FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Tipsport cup

Archivované dřívější části fóra, které byly staženy z aktivního provozu, protože se neosvědčily nebo ztratily význam.

Re: Tipsport cup

Příspěvekod Ondra » 8.1.2012 17:58

mirunx píše:
JTB píše: Mnohem víc se mi líbil Laušman, kterej by stál za zkoušku. Melouna dneska strčil do kapsy naprosto s přehledem.

Nebyl Laušman na zkoušce v Ustí?

Byl v přípravě před ligou v létě. Sice gólový, ale značné rezervy ve fyzičce a taktice..
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 8.1.2012 18:07

Ondra píše:
mirunx píše:
JTB píše: Mnohem víc se mi líbil Laušman, kterej by stál za zkoušku. Melouna dneska strčil do kapsy naprosto s přehledem.

Nebyl Laušman na zkoušce v Ustí?

Byl v přípravě před ligou v létě. Sice gólový, ale značné rezervy ve fyzičce a taktice..

Ach jo, jak někdo nemá fyzičku a nastudovanou taktiku(vše se dá naučit a natrénovat podle mě) tak to může být sebelepší kanonýr a v Glize si stejně nekopne.
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Ondra » 8.1.2012 18:27

mirunx píše:
Ondra píše:
mirunx píše:Nebyl Laušman na zkoušce v Ustí?

Ach jo, jak někdo nemá fyzičku a nastudovanou taktiku(vše se dá naučit a natrénovat podle mě) tak to může být sebelepší kanonýr a v Glize si stejně nekopne.

Díky testu u nás pak dostal nabídku od tenkrát druholigové Viktorie Žižkov, ale za půl roku tam se snad podíval ve 2.lize na trávník jednou. Z divize do ligy je to obrovský skok.
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 8.1.2012 18:43

Jestli Berg odesel jen kvuli fyzicce tak by to mohla byt skoda, podle zdejsich reakci primych navstevniku spatny byt nemusel.Jen zajimavost hral nekdy nejaky hrac finske narodnosti ligu??
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.1.2012 19:00

Tomas píše:Jestli Berg odesel jen kvuli fyzicce tak by to mohla byt skoda, podle zdejsich reakci primych navstevniku spatny byt nemusel.Jen zajimavost hral nekdy nejaky hrac finske narodnosti ligu??

Předloni jsme myslím doma vyklepli Slávii s finským brankářem a ten pak už moc šancí nedostal.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 8.1.2012 19:01

Kozel píše:
Tomas píše:Jestli Berg odesel jen kvuli fyzicce tak by to mohla byt skoda, podle zdejsich reakci primych navstevniku spatny byt nemusel.Jen zajimavost hral nekdy nejaky hrac finske narodnosti ligu??

Předloni jsme myslím doma vyklepli Slávii s finským brankářem a ten pak už moc šancí nedostal.

jmenoval se Anssi Jaakkola, dohodil ho Jabulímovo starší syn, se kterým hrál za Sienu, teď snad chytá za Kilmarnock (nebo alespoň o tom uvažoval)
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 8.1.2012 19:16

Tomas: tak on měl trošku problém v rychlosti, jednou se kolem něj protlačil po lajně někdo z Roudničáků k centru a celkově to není žádnej rychlík, ale může bejt, že to bylo i tužšíma nohama. Půl roku běhání a posilovny by to mohlo spravit.

Co mi Berg po zápase říkal, tak tři měsíce nehrál zápas na velkým hřišti, to se musí projevit. Fakt je to škoda, že se nechytil, protože na mě dělal i dojem prima chlapíka. Na druhý straněm, přiletěl sem jako hráč, kterej pendloval mezi první a druhou finskou ligu, na takovýho hráče se kouká jinak než na plejera s referencema z bundesligy.

Druhej problém je věk. Teplice bohužel kupujou hráče s ohledem na jejich další prodej. A pokud je hráči 26, musí to s ním vypadat na základ, jinak se má poohlídnout jinde.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 8.1.2012 19:43

Ještě ke včerejší výhře 8:0 nad FK Ústí nad Labem.
Ze statistického pohledu se jedná o nejvyšší výhru nad tímto soupeřem v historii. Dosud jím byl výsledek 6:0 z 11.8.1984, kdy se oba týmy střetly v zahajovacím kole 1.národní ligy ročníku 84/85. :-)
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 8.1.2012 21:29

Mambo píše: Bližší info k Volkovi?

Charakterově vynikající inteligentní kluk,účastník loňské univerziády,levonohý....... :yes:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2012 9:20

JTB píše:Teplice bohužel kupujou hráče s ohledem na jejich další prodej. A pokud je hráči 26, musí to s ním vypadat na základ, jinak se má poohlídnout jinde.

Tohle vypovídá o teplických ambicích mnohem víc,takřka vše,než o čem tady stále dokola "pindáme".Bohužel. :sealed:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2012 9:27

Tak jsem tak-nějak přemýšlel o sobotním mači, ale jen z hlediska žlutomodrých,z hlediska bílých mi je vše jasné a došel jsem k závěru,že k nečekanému střeleckému vzepjetí zejména Zoubeleho a Jindráčka,přispělo nemalou měrou to,že své protivníky dobře znali a nemuseli "mít strach" z nějakých nefér zákroků a jsem velmi zvědav,jak to budou mít "srovnané v hlavě" s jinými soupeři....zrovna toto je asi největší problém Zoubeleho. :-P
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 10.1.2012 11:08

Petřík2 píše:
JTB píše:Teplice bohužel kupujou hráče s ohledem na jejich další prodej. A pokud je hráči 26, musí to s ním vypadat na základ, jinak se má poohlídnout jinde.

Tohle vypovídá o teplických ambicích mnohem víc,takřka vše,než o čem tady stále dokola "pindáme".Bohužel. :sealed:

Taky jsem o tom dost přemýšlel a bylo mi Berga líto, jeho osobně i jako možného hráče pro Teplice. Nakonec jsem došel k závěru, že to bylo správné rozhodnutí. Musela by s ním být podepsána smlouva a stejně by šel nejmíň na půl roku se rozehrávat do Ústí nebo Roudnice. Takových hráčů těsně pod okraj tu máme většinu. Pokud by nehrál hned od února v základu nemělo to smysl, byl by další investicí. A pokud by nebyl kupován za účelem dalšího prodeje, ale za účelem zisku tytulu, frčel by ještě rychleji. V tomhle případě platí bohužel pouze pro Berga. Proč po něm nesáhlo Ústí?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.1.2012 11:19

Petřík2 píše:Tak jsem tak-nějak přemýšlel o sobotním mači, ale jen z hlediska žlutomodrých,z hlediska bílých mi je vše jasné a došel jsem k závěru,že k nečekanému střeleckému vzepjetí zejména Zoubeleho a Jindráčka,přispělo nemalou měrou to,že své protivníky dobře znali a nemuseli "mít strach" z nějakých nefér zákroků a jsem velmi zvědav,jak to budou mít "srovnané v hlavě" s jinými soupeři....zrovna toto je asi největší problém Zoubeleho. :-P

U Zoubeleho si myslím, že se toho sešlo víc. Vědomí jedné z posledních šancí, námluvy Hradce a snad i to žlutomodré srdce (snad jsme ho tu taky něco naučili, nejen Džeka), kdy jindy by už měl dokazovat, že do základu patří? No a Jindráček (možná i Stožický) prakticky stejné pohnutky v motivaci a když se to sešlo u dvou, třech ofenzívních hráčů s Mahmutovým standardem a ústeckou nesehraností a možná respektem noviců, bylo neštěstí hotovo. Zoubelemu možná taky prospělo, že nemusel být "podřízený" šéfování Vachouška. Ale jedna vlaštovička jaro nedělá, teď dostanou všichni v Altenbergu zahulit a 18. ledna to bude úplně jiný balet.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2012 11:34

Kozel píše:V tomhle případě platí bohužel pouze pro Berga. Proč po něm nesáhlo Ústí?

"Pačemů"? (rusky:proč? - to pro ty mladší) :giggle:
To odporuje filozofii klubu
- radši dáme šanci mladému "našinci",nejlépe z Teplic (třeba Krátký?)
- nejsme naklonění působení cizinců (případná jazyková bariera,je i "barierou" osobních vazeb,t.j. přátelství,na kterém to v Ústí hodně stojí)
- v maximálně kolektivním herním pojetí Ústí /jako u Barcelony - špíček(?)/ je pořeba vzájemná komunikace /i v Barceloně je nešpanělsky mluvící fotbalista bílou vránou/ na vysoké úrovni
- nemáme na něj prachy :-))
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JTB » 10.1.2012 11:37

Kozel píše:Taky jsem o tom dost přemýšlel a bylo mi Berga líto, jeho osobně i jako možného hráče pro Teplice (...) Proč po něm nesáhlo Ústí?

Viděl jsem to velmi podobně jako ty. Dokonce by s ním nebyl ani problém v penězích, protože co jsem s ním mluvil, tak finští fotbalisté mají hodně tvrdý chlebíček a největší platy se pohybují jen někde kolem milionu korun ročně (srovnej s Řepkovými dosavadními 12 miliony..). Navíc chtěl ve svým věku, kdy by měl přicházet to nejlepších let, vyzkoušet něco jinýho než Finsko, takže by hrál i za ty samý prachy jako druhá ústecká garnitura.

Ústí by ho i zkusilo, nebýt toho, že je to levý bek a oni mají (zatím zdravého) Dvořáka a snad ještě nějakou alternaci. Ústí teď shání především gólového útočníka. Že by Mujagič?
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2012 12:06

JTB píše:Ústí teď shání především gólového útočníka. Že by Mujagič

Přímo gólového snad ani ne,tady dávají góly skoro všichni (teda aspoň letos),ale Sváťa H. má rád útočníky forčekující,se smyslem do kombinace (Veverka byl,Moulis je) a tam to vidím velmi nadějně s Paperčiakem(možná jsem skomolil jméno) a Gulájevem,bude-li zdravotně fit.....v Ústí nejde prioritně o jména,ale o schopnosti se "vložit" do mozaiky hry týmu.... :up:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 10.1.2012 13:08

Petřík2 píše:
Kozel píše:V tomhle případě platí bohužel pouze pro Berga. Proč po něm nesáhlo Ústí?

"Pačemů"? (rusky:proč? - to pro ty mladší) :giggle:
To odporuje filozofii klubu
- radši dáme šanci mladému "našinci",nejlépe z Teplic (třeba Krátký?)
- nejsme naklonění působení cizinců (případná jazyková bariera,je i "barierou" osobních vazeb,t.j. přátelství,na kterém to v Ústí hodně stojí)
- v maximálně kolektivním herním pojetí Ústí /jako u Barcelony - špíček(?)/ je pořeba vzájemná komunikace /i v Barceloně je nešpanělsky mluvící fotbalista bílou vránou/ na vysoké úrovni
- nemáme na něj prachy :-))

Kromě toho, že já zas úplně bezpodmínečně se vším všudy Barcelonu nemusím, tak se celkem shodnem. Nepochopil jsem proč jsi si tedy zalepoval ústa a psal bohužel, jak jsi to myslel s těmi ambicemi Teplic v souvislosti s odmítnutím služeb Berga?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.1.2012 14:23

Petřík2 píše:

To je právě o těch "brojlerech" - hlavní strategii (nejen) Teplic v GL. Proto si zrovna na tomhle různé ty projekty, hledící do budoucnosti, zákonitě vylámou zuby.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2012 15:08

Addax píše:
Petřík2 píše:

To je právě o těch "brojlerech" - hlavní strategii (nejen) Teplic v GL. Proto si zrovna na tomhle různé ty projekty, hledící do budoucnosti, zákonitě vylámou zuby.

Kozlíku,Addax Ti odpověděl...zatím co já jsem se akorát zdvihal z postele,kam jsem po poledni ulehnul,neb jsem lehce ochuravěl :-))
Prostě chodit na "věčně perspektivní tým" to pro fanouška není zřejmě to pravé ořechové
PS: Berg je v tom nevině
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 10.1.2012 15:29

Aha, už abych si taky po obědě mohl v klidu schrupnout. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2012 16:00

Kozel píše:Aha, už abych si taky po obědě mohl v klidu schrupnout. ;-)

Dnes jsem preventivně radši ani neobědval.... :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 10.1.2012 20:56

Petřík2 píše: chodit na "věčně perspektivní tým" to pro fanouška není zřejmě to pravé ořechové ...

Trefny spicek :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 17.1.2012 18:34

Zítra s tim Libercem to je na čt4?! :applause:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 18.1.2012 15:58

Fotky ze zápasu s Libercem, který nám příliš nevyšel:

http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/ ... 20118.html
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 18.1.2012 16:26

Paris píše:Fotky ze zápasu s Libercem, který nám příliš nevyšel:

http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/ ... 20118.html

Jak hrály "posily"?
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 18.1.2012 19:18

Mujagič,Čajič a Dolejš :up: zbytek může jít třeba do Ustí.Co tu dělá ještě Slavík je mi zahádou...
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 18.1.2012 20:45

mujagic a jezdik:dobry vykon. melunovic s cajijicem:nic moc. posily:prumerny vykon. dnes se mi nelibila hra zalohy.....vuch z maresem by to rozhybali asi trosku jinak ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 19.1.2012 0:00

Napsty: no nevím, Slavík za prvního góla rozhodně nemohl a ten druhej byl taky divnej, protože to nebyl klasickej centr z rohu, ale z menší dálky, aspoň jak si to promítám v hlavě, to se chodí ven těžko... A viděl jsem jen první poločas.

Dolejš :up: - docela rychlej, hodně pohyblivej, umí slušně odcentrovat, vyhrává souboje. Na druhou stranu, žádné průchody přes tři protihráče taky nevymyslel, ale s dost tápajícím Krátkým za zády to měl dost těžký
Volek: :sealed: Za tu dobu, co jsem viděl, se s míčem potkával minimálně, což je spíš negativní charakteristika. Moc vidět nebyl.
Melunovič: :-O :no:

Zápas celkově ovlivněný tím, že z celý sestavy jsou jednoznačně na základ tak asi 3 hráči (Lukáš, Ježdík a Čajič), zatímco za Liberec hrál o poznání silnější tým.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 19.1.2012 8:17

JTB píše:Napsty: no nevím, Slavík za prvního góla rozhodně nemohl a ten druhej byl taky divnej, protože to nebyl klasickej centr z rohu, ale z menší dálky, aspoň jak si to promítám v hlavě, to se chodí ven těžko... A viděl jsem jen první poločas.

Dolejš :up: - docela rychlej, hodně pohyblivej, umí slušně odcentrovat, vyhrává souboje. Na druhou stranu, žádné průchody přes tři protihráče taky nevymyslel, ale s dost tápajícím Krátkým za zády to měl dost těžký
Volek: :sealed: Za tu dobu, co jsem viděl, se s míčem potkával minimálně, což je spíš negativní charakteristika. Moc vidět nebyl.
Melunovič: :-O :no:

Zápas celkově ovlivněný tím, že z celý sestavy jsou jednoznačně na základ tak asi 3 hráči (Lukáš, Ježdík a Čajič), zatímco za Liberec hrál o poznání silnější tým.

Přesně tak. Je to jenom příprava a nemůžeme zde poměřovat výsledek. I výkon jednotlivců je zde zkreslen. Prostě hrála slabší sestava a ta silnější je šetřena na sobotní zápas. Třeba by Dolejš a nebo Volek a nebo kdokoliv jiný zahráli lépe vedle někoho jiného. Tipsportliga slouží právě ke zkoušení a hledání toho optimálního.
hans85

Příspěvekod Petřík2 » 19.1.2012 10:39

JTB píše:.......zatímco za Liberec hrál o poznání silnější tým.

Určitě,ale je jen otázkou,zda-li tomu nebylo proto,že má LB prostě lepší kádr,protože v "základu" hrálo na obou stranách +/- 5-6 hráčů,kteří budou v "základu" i v soutěžních utkáních ( TP- Ježdík,Lukáš,Matula,Čajič,Siva(?),Jindráček(?), LB - Gebre,Karišik (?),Vácha,Janů,Bosančič,Breznanik).......takže de facto stejná garnitura jak ze strany TP,tak LB.
Můj vysoce odborný názor (špíček) :up:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Ettiene » 19.1.2012 11:17

Petřík2 píše:

Určitě,ale je jen otázkou,zda-li tomu nebylo proto,že má LB prostě lepší kádr,protože v "základu" hrálo na obou stranách +/- 5-6 hráčů,kteří budou v "základu" i v soutěžních utkáních ( TP- Ježdík,Lukáš,Matula,Čajič,Siva(?),Jindráček(?), LB - Gebre,Karišik (?),Vácha,Janů,Bosančič,Breznanik).......takže de facto stejná garnitura jak ze strany TP,tak LB.

to je čirá fabulace - ze jmenovaných na teplické straně hrál většinou v základu jen Lukáš a Siva se střídal s Čajdou, takže víceméně dva hráči

na straně Liberce to bylo výrazně k top sestavě,
nicméně lepší kádr má, proto je taky 2. a vůbec, jde přece o zimní přípravu...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 19.1.2012 11:19

Petřík2 píše:

Když už jsi takový odborník, tak ti jistě neuniklo, na kterých postech ti tebou jmenovaní hráli. Nejde to přeci porovnat podle kusů. Liberec nás jasně předčil v záloze, což dělá opticky hodně...
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.1.2012 11:36

Bulina píše:Když už jsi takový odborník, tak ti jistě neuniklo, na kterých postech ti tebou jmenovaní hráli. Nejde to přeci porovnat podle kusů. Liberec nás jasně předčil v záloze, což dělá opticky hodně...

Právě proto,že šlo jen o přípravu,nechtěl jsem být až móóóc kritický,ale přesto se tedy nevyhnu porovnání se zápasem LB -UL.Včera stálo "za námahu" zhlédnout jen I.poločas,protože pak to už nestálo za nic,snad jen ti liberečtí mladíčci tam pak přinesli aspoň zdravou ctižádovost.Ústí s LB ještě 18 min.před koncem mohlo aspoň uvažovat o remíze,kdy prohrávalo 1:2.Vrhlo se,trošku naivně a unáhleně do útočení,věrno své tradici a prohrálo 2:5.Třeba právě proto,že je to jen příprava.....
PS: nejen opticky........hra teplické zálohy,všeobecně,je téma "na román",........... :up2:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Re: Tipsport cup 2010

Příspěvekod Addax » 19.1.2012 16:46

Kozel píše:
Addax píše:Nějak tak z toho mám dojem, že jsme tu Prahu ani neměli naplánovanou v rozvrhu zimní přípravy a nehodila by se nám do krámu...

Souhlasím, dalo se to poznat už v 1. kole, kdy měl přednost zájezd do Berlína. Ale nic proti tomu nemám. Turnaj termínově neodpovídá průběhu zimní přípravy. Na ligu nepřipraví, ale jako doplněk k fyzické přípravě a možnost prověření adeptů na soupisku áčka je skupina hraná v Děčíně logisticky výhodná.

(toto je citace z diskuse před rokem, v lednu 2011) :-)

Tak nějak mám opět dojem, že zažitý scénář Tipsport cupu v rámci naplánované zimní přípravy se po roce navlas opakuje (navíc se stejným soupeřem...). A jak psal tehdy Kozlík, teď prozměnu dostal přednost zápas v nejsilnější sestavě se Spartou... ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.1.2012 18:34

Tak, tak, napověděl tomu už rozhovor s trenérem Radou zkraje týdne, kdy hovořil o tom, že mužstvo rozdělí na dvě poloviny, aby zátěž byla rozložena rovnoměrně. Bylo jasné, že na Liberec půjde roudnická sestava z 2. zápasu a na Spartu ti, co dali osmičku Ústí.
Zajel jsem se radši podívat do Harrachova, jak vypadá sníh, běžky, bazén, sauna, masáže, jaterní testy kořalkou atd. Já už jsem na ligu redy.
:hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 25.1.2012 14:47

Teplice - Varnsdorf 2:0.. konec..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.1.2012 15:54

Mambo píše:Teplice - Varnsdorf 2:0.. konec..

Jestli se nepletu, tak Liberec by musel Roudnici porazit rozdílem 5 a více gólů, aby nám semifinále uniklo. Nebo rozhoduje vzájemný zápas před skóre?
Viděl jsem druhou půli a "po dobu mé služby se nic zvláštního nestalo". Varnsdorf chtěl víc a my to jen dohrávali. Žádný nácvik kombinační hry a snahu o změnu stylu jsem nezahlíd. Jakoby už všichni věděli, kdo nepojede na Kypr. :evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 25.1.2012 16:01

Kozel: Ptal jsem se na Facebooku a dostalo se mi odpovědi (asi od Koviho), že sice nemůže najít propozice letošního ročníku, ale že v minulých letech rozhodoval vzájemný zápas a změnu nepředpokládá.. Čili postupový šance jsou na úrovni zázraku..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.1.2012 16:38

Rozhoduje vzájemný zápas.
http://www.efotbal.cz/index.php?page=cl ... anek=99138

Jedině, že by se během čtvrthodiny rozvodnil Jílovák. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 25.1.2012 17:21

Mambo píše:Kozel: Ptal jsem se na Facebooku a dostalo se mi odpovědi (asi od Koviho), že sice nemůže najít propozice letošního ročníku, ale že v minulých letech rozhodoval vzájemný zápas a změnu nepředpokládá.. Čili postupový šance jsou na úrovni zázraku..

Zázrak se konat nebude Liberec si postup pohlídá ve 31. minutě vedou už 3:0.
hans85

Re: Tipsport cup 2013

Příspěvekod Kozel » 9.1.2013 15:24

Tak to vypadá, že má Lafata před Jizerskou 50 fazónu. 1:2 celkem slušný výsledek, ale gól jsme dali až, když Jablonec šel na autobus.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.1.2013 13:01

Utkání zimní fotbalové Tipsporty ligy: Skupina A (Praha Eden): Slovan Liberec - FK Teplice 2:1. Branky: 72. Pimpara, 80. Hadaščok - 57. Mahmutovič.

http://www.fcslovanliberec.cz/zapas.asp ... 1-0-0-1329
Naposledy upravil Kozel dne 12.1.2013 13:05, celkově upraveno 1
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 12.1.2013 13:04

Ta příprava zatim docela síla.Sestava hraje furt stejná dle mě špatná.Posily žádný.Asi čekáme koho nám pujčí Sralta tejden před začátkem ligy.Zase zůstane jen keců
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.1.2013 13:25

napsty píše:Ta příprava zatim docela síla.Sestava hraje furt stejná dle mě špatná.Posily žádný.Asi čekáme koho nám pujčí Sralta tejden před začátkem ligy.Zase zůstane jen keců

Prohrát o gól s mistrem a průběžně druhým týmem ligy není propadák. V této fázi přípravy to nevypovídá o ničem, snad jen z obou sestav se dá vyčíst, na které hráče chce trenér vložit břímě záchrany.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 12.1.2013 17:50

Kozel píše:Prohrát o gól s mistrem a průběžně druhým týmem ligy není propadák. V této fázi přípravy to nevypovídá o ničem, snad jen z obou sestav se dá vyčíst, na které hráče chce trenér vložit břímě záchrany.

Kozlíku,měl by si pravdu,kdyby nastoupily proti sobě :mistrovské" sestavy.....ze strany Teplic taková sestava +/- nastoupila,ale ze strany Liberce ani náhodou! :no:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 12.1.2013 18:00

Petřík2 píše:
Kozel píše:Prohrát o gól s mistrem a průběžně druhým týmem ligy není propadák. V této fázi přípravy to nevypovídá o ničem, snad jen z obou sestav se dá vyčíst, na které hráče chce trenér vložit břímě záchrany.

Kozlíku,měl by si pravdu,kdyby nastoupily proti sobě :mistrovské" sestavy.....ze strany Teplic taková sestava +/- nastoupila,ale ze strany Liberce ani náhodou! :no:

Z obou sestav = ze sestav Teplic v obou zápasech.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 12.1.2013 18:27

Kozel píše:Prohrát o gól s mistrem a průběžně druhým týmem ligy není propadák

Já spíše reagoval na výše uvedené........ :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod hans85 » 13.1.2013 12:10

Petřík2 píše:
Kozel píše:Prohrát o gól s mistrem a průběžně druhým týmem ligy není propadák

Já spíše reagoval na výše uvedené........ :hi:

Ale Kozel měl pravdu v tom, že Tipsport liga opravdu o ničem nevypovídá je to začátek přípravy. Kde se zkouší nejen hráči ale i jiné taktika či rozestavění.
hans85

Příspěvekod NIN » 14.1.2013 11:38

jde o pripravu, tam at si hrajou jak chtej, me zajimaji ligova utkani.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 14.1.2013 22:48

NIN píše:jde o pripravu, tam at si hrajou jak chtej, me zajimaji ligova utkani.

Pravda, sami hráči s realizačním týmem dávají ostentativně najevo, že výsledky (potažmo turnaje) v přípravě jsou až na posledním místě. Obzvlášť Tipsport cup je toho názorným příkladem, kdy třeba vloni to zabalili v půlce a odjeli na soustředění. Tak proč by to mělo trhat žíly nám fandům...
Addax
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Archivované diskuse