FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - FK Jablonec

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2017/2018.

FK Teplice - FK Jablonec

Příspěvekod JirkaXXL » 10.8.2017 21:19

Náročný teplický fanoušek si žádá tři body :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: FK Teplice - FK Jablonec

Příspěvekod Tomáš » 11.8.2017 6:55

Já taky žádám 3 body a popravu Galacticos se vším všudy.
Se divim že ten klub už nesesadili do oblastního přeboru když se veřejně ví že je podporovanej ze špinavých peněz nás všech a to sem to napsal ještě hodně mírně.
HRRRR NA NĚ
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 11.8.2017 7:16

Poněkud zavádějící tvrdit, že veřejné finance =daně nás všech jsou špinavé. Špinavé jsou hry státních úředníků a na ně navázaných podvodníků, kteří ty prachy rozdělují tak, jak to předvádí současná vládní garnitura. Jsou země, kde ukrást veřejné finance znamená delikt srovnatelný co do trestní sazby s úkladnou vraždou. Hlasuju pro totéž.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 11.8.2017 7:22

Souhlas, že je potřeba jakýmkoli způsobem vyhrát a jet tuším do Ostravy jako 6bodovy tým z horní poloviny tabulky. Doufám, že herní propadák 2. půle poháru na nás nezanechal následky a že zle pokopanej Kučera bude fit.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 13.8.2017 17:29

Bohužel herní marasmus 2. půle poháru pokračoval i v lize, jak jsem se obával.Bod je za těchto okolností zlatej i když nezaslouženej.
Potřebujeme se herně chytit, proč ne venku.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.8.2017 17:34

K zapasu :
- pomerne zajimave utkani se spoustou nepromenenych sanci
- Jablonec vic nez vyrovnanym souperem
- za ztratu bodu muzeme podekovat ostudne minele Vondraska (tohle proste ligovy hrac nemuze udelat) a trenerovi, ktery neskutecnym zpusobem prehlizi Vosahlikovo neuveritelne trapne vykony. Ten mel jit dolu uz o puli a v dalsim zapase bych hodne zvazoval, zda ma vubec na lavicku ...
- nejlepsim hracem v nasem tymu Susnjar. Ten kluk roste zapas od zapasu a jednou bude hrat v evropskych top tymech :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.8.2017 18:12

Dopředu jsem tušil těžký zápas a cítil ve vzduchu remízu, ovšem stejně jsem zklamaný a rozladěný. Ani ne tak z výsledku, ale ze hry.

Po první půlce jsem doufal v časnější střídání do ofenzivy jalových hráčů, když na lavičce seděli Trubač, Suchan a Červenka. Já bych klidně prvně sáhl do sestavy v poločase. Nebo nejpozději v té 50. – 55. minutě, když se obraz hry zas tak moc neměnil.

(Další) věc, kterou nechápu: hrajeme doma jen na bod. Do konce pár minut nebo spíše desítek sekund. A naši se plouží pro míč k rozehrání sotva vycházkovým tempem. To jako byla spokojenost s bodem z domácího prostředí? Rada se snad vrátil?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 13.8.2017 20:06

Mě se fotbal líbil. Jablonec, dosud bez vítězství, hrál hodně nahoře, prakticky to, co my venku. Dělalo nám to potíže a museli jsme hlídat zadní vrátka. Škoda, že jsme v záloze brzy opustili kombinaci ze začátku první půle. Taky jsme si neměli nechat tolik nakopat a přitvrdit. U Vošahlíka všechno končí. On už prvním dotykem nemyslí na kombinaci, ale hned to zadrbe. Jak ho vystřídal ten mladej Trubač, hned se hra nalevo zrychlila.
Nevěřil jsem, že srovnáme, takže jsem nakonec za bod rád. Jenže jsme ve ztrátě, 4 body ze tří zápasů, to na 5. fleka na konci zatím není.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.8.2017 22:14

Kozel píše:U Vošahlíka všechno končí. On už prvním dotykem nemyslí na kombinaci, ale hned to zadrbe. Jak ho vystřídal ten mladej Trubač, hned se hra nalevo zrychlila.

Proto mě překvapuje, nakolik si trenér na tiskovce za sestavou stál. Jak moc dokáže být skromný, tak moc dokáže být tvrdohlavý. Vošahlík byl na vyndání po každém z těch tří zápasů. Dnes ovšem kouč zaspal s vyndáním více hráčů.

Za zvážení taky stojí, jestli Rezek a Fillo mají hrát v tomhle postavení. Přišlo mi, že si často překáželi. K Rezkovi by mi pilování lajny vlevo sedělo víc. V záloze je celkem přetlak, takže Vošahlíka bych zkusil spíše jako alternaci do útoku.

Kozel píše:Nevěřil jsem, že srovnáme, takže jsem nakonec za bod rád.

Já věřil v obrat. Času bylo dost a střídání pomohla. Proto jsem totálně nechápal, že se naši v závěru nikam nehoní. K vhazování a rohům se měli jako lačný ke stolici. Jakože doma bod dobrý? Safety first? Toho tu už bylo dost. O páté místo se tímhle stylem nehraje.

No, my jsme vůbec nedali soupeři moc znát, kdo že to hraje doma ... :no:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 14.8.2017 2:11

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 14.8.2017 9:34

Alda píše:Bohužel herní marasmus 2. půle poháru pokračoval i v lize, jak jsem se obával.Bod je za těchto okolností zlatej i když nezaslouženej.
Potřebujeme se herně chytit, proč ne venku.

Marasmus? :-D Nesmysl. Marasmus bylo jaro za Vavrušky, ne to včera. Výkon samozřejmě nebyl ideální, ale šancí bylo i tak dost. Vošahlík si sice odvádí směrem dozadu svoje, ale dopředu byl jalový a měl být střídán mnohem dříve. Fillo střídá skvělé momenty s naprosto špatnýma. Při jednom útoku v první půli odmítl běžet a ať si Vondrášek udělá ty hráče sám :down: V zápase měl tři šance a pokaždé to poslal mimo bránu. Jablonec nás uběhal, což mě tedy dost překvapilo. Na druhou stranu kádr má Jablonec docela nabitý, asi ještě zbylo Peltovi něco z dotací. :-P

Šušnjar sice dobrý, ale na druhou stranu, ten prostor, který ustupující obrana nechávala několikrát hráčům z Jablonce se nám málem vymstil (gól a břevno). Jestli jste si všimli, tak naši útoční hráči byli okamžitě přistoupení, zatímco my jsme nechávali tvořit Jablonec často až po velké vápno. Pokud by lépe stříleli, příště se to nemusí vyplatit.

Rezek taky hodně kazil a příchod Trubače, Suchana i Červenky hru docela pozvedl. Směrem k Ostravě podle mne jasný signál, že základní sestava by se měla pozměnit.
Jinak Příhoda jeden z nejlepších výkonů rozhodčích tady :up:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.8.2017 9:42

JirkaXXL píše:Proto jsem totálně nechápal, že se naši v závěru nikam nehoní. K vhazování a rohům se měli jako lačný ke stolici. Jakože doma bod dobrý? Safety first? Toho tu už bylo dost. O páté místo se tímhle stylem nehraje.

No, my jsme vůbec nedali soupeři moc znát, kdo že to hraje doma ... :no:

Naprostý souhlas, dva body navíc jsme si nezasloužili, už tímhle přístupem v závěru, kdy to raději na "jistotu" hodíme z autu dozadu, kde to obrana rozehrává pod tlakem na poslední chvíli. Celkově mi výkon přišel tak na 80%, máme na víc. A my včera hráli o postup na třetí místo. Promarněná šance :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod sanborn » 14.8.2017 10:43

První půle se mi líbila,ale druhý poločas už mi přišel spíš v režii Jablonce.Hráli jsme na remízu? Bylo veliký štěstí,že Hubschman udělal klukoviny a nadělil Teplicím penaltu. kyž už se hraje na remízu,měli by hráčia spoń při bránění přistupovat k soupeři aktivněji což se nedělo při špatném odkopu Vondráška a ani při přehození Grygara,kdy nás zachránila tyč.
sanborn
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 14.8.2017 10:56

jj. v podstatě souhlas se vším přede mnou. bylo to včera takový "profesorský"
jakoby jim chyběla kapku agresivita. Fillous mi přijde, jakoby se vnitřně pral mezi nasraností za zhacený odchod a profi přístupem, ale výkon spíš horší. stejně tak zůstal za očekáváním Ljeva i Vondy. ale Peltoneni byli včera fakt dobrý. plichta spravedlivá, ale škoda jí.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 14.8.2017 22:31

Proč je trenér na tiskovce tak podrážděný, když jsou mu kultivovaným způsobem kladeny otázky, které se v neděli v nekultivované formě nesly stadionem po celý zápas?
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.8.2017 6:18

Proc neni tiskovka na FB jako vzdycky ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.8.2017 6:36

Ettiene píše:Proč je trenér na tiskovce tak podrážděný, když jsou mu kultivovaným způsobem kladeny otázky, které se v neděli v nekultivované formě nesly stadionem po celý zápas?

A hlavne, proc se ho nektery z novinaru natvrdo nezepta, jak je spokojeny s vykony Vosahlika a v cem vidi jeho konkretni prinos pro hru, resp. v cem vidi duvod jeho nepostradatelnosti v zakladni sestave.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 15.8.2017 8:39

NIN píše:
Ettiene píše:Proč je trenér na tiskovce tak podrážděný, když jsou mu kultivovaným způsobem kladeny otázky, které se v neděli v nekultivované formě nesly stadionem po celý zápas?

A hlavne, proc se ho nektery z novinaru natvrdo nezepta, jak je spokojeny s vykony Vosahlika a v cem vidi jeho konkretni prinos pro hru, resp. v cem vidi duvod jeho nepostradatelnosti v zakladni sestave.

můžu se zeptat, proč toho Vošahlíka tak dramaticky hejtujete? /hodnocení idnes 3-2,5-2/
netvrdím, že má zrovna fazónu, ale jaro odehrál hodně slušně. trenér ho vidí v tréninku,
takže má asi důvod ho podržet...na FB mi téma "Vošahlík" přijde jak hon na čarodějnice.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 15.8.2017 9:24

js64 píše:
NIN píše:

můžu se zeptat, proč toho Vošahlíka tak dramaticky hejtujete? /hodnocení idnes 3-2,5-2/
netvrdím, že má zrovna fazónu, ale jaro odehrál hodně slušně. trenér ho vidí v tréninku,
takže má asi důvod ho podržet...na FB mi téma "Vošahlík" přijde jak hon na čarodějnice.

Nevím, jak pracuje v tréninku, ale na hřišti je objektivně nejslabším článkem. Veškeré akce u něj končí, a proto taháme všechno po pravý straně.. Krob mu ve druhé půli už ani nenahrál do výhodnější pozice a radši se pustil sám do dvou hráčů.. Nemám k němu žádné osobní antipatie, ale teď je prostě jalovej...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 15.8.2017 9:37

js64 píše:
NIN píše:

Jak je možný, že to nevidíš? Ta jeho zoufalost je do očí bijící...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 17.8.2017 21:10

js64 píše: ... na FB mi téma "Vošahlík" přijde jak hon na čarodějnice.

Protoze hraje spatne a je to do oci bijici. Leva strana je s nim ofenzivne uplne mrtva. Navic se tam plouzi jako kdyby ho to nebavilo. Ja bych ho sundal jeste v prvni puli... Jaka je pak motivace pro hrace na lavicce ?!?
PS: prispevky na FB jsem necetl
NIN
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2017/2018