FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Pravidla fóra (kodex)

Archiv hlasování fanoušků o teplického hráče zápasu (stará anketa)

Pravidla fóra (kodex)

Příspěvekod JirkaXXL » 21.4.2012 16:38

Svou registraci na fóru Skláři.cz každý uživatel dobrovolně souhlasí s následujícími podmínkami pro přispívání do fóra (kodexem fóra), které existují pro zachování slušné a kultivované diskuse.

Pokud tyto podmínky během svého působení na fóru porušíte, vaše příspěvky mohou být upraveny nebo i smazány. Jestliže s níže uvedenými podmínkami registrace nesouhlasíte, přestaňte do fóra přispívat a požádejte provozovatele fóra na adrese forum@sklari.cz o smazání svého uživatelského účtu.

Kodex aneb desatero fóra:

  1) Fórum Skláři.cz je určeno výhradně příznivcům FK Teplice. Uživatelé berou na vědomí, že se nejedná o oficiální fórum FK Teplice ani oficiálního fanklubu FK Teplice, byť někteří jeho členové přispívají do diskuse.
  2) Uživatelé se zavazují, že budou dodržovat právo ostatních na svobodu projevu a vlastní názor. Výměna různých názorů je vítána, ovšem uživatelé se zavazují, že svůj názor nebudou zastánci jiného názoru nutit násilnou formou, účelově a irelevantně znevažovat názory jiných či jiné uživatele.
  3) Příspěvky obsahující vulgární výrazy mohou být smazány nebo upraveny. Impertinence, urážky, vulgarismy a hrubost nejsou na fóru vítány.
  4) Příspěvky jakýmkoliv způsobem podezřelé z porušení platné legislativy České republiky budou smazány.
  5) Příspěvky nedodržující všeobecné mravní a morální hodnoty české společnosti mohou být po zvážení upraveny nebo smazány.
  6) Příspěvky vyzrazující osobní údaje o některém z uživatelů fóra budou v případě stížnosti postiženého smazány či upraveny.
  7) Každý uživatel smí aktivně používat jen jeden uživatelský účet a vystupovat pod jednou identitou. Změna uživatelského jména není možná. Pokud se vyskytnou se stávajícím účtem potíže bránící jeho používání, musí uživatel kontaktovat provozovatele fóra (forum@sklari.cz), nikoliv zakládat si účet nový.
  8) Struktura fóra Skláři.cz je pevně dána, uživatelé své příspěvky do diskuse vkládají vždy do adekvátního tématu. Pokud bude některý příspěvek vložen do části fóra, které tematicky neodpovídá, může být přesunut nebo smazán bez upozornění anebo odůvodňování.
  9) Uživatelé smějí zakládat nová témata jen ve dvou případech. Prvním jsou témata k jednotlivým ligovým zápasům v patřičné sekci fóra, ovšem pouze za předpokladu, že ještě k danému zápasu žádné jiné téma založeno nebylo. Druhým případem pak jsou témata coby otázky pro tiskového mluvčího FK Teplice. Provozovatel fóra si vyhrazuje právo upravit název tématu nebo formát názvu dle zvyklostí fóra, eventuálně tím pověřit jinou osobu.
  10) Na fóru Skláři.cz může provozovatel zobrazovat reklamní prvky a propagovat své další projekty. Uživatelé se zavazují, že nebudou podnikat žádné kroky, které by vedly k blokování jejich korektního zobrazení. Provozovatel hradí provoz fóra výhradně z vlastních prostředků.

Postup při nedodržování kodexu:

V případě závažného porušení kodexu či opakovaného porušování podmínek si provozovatel fóra v zájmu zachování korektního průběhu diskusí na fóru vyhrazuje právo na následující postup v duchu hesla „třikrát a dost“:

Provinilec obdrží napomenutí a to formou e-mailu zaslaného na adresu uvedenou při registraci, formou soukromé zprávy v rámci fóra nebo přímo v rámci diskuse na fóru.

Pokud bude daný uživatel v jednání porušujícím kodex pokračovat, bude mu po třetím varování na dobu 30 dnů deaktivován uživatelský účet. Nadále bude moci číst příspěvky ve fóru, ovšem nebude moci vkládat vlastní příspěvky. Pokud mu účet nebude po 30 dnech opětovně aktivován, může se obrátit na provozovatele fóra (forum@sklari.cz).

Jestliže bude daný uživatel i po odblokování dočasně deaktivovaného účtu nadále porušovat kodex, jeho účet bude permanentně smazán. Pokusy o novou registraci pod novým uživatelským jménem budou chápány jako vysoce závažné porušení kodexu a takto vzniklé nové uživatelské účty budou obratem mazány.

Provozovatel fóra si vyhrazuje právo na kvalifikaci „závažného porušení kodexu“ dle vlastního uvážení. Čestně prohlašuje, že tak bude činit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Zpracování osobních údajů

Svou registrací uživatel souhlasí se zpracováním zadaných osobních údajů provozovatelem fóra pro účely provozu fóra. Tyto osobní údaje nebudou poskytnuty žádným dalším subjektům a nebudou použity k jiným účelům, než účelům nezbytně nutným pro řádný provoz diskusního fóra Skláři.cz.

Uživatel má právo kdykoliv provozovatele fóra Skláři.cz požádat o smazání veškerých či jen vybraných svých osobních údajů, které dříve dobrovolně poskytl při zakládání či úpravách uživatelského účtu na fóru Skláři.cz, popřípadě při při jeho užívání.

Provozovatel fóra je zapsán jako zpracovatel osobních údajů u příslušného úřadu, kterým je Úřad na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

Provozovatel fóra

Provozovatelem fóra je Jiří Macich, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku. Kontakty a další informace naleznete v patičce každé stránky fóra nebo na http://www.macich.biz
Uživatelský avatar
JirkaXXL
Provozovatel fóra
 
Příspěvky: 6352
Registrován: 11.7.2009 15:36
Bydliště: Proboštov u Teplic

Zpět na Hráč zápasu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
https://goo.gl/forms/cIQ7vkZe11NWcyFk2
VOLTE TEPLICKÉHO HRÁČE ZÁPASU!
VOLTE TEPLICKÉHO HRÁČE ZÁPASU!