FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Bohemians

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2016/2017.

Teplice - Bohemians

Příspěvekod JirkaXXL » 7.5.2017 19:07

Zakousne teplická gepardice vršovického klokana? :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Teplice - Bohemians

Příspěvekod melda » 9.5.2017 8:15

Bylo by víc než vhodno...bude to ale boj ..my Evropa, oni záchrana... ;-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 9.5.2017 16:48

Těžkej mač, uvidíme. Ale co - Evropa by pro mě osobně byla letos milá - byť opravdu po loňsku - nečekaná třešnička. Já především kvituji že se na teplický fotbal opět dá koukat a je z toho koukání i radost. A to i přesto že se ne vždy vše povede. Takže - jet si dál po svém a nebát se šáhnout klokanům do vaku. Třeba tam nějaké bodíky najdem... :up:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.5.2017 21:09

O Evropu - o sestup to bylo v Hradci také, takže zas tak nic nového. I když zřejmě Bohemians budou těžší soupeř. Sice mají letos mladí a techničtější mužstvo, nicméně osobně očekávám, že to bude válka.

Tomu bych uzpůsobil sestavu: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Soungole, Ljevakovič - Fillo, Červenka, Vošahlík - Vaněček

Nátlakově, co nejvíc se tlačit do zakončení, ovšem proti rychlým brejkům v podobě záchytné sítě Soungole + Ljevakovič. Vaněček by měl sklepávat nebo podržet míč pro ofenzivní záložníky posílené o Červenku.

Vošahlík a Fillo by se měli za útočení stahovat víc do středu, uvolňovat kraje na výjezdy Vondráška a Kroba do pozic falešných křídel. Věřím, že kvalita je na naší straně. Hlavně zas moc nespekulovat a prostě si jít pro výhru. Boleslav sem, Bohemians tam.

:heart: :heart: :heart:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 13.5.2017 6:15

JirkaXXL píše:Sice mají letos mladí a techničtější mužstvo, nicméně osobně očekávám, že to bude válka.

Tomu bych uzpůsobil sestavu: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Soungole, Ljevakovič - Fillo, Červenka, Vošahlík - Vaněček

Souhlas. Možná prohodit útočníky Vaněček - Červenka, aby měl Vaněček na koho sklepávat i směrem dopředu k soupeřově bráně, ale tam si klidně mohou hráči operativně nabíhat ze zálohy. Ljevakovič sice poslední dobou tolik nevyčnívá, avšak je důraznější než Kučera. To považuji pro tento duel za klíčové při skládání sestavy. Jenom se děsím, kdo by měl jít oživit ofenzivu z lavičky, kdyby se nedařilo.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 13.5.2017 7:26

JirkaXXL píše:O Evropu - o sestup to bylo v Hradci také, takže zas tak nic nového. I když zřejmě Bohemians budou těžší soupeř. Sice mají letos mladí a techničtější mužstvo, nicméně osobně očekávám, že to bude válka.

Nátlakově, co nejvíc se tlačit do zakončení, ovšem proti rychlým brejkům v podobě záchytné sítě Soungole + Ljevakovič. Vaněček by měl sklepávat nebo podržet míč pro ofenzivní záložníky posílené o Červenku.

Vošahlík a Fillo by se měli za útočení stahovat víc do středu, uvolňovat kraje na výjezdy Vondráška a Kroba do pozic falešných křídel. Věřím, že kvalita je na naší straně. Hlavně zas moc nespekulovat a prostě si jít pro výhru. Boleslav sem, Bohemians tam.

:heart: :heart: :heart:

to podepisuju :up:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.5.2017 7:59

Tezke utkani. Vyhru jakymkoliv zpusobem bych bral vsema deseti :hi:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 14.5.2017 16:44

Ljeva místo Soungoleho. Jako by mu neuměl najít jiný místo.. :down:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.5.2017 17:16

js64 píše:Ljeva místo Soungoleho. Jako by mu neuměl najít jiný místo.. :down:

Hned sestava mi narušila naladění na zápas. I ta klobása mi přestala chutnat :-/

1) Ljevakovič, bohužel, nehraje nic moc poslední zápasy. Dozadu pamatuje lepší časy a dopředu kromě střel hodně mimo bránu vůbec nic. Soungole by neměl kvůli němu sedět.

2) Trpaslík Hyčka na ty vršovické válečníky? Navíc to jsou oproti dřívějšku celkem běhaví kluci, takže ani zde bych výhodu neviděl. A bebíčko Kučera? Nechápu, když je na lavici vysoce efektivní Soungole.

3) Proč nemůžeme mít dva útočníky v sestavě? Jeden klidně ať hraje stažený na podhrot, když si trenér 4-4-2 neumí představit. Horu resp. jeho ofenzivní sílu bychom ovšem měli nějak nahradit. Takhle se akorát vpravo rozbíjí zaběhaná spolupráce Fillo - Vondy.

A to se radši nerozčiluji nad absencí mladíků na lavičce, přestože nominace není opět naplněná. I Rada už je ve Spartě progresivnější.

No, když se dnes vyhraje, odpuštěno jest :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 14.5.2017 20:49

Nikde nikdo ? Žádné hodnocení ? Tři body ...že by odpuštěno ?!?!?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 14.5.2017 21:08

:up2: ....Hyčku dnes komentovat nebudu,protože to bylo bud k smíchu,nebo k pláči,at si každý vybere :suicide A jaká bude příště sestava díky absencím,to je pro trenéra na nobelovku ;-) žijem ,bojujem dál :applause:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.5.2017 21:23

OLÉ! :up: :up: :up:

melda píše:Nikde nikdo ? Žádné hodnocení ? Tři body ...že by odpuštěno ?!?!?

Ty body se taky musely alespoň trošičku zapít ;-)

Jo, odpuštěno. Sdílnější budu zítra až si pustím záznam zápasu bez nervů o výsledek. Teď již ale padám na ústa. Hodím šipku do postele ...

Juanito píše::up2: ....Hyčku dnes komentovat nebudu,protože to bylo bud k smíchu,nebo k pláči,at si každý vybere :suicide A jaká bude příště sestava díky absencím,to je pro trenéra na nobelovku ;-)

Když ji mohl dostat Barack Obama, tak se též hlásím v tématu Jablonec - Teplice ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 14.5.2017 21:33

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 14.5.2017 22:04

Ten umělec co to dnes pískal by zasloužil po tlamě :evil:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 15.5.2017 8:15

Důležitý 3 body, je jedno jak :up: Akorát ztráta Kroba a Vondyho bude bolestná, ale veřím, že se s tím popereme... Naděje na poháry pořád žije :heart:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 15.5.2017 9:25

Výkony hráčů ponechám dnes bez komentáře neboť po megaukopnutíse v poločasové soutěži nemám právo kritizovat :D Rozhodčí odvedl 10% pro hosty a vykartoval tři naše hráče. Náhoda?
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 15.5.2017 13:03

JirkaXXL píše:
js64 píše:Ljeva místo Soungoleho. Jako by mu neuměl najít jiný místo.. :down:

Hned sestava mi narušila naladění na zápas. I ta klobása mi přestala chutnat :-/

1) Ljevakovič, bohužel, nehraje nic moc poslední zápasy. Dozadu pamatuje lepší časy a dopředu kromě střel hodně mimo bránu vůbec nic. Soungole by neměl kvůli němu sedět.

Mně se Ljeva líbil,
Bogan_tp
Registrovaný člen

Re: Jablonec - Teplice

Příspěvekod Tomáš » 16.5.2017 5:02

Zlatý 3 body.
Vydržet,vydržet,vydržet.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.5.2017 20:53

Juanito píše: ...Hyčku dnes komentovat nebudu,protože to bylo bud k smíchu,nebo k pláči,at si každý vybere :suicide

Hycka je zatim uplne nepouzitelnej. Nechapu, jak mohl byt v Brne nejlepsim hracem. Jeho dosavadni vykony jsou trapne. Nechapu, cim si zasluhuje zaklad. S nim hrajeme o jednoho mene.
PS: kdo mu dal hlasy za nejlepsiho hrace utkani ? To je snad z recese ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.5.2017 21:00

3 body zlate, vykon druha pule rozpacity. Myslim, ze v Jablonci se rozhodne :idea:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2017 20:46

Dodatečný komentář: byla to dřina, která se však dala čekat. Velké týmy dělá to, že vyhrají zápasy, v nichž soupeře zrovna nedrtí po celých 90 minut. Docela dost mě však vyděsila pasivita cca po hodině hry. Koledovali jsme si. Nemyslím si, že si můžeme dovolit hrát na Chelsea či Inter Milán, když ji trénoval Mourinho, abychom nejtěsnější vedení ubránili s prstem v nose.

Vachoušek nás vysvobodil. Já se nervózně vrtěl a volal po jeho příchodu už dobrých deset minut, než jej trenér vážně vypustil. Jeho příchod překlopil misky vah zas na naši stranu. Najednou bylo po tlaku hostí, nicméně řekl bych, že moc nechybělo, aby trenér opět prospal správný čas na střídání, protože návrat do sedla po vyrovnání by nám asi tentokrát šel dost těžko.

Krob opět parádní asistence, ovšem ta osmá žlutá byla zbytečná, jak již jsem psal kousek vedle. Ta situace nevyžadovala likvidační faul, který nakonec vylekal i Kroba (viz rozhovor po zápase). Jeřábek si ukázkově naběhl, vyšrouboval se do vzduchu a zavěsil koníčkem. Takhle se má stoper chovat ve vápně soupeře! Ke starým - dobrým výkonům se vrátil i Ljevakovič, u nějž to poslední zápasy po návratu do zálohy trochu drhlo.

Výborně i Grigar. Snad až na tu zbytečně zbrklou rozehrávku v závěru. Místo pokusu o ohrožení prázdné branky soupeře měl míč podržet. Místo toho vznikl ještě jeden závar před naší brankou. Už tradičně slabým článkem byl Hyčka. Sice teď dva zápasy je tam menší progres, ale pořád je to strašně málo. V Brně jsem ho krom vzájemných zápasů nějak extra nesledoval, ovšem z Ústí si ho pamatuji jinak ...

Vaněček opět nic moc. Sice přišel v blbé době, kdy se na tom hrotu mohl kopat za uši, ale všímal jsem si jeho pohybu. Nebyla tam ani snaha nabídnout se do nějakého prostoru a vybídnout stále více a více přetěžovanou defenzivu k nákopu a přesunu dění. V té šanci z očí do očí vůči brankáři měl asi spadnout. Beztak ho chtěl Fryšták sestřelit, takže jaképak simulování.

Tím se dostávám k rozhodčím. Kromě už obvyklých nějakých procent pro našeho soupeře mi pořád vrtá hlavou neuznaný gól Filla. Nikde ze záznamu jsem vyložený ofsajd neviděl. Jestli byl, pak tak malý, že se měl dle doporučení pustit. Bohužel na to pořád čeští sudí nemají odvahu (anebo zájem). Rovněž si myslím, že Fryšták hrál mimo vápno rukou. Sice někde těsně pod ramenem, ale nebýt to brankář mimo vápno, určitě by se pískalo.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 17.5.2017 22:15

JirkaXXL píše: Nikde ze záznamu jsem vyložený ofsajd neviděl. Jestli byl, pak tak malý, že se měl dle doporučení pustit. Bohužel na to pořád čeští sudí nemají odvahu (anebo zájem).

Pouštěl jsem si to několikrát, hned, jak jsem dorazil domů. Tentokrát bych to od rozhodčích vzal. Fillo byl v offsidu celou dobu a na hranici, kdy by se dalo odpouštět, se cuknul jen na zlomek sekundy, ale nebylo to v okamžiku centru. Byl tam 30-50cm a to je z lajny sakra vidět. Spíš mě štvaly ty karty a hlavně jejich nepoměr, mělo to být minimálně nerozhodně, Bohemka tam těch taktických faulů a držení zezadu měla taky dost. Samozřejmě na isport velmi vysoké hodnocení rozhodčího, řekl bych ale, že v rámci vyvažování negativ a pozitiv, aby pořad vyzněl nekonfliktně, když už máme toho Meltu v teplácích.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.5.2017 0:14

Kozel píše:
JirkaXXL píše: Nikde ze záznamu jsem vyložený ofsajd neviděl. Jestli byl, pak tak malý, že se měl dle doporučení pustit. Bohužel na to pořád čeští sudí nemají odvahu (anebo zájem).

Pouštěl jsem si to několikrát, hned, jak jsem dorazil domů. Tentokrát bych to od rozhodčích vzal. Fillo byl v offsidu celou dobu a na hranici, kdy by se dalo odpouštět, se cuknul jen na zlomek sekundy, ale nebylo to v okamžiku centru. Byl tam 30-50cm a to je z lajny sakra vidět.

A kdes to viděl ty? ;-)

Já průkazný záběr v záznamu přímého přenosu na O2TV Fotbal neviděl ani z jejich opakovaček, ani z vlastního zkoumání materiálu. Chtělo by to záběr právě ze zmíněné lajny. Televize ho přece má, takže je otázka, proč se ho režisérovi nechtělo ukázat včetně pomocné ofsajdové grafiky.

Tu ruku Fryštáka mimo vápno přešli také dost v kvapíku. Když jsem si to ale sám zpomalil a hodil do lupy, přišla mi jasná.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 18.5.2017 6:34

Když máš voko z Kašparovy krávy a musíš si tam nechat namalovat pravítko. :giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2016/2017