FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Jablonec - Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2016/2017.

Jablonec - Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 14.5.2017 21:20

Hora zraněn. Nivaldo zraněn nebo se tahá o smlouvu. Krob již osm karet, takže letos konec. V Jablonci po čtvrté žluté nebudou ani Vondy a Kučera. No, to je mazec a další komplikace ve stíhačce Mladé Boleslavi.

Co s tím? Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Soungole, Ljevakovič - Fillo, Vachoušek, Vošahlík - Červenka?

Uvidíme, jak moc provozní teplotu mají hráči na lavičce. Vachoušek závěr s Bohemians zahrál slušně. Otázkou je spíš fyzička. Urma je už údajně zdráv, nicméně od úvodu podzimu formu marně hledá. Teď by byla příhodná chvíle ji konečně nalézt!

Už za ty roky, co jsem tu za něho orodoval, jak měl NIN rád ... :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Jablonec - Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 14.5.2017 21:55

JirkaXXL píše:Hora zraněn. Nivaldo zraněn nebo se tahá o smlouvu. Krob již osm karet, takže letos konec. V Jablonci po čtvrté žluté nebudou ani Vondy a Kučera. No, to je mazec a další komplikace ve stíhačce Mladé Boleslavi.

Co s tím? Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Soungole, Ljevakovič - Fillo, Vachoušek, Vošahlík - Červenka?

Ty jo! Ljevakovič se zranil vážněji, když střídal a měl by asi též chybět :suicide:

Korekce: Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Soungole, Vachoušek - Fillo, Červenka, Vošahlík - Vaněček

Co má nohy, to musí hrát. Poslední kolo nastoupí i trio Šmejkal, Nečas Verbíř :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 14.5.2017 22:19

Tak mne to az pripadalo, ze rozhodci vi komu dava karty dle jejich ohrozeni trestu. Koukal jsem, ze dalsi jsou na rade Vosahlik a Cervenka. Neni to moc vesely boj o pohary.....no nic zkusit zabrat v Jablonci a pak se uvidi co se stane v Boleslavi
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 15.5.2017 5:59

Tomas píše:Tak mne to az pripadalo, ze rozhodci vi komu dava karty dle jejich ohrozeni trestu.

To bych neřekl. Sice nám moc nepřál, ovšem ty karty si obhájí. I Krob uznal, že to byl jasný faul a že se mu ulevilo, když zjistil, že protihráče nezranil.
JirkaXXL píše:
JirkaXXL píše:Hora zraněn. Nivaldo zraněn nebo se tahá o smlouvu. Krob již osm karet, takže letos konec. V Jablonci po čtvrté žluté nebudou ani Vondy a Kučera. No, to je mazec a další komplikace ve stíhačce Mladé Boleslavi.

Ty jo! Ljevakovič se zranil vážněji, když střídal a měl by asi též chybět :suicide:

Korekce: Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Soungole, Vachoušek - Fillo, Červenka, Vošahlík - Vaněček

Co má nohy, to musí hrát. Poslední kolo nastoupí i trio Šmejkal, Nečas, Verbíř :giggle:

Hyčku by pořád strčili do kapsy. :suicide:

Se sestavou souhlas. Beztak moc možností není, když pomineme pokusy s mladíky, na které to nyní hodit by po dosavadním dávání resp. nedávání možností čichnout k ligovému fotbalu, nebylo moc fér.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.5.2017 21:10

pricinou Krobovo zlute je Vachyho nesmyslna naivni paticka a z ni plynouci ztrata mice, po ktere Krob jinou moznost, nez faulovat, nemel ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.5.2017 23:08

NIN píše:pricinou Krobovo zlute je Vachyho nesmyslna naivni paticka a z ni plynouci ztrata mice, po ktere Krob jinou moznost, nez faulovat, nemel ...

Samozřejmě, že jinou možnost měl. Takový faul před soupeřovým vápnem opravdu žádné nebezpečí neřešil. Za míčem byl dostatek hráčů a pro sprintový návrat ještě půl hřiště, kde se mohlo odehrát cokoli. Ze všech karet, co jsme v tomhle zápase dostali, byla tahle nejzbytečnější.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2017 1:03

Kozel píše:
NIN píše:pricinou Krobovo zlute je Vachyho nesmyslna naivni paticka a z ni plynouci ztrata mice, po ktere Krob jinou moznost, nez faulovat, nemel ...

Samozřejmě, že jinou možnost měl. Takový faul před soupeřovým vápnem opravdu žádné nebezpečí neřešil. Za míčem byl dostatek hráčů a pro sprintový návrat ještě půl hřiště, kde se mohlo odehrát cokoli. Ze všech karet, co jsme v tomhle zápase dostali, byla tahle nejzbytečnější.

Podle mě máte oba kus pravdy. Vachoušek nahrával na zbytečné riziko, když spíš bylo třeba držet balón, nicméně Krob to řešil s panikou, kterou bych ještě pochopil někde někam metr před naším vápnem. Ostatně ne nadarmo už má osmou kartičku.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 17.5.2017 6:12

Kozel píše:

Z te situace hrozil jasny a nebezpecny protiutok a vetsina hracu byla v protipohybu smerem k souperove brance. Z te situace mohl padnout vyrovnavaci gol. To, co tam predvedl Vachousek, me hlava nebere...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.5.2017 6:44

NIN píše:Z te situace hrozil jasny a nebezpecny protiutok a vetsina hracu byla v protipohybu smerem k souperove brance. Z te situace mohl padnout vyrovnavaci gol. To, co tam predvedl Vachousek, me hlava nebere...

Já jsem to na stadioně tak nebezpečně nevnímal a záznam sestřihu na isport ukazuje, že Vachoušek se po chybě vrací a nebýt přerušení hry faulem stihl by Kroba zajistit. Minimálně ten faul pro přerušení hry mohl potom dělat klidně on. Ale stalo se a v Jablonci budeme muset hrát s tím, co ze základní sestavy zbylo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.5.2017 15:15

https://www.facebook.com/fkteplice
Tak Hyčka na levým beku a Lexa Král na pravým. Bude to pro něho křest ohněm.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 20.5.2017 16:56

Bolka teče se Slavií, musíme to dneska urvat!
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.5.2017 18:04

Bod po prubehu druhe pule je dobrej ... Vykartovaní a zranění hráči moc chybí. Naděje umírá poslední, 4.místo a poháry nejsou nereálné !!! Bude to dramatické do posledního kola :idea: A Boleslav v Liberci také nečeká nic lehkého ... Vykartovaní hráči se kromě Kroba vrátí. Král zahrál překvapivě moc dobře :up: JEDEME DÁL !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 20.5.2017 18:07

NIN píše:Bod po prubehu druhe pule je dobrej ... Vykartovaní a zranění hráči moc chybí. Naděje umírá poslední, 4.místo a poháry nejsou nereálné !!! Bude to dramatické do posledního kola :idea: A Boleslav v Liberci také nečeká nic lehkého ... Vykartovaní hráči se kromě Kroba vrátí. Král zahrál překvapivě moc dobře :up: JEDEME DÁL !!!

souhlas. Král potřebuje hrát, ale Hyčka je opravdu slabej.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.5.2017 18:28

js64 píše:
NIN píše:Bod po prubehu druhe pule je dobrej ... Vykartovaní a zranění hráči moc chybí. Naděje umírá poslední, 4.místo a poháry nejsou nereálné !!! Bude to dramatické do posledního kola :idea: A Boleslav v Liberci také nečeká nic lehkého ... Vykartovaní hráči se kromě Kroba vrátí. Král zahrál překvapivě moc dobře :up: JEDEME DÁL !!!

souhlas. Král potřebuje hrát, ale Hyčka je opravdu slabej.

Ano, Hyčka je bohužel velmi slabý. V té obraně je to alespoň méně vidět, ale když je v záloze, tak hrajem vyloženě o jednoho méně ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.5.2017 19:17

Kua, moje jestřábí voči ho tam viděly, stejně jako to tam protlačil Litvínov Třinci! :-D
Normálně pro ten balon hrábnul do brány, protože ho pak zaleh na čáře. Červenka to viděl taky.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 20.5.2017 19:30

žijem a věřím, :up: Kež by přišlaaspon desina,jinak už ty lidi nechápu,navíc je vstup zdarma.Věím že to urvem :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 20.5.2017 19:47

Juanito píše:žijem a věřím, :up: Kež by přišlaaspon desina,jinak už ty lidi nechápu,navíc je vstup zdarma.Věím že to urvem :hi:

Kdyz je lazenska, tak lidi bohuzel moc nechodej. Tak je to vzdycky.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.5.2017 22:34

Vzhledem k průběhu většiny zápasu je bodík a šance bojovat až do konce, malou výhrou.

Souhlasím s hodnocením trenéra Šmejkala na tiskovce. Je třeba si uvědomit, že chyběla pětka hráčů ze základní sestavy a ještě Ljeva přiznal, že nebyl po fyzické stránce stoprocentní po kurýrování v týdnu. Na tolik změn a docela dost improvizací je bodík z venku, myslím, vážně dobrý.

Herně mi hráči, tradiční opory, přišli takoví zabrzdění. Nevím, jestli jim natolik chyběli spoluhráči, na které jsou zvyklí. V moderním fotbale absence obou beků s vysokou formou je samozřejmě zásadní. Taky je možné, že se absence sečetly s důležitostí zápasu, takže hráčům jaksi ztěžkly nohy. Proto zřejmě do ofenzivy po úvodu zápasu nic moc (spíš nic než moc).

To je již ale jedno. Za týden to bude drama, na které se těším. I kdyby to nevyšlo, po loňském dramatu o ligové setrvání je tohle krásný konec sezóny. Díky všem, kteří se přičinili. A pojďme se pokusit to dorazit! Za Teplice! Pro Vachyho!

:heart: :up: :heart: :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 20.5.2017 22:38

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 21.5.2017 1:20

Kozel píše:Kua, moje jestřábí voči ho tam viděly, stejně jako to tam protlačil Litvínov Třinci! :-D
Normálně pro ten balon hrábnul do brány, protože ho pak zaleh na čáře. Červenka to viděl taky.

Tak prdlajs.
https://www.facebook.com/fkteplice/phot ... =3&theater
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.5.2017 19:08

Kozel píše:
Kozel píše:Kua, moje jestřábí voči ho tam viděly, stejně jako to tam protlačil Litvínov Třinci! :-D

Tak prdlajs.
https://www.facebook.com/fkteplice/phot ... =3&theater

Každopádně tahle situace vyloženě volala po technologii Goal Control. Jenže tam ani ten brankový sudí nebyl. Podle jakého klíče je vlastně nasazují? Jak si kdo potřebuje udělat melouch?!

Nicméně stejně by viděl kulové po takové střele. Za brankou má špatný úhel a nemusí vidět přes brankáře. Na lajně mu překáží tyčky. A beztak by to musel posoudit real-time, což je objektivně hodně těžké. Sečteno a podtrženo: ti brankoví jsou akorát vyhozené peníze.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 22.5.2017 19:56

Já byl na služební cestě, takže zápas jsem viděl teprv teď. No, nevím, co vás k těm chvalozpěvům vede. Měli jsme jedinečnou příležitost koncovku sezóny převzít výhradně do svých rukou. Místo toho jsme raději káleli při zdi.

Beru, že sestava byla lepená, ale i tak byla druhá půlka hrozná. Domácí nás zatlačili, takže by bylo celkem logické využít dravé hráče z lavičky do rychlých protiútoků. Místo toho přišel stožár Vaněček, který ovšem snad nikdo pořádně netrefil. I ty útočné standardní situace byly k pláči, když si přeměříte Vaněčka, Jeřábka, Šušnjara, Krále & spol.

Pořád jsem čekal, kdy naskočí Nivaldo či Martirosyan. Místo toho jsme statečně ubránili remízu i střídáním Kodeše, která pouze udržuje status quo. Musíme vyhrát, Boleslav prohrát. Liberec však není Slavie, která už už slintala nad titulem. Liberec už má prakticky volno. Hraje jenom z povinnosti. Klidně se na to může vybodnout jako naši loni v Olomouci. To by se nám pěkně vrátilo jako bumerang.

Ta sestava! Ta střídání! Král na beku? Ještě, že klučina má talent i zdravou drzost. Fotbalová maturita složena. Proč ovšem hrál vlevo Hyčka, to vážně nechápu. Krob tvrdil, že Urma je ready. Hyčka je na kroucení hlavou na jakémkoliv místě v sestavě, ergo proč z něho proboha dělat levého beka, když levého beka mám na lavičce?

A proč se nestřídalo dříve, když nám vypadával střed pole? Ljevakovič sám přiznal, že se druhým poločasem proplácal. Jestli se měl Kodeš podívat na hřiště, potom mnohem dříve.

A co se ofenzivy týče, proč se na lavičku nevešli Žitný a Šilhan? To ani při takové nouzi o hráče nejsou dost dobří? Vždyť celkem úspěšně s ligovým mužstvem absolvovali celou zimní přípravu. Čekal jsem, že přes jaro budou alespoň paběrkovat. Obzvláště Žitný, když už se delší dobu proslýchalo, že Vachoušek skončí.

Souhlasím, že trenér pozvedl herní projev a výsledky, ovšem ty jeho šachy s hráči pořád nechápu. Kdyby jich nebylo, mohli jsme podle mě být i výš. Klidně z třetího místa sledovat přetahování Sparty a Bolky o čtvrtý flek.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 22.5.2017 20:18

Choreo ,,Skláři ze Stínadel" ze sobotního zápasu v Jablonci. Třeba to tu někoho potěší, osloví nebo tak něco :hi:
choreo_sklari.jpg
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 23.5.2017 6:48

Insider píše:Já byl na služební cestě, takže zápas jsem viděl teprv teď. No, nevím, co vás k těm chvalozpěvům vede. Měli jsme jedinečnou příležitost koncovku sezóny převzít výhradně do svých rukou. Místo toho jsme raději káleli při zdi.

Beru, že sestava byla lepená, ale i tak byla druhá půlka hrozná. Domácí nás zatlačili, takže by bylo celkem logické využít dravé hráče z lavičky do rychlých protiútoků. Místo toho přišel stožár Vaněček, který ovšem snad nikdo pořádně netrefil. I ty útočné standardní situace byly k pláči, když si přeměříte Vaněčka, Jeřábka, Šušnjara, Krále & spol.

Pořád jsem čekal, kdy naskočí Nivaldo či Martirosyan. Místo toho jsme statečně ubránili remízu i střídáním Kodeše, která pouze udržuje status quo. Musíme vyhrát, Boleslav prohrát. Liberec však není Slavie, která už už slintala nad titulem. Liberec už má prakticky volno. Hraje jenom z povinnosti. Klidně se na to může vybodnout jako naši loni v Olomouci. To by se nám pěkně vrátilo jako bumerang.

Ta sestava! Ta střídání! Král na beku? Ještě, že klučina má talent i zdravou drzost. Fotbalová maturita složena. Proč ovšem hrál vlevo Hyčka, to vážně nechápu. Krob tvrdil, že Urma je ready. Hyčka je na kroucení hlavou na jakémkoliv místě v sestavě, ergo proč z něho proboha dělat levého beka, když levého beka mám na lavičce?

A proč se nestřídalo dříve, když nám vypadával střed pole? Ljevakovič sám přiznal, že se druhým poločasem proplácal. Jestli se měl Kodeš podívat na hřiště, potom mnohem dříve.

A co se ofenzivy týče, proč se na lavičku nevešli Žitný a Šilhan? To ani při takové nouzi o hráče nejsou dost dobří? Vždyť celkem úspěšně s ligovým mužstvem absolvovali celou zimní přípravu. Čekal jsem, že přes jaro budou alespoň paběrkovat. Obzvláště Žitný, když už se delší dobu proslýchalo, že Vachoušek skončí.

Souhlasím, že trenér pozvedl herní projev a výsledky, ovšem ty jeho šachy s hráči pořád nechápu. Kdyby jich nebylo, mohli jsme podle mě být i výš. Klidně z třetího místa sledovat přetahování Sparty a Bolky o čtvrtý flek.

Boleslav nemusí prohrát, stačí když remizuje. souhlasím s Hyčkou, ten je fakt darebnej. jinak ale ta kritika nevím jestli je úplně na místě, je asi potřeba vidět taky kvalitu soupeře. a Jablonec jí má. nedivím se Šmejkalovi, že to hrál spíš na jistotu bodu. Nivaldo ještě určitě nebyl ok, a všechno ostatní by byl fakt velkej experiment.
moc nerozumím ani tomu přirovnání "Liberec už má prakticky volno. Hraje jenom z povinnosti. Klidně se na to může vybodnout jako naši loni v Olomouci. To by se nám pěkně vrátilo jako bumerang." to je nějaký pomotaný, ne? Boleslav musí! vyhrát, to znamená, že Liberec i když má dohráno, může v klidu hrát a neudělat si doma ostudu, stejně jako ta Olomouc vloni proti nám...to hraje přece pro nás. teoreticky. ;-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2017 7:00

boss__007 píše:Choreo ,,Skláři ze Stínadel" ze sobotního zápasu v Jablonci. Třeba to tu někoho potěší, osloví nebo tak něco :hi:
choreo_sklari.jpg

Stínadla? To bylo tam, kde teď stojí AGC Aréna? :-)) ;-) :cry: :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2017 7:06

Insider píše:Souhlasím, že trenér pozvedl herní projev a výsledky, ovšem ty jeho šachy s hráči pořád nechápu.

Už jsem si zvykl, že každý trenér, jakkoliv to bude popírat, má svoje favority a jejich pravý opak. Že má různé vrtochy, kterých se bude držet jako klíště. Nemusí se mi to líbit, ovšem taková je realita, takže nevidím důvod se po jakž-takž výsledkově zvládnutém zápase kdovíjak rozčilovat, že hrál ten a nehrál onen.

Fotbal děláš profesionálně, takže se divím, že tě to ještě překvapuje. Navíc - co člověk, to názor. Co český fanda, to trenér, takže to skuteční trenéři nemají vůbec lehké. Navíc v našich klubech a jejich procesech rozhodování jsou pátým kolem u vozu, přestože negativní výsledky, estetickou stránku a dokonce návštěvnost odnesou jako první.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2017 7:16

js64 píše:Nivaldo ještě určitě nebyl ok,

Poločas za juniorku zvládl. Nezvládl by čtvrt hodinky - dvacet minut závěru v Jablonci?

js64 píše:a všechno ostatní by byl fakt velkej experiment.

Totéž jako Hyčka na levém beku, Král na pravém beku či vodu šlapající Ljevakovič plnou minutáž na hřišti. Souhlasím, že by to byly experimenty, jenže to zas tak jednoduché není. Alternativy si musí trenér průběžně připravovat. Kolikrát třeba Šmejkal vůbec nevyužil třetí střídání, přestože by se i takticky hodilo?

js64 píše:moc nerozumím ani tomu přirovnání "Liberec už má prakticky volno. Hraje jenom z povinnosti. Klidně se na to může vybodnout jako naši loni v Olomouci. To by se nám pěkně vrátilo jako bumerang." to je nějaký pomotaný, ne?

Já to pochopil tak, že Liberec může zápas, v němž mu tzv. o nic nejde, odchodit ve vycházkovém tempu jako naši loni v Olomouci. To mi jako zase nějak extra pomatená představa nepřijde. Nebo zahraje „servilně“ jako my kdysi na Spartě. Dodnes je mi stydno za to divadlo. To snad bylo horší než Příbram v Jablonci loni i nyní na jaře.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 23.5.2017 7:53

JirkaXXL píše:
Insider píše:Souhlasím, že trenér pozvedl herní projev a výsledky, ovšem ty jeho šachy s hráči pořád nechápu.

Už jsem si zvykl, že každý trenér, jakkoliv to bude popírat, má svoje favority a jejich pravý opak. Že má různé vrtochy, kterých se bude držet jako klíště. Nemusí se mi to líbit, ovšem taková je realita, takže nevidím důvod se po jakž-takž výsledkově zvládnutém zápase kdovíjak rozčilovat, že hrál ten a nehrál onen.

Fotbal děláš profesionálně, takže se divím, že tě to ještě překvapuje. Navíc - co člověk, to názor. Co český fanda, to trenér, takže to skuteční trenéři nemají vůbec lehké. Navíc v našich klubech a jejich procesech rozhodování jsou pátým kolem u vozu, přestože negativní výsledky, estetickou stránku a dokonce návštěvnost odnesou jako první.

to si Jirko fakt myslíš? že trenéři jsou v rozhodování pátým kolem u vozu. to já si teda nemyslím vůbec. naopak. ani si to nedovedu jinak představit. to nevím z čeho ten tvůj pocit vychází.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 23.5.2017 10:01

Insider píše:A co se ofenzivy týče, proč se na lavičku nevešli Žitný a Šilhan? To ani při takové nouzi o hráče nejsou dost dobří? Vždyť celkem úspěšně s ligovým mužstvem absolvovali celou zimní přípravu. Čekal jsem, že přes jaro budou alespoň paběrkovat. Obzvláště Žitný, když už se delší dobu proslýchalo, že Vachoušek skončí.

Žitný byl s reprezentací U18 v Srbsku. Tak těžko mohl být na lavičce v Jablonci.
Dělaš tady ze sebe znalce fotbalu, ale když chceš za každou cenu kritizovat trenéra, tak si nejdřív zjisti fakta.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2017 12:18

js64 píše:to si Jirko fakt myslíš? že trenéři jsou v rozhodování pátým kolem u vozu. to já si teda nemyslím vůbec. naopak. ani si to nedovedu jinak představit. to nevím z čeho ten tvůj pocit vychází.

Z české klubové reality ;-)

Nebo myslíš, že si například liberečtí trenéři přejí pravidelný rozprodej kádru?!

Hlavně jsem to však myslel ve srovnání TOP 6 v Anglií a světovými velkokluby. Ty, když už investují obrovské částky za angažování věhlasného trenéra, těžko mu budou házet klacky pod nohy například rozprodejem nebo naopak taháním hráčům v zájmu bůhvíkoho, které trenér nechtěl a nechce.

prokopecholy píše:Žitný byl s reprezentací U18 v Srbsku. Tak těžko mohl být na lavičce v Jablonci.

Hřebíček na hlavičku. Nicméně celé jaro tam nebyl, že?! :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 23.5.2017 15:06

JirkaXXL píše:
prokopecholy píše:Žitný byl s reprezentací U18 v Srbsku. Tak těžko mohl být na lavičce v Jablonci.

Hřebíček na hlavičku. Nicméně celé jaro tam nebyl, že?! :giggle:

Dobře to mi uniklo. Omlouvám se tímto všem dotčeným. :handshake:

Ale jak píše Jirka, celé jaro s repre vážně nebyl. :down:
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 23.5.2017 15:14

js64 píše:
Insider píše:Já byl na služební cestě, takže zápas jsem viděl teprv teď. No, nevím, co vás k těm chvalozpěvům vede. Měli jsme jedinečnou příležitost koncovku sezóny převzít výhradně do svých rukou. Místo toho jsme raději káleli při zdi.

nedivím se Šmejkalovi, že to hrál spíš na jistotu bodu.

Jistota v boji o EL by byla převzetí iniciativy. Teď bez pomoci Liberce můžeme Dukle nasázet třeba gól každou minutu a bude to houby platné. Že nás Jablonec přehrával a oprávněně, o to se nepřu. Ale jak jsem psal, chyběl mi tam tah s tím zkusit něco udělat místo ubránit remízu.

Když jsme u těch jistot - EL by dala větší sportovní i finanční jistotu k udržení mužstva a jeho posílení, které bude nutné. Jenom namátkou: Vachoušek končí, Hora na dlouho zraněn, Hyčka totálně nevyšel, Nivaldo zůstává s velkým otazníkem (smlouva i zdravíčko), Urma a Kodeš se ocitli pod čarou, nemáme alternaci na kraje obrany a elitního útočníka taktéž pořád nemáme.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 23.5.2017 17:23

boss__007 píše:Choreo ,,Skláři ze Stínadel" ze sobotního zápasu v Jablonci. Třeba to tu někoho potěší, osloví nebo tak něco :hi:
choreo_sklari.jpg

Já to viděl i v přenosu. To se mi líbilo ;-) Reklama na fórum? :-))
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 23.5.2017 17:38

Insider píše:
js64 píše:

nedivím se Šmejkalovi, že to hrál spíš na jistotu bodu.

Jistota v boji o EL by byla převzetí iniciativy. Teď bez pomoci Liberce můžeme Dukle nasázet třeba gól každou minutu a bude to houby platné. Že nás Jablonec přehrával a oprávněně, o to se nepřu. Ale jak jsem psal, chyběl mi tam tah s tím zkusit něco udělat místo ubránit remízu.

Když jsme u těch jistot - EL by dala větší sportovní i finanční jistotu k udržení mužstva a jeho posílení, které bude nutné. Jenom namátkou: Vachoušek končí, Hora na dlouho zraněn, Hyčka totálně nevyšel, Nivaldo zůstává s velkým otazníkem (smlouva i zdravíčko), Urma a Kodeš se ocitli pod čarou, nemáme alternaci na kraje obrany a elitního útočníka taktéž pořád nemáme.

Po megapřekvapení v poháru klesla naše šance na poháry povážlivě nízko. Málokdo tomu věřil i na začátku jara. Škoda tý Boleslavi, dneska se tam asi kopou do hlavy, jak to podělali s Opavou, protože mohli jít možná rovnou do skupiny, každopádně i 4.předkolo by byla bomba proti 2.předkolu. A my mohli dneska už být dávno v pohárech. Každopádně, že jsme i ve 30.kole ve hře je skvělej úspěch, kterej nesmaže ani tvoje nekonečná a často nesmyslná kritika téměř všeho. Třeba nám Vůch, Breite i Potočný pomůžou ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 24.5.2017 7:29

djrhedy píše:
choreo_sklari.jpg

Já to viděl i v přenosu. To se mi líbilo ;-) Reklama na fórum? :-))

Reklama na to, že venku v sektoru hostí nejsme S15 a fanklub, ale všichni jsme Tepličáci - skláři, jen tak by to mělo být a fungovat! A ze Stínadel, protože je*at AGC arénu :-))
boss__007
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2016/2017