FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Dukla - Teplice ( 2012-2013)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2012/2013.

Re: Dukla - Teplice ( 2012-2013)

Příspěvekod NIN » 15.8.2012 7:08

JirkaXXL píše:
JTB píše:NIN: Nechci zlehčovat vliv samotné hry, ale problém je ještě jinde - v tom, že je tu ta liga už moc dlouho, okoukala se, zevšedněla

Sorry, ale to je marketingová fráze pro to, že už s herním projevem mužstva, který se nemění nezávisle na rotaci hráčského kádru a realizačního týmu, lidé ztrácí trpělivost. Zejména, pokud jim někdo věší bulíky na nos o budování velkoklubu

NoymiL píše:Upřímně, nemyslím si, že by sebelepší výkon pomohl k lepší návštěvnosti. Boj o titul v sezóně 2009/2010, kdy tehdy první Teplice přivítali doma Střížkov přilákal tuším něco kolem dvou tisícovek diváků. A to si pamatuji, že výkony na podzim roku 2009 stály opravdu za návštěvu. Když přijel Hapoel (manšaft na úrovni), 5 tisíc prodaných vstupenek taky není zrovna přesvědčivých.

Protože lidi už si v Teplicích zvykli na zklamání. Když jsem v zimní pauze oné zmíněné sezóny přesvědčoval bývalé kolegy fanoušky k jarní účasti alespoň na domácích zápasech, že mají historickou šanci vidět jízdu za titulem, smáli se mi do obličeje. A evidentně věděli proč ...

do kamene tesat
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 15.8.2012 7:41

lantsmit píše:Pro mě je tím hlavním důvodem to, že u FKT postrádám jakoukoli snahu k modernímu fotbalu (nebo chcete-li zajímavému produktu) se jednoho dne propracovat. Nemusí se dařit, hra může být rozháraná, ale ta snaha (vývoj, směr) tam musí být vidět. Jinde, u srovnatelně silných klubů tu snahu vidím, o čemž svědčí to, že se tu a tam ona snaha protne s kýženým cílem (svého času Olomouc, Boleslav, Liberec, nyní Plzeň).

:applause: :applause: :applause:

Interně osobně jsem měl to štěstí,že jsem toto zažil v aktuální době ve městě cca 20km západně od Teplic. :-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod pannoniax » 15.8.2012 7:50

Petřík2 píše:
lantsmit píše:Pro mě je tím hlavním důvodem to, že u FKT postrádám jakoukoli snahu k modernímu fotbalu (nebo chcete-li zajímavému produktu) se jednoho dne propracovat. Nemusí se dařit, hra může být rozháraná, ale ta snaha (vývoj, směr) tam musí být vidět. Jinde, u srovnatelně silných klubů tu snahu vidím, o čemž svědčí to, že se tu a tam ona snaha protne s kýženým cílem (svého času Olomouc, Boleslav, Liberec, nyní Plzeň).

:applause: :applause: :applause:

Interně osobně jsem měl to štěstí,že jsem toto zažil v aktuální době ve městě cca 20km západně od Teplic. :-)

20 km západně od Teplic je Most. To myslíš, že Baník Most měl takový vývoj??? :surprised:
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 15.8.2012 7:54

pannoniax píše:20 km západně od Teplic je Most. To myslíš, že Baník Most měl takový vývoj???

Já jsem ale v........l! A to mám mapu republiky nad hlavou a chlubím se tím,jaký jsem byl na vojně vynikající "topograf"! No i mistr tesař se někdy utne. (ale v tomto případě bych byl už bez levého zápěstí) :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod pannoniax » 15.8.2012 8:02

Petřík2 píše:
pannoniax píše:20 km západně od Teplic je Most. To myslíš, že Baník Most měl takový vývoj???

Já jsem ale v........l! A to mám mapu republiky nad hlavou a chlubím se tím,jaký jsem byl na vojně vynikající "topograf"! No i mistr tesař se někdy utne. (ale v tomto případě bych byl už bez levého zápěstí) :giggle:

Zdravím do Ústí Petříka :hi:
Bylo mi to jasné hned, ale na toto nezareagovat by byl neodpustitelný hřích. :handshake:
Kontrolní otázka z minulosti ústeckého fotbalu: Víš, kdo byl nejlepším střelcem Army v sezóně 1980/81?
Odpověď: Milan Darányi s 9 brankami. Pamatuješ se na něj, chvíli byl ve Slavii.
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 15.8.2012 8:14

pannoniax píše:Milan Darányi s 9 brankami. Pamatuješ se na něj, chvíli byl ve Slavii.

Jóóó,Daranyi.....kabinetní ukázka toho,když se o někom říká: "To byl fotbalista". Jenže tam chybí ten podmiňující způsob,:"To by byl fotbalista". Kdyby ........... a můžeš udělat úplný výčet všech "fotbalistických neřestí"....zkrátka kluk z provinčního Sokolova (pokud se nepletu),který jen nakoukl do Slávie a pak roky běhal po Ústí v slavistickém triku.Když ho teď náhodou vidím,tak ne na stadionu na fotbale,ale v blízkosti nějakého "tipáče".Bohužel tak to je a tak to bylo i v době jeho fotbalového mládí. :cry:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 15.8.2012 9:47

lantsmit píše:Pro mě je tím hlavním důvodem to, že u FKT postrádám jakoukoli snahu k modernímu fotbalu (nebo chcete-li zajímavému produktu) se jednoho dne propracovat. Nemusí se dařit, hra může být rozháraná, ale ta snaha (vývoj, směr) tam musí být vidět. Jinde, u srovnatelně silných klubů tu snahu vidím, o čemž svědčí to, že se tu a tam ona snaha protne s kýženým cílem (svého času Olomouc, Boleslav, Liberec, nyní Plzeň). Zkrátka se mi nechce investovat čas a peníze do něčeho, v čem nevidím žádný progres, žádnou naději, že se taky jednou dočkám fotbalu, na nějž se budu fakt těšit. Budu rád, když mě zasvěcení fanklubáci svými argumenty přesvědčí, že se v hodnocení vedení FKT mýlím...

Budu mluvit za sebe (ostatně, jak číní každý člen Fanklubu na tomto fóru). Odpověď se neříká lehce: V podstatě a výsledném efektu máš pravdu. Příčinu bych viděl nikoli v erudici nebo nevůli vedení klubu, ale v jeho neschopnosti prosadit fotbalové zákonitosti v jednání s vlastníkem klubu. Prostě klub je jedním z provozů sklárny a tady se těžko vysvětluje heslo: Ať jsem bit, jen když se peru, když zde platí: Má dáti - dal.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 15.8.2012 12:23

lantsmit píše:Budu rád, když mě zasvěcení fanklubáci svými argumenty přesvědčí, že se v hodnocení vedení FKT mýlím...

Lantsmite, Kozel už Ti vlastně odpověděl, jinak k tomu směrování a výzvě k reakci od neurčitého pojmu "zasvěcení fanklubáci" - viz můj poslední příspěvek v chlívku fanoušci/diváci. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod lantsmit » 15.8.2012 18:54

Addax píše:
lantsmit píše:Budu rád, když mě zasvěcení fanklubáci svými argumenty přesvědčí, že se v hodnocení vedení FKT mýlím...

Lantsmite, Kozel už Ti vlastně odpověděl, jinak k tomu směrování a výzvě k reakci od neurčitého pojmu "zasvěcení fanklubáci" - viz můj poslední příspěvek v chlívku fanoušci/diváci. ;-)

Nerozumím, co je na tom pojmu neurčitého. Myslel jsem tím samozřejmě všechny členy fanklubu, kteří jak tady bylo několikrát zmíněno, mají obecně lepší přehled o chodu FKT. Fakt bych rád slyšel alespoň od Vás, když už se tím nechce prezentovat klub, co nás v budoucnosti čeká, resp. rekapitulaci toho, co už jsme začali budovat, jak se nám v tom daří, na co bude nový realizační tým koncepčně navazovat, případně na jakém základě a s jakou vizí začne tým budovat znovu. Nalákejte mě, když už to neumí nebo nechce dělat klub.
lantsmit
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.8.2012 22:36

lantsmit píše:
Addax píše:

Nerozumím, co je na tom pojmu neurčitého. Myslel jsem tím samozřejmě všechny členy fanklubu, kteří jak tady bylo několikrát zmíněno, mají obecně lepší přehled o chodu FKT. Fakt bych rád slyšel alespoň od Vás, když už se tím nechce prezentovat klub, co nás v budoucnosti čeká, resp. rekapitulaci toho, co už jsme začali budovat, jak se nám v tom daří, na co bude nový realizační tým koncepčně navazovat, případně na jakém základě a s jakou vizí začne tým budovat znovu. Nalákejte mě, když už to neumí nebo nechce dělat klub.

Zanalyzuj si to sám:
http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/7_ ... arev!.html
http://www.eurofotbal.cz/clanky/teplice ... ch-164549/
http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_ULK753
rozklikni: ULK753_oznameni.zip
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 15.8.2012 22:58

lantsmit píše:Nerozumím, co je na tom pojmu neurčitého. Myslel jsem tím samozřejmě všechny členy fanklubu, kteří jak tady bylo několikrát zmíněno, mají obecně lepší přehled o chodu FKT. Fakt bych rád slyšel alespoň od Vás, když už se tím nechce prezentovat klub, co nás v budoucnosti čeká, resp. rekapitulaci toho, co už jsme začali budovat, jak se nám v tom daří, na co bude nový realizační tým koncepčně navazovat, případně na jakém základě a s jakou vizí začne tým budovat znovu. Nalákejte mě, když už to neumí nebo nechce dělat klub.

Neurčitého je na tom to, že nikdo neoslovil mě osobně. Já rozhodně nemám chuť někoho odsud někam lákat, ani jsem nikdy netvrdil, že jsem zasvěcený, že mám lepší přehled a nevím, proč bych já měl za klub vysvětlovat jeho koncepci. Pokud Tě někdo takto nalákal a naladil, obrať se na něj.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 15.8.2012 23:17

Jen bych přidal názor do rozjetý diskuse o fanoušcích. Žádnej sociolog nikdy nedokáže přesně odhadnout, proč nějakej dav na fotbal nechodí a už vůbec nikdo to nedokáže přesně odhadnout co by ten dav na fotbal přitáhlo. Davu vládne chaos a nejde předvídat k čemu se rozhodne a kdy to bude. Lidi na Stínadla může vrátit jedna povedená sezona spojená s pohárama viz plzeň, ale taky třeba vůbec nic. Problém je v severních čechách v mentalitě lidí a nejen v teplicích. Liberci se nedaří držet si průměrnou návštěvnost třeba kolem 10000 i přesto že je vlastně pravidelný držitel titulu (3x za deset let není málo !!!!) , Jablonec je na tom ještě hůř a fakt že jabloneckej fanoušek bych bejt nechtěl, lidi nefanděj, historii nemaj a stadion je ještě horší a nepomohlo jim ani když hráli o titul a ani to že se poslední dvě tři sezony drží dlouhodobě mezi top českými kluby, zatímco dřív to byl pro mě klasickej prvoligovej outsider... Přesto je to pro mě nepochopitelný, čekal bych že v těhle našich panelákovech který jsou oproti jiným městům v podstatě přelidněný, budou lidi chtít chodit na fotbal. Bylo to takhle kdysi ve východnim německu (podle jedné knihy) a dnes vlastně v polsku, jenže jsou to všechno národy s velkým prosportovním cítěním. My češi jsme jiný, nesnažíme se moc stotožňovat s davem. Jinak nebral bych plzeň jako nějake vzor, někdo tady zmiňoval že je to tam o penězích, vůbec!!! Plzeň je klasická euforie která odejde s vrbou až ho povolá repre. Stejně tak baník byl svýho času jen euforie, ale zároveň důkaz že o penězích to není. Když je nadšení a zájem tak i nonstopovej alkáč v džísce na sociálních dávkách z Ostravy dokáže dát dohromady pár tisícovek aby mohl letět na otočku do Middlesboro za Baníkem (mám pocit že tehdy když tam hráli tak měli všechny chartery okamžitě vyprodaný)... a hlavně tady se řeší návštěvnost na stínadlech což je měsíčně výdaj 180 CZK (při dvou domácích zápasech)... obejďěte v Teplicích bary, hospody a nonstopy a zeptejte se jak vypadá průměrnej účet u jejich hostů (za jeden večer!!!!) že je drahý vstupný ať se řiká až lidi budou stát ve frontě na polívku zdarma od červenýho kříže a né teď !!! Lidi v ČR nikdy nebudou chodit na fotbal ve velkym! Nepomůže tomu nic! Ani předvedená hra, ani vstupný. V nás prostě ta láska k fotbalu není. My Češi máme rádi fotbal, ale nemilujeme ho!
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.8.2012 1:22

SEKTOR15 píše:Jen bych přidal názor do rozjetý diskuse o fanoušcích. Žádnej sociolog nikdy nedokáže přesně odhadnout, proč nějakej dav na fotbal nechodí a už vůbec nikdo to nedokáže přesně odhadnout co by ten dav na fotbal přitáhlo. Davu vládne chaos a nejde předvídat k čemu se rozhodne a kdy to bude.

Problém v tvé argumentaci je, že to není o davu, ale o jednotlivcích či maximálně partičkách, které by bylo záhodno na stadion opět přilákat. Teprve tam pak mohou tvořit dav a může se s nimi dál podle toho pracovat: učit je chodit pravidelně, občas někam vyjet, občas zajít podpořit juniorku atd. Jestli nasednou do vlaku se každý rozhoduje sám za sebe, ale jakmile už jednou v tom vlaku jedeš ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 16.8.2012 7:31

JirkaXXL píše:
SEKTOR15 píše:Jen bych přidal názor do rozjetý diskuse o fanoušcích. Žádnej sociolog nikdy nedokáže přesně odhadnout, proč nějakej dav na fotbal nechodí a už vůbec nikdo to nedokáže přesně odhadnout co by ten dav na fotbal přitáhlo. Davu vládne chaos a nejde předvídat k čemu se rozhodne a kdy to bude.

Problém v tvé argumentaci je, že to není o davu, ale o jednotlivcích či maximálně partičkách, které by bylo záhodno na stadion opět přilákat. Teprve tam pak mohou tvořit dav a může se s nimi dál podle toho pracovat: učit je chodit pravidelně, občas někam vyjet, občas zajít podpořit juniorku atd. Jestli nasednou do vlaku se každý rozhoduje sám za sebe, ale jakmile už jednou v tom vlaku jedeš ...

...ale jakmile už jednou v těch drogách jedeš.... Ano produkt musí mít vlastnost návykovosti... udělali jsme kolečko a jsme u toho, co říká NIN.
:-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.8.2012 0:33

Kozel píše:
JirkaXXL píše:

...ale jakmile už jednou v těch drogách jedeš.... Ano produkt musí mít vlastnost návykovosti... udělali jsme kolečko a jsme u toho, co říká NIN.
:-))

Přesně :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Předchozí

Zpět na Sezóna 2012/2013