FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Pavel Verbíř - poslední sezóna

Archivované dřívější části fóra, které byly staženy z aktivního provozu, protože se neosvědčily nebo ztratily význam.

Re: Pavel Verbíř - poslední sezóna

Příspěvekod JTB » 9.2.2011 15:22

tom píše:náš státeček má jenom 2 - Masopusta a Nedvěda a Bicana v tý době nic jinýho nebylo - myslim tim majitel zlatýho míče.

1+1+1=2? :giggle: Ale asi jen nešiknovnost vyjádření.

Spíš mě zarazilo, proč bychom měli stadion pojmenovávat po Masopustovi, když s Teplicema prioritně spojený není. Odehrál tu dvě sezony a byla to pro spíš jen součást cesty z Horní Dolní (Mostečáci prominou) do velkoklubu.

Úplně stejný případ jako Edin Džeko, který si na ten balon snad taky jednou sáhne. A pojmenoval by tu snad někdo stadion po Džekovi? Jasně že ne, protože ten prostě patří Bosňákům, ne nám. Stejně tak patří Masopust někam do Zlatníků, tedy spíš do Mostu nebo do Biliny.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.2.2011 16:03

JTB píše:
tom píše:náš státeček má jenom 2 - Masopusta a Nedvěda a Bicana v tý době nic jinýho nebylo - myslim tim majitel zlatýho míče.

1+1+1=2? :giggle: Ale asi jen nešiknovnost vyjádření.

Spíš mě zarazilo, proč bychom měli stadion pojmenovávat po Masopustovi, když s Teplicema prioritně spojený není. Odehrál tu dvě sezony a byla to pro spíš jen součást cesty z Horní Dolní (Mostečáci prominou) do velkoklubu.

Úplně stejný případ jako Edin Džeko, který si na ten balon snad taky jednou sáhne. A pojmenoval by tu snad někdo stadion po Džekovi? Jasně že ne, protože ten prostě patří Bosňákům, ne nám. Stejně tak patří Masopust někam do Zlatníků, tedy spíš do Mostu nebo do Biliny.

Taky bych nechtěl Stínadla přejmenovat, ale zas tak se odtahovat od Masopusta? Já myslím, že k nám má pěkný vztah, ten rozhodující krok do velkého fotbalu udělal tady a bylo to v jeho jinošském věku, kdy se formují osobnosti. To že odsud odešel nebyla zcela jeho vůle, ale je fakt, že z Teplic by se do finále proti Brazílii nedostal. Určitě si pamatuju, že v době kdy byl ještě aktivní a doyenem českého fotbalu byl Bican, se Masopust do Teplic jezdil na fotbal koukat. Myslím si, že třeba pozvání Pavla Verbíře na pražskou trachtaci nebylo jen v osobní rovině, ale i jako výraz vztahu k Teplicím. To přirovnání s Džekem je dobré, ale časový posun v generacích je velký a prožitky mladíků po 50 letech asi rozdílné. Byl bych rád, kdyby Teplice zůstaly v srdci obou zapsány podobně a nesmazatelně.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 10.2.2011 7:21

JTB - co já si pamatuju tak když si rukoval do Dukly Praha a byl si dobrej tak už nebyla cesta zpátky - na to nezapomínej.
Pojmenovat stadion,tribunu nebo mu postavit sochu já nevim - už jsem psal je důležitý aby i mladý věděli že za nás Masopust kopal a taky se podílel na záchraně klubu zhruba před 20 lety.Tady bych řekl se to moc neví - protože lidi jsou líný koukat dozadu - do minulosti.
tom

Příspěvekod Kozel » 10.2.2011 8:13

tom píše:JTB - co já si pamatuju tak když si rukoval do Dukly Praha a byl si dobrej tak už nebyla cesta zpátky - na to nezapomínej.
Pojmenovat stadion,tribunu nebo mu postavit sochu já nevim - už jsem psal je důležitý aby i mladý věděli že za nás Masopust kopal a taky se podílel na záchraně klubu zhruba před 20 lety.Tady bych řekl se to moc neví - protože lidi jsou líný koukat dozadu - do minulosti.

To období kdy tu řádil Pelikán a klub měl nějaký divný název a nehrál ve žlutomodrých dresech jsem to nesledoval, neměl jsem tu sílu. Jestli se Masopust zasadil o navrácení tváře klubu, tak si zaslouží být navěky zapsán v historii klubu. :applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 10.2.2011 9:05

Paráda :applause:
tom

Příspěvekod Jabqooo » 10.2.2011 9:52

tom píše:Paráda :applause:

Sochu nebo tribunu, proč ne. Jak pro Masopusta, tak pro Verbíře. Přeci jen Severní Tribuna, Jížní Tribunu,... To by asi nikomu nevadilo, kdyby se přejmenovalo. Ale Stadión jsou prostě naše Stínadla ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.2.2011 14:10

tom píše:JTB - co já si pamatuju tak když si rukoval do Dukly Praha a byl si dobrej tak už nebyla cesta zpátky - na to nezapomínej.

Melichar a Bičovský se k nám z Dukly vrátili. A jak byli dobří... ;-)

Podstata věci je ale v tom, že Masopust se jako začínající hráč u nás doslova jen mihnul. Hráčskou hodnotu pro zapsání do klubové historie má prakticky nulovou. Můžeme se jen pochlubit, že si tu párkrát v mládí zapotil žluté triko. Jeho hráčská kariéra je spojena jen a jen s Duklou. Tak to vnímá i on. A jak zachraňoval potápějící se klub před 20 lety? Na to se můžeme zeptat naší spolehlivé živé kroniky - Pannoniaxe.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.2.2011 16:05

Addax píše:

Podstata věci je ale v tom, že Masopust se jako začínající hráč u nás doslova jen mihnul. Hráčskou hodnotu pro zapsání do klubové historie má prakticky nulovou. Můžeme se jen pochlubit, že si tu párkrát v mládí zapotil žluté triko. Jeho hráčská kariéra je spojena jen a jen s Duklou. Tak to vnímá i on. A jak zachraňoval potápějící se klub před 20 lety? Na to se můžeme zeptat naší spolehlivé živé kroniky - Pannoniaxe.

Tak to musím hrubě nesouhlasit. Jsou tu jisté nezanedbatelné souvislosti. Melichar a Bičovský jsou o 20 let mladší z úplně jiné generace. Pro ně jsou Dukla mezi mrakodrapy a tehdejší hvězdy Masopust, Pluskal, Novák stejný pravěk, jako pro nás. Oni hráli s Viktorem, Geletou, Samkem, Gajdůškem. To už zase po r.68 byla jiná doba a Dukla si nemohla tolik dovolit.
Navíc sám Masopust vzpomíná na dva Teplické roky pod trenérem Rudolfem Vytlačilem rád. Tenkrát v 50. to v Tatranu na Drožďárně nemuselo být špatné, vždyť Vytlačil byl nejlepší trenér té doby a vedl nároďák v roce 62 v Chile, možná je to v Čechách po Ježkovi nejlepší trenér všech dob.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 10.2.2011 16:53

Kozel píše:
Addax píše:

Tak to musím hrubě nesouhlasit. Jsou tu jisté nezanedbatelné souvislosti. Melichar a Bičovský jsou o 20 let mladší z úplně jiné generace. Pro ně jsou Dukla mezi mrakodrapy a tehdejší hvězdy Masopust, Pluskal, Novák stejný pravěk, jako pro nás. Oni hráli s Viktorem, Geletou, Samkem, Gajdůškem. To už zase po r.68 byla jiná doba a Dukla si nemohla tolik dovolit.
Navíc sám Masopust vzpomíná na dva Teplické roky pod trenérem Rudolfem Vytlačilem rád. Tenkrát v 50. to v Tatranu na Drožďárně nemuselo být špatné, vždyť Vytlačil byl nejlepší trenér té doby a vedl nároďák v roce 62 v Chile, možná je to v Čechách po Ježkovi nejlepší trenér všech dob.

Josef Masopust přišel do Teplic z Mostu v lednu 1950. Trenéra Vytlačila tehdy devatenáctiletý mladík zaujal natolik, že ho okamžitě zařadil do základní sestavy Technomatu Teplice (tímto opravuji Kozlův název Tatran B-) ) mezi taková esa jako byli Sláva Malý, Ladislav Kareš, Josef Pravda nebo Jiří Pacenhauer. Poslední ligový zápas sehrál Masopust za Teplice 27.4.1952 proti Žilině. Za toto období odehrál ve žlutomodrém dresu 57 prvoligových utkání a nastřílel 10 gólů. Takže se dá říci, že v Teplicích přece jen něco odehrál. Poté narukoval na vojnu do ATK Praha a jelikož v době, kdy se měl z vojny vrátit, byly Teplice ve druhé lize, tak se nelze divit, že zůstal v Dukle.
S tou záchranou klubu z Masopustovy strany před 20 lety bych byl ovšem velmi opatrný. V létě 1991, kdy Teplice spadly do ČFL, logicky skončil tehdejší trenér Jaromír Mixa. Tepličtí funkcionáři klubu se zbrusu novým názvem FK VTJ, tehdy oslovili z ciziny se vracejícího Masopusta, zda by nechtěl trénovat mužstvo. Ten to ovšem odmítl a doporučil klubu Milana Bokšu, který tuto nabídku přijal a za asistenta si přibral Břetislava Wozniaka. Masopust pouze přijal funkci jakéhosi poradce ve vedení klubu. Tuto práci však nevykonával dlouho, neboť po "palácové revoluci" v klubu v říjnu 1991, teplický klub opustil a přijal funkci mezinárodního manažera ve Zbrojovce Brno.

Jinak ještě jedna věc, která sice s tímto tématem vůbec nesouvisí, ale když už jsem se rozepsal. Na webu FK Teplice je představení zítřejšího soupeře FK Rad Beograd. Doplnil bych Koviho informace o fakt, že s tímto soupeřem se Teplice utkaly v dávné historii před 40 lety při svém zájezdu do Jugoslávie. Hrálo se 25.2.1971, zápas skončil 1:1, když obě branky zaznamenali tepličtí hráči. Nejprve si dal vlastní gól František Vítů, v závěru utkání pak vyrovnal z trestného kopu František Knebort. :-)
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 10.2.2011 21:12

pannoniax píše:Jinak ještě jedna věc, která sice s tímto tématem vůbec nesouvisí, ale když už jsem se rozepsal. Na webu FK Teplice je představení zítřejšího soupeře FK Rad Beograd. Doplnil bych Koviho informace o fakt, že s tímto soupeřem se Teplice utkaly v dávné historii před 40 lety při svém zájezdu do Jugoslávie. Hrálo se 25.2.1971, zápas skončil 1:1, když obě branky zaznamenali tepličtí hráči. Nejprve si dal vlastní gól František Vítů, v závěru utkání pak vyrovnal z trestného kopu František Knebort. :-)

:applause: :applause: :applause: Tohle mi internet nevyhodil :-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Addax » 10.2.2011 21:40

Kozlíku, nerad bych, abysme tu zabředávali do politiky, ještě navíc v chlívku Pavla Verbíře. ;-) Navrhuji, nechme už Duklu Duklou. Ty se mnou nesouhlasíš v tom, že Dukla před r. 68 byla něco jiného, než po. Já si myslím stejné, ale v opačném gardu. Že v normalizaci se to ještě víc utužilo, než před okupací uchvatčiků. A takhle bych to na našich pozicích už nechal, ať nejsme v bludném kruhu. Co? :handshake:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.2.2011 21:47

pannoniax píše:S tou záchranou klubu z Masopustovy strany před 20 lety bych byl ovšem velmi opatrný.

Jsem téhož mínění, jen jsem potřeboval podpořit od někoho fundovanějšího.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.2.2011 9:56

Jsem rád, že jsme se s Pannoniaxovou pomocí dobrali co nejpřesnějšího obrazu historie. Záchranu klubu Masopustem jsem taky považoval za příliš nadnesenou, ale jako příběh by to bylo pěkné, tak jsem to nadhodil, abych do diskuze právě Pannoniaxe vtáhnul.
Na těch dvou odlišných obdobích Dukly trvám a opravdu to s politikou souvisí. Zatímco v 50. letech to bylo navlečené na kopyto sovětských vzorů a fotbalisti v armádě měli uměle vytvořené podmínky včetně přetahování talentů a i Slávie a Sparta byly tímto soukolím semlety, v době normalizace už byla Dukla jen jedním ze špičky a s povolávacím rozkazem už bafuňáři dokázali čachrovat. Stávalo se, že když někdo nechtěl hráče uvolnit na přestup, že ten z trucu šel na vojnu a pak se vracel do nového klubu a pod. Už to byla karta, s kterou se dalo hrát a ne osud. Že to však z dnešního pohledu nebyl normální stav ani v jednom období, s tím souhlasím.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.2.2011 11:57

Howgh.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.3.2011 10:47

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 7.3.2011 14:14

Kozel píše:http://fotbal.sport.cz/clanek/183321-teplicka-legenda-verbir-v-lete-vymeni-kopacky-za-kravatu.html

Booože to je zase fotka :-D
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.3.2011 14:38

AkaKchan píše:
Kozel píše:http://fotbal.sport.cz/clanek/183321-teplicka-legenda-verbir-v-lete-vymeni-kopacky-za-kravatu.html

Booože to je zase fotka :-D
Verbíř - Pešout.jpg
Verbíř - Pešout.jpg (15.36 KiB) Zobrazeno 14775 krát

Nojo, Pešout opět nezklamal... :suicide:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 7.3.2011 15:00

Verbovi by slušela pozice hrajícího manažera ;-). Podle mě je blbost aby to zabalil. Pořád na to má a v zápase s Ústím byl jeden z nejlepších ;-).
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.3.2011 16:16

Jabqooo píše:Verbovi by slušela pozice hrajícího manažera ;-). Podle mě je blbost aby to zabalil. Pořád na to má a v zápase s Ústím byl jeden z nejlepších ;-).

To je fakt, von by to uhrál i v polobotkách a kvádru s kravatou. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.3.2011 18:24

jako sportovni reditel by byl nadrizeny trenera A tymu ne ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.3.2011 23:39

NIN píše:jako sportovni reditel by byl nadrizeny trenera A tymu ne ?

Taky si říkám. Plíšek by potřeboval, aby mu konečně někdo fotbalově šlapal na paty, když se Hrdlička chlubí, že fotbalu nerozumí.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.3.2011 8:21

JirkaXXL píše:
NIN píše:jako sportovni reditel by byl nadrizeny trenera A tymu ne ?

Taky si říkám. Plíšek by potřeboval, aby mu konečně někdo fotbalově šlapal na paty, když se Hrdlička chlubí, že fotbalu nerozumí.

To si nedovedu představit, aby hráč přešel z kabiny do kanclu a začal šlapat přezky tomu samýmu trenérovi, pod kterým hrál. Buď se vymění i trenér nebo bude Verba jen učedník na stáži a mezikus mezi vedením a realizačním týmem.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 8.3.2011 18:13

Tak k mnoha rekordům, které Pavel Verbíř drží, přibyl další. V utkání proti FK Ústí nad Labem, hraném v neděli, bylo Pavlovi přesně 38 let, 3 měsíce a 21 dní, tím se stal nejstarším hráčem v historii klubu, který nastoupil v prvoligovém zápasu ve žlutomodrém dresu. Dosavadní rekord držel brankář Luděk Jelínek, který naposledy nastoupil v lize za Teplice 11.10.1996 v Českých Budějovicích (památná prohra 4:5), bylo mu tehdy 38 let, 3 měsíce a 20 dní.
Absolutní rekord nejstaršího hráče, který kdy za Teplice nastoupil v mistrovském utkání, drží Rudolf Krčil. V premiérovém ročníku v I.A třídě nastoupil 9.12.1945 v utkání proti Viktorii Lom (zápas skončil 2:2) ve věku 39 let, 9 měsíců a 4 dny.
Tento rekord už Pavel Verbíř zřejmě nepřekoná. ;-)
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.3.2011 7:15

Do teď jsem žil v domění, že nejdéle chytal Jirka Sedláček.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 9.3.2011 14:36

Kozel píše:Do teď jsem žil v domění, že nejdéle chytal Jirka Sedláček.

Nepřipočítáváš k tomu i Blšany?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.3.2011 16:24

Addax píše:

Spíš se mi otočila 6 na 9. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 9.3.2011 17:31

Kozel píše:
Addax píše:

Spíš se mi otočila 6 na 9. :-P

Jirka Sedláček stál naposledy v teplické brance v mistrovském utkání 3.12.1978 doma proti Dukle Praha (prohra 0:3) a to mu bylo 35 let, 3 měsíce a 28 dní. :-)
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.3.2011 18:47

A je to. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 22.3.2011 21:45

Zdravím, na minulém zápase mě něco napadlo. Nevím jestli je to dobré nebo ne a chtěl bych znát Váš názor.:-)

Až bude ten rozlučkový zápas s Verbou s nad bude:-) Co kdybych my a nebo co nejvíce lidí i naši známý..Měli na sobě žluté triko, kde by bylo napsáno Verbíř s číslicí 9 jeslti vepředu a nebo vzadu je jedno. Prostě by to byla pro Pavla pocta od nás fanoušků:-)

Další nápad byl, že nakonec bychom je mohli hodit na hřiště Pavlovi, ale to už je asi moc co?:-)
hans85

Příspěvekod NIN » 22.3.2011 23:43

co fanouskovsky fond na bronzovou sochu v zivotni velikosti do teplicke sine slavy :-) . Ale co kdyz se u teplickych skrbliku nevybere ... ? :-(
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.3.2011 1:01

Můj návrh je slavnostně vyřadit dres s číslem 9 ze sady dresů a pojmenovat jednu z tribun po Verbovi.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 23.3.2011 7:35

Se žlutou v ochozech souhlasím :yes: a moc se mi líbí Jirkův návrh - 9 je Pavlova a doufám, že Verbova tribuna bude ta naše = proti hlavní :yes: !!! Tam to totiž někdy i
"žije" ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.3.2011 10:07

V tom vyřazování dresů jsem tradicionalista, je to americká praktika. Ještě nedávno, dokud nebylo pravidlo o soupiskách se nastupovalo s čísly od 1-11 do každého zápasu s jinou sestavou a čísla patřila k postu v sestavě. Klidně ať to triko s devítkou visí na čestném místě, ale ať taky zavazuje jeho dalšího nositele k výkonu.
Mě by se nejvíc líbilo postavit s Verbířovým jménem novou severní tribunu. :-P
Taky si myslím, že by se Pavel mohl stát tváří programu V Teplicích je budoucnost.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 25.3.2011 18:47

Kozel píše:... Mě by se nejvíc líbilo postavit s Verbířovým jménem novou severní tribunu. :-PTaky si myslím, že by se Pavel mohl stát tváří programu V Teplicích je budoucnost.

Na tu severní tribunu jsem se ptal minulý rok na dni otevřených dveří Heidenreicha a bylo mi řečeno, že má klub vypracovaných hned několik projektů na výstavbu poslední tribuny. Ovšem bylo by to spojeno s případných pořádání EURA v České republice, což se nikdy nestane. Dokonce by prý i kapacita byla až 28 tisíc diváků (prý by se dali i přidat řady až k hrací ploše jako v anglickém střihu...). Podle mne jen naše "pohádka". :-)
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 27.3.2011 15:54

Proč se pořád řeší severní tribuna? Už takhle jsou Stínadla naddimenzovanej projekt.. Až se aspoň 10x za sezónu vyprodaj, nebudu proti..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.3.2011 16:52

Mambo píše:Proč se pořád řeší severní tribuna? Už takhle jsou Stínadla naddimenzovanej projekt.. Až se aspoň 10x za sezónu vyprodaj, nebudu proti..

Ja bych z toho udelal nejakou peknou restauracku a hotel, ktery by mohl ubytovat i reprezentacni muzstva.Vse je o penezich.Bude to retaurace u Pavla Verbire. :-) Vyprodano jen tak v dohledne dobe neni a podle propagace naseho fotbalu a styl pana Pliska zatim nic nenasvedcuje.Ale kdo vi.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 27.3.2011 20:35

Tomas píše:
Mambo píše:Proč se pořád řeší severní tribuna? Už takhle jsou Stínadla naddimenzovanej projekt.. Až se aspoň 10x za sezónu vyprodaj, nebudu proti..

Ja bych z toho udelal nejakou peknou restauracku a hotel, ktery by mohl ubytovat i reprezentacni muzstva.Vse je o penezich.Bude to retaurace u Pavla Verbire. :-) Vyprodano jen tak v dohledne dobe neni a podle propagace naseho fotbalu a styl pana Pliska zatim nic nenasvedcuje.Ale kdo vi.

Je pravda, že výhled je tam pěkný a restaurace by tam být mohla. Ale je to v lokalitě, kam se moc nechodí, tak nevím,jestli by to mělo úspěch. Co se týče kapacity, i poloviční by nám nyní bohatě stačila. Ale zase na druhou stranu, když bylo vyprodáno, těch 18 000 lidí, to byl hukot, což by se s poloviční kapacitou asi říct nedalo. Snad se toho ještě někdy dočkám...
A co se týče té severní tribuny, kapacitu bych tam moc nezvyšoval, Spíš bych tam udělal nějaké VIP boxy, to jediné snad našemu stadiónu chybí a možná by to přineslo i nějakého toho sponzora ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 27.3.2011 21:24

Jabqooo píše:Spíš bych tam udělal nějaké VIP boxy

Když tady pominu "blouznění" o severní tribuně,tak VIP boxy za brankovou čarou by asi byly dost velkou raritou........no zkrátka "blbost",nic ve zlém,příteli! :handshake:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 28.3.2011 5:52

Presne tak, byly by to nesmyslne vyhozene penize. A hotel ? V Teplicich ekonomicka sebevrazda ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.3.2011 8:16

S tribunou jsem začal já a přestože jsem větu označil smajlíkem :-P
, tak se k tomu hlásím. Samozřejmě jsem nemyslel, že se zítra začne kopat, aby byla tribuna hotova na Pavlův rozlučkový zápas. Bral jsem to spíš jako symbol zlatých časů někdy v budoucnu. A skyboxy na krátké tribuně za brankou jsou dost časté. Těch klubů, které staví víc tribun najednou zas tolik není. Ono při rekonstrukci do stávajícího stadionu komunikačně včlenit skybox, restauraci, parkování a ostrahu jako organizační jednotku je poměrně složité. Možná by bylo zajímavé stávající projekty zveřejnit, protože čas letí a stejně jsou již asi překonané.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2011 15:45

NIN píše:

Presne tak, byly by to nesmyslne vyhozene penize. A hotel ? V Teplicich ekonomicka sebevrazda ...

A neni take duvodem proc sem nejezdi reprezentacni vybery to, ze neni adekvatni ubytovani? :-( .S repre zapasy v poslednich letech je to tu poskromnu, ale treba takova Andora by nemela takove naroky :surprised: .
Nemyslim nejaky monstrosni hotel, ale neco co by plnilo ucely a pozadavky, a to v tp asi neni.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 28.3.2011 17:13

Nesmysl.. Na Stínadlech bylo nejvíc repre utkání v český historii hned po Letný.. Zatím vždy stačil Prince de Ligne nebo hotel Payer.. Stavit v TP špičkovej hotel přilepenej ke staďáku je blbost..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2011 17:46

Mambo píše:Nesmysl.. Na Stínadlech bylo nejvíc repre utkání v český historii hned po Letný.. Zatím vždy stačil Prince de Ligne nebo hotel Payer.. Stavit v TP špičkovej hotel přilepenej ke staďáku je blbost..

Spravne si uzil minuly cas- bylo.Na teplickem zimnim stadionu se take hraly repre zapasy- posledni snad 1990.A ted?Prince uz take nestaci, nekde to uz tusim bylo.No mozna tak jeste hotel Panorama :-D
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 28.3.2011 20:06

Nevím, proč by Prince neměl stačit, ale hádat se nebudu.. Na Stínadlech hrála a hraje repre celkem často.. Naposledy, tuším 2009 s Belgií.. Teď tu necelý dva roky nebyli, protože Áčko začalo v rámci propagace objíždět i malý stadiony.. Pannoniax by ti určitě podal přesnou statistiku.. Navíc vždy bude v důležitých zápasech dostávat přednost Praha, byť by tu byl sebelepší hotel.. A hotel kvůli dvěma zápasům ročně? Ale no tak, kdo jinej by bydlel na stadionu než hráči nebo fotbaloví nadšenci (pár jedinců).. Ideální lokalita pro dovolenou to teda není..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 29.3.2011 9:38

Mambo píše:Nevím, proč by Prince neměl stačit, ale hádat se nebudu.. Na Stínadlech hrála a hraje repre celkem často.. Naposledy, tuším 2009 s Belgií.. Teď tu necelý dva roky nebyli, protože Áčko začalo v rámci propagace objíždět i malý stadiony.. Pannoniax by ti určitě podal přesnou statistiku.. Navíc vždy bude v důležitých zápasech dostávat přednost Praha, byť by tu byl sebelepší hotel.. A hotel kvůli dvěma zápasům ročně? Ale no tak, kdo jinej by bydlel na stadionu než hráči nebo fotbaloví nadšenci (pár jedinců).. Ideální lokalita pro dovolenou to teda není..

Problém je v tom, že je tu jen jeden hotel a pro reprezentace je nepřípustné, aby oba soupeři bydleli ve stejném. Takže Prince sice vyhovuje, ale nedostaneme sem žádné dobré mužstvo na zápas, protože pro ně by už nebyl hotel. Proto se tu v poslední době hrálo spíš s horšími mužstvy, kterým nevadilo ubytování v Payeru, který je sice jako hotel vážně dobrý, ale není to ta požadovaná úroveň.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 29.3.2011 14:57

Kovi píše:
Mambo píše:Nevím, proč by Prince neměl stačit, ale hádat se nebudu.. Na Stínadlech hrála a hraje repre celkem často.. Naposledy, tuším 2009 s Belgií.. Teď tu necelý dva roky nebyli, protože Áčko začalo v rámci propagace objíždět i malý stadiony.. Pannoniax by ti určitě podal přesnou statistiku.. Navíc vždy bude v důležitých zápasech dostávat přednost Praha, byť by tu byl sebelepší hotel.. A hotel kvůli dvěma zápasům ročně? Ale no tak, kdo jinej by bydlel na stadionu než hráči nebo fotbaloví nadšenci (pár jedinců).. Ideální lokalita pro dovolenou to teda není..

Problém je v tom, že je tu jen jeden hotel a pro reprezentace je nepřípustné, aby oba soupeři bydleli ve stejném. Takže Prince sice vyhovuje, ale nedostaneme sem žádné dobré mužstvo na zápas, protože pro ně by už nebyl hotel. Proto se tu v poslední době hrálo spíš s horšími mužstvy, kterým nevadilo ubytování v Payeru, který je sice jako hotel vážně dobrý, ale není to ta požadovaná úroveň.

Těm naším kulhavcům by měla stačit Vitiška v Mikulově nebo Pomezí na Zinwaldu. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 12.4.2011 18:05

Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.4.2011 18:53

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... p_activity

Jsou tam nové iniciativy, směřující k srazu "přípravného štábu". ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 14.4.2011 11:34

Jabqooo píše:http://fotbal.idnes.cz/verbovani-verbire-premlouvame-ho-do-brozan-prozradil-partak-divecky-1jz-/fot_dsouteze.asp?c=A110412_122435_fot_dsouteze_ten

No jestli by se toto povedlo tak už vím kam budu taky jezdit na zápasy:-) Dalekko to není a na verbu se podívám rád i v divizi:-)
hans85

Příspěvekod Kozel » 15.4.2011 10:16

Včerejší pohárový zápas se Slávií si ukládám do paměti do složky Takový byl Pavel Verbíř. Díky, Pavle, za Tvůj výkon. Paměť mám jako slon, můžeš takhle jěště hrát dlouho!
:applause: :up2: :applause:
Kozel
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Archivované diskuse