FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Tipsport cup

Archivované dřívější části fóra, které byly staženy z aktivního provozu, protože se neosvědčily nebo ztratily význam.

Re: Tipsport cup

Příspěvekod Kozel » 15.1.2013 0:49

V těchhle termínech je Tipsport liga jen vycpávka pro sázkaře, klubům slouží k selekci nových hráčů, aby se do tepla vozil už zúžený kádr a ke zpestření zimní přípravy, aby hráči nechytli z fyzické přípravy ponorku.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 15.1.2013 9:03

Všichni máte pravdu ;-) , ale mě to už teď nebaví, že jsme vždy ti nejhorší ...navíc v kontextu s odehraným podzimem a zatím avizovanými posilami :evil: ...co bude na jaře ?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 15.1.2013 10:17

melda píše:Všichni máte pravdu ;-) , ale mě to už teď nebaví, že jsme vždy ti nejhorší ...navíc v kontextu s odehraným podzimem a zatím avizovanými posilami :evil: ...co bude na jaře ?

Jsem s Tebou zajedno, že v normální situaci jde i v těchto přípravách o prestiž a dobré jméno. A potěší mne, když porazíme někoho silného, jako třeba vloni Berlín, naopak zamrzí, když dostaneme šestku od Jablonce na Indoor cupu...
Ale my v normální situaci nejsme a letošní sezónou jsme spadli někam do jiné kategorie.
Proto já osobně se jen modlím nad jediným: ať nám vyjde start do jara (první tři zápasy), pak je záchrana možná. Nakolik to bere vážně vedení s majitelem a s jakými prostředky (vyhnání šotků z hlav hráčů stávajících + avizované účinné posily), to se teď ukáže.
Nesdílím ale názor některých (nemyslím Tebe), že čím hůř, tím líp → sestup že zlomí odpovědným vaz a nastane nějaký obrodný proces s rychlým návratem mezi nejlepší.
Nenastane a my fandové utřeme s I. ligou nos.
Za měsíc si musíme všichni v Teplicích reinkarnovat Vítězný únor (s nadsázkou).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.1.2013 11:23

Já pořád věřím dlouhodobosti a setrvačnosti. Proto bych se moc nevzrušoval a nestrašil možností sestupu. Tahle vidina ať tam někde v podvědomí je, aby se nic nepodcenilo, ale prioritou by měla být soustředěná práce v atmosféře důvěry ve vlastní síly, která přinese obrat k vzestupu kvality hry. A snem by mohlo být, že ta setrvačnost by nás mohla přenést na vítězné vlně do další sezóny, jako se to podařilo v Olomouci. To z té sportovní stránky.

Co se týká vedení, tam vidím nedostatek v chybějící vizi ve dvou oblastech. Jednak se nesmí stát, aby přednost v ekonomické rovnováze a podpoře ze strany sklárny se stala nedostatkem, tím, že bude jediným způsobem fungování klubu bez připravených jiných variant. Druhou oblastí je práce s mládeží, kde by mělo dojít k naplnění a provázání programu V Teplicích je budoucnost s výstavbou střediska v Modlanech. To znamená především získání financí i jinak, než ze sklárny.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 15.1.2013 14:27

Kozel píše:Já pořád věřím dlouhodobosti a setrvačnosti. Proto bych se moc nevzrušoval a nestrašil možností sestupu.

OK. Já v sestup taky nevěřím. To jsem ostatně nevěřil ani v roce 1979. Doufal jsem v sílu mančaftu, setrvačnost, zázemí, tradici hraní na špici......
K dalšímu - strašením se dá nazvat pouze situace, kdy je subjekt v pohodě a hrozí se mu, že by mohlo být hůř. Jako dřív v minulosti - "co byste chtěli, vy nároční fanoušci, buďte rádi, že nehrajeme o sestup, ale máme dlouhodobě zajištěnou ligu". Jako na dítě - "když budeš zlobit, přijde si pro tebe čert. To je stejná situace.
Ovšem, když pak čert drží to dítě v náručí - nikdo to nečekal, ale dá se ještě čertem strašit? Ne, protože to je reálný stav. ;-)

Jiná věc je, že by bylo chybou hráčům do tohoto stavu ještě "máchat huby". Na zvýšení sebevědomí a odolnosti psychiky je tu stavěna osobnost trenéra Ščasného, který je opravdu klíčovou postavou. Navíc je tu oddílový psycholog (máme ho ještě vůbec?).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 15.1.2013 16:00

Addax píše:.....Navíc je tu oddílový psycholog (máme ho ještě vůbec?)....

Áááá pravda, díky za připomenutí - kdysi Mgr. Otakar Fleischmann Ph.D. , sportovní psycholog - zdalipak tam ještě je ? Pamatuji na jakési odpovědi ještě na of-line diskusi na ofiko stránkách nebo starém fóru (?) , kde v souvislosti s psychikou týmu bylo řečeno, že to je běh na dlouhou trať. Od doby této odpovědi běžíme již dobře jeden a půl až dva roky a vzhledem k podzimnímu stavu zřejmě pan psycholog Fleischmann u mužstva již nepůsobí ( Kovi ? ), Protože jestli ano, měl by asi změnit obor....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 15.1.2013 20:03

Jan Janek píše:Áááá pravda, díky za připomenutí - kdysi Mgr. Otakar Fleischmann Ph.D. , sportovní psycholog - zdalipak tam ještě je ? Pamatuji na jakési odpovědi ještě na of-line diskusi na ofiko stránkách nebo starém fóru (?) , kde v souvislosti s psychikou týmu bylo řečeno, že to je běh na dlouhou trať. Od doby této odpovědi běžíme již dobře jeden a půl až dva roky a vzhledem k podzimnímu stavu zřejmě pan psycholog Fleischmann u mužstva již nepůsobí ( Kovi ? ), Protože jestli ano, měl by asi změnit obor....

Nepůsobí, trenér Rada si v realizačním týmu psychologa nepřál, a tak byla spolupráce ukončena.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Jan Janek » 15.1.2013 20:16

Kovi píše:Nepůsobí, trenér Rada si v realizačním týmu psychologa nepřál, a tak byla spolupráce ukončena.

Díky za info ! :up:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.1.2013 15:41

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.1.2013 16:42

:applause: :up2: Guta perča!!! :up2: :applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 23.1.2013 18:14

Tak dneska jsem se rozhodl jít dobrovolně mrznout ven a kouknout se na poslední vystoupení Teplic v Tip sport lize. Nakonec jsem rád, že jsem vyrazil. Tepličtí hráči do utkání vlétli a hned v první minutě se mohli radovat z golu, který si krásně kombinací připravili, ale Mahmut jen těsně minul. Hra byla nahoru a dolů a dalo se na to koukat. První gol vznikl po skvélě akci ze středu zálohy a chytrou přihrávkou na Vondráška, který byl faulován a kopala se penalta. Mahmutovič ji proměnil. Poté hra nabrala více nepřesností, ale teplického fanouška mohli hřát povedené kombinace, kterým chybělo jen přesnější zakončení. Druhý poločas nabídl opět hru nahoru a dolů, ale míč měli v držšní více Slávisté. Ovšem naše levá strana byla skvělá a i tak jsme se dostávali do velkcýh šancí. Výsledek změnil až střídající hráč Teplic Keric, který proměnil svůj samostatný nájezd na brankáře. Hra Teplic byla kombinační a v zadu se hrálo dobře. Já jsem spokojen a věřím v lepší zítřky. MIle mě překvapil Kaufman, který to odehrál na pozici stopera s přehledem. A dále Vondrášek a Chovanec. Ostatní také dobrý. :up:
hans85

Předchozí

Zpět na Archivované diskuse