FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - Bohemians 1905

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice - Bohemians 1905

Příspěvekod JirkaXXL » 10.9.2017 17:56

Výkop: 15.9.2017 18:00
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FK Teplice - Bohemians 1905

Příspěvekod JirkaXXL » 11.9.2017 18:03

Přijde mi, že sestava plus - mínus ustálená druhou sezónu začíná být k neprospěchu. Takže si to zkusme pořádně protočit. Na co ty hráče máme?!

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Fillo, Ljevakovič, Suchan, Rezek - Žitný, Šup
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 13.9.2017 14:40

JirkaXXL píše:Přijde mi, že sestava plus - mínus ustálená druhou sezónu začíná být k neprospěchu. Takže si to zkusme pořádně protočit. Na co ty hráče máme?!

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Fillo, Ljevakovič, Suchan, Rezek - Žitný, Šup

:-D Postavit do útoku rovnou dva nezkušené hráče z juniorky? :-D
No třeba bysme Haška zaskočili. Jinak čekám od Betonians zápas tak s jedním gólem maximálně.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.9.2017 19:16

djrhedy píše:
JirkaXXL píše:Přijde mi, že sestava plus - mínus ustálená druhou sezónu začíná být k neprospěchu. Takže si to zkusme pořádně protočit. Na co ty hráče máme?!

Vzato kolem a kolem: proč ne? :idea:

Mladičké útoky Džeko + Fenin nebo Rezek + Rilke také nebyly o mnoho zkušenější, když je trenéři hodili do ligové vody. U útočníků mě zajímá forma, dravost a drzost. Zkušenost je spíš otázka hráčů do defenzivy a výstavby hry.

Samozřejmě, že se můžeme bavit o zkušenosti v koncovce, ovšem jaké máme alternativy? Kanonýra Vaněčka, který každý zápas zazdí dvě - tři tutovky? Červenka je zraněný a koncovku nemá o nic lepší. Čili tady to podle mě nestojí „zkušenost vs. nezkušenost“.

Prostě bych těm ušákům šanci dal. Formu i talent mají. I kdyby měli „jenom“ rozběhat a utahat obranu soupeře pro ofenzivní hráče v záloze.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 14.9.2017 9:47

JirkaXXL píše:
djrhedy píše:

Vzato kolem a kolem: proč ne? :idea:

Mladičké útoky Džeko + Fenin nebo Rezek + Rilke také nebyly o mnoho zkušenější, když je trenéři hodili do ligové vody. U útočníků mě zajímá forma, dravost a drzost. Zkušenost je spíš otázka hráčů do defenzivy a výstavby hry.

Samozřejmě, že se můžeme bavit o zkušenosti v koncovce, ovšem jaké máme alternativy? Kanonýra Vaněčka, který každý zápas zazdí dvě - tři tutovky? Červenka je zraněný a koncovku nemá o nic lepší. Čili tady to podle mě nestojí „zkušenost vs. nezkušenost“.

Prostě bych těm ušákům šanci dal. Formu i talent mají. I kdyby měli „jenom“ rozběhat a utahat obranu soupeře pro ofenzivní hráče v záloze.

No postavit tam rovnou dva od začátku je trochu masakr, jinak ale nejsem proti. Šanci musí dostat. ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.9.2017 18:15

djrhedy píše:Jinak čekám od Betonians zápas tak s jedním gólem maximálně.

asi tak...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 15.9.2017 19:51

nikomu se nechce přispívat...
ani se nedivím, nikdo nechce být vulgární
chybí útočník ale zde se zase najde spousta jeho obhájců
takhle se hře o poháry ani nebude dotýkat..... :no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 15.9.2017 19:58

koukám, že je to tady stejně vlažný jako na Stínadlech. první půle už tradičně chcíplá a bez jiskry. a ve druhý už to nedohoníme. střídáme snaživýho Hyčku a Fillo šlape dvacet minut vodu. bída. Vaňous mizernej. na Spartě dostanem s touhle fazónou šišku :-(
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 15.9.2017 19:58

To já vulgární klidně budu. Jděte s Vaněčkem už do hajzlu!!! Tohle je max druholigovej útočník. Proč nedá na hrot Rezka? Třeba jen na hodinu... pod něj Trubače... To fakt trenér nevidí, že tohle stojí za hovno?

Nejlepší naše (Hyčka a Rezek) vystřídá a sedí tam a čeká až vysedí vejce. Absolutně se mi nelíbí směr, jakým se to zase ubírá, začíná to smrdět Plíškobalem!
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 15.9.2017 20:06

Já budu taky vulgární! Na šmudlání se ve druhý půlce tabulky už vám sere pes!
Po minulý sezoně,jsem doufal v něco lepšího,marně! Poslední krok k pohárům udělat
nedokázali,to jsem blbě kousal,ale 9 bodů ze 7 zápasů už žvejkat nemám sílu!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.9.2017 20:50

Trenéra polít kýblem studené vody, aby se probral :sleeping:

Třeba mu potom dojde, že všechny problémy světa nevyřeší rotací hráčů na levém křídle. Třeba mu dojde, že má víc než cca 14 hráčů, co vesměs používá. Třeba mu dojde, že by taky mohl povolat někoho z juniorky. Třeba mu dojde, že hrát na jednoho útočníka, který navíc pálí šanci za šancí nikam nevede.

Ale na to všechno by to chtělo hodně velkej kýbl :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 15.9.2017 20:58

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 15.9.2017 21:00

Trenér nemá alternativu na střídání!!Když si vezmu,že by na levo hrálNivaldo s Krobem a na pravo Filo tak jsme hodně silný.Akorát Filous sito nemá s kým dát,Vondrášek je jen vynikajicý házeč autu a to je vše.Ale to je jen obrázek vedení a majitelu a s tím se musíme smířit,protože peníze nejsou!! A to je celé.Posily jen na lavičku hraje stejnejch 13 hráču a možnost oživit hru nejde.Na útočníka čekáme už koliklet??Klobouk dolu před trenérem ,ž to kouše,protože karty se hromadej a konec budem lepit jak se dá a ani lidi nechodej,ty auta zatím zrezavěj :-)) Omlovám se všem jsem nasranej :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 16.9.2017 13:00

Ještě k útočníkovi. Včera Tetteh předvedl za zápas víc, jak všichni naši útočníci za 6 kol. To jsme fakt tak špatná adresa nebo není 5M koupit takového útočníka? Nebo třeba loni Ikaunieks z Jihlavy. To přece nejsou hráči za rance! Já tohle fakt nechápu, že tým s ambicema na poháry prostě nemá lepší útočníky jak týmy co budou bojovat o záchranu.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.9.2017 19:39

Mali píše:Ještě k útočníkovi. Včera Tetteh předvedl za zápas víc, jak všichni naši útočníci za 6 kol.

Tetteh mluví česky? :-D

Je sice pravda, že Vaněček dal tři branky, nicméně vzhledem k šancím, do kterých ho spoluhráči dostali, měl být alespoň na dvojnásobku. I bodově by to potom jistě vypadalo jinak. Já si ale nemyslím, že je to jenom o nemožnosti / neschopnosti / neochotě přivést do útoku větší kvalitu nebo konkurenci.

Dobře, žádný kloudný útočník nepřišel. Je to nemilé, ale proč se jenom odevzdaně modlit, že se Vaněček omylem trefí do zařízení? Ta sestava se dá různě přeskládat. Navíc jsou tu mladí hráči v juniorce, kteří prostor prostě nedostanou snad na truc. Kdyby vedle sebe hráli Vaněček a Šup / Žitný, vypadalo by to zase jinak.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 16.9.2017 20:56

JirkaXXL píše:
Mali píše:Ještě k útočníkovi. Včera Tetteh předvedl za zápas víc, jak všichni naši útočníci za 6 kol.

. Kdyby vedle sebe hráli Vaněček a Šup / Žitný, vypadalo by to zase jinak.

Jinak?? Mladý to odmakaji vytvori sance a Vanecek je zazdi.....

:no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.9.2017 17:53

Tomas píše:
JirkaXXL píše:

No, já si spíš představoval, že Vaněček to odmaká, aby pro naše ofenzivní záložníky a druhého útočníka sklepával a podržel míče, otevíral prostoru, odtáhl obránce atd.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 18.9.2017 5:21

JirkaXXL píše:
Tomas píše:
JirkaXXL píše:

No, já si spíš představoval, že Vaněček to odmaká, aby pro naše ofenzivní záložníky a druhého útočníka sklepával a podržel míče, otevíral prostoru, odtáhl obránce atd.

ach tak :-D
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 18.9.2017 9:28

js64 píše:koukám, že je to tady stejně vlažný jako na Stínadlech. první půle už tradičně chcíplá a bez jiskry. a ve druhý už to nedohoníme. střídáme snaživýho Hyčku a Fillo šlape dvacet minut vodu. bída. Vaňous mizernej. na Spartě dostanem s touhle fazónou šišku :-(

Na Spartě? Kde by se to ve Spartě najednou vzalo :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 18.9.2017 9:39

Fotbal dle očekávání, byl to zápas, kdy padne maximálně jeden gól, bohužel jsme všechny šance spálili. Hyčka, břevno Vaněčka, necentr nestřela Vošahlíka. Tetteh měl skončit v šatně 20 minut před koncem za úmyslnou ruku nad hlavou druhá žlutá, místo toho rozhodčí vzápětí otočil faul na Filla a ještě mu dal žlutou. Nevím, co jinak předvedl, protože Bohemka se dostala do jediné šance, což je s podivem, protože necháváme občas soupeře bez přístupu k hráčům kombinovat až do 16ky. Srovnejte s tím, jak proti nám hrají soupeři a nedají nám od půlky ani dýchnout. Jinak ovšem rozhodčí pískal dobře.

Smejkal mě ovšem vytočil tím, že nevyužil třetí střídání a chystal si ho na 92.minutu. Proč proboha. Dát tam Suchana, mohlo to být ještě zajímavé, i Trubač to oživil. Měl by si uvědomit, že tenhle konzervativismus je prostě na škodu. Nechávat Suchana pro juniorku je docela velkej luxus. Mimochodem na Trubačovi a Královi je vidět, že tihle hráči nejsou zasažení našim úžasným systémem rozehrávání do stran. Oba se to snaží táhnout dopředu, což je velký PLUS. Krob mě taky nasral, místo přihrávek Trubačovi po křídle to třikrát alibisticky poslal zpátky dozadu, přitom jsme mohli jít do slušného protiútoku. Tak aspoň jedno pozitivum ze zápasu je, že konečně máme zápas s nulou na kontě inkasovaných gólů.
Ale to je trochu hořká příchuť.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.9.2017 19:01

S tim pozdnim (ne)stridanim me nas trener sere dlouhodobe. K utkani jsem nic nepsal, protoze jsem byl vykonem zcela otraven. Nuda, sed, prumer. Vanecek otresnej.
NIN
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018