FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FC Baník Ostrava - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FC Baník Ostrava - FK Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 14.8.2017 1:59

Takže v sobotu Baník Ostrava / Vítkovice. Snad šofér autobusu trefí :giggle:

Třeba se trenér po „analýze“ inspiruje: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Fillo, Trubač, Rezek - Červenka

:up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FC Baník Ostrava - FK Teplice

Příspěvekod djrhedy » 17.8.2017 6:08

Instalace Trubače a Suchana od začátku by možná byla na místě. Osobně bych kromě Vošhlíka, klidně posadil Filla. Ale počkáme na analýzu trenéra :giggle:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.8.2017 8:19

djrhedy píše:Ale počkáme na analýzu trenéra :giggle:

Jakože třeba Vošahlíka nahradí Hyčka?! :-P

Myslím, že z toho dělá tentokrát zbytečně velkou vědu, jestli si opravdu smolí nějakou sáhodlouhou analýzu. Spíš to bylo odbytí novinářů ...

Letos nevidím systémový problém, nýbrž výhradně personální. Nevím, čím si Vošahlík zasloužil takovou důvěru, že při současné formě hrál základ ve všech čtyřech dosavadních soutěžních zápasech. Nějaké fráze o práci na tréninku neberu, protože za tu se ligové body nedávají. Prostě mu to nejde. Na lavičce čekají další. Nedělal bych z toho vědu. Takhle na něj akorát trenér nasazuje obecenstvo a vznikají zbytečné emoce.

Potom se můžeme bavit o nějaké rotaci hráčů v základu. Nemyslím si, že stabilizovaná sestava nutně znamená pořád tu samou jedenáctku. To jsme potom i hrozně čitelní pro soupeře. Navíc každý chce hrát, takže zdravá konkurence a menší rotace hráčů je podle mě ku prospěchu. Takhle však spíš z toho relativně širokého kádru budeme sklízet spíš ty negativní aspekty.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 17.8.2017 16:58

JirkaXXL píše:Spíš to bylo odbytí novinářů ...

Myslím, že utřel Davida Kalvase. To svědčí o tom, že mu Kovi ještě nevysvětlil kdo je kdo. Protože bych řekl, že víc pro Stínadla dělá už jen Franta Bílek. A vzhledem k tomu, jak i tuto situaci vytěžili nepřítomní pisálci, bych řekl, že by trenér měl ubrat páru a i to nic, co pustí ven, by měl zabalit do přemýšlivějšího obalu, aby nezačal být trapný. Arsene Wenger to rozhodně není.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.8.2017 20:29

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Spíš to bylo odbytí novinářů ...

Myslím, že utřel Davida Kalvase.

Ano. Prostě uražená ješitnost. David se ho přitom ptal dost zaobaleně a diplomaticky. :no:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 17.8.2017 20:42

JirkaXXL píše:Takže v sobotu Baník Ostrava / Vítkovice. Snad šofér autobusu trefí :giggle:

Třeba se trenér po „analýze“ inspiruje: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Fillo, Trubač, Rezek - Červenka

Trubac v priprave zahral dobre nalevo. V prostredku je neviditelnej.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 17.8.2017 20:52

JirkaXXL píše: ...Nevím, čím si Vošahlík zasloužil takovou důvěru, že při současné formě hrál základ ve všech čtyřech dosavadních soutěžních zápasech. Nějaké fráze o práci na tréninku neberu, protože za tu se ligové body nedávají. Prostě mu to nejde. Na lavičce čekají další. Nedělal bych z toho vědu. Takhle na něj akorát trenér nasazuje obecenstvo a vznikají zbytečné emoce.

Smejkal evidentne podcenuje emoce "narocneho" teplickeho publika. Ted kdyz Vosahlik stridal, bylo ticho jak v kostele a nevidel jsem jedineho cloveka zatleskat. Pokud tahle protekce bude trvat, priste uz se bude piskat... Tou zatvrzelosti zbytecne stve proti sobe publikum. Ze hraje Vosahlik od zacatku kulovy vidi vsichni a presto ma stale duveru. Na tom nic nezmeni ani kdyby dal v Ostrave gol.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.8.2017 23:20

NIN píše:
JirkaXXL píše: ...Nevím, čím si Vošahlík zasloužil takovou důvěru, že při současné formě hrál základ ve všech čtyřech dosavadních soutěžních zápasech. Nějaké fráze o práci na tréninku neberu, protože za tu se ligové body nedávají. Prostě mu to nejde. Na lavičce čekají další. Nedělal bych z toho vědu. Takhle na něj akorát trenér nasazuje obecenstvo a vznikají zbytečné emoce.

Smejkal evidentne podcenuje emoce "narocneho" teplickeho publika. Ted kdyz Vosahlik stridal, bylo ticho jak v kostele a nevidel jsem jedineho cloveka zatleskat. Pokud tahle protekce bude trvat, priste uz se bude piskat... Tou zatvrzelosti zbytecne stve proti sobe publikum. Ze hraje Vosahlik od zacatku kulovy vidi vsichni a presto ma stale duveru. Na tom nic nezmeni ani kdyby dal v Ostrave gol.

Mě teda Vošahlík sejří, jak dokáže zadrbat nadějně rozehraný akce. Předfinální fáze je u něho tragická. Tvrdě bych po něm požadoval hru na dva doteky a volnost by měl až ve vápně. Na druhou stranu obranný úkoly si plní a to je podle mně to, co ho v sestavě drží.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 18.8.2017 19:29

JirkaXXL píše:Takže v sobotu Baník Ostrava / Vítkovice. Snad šofér autobusu trefí :giggle:

Trubač ani Červenka do základu nepatří. Jediná dvě místa, která jsou diskutabilní jsou: Vondrášek a Vošahlík.
Vošáhlik je venku lepší než doma. Vondrášek střídá dobré okamžiky s katastrofálními. Párkrát mu to vyšlo, ale na špičku 1.ligy nemá.
Proti Jablonci hořel i Krob, ale toho už si trenéři srovnájí.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 18.8.2017 20:04

Vondrášek si odehraje svoje. Ukažte mi ligového obránce, který hraje bez školáckých chyb. Občas nějakou tu minelu dozadu ve většině zápasů bohatě vynahradí spolupráce pravé lajny dopředu.

Vošahlík se topí a trenér mu nechce hodit záchranný kruh (místo na lavičce). To mi připomíná, když mě děda učil plavat. S Krobem na beku je hřích tu levou stranu zazdít záložníkem, který formu viděl naposledy, když doma pekli bábovku.

S útokem je to těžké. Kde nic není, ani smrt nebere. Jenže kde brát? Pro většinu klubů v lize je útok bolavým místem. Včetně rozmařilé Sparty a Slavie.

Kozel píše:Na druhou stranu obranný úkoly si plní a to je podle mně to, co ho v sestavě drží.

No samozřejmě. Česká trenérská škola. Když ofenzivní hráči dobře nebrání, to je špatné. Když ofenzivní hráči hrají kulové do ofenzivy, to zase tolik nevadí. Vždyť ofenziva je jenom taková nadstavba ...

Alda píše:Trubač ani Červenka do základu nepatří.

A Vošahlík a Vaněček teď ano? To jsou totiž konkurenti na jejich posty :no:
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 18.8.2017 20:26

Vondy měl slabší jen druhý poločas s jabkama, jinak hrál zatím nad svůj standard. Vaněček taky pár gólů dal a pomáhá i v mezihře. Nutná změna je jen Vošahlík... Netřeba panikařit
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.8.2017 7:06

Ettiene píše:Vondy měl slabší jen druhý poločas s jabkama, jinak hrál zatím nad svůj standard. Vaněček taky pár gólů dal a pomáhá i v mezihře. Nutná změna je jen Vošahlík... Netřeba panikařit

Vondy je letec. A to i dozadu. Ukažte mi hráče, který má víc záskoků na brankový čáře za Grigara a stopery.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 19.8.2017 8:25

Vondyho mám jinak rád, ale stále mám pocit, že mu to myslí víc dopředu.Zasah na brankové čáře není argument. Ve předu se dostává hodně do hry a většinu míčů přihrává nepřesně. Kdyby se aspoň občas tlačil do zakončení.Pamatujeme, že uměl vystřelit ž 15-20 m.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.8.2017 11:53

Alda píše:Zasah na brankové čáře není argument.

:-O
Nepamatuju se kdy naposled jsem byl spokojen jako divák s útočnou hrou, když jsme museli doma otáčet zápas. pokud mě paměť neklame, tak ještě proti Slovácku s žolíkem Liborem Doškem.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 19.8.2017 15:04

:yes: sestava
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 19.8.2017 17:02

Dnes jsem kritizoval Vondyho, a on skvěle nahrál na 1. gól. Tak to má být. Vaněček ukazuje, proč je v základu. :up2:
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.8.2017 17:16

Dobre chrapou. Fillo dnes snad ani jednou nenahral presne...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 19.8.2017 17:34

Jsme jak parta pitomců.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.8.2017 17:43

Kucera to same co Fillo. Ja nechapu, proc nestrili ze stredni vzdalenosti. Porad si to smudlaj az do vapna. Druhej polocas otres. Od doby co vyndal Rezka, tak dopredu hrajeme kulovy.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 19.8.2017 18:02

Hodně podpbný 2. půli v pohàru. V pohodě vedeme a hrajeme to jako přátelák. Nechápu Jeřabkovo vlastenec. Přece věděl co dělá. Další gól obligátní hrubka Vondráška. Třetí gól ofsajd nebyl protože to šlo od našeho.
V těchto zápasech se přichází o dobré umístění ne se Spartou nebo Plzní. Tady vyhraje každý
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.8.2017 18:09

Tohle mely byt tri body. Banik bude hrat o sestup.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.8.2017 14:33

http://www.fkteplice.cz/zapas.asp?id=Os ... -3-0-2-647

To je propaganda jako z KLDR :-P

Krásný zápas, jako se píše, to pro teplické fanoušky podle mě vážně nebyl. Ale musí se nechat, že je kumšt zadělat na jasné vítězství, ale ještě to stihnout natolik pohnojit, že se v poslední minutě tetelíte z vydolovaného bodu.

PS: Vošahlík trenérovi myje auto nebo co, že má takovou tlačenku?!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 21.8.2017 6:10

Alda píše:Hodně podpbný 2. půli v pohàru. V pohodě vedeme a hrajeme to jako přátelák. Nechápu Jeřabkovo vlastenec. Přece věděl co dělá. Další gól obligátní hrubka Vondráška. Třetí gól ofsajd nebyl protože to šlo od našeho.
V těchto zápasech se přichází o dobré umístění ne se Spartou nebo Plzní. Tady vyhraje každý

Každý? Tak proč tam Slavia (kandidát na titul) nevyhrála a nevstřelila ani gól? ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.8.2017 6:16

Alda píše:Vondrášek střídá dobré okamžiky s katastrofálními. Párkrát mu to vyšlo, ale na špičku 1.ligy nemá.

Hmm, totéž by se dalo říct o Fillovi, navíc těch zoufalých přihrávek má obvykle za zápas daleko víc než Vondy, kterej si je už z principu nemůže moc dovolit, na rozdíl od Filla, za kterým vždycky někdo ještě je.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.8.2017 6:48

djrhedy píše:
Alda píše:Hodně podpbný 2. půli v pohàru. V pohodě vedeme a hrajeme to jako přátelák. Nechápu Jeřabkovo vlastenec. Přece věděl co dělá. Další gól obligátní hrubka Vondráška. Třetí gól ofsajd nebyl protože to šlo od našeho.

Každý? Tak proč tam Slavia (kandidát na titul) nevyhrála a nevstřelila ani gól? ;-)

Mimochodem vyhraje tam Sparta, která teď horko těžko vyhrává doma? nebo Boleslav? No snad jedině Plzeň s Julínkem, ta potřebuje venku rozhodčího i na poslední Jihlavu. Tenhle proplzeňský hajzl už zase úřadoval podobně jako s námi na jaře. Těžko jim pak fandit v pohárech, když si v lize pomáhají kolo za kolem rozhodčími.

Ještě pro pobavení, ve Zlaté píšťalce dostal minule Příhoda nižší známku (6) než rozhodčí v Plzni (8 - nejlepší známka kola) , který se třikrát zmýlil, jistě čirou náhodou však vždy ve prospěch Plzně a to dvakrát neudělením karty Plzni a jednou nesprávně udělená karta pro Olomouc. Podle všeho se zdá, že Plzeň neinvestovala do kádru, ale do rozhodčích...

Ze zápasu v Ostravě mám smíšené pocity, potřebujeme výhru z venku a tohle je spíš ztráta po průběhu první půle. Mimochodem v poločase byl kurz na výhru Ostravy 29. :-D Kontaktní gól byl zbytečný, ale bohužel jsem si koledovali už na konci první půle. Jinak nechápu, proč nebyl Vaškův střet s Fillem pískán jako faul na Filla, ten tam byl jasně dřív. Mám pocit, že pak rozehrávala Ostrava, to mi tedy hlava nebere.

Pozitivní je, že máme druhý největší počet vstřlelených gólů, to je vzhledem k tomu, jak tu všichni pomlouváme útok, nanejvýš překvapivé ;-) A Vaněček je nejlepší střelec s Lafatou ;-)
Fillo má nejvíc bodů, Krob nejvíc asistencí :up:
http://www.hetliga.cz/statistiky-lidri?unit=1
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.8.2017 22:55

djrhedy píše:Každý? Tak proč tam Slavia (kandidát na titul) nevyhrála a nevstřelila ani gól? ;-)

No fuj, srovnávat nás s tou sešívanou chátrou. :suicide:
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.8.2017 11:23

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Alda » 22.8.2017 16:09

djrhedy píše:

A vona Slavie někde vyhrála? Teplice měly vyhrát 3: 0 kdyby 2. půli neodflákly. Nikdo mi nevymluví, že vlastenec byl výsledkem podcenění situace a 2. branka lajdáctví našeho pravého beka kterej nechal Hrubého trestuhodně v klidu hlavičkovat.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 22.8.2017 16:17

Souhlas, že rozhodování v lize je absolutní špína.Pokud nebude nějaký šíbr hájit zájmy TFK, bude to furt stejný. Faul od Fila samozřejmě nebyl a navíc to bylo mimo vápno. Měl se kopat volný přímý kop proti Ostravě. Naproti tomu 3. gól byl v pořádku přihrávka šla od našeho hráče.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.8.2017 6:08

Alda píše:
djrhedy píše:

A vona Slavie někde vyhrála? Teplice měly vyhrát 3: 0 kdyby 2. půli neodflákly. Nikdo mi nevymluví, že vlastenec byl výsledkem podcenění situace a 2. branka lajdáctví našeho pravého beka kterej nechal Hrubého trestuhodně v klidu hlavičkovat.

;-) Tak čínský cirkus bude hrát asi o titul. Nicméně momentálně bez pomoci rozhodčích není schopen vstřelit gól. I ta jejich druhá penalta proti Jihlavě neměla být, neboť byla po jasném faulu Škody. Tak za druhou půli vyjma vyrovnávacího gólu se fakt chválit nemůžeme, to nikdo netvrdí, tohle je pro***** vítězství jako loni v Příbrami. :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.8.2017 17:42

JirkaXXL píše:http://www.fkteplice.cz/zapas.asp?id=Ostrava-Teplice-3-3-0-2-647

To je propaganda jako z KLDR :-P

Ja to nedocetl ani do pulky ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 27.8.2017 7:58

Já souhlasim s Kovim fotbal je o golech o ty jde hlavně a v tomhle zápase jich padlo 6 já říkám nádhera - diváku bav se.
Fotbal je o chybách kdyby tam žádný chyby nebyly tak by to byla nuda a všechno skončilo 0:0 bavilo by to někoho mě teda né.
Ale jak padaj goly tak sem maximálně spokojenej - hlavně aby vydržela střelecká forma.
Jen houšt a větší kapky - olé
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018