FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - FC Vysočina Jihlava

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice - FC Vysočina Jihlava

Příspěvekod JirkaXXL » 22.8.2017 11:12

Alespoň 3:0 plus několik dalších gólovek a ofenzivní nenažranost. Potom možná odpustím ty poslední zbytečné remízy s Jabloncem a Baníkem.

Vošahlíka prosím na tribunu. Nabízím se, že mu budu dělat společnost, jestli se trenér obává, že by mu tam bylo smutno.

:-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FK Teplice - FC Vysočina Jihlava

Příspěvekod Katka » 22.8.2017 23:02

Grigar - Král, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Fillo, Suchan, Rezek - Vaněček

Na střídačku aktuálně určitě místo dlouhodobě nepoužitelných hráčů jako je Hyška a Vošahlík.
patří gólový Dominik Šup a i někteří další hráči excelentně hrající juniorky. Ale mám pocit, že s návratem Hejkala a rozdílných herních systémů v ligovém mužstvu a juniorce je teď cesta do áčka ještě více trnitá než v minulosti.
Katka
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.8.2017 6:12

Katka píše:Grigar - Král, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Fillo, Suchan, Rezek - Vaněček

Na střídačku aktuálně určitě místo dlouhodobě nepoužitelných hráčů jako je Hyška a Vošahlík.
patří gólový Dominik Šup a i někteří další hráči excelentně hrající juniorky. Ale mám pocit, že s návratem Hejkala a rozdílných herních systémů v ligovém mužstvu a juniorce je teď cesta do áčka ještě více trnitá než v minulosti.

V podstatě se vším souhlas. Hráči za druhou půli v Ostravě zaslouží pořádně provětrat. Šup na lavičku klidně. :applause:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.8.2017 17:39

Ja se obavam, ze uvidime Vosahlika zase v zakladu... A nedejboze, aby dal zase z naky dorazky gol, tak ho tam budeme vidavat az do zimy :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 27.8.2017 8:17

Nemá cenu se tady vrtat do trenéra akorát ho otrávíme a skočí nám po něm konkurence.
Vošáhlík má prostě důvěru trenéra a je na nás fanoušcích aby sme zněj vymáčkli lepší výkony - co si budeme namlouvat Vošáhlík prostě není Nivaldo tam to bude mít ted těžký každej - třeba Suchan proti Jablonci děs a hrůza zlatej Vošáhlík.
Mě akorát mrzí že uplně zmizel Martirosyan to by byl post pro něj - rychlej a poslouchá ho balon - bohužel v Čechách obecně tyhle hráče nikdo nechce i to je ale důvod proč v Evropě vždycky dostaneme naloženo - rozdílový hráči se tady nepěstujou.
Bacha přijede Zoubele s Rosou a k nim Kopecký - očekávám urputnej zápas jako s Jabloncem to znamená presink a minimální prostor pro Filla s tim že budou vyrážet do protiutoků přes ofenzivní beky Vondráška s Krobem - sme přečtený Klucký nás posledně rozebral do posledního šroubku ale co já chci vítězství minimálně o 2 branky ale hlavně at padaj goly at to není taktická nuda jak s Jabloncem kde sme snad za 90 minut nevystřelili na bránu samozřejmě kromě pentle.
Hrrr na ně a body zůstanou doma.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.8.2017 22:29

Ciwe, půlnoc na krku a tady nikdo, to je nekázeň, pak mám vyhrát auto, když nechodíte na fotbal! Nebo zpytujete svědomí, že jste řvali "Hovado!" na sudího, co nám daroval pendu? Ani žádný podrejvání autority korejský vlády? Ciwe, asi jsou všichni spokojený, že sme trhli Spartu a už přemejšlej, co budou dělat zejtra v práci.
:-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 28.8.2017 5:59

Kozel píše:Ciwe, půlnoc na krku a tady nikdo, to je nekázeň, pak mám vyhrát auto, když nechodíte na fotbal! Nebo zpytujete svědomí, že jste řvali "Hovado!" na sudího, co nám daroval pendu? Ani žádný podrejvání autority korejský vlády? Ciwe, asi jsou všichni spokojený, že sme trhli Spartu a už přemejšlej, co budou dělat zejtra v práci.

vyhrálo se, není na co nadávat. to je logický :giggle:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 28.8.2017 6:08

js64 píše:
Kozel píše:Ciwe, půlnoc na krku a tady nikdo, to je nekázeň, pak mám vyhrát auto, když nechodíte na fotbal! Nebo zpytujete svědomí, že jste řvali "Hovado!" na sudího, co nám daroval pendu? Ani žádný podrejvání autority korejský vlády? Ciwe, asi jsou všichni spokojený, že sme trhli Spartu a už přemejšlej, co budou dělat zejtra v práci.

Tak Vošahlík nebyl v základu, takže všichni podlehli uspokojení :-D Sudí dost přehlížel žluté fauly Vysočiny. Hronek neměl dohrát. Tohle z jeho strany bylo úplně zbytečné hrocení situace. Stejně jako nesmyslná žlutá pro Ljevakoviče. Jinak ale si myslím, že by Smejkal neměl čekat tak dlouho se střídáním.
Ale na chvilku jsme byli nejlépe střílející mužstvo ligy a to potěší, než se před nás dostala protěžovaná Plzeň.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 28.8.2017 7:02

djrhedy píše:
js64 píše:

Tak Vošahlík nebyl v základu, takže všichni podlehli uspokojení :-D Sudí dost přehlížel žluté fauly Vysočiny. Hronek neměl dohrát. Tohle z jeho strany bylo úplně zbytečné hrocení situace. Stejně jako nesmyslná žlutá pro Ljevakoviče. Jinak ale si myslím, že by Smejkal neměl čekat tak dlouho se střídáním.
Ale na chvilku jsme byli nejlépe střílející mužstvo ligy a to potěší, než se před nás dostala protěžovaná Plzeň.

já bych možná jen doplnil, že Jihlava byla docela těžkej soupeř. určitě těžší než třeba Dukla. hráli fotbal, žádnej beton. naopak my /už trochu tradičně-bohužel/ vlažnější rozjezd. jakoby nikdo nechtěl jít do vápna. souhlas s kritikou Šmejkala ohledně střídání. od stavu 2-1, kdy Jihlava chtěla vyrovnat, se střídání Vaněčka za brejkovýho Červenku hodně nabízelo, navíc už jsme trochu šlapali vodu /Fillo/. potěšil mě Alex, hrál hodně s přehledem /i když teda při tom gólu je tam Klíma povodil slušně/. Rezkovi jsem ten druhej gól po těch rugbyových nákopech přál. celkově :up:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 28.8.2017 14:03

js64 píše:
já bych možná jen doplnil, že Jihlava byla docela těžkej soupeř. určitě těžší než třeba Dukla. hráli fotbal, žádnej beton. naopak my /už trochu tradičně-bohužel/ vlažnější rozjezd. jakoby nikdo nechtěl jít do vápna. souhlas s kritikou Šmejkala ohledně střídání. od stavu 2-1, kdy Jihlava chtěla vyrovnat, se střídání Vaněčka za brejkovýho Červenku hodně nabízelo, navíc už jsme trochu šlapali vodu /Fillo/. potěšil mě Alex, hrál hodně s přehledem /i když teda při tom gólu je tam Klíma povodil slušně/. Rezkovi jsem ten druhej gól po těch rugbyových nákopech přál. celkově :up:

Hlavně Král i Trubač mají výborný tah na branku. Kolmice a zpracování do středu hřiště směrem k bráně. :up2: Máme mezi nejlepšími střelci ligy tři hráče :up2: :up2: :up2:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 28.8.2017 15:35

Jinak fotbal zoufalej z obou stran
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 29.8.2017 5:50

napsty píše:Jinak fotbal zoufalej z obou stran

zoufalej fotbal? no nevim.
první půle trochu nuda, ale druhá? tři góly....
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 29.8.2017 10:01

Na to že přijela Jihlava, tak fotbal dobrej. Penalta nám ale byla darována.

Za mne nejlepší Lexa + Rezek, hodně finálních věcí měl Fillous. Naopak Trubač si mi absolutně nelíbil.

A to nestřídání vážně nechápu :suicide:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.8.2017 11:16

Mali píše:Na to že přijela Jihlava, tak fotbal dobrej. Penalta nám ale byla darována.

Za mne nejlepší Lexa + Rezek, hodně finálních věcí měl Fillous. Naopak Trubač si mi absolutně nelíbil.

A to nestřídání vážně nechápu :suicide:

Míč šel do brány nebo na bránu a trefil ruku. Pro mne jasná penalta, nedával bych ale ŽK. Ostatně na jaře komise hodnotila, že při podobné situaci s Příbramí, kdy míč trefil také ruku a dokonce střela nešla na bránu (podle komise prý ano) se proti nám měla kopat penalta.

Trubač patřil k nejlepším na hřišti. Naopak Král tam měl ještě pár věcí, který bude muset dopilovat, gól šel taky přes něj a pár nejistot tam hlavně ze začátku ještě bylo, až se tohle doladí, tak to bude TOP hráč ligy.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 29.8.2017 11:20

napsty píše:Jinak fotbal zoufalej z obou stran

Tak se koukej jenom na top týmy Premier League nebo Ligu mistrů, pro tebe jinak bude všechno zoufalý. :-P

Mimochodem, kdy naposledy jsme měli tři střelce na prvním místě střelecké tabulky? Asi nikdy... :-D
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.8.2017 17:20

Dva góly na zápas je asi dlouhodobej průměr, odpovídající 5. místu, když uvážíme, že dlouhodobý průměr je 2,4 gólu na zápas.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.8.2017 19:25

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 29.8.2017 19:38

JirkaXXL píše:http://fotbal.idnes.cz/rozhodci-hrubes-spravne-neodpiskal-penaltu-pro-banik-pd5-/fotbal.aspx?c=A170829_172216_fotbal_vp2

Asi to věděl, protože pak měl desetiminutovku na zabití. Ještě, že nevyhodil Ljevu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.8.2017 16:34

Se zpozdenim:
- utkani se me libilo, sluselo by mu vic 5:2
- pozdni stridani nechapu, ale to se uz tady probiralo
- pochvala pro tym jako celek :up:
- Jihlava nehrala vubec spatne. Libil se me cely polocas ten strelec Klima a pak ten mladej pravej bek. Ten byl vybornej :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.8.2017 17:41

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomáš » 31.8.2017 8:12

První půle nuda takovej přáteláček - 2 půle až na tu darovanou pentli kterou já neviděl a to je co říct protože já ji vidim vždycky - preventivně taky nuda snad až posledních 15,10 minut konečně vypadalo jako ligovej fotbal a to je dle mýho názoru prostě špatně.
Absolutně není snaha soupeře zatlačit - přehrát a ani se nedivim když Kučera tvůrce hry vrací balon obráncům a nebo ho přímo dává soupeři to je prostě blbě.
Ano 3 goly padly - máme 3 body ale ten odchozenej poločas to je bída.
Král za 1 sice má prsty u golu soupeře ale pořád tam byly ještě 2 hráči co to mohli zamést ale hlavně chtěl hrát což se o Kučerovi říct nedalo - ten se probral až posledních 15 minut.
To nasazení se musí zlepšit žrát trávu jak říkal Franz.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 31.8.2017 22:07

Tomáš píše: To nasazení se musí zlepšit, žrát trávu jak říkal Franz.Tom

Franz uz toho nakecal... :suicide: Nas pes, kdyz zere travu, tak se pak vzdycky zebleje. To bych na hristi videt nechtel :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.9.2017 17:26

NIN píše:
Tomáš píše: To nasazení se musí zlepšit, žrát trávu jak říkal Franz.Tom

Franz uz toho nakecal... :suicide: Nas pes, kdyz zere travu, tak se pak vzdycky zebleje. To bych na hristi videt nechtel :-P

:giggle:

Tady je důležitější obsah sdělení než forma. Rovněž si myslím, že někteří hráči by mohli více kopnout do vrtule. S Duklou to bylo ono. Potom proti Jablonci a Jihlavě jsem už tem „hlad po krvi“ postrádal. U některých ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Zpět na Sezóna 2017/2018