FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - MFK Karviná

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice - MFK Karviná

Příspěvekod JirkaXXL » 18.10.2017 20:21

Už by to chtělo výkon jako třeba ve druhém kole doma proti Dukle :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FK Teplice - MFK Karviná

Příspěvekod Kozel » 19.10.2017 10:22

JirkaXXL píše:Už by to chtělo výkon jako třeba ve druhém kole doma proti Dukle :idea:

Příprava na Hradec. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 21.10.2017 18:51

Jeden z nejhorších výkonů za několik let. Bohužel musím stále opakovat, že sportovní mizerie klubu projevující neskutečné nekvalitní hrou doma i venku, je dílem špatné práce trenérů a nedostatkem tlaku majitele na sportovní výsledky.
Na druhé straně nelze nevidět 7 bodů ze 3 zápasů, což je známkou nízké úrovně fotbalu.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 21.10.2017 19:08

Alda píše:Jeden z nejhorších výkonů za několik let. Bohužel musím stále opakovat, že sportovní mizerie klubu projevující neskutečné nekvalitní hrou doma i venku, je dílem špatné práce trenérů a nedostatkem tlaku majitele na sportovní výsledky.
Na druhé straně nelze nevidět 7 bodů ze 3 zápasů, což je známkou nízké úrovně fotbalu.

sry, pro mě blábol. po první mizerné půli, jsme se ve druhé zvedli. to, jak nás sudí Berka řezal, jsem dlouho neviděl. poměr trestných kopů 2:1 pro Karvinou nás skoro nepouštělo do zápasu. copak to jsi Aldo neviděl. 12:20 fauly a často chybně...no a smáznout dvě vítězství a plichtu nízkou úrovní fotbalu? to je bez komentáře... :down: to všechno platí i přesto, že aktuálně nemáme dobrou fazónu, ale ubojovali to. i to se počítá
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.10.2017 19:48

Pořád máme jen 2 body na 4. flek a jsme v poháru. Není to tak zlý, jak se to dá interpretovat.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 21.10.2017 19:56

Ščasného by jste za tuto hru vynesli vzubech,otom jsem přesvědčen!!Je vidět,že lidé už si tak nějak zvykli .Jeden z nejhorších výkonu,ale trenéra bych nevinil.Musí hrát s tím co dostal zadarmo.viz.Trubač,Vina bude o patra vejš :idea: :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.10.2017 6:33

3 body doma, coz je super. Tim jsem vyjmenoval vsechna pozitiva. Snad jen jeste pochvalim Ljevu a Krale, ti hrali dobre.
Dejme se na modleni, abychom takove stesti jako dnes, v Boleslavi a s Libercem, meli az do pauzy, kde MUSIME vyrazne posilit hotovymi hraci. A zbavit se zbytecnych hostovani. Pokud ne, je to jasna rezignace vedeni na jakekoliv ambice cehokoliv dosahnout. A tomu bude brzy odpovidat atmosfera na stadionu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.10.2017 6:41

Juanito píše: ... ale trenéra bych nevinil.Musí hrát s tím co dostal zadarmo.viz.Trubač

Tak zrovna Trubac je trenerovo “vychytavka”... V priprave ho stavi na leve kridlo (tam jsem ho videl zahrat vyborne) a v lize ho cpe na podhrot, kde je polovicni. Jinak ten mladej kluk s balonem umi a prehled ma, to je videt. Akorat jde o to ty jeho schopnosti umet vyuzit. V soucasne herni mizerii s nakopavanou na Vanecka nemozne.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.10.2017 6:50

A malem bych zapomnel, rozhodci byli otresni. Tohle jsem uz dlouho nevidel.
https://fotbal.idnes.cz/teplice-karvina ... fotbal_min
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 22.10.2017 8:18

Už tradičně ospalá 1 půle podotýkám že z naší strany Karviná hrála výborně celej zápas a co víc oni si dokážou přihrát což se o nás říct nedá.
Hyčka to je traged nemá jedinej balon - Rezek na lajně se pořád cpe do středu a korunu všemu dává Kučera to je dřevák ten mě pije krev nejvíc měl tam jeden hezkej průnik a to bylo vše.
Mě to připadá že sme obrazně jak starej motor kterej se musí dostat do otáček jinak si ty 1 půle nedokážu vysvětlit - konce zápasů už sou v pořádku s nasazenim.
Včera to byl z naší strany jenom boj s fotbalem to nemělo moc společnýho o to víc je zarážející že sme nakonec vyhráli - jak říkal Pospíchal fotbal nemá logiku s takovymhle výkonem dostaneme v Olomouci 7 a jedem domu.
Netvrdte mě že to ten Šmejkal nevidí.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 22.10.2017 9:15

Celá liga hraje špatně.Včera ty Budějky s Opavou nebyl žádnej rozdíl pak oproti Sraltě večer.Dovalil má po volbách třeba začne už něco dělat.Zatim potvrzuje spíš co se čekalo-přihrál pár slávistů,jinak bude horší manažer než trenér.Trenér se měnit nebude ,dokud bude mít štěstí jako doteď tak bohužel není důvod.
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 22.10.2017 10:52

napsty píše:Celá liga hraje špatně.Včera ty Budějky s Opavou nebyl žádnej rozdíl pak oproti Sraltě večer.Dovalil má po volbách třeba začne už něco dělat.Zatim potvrzuje spíš co se čekalo-přihrál pár slávistů,jinak bude horší manažer než trenér.Trenér se měnit nebude ,dokud bude mít štěstí jako doteď tak bohužel není důvod.

Souhlas, body jsou a herní projev je opravdu špatnej - v takové situaci řeší trenéra Sparta nebo Plzeň, ostatní ne (natož takový konzervy jako jsme my). Takže řešit trenéra není na pořadu dne.
Výsledky práce Dovalila na trhu lze posuzovat už s odstupem. Chtěli jsme Juliše - ve Spartě hraje jen za juniorku. Chtěli jsme Klobásu - šel na hostování do Varnsdorfu (do Varnsdorfu!). Nebo například kauza Nivaldo - nechtěl vyjednávat a teď nemá smlouvu nikde, to mi moc neštimuje... Jsem zvědav, jak se klub připraví na úprk Šušnjara (kterej taky furt nekoušu).
No nic, pohár s Hradcem teď musí být chápán jako duel podzimu!
Btw. pokud Krobík dostane pokutu za ten rozhovor, kde natřel rozhodčí, tak navrhuju sbírku mezi fanoušky.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 22.10.2017 11:19

Má k tomu včerejšku vůbec cenu něco psát?
Snad jez díky za 3 body!
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.10.2017 16:06

Kacířská řečnická otázka:
K čemu jsou tři body, když odcházím s negativním pocitem z toho, co jsem viděl? :no:

Beru, že některé zápasy se nedají hrát na krásu a vybojované vítězství se bere všemi deseti, ovšem po 11. kolech jsem viděl jediný zápas, který snesl měřítko. To bylo druhé kolo. Možná ještě první, ovšem to vyšlo bodově na prázdno.

Obecně vzato hrajeme na náhodu. Věčná improvizace v rozehrávce eskalující do nakopávaných a zjevně předem ztracených míčů. Nedaří se delší kombinace. Nedaří se rychlý přechod do útoku. Nedaří se postupný přechod do útoku. Obrana hraje nejistě. I slabému soupeři nabízíme dost šancí. Odebrat čistě balón je problém. Naopak my ztrácíme míče dost lacino.

Proč si tu někteří stěžujete na kádr? Určitě není horší než na jaře, kdy hrál nejhezčí fotbal v lize. Podle mě jsme se soupeřům okoukali. Vědí, co na nás hrát. Z toho dále pramení frustrace některých našich hráčů, kteří se ze zápasu vyšachují tahle vlastně sami. Trenér musí přijít s něčím novým začít třeba změnou výchozího rozestavení nebo vytáhnout nějaké ušáky z juniorky, které se nebývale daří herně i výsledkově. Ovšem obávám se, že od toho současného se toho nedočkáme.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 22.10.2017 16:08

napsty píše:Dovalil má po volbách třeba začne už něco dělat. Zatim potvrzuje spíš co se čekalo-přihrál pár slávistů,jinak bude horší manažer než trenér.

Přiznám se, že mě šokovalo zjištění, že Dovalil je dvojka severočeské kandidátky Sportovců, když se klub pořád zaklíná vlastníkem nařízenou apolitičností. Co se jeho dosavadní práce pro klub týče, plus budiž Alex Král, ale jinak nijak neoslnil.

Většina letních „posil“ nehraje. Hráči na kritické posty nepřišli. Story hráčů jako Nivaldo či Šušnjar nebudu snad radši připomínat, abych nejitřil rány. Těžko zas ale nějak ukazovat prstem, když soudě podle tzv. posil smrdíme korunou i na fotkách.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 22.10.2017 16:12

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 22.10.2017 16:16

NIN píše:A malem bych zapomnel, rozhodci byli otresni. Tohle jsem uz dlouho nevidel.

Klub už si uklízí bláto na hřišti: http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=6148

PROHLÁŠENÍ FK TEPLICE K ROZHOVORŮM JANA KROBA
Ve včerejších pozápasových rozhovorech, které proběhly ihned po utkání Teplice - Karviná, hodnotil teplický obránce Jan Krob negativně výkon rozhodčích v tomto střetnutí. Fotbalový klub Teplice se od tohoto hodnocení distancuje, nejedná se o stanovisko klubu, nýbrž pouze o hodnocení jednotlivce, který jednal v emocích ihned po zápase, za což se níže v tomto článku omlouvá.

“Za uvedené výroky se trojici rozhodčích omlouvám, byly proneseny v emocích ihned po utkání a takové jednání si nemohu dovolit. Jako hráč se musím soustředit především na svoje výkony a nehodnotit a také nehanit práci a výkony jiných,” sděluje ve své omluvě Jan Krob.

FK Teplice se za vzniklou negativní publicitu také omlouvá a celou věc s hráčem interně vyřeší.

:suicide: :punking: :down: :cry: :sealed:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 22.10.2017 17:19

JirkaXXL píše:
NIN píše:A malem bych zapomnel, rozhodci byli otresni. Tohle jsem uz dlouho nevidel.

Ve včerejších pozápasových rozhovorech, které proběhly ihned po utkání Teplice - Karviná, hodnotil teplický obránce Jan Krob negativně výkon rozhodčích v tomto střetnutí. Fotbalový klub Teplice se od tohoto hodnocení distancuje, nejedná se o stanovisko klubu, nýbrž pouze o hodnocení jednotlivce, který jednal v emocích ihned po zápase, za což se níže v tomto článku omlouvá.

“Za uvedené výroky se trojici rozhodčích omlouvám, byly proneseny v emocích ihned po utkání a takové jednání si nemohu dovolit. Jako hráč se musím soustředit především na svoje výkony a nehodnotit a také nehanit práci a výkony jiných,” sděluje ve své omluvě Jan Krob.

FK Teplice se za vzniklou negativní publicitu také omlouvá a celou věc s hráčem interně vyřeší.

Sračky májový. :punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.10.2017 19:25

JirkaXXL píše:

podle me to zametaji proto, ze by to byla voda na mlyn Berbrovcum proti stavajicimu vedeni komise sudich...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 23.10.2017 10:34

NIN píše:podle me to zametaji proto, ze by to byla voda na mlyn Berbrovcum proti stavajicimu vedeni komise sudich...

:punking: Tak to co předváděli sudí v sobotu byl výsměch fotbalu. Pokud se dokonce vysmívají hráčům, co si o tom mám myslet? Zajetí šlapákem do těla brankáře není žlutá karta? To jako vážně? V porovnáním s tím, za co dostal žlutou Červenka? Ale zjevně už příprava na Plzeň...

Sorry, ale Berbr je zmetek, ale komise rozhodně není někdo, kdo by se snažil vést rozhodčí k objektivitě. Vzpomeňte si, jak naprosto nechává jakékoli tendečně vedení utkání bez povšimnutí a řeší jeden dva momenty, které se jí zdají důležité a na některé i spousta odborníků má úplně jiný názor a za to pak sází flastry. Viz třeba utkání v Plzni na jaře. To byl výsměch, kdy se komentátoři smějou ve studiu a výsledek komise? Velký exkrement - Julínek pískal dál.

Sudí evidentně šel do hry s tím, že si Vaněček nekopne. Neustálé držení ze strany Košťála mu nepísknul snad ani jednou. To není náhoda, ale naprosto cílená prasárna. Obzvlášť v porovnání s tím, co pískal na druhé straně. (Citace z onlajny.cz: "Sudí píská útočný faul Vaněčka na Lischku a diváci zuří. Dnes sudí nenechá Vaněčka ani rozeběhnout.") Na druhou stranu mne to to zas nepřekvapilo. Dobře si pamatuju na loňské utkání v Karviné a tam nás sudí řezal naprosto otočenými fauly a vymyšlenými trestňáky (Proske), takže zjevně tady někdo tahá nitky... Za mne Krob :up:

Remízový zápas, který jsme opět dokázali strhnout na naší stranu. Štěstí, které nám chybělo třeba na Slavii, se nakonec otočilo několikrát k nám. Herně nám to nejde, kombinace strašně vázne. A to, že Trubač dostane míč do běhu a nechá se předběhnout úplně bez problémů a dokonce se následně nechá i obehrát a nechá hrát soupeře, tak to je pro mne velký zklamání. Za to fakt Smejkal nemůže, od reprezentační hráče čekám víc. Jinak bych pochválil Červenku, protože byl rychlejší a obraně Karviné dělal mnohem větší problémy. Jinak ty vaše depresománie po vítězným zápase jsou šílený :-D

Jinak když už jste u těch "mizerných" příchodů, tak za mne Diviš :up: Dle mého, je lepší než Chudý a velmi dobrý záskok Grigara. Poslední dva zápasy zachytal velmi dobře a možná lépe než Grigar. Takže za tenhle příchod si snad vedení, které je samozřejmě dle vás jinak úplně na nic, zaslouží taky pochvalu :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 23.10.2017 11:11

Juanito píše:Ščasného by jste za tuto hru vynesli vzubech,otom jsem přesvědčen!!Je vidět,že lidé už si tak nějak zvykli .Jeden z nejhorších výkonu,ale trenéra bych nevinil.Musí hrát s tím co dostal zadarmo.viz.Trubač,Vina bude o patra vejš :idea: :hi:

Lidé si nezvykli. Vidíš to sám na sobě. Herně se to asi nelíbilo nikomu z nás. Ale máš krátkou paměť. Jak Ščasný parádně začal, tak končil výsledky a hrou jako třeba na Dukle 5:1.
A ještě poznámku, trenéra jsi vloni chválil za jarní jízdu a teď bys ho se stejným kádrem
omlouval a házel to někam do vyšších pater? Proč? Divnej přístup, nemyslíš?
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 23.10.2017 12:28

V zápase za mne :up2: Diviš, Kál za bojovnost Rezek......... :down: Vaněček do 86 minuty do té doby jsme hráli o 10-ti a nebyla to jen chyba rozhodčích
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 23.10.2017 19:01

js64 píše:
Alda píše:Jeden z nejhorších výkonů za několik let. Bohužel musím stále opakovat, že sportovní mizerie klubu projevující neskutečné nekvalitní hrou doma i venku, je dílem špatné práce trenérů a nedostatkem tlaku majitele na sportovní výsledky.

sry, pro mě blábol. po první mizerné půli, jsme se ve druhé zvedli. to, jak nás sudí Berka řezal, jsem dlouho neviděl. poměr trestných kopů 2:1 pro Karvinou nás skoro nepouštělo do zápasu. copak to jsi Aldo neviděl. 12:20 fauly a často chybně...no a smáznout dvě vítězství a plichtu nízkou úrovní fotbalu? to je bez komentáře... :down: to všechno platí i přesto, že aktuálně nemáme dobrou fazónu, ale ubojovali to. i to se počítá

Nevím co je "sry". Asi nic, viď?
Co vidím každý zápas doma i venku je nekvalita, přičemž hráči jsou individuálně na výši. Takže mi vychází, že vina je na sportovním vedení mužstva a majitele, kterýmu to nevadí. Dobrým indikátorwm je klesajici návštěvnost. Na Plzeň nepřijde víc než 6000. Názory lidiček jako jsi ty, nejsou relevantní. Naopak, jsou nezajímavé.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 23.10.2017 22:52

Alda píše:
js64 píše:

Nevím co je "sry". Asi nic, viď?
Co vidím každý zápas doma i venku je nekvalita, přičemž hráči jsou individuálně na výši. Takže mi vychází, že vina je na sportovním vedení mužstva a majitele, kterýmu to nevadí. Dobrým indikátorwm je klesajici návštěvnost. Na Plzeň nepřijde víc než 6000. Názory lidiček jako jsi ty, nejsou relevantní. Naopak, jsou nezajímavé.

ty jsi vzorek důvodu klesající návštěvnosti...pro lidi jako ty nestojí za to bojovat o výsledek, i když se herně nedaří...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.10.2017 23:31

A zase ta obehraná písnička o špatných fanoušcích, kteří si lepší fotbal nezaslouží nebo dokonce za špatný fotbal mohou ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 24.10.2017 6:32

JirkaXXL píše:A zase ta obehraná písnička o špatných fanoušcích, kteří si lepší fotbal nezaslouží nebo dokonce za špatný fotbal mohou ...

nebuď demagog, pls.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.10.2017 6:41

Alda píše:Nevím co je "sry". Asi nic, viď?

Tak loni přišlo na Plzeň 4700, tak stačí když přijde 4900, tak nám návštěvnost stoupá, ty indikátore :-P
Ale na konci listopadu může klidně mrznout nebo sněžit a hrát se může v pondělí odpoledne, takže kdo ví :-P
Že není hra dobrá, to ví trenéři, hráči i vedení. Co navrhuješ? Překotné výměny trenérů, když solidní trenéři téměř nejsou? Hráče teď nevyměníš... takže co? Jediné, co mě napadá, je zapojit více hráče z juniorky včetně Suchana, kterej na můj vkus dostává dost málo příležitostí. Jenže v tomhle je trenér konzerva. Jestli oprávněně nebo ne, to těžko posoudit. Suchana jsem viděl jednou, ostatní jenom v juniorce nebo v přípravě.

A přestaň nám tu kádrovat, kdo je a není relevatní.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.10.2017 7:13

Máme z posledních 3 zápasů místo 2 bodů celkem 7 bodů. Všechno díky vůli a posledním 10 minutám zápasů... A není to v této sezoně zdaleka poprvé. Takže to zjevně není náhoda nebo jenom štěstí. Klíčové pro celkový úspěch je uspět i v zápasech, kdy se nedaří. Aneb jak pravil klasik: "Vo to víc, když se nedaří a zlomí se to. Když se daří a padá to tam, to umí každej blbec!" :giggle:

Jinak Rezek tentokrát hodně slabej výkon, jak byl minule s Libercem vidět, tak tentokrát vůbec nic. Obecně nefungovala záloha, Kučera se občas snažil, ale ofenzivní část zálohy prostě nehrála dobře a to je celej problém naší hry. Trubač, Rezek ani Hyčka prostě nedokázali předvést nic, co by hosty překvapilo. Nic výrazně lepšího nepřinesl ani střídající Vošahlík.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 24.10.2017 7:21

djrhedy píše:Máme z posledních 3 zápasů místo 2 bodů celkem 7 bodů. Všechno díky vůli a posledním 10 minutám zápasů... A není to v této sezoně zdaleka poprvé. Takže to zjevně není náhoda nebo jenom štěstí. Klíčové pro celkový úspěch je uspět i v zápasech, kdy se nedaří. Aneb jak pravil klasik: "Vo to víc, když se nedaří a zlomí se to. Když se daří a padá to tam, to umí každej blbec!" :giggle:

Jinak Rezek tentokrát hodně slabej výkon, jak byl minule s Libercem vidět, tak tentokrát vůbec nic. Obecně nefungovala záloha, Kučera se občas snažil, ale ofenzivní část zálohy prostě nehrála dobře a to je celej problém naší hry. Trubač, Rezek ani Hyčka prostě nedokázali předvést nic, co by hosty překvapilo. Nic výrazně lepšího nepřinesl ani střídající Vošahlík.

100% souhlas. všichni šijou do Vaněčka, ale smrdí to od zálohy. /Vaňous přitom svý splnil/
Když v týhle bodový "křeči" vydržíme do vánoc, Fillo natrénuje a Hora se vrátí /viděl jsem ho, už běhá jako vítr ;-) /, mohla by to bejt zase jarní jízda :up:
ale to tady asi moc lidí slyšet nechce :sealed:
radši si nasypou kamení do boty a budou plakat :hi:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 24.10.2017 12:13

Hora snad už na Plzeň.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 24.10.2017 12:37

Mali píše:Hora snad už na Plzeň.

Já slyšel, že prý až jaro...uvidíme. Ať to neuspěchají :up:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 24.10.2017 13:21

js64 píše:
Mali píše:Hora snad už na Plzeň.

Já slyšel, že prý až jaro...uvidíme. Ať to neuspěchají :up:

Fakt už na Plzeň...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 24.10.2017 19:17

djrhedy píše:
Alda píše:Nevím co je "sry". Asi nic, viď.
.....................atd

Kádrovat začal tvůj kamarád. Jste takoví vesničtí myslitelné, co?
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 24.10.2017 19:18

Sorry, myslitelé .
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 25.10.2017 13:55

Alda píše:
djrhedy píše:
.....................atd

Zase vedle, zkus místo nesmyslů napsat něco k věci tedy předloženým argumentům. Vymýšlení urážek je k ničemu.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 26.10.2017 14:12

djrhedy píše:
Alda píše:
djrhedy píše:
.....................atd

Zase vedle, zkus místo nesmyslů napsat něco k věci tedy předloženým argumentům. Vymýšlení urážek je k ničemu.

Můžete k osobním výpadům používat soukromou poštu nebo s tím přestat??
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 26.10.2017 16:57

Ještě k rozhodčím:
První půle: Většina sporných rohů pro Karvinou, jeden odpískaný nesprávně proti nám. Dvě standardky po nafilmovaném faulu pro Karvinou, neodpískaný ofsajd v šanci Kalabišky a závěrečná šaráda před koncem poločasu, kdy čtvrtý rozhodčí vstoupí do cesty vhazujícímu Krobovi a rozhodčí odpíská poločas o tři vteřiny dřív, když se snažíme útočit...
Druhá půle: Vaněčkovi písknutý útočný faul ve chvíli, kdy ho obránce drží zuby nehty, aby mu nezdrhnul do gólovky. Opět několik basketbalových faulů vesměs opět ve prospěch Karviné. Zajetí do našeho brankáře bez ŽK, na druhé straně Červenka za neviditelný faul ihned žlutá. Krob karta taky za nic. Ljeva překvapivě bez karty, obdržet jí za prostesty rozhodně mohl.

Ale vrchol byl, když rozhodčí nás pár minut před koncem nechal rozehrát znova standardku, kdy samozřejmě karvinští úmyslně zakopli balon (bez zájmu hlavního). Míč se prokazatelně zastaví a rozehrajeme, rozhodčí to vůbec nesleduje, ale signalizuje rukama, že balon nebyl v době rozehrání v klidu a nechává nás rozehrát znova. :-D

Takže buď to byla totální neschopnost nebo zlý úmysl. V každém případě to nebyl rozhodčí hodný první ligy (ano, fotbal taky ne) :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018