FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Pavel Verbíř - poslední sezóna

Archivované dřívější části fóra, které byly staženy z aktivního provozu, protože se neosvědčily nebo ztratily význam.

Re: Pavel Verbíř - poslední sezóna

Příspěvekod Jabqooo » 15.4.2011 12:35

Včera zápas super, ale slavit jsem jít nemohl. Někdo mi po zápase vzal bundu. Nevšiml jste si náhodou někdo někoho, že by bral šedou bundu v sektoru 34 uprostřed, 2. řada pod sloupama.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.4.2011 15:09

Jabqooo píše:Včera zápas super, ale slavit jsem jít nemohl. Někdo mi po zápase vzal bundu. Nevšiml jste si náhodou někdo někoho, že by bral šedou bundu v sektoru 34 uprostřed, 2. řada pod sloupama.

Kdybych věděl, že je tam nahoře takovej hic, moh´ jsem ušetřit za teplé nápoje. Za tohle by se mělo střílet, jako za rabování při živelný pohromě. Holt dneska vokrade už i tramp trampa nebo policajt policajta, to si nevybereš. :evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.4.2011 12:33

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 6620731053

První "přípravný štáb" fanoušků, směřující k zaplnění Stínadel při jeho rozlučce.
Čas: Neděle 24.4.2011, 12:00 hodin
Místo: Restaurace Slávie, Teplice.

Pro jistotu pozvánku z Facebooku kopíruji i sem:
Vážení přátelé, spolupříznivci žlutomodrých barev a Pavla Verbíře obzvlášť. Nepochybuji o tom, že my všichni, co jsme shromážděni zde v této skupině - jsme odhodláni udělat pro co největší zaplnění Stínadel všechno, co je v našich silách. Ujistil jsem se, po konzultaci s vedením, že klub samozřejmě s rozlučkou, odpovídající zásluhám Pavla, počítá. Jen jsem zatím od klubu nezískal jeho konkrétní podobu, jak je to naplánováno. O této konkrétní podobě má rozhodnout sám Pavel Verbíř - způsob rozlučky, zda poslední ligový zápas (tam určitě), nebo ještě k tomu bonus v podobě samostatného benefičního zápasu, termín, výběr hráčů. To všechno teď visí na něm a musí říct: ano, takhle to chci.
Samozřejmě, čas se nám už posunul k aktivnímu rozjetí našeho záměru. Jsem taktéž pro náš sraz, nejlépe v neděli 24. dubna, někdy kolem poledne v Teplicích. Od 17:00 hrajeme v Liberci, tak aby byla pak možnost pro zájemce rovnou ze srazu odjet do Liberce.
Dostal jsem z vedení příslib, že na tuto naší iniciativu Pavla nasměruje, aby o nás věděl a rozhoupal se už kvůli nám. Já se budu snažit, abych jeho rozhodnutí a konkrétní podobu získal už k našemu srazu. Addax.

Přijďte všichni, kdo máte čas a dobrou vůli.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 19.4.2011 13:17

Čas je momentálně hodně drahá komodita, ale snad to vyjde...v pravé poledne ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 19.4.2011 17:15

Addax píše:http://www.facebook.com/home.php?sk=group_159686620731053

První "přípravný štáb" fanoušků, směřující k zaplnění Stínadel při jeho rozlučce.
Čas: Neděle 24.4.2011, 12:00 hodin
Místo: Restaurace Slávie, Teplice.

Pro jistotu pozvánku z Facebooku kopíruji i sem:
Vážení přátelé, spolupříznivci žlutomodrých barev a Pavla Verbíře obzvlášť. Nepochybuji o tom, že my všichni, co jsme shromážděni zde v této skupině - jsme odhodláni udělat pro co největší zaplnění Stínadel všechno, co je v našich silách. Ujistil jsem se, po konzultaci s vedením, že klub samozřejmě s rozlučkou, odpovídající zásluhám Pavla, počítá. Jen jsem zatím od klubu nezískal jeho konkrétní podobu, jak je to naplánováno. O této konkrétní podobě má rozhodnout sám Pavel Verbíř - způsob rozlučky, zda poslední ligový zápas (tam určitě), nebo ještě k tomu bonus v podobě samostatného benefičního zápasu, termín, výběr hráčů. To všechno teď visí na něm a musí říct: ano, takhle to chci.
Samozřejmě, čas se nám už posunul k aktivnímu rozjetí našeho záměru. Jsem taktéž pro náš sraz, nejlépe v neděli 24. dubna, někdy kolem poledne v Teplicích. Od 17:00 hrajeme v Liberci, tak aby byla pak možnost pro zájemce rovnou ze srazu odjet do Liberce.
Dostal jsem z vedení příslib, že na tuto naší iniciativu Pavla nasměruje, aby o nás věděl a rozhoupal se už kvůli nám. Já se budu snažit, abych jeho rozhodnutí a konkrétní podobu získal už k našemu srazu. Addax.

Přijďte všichni, kdo máte čas a dobrou vůli.

Ještě že to píšeš i sem, pro ty co nemají facebook. Budu se snažit dorazit a snad se nás tam sejde více jak na výjezdech ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 20.4.2011 12:00

Ve Slávii máme rezervovaných 20 míst od 12:00 na moje jméno. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 24.4.2011 22:36

Já osobně od toho dávám ruce pryč, protože:

1. Přes proklamaci velkého zájmu o účast přišly 4 osoby, za což tímto děkuji Meldě, Pannoniaxovi, Markymu a Petře... Zároveň se těmto omlouvám za svoji rezignaci, ale v tomto počtu opravdu "útok na Zimní palác" provádět nelze.

2. Mnohem razantněji mojí účast v této iniciativě však zrušila skutečnost, že sám Pavel Verbíř není nejspíš o svém vyhlášeném konci v této sezóně tak přesvědčen, jak se jevilo. A teď jen vyčkává, jak se situace vyvine. Je to sice jen moje dedukce, ale jsem o ní po dnešku přesvědčen. Rozvinu jí:
A) Pavel tuto sezónu na jejím začátku označil za svojí poslední nejspíš kvůli Plíškovi. Asi viděl, že při vyhlášené cestě "vše na mládí" si už pod ním moc nezahraje. Teď však vidí, dle toho, jak se věci poslední dobou vyvíjí, že to může být jinak. Navíc se cítí v plné síle a mužstvu má ještě určitě co dát.
B) Druhá indicie je ta, že jsem ho chtěl nasměrovat na toto naše setkání, aby se rozhodl, když pro nic jiného, tak kvůli nám (když už jsme ochotni za něj "cedit krev") - jak má konkrétně jeho rozlučkový zápas vypadat. A jestli to bude poslední ligový se Slováckem, anebo samostatný v létě (nebo oba...). Podle toho pak měla vypadat naše příprava. Věc jsem konzultoval s vedením, potvrdili mi, že rozhodnutí, jak to má vypadat, závisí jen na něm. Opatřil jsem si legálním způsobem jeho číslo na mobil a poslal jsem mu nejprve vysvětlující SMS, proč ho chci kontaktovat a že mám k tomu požehnání od vedení. Navíc jsem dostal příslib od ředitele přes komunikaci, že Pavlovi o tom řekne. Pak jsem se mu tedy pokoušel dovolat asi týden, ale marně. Při posledním vyzvánění mi to típnul...

Z toho všeho mi zákonitě vyplývá, že Pavel Verbíř teď nemá konec svojí kariéry na pořadu dne a od nás fanoušků nechce, abychom cokoli k jeho rozlučce podnikali.
Asi tak.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 24.4.2011 23:03

Addax píše:Já osobně od toho dávám ruce pryč, protože:

1. Přes proklamaci velkého zájmu o účast přišly 4 osoby, za což tímto děkuji Meldě, Pannoniaxovi, Markymu a Petře... Zároveň se těmto omlouvám za svoji rezignaci, ale v tomto počtu opravdu "útok na Zimní palác" provádět nelze.

2. Mnohem razantněji mojí účast v této iniciativě však zrušila skutečnost, že sám Pavel Verbíř není nejspíš o svém vyhlášeném konci v této sezóně tak přesvědčen, jak se jevilo. A teď jen vyčkává, jak se situace vyvine. Je to sice jen moje dedukce, ale jsem o ní po dnešku přesvědčen. Rozvinu jí:
A) Pavel tuto sezónu na jejím začátku označil za svojí poslední nejspíš kvůli Plíškovi. Asi viděl, že při vyhlášené cestě "vše na mládí" si už pod ním moc nezahraje. Teď však vidí, dle toho, jak se věci poslední dobou vyvíjí, že to může být jinak. Navíc se cítí v plné síle a mužstvu má ještě určitě co dát.
B) Druhá indicie je ta, že jsem ho chtěl nasměrovat na toto naše setkání, aby se rozhodl, když pro nic jiného, tak kvůli nám (když už jsme ochotni za něj "cedit krev") - jak má konkrétně jeho rozlučkový zápas vypadat. A jestli to bude poslední ligový se Slováckem, anebo samostatný v létě (nebo oba...). Podle toho pak měla vypadat naše příprava. Věc jsem konzultoval s vedením, potvrdili mi, že rozhodnutí, jak to má vypadat, závisí jen na něm. Opatřil jsem si legálním způsobem jeho číslo na mobil a poslal jsem mu nejprve vysvětlující SMS, proč ho chci kontaktovat a že mám k tomu požehnání od vedení. Navíc jsem dostal příslib od ředitele přes komunikaci, že Pavlovi o tom řekne. Pak jsem se mu tedy pokoušel dovolat asi týden, ale marně. Při posledním vyzvánění mi to típnul...

Z toho všeho mi zákonitě vyplývá, že Pavel Verbíř teď nemá konec svojí kariéry na pořadu dne a od nás fanoušků nechce, abychom cokoli k jeho rozlučce podnikali.
Asi tak.

no a tim se kruh uzavira a potvrzuje obecny vztah vedeni, hraci, fanousci v FKT.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.4.2011 0:40

Addaxi, díky, jseš frajer.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.4.2011 10:48

NIN píše:no a tim se kruh uzavira a potvrzuje obecny vztah vedeni, hraci, fanousci v FKT.

Tak mě napadá, který velkoklub takto cíleně ignoruje své fanoušky a libuje si, když jsou rozprášeni v jednotlivce, bez možnosti sdružit se ve fanklubu. :no:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.4.2011 11:15

Kozel píše:Addaxi, díky, jseš frajer.

Není zač, když je mi z té "frajeřiny" spíš smutno...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.4.2011 11:43

Addax píše:
Kozel píše:Addaxi, díky, jseš frajer.

Není zač, když je mi z té "frajeřiny" spíš smutno...

Fandit Teplicím je štrapáce jen pro silný kusy. Jsme takový pouštní kytky. :hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.4.2011 12:09

Kozel píše: Fandit Teplicím je štrapáce jen pro silný kusy. Jsme takový pouštní kytky. :hi:

je to tak
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Draw » 25.4.2011 12:18

Teď jde o to, kde je chyba ;)
Draw
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.4.2011 12:31

Vzhledem k systematickemu ubytku divaku z tehdejsich 10-12tisicovych navstev pres 5tisicove na dnesnich 2-3tisice je to jasne, ne ? Co se v klubu za tu dobu zmenilo, resp. nezmenilo ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 25.4.2011 12:52

NIN píše:Vzhledem k systematickemu ubytku divaku z tehdejsich 10-12tisicovych navstev pres 5tisicove na dnesnich 2-3tisice je to jasne, ne ? Co se v klubu za tu dobu zmenilo, resp. nezmenilo ?
chodit se divat na to,jak si to vetsina hracu musi na hristi "vodkopat" nebo na to proste nema a hrajou i v zakladu:sleeping: co se zmenilo?no.... :-)) :-)) :-)) :-)) nic moc az na to,ze lidi uz zacinaj byt pekne nas.any.ja osobne jsem to vzdal uz o par let driv,pac nejsem masochista :evil: jo,jo,kdyz jsme postoupili a ja chodil s mim dedeckem(uz take na to nema nervy)na stadion fandit,tak jsem byl rad za kazdy vydreny bod a za snazivou betonaz pod cermanem tleskal i kdyz se prohralo s tim,ze za par let budem jednou nohou v evrope a patrit do top 4ligy nonstop,misto toho se tady udelalo jednou druhe misto a pak to slo do ho.en,jak vysledkove,tak herne a ty prestupy..... :no: :-/
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 25.4.2011 13:14

Lukasmen píše:
NIN píše:Vzhledem k systematickemu ubytku divaku z tehdejsich 10-12tisicovych navstev pres 5tisicove na dnesnich 2-3tisice je to jasne, ne ? Co se v klubu za tu dobu zmenilo, resp. nezmenilo ?
chodit se divat na to,jak si to vetsina hracu musi na hristi "vodkopat" nebo na to proste nema a hrajou i v zakladu:sleeping: co se zmenilo?no.... :-)) :-)) :-)) :-)) nic moc az na to,ze lidi uz zacinaj byt pekne nas.any.ja osobne jsem to vzdal uz o par let driv,pac nejsem masochista :evil: jo,jo,kdyz jsme postoupili a ja chodil s mim dedeckem(uz take na to nema nervy)na stadion fandit,tak jsem byl rad za kazdy vydreny bod a za snazivou betonaz pod cermanem tleskal i kdyz se prohralo s tim,ze za par let budem jednou nohou v evrope a patrit do top 4ligy nonstop,misto toho se tady udelalo jednou druhe misto a pak to slo do ho.en,jak vysledkove,tak herne a ty prestupy..... :no: :-/

Jó to byli časy, kluci dřeli od začátku do konce, jelikož jim nic jiného nezbylo, když soupeři měli lepší týmy. A my to ocenili. Ale co dnes máme ocenit? Snaha a bojovnost nulová, hra náhodu,...
Holt takové zápasy jako výhra proti slávii 1:0 (když se vběhlo na trávu), nebo když bylo vyprodáno už tu asi dlouho nezažijeme. A ikdyby ano, diváci se do hlediště jen tak nevrátí. Je to až k breku jak se to tu zfušovalo. A i proto by měl odejít nejen Plíšek. Za hru je zodpovědný trenér a za trenéra?
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 25.4.2011 14:30

Jabqooo píše: diváci se do hlediště jen tak nevrátí. Je to až k breku jak se to tu zfušovalo. A i proto by měl odejít nejen Plíšek. Za hru je zodpovědný trenér a za trenéra?
presne tak.myslim si,ze takovy pelta toho pro jablonec a pro divaky udelal 100krat vic nez..ti nasi"byznismeni" "stabilizatori".hlavne ze je zajma region a kulturni vyziti :-D
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 26.4.2011 9:41

Lukasmen píše:presne tak.myslim si,ze takovy pelta toho pro jablonec a pro divaky udelal 100krat vic nez..ti nasi"byznismeni" "stabilizatori".hlavne ze je zajma region a kulturni vyziti :-D

Ale no tak, Jablonci se teď chvíli daří, ale to rozhodně není důvod vynášet Peltu do nebes. Stadion jsme měli dávno lepší než mají v Jablonci a kolikrát byli v Jablonci na lepších místech než my? Zase tak mockrát ne. Situace je zlá, ale mrkni se, kde je Brno, kde je loňský rváč o titul Ostrava, tam jsou na tom ještě hůř. Situace se musí řešit, ale nepropadajte zbytečné hysterii. Odvolání trenéra je na místě, ale celkově patříme za posledních 10-15 let mezi horní polovinu tabulky ligy a to třeba s mnohem menšími možnostmi (rozpočtem) než má třeba Mladá Boleslav. Nehledě na to, že v tabulce venkovních zápasů jsme na třetím místě. A nikde není napsáno, že se po odvolání Plíška to bude lepší. Ono to totiž může být i horší, viz třeba Ostrava, Brno!
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.4.2011 23:02

djrhedy píše: ... Situace je zlá, ale mrkni se, kde je Brno, kde je loňský rváč o titul Ostrava, tam jsou na tom ještě hůř... A nikde není napsáno, že se po odvolání Plíška to bude lepší. Ono to totiž může být i horší, viz třeba Ostrava, Brno!

tak pokud bude uvazovat takhle i vedeni, tak to tady muzem rovnou i zabalit. Zkus rict v praci zakaznikovi (nebo sefovi), az te bude karat za nekvalitne nebo nedostatecne odvedenou praci, "vzdyt je to dobry, mohl jsem to udelat i hur", co ti asi rekne.
A pokud tady magistr zustane, budem mit pristi rok uplne stejne starosti jako Brno, to ti garantuju.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 27.4.2011 10:02

djrhedy píše:Ale no tak, Jablonci se teď chvíli daří, ale to rozhodně není důvod vynášet Peltu do nebes. Stadion jsme měli dávno lepší než mají v Jablonci a kolikrát byli v Jablonci na lepších místech než my? Zase tak mockrát ne.
kdyz vezmes v potaz ,ze pelta nema za prdeli agc,tak jeho prace mluvi sama za sebe,nebo snad ne?
djrhedy píše: A nikde není napsáno, že se po odvolání Plíška to bude lepší. Ono to totiž může být i horší,
v tom pripade vyhazet papalase........ B-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 2.5.2011 10:30

Lukasmen píše:kdyz vezmes v potaz ,ze pelta nema za prdeli agc,tak jeho prace mluvi sama za sebe,nebo snad ne?
v tom pripade vyhazet papalase........ B-)[/quote]
To nemá, ale na stadion mu přispělo město, takže měl prachy na to, aby si moh kupovat dobrý hráče. Momentální úspěchy Jablonce jsou navíc jedna věc, zatím stále krátkodobá a třeba s odchodem Komňackého mohou stejně rychle úspěchy odejít, jako přišly. Před třemi lety byl Jablonec na konci sezony 12. a Teplice 5. Předhazování Pelty je úplně mimo, ten klub byl poslední dva roky výsledkově cca na úrovni Teplic. Letos je poprvé výrazně předčí. Pokud to bude trvat aspoň 5 let, tak se můžeme bavit o nějakých Peltových zásluhách. Jinak je to jenom spíš náhodný výkyv z průměru. Jablonec v čeeský lize několikrát na rozdíl od Teplic bojoval i o udržení. V průměru pak mají Teplice víc bodů na zápas jak Jablonec.

Já taky nejásám nad současnou situací, ale zase není třeba jančit.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 2.5.2011 10:39

NIN píše:tak pokud bude uvazovat takhle i vedeni, tak to tady muzem rovnou i zabalit. Zkus rict v praci zakaznikovi (nebo sefovi), az te bude karat za nekvalitne nebo nedostatecne odvedenou praci, "vzdyt je to dobry, mohl jsem to udelat i hur", co ti asi rekne.
A pokud tady magistr zustane, budem mit pristi rok uplne stejne starosti jako Brno, to ti garantuju.

Takže všechny vyhodíš a najmeš si jiný nový lidi, o nichž nebudeš vědět a nebudeš mít jistotu, jestli přinesou nebo nepřinesou zlepšení? To můžeš dělat leda v nějaký firmičce s malým významem. Nebo budeš tlačit na kvalitu práce těch současných zaměstnanců? To je asi mnohem lepší řešení. Máme v kádru přes 80% těch, kteří vybojovali pohár, kteří loni hráli o titul. Úroveň ligy se od té doby výrazně nezměnila, takže logicky tenhle kádr má při drobných obměnách na mnohem víc než 9. místo. A o změně na postu trenéra jsem se vyjádřil a znovu opakuji: Odvolání trenéra je na místě! A koneckonců vedení už to vyhodnotilo stejně.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.5.2011 12:04

djrhedy píše:
Lukasmen píše:kdyz vezmes v potaz ,ze pelta nema za prdeli agc,tak jeho prace mluvi sama za sebe,nebo snad ne?
v tom pripade vyhazet papalase........ B-)
To nemá, ale na stadion mu přispělo město, takže měl prachy na to, aby si moh kupovat dobrý hráče. Momentální úspěchy Jablonce jsou navíc jedna věc, zatím stále krátkodobá a třeba s odchodem Komňackého mohou stejně rychle úspěchy odejít, jako přišly. Před třemi lety byl Jablonec na konci sezony 12. a Teplice 5. Předhazování Pelty je úplně mimo, ten klub byl poslední dva roky výsledkově cca na úrovni Teplic. Letos je poprvé výrazně předčí. Pokud to bude trvat aspoň 5 let, tak se můžeme bavit o nějakých Peltových zásluhách. Jinak je to jenom spíš náhodný výkyv z průměru. Jablonec v čeeský lize několikrát na rozdíl od Teplic bojoval i o udržení. V průměru pak mají Teplice víc bodů na zápas jak Jablonec.

Já taky nejásám nad současnou situací, ale zase není třeba jančit.

Jedno je jistý, Pelta má svoji metodu, jak v regionu získávat finance. Pokud by se takto získané peníze z Teplicka přidaly k těm ze sklárny, bylo by jedině dobře.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.5.2011 20:51

djrhedy píše:
NIN píše:tak pokud bude uvazovat takhle i vedeni, tak to tady muzem rovnou i zabalit. Zkus rict v praci zakaznikovi (nebo sefovi), az te bude karat za nekvalitne nebo nedostatecne odvedenou praci, "vzdyt je to dobry, mohl jsem to udelat i hur", co ti asi rekne.

Takže všechny vyhodíš a najmeš si jiný nový lidi, o nichž nebudeš vědět a nebudeš mít jistotu, jestli přinesou nebo nepřinesou zlepšení? To můžeš dělat leda v nějaký firmičce s malým významem. Nebo budeš tlačit na kvalitu práce těch současných zaměstnanců? To je asi mnohem lepší řešení. Máme v kádru přes 80% těch, kteří vybojovali pohár, kteří loni hráli o titul. Úroveň ligy se od té doby výrazně nezměnila, takže logicky tenhle kádr má při drobných obměnách na mnohem víc než 9. místo. A o změně na postu trenéra jsem se vyjádřil a znovu opakuji: Odvolání trenéra je na místě! A koneckonců vedení už to vyhodnotilo stejně.

Vrat se zpet a přečti si to znova. Tvuj příspěvek je uplne mimo podstatu mého zminovaného příspěvku.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 3.5.2011 9:05

djrhedy píše:. Před třemi lety byl Jablonec na konci sezony 12. a Teplice 5. Předhazování Pelty je úplně mimo, ten klub byl poslední dva roky výsledkově cca na úrovni Teplic.
tak jeste jednou:pelta nema 70 mega rocne od agc B-) nechci tady resit peltu,jen naznacuji,ze kdyz se chce,tak to jde ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 3.5.2011 10:34

já myslel, že tady to je rubrika o Pavlu Verbířovi a ne o Jablonci
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 3.5.2011 11:49

prokopecholy píše:já myslel, že tady to je rubrika o Pavlu Verbířovi a ne o Jablonci
Lukasmen píše: nechci tady resit peltu,
:idea: ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 3.5.2011 19:17

Podle rozhodnutí svazu se poslední dvě kola hrají v jednotném termínu. Poslední domácí zápas doma se Slováckem se tak bude hrát v sobotu 28.května od 17.30 hod. To bude lázeňská v plném proudu. Mám obavy, že tím pádem na poslední zápas Pavla Verbíře moc lidí nepřijde.
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 3.5.2011 19:41

Však jsme to probírali už ve Slavii, tak teď nezbývá než doufat, že nový trenér změní Pavlovo mínění o konci a umluví ho na "nějaký čas" :yes: , já jsem pro :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 3.5.2011 19:54

pannoniax píše:Podle rozhodnutí svazu se poslední dvě kola hrají v jednotném termínu. Poslední domácí zápas doma se Slováckem se tak bude hrát v sobotu 28.května od 17.30 hod. To bude lázeňská v plném proudu. Mám obavy, že tím pádem na poslední zápas Pavla Verbíře moc lidí nepřijde.

A co to udělat naopak, z lázeňské nalákat lidi na fotbal. Pokud bude hezky, budou tam masy lidí a pokud se do té masy vypustí, že dnes se hraje poslední zápas Pavla Verbíře. Spousta z těch lidí jistě někdy na fotbale byla a takto by se s ním mohli rozloučit. Nejtěžší je vytáhnout lidi z obýváku a pokud už budou takto vytažení a budou o tom vědět mohli by jich dorazit hodně.
Jde jen o to, jestli by pořadatel lázeňské tuto "reklamu" vůbec prezentoval. Přeci jen, nic mu za to nedáme a navíc jim odlákáme tisíce lidí. Neznáte náhodou někdo někoho z pořádajících lidí? Za zeptání by jsme nic nedali...
Jen doufám, že v dobu zápasu tam nebude zrovna hrát největší lákadlo lázeňské.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 3.5.2011 19:57

melda píše:Však jsme to probírali už ve Slavii, tak teď nezbývá než doufat, že nový trenér změní Pavlovo mínění o konci a umluví ho na "nějaký čas" :yes: , já jsem pro :kiss:

Hrdlička v rozhovoru řekl že se s ním už nepočítá. Taky bych byl rád kdyby hrál ještě minimálně rok. Ale holt pro Hrdličku není perspektivní. Peníze z něj už žádné nevytříská a jen do něj investuje. Dle mého může ještě něco mladíkům předat. Ale podle toho co hrdlička řekl, chce tu někoho s filozofií Plíška (z čehož mi vyšlo bez Verby). Bohužel :-(
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 4.5.2011 6:05

Jabqooo píše:
pannoniax píše:Podle rozhodnutí svazu se poslední dvě kola hrají v jednotném termínu. Poslední domácí zápas doma se Slováckem se tak bude hrát v sobotu 28.května od 17.30 hod. To bude lázeňská v plném proudu. Mám obavy, že tím pádem na poslední zápas Pavla Verbíře moc lidí nepřijde.

A co to udělat naopak, z lázeňské nalákat lidi na fotbal. Pokud bude hezky, budou tam masy lidí a pokud se do té masy vypustí, že dnes se hraje poslední zápas Pavla Verbíře. Spousta z těch lidí jistě někdy na fotbale byla a takto by se s ním mohli rozloučit. Nejtěžší je vytáhnout lidi z obýváku a pokud už budou takto vytažení a budou o tom vědět mohli by jich dorazit hodně.
Jde jen o to, jestli by pořadatel lázeňské tuto "reklamu" vůbec prezentoval. Přeci jen, nic mu za to nedáme a navíc jim odlákáme tisíce lidí. Neznáte náhodou někdo někoho z pořádajících lidí? Za zeptání by jsme nic nedali...
Jen doufám, že v dobu zápasu tam nebude zrovna hrát největší lákadlo lázeňské.

Pořadatelem zahájení lázeňské sezóny je město a jeho vztah k fotbalu všichni známe.
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 4.5.2011 7:45

pannoniax píše:Pořadatelem zahájení lázeňské sezóny je město a jeho vztah k fotbalu všichni známe.

To je sice pravda, ale pro město dělají lidé a ti lidé nemusejí mít záporný vztah k fotbalu. Navíc pokud by tam někdo měl známého...
Byl to jen nápad jak tam dostat lidi, pokud má někdo nějaký lepší, ať ho sdělí. Každopádně Verba by si tu plný dům zasloužil. Klub by mohl udělat vstřícný krok a udělat na to nějakou akci a lístek prodávat třeba za 20,-.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 4.5.2011 8:45

Jabqooo píše:
pannoniax píše:Pořadatelem zahájení lázeňské sezóny je město a jeho vztah k fotbalu všichni známe.

To je sice pravda, ale pro město dělají lidé a ti lidé nemusejí mít záporný vztah k fotbalu. Navíc pokud by tam někdo měl známého...
Byl to jen nápad jak tam dostat lidi, pokud má někdo nějaký lepší, ať ho sdělí. Každopádně Verba by si tu plný dům zasloužil. Klub by mohl udělat vstřícný krok a udělat na to nějakou akci a lístek prodávat třeba za 20,-.

Ano pokud se bude loučit všichni mu zde ze srdce přejeme plný dům. Ale doba fotbalu moc nepřeje a myslím si, že i kdyby byl lístek za 20 nebo zadarmo opět přijdou jen Ti, kteří chodí na každý zápas. Doufám, že se mylím a na Slovácku přijde minimálně 10 tisíc lidí. Pokud by to měl být poslední Verbovo zápas
hans85

Příspěvekod jardatep » 4.5.2011 9:14

Rád bych si ještě zahrál se synem, přeje si Verbíř před koncem kariéry

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/rad-bych-si-jest ... fotbal_ald
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 4.5.2011 9:23

jardatep píše:Rád bych si ještě zahrál se synem, přeje si Verbíř před koncem kariéry

Takže opravdu téma o konci kaiéry je pořád otevřené. Kéž by přišel někdo, kdo je objektivní a nehledí na věk, ale na přínos hry. Rád bych Pavla viděl na trávníků, ale proti je možná i Hrdlička. :evil:
hans85

Příspěvekod jardatep » 4.5.2011 9:33

No snad je Hrdlička soudnej a Pavla nechá hrát,spíš to ale vyznělo že problém byl trenér.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 4.5.2011 9:59

jardatep píše:No snad je Hrdlička soudnej a Pavla nechá hrát,spíš to ale vyznělo že problém byl trenér.

Ano je to pravda, že Plíšek s Pavlem už nepočítal. Protože měl za úkol od vedení omladit kádr. Ale jenom slepý trenér by mohl přehlížet výkony PAvla. Je jasné, že i vedeín se postavilo za Plíška a ti chtěli už Pavla jenom v nějaké funkci. Uvidíme jeslti nový trenér se za Pavla přimluví.
hans85

Příspěvekod Jabqooo » 4.5.2011 10:47

hans85 píše:
jardatep píše:No snad je Hrdlička soudnej a Pavla nechá hrát,spíš to ale vyznělo že problém byl trenér.

Ano je to pravda, že Plíšek s Pavlem už nepočítal. Protože měl za úkol od vedení omladit kádr. Ale jenom slepý trenér by mohl přehlížet výkony PAvla. Je jasné, že i vedeín se postavilo za Plíška a ti chtěli už Pavla jenom v nějaké funkci. Uvidíme jeslti nový trenér se za Pavla přimluví.

Ale takového trenéra Hrdlička nehledá. Hledá někoho, kdo bude pokračovat ve stejné filozofii. Tzn. omladi a dle mého názoru poslouchat. Tím pádem by k nám určitě komňacký ani Hřebík nešli. Jak si nechá něco diktovat habanec těžko říct. A třeba je ve hře i někdo jiný. Každopádně to asi opravdu bude poslední sezóna Pavla, BOHUŽEL :cry:
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 4.5.2011 10:54

No... Nechci to téma moc otevírat, protože v hlavě nosím i myšlenku na další rok. V létě přijde nový trenér, a pokud by o mě měl zájem a pokud by tomu Teplice daly zelenou...

Je to až hnusné jak se vedení k našim starším hráčům chová. U některých to vadilo (Lukáš,...), u jiných to tolik nevadilo (Hunal,...) a u některých jsme to přivítali (Sabou,...). Ale u Verby mě to s****. Jestli proti něčemu protestovat, tak proti tomu, aby Verba skončil. Podle mě to bez těch starších, kteří něco předají mladým nejde. Ale vedení je očividně jiného názoru.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.5.2011 13:00

Ještě jeden postřeh k možnému prodloužení kariéry P. V.

http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/ ... t-se-.html
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 4.5.2011 13:48

Ono to musí být pro Verbíře těžký, jelikož končit by se mělo na vrcholu a tam Verba pořád je. Samozřejmě, že nejlepší konec by byl po mistrovské sezoně, ale i tak končit, když si fanoušci přejí opak svědčí o tom, že konec je správně načasovaný. Také bych si přál, aby pokračoval, ale záleží jen na Verbovi. Myslím , že kdyby sám řekl že chce ještě rok hrát, tak mu Hrdlička smlouvu prodlouží.
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.5.2011 13:58

Verbíř výkonnost i fyzičku má, tak vůbec nechápu, proč by měl kdykoliv uvažovat o konci kariéry. Jestli ho fotbal pořád baví, tak rok narození je jen číslem v občance.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 4.5.2011 15:28

JirkaXXL píše:Verbíř výkonnost i fyzičku má, tak vůbec nechápu, proč by měl kdykoliv uvažovat o konci kariéry. Jestli ho fotbal pořád baví, tak rok narození je jen číslem v občance.

Moje slova a nejen v případě Pavlově - znám spoustu mladých staříků a starých mladíků :yes:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.5.2011 17:01

melda píše:
JirkaXXL píše:Verbíř výkonnost i fyzičku má, tak vůbec nechápu, proč by měl kdykoliv uvažovat o konci kariéry. Jestli ho fotbal pořád baví, tak rok narození je jen číslem v občance.

Moje slova a nejen v případě Pavlově - znám spoustu mladých staříků a starých mladíků :yes:

Jenže po zápase bolí celej člověk Pavla a ne vás. Rehabilitace se prodlužuje a do kupy se musí dávat on a ne vy. :hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 5.5.2011 7:07

S tím se nedá než souhlasit, jen že je to jeho "práce" kterou umí a dělá rád....mě se taky ráno do práce vstává čím dál hůř a to nemám za sebou žádnou možnost rehabilitace a péče...a nakonec vstanu :-)) !
Však on se rozhodne podle sebe - dokud ho to baví :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 24.5.2011 7:08

...a je to tu, reaguju na Addaxův článeček v jiné části - už teď je mi smutno a :cry:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 24.5.2011 9:25

Smutno bude asi každému, kdo je trochu soudný. Jak já si přeji, aby Stínadla po dlouhé době zažily vyprodání....Byla by to pro Pavla nejlepší rozlučka. Prosím přijdtě všichni se svými rodinami, přáteli a známými. Myslím si, že zážitek to bude nezapomenutelný. Pokud někdo namítne, že je lázeňská, tak se tam můžete po skončení zápasu zase vrátit.
hans85

Příspěvekod MajaTP » 24.5.2011 17:56

hans85 píše:Smutno bude asi každému, kdo je trochu soudný. Jak já si přeji, aby Stínadla po dlouhé době zažily vyprodání....Byla by to pro Pavla nejlepší rozlučka. Prosím přijdtě všichni se svými rodinami, přáteli a známými. Myslím si, že zážitek to bude nezapomenutelný. Pokud někdo namítne, že je lázeňská, tak se tam můžete po skončení zápasu zase vrátit.

Tyhle slova by se měly poslat dál, samá pravda moc hezky napsané :))
MajaTP
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Archivované diskuse