s tebou ostatní souhlasí povyšuje tvůj názor na pravdu? Hm, tak to je pro náš selskej rozum asi vyšší level. Fotbal Olomouce i Teplic ovlivňuje něco, čemu se říká sportovní forma. A to je, víme, trochu vrtkavá záležitost. Většinou reflektuje víc věcí než jen tlak a trenéra./neříkám, že to nemá vliv/ Spláchnout hru Olomouce větou o úrovni ligy je pro mě, sry, trochu přezíravej pohled. Viz třeba Leicester, kterej v druhý sezóně po postupu vyhrál Premier league. Jinak věř, že i nás, co nesouhlasíme s tvejma radikálně negativníma názorama, to sere. Jen se prostě snažíme přes stromy vidět i ten les.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 30.10.2017 8:25

Po delší době zdravím.
Tuhle sezonu je to stejná bída, mimo minulé sezony, kdy šance na poháry byla, jako dříve. Bohužel ty ambice hrát někde výše než ve středu tu, tak nějak, dlouhodobě nejsou.
Každopádně FK Teplice jsou klub, kterému jsem vždy fandil, fandím a fandit budu i kdyby se, nedej bože, mělo sestoupit až někam do "pralesa" - což se samozřejmě nestane.
Snad se hra opět zvedne, snad zase bude v budoucnu o co hrát. Bude se ale muset pro to něco udělat. Ale co ? Změnit trenéra, některé hráče, nakoupit nové, mladé, kteří se doplní vhodnými zkušenými ? Babo raď !
Věřím, že podzim nějak dočutáme, přes zimu vyčistíme hlavy a jaro bude o něčem jiném.
PM
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 30.10.2017 14:58

Jé, známý nick ...jak se máte ?
O fotbale asi nemá cenu psát...i já jsem sice optimista, ale ....ach jo !
Hezké dny přeju ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 30.10.2017 16:41

Alda píše:Nějak ti hochu uniklo, že Olomouc přišla z 2. ligy a Teplice hrály s tímto kádrem loni do poslední minuty o 4. místo. To, že je Olomouc tak nahoře, je pouze důkaz nízké úrovně fotbalu v této zemi.

Tobě zase nějak uniklo, že je Olomouc v popředí tabulky už docela dlouho než jen pár prvních kol, hrála vyrovnaná utkání se Slávií a Plzní, což jsou momentálně asi nejlepší kluby u nás. To, že přišla z druhé ligy z ní nedělá nikoho méněceného, ale pro tebe asi jo... Mimochodem na střely na bránu to bylo 9:7. V porovnání s některými zápasy, kdy nejsme za zápas schopni vystřelit pořádně na bránu, bylo tohle ještě hodně dobrý obzvlášť v kontextu s tím, že půlka těch, co mají stejný pocity jako ty, tu věštila v Olomouci dardu nebo sedmičku :-P

S větším tlakem majitele bezesporu souhlas. Ten chybí jednoznačně. Hra momentálně nestojí za nic a čekal jsem i po Hradci nějaké bububu a to, že nepřišlo je pro mne zklamání. A že liga momentálně nemá valnou úroveň dokazují i výsledky v evropských pohárech. O tom jsem tu psal už mnohokrát.

Mně se zase nelíbí, pokud píšeš polopravdy nebo hloupé výkřiky typu: jak je hra k poblití (pravda s Hradcem k tomu nebylo daleko :-) ) nebo ubohost, co hraje Olomouc. Toto je diskuze a pokud máš problém s tím, že tu někdo na tebe reaguje, tak sem raději nic nepiš, protože to se ti holt občas stane, že přijde reakce. Dokonce se ti stane i to, že s tebou nebude někdo souhlasit :-P Zvykej si.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 30.10.2017 16:57

NIN píše:Smejkal ven ! Herní projev tragedie. V poli sudlana na tisíc přihrávek uplne k hovnu, nebo nesmyslne nakopy na Vanecka. Přechod do utoku snad nejpomalejší v lize, Kucera to je nestesti, ten to zpomaluje neskutecne, to neni zadnej plejmejkr tvl... On me pripada jak fotbalista z osmdesatych let , zpomalenej film. Neskutečně me sere. Jak zadrbal brejk 3 na 2, za to bych ho okamzite vystridal :evil: U vapna jsme uplne sterilni, nedokazeme si dat finalni nahravku.
Nejhorsi je, ze neni videt zadna zmena, zadnej progres, nic. Jako kdyby nic netrenovali, jako kdyby na lavicce nikdo nebyl, proste porad stejne na hovno. :evil:

Souhlas, přechod do útoku je neskutečně pomalej, opět se vrácíme k našemu nekonečnému rozehrávání do stran sem tam, jako hraje Barcelona, akorát na to nějak nemáme hráče. Soupeř se v klidu stáhne, na všechno se v klidu připraví a hlavně neudělat chybu, kterých jsme ale stejně udělali za podzim tolik, že máme víc inkasovaných gólů než vstřelených. Hlavně počet nebezpečných akcí pro bránu soupeře za zápas hlavně na domácím hřišti není žádná sláva. Jediní hráči, co se snaží to vzít na sebe a strhnout to dopředu jsou Král, Ljeva, Fillo, případně Vondy. A třeba nebylo to zdaleka jedinkrát, co jsem viděl situaci, kdy máme a můžeme házet aut dopředu, otočíme se a radši to hodíme dozadu, prostě safety first nebo to trvá půl minuty než se aut vhodí. A jak říká NIN, reakce trenéra na vývoj zápasu jsou občas tristní, viz například (ne)střídání s Bohemkou, ale i v jiných zápasech.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.10.2017 18:50

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Pan Mydloch » 31.10.2017 14:41

melda píše:Jé, známý nick ...jak se máte ?
O fotbale asi nemá cenu psát...i já jsem sice optimista, ale ....ach jo !
Hezké dny přeju ;-)

Meldo zdravím.
Mám se vzhledem k věku celorepublikově průměrně. Na fotbal chodím, hrát už ale půl roku kvůli problémům s nohou nemohu. Jsem zvědav, jestli alespoň stihnu v půli prosince u Karla Rady na Sycheráku dokopnou.
Přeji VÁM také pohodu. PM :up2:
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 31.10.2017 20:06

djrhedy a js64 vy jste si mě vybrali a snažíte se mě kádrovat nebo dokonce mi jeden z vás doporučuje, abych sem nepsal. Myslím, že jste v kolizi s pravidly fóra. Tady se mluví o fotbale a míra kritiky a výrazy pokud nepřesáhnou jisté meze, jsou na autorovi.Vaši kritiku neberu a zcela ignoruju. Pokud můj styl nemusíte, tak to nečtěte. Já ty vaše plky a invektivy taky nečtu. Fotbal je hoši o emocích na hřišti í v hledišti.Pokud nejsou tu i onde plus v kabině, fotbal chcípne. Ješ tu plejáda klubů, které to zažily. I díky takovým jako jste vy idva.
A dost.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.11.2017 13:01

Alda píše:djrhedy a js64 vy jste si mě vybrali a snažíte se mě kádrovat nebo dokonce mi jeden z vás doporučuje, abych sem nepsal. Myslím, že jste v kolizi s pravidly fóra. Tady se mluví o fotbale a míra kritiky a výrazy pokud nepřesáhnou jisté meze, jsou na autorovi.Vaši kritiku neberu a zcela ignoruju. Pokud můj styl nemusíte, tak to nečtěte. Já ty vaše plky a invektivy taky nečtu. Fotbal je hoši o emocích na hřišti í v hledišti.Pokud nejsou tu i onde plus v kabině, fotbal chcípne. Ješ tu plejáda klubů, které to zažily. I díky takovým jako jste vy idva.
A dost.

Podívej se, já se snažím psát k věci a na rozdíl od tebe se nehodlám snižovat k osobním urážkám typu vesničtí myslitelé, když si bereš do úst pravidla fóra. Když tedy ty plky nečteš, tak proč na ně máš potřebu stále reagovat :-P
Víc to nebudu rozvádět, protože je to mimo téma.

Neboj, s emocema na fotbale problém fakt nemám, s Karvinou jsem se vytočil docela parádně a k fotbalu patří. ;-) Zase se pouštíš do kádrování a zbytečnejch spekulací.

Mimochodem, když už jste tu poplivali Kučeru, tak v Olomouci byl taky u našich nejlepších momentů zápasu, tedy dvou velmi pěkných střel z dálky. Zároveň bych řekl, že jeden z mála, krom Ljevy, kdo je momentálně z dálky schopen vystřelit.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.11.2017 14:09

djrhedy píše:Mimochodem, když už jste tu poplivali Kučeru, tak v Olomouci byl taky u našich nejlepších momentů zápasu, tedy dvou velmi pěkných střel z dálky. Zároveň bych řekl, že jeden z mála, krom Ljevy, kdo je momentálně z dálky schopen vystřelit.

Já Kučeru směrem dopředu beru. Má sice dost nevydařených přihrávek a asi nahradil Vachouška nejen na hřišti, ale i v oblibě ve zdejších diskuzích. Co mě na něm vadí, je, jak se ležérně vrací a nezrychlí ani, když dochází k přečíslení a je na něm, aby doplnil obránce. Na druhou stranu bych se nerad u něho dočkal, že odejde a u jiného trenéra se po deseti zápasech zlepší, tak jako Hrubý, který je nováčkem reprezentace.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 1.11.2017 14:26

Kozel píše:
djrhedy píše:Mimochodem, když už jste tu poplivali Kučeru, tak v Olomouci byl taky u našich nejlepších momentů zápasu, tedy dvou velmi pěkných střel z dálky. Zároveň bych řekl, že jeden z mála, krom Ljevy, kdo je momentálně z dálky schopen vystřelit.

Já Kučeru směrem dopředu beru. Má sice dost nevydařených přihrávek a asi nahradil Vachouška nejen na hřišti, ale i v oblibě ve zdejších diskuzích. Co mě na něm vadí, je, jak se ležérně vrací a nezrychlí ani, když dochází k přečíslení a je na něm, aby doplnil obránce. Na druhou stranu bych se nerad u něho dočkal, že odejde a u jiného trenéra se po deseti zápasech zlepší, tak jako Hrubý, který je nováčkem reprezentace.

já jsem u Kučery rozpolcenej. má dobrý zápasy i mizerný. teď v OL jsem ale málem vyletěl z kůže, když zprasil tu přihrávku, jak jsme šli tři na dva...ale jako mozek zálohy je to imho spíš slabší..
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.11.2017 18:08

Kozel píše:

No Hrubý tady byl spíš Jemný. Kučera potenciál tvůrce má. To s tou oblíbeností je vtipný :-))
A ta ležérnost mi na něm vadí taky, prokázal jí už mnohokrát.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.11.2017 18:42

Kučera má obrovské výkyvy. :no:

Nejvíc je to zřetelné na defenzivní složce, což je pro hru na postu štítového resp. staženého záložníka problém. Optimální výkon podal letos snad jedině proti Dukle ve druhém kole. Čistě odebíral míče a rozdával je přesně směrem dopředu do slibných ofenzivních akcí.

Uvědomme si ale, že štítového záložníka, který by tohle uměl, hledá celá liga. Sparta ho nenašla ani za těžké peníze v zahraničí. Slavie je na tom asi nejlépe se Součkem, ale též to není vždy hitparáda.

Hrubý je kapitola sama pro sebe. Přišlo mi, že sem se dvakrát nehrnul, takže jeho krédo pro teplické kariérní intermezzo bylo „hlavně se nezranit, než agent domluví něco lepšího na stálo.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 2.11.2017 15:59

djrhedy píše: To s tou oblíbeností je vtipný :-))

Tu myšlénku Vachoušek x Kučera jsme vygenerovali při pohárovém utkání s Hradcem s Kildubem, pohříchu to byla jediná věc k zasmání při tomto zápasu.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 2.11.2017 21:41

Kozel píše:
djrhedy píše: To s tou oblíbeností je vtipný :-))

Tu myšlénku Vachoušek x Kučera jsme vygenerovali při pohárovém utkání s Hradcem s Kildubem, pohříchu to byla jediná věc k zasmání při tomto zápasu.
:giggle:

Ac nerad-tak musim reagovat :yes: ...Jedno L nebo dve-to je pendrek ;-) , ale B nebo P uz pendrek neni :evil: ... Kildup je obracene pudlik :idea: -ale nick pudlik je takrka vsude obsazen-tak uz kdysi vznikl killdup B-) ...

A ted ke Kucerovi :down: -chybi malo a budu na nej mit averzi jak na Vachouska :punking: ... Jen nevim kdo me momentalne pije krev vic-zda Vosahlik a nebo Kucera :-/ ...Kazdopadne podobnost Kucery s Vachouskem potvrzeje i to-ze se Kucera celkem libi Adaxovi :suicide: ...Jeste jsem nezlomil hul :-P -ale moc tragikomixum nechybi-a pak uz si me chlapci nekoupi nejakou vydarenou pumelici z voleje v Liberci nebo tak :no: ...

Pokud mi nebudete prznit nick-verim ze Vam nebudu nabouravat Vase plky :handshake: :sealed: ... Mejte se :hi: ...
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.11.2017 15:32

Killdup: Budeš muset přispívat častějc. Ty tvoje rapovaný příspěvky mi chybí. :-))
Sejde s očí, sejde z mysli. Já si spojil to b s dubem a bubnem. Sorry, woe, květino.
Kozel
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018