FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Bohemians

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2015/2016.

Teplice - Bohemians

Příspěvekod Addax » 8.9.2015 15:00

6. kolo Synot ligy 2015/2016.
Sobota 12.9.2015, od 17:00 hodin.

Vzájemné zápasy od r. 2000:
Vzáj. zápasy.jpg
Addax
Registrovaný člen

Re: Teplice - Bohemians

Příspěvekod NIN » 11.9.2015 5:58

Tak prasata ze svazu nam sem posilaji hned Kralovce, jako odmenu za "podporu" ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 11.9.2015 13:37

NIN píše:Tak prasata ze svazu nam sem posilaji hned Kralovce, jako odmenu za "podporu" ...

To už je práce pro Koviho, aby komunikace z klubu držela pisalky připravený. Může se to pak úplně otočit a rozhodčí bude připo, aby v 19:20 nebyl na i sportu článek "zářez za vzdor Berbrovi" ... Od toho má klub své lidi...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.9.2015 18:50

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 11.9.2015 22:52

Potočnýho a Vachyho goly neskutečný,ale vzpomněl sem si i na ten Lafaty let :no:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 12.9.2015 11:50

Dnes po pauze konečně liga a tady ani Ň :giggle: - dorazíte alespoň ?!?
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.9.2015 13:03

jasan, 3ks
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 12.9.2015 18:20

Tak sice výhra, ale převažuje zklamání. Výkon nic moc a to co předvedl v závěru Bratanovič, to mě nasr.... Spadne bez kontaktu, nic mu není a nechá soupeře nás tlačit a oslabí tým. A pak najednou peláší jakoby nic. Za tohle bych dával karty a v základu takovýho hráče fakt nechci.... Dneska výkon o několik levelů horší než v Liberci....
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 12.9.2015 18:36

V kontextu s dnešním zápasem s náma Rada nehrál špatný fotbal ;-)
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.9.2015 18:46

Výhra je výhra, ovšem z herního projevu nadšený nejsem. Góly sice pěkné, nicméně některé pasáže byly přespříliš vlažné. Z tutovek nedokážeme rozhodnout, takže se do posledního písknutí klepeme o výsledek. Silnější soupeř by nám dnes tři body vzal jak dítěti lízátko.

Nabízí se otázka: k čemu trenér využil reprezentační pauzu? :surprised:

Jestli s hráči pracoval na nějakém posunu kvality směrem nahoru, dnes to tedy vidět nebylo. S lepším dojmem jsem odjížděl z Liberce, kde jsme prohráli.

Další věcí je kádr. Základní sestava je očividně zakonzervovaná, ovšem až na několik jmen se není co divit, když mrknete na lavičku. Zajímalo by mě, jestli se už někdo pozoruje či dokonce lanaří, aby byl do zimní přípravy k dispozici. Nebo čekáme na drobečky?

V jedenácti lidech se liga odehrát nedá! :evil:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 12.9.2015 18:56

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 13.9.2015 12:23

Od tohoto zápasu jsem očekával hlavně výsledek s třemi body. Když jsem uvažoval nad tím, co jsem schopen našim odpustit víc - netradičně horší hru při výhře, nebo opět ztrátu bodů s naší hrou - vyšla mi první možnost. Kdo očekával sloučení toho lepšího z obou možností, tak je třeba zklamaný. Ale občas je úlitba ve prospěch výhry za každou cenu nutná. A kdy jindy, než při bilanci 1-2-2 a pasívním skóre? To už by pak leckomu mohla dojít trpělivost...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 13.9.2015 13:14

Addax píše:Od tohoto zápasu jsem očekával hlavně výsledek s třemi body. Když jsem uvažoval nad tím, co jsem schopen našim odpustit víc - netradičně horší hru při výhře, nebo opět ztrátu bodů s naší hrou - vyšla mi první možnost. Kdo očekával sloučení toho lepšího z obou možností, tak je třeba zklamaný. Ale občas je úlitba ve prospěch výhry za každou cenu nutná. A kdy jindy, než při bilanci 1-2-2 a pasívním skóre? To už by pak leckomu mohla dojít trpělivost...

Víceméně souhlas, ale nedostal jsem pravítko :-)

Elvis mně zkazil jakákoliv pozitiva z utkání, na tohle vážně nejsem v našem triku zvědavej...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.9.2015 13:16

Addax píše:Od tohoto zápasu jsem očekával hlavně výsledek s třemi body. Když jsem uvažoval nad tím, co jsem schopen našim odpustit víc - netradičně horší hru při výhře, nebo opět ztrátu bodů s naší hrou - vyšla mi první možnost. Kdo očekával sloučení toho lepšího z obou možností, tak je třeba zklamaný. Ale občas je úlitba ve prospěch výhry za každou cenu nutná. A kdy jindy, než při bilanci 1-2-2 a pasívním skóre? To už by pak leckomu mohla dojít trpělivost...

:yes:
První zápas po přestavce stojí za pendrek už dlouho.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.9.2015 15:26

Ettiene píše:

Víceméně souhlas, ale nedostal jsem pravítko :-)
Admir pravítko.jpg

tady ho máš (autor je Kovi) :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.9.2015 19:00

Addax píše:Ale občas je úlitba ve prospěch výhry za každou cenu nutná. A kdy jindy, než při bilanci 1-2-2 a pasívním skóre? To už by pak leckomu mohla dojít trpělivost...

Už před pohárovou a reprezentační pauzou jsem si říkal, že máme málo bodů. Zkrátka chybí poměrně hloupě ztracené body proti Sigmě a Příbrami. Z těch dvou zápasů velmi reálně šly brát čtyři body za výhru a remízu namísto bodu jednoho za remízu a prohru.

Proto jsem také svůj příspěvek začínal konstatováním, že výhra je výhra. Jinak ale moc souhlasit nemůžu. De facto píšeš, že účel světil prostředky. Vzhledem k historii mi přijde dost nebezpečné uhýbat ze zvolené cesty, když potřebujeme body. Jestli si je nedokážeme urvat tím, co jsme si zvolili, je zřejmě něco špatně.

Ono by se hodnotilo jinak, kdyby nám tam spadla některá z těch tutovek. A že jich za druhý poločas bylo. Kdybychom vyhráli 4:1, asi by se nikdo soudný nemohl moc divit a nebylo by ani zde nad čím dumat. Ta koncovka mě poněkud děsí. Fillo jako jediný dal víc než jeden gól a to ještě díky penaltám.

Jinak po gólu a hrotoví útočníci celkově jeden jediný gól! Potočný je jalový, když na daném postu za tolik minut dá jedinou branku. A ne, že by neměl šance. Bratanovič, když má dobrý pohárový výkon potvrdit rozhodujícím resp. pojišťovacím gólem, raději sebou praští, že by se za sebe musel stydět i Ronaldo.

Kapolongo včera nebyl a jinak taky žádná sláva. Chukwuma se údajně dostal do křížku s trenérem. Z hostování se asi vrátí Jindráček, což si při vší úctě dovolím označit spíše za špatnou zprávu. Chtělo by to střelce!

Neurazil se už dost Mahmutovič v Plzni? :-P

Ale možná by pro začátek stačilo začít hrát na dva klasické hroty. Vachoušek včera vydatněji podporoval útok a hned to bylo cítit. Jeden gól dal, na další přihrál a ještě měl minimálně jednu tutovku.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bobík » 13.9.2015 22:31

Addax a Jirka mi nahráli na smeč. Právě jsem chtěl poznamenat, že kvůli potřebě bodů jsme udělali úkrok stranou, což za mě poznamenal Addax. A hned jsem se chtěl rozčílit, že tohle by tedy nešlo, což trefně popsal Jirka.

Díky hoši za ušetřený čas i stres ;-)

K těm útočníkům: Je to jako když v útoku končil Verbíř. Když s Diveckým sázeli góly, nikdo odpovědný na budoucnost nemyslel. Potom se tohle legendární duo rozpadlo a najednou nebyly adekvátní náhrady do útoku.

Teď jsme ve stejné situaci, akorát tentokrát chybí Mahmutovič. Všichni ti kluci zahraniční jsou výstřely naslepo. Salami? Gólový impotent, není ho škoda. Kapolongo? Bratanovič? Když už sporadicky dostanou šanci, nedokážou ji využít. Potočný může makat jako čert, ale ta koncovka není ligová ani náhodou. Klidně se na mě může zlobit ...

Chukwuma? Nevím, s kým se chytil nebo nechytil, ale divil bych se, kdyby se vykopal z juniorky. Atypickým pohybem mi připomíná jiné zahraniční mladé pušky, které do áčka také měly zaminovanou cestu: Colzera (ARG) a Elsamni (JAP). Už na zapojování do širšího kádru je zkrátka poznat, že reálně ho tu trenér nechce.

A než mi tu někdo předhodí pětigólového Filla, dovolím si rovnou podotknout, že většinu gólů dal z penalty. Takového jsme tu už také měli. Vzpomínáte? Kowalík! Přišel ze Synotu, kde se mu to sázely góly, když to bylo celé cinknuté. Valenta teď může dělat v senátu svatouška. Tady ovšem jeho "excelentní střelec" zanechal největší dojem svým maroděním.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 14.9.2015 8:09

...a já jsem si včera vyslechla v naprosté anonymitě :giggle: hodnocení sobotního zápasu sedíc na lavičce na Zahradě Čech ...hlas lidu : jó, ty Teplice se zvedaj, už nejsou tak jednoduchý na hlídání, hrajou všichni a vydržej až do konce, i když ten gól na 2-1 byl dobrej, skoro jsem se bál, že to tam spadne ještě jednou, ale dobrý ..konečně i body :applause:
Nejdřív jsem se chtěla s pánem pustit do diskuse, ale pak jsem si řekla, že ten člověk neví nic bližšího o dění v klubu a vlastně vyjádřil i moje mínění - chlapi neberte to tak moc vědecky, prostě je to vývoj a snad trenérovi jeho vize vyjde, zatím jde vše správnou cestou a ne, že ne, buďme soudní B-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 14.9.2015 8:12

Já bych nedělal kategorický závěry po jednom, nota bene, vyhraným zápase po dlouhé přestávce a kdy nám už pomalu teklo do bot. Byl to zřejmě první zápas v sezóně, kdy hráči pocítili tlak. Že za Mahmuta náhradu nemáme je jasný jak facka už delší dobu a jestli Fillo naváže na úspěšný začátek, bude to poprvé v jeho kariéře, kdy si udrží počáteční fazónu. Pořád musíme dávat kolektivní výkon, to je základ. Navíc zápasy s Bohemkou jsou specifické, ubojované, nikdy to není krása. Věřím, že příště bude líp.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.9.2015 9:51

Prumerne utkani se spoustou nepresnosti. Vitezstvi bylo potreba a jsem za nej rad. :up: Body prinesla bojovnost a kolektivni vykon. Vyborne hral Ljevakovic. Potocny cim dal horsi... Hora v obrane znovu nic moc.
Kdo me krome Ljevakovice zaujal, je spartansky, v Bohemce hostujici, mladik Schick. Sleduji ho uz delsi dobu a je cim dal lepsi. Vysoky, rychly, technicky, slusna kopaci technika, neboji se 1 na 1 a hlavne, hraje celem k souperove brane. Produktivita prijde s vekem. Z toho kluka jednou neco bude. Kdyby se na nej daly koupit akcie, jdu do nich :yes:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.9.2015 16:09

Tak především jsem rád za výhru, čekal jsem, že se bude rodit těžko. Myslím, že melda to vystihla dobře. Nemá cenu dělat vědecké rozbory, ale je vidět, že fyzicky jsme lepší. Na druhou stranu ale okénka v obraně jsou skutečně tragická a na tom by se zapracovat mělo.

No kádr se nám poněkud zúžil. Kapolongo ani Chukwuma nikde (kde jsou, když nehrají ani za juniorku?), Dramé v trestu, Balász v Ujpesti. Vypadá to, jak kdyby padla deka na zahraniční hráče. A popravdě Bratanovič znovu nepřesvědčil stejně jako proti Dynamu.

A Hora od těch svých milostných eskapád patří pravidelně mezi nejhorší na hřišti. Za poslední tři zápasy má nejhorší hodnocení ze všech. Může to být i tím, že nastupuje místo Dresslera na místě, které mu úplně nesedí, ale i tak...

Kovi, jakto, že jsem nedostal pravítko, dorazil jsem víc cca půl hodiny před zápasem. :cry:
Ljevakovič :up: :up2: hrál neskutečně. To je teplické :heart:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.9.2015 18:26

O vykonech a prinosu Elvise se muzeme bavit az tehdy, kdyz dostane alespon 50% prostoru , ktery dostava Potocny. Ty steky kdy stridal pro me nemaji vypovidajici hodnotu. Golovy je, to uz nejednou prokazal. Ale hopsac, ktery bude 90% casu straveneho na hristi stat zady k souperove brane, to opravdu neni ...
Potocny se mi libil, ale co predvadi ted, me zacina nudit. Ale evidentne to je uloha, kterou po nem trener chce ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.9.2015 19:02

NIN píše:O vykonech a prinosu Elvise se muzeme bavit az tehdy, kdyz dostane alespon 50% prostoru , ktery dostava Potocny. Ty steky kdy stridal pro me nemaji vypovidajici hodnotu. Golovy je, to uz nejednou prokazal. Ale hopsac, ktery bude 90% casu straveneho na hristi stat zady k souperove brane, to opravdu neni ...
Potocny se mi libil, ale co predvadi ted, me zacina nudit. Ale evidentne to je uloha, kterou po nem trener chce ...

Souhlas. Navíc obvykle přichází za situace, kdy spoluhráči hrají neslavně a skóre je nepříznivé, takže by musel podat výjimečný individuální výkon, aby nezapadl do celkového marastu dané pasáže zápasu.

On je to ale naneštěstí takový trend napříč českým fotbalovým rybníkem, že se od útočníků nechtějí góly, nýbrž takzvaná práce pro tým. Mně to ale vždycky přijde jako výmluva, že dotyčný klub nemá střelce. Nejlepší prací pro tým je totiž gólová poprava soupeře. Na tom bytostně trvám. Jestli to libovolný trenér vidí jinak, měl by spíš zkusit šachy místo fotbalu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 14.9.2015 19:08

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.9.2015 22:50

Nikdo netvrdí, že nemá dostat Elvis další šanci, ale například způsob jakým zazdil šanci v závěru, se mi prostě nelíbil. Mahmutovič taky dostával štěky a jak se s nimi vypořádal. Takže čekám něco i od Elvise. I střídající hráč by měl mít nějakou motivaci, jak změnit zápas, i když na to může být celkem sám. Jeden šťastný gól Příbrami, dva góly proti třetiligistovi a hattrick nemotivované Plzni z něj extra gólového hráče zatím nedělají. Sorry. Naděje tu je, ale stále panuje otazník. Ne nadarmo dostává méně šancí než ostatní. I v průměrné Bohemce tolik šancí nedostával, sice hrál celkem často, ale na jaře spíš paběrkoval. Až poslední 3 kola na jaře mimořádně zazářil, když dal všech 5 posledních gólů Bohemky. Tak uvidíme...

Jinak k té jeho vtipné vložce, byl to na něj jasný faul, obránce ho zválcoval jak asfalt. Na tomto místě bych ale pochválil Královce (NINe mě jsi zbytečný strach), který pískal nevídanou rovinu. Dokonce i na neodpískané penalty 1:1. V každém případě ale tohle přehlédl, jinak ale pískal dobře. Ta svíjecí vložka byla zbytečná, ale možná ho skutečně nakopli a pak mu chyběly síly na zakončení. ;-)

Jinak Potočný dělá i černou práci vzadu, osobně se vrátil při gólu Bohemky, leč to i tak nestačilo. Jinak útok sice není bůhví co, ale 10 gólů ujde, ale v inkasovaných jsme pátí od konce. Tam je třeba zapracovat. Bohemku jsme pustili několikrát do příliš snadných šancí.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 14.9.2015 23:09

djrhedy píše: Na tomto místě bych ale pochválil Královce (NINe mě jsi zbytečný strach), který pískal nevídanou rovinu. Dokonce i na neodpískané penalty 1:1. V každém případě ale tohle přehlédl, jinak ale pískal dobře. Ta svíjecí vložka byla zbytečná, ale možná ho skutečně nakopli a pak mu chyběly síly na zakončení. ;-)

Asi se budete všichni divit, možná je to shoda okolností, ale Královec nás nikdy neřezal. Ať je jaký je. Posledních 11 zápasů, které Teplicím pískal, tak Teplice vždy vyhrály.
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 15.9.2015 1:07

Královec byl na nás jak mílius už při posledním zápase na Stínadlech, který řídil. Rozdával úsměvy na všechny strany a na trávníku podal ruku i mně, i když se vůbec neznáme. :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.9.2015 3:31

djrhedy píše:Nikdo netvrdí, že nemá dostat Elvis další šanci, ale například způsob jakým zazdil šanci v závěru, se mi prostě nelíbil. Mahmutovič taky dostával štěky a jak se s nimi vypořádal.

Jenže to už byl po sportovní stránce vyzrálý. V začátcích taky předvedl nejeden lapsus. Nedával jasné šance, místo slibného zakončení zkusil nafilmovat penaltu, nechtělo se mu přihrávat atd. Kdyby se musel prodírat takovým houštím jako Bratanovič, nikdy by pro klubové kronikáře nestál za delší zmínku. Můj názor.

djrhedy píše:Jinak Potočný dělá i černou práci vzadu, osobně se vrátil při gólu Bohemky

Rada by zajásal :giggle:

Chápu, že dnes je ofenziva i defenziva vizitkou celého mužstva, ovšem nemíním na útočníkovi prvořadě velebit jeho defenzivní činnost. Od útočníka v první řadě očekávám vstřelené góly. To je úkol číslo jedna.

Když se střelecky nezadaří kolo, co kolo, nebudu z toho dělat vědu. Nemáme útočnou eskadru jako Barcelona. Ale při takové minutáži jenom jeden gól? Bobík navíc správně poznamenal, že ty šance na další góly byly. Herně tedy ofenziva jakž takž funguje. Střelecky už moc ne. Zvlášť, když si odečteme góly z penalt.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 15.9.2015 7:59

pannoniax píše:
djrhedy píše: Na tomto místě bych ale pochválil Královce (NINe mě jsi zbytečný strach), který pískal nevídanou rovinu. Dokonce i na neodpískané penalty 1:1. V každém případě ale tohle přehlédl, jinak ale pískal dobře. Ta svíjecí vložka byla zbytečná, ale možná ho skutečně nakopli a pak mu chyběly síly na zakončení. ;-)

Asi se budete všichni divit, možná je to shoda okolností, ale Královec nás nikdy neřezal. Ať je jaký je. Posledních 11 zápasů, které Teplicím pískal, tak Teplice vždy vyhrály.

Já se nedivím. Doteď s láskou vzpomínám, jak jsme porazili Spartu 3:1 a to byl jediný zápas v sezoně, který Sparta rupla. A pískal ho velmi dobře Královec.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 15.9.2015 8:14

djrhedy píše:
JirkaXXL píše:Jinak Potočný dělá i černou práci vzadu, osobně se vrátil při gólu Bohemky

Rada by zajásal :giggle:

Chápu, že dnes je ofenziva i defenziva vizitkou celého mužstva, ovšem nemíním na útočníkovi prvořadě velebit jeho defenzivní činnost. Od útočníka v první řadě očekávám vstřelené góly. To je úkol číslo jedna.

Když se střelecky nezadaří kolo, co kolo, nebudu z toho dělat vědu. Nemáme útočnou eskadru jako Barcelona. Ale při takové minutáži jenom jeden gól? Bobík navíc správně poznamenal, že ty šance na další góly byly. Herně tedy ofenziva jakž takž funguje. Střelecky už moc ne. Zvlášť, když si odečteme góly z penalt.

No Rada, tak je otázka, když Bohemka útočila opravdu v hodně lidech, zda se má či nemá vrátit. Samozřejmě je špatně, když nepřidává góly a stává se z něj další Jindráček.

Všechno je relativní. Krom zápasu s Libercem, máme vlastně průměr 2 goly na zápas, což je velmi slušné. Na druhou stranu šancí ještě tolik není, čekám jich víc a máme dlouhé pasáže bez většího tlaku a šance. Překvapilo mě, že Bohemka měla snad ještě větší nasazení než my a vydržela v něm celý zápas. Dokonce v počtu střel nás přestřílela (10:11), na bránu jsme ale byli lepší (7:3). Z tohoto pohledu je 2:1 celkem zasloužený výsledek a tentokrát jsme před koncem měli i štěstí na rozdíl od utkání s Olomoucí.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 15.9.2015 16:40

djrhedy píše:Jinak k té jeho vtipné vložce, byl to na něj jasný faul, obránce ho zválcoval jak asfalt. Na tomto místě bych ale pochválil Královce (NINe mě jsi zbytečný strach), který pískal nevídanou rovinu. Dokonce i na neodpískané penalty 1:1. V každém případě ale tohle přehlédl, jinak ale pískal dobře. Ta svíjecí vložka byla zbytečná, ale možná ho skutečně nakopli a pak mu chyběly síly na zakončení. ;-)

Kdyby ho skutečně tak nakopli, tak za minutu najednou nepeláší směr branka. Tohle u našich prostě vidět nechci. Soupeř útočil a Bratanovič tím na minutu oslabil tým. Z přenosu to nejde poznat, ale z mého pohledu prostě pochopil, že nic moc nevymyslí, a tak sebou plácl. U mě má opravdu velké mínus a doufám,že do dalších zápasů se zlepší.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.9.2015 18:39

redkaf píše:
djrhedy píše:Jinak k té jeho vtipné vložce, byl to na něj jasný faul, obránce ho zválcoval jak asfalt. Na tomto místě bych ale pochválil Královce (NINe mě jsi zbytečný strach), který pískal nevídanou rovinu. Dokonce i na neodpískané penalty 1:1. V každém případě ale tohle přehlédl, jinak ale pískal dobře. Ta svíjecí vložka byla zbytečná, ale možná ho skutečně nakopli a pak mu chyběly síly na zakončení. ;-)

Kdyby ho skutečně tak nakopli, tak za minutu najednou nepeláší směr branka. Tohle u našich prostě vidět nechci. Soupeř útočil a Bratanovič tím na minutu oslabil tým. Z přenosu to nejde poznat, ale z mého pohledu prostě pochopil, že nic moc nevymyslí, a tak sebou plácl. U mě má opravdu velké mínus a doufám,že do dalších zápasů se zlepší.

Souhlas a doufám, že mu to Vavruška od plic vysvětlil. Odpověď na tiskovce by tomu nasvědčovala. Problém je, že když se hráči naučí takhle padat, rozhodčí jim pak tím spíš nepísknou ani tutové věci. Někdy si prostě myslí, že je zase hráč tahá za ponožku. Jindy je to taková malá osobní odveta. Mahmutovič by mohl povídat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 15.9.2015 18:48

Když jsme u těch útočníků, kam se poděl ten starý známý Mahmutovič? V Plzni si teď pořádně nekopne a v neděli ani nestřídal. Přesto sedí na lavičce pusu od ucha k uchu. Po zápase totéž, plácá si tam s konkurenty.

Kolik mu proboha platí, že se nenafoukl jako nejednou tady? Když tady seděl na lavičce, tvářil se jako anděl pomsty. A nemyslím jenom tu poslední fázi angažmá. Plíšek ho taky načas odstavil anebo ho cpal na křídlo, což obojí Mahmutovič nesl velmi zřetelně nelibě.

djrhedy píše:Samozřejmě je špatně, když nepřidává góly a stává se z něj další Jindráček.

No právě :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 17.9.2015 7:58

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... lovec.html
Tady se asi nekdo regulerne zblaznil. Piskat za tohle pentle, byly by kazdy zapas 3 na kazde strane ... :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 17.9.2015 8:10

NIN píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/246779/zlata-pistalka-po-divoke-reprezentacni-pauze-tapal-kralovec.html
Tady se asi nekdo regulerne zblaznil. Piskat za tohle pentle, byly by kazdy zapas 3 na kazde strane ... :-))

Naopak jak už tu bylo řečeno, Královec pískal velmi dobře...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.9.2015 19:50

Diskuse na téma Mahmutovič přesunuta do České soutěže a týmy

Už je hráčem jiného klubu a navíc se dané téma vůbec netýká zápasu Teplice - Bohemians. Sice jsem s tou odbočkou začal já, ovšem poněkud se to vymklo. Sem, prosím, už na tohle téma nepište. Díky!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 17.9.2015 20:08

Mali píše:
NIN píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/246779/zlata-pistalka-po-divoke-reprezentacni-pauze-tapal-kralovec.html

Naopak jak už tu bylo řečeno, Královec pískal velmi dobře...

Souhlasím. Navíc měl koule hned po zápase okomentovat verdikty pro ČT :up:

K penaltám:

1. Ruka v našem vápně - z opakovaného záběru je vidět, že míč šel do ruky našeho obránce, ovšem od jeho boku. Správně neodpískaná penalta. Když si hráč sám jakýmkoliv způsobem nastřelí ruku, není to penalta. Tím spíš, když má minimální šanci vědomě koordinovat pohyb (byl v hodně krkolomném skluzu).

2. Potočný - ani náhodou a naopak bych skoro byl pro žlutou za simulování. Malý kontakt sice nastal (to bychom kopali dvojciferný počet penalt za zápas), ovšem rozhodně ne na taková pád. Je to trochu alibismus nepískat penaltu, ale ani zároveň nepotrestat simulování. To myslím obecně napříč soutěžemi ...

3. Zlámal - opět situace, kterých je nespočet během každé standardní situace, kdy míč jde do vápna. Bylo to sice více vidět i díky tomu, že brankář soupeře se opticky v pokutovém území vyjímá, ale nevím, proč by se jenom kvůli tomu mělo pískat.

Drobných faulů je ve vápně hromada. Fotbal je kontaktní sport, kdy při souboji tělo na tělo nikdy není od faulu daleko. Nelze si účelově vytáhnout jeden z celého zápasu a křičet, že zrovna ten se nepískal. Buď všechny, nebo žádný. Kdyby se ovšem pískaly všechny, kope se každý zápas dvojciferný počet penalt a skóre bude téměř basketbalové.

... takže raději z těch drobností nepískat nic. Penalta prostě musí být stoprocentní.

Možná by pomohlo na ty menší věci oprášit nepřímé kopy. Co myslíte? :idea:

Myslím ty obligátní situace, kdy se říká, že penalta být mohla, ale nemusela, což je logicky nesmyslná konstrukce. Nepřímý kop by nebyl až takovým zásahem do průběhu zápasu (čímž by odpadl ostych rozhodčí písknout) a pro fanoušky by to připravilo velmi zajímavé situace. I pokud by to vyžadovalo korekci pravidel, byl bych pro.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Dudek » 19.9.2015 8:39

djrhedy píše:
No kádr se nám poněkud zúžil. Kapolongo ani Chukwuma nikde (kde jsou, když nehrají ani za juniorku?), Dramé v trestu, Balász v Ujpesti. Vypadá to, jak kdyby padla deka na zahraniční hráče.

Chukwuma je ve Varnsdorfu, hrál už proti Táborsku, technicky o.k., ale je na štíru s fyzičkou.
Dudek
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 19.9.2015 12:03

Dudek píše:
djrhedy píše:
No kádr se nám poněkud zúžil. Kapolongo ani Chukwuma nikde (kde jsou, když nehrají ani za juniorku?), Dramé v trestu, Balász v Ujpesti. Vypadá to, jak kdyby padla deka na zahraniční hráče.

Chukwuma je ve Varnsdorfu, hrál už proti Táborsku, technicky o.k., ale je na štíru s fyzičkou.

Za mě super, jen ať si tu druhou ligu řádně koštne. Přijde mi strašný, že se to dozvíme od tebe :down: :down: :down:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 19.9.2015 13:52

Ettiene píše:
Dudek píše:
djrhedy píše:

Za mě super, jen ať si tu druhou ligu řádně koštne. Přijde mi strašný, že se to dozvíme od tebe :down: :down: :down:

Proč to nebylo na hlavní stránce nevím, ale na facebooku a twitteru to Kovi psal.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 20.9.2015 12:35

redkaf píše:
Ettiene píše:
Dudek píše:
djrhedy píše:

Proč to nebylo na hlavní stránce nevím, ale na facebooku a twitteru to Kovi psal.

Nepostrehl jsem a asi nás bylo víc. Má chyba a omluva. Každopádně to je vedlejší komunikační kanál. Snad se nedočkám toho, že třeba o změně trenéra se jednou bude informovat fotkou na instagramu...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.9.2015 19:19

Ettiene píše:Nepostrehl jsem a asi nás bylo víc. Má chyba a omluva. Každopádně to je vedlejší komunikační kanál. Snad se nedočkám toho, že třeba o změně trenéra se jednou bude informovat fotkou na instagramu...

Souhlas. Navíc se ty informace tříští na několik sociálních sítí. Jejich využívání patří do moderního marketingu, ovšem základem je pořád vlastní webová prezentace (tudíž klubový web). Prvořadě musí být informace tam. Hlavně, že je tam článek o kdejaké marketingové prkotině, ovšem informace o kádru aby fanoušek lovil po všech čertech.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 26.9.2015 20:53

HRÁČ ZÁPASU: Admir Ljevakovič

Hráčem zápasu na fóru Skláři.cz byl druhé kolo po sobě zvolen služebně nejstarší cizinec v české lize, který tentokrát vstřelil vítězný gól a získal téměř čtyři pětiny všech hlasů. Kompletní výsledky →
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 13.7.2016 19:23

NIN píše: 14.9.2015 ... Kdo me zaujal, je spartansky, v Bohemce hostujici, mladik Schick. Sleduji ho uz delsi dobu a je cim dal lepsi. Vysoky, rychly, technicky, slusna kopaci technika, neboji se 1 na 1 a hlavne, hraje celem k souperove brane. Produktivita prijde s vekem. Z toho kluka jednou neco bude. Kdyby se na nej daly koupit akcie, jdu do nich :yes:

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-za ... lionu.html
Tak mu drzim palce, at neskonci jako Fenin B-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.7.2016 20:03

NIN píše:
NIN píše: 14.9.2015 ... Kdo me zaujal, je spartansky, v Bohemce hostujici, mladik Schick. Sleduji ho uz delsi dobu a je cim dal lepsi. Vysoky, rychly, technicky, slusna kopaci technika, neboji se 1 na 1 a hlavne, hraje celem k souperove brane. Produktivita prijde s vekem. Z toho kluka jednou neco bude. Kdyby se na nej daly koupit akcie, jdu do nich :yes:

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-za ... lionu.html
Tak mu drzim palce, at neskonci jako Fenin B-)

To je podle mě obrovská chyba. S žádným českým týmem ještě nic nedokázal, pokud není měřítkem záchrana s Bohemians. Na přestup ven měl ještě času dost. Zvlášť, když s ním Sparta začala počítat a čeká ji LM / EL. Za pár let je zpátky a bude tzv. restartovat kariéru. Nemusí mít v hlavě vyloženě vymeteno, aby mu to nevyšlo. Naopak by se muselo sejít hodně věcí, aby mu to klaplo. Ale když už se takhle rozhodl, přeji mu, aby má slova vyvrátil.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Zpět na Sezóna 2015/2016