FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Náměty, připomínky, problémy

Diskuse o fóru Skláři.cz a užitečné informace o způsobu registraci, mobilní aplikaci, odběru příspěvků apod.

Re: Náměty, připomínky, problémy

Příspěvekod Addax » 3.7.2015 14:38

JirkaXXL píše:4) 115 / 116 let - sice se všude píše, že slavíme 115 let teplického fotbalu, ale budu věřit Addaxovi s prvním zápasem už v roce 1899 (tj. 116 let). Viz to logo vpravo dole.

Těší mě důvěra, ale opírejme se hlavně o dokument, na který jsem odkazoval a který klub zařadil do své výstavy k výročí. Zřejmě ten zápas z roku 1899, při stanovení startu fotbalu v Teplicích, všichni přehlédli... ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.7.2015 17:16

Addax píše:
JirkaXXL píše:4) 115 / 116 let - sice se všude píše, že slavíme 115 let teplického fotbalu, ale budu věřit Addaxovi s prvním zápasem už v roce 1899 (tj. 116 let). Viz to logo vpravo dole.

Těší mě důvěra, ale opírejme se hlavně o dokument, na který jsem odkazoval a který klub zařadil do své výstavy k výročí.

Jasně, ale já neměl možnost ten dokument vidět, takže informaci mám „jen“ zprostředkovanou, takže tahle jsem to myslel.

Addax píše:Zřejmě ten zápas z roku 1899, při stanovení startu fotbalu v Teplicích, všichni přehlédli... ;-)

Všichni asi ne, když vznikl ten dokument :-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 3.7.2015 17:52

JirkaXXL píše:
Addax píše:Zřejmě ten zápas z roku 1899, při stanovení startu fotbalu v Teplicích, všichni přehlédli... ;-)

Všichni asi ne, když vznikl ten dokument :-)

A nebo vznikl loni. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.7.2015 1:04

Kozel píše:Jirko, nejde mi přidat příspěvek do ligových zápasů/2015-16/Teplice - Olomouc, Nemám tam knoflík na kliknutí odpovědi.

Díky za upozornění! Už by to mělo fungovat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 20.7.2015 21:48

Kozel píše:A nebo vznikl loni. :-P

ee, opíráme se o fakt, že to numero 115 let vzniku fotbalu v Teplicích se objevilo až v současnosti při oslavách.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.8.2015 20:08

Kovimu můžete poděkovat za novou týmovou fotku v záhlaví. Pokud ji nevidíte, musíte smazat cache ve webovém prohlížeči.

Od nové sezóny má také novou podobu zdejší hlasování o teplického hráče utkání. A drobností je tabulka klubových střelců.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 8.8.2015 12:05

JirkaXXL píše:Kovimu můžete poděkovat za novou týmovou fotku v záhlaví. Pokud ji nevidíte, musíte smazat cache ve webovém prohlížeči.

Od nové sezóny má také novou podobu zdejší hlasování o teplického hráče utkání. A drobností je tabulka klubových střelců.

Týmová fotka je dost presvicena, nešlo by to upravit?
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.8.2015 19:17

Ettiene píše:Týmová fotka je dost presvicena, nešlo by to upravit?

Určitě šlo, ale já to s fotkami vůbec neumím a ty zázračné automatické úpravy na jedno kliknutí mi moc přínosné nepřišly. Kdyby se našel dobrovolník, milerád pošlu fotku ke korekci. Já ji použil tak, jak jsem ji dostal.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 8.8.2015 21:35

JirkaXXL píše:
Ettiene píše:Týmová fotka je dost presvicena, nešlo by to upravit?

Určitě šlo, ale já to s fotkami vůbec neumím a ty zázračné automatické úpravy na jedno kliknutí mi moc přínosné nepřišly. Kdyby se našel dobrovolník, milerád pošlu fotku ke korekci. Já ji použil tak, jak jsem ji dostal.

Pošli ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.9.2015 18:27

Konečně jsem vyměnil týmovou fotku v záhlaví za snad už pohlednější verzi. Původní snímek poskytl Kovi, korekci provedl Addax. Oběma vřelé díky!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 16.3.2016 15:27

skláři.jpg

:-) Hele, co vás to sem všechny včera přilákalo, že jste se najednou slétli, jak vosy na přezrálou hrušku? Byl totiž překonán dlouholetý rekord, a to v jeden okamžik zde přihlášených účastníků. Ten poslední se tu držel od září 2009 po vítězném zápase na Slovácku, kdy jsme se vyhoupli do čela ligové tabulky.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.3.2016 18:28

Addax píše:
skláři.jpg

:-) Hele, co vás to sem všechny včera přilákalo, že jste se najednou slétli, jak vosy na přezrálou hrušku?

Přístupy z Gruzie. Buďto jsem Zurab pozval všechny příbuzné široko daleko :giggle:

nebo malý pokus o robotický útok, které obvykle chodí z těchto končin světa :evil:

Nemám teď čas procházet logy a podrobněji to analyzovat. Na první rychlý pohled žádné škody, takže to snad počká do víkendu, kdo a proč tady generoval takový nezvyklý provoz. Jestli lidi, nebo roboti.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Předchozí

Zpět na Fórum Skláři.cz