FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

AC Sparta Praha - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

Re: AC Sparta Praha - FK Teplice

Příspěvekod djrhedy » 27.9.2017 10:00

wochomurka píše:Já určitě nechci obhajovat rozhodčího, ale když jsem viděl zákroky Kroba a Rézy, tak se divim že nebyla červená. Kučera souhlas, faul byl, ale ten let - jestli dostane dodat. trest divit se nebudu.
Jinak souhlasím , nevystřelíš nevyhraješ, to tak prostě je. Je mi jasný že se na Spartě apod. budeme hrát na brejky, ale nemůže být na úprk Vaňous :no:

Předem říkám, že náš výkon byl mizernej, hráli jsme prvních 15 minut a pak to šlo do kopru. Měli jsme spoustu rohů, ze kterých jsme měli něco vytěžit. Takže nesvádím to na rozhodčího, nicméně rozhodčí v tom marastu také hrál podstatnou roli. Pokud Kadlec, Hovorka nebo Štětina hrajou takovou dobu bez žlutý karty, ačkoliv jí všichni měli dostat poměrně hodně rychle, tak to se to pak obráncům hraje. Mimochodem druhej gól padl po "faulu" resp. trestňáku z něj, který se na druhé straně několikrát nepískal, tak co si o tom mám myslet?

Dodatečnej trest za takový filmování by pak musela dostat půlka ligy. Pilař by ho nastoupil preventivně každej druhej zápas. Sorry, kdyby písknul faul a dal Kučerovi žlutou, tak ok. To bych ještě vzal, ale takhle to otočit? A nemůže to dělat zase moc okatě a sázet Rezkovi červenou. Rezek dostal první žlutou jako za co? Drželi se oba dva a Rezek ho odhodil, ok útočný faul, ale žlutá? Za tohle jsem teda moc často žlutou dávat neviděl a to fotbal sleduju 35 let. V kontextu, když předtím Kadlec nedostal kartu za skluz zezadu? Pokud by nedohrál Rezek, co potom Hovorka? Kolik faulů na žlutou udělal, než jí konečně dostal? Čtyři? Krob se jenom přizpůsobil metru, kterej měl rozhodčí na Spartu a ten byl zjevně na jiným levelu než pro Teplice. Štětinovo ragby spojené se zápasem bylo místy velmi vtipné, bohužel se hrál fotbal.

Pak se Sparta diví, že na mezinárodní úrovni jsou její výkony tristní? No tam nepískal Ardeleánu nebo Jílek, že? To samé se týká Plzně a Slávie. Plzni se pomáhá soustavně de facto zápas co zápas. Na mezinárodní scéně je to pak jeden velký výbuch. Z posledních cca 20 zápasů v Evropě vyhráli snad jenom 2 nebo 3 zápasy. Slávii už v lize pomahájí rozhodčí taky pomalu co zápas. Mocně jsem se pobavil, když se včera rozplývali ve studiu LM, jak by to bylo krásné, kdyby místo Apoelu byla Slávie. Tahle umetená cestička díky některým připosraným rozhodčím dělá celému českému fotbalu medvědí službu. Je to jasný, titul z ligy znamená prachy z LM, při současných výkonech sice tak maximálně dva body za remízy. Takže je jedno, že týmy v pohárech budou hrát exkrement, protože jsou z ligy zvyklí na tlačenku, důležitý jsou prachy.

A na výkony rozhodčích se Spartou už jsem značně alergický, v podstatě s ní téměř neexistuje za poslední dobu zápas, kdyby nás rozhodčí neřezali. Že moh dát Rezkovi červenou? Moh, ale při stejným metru by nedohrál Hovorka, Štětina. Ostatně Ardeleánu je prostě servilní hajzl, stačí vzpomenout jeho vymyšlenou žlutou pro Litsingiho při jasném penaltovém faulu na něj v Liberci (v tomto kontextu těžko překvapí ta žlutá na Kučeru) nebo jeho penaltový mariáš v Příbrami, který mu Damková obhájila. Tady je jasné z jakých vod vítr vane. Mimochodem tehdy Litsingimu žlutou kartu odmazali, letos jsem od DK nenašel žádný výstup, že by smazali naprosto nesprávně udělenou kartu Vondráškovi v prvním zápase se Slávii.
djrhedy
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2017/2018