FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Dukla

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2016/2017.

Teplice - Dukla

Příspěvekod JirkaXXL » 22.5.2017 4:08

Sezónu jsme začali dlouho očekávanou výhrou na Julisce, takže doufám, že se kruh symbolicky uzavře další výhrou nad Duklou i v našem domácím prostředí a rovněž dlouho očekávaným postupem do předkol Evropské ligy.

Škoda, že to nezávisí jen na nás. Spíš než „jenom“ remízy v Jablonci můžeme z jarním zápasů litovat domácích ztrát proti Brnu a Slovácku, případně ztracené remízy na Slavii či výhry v Plzni vzhledem k vývoji většiny těchto dvou utkání proti favoritům. To už je však minulost.

Byl bych rád, kdybychom si po sobotním zápase mohli za všech okolností říci, že jsme statečně bojovali až do posledních sekund. I kdyby to nevyšlo, sezóna přinesla jasný progres, přestože to tak ještě na úvod jara dvakrát nevypadalo. V celkovém kontextu ovšem loňská a letošní sezóna jsou jako noc a den. Boj o záchranu a ostudné výkony proti boji o poháry se hrou, kterou i média označují za aktuálně nejlíbivější v soutěži.

To je pro mě další důvod, proč přijít zatleskat a poděkovat nejen hráčům, nýbrž i všem okolo s koučem v čele. Moc jsem mu nevěřil a dodnes se mi nezamlouvají některá jeho zejména personální rozhodnutí, ovšem doufám, že kormidlo v současné poloze udrží a na kurzu k ještě lepším zítřkům budeme pokračovat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Teplice - Dukla

Příspěvekod Insider » 23.5.2017 15:21

Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Ljevakovič, Soungole - Fillo, Kučera, Vošahlík (Nivaldo) - Červenka

Zkusil bych Kučeru zprostit těch bolavých ofenzivních úkolů a nechat mu volnou ruku do ofenzivy. Klidně si může chodit pro míč na úroveň štítových záložníků, jestli mu to vyhovuje, nicméně primárně bych raději viděl jeho silnou kreativní stránku než tu slabou obranářskou.

Urmu jsem dlouho neviděl, ovšem Hyčku by překonal jedině sázením vlastenců, takže na levém beku chci levého beka. Nivaldo v základu jedině, jestli má alespoň na tu hodinku a nemyslí už na balení kufrů (o prodloužení smlouvy stále ticho po pěšině - vidím to černě).
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 23.5.2017 17:43

JirkaXXL píše:Sezónu jsme začali dlouho očekávanou výhrou na Julisce, takže doufám, že se kruh symbolicky uzavře další výhrou nad Duklou i v našem domácím prostředí a rovněž dlouho očekávaným postupem do předkol Evropské ligy.

Škoda, že to nezávisí jen na nás. Spíš než „jenom“ remízy v Jablonci můžeme z jarním zápasů litovat domácích ztrát proti Brnu a Slovácku, případně ztracené remízy na Slavii či výhry v Plzni vzhledem k vývoji většiny těchto dvou utkání proti favoritům. To už je však minulost.

Byl bych rád, kdybychom si po sobotním zápase mohli za všech okolností říci, že jsme statečně bojovali až do posledních sekund. I kdyby to nevyšlo, sezóna přinesla jasný progres, přestože to tak ještě na úvod jara dvakrát nevypadalo. V celkovém kontextu ovšem loňská a letošní sezóna jsou jako noc a den. Boj o záchranu a ostudné výkony proti boji o poháry se hrou, kterou i média označují za aktuálně nejlíbivější v soutěži.

To je pro mě další důvod, proč přijít zatleskat a poděkovat nejen hráčům, nýbrž i všem okolo s koučem v čele. Moc jsem mu nevěřil a dodnes se mi nezamlouvají některá jeho zejména personální rozhodnutí, ovšem doufám, že kormidlo v současné poloze udrží a na kurzu k ještě lepším zítřkům budeme pokračovat.

Tak jestli bych něčeho litoval, tak je to neskutečně zbytečná ztráta v Příbrami. To byla nebetyčná ostuda, která nás může stát EL, protože dneska jsme mohli být dva body před Boleslaví. Ostatně Sokolov bez Smejkala je bod od sestupu a poslední kolo hraje venku. Takže je vidět, že se Smejkal osvědčil navzdory některým škarohlídům jsme druhý nejlepší na jaře! Uvidíme, jak potvrdí další sezonu.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.5.2017 20:26

Insider píše:Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Ljevakovič, Soungole - Fillo, Kučera, Vošahlík (Nivaldo) - Červenka

Nějak ti vypadl inzerovaný oslavenec. :-P
Asi bude mít důstojnější roli.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 23.5.2017 21:00

Kozel píše:
Insider píše:Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Urma - Ljevakovič, Soungole - Fillo, Kučera, Vošahlík (Nivaldo) - Červenka

Když si srovnám jeho přínos proti Bohemians (střídání během druhé půle) a v Jablonci (základní sestava) došel jsem k závěru, že bude lepší ho vypustit někdy okolo 60. minuty. Ať má kratší časový interval, aby ze sebe ještě jednou vydal maximum.

Podle mě je jedno, jestli si ovace užije při odchodu na lavičku nebo příchodu z lavičky. Kdyby už o nic nešlo nebo měl zápasovou praxi, klidně bych mu dopřál těch symbolických 89 minut. Nemysli si, že bych ho radši neviděl v základu místo vymýšlení, jak z Kučery dostat kloudný výkon kreativního záložníka.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2017 21:02

Kozel píše:

Já bych z té hypotetické sestavy vyndal Kučeru! Hned by bylo adekvátní místečko :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 23.5.2017 23:07

No já jsem celkem důsledně sledoval Kučeru v zápase proti Bohemians a jeho výkon mi nepřišel tak špatný jak se zde na něj háže. Myslím, že spousta lidí si ho již zaškatulkovala a nemíní ho pustit z krabičky ven.
Ten kluk nepatří mezi sprintery to je pravda, ale míč dokáže vést směrem k bráně a dávat solidní nahrávky i na vzdálenost delší jak 2m. Jsou v sestavě jiní, které bych raději viděl na lavičce, ale je to trenérovo volba.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 23.5.2017 23:17

Tomas píše:No já jsem celkem důsledně sledoval Kučeru v zápase proti Bohemians a jeho výkon mi nepřišel tak špatný jak se zde na něj háže. Myslím, že spousta lidí si ho již zaškatulkovala a nemíní ho pustit z krabičky ven.
Ten kluk nepatří mezi sprintery to je pravda, ale míč dokáže vést směrem k bráně a dávat solidní nahrávky i na vzdálenost delší jak 2m. Jsou v sestavě jiní, které bych raději viděl na lavičce, ale je to trenérovo volba.

Souhlas, aktuálně jediný hráč, který může hrát pozici deep-lying playmaker.

Už se těším, jak malej kluk :up:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 24.5.2017 4:48

JirkaXXL píše:
Kozel píše:

Já bych z té hypotetické sestavy vyndal Kučeru! Hned by bylo adekvátní místečko :idea:

No, jeho vykony jsou pro me noc a den, ale vykony tymu jako celku, pri jeho ucasti na hristi, jsou pozitivni a bodove. Takze ... nechme to na trenerovi ;-)
S Duklou to nebude prochazka ruzovym sadem a beru jakekoliv vitezstvi po jakemkoliv vykonu. Boule na plno v Liberci bodovat nebude.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 24.5.2017 7:14

NIN píše:
JirkaXXL píše:
Kozel píše:

No, jeho vykony jsou pro me noc a den, ale vykony tymu jako celku, pri jeho ucasti na hristi, jsou pozitivni a bodove. Takze ... nechme to na trenerovi ;-)
S Duklou to nebude prochazka ruzovym sadem a beru jakekoliv vitezstvi po jakemkoliv vykonu. Boule na plno v Liberci bodovat nebude.

kurva, to by bylo luxusní :yes:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.5.2017 10:32

Ettiene píše:Souhlas, aktuálně jediný hráč, který může hrát pozici deep-lying playmaker.

Já tedy znám jen Deep Purple, ale fakt je, že Kučera je takový líný kocour, ale když si promítneme naše gólové akce, tak ve většině případů 3-4 přihrávky před finále je v nich Kučera zapojen a je ten, který nachází ten správný sektor, kudy to ke gólu dostat.
Ale některé jeho návraty za balon jsou hrůzné, ale z toho slovíčka deep usuzuji, že k jeho náplni práce rozhodně patří a měl by je zlepšit. Kromě toho by měl být víc zlej, pak by se mohl podobat svým projevem hráčům typu Zavadila, Matějovského nebo Hušbauera.
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 25.5.2017 6:53

Jestli se nebudou Breite s Potočným a Vůchem snažit, tak u mě skončili :-D Ale musíme především porazit Duklu, která se svými výkony den a noc je schopná tu vyhrát. Takže vzhůru do boje i Šušnjar by byl zklamaný :giggle: http://fotbal.idnes.cz/teplice-aleksandar-susnjar-ddh-/fotbal.aspx?c=A170525_072840_fotbal_rou

Ostatně, doufám, že Boleslav položí včerejší postup Zlína do EL. To je ta Opava vyšla hodně draho :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.5.2017 10:57

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.5.2017 7:29

Uz se to bliziiiiiiiii :idea:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 27.5.2017 8:07

Tady každý žadoní po pohárech, ale upřímně, kolik lidí pak pojede do nějakého Ázerbájdžánu a podobných destinací? Protože v předkole EL by nás nic lukrativního nečekalo! Fotbal není jenom jednou za 14 dní na Stínadlech, ten se hraje i venku :idea: Hráči si ty poháry zaslouží, to bezesporu, ale fanoušci ani omylem, protože doma chodí průměrně 4 487 diváků a z toho skutečně fanoušků tak 50-70 :down: Poháry ano, to je sen každého fanouška, ale až si je i my zasloužíme, momentálně bychom si tam dělali maximálně ostudu a tu už si děláme na venkovních zápasech v lize a to bohatě stačí. Krutá realita, já vím, ale chyťte se tu každý za nos kolikrát jste se letos podívali ven (dál než do Prahy, jestli vůbec aspoň tam) a zda-li byste byli ochotní jet i na EL do nepříliš vyhledávaných destinací, protože v předkole EL nás skutečně MAN UNTD, ARSENAL, REAL, BAYERN apod. nečeká :hi:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 27.5.2017 8:40

boss__007 píše:Tady každý žadoní po pohárech, ale upřímně, kolik lidí pak pojede do nějakého Ázerbájdžánu a podobných destinací? Protože v předkole EL by nás nic lukrativního nečekalo! Fotbal není jenom jednou za 14 dní na Stínadlech, ten se hraje i venku :idea: Hráči si ty poháry zaslouží, to bezesporu, ale fanoušci ani omylem, protože doma chodí průměrně 4 487 diváků a z toho skutečně fanoušků tak 50-70 :down: Poháry ano, to je sen každého fanouška, ale až si je i my zasloužíme, momentálně bychom si tam dělali maximálně ostudu a tu už si děláme na venkovních zápasech v lize a to bohatě stačí. Krutá realita, já vím, ale chyťte se tu každý za nos kolikrát jste se letos podívali ven (dál než do Prahy, jestli vůbec aspoň tam) a zda-li byste byli ochotní jet i na EL do nepříliš vyhledávaných destinací, protože v předkole EL nás skutečně MAN UNTD, ARSENAL, REAL, BAYERN apod. nečeká :hi:

Ale porad patrime v navstevnisti mezi nejlepsi v lize ;-). Kdyz dnes dorazi dost lidi, budeme 4. nejnavstevovanejsi doma. To ze nechodi lidi na stadiony je republikovy problem a fotbal si za to muze sam. Ty bys snad byl radeji, aby pohary mela Boleslav? Herne ani divacky tam za posledni roky nic nepredvadli a horsi nez oni snad uz ani byt nemuzeme. Takze doufam ze to dnes vujde a Vachy bude mit krasnou rozlucku. :up2:
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2017 9:04

boss__007 píše:Poháry ano, to je sen každého fanouška, ale až si je i my zasloužíme

To už si vypustil smuteční řeč přichystanou na variantu, že to nevyjde? :-D

Tahle „obžaloba“ fanoušků je pasentní na celý český profi fotbal, takže pokud se proto z pohárů nevyloučí celá liga, nevidím důvod, proč bychom si tady měli něco odpírat.

Tahle filipika se objeví vždy, když se něco nepovede ... :yawning:

... ale takhle s předstihem? To už mě irituje dvojnásob :sealed:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 27.5.2017 11:02

Hlavně že S15 si poháry zaslouží při tom jejich počtu 10 lidí :no:

Za mne poháry ano, velmi se těším snad i na ty výjezdy na východ. Poslední poháry jsem projezdil všechny krom Celticu, tak asi tak...

A včera jsem se zrovna bavil s kamarádem slávistou ;-) Prý úterý nebo středa LM v Edenu a EL ve čtvrtek na Stínadlech :up2:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 27.5.2017 13:21

poměřovat míru klubismu počtem výjezdů je úsměvný, ale nemám to těm mladším za zlé. říkám si, že někteří z nás už mají odjezdeno a kdysi jsme taky byli radikální a posílali dědky v klobouku domů na film pro pamětníky . pravda je, že v Teplicích teď není ta fotbalová horečka co bývala občas dřív. ale třeba to přijde. i když jsem jako dědek v klobouku spíš skeptik. ale fandím a poháry si moc přeju. /aby si s15 taky vychutnal takový okamžiky jako třeba vítězství na KAISERSLAUTERNU /
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 27.5.2017 18:16

Marně pátrám po tom, co je vlastně cílem Dukly. Hlavně, že ta má plno fanoušků, doma tam chodí 1000 diváků, zápasy pouštěj kdekomu a v zápase, kde jim jde o hovno, hrajou jako o Ligu mistrů. Ano, naše chyba, že jsme je neporazili, ale na druhou stranu nám před koncem odpadli dva ze tří nejlepších hráčů. A jejich fairplay, kdy hrajou a nezakopnou balon při našem ležícím hráči a pak to vyžadujou od nás? Tak jo, doteď mi byli relativně lhostejní, ale teď ať táhnou hned příští rok za Příbramí do druhý ligy. Návštěvností tam dávno patří... :-/
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 27.5.2017 18:41

djrhedy píše:Marně pátrám po tom, co je vlastně cílem Dukly. Hlavně, že ta má plno fanoušků, doma tam chodí 1000 diváků, zápasy pouštěj kdekomu a v zápase, kde jim jde o hovno, hrajou jako o Ligu mistrů. Ano, naše chyba, že jsme je neporazili, ale na druhou stranu nám před koncem odpadli dva ze tří nejlepších hráčů. A jejich fairplay, kdy hrajou a nezakopnou balon při našem ležícím hráči a pak to vyžadujou od nás? Tak jo, doteď mi byli relativně lhostejní, ale teď ať táhnou hned příští rok za Příbramí do druhý ligy. Návštěvností tam dávno patří... :-/

tvl. nechci plakat jako slávista. jsem zklamanej. vachy měl hrát jen symbolicky. fillous zazdil tutovku. král bude dobrej. a dukla jsou neferovy hovada...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2017 18:44

Škoda, ovšem i přes dnešní zklamání se sezónou spokojenost. Snad to v té další ještě vylepšíme. Třeba přes domácí pohár. Vždyť podívejme na Zlín, že ta soutěž má smysl ...

Hoši, díky! :applause: :heart: :applause:

djrhedy píše:Marně pátrám po tom, co je vlastně cílem Dukly.

My bychom měli vědět nejlíp, že Dukla bere tzv. prémie. Ta chuť do zápasu, ta obrovská radost z gólu a závěrečného hvizdu! Takhle se neprojevují hráči, kteří hrají jenom o kosmetické vylepšení tabulky. Já bych se skoro nedivil, kdyby snad všichni dostali nové Škodovky. Nějaký pěkný bonus tam dle mého určitě byl.

Ale zas gól jsme nedali již pět poločasů, takže těžko brečet. že Dukla byla velmi dobře motivována. Ať už důvod byl jakýkoliv.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mambo » 27.5.2017 18:52

Zklamání je obrovský, byli jsme dost dlouho jeden gól od Evropy... Klukům patří velký dík ze celou sezónu, protože jsem po podzimu ani nedoufal, že bych mohla dnešní situace nastat... víc asi až zejtra...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 27.5.2017 18:55

Mali píše:Hlavně že S15 si poháry zaslouží při tom jejich počtu 10 lidí :no:

To nebylo myšleno na všechny ostatní krom S15, když jsem psal, že si fanoušci poháry nezaslouží! Bylo to myšleno na všechny a vlastně hlavně na S15, protože ty naše počty tuhle sezónu byly k pláči! Paradoxně nás a fanklubu snad jezdilo i víc ven než chodilo doma. :hi:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2017 18:58

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 27.5.2017 21:55

Ještě jsem nerozdejchal emoce.
Doufám, že příští sezónu udržíme fazónu a nenastane propad. Hrát na špici se musíme naučit. Vždyť nejlepší byl dnes Lexa Král, který asi jako jediný nastoupil do zápasu s čistou hlavou a nezatížený odpovědností za výsledek.
Vachy to měl krásný a už si šetřím eura na vejlety do Neugersdorfu.
K diskuzi o divácích (viz výše) se nejlépe vyjádřil Tomáš Grigar v pozápasovém rozhovoru.
Už několik kol pozoruju v Dukle duo Olayinka - Edmond. Moc se mi líbili proti Slávii v Edenu. Hodili by se.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 28.5.2017 6:47

Nepovedlo se, nevadí.

Ale za letošní sezónu, za předváděnou hru jednoznačně :up: :applause: :applause: :applause:

FKT :heart:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.5.2017 12:03

Škoda tý placíry nad. Byla to nejhezčí akce zápasu a Lexa Král ji rozjel mazácky jako by byl Krobem.
http://fotbal.idnes.cz/martin-fillo-po- ... fotbal_par
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 28.5.2017 14:43

Myslím, že se klub neměl s Vachym loučit ostrým zápasem, kde šlo o vše. A ještě k tomu 60 minut na place. Hlavní cíl zápasu byl tak nějak v pozadí.
Na druhé straně jsme ty body měli získat v jiných domácích zápasech. Celkově sezóna nad očekávání. Teplice začali hrát kvalitní fotbal a zdá se, že klub chce úspěch. Chce to udržet kádr a získat útočnika č.1. Těším se na nový ročník.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 28.5.2017 17:12

Alda píše:Myslím, že se klub neměl s Vachym loučit ostrým zápasem, kde šlo o vše. A ještě k tomu 60 minut na place. Hlavní cíl zápasu byl tak nějak v pozadí.
Na druhé straně jsme ty body měli získat v jiných domácích zápasech. Celkově sezóna nad očekávání. Teplice začali hrát kvalitní fotbal a zdá se, že klub chce úspěch. Chce to udržet kádr a získat útočnika č.1. Těším se na nový ročník.

myslím si totéž. dokonce 65 minut. v kombinaci s absencí Kučery to bylo fatální oslabení zálohy. tohle jsme fakt neošéfovali dobře. Nivaldo se po herním vypadku taky hledal. prostě se to sešlo proti nám. na druhou stranu jsem radši, než aby to zařiznul sudí nebo koupila Bolka. respekt pro Liberec.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 28.5.2017 22:22

https://www.youtube.com/watch?v=LfKZIhJfw4s Tady už se Preisler z Dukly tetelí nad mimořádnou odměnou. Myslím, že je jasný, odkud odměna poputuje a z Dukly to nebude. Mimochodem Tetour se zranil zcela sám a Olayinka mohl být za žlutou hodně rád, k té tvrdé hře. Aspoň nějaká spravedlnost jsou dva zbytečně zranění v zápase o "nic". Ty nesportovní komedie, co předváděla Dukla, zakopávaní balonů, zdržování nebo kdy zraněný hráč odkulhá od lajny 10m do hřiště a tam si lehne, mi budou dlouho ležet v žaludku. Zlostná reakce Vaněčka po skončení zápasu směrem ke kapitánovi hostí mluví za vše.

Boleslavi přeju cestu do Kazachstánu nebo Ádzerbajdžánu a prohru k tomu. :down:

Bohužel to byla v posledním zápase trochu křeč, nedá se nic dělat. Pohár budou hrát týmy, které si to moc nezaslouží, ale tak už to někdy je. Postup Zlína přímo do EL s tím, co předvedli v lize na jaře, je docela legrační.

Snad bude více štěstí příští rok. Díky hráčům za pěknou sezónu :-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.5.2017 4:45

djrhedy píše:https://www.youtube.com/watch?v=LfKZIhJfw4s Tady už se Preisler z Dukly tetelí nad mimořádnou odměnou. Myslím, že je jasný, odkud odměna poputuje a z Dukly to nebude.

:yes: :punking:

Ve fotbalově kulturnější zemí by se alespoň dělalo, že se to vyšetruje. Podle regulí UEFA je to totiž uplácení jako každé jiné.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 29.5.2017 7:36

Nevymejšlejte ptákoviny, měli jsme to na svých nohách. Odměna za 7. místo mohla být vypsána už v zimě. V konci ligy měla Dukla nějlepší fazónu ze všech. Viděl jsem její zápas se Slávií a bylo mi hned jasný, že je zle. Tohle válení a filmování při každým kontaktu je jejich Bittingelský styl. Podívejte na jejich výsledky v konci ligy, kromě Plzně zmastili všechny ohrožené sestupem. Konec měli dobrý a hlavy čisté. http://www.fkdukla.cz/zapas.asp?sezona=2017
Nekažme si vzpomínku na letošní finále ligy, budeme na něj vzpomínat ještě dlouho. A ať nás to odrazí k příští ještě lepší sezóně.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 30.5.2017 12:56

Jo taková fazóna, až to ve 23.kole prodali Boleslavi... :-D Kdyby si to uhráli fairplay způsobem, tak neřeknu ani popel, ale zdržování, zakopávání balonu v takovým zápase? Ať jdou do.... druhé ligy :-P

Jo odchod Vachouška je pěkná věc, stejně jako báječné jaro. Jenže to dopadlo stejně jako před několika lety, kdy jsme ještě čekali na výsledek finále poháru a to taky nedopadlo. Takže opět nic z toho. Jedinou malou útěchou je, že byla velká pravděpodobnost, že bychom dostali někoho z Islandu, Kazachstánu nebo Ádzerbajdžánu a to by byl slušný provar.

Kozel píše:Nevymejšlejte ptákoviny, měli jsme to na svých nohách. Odměna za 7. místo mohla být vypsána už v zimě. V konci ligy měla Dukla nějlepší fazónu ze všech. Viděl jsem její zápas se Slávií a bylo mi hned jasný, že je zle. Tohle válení a filmování při každým kontaktu je jejich Bittingelský styl. Podívejte na jejich výsledky v konci ligy, kromě Plzně zmastili všechny ohrožené sestupem. Konec měli dobrý a hlavy čisté. http://www.fkdukla.cz/zapas.asp?sezona=2017
Nekažme si vzpomínku na letošní finále ligy, budeme na něj vzpomínat ještě dlouho. A ať nás to odrazí k příští ještě lepší sezóně.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.5.2017 15:08

Kozel píše:Nevymejšlejte ptákoviny, měli jsme to na svých nohách.

Nepochybně, to snad nikdo nerozporuje. ;-)

Osobně jsem čekal spíš nějakou levotu v Liberci, ale tam to mělo pro nás nad očekávání příznivý vývoj. O to větší škoda je, že jsme do brány alespoň nějakou šmudlu nedotlačili. Ale jak říkal kouč, v posledních zápasech už to střílení gólů byla velká křeč. Bohužel jsem v přínosu do ofenzivy nedokázali nahradit hráče, kteří vypadli. Hora, Krob ...

Kozel píše:Odměna za 7. místo mohla být vypsána už v zimě. V konci ligy měla Dukla nějlepší fazónu ze všech.

Dukle vyšel závěr ligy, o tom žádná. Nicméně pořád zůstává pachuť, že na Stínadla nepřijela bojovat jenom či hlavně za sebe a za legitimní prémie. Z vývoje zápasu je víc než zřejmé, že jim ani tak nešlo o jejich úspěch, nýbrž o náš neúspěch. Zdržováním a simulováním si na sedmé místo těžko mohli přímo pomoci. To spíš byly efektivní nástroje k našemu udržení na pátém místě než jejich poskočení na sedmé místo.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 31.5.2017 16:28

JirkaXXL píše:
Dukle vyšel závěr ligy, o tom žádná. Nicméně pořád zůstává pachuť, že na Stínadla nepřijela bojovat jenom či hlavně za sebe a za legitimní prémie. Z vývoje zápasu je víc než zřejmé, že jim ani tak nešlo o jejich úspěch, nýbrž o náš neúspěch. Zdržováním a simulováním si na sedmé místo těžko mohli přímo pomoci. To spíš byly efektivní nástroje k našemu udržení na pátém místě než jejich poskočení na sedmé místo.

přesně tak
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 31.5.2017 22:01

JirkaXXL píše:Dukle vyšel závěr ligy, o tom žádná. Nicméně pořád zůstává pachuť, že na Stínadla nepřijela bojovat jenom či hlavně za sebe a za legitimní prémie. Z vývoje zápasu je víc než zřejmé, že jim ani tak nešlo o jejich úspěch, nýbrž o náš neúspěch. Zdržováním a simulováním si na sedmé místo těžko mohli přímo pomoci. To spíš byly efektivní nástroje k našemu udržení na pátém místě než jejich poskočení na sedmé místo.

Jak jsem už psal, viděl jsem v televizi zápas Dukly v Edenu se Slávií. Dukla hrála stejnou zdržovací taktiku s hereckou etudou při každém kontaktu, ale všechny ty "dokopané mrtvoly" při každé příležitosti vyrážely do brejků a přečíslení. Proti tomu bylo vystoupení na Stínadlech jen odvarem nebo jsme se z tohoto zápasu dokázali poučit. Slávii dali 2 góly v normální hrací době, nám jeden až v naší závěrečné útočné křeči. Proto jsem psal o Bittingelské taktice. Nemyslím, že tak hráli speciálně jen proti nám.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.5.2017 23:24

Kozel píše:Nemyslím, že tak hráli speciálně jen proti nám.

Ne, to ne. V Edenu hráli proti Slavii za peníze od Plzně :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 1.6.2017 8:19

JirkaXXL píše:

:up2: :down:

Říkám, co kdyby hráli taky jednou za sebe?
http://mluhovy.com/komentare/nechat-ze-sebe-delat-hlupaka/
Ostatně Luhový to před 3 lety řekl dobře - dukelské prostitutky a Berger posléze znechuceně končil kariéru. Proč asi...
Od té doby mimochodem v Dukle zůstal jenom Hanousek, za 3 roky úplně jiný tým, prostě dukelští srdcaři :punking:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.6.2017 8:22

Jinak na závěr ligy slušná návštěva a celkově jsme se dostali na čtvrté místo v lize aspoň ohledně návštěv. To je paráda! :up2:

A ani venku to nebylo špatné, skončili jsme na šestém místě B-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 1.6.2017 9:38

djrhedy píše:Jinak na závěr ligy slušná návštěva a celkově jsme se dostali na čtvrté místo v lize aspoň ohledně návštěv. To je paráda! :up2:

To by měl klub komunikovat.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 1.6.2017 10:42

Ettiene píše:
djrhedy píše:Jinak na závěr ligy slušná návštěva a celkově jsme se dostali na čtvrté místo v lize aspoň ohledně návštěv. To je paráda! :up2:

A poslat doporučeně do ČT a jednou extra na Bosáka :giggle:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.6.2017 11:04

Mambo píše:
Ettiene píše:

:applause: :up: :-D
Klidně mu to pošlete, já už mu psal několikrát :giggle:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.6.2017 19:13

JirkaXXL píše:

:-D :-D :-D
Vzdávám se! Snad se mi nic nestane. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.6.2017 20:46

Mambo píše:
Ettiene píše:

To je marné. :down:

Nedávno jsem s ním měl na toto téma přestřelku na Twitteru. Loni nebo možná už předloni e-mailem. Už jsem si uvědomil, že u něj to není z nevědomosti, to je prachobyčejně ze zášti. Když mu dojdou argumenty i „argumenty“, odmlčí se. Přesto příště zase kydá tutéž špínu.

Těžko říct, co mu kdo v Teplicích udělal nebo neudělal ...

Co byste chtěli od člověka, který mi napsal, že „když jsem fanoušek nějakého klubu, musím si na domácí zápas udělat čas i v pondělí odpoledne“ (televizní pondělky na ČT). Nevím, jestli tohle je účelová demagogie nebo blbost člověka, který od revoluce neopustil „státní podnik“ (ČT jím není ryze formálně).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomáš » 4.6.2017 8:13

Neúspěch v boji o Evropu beru na sebe jelikož se mi otočili šichty a na Slovácku,Bohemce a ted Dukle sem nemohl být přítomen - tudíž sem nemohl pozitivně ovlivnit průběh zápasů v náš prospěch - bohužel.
Už po Karviný sem upozornoval že ten tým jede na krev - krev proti Dukle bohužel došla - už těch oslabení bylo strašně moc to se nedalo.
Pro naší škodu Šmejkal nedokázal šáhnout do rezerv a to je chyba - třeba by to tam nákej mladas narval a slavili sme.
Je to škoda ale na Evropu nemáme ani náhodou to at si vychutná Boleslav - nákej Kazachstán nebo Azerbajdžán by jim slušel.
Jedeme dál ale tentokrát začít okamžitě sbírat body a na 1000 procent drtit pohár - ten chci B-) B-) B-)
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Rozlosování 1. ligy v sezóně 2017/18

Příspěvekod Kozel » 21.6.2017 14:07

Tak s Duklou si odvetu za zpackané poháry rozdáme hned v prvním domácím utkání. Naopak v posledních jarních kolech budeme možná rozhodovat o mistru. Zajímavý los.
http://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=T ... lavii-5722
Kozel
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2016/2017