FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fanshop

Na otázky fanoušků odpovídá Martin Kovařík (Kovi), tiskový mluvčí FK Teplice.

Fanshop

Příspěvekod boss__007 » 24.7.2013 23:20

Ahoj Kovi,
když už jsem teda v jiném chlívku nakousl problematiku fanshopu, tak by mne tedy rovnou zajímalo, která firma se stará o design věcí do fanshopu a zároveň, která firma se stará o jejich následnou výrobu a zda-li se dočkáme nějakých nových suvenýru ve fanshopu a případně kdy. Už jsme se na toto téma bavili mezi sebou, ale zajímá to víc lidí, tak se o tom dočtou případně zde :-)
Dík za info
boss__007
Registrovaný člen

Re: Fanshop

Příspěvekod Mambo » 29.9.2013 19:14

Kovi: Ahoj.. na kdy se chystá další várka dresů? Dnes jsem chtěl pořídit dres, aby mi to na Plzeň slušelo, ale Mko není :evil:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 7.10.2013 12:48

Hm.. tak to tady skončilo jak rubrika "zeptejte se"..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 7.10.2013 13:02

Mambo píše:Hm.. tak to tady skončilo jak rubrika "zeptejte se"..

bohužel je to tak, mám tu 2 dotazy, ale žádnou odpověď :giggle:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 7.10.2013 18:33

boss__007 píše:bohužel je to tak, mám tu 2 dotazy, ale žádnou odpověď :giggle:

Upřímně sem poslední dny skoro vůbec nechodím a kdyby mě Ondra K. neupozornil, že mi tu píšete, tak bych nešel ani teď, protože to prostě a jednoduše nestíhám.

Co se týče dotazů, tak se snažím odpovídat na dotazy, které směřují do věcí v mé gesci, což fanshop není. Přímo v sekci vedení klubu na webu jsou maily a stačí zaslat dotaz tomu, kdo to má na starosti, tzn. např. pokud je něco špatně se stadionem - Standa Šmrha, pokud např. fanshop, tak Petr Heidenreich. Nemám časovou kapacitu na to, abych zjišťoval vše, díky za pochopení ;-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Addax » 7.10.2013 22:16

Kovi píše: stačí zaslat dotaz tomu, kdo to má na starosti, tzn. např. pokud je něco špatně se stadionem - Standa Šmrha, pokud např. fanshop, tak Petr Heidenreich. Nemám časovou kapacitu na to, abych zjišťoval vše, díky za pochopení ;-)

Přes e-maily to evidentně nefunguje. Standovi Šmrhovi jsem nestál za odpověď ani na oficiální mail coby člena výboru fanklubu, se kterým má klub uzavřenou smlouvu o spolupráci. Tohle jsem mu psal dne 28.5. 2013:
>>Dobrý den.
Přání se týká věci, kterou s Vámi předběžně probíral náš předseda Marek Mařík. Jedná se o to, že bychom potřebovali v sektoru 34, kde jako fanklub máme svoje stabilní místo, namontovat na dva sloupy kolečka s ocelovými lanky. Stejné, jako jsou na stožárech pro vlajky, které se na tato lanka zavěšují a vytahují. Takto bychom to chtěli praktikovat s naším choreem při zápasech, že by se mezi tyto sloupy vytáhla svisle nahoru plachta s choreem. Usnadnilo a vyřešilo by nám to tím mnohé. Např. nebudeme odkázáni na benevolenci diváků, sedících pod námi. Kteří k nám nepatří a občas se stává, že jsou nerudní, když je na tu chvíli rozprostřením chorea nad jejich hlavami omezujeme ve sledování dění na hřišti. Takto by to nikomu nevadilo a navíc by choreo bylo lépe viditelné. Požadavek jsme projednali s p. Hrdličkou a je nápadu nakloněn.

Upozornění na závady mám sám za sebe a jsou dvě. Překvapil mne rozsah zatékání střechou na východní tribuně, teď při zápase se Spartou. Je na hodně místech a nejen kapání, jako bylo dřív, ale voda teče souvislými čůrky přímo na sedačky.
Druhou závadou je ulomený schod vedle vstupu do sektoru 34. Odlomený kus betonu tam visí na odhalené ocelové výztuži, je to docela nebezpečné, na frekventovaném místě.

S pozdravem,
Jan Hečko, člen výboru fanklubu.<<

Dodnes žádná odpověď, odezva, vyhovění přání, kterému je nakloněn ředitel klubu, závady neopraveny... ;-)
Maně si vzpomínám, jak na tyhle naše připomínky vždycky reagoval p. Hrdlička: "proč to neřeknete rovnou mně? Druhý den by bylo po problému".
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod SLÁDY » 7.10.2013 23:07

Kovi píše:pokud např. fanshop, tak Petr Heidenreich.

Tak to si dovolím ozvat se, ač sem skoro nepíšu, protože ani po osobním setkání kdy mně p.Heidenreich odkázal na svůj email že to ihned vyřeší tak se nestalo absolutně nic.. Tuto situaci jsem řešil minulou sezónu, stejně tak jako na začátku téhle sezóny.. Email jsem psal několikrát.. Objednávka z eshopu ani jednou nebyla správně konkrétně šlo o zaměnění šál.. Několikrát jsem byl odkázán taky na p.Kubátovou akorát když už sem přišel potřetí osobně na stadion a neměla na mně pokaždé čas i přes to že jsem přišel v dobu která mi byla doporučena mně to opravdu celé přestalo bavit a od tý doby už se tak maximálně koukám co máme ve fanshopu při zápase.. Nejvtipnější bylo že p.prodavačka na stadioně mně odkázala na eshop tak to už jsem opravdu neměl slov :-D .Škoda že eshop a celkově fanshop nemá někoho schopného kdo by se o to opravdu staral a mělo to nějakou úroveň..
SLÁDY
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 7.10.2013 23:12

Připojuji se k Addaxovi s tvrzením, že přes emaily to skutečně nefunguje. Před zápasem s Baníkem Ostrava a Spartou Praha minulou sezónu jsem psal panu Heidenreichovi, který v té době měl ještě na starost akreditace, jestli by byla možnost dostat akreditaci na tyto dvě utkání, kdy mi záleželo především na utkání se Spartou, kdy se roztahovalo obrovské choreo taze. Email jsem mu psal s obrovským předstihem, aby se vše případně vyjednalo co nejdříve řádně a dodnes taktéž žádná odpověď. Moje osobní zkušenost je, že je lepší napsat tobě Kovi a odpovědi se mi dostane hned, jak jen je to možné a máš čas (krom teda toho, že si mi pořád nevyřešil tu šálu a hrnek z eshopu z doby, kdy eshop nefungoval :-D), ale jakmile píši někomu jinému, tak na odpověď se čeká cca 5 dní a nebo nepříjde vůbec žádná.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 7.10.2013 23:16

SLÁDY píše:Škoda že eshop a celkově fanshop nemá někoho schopného kdo by se o to opravdu staral a mělo to nějakou úroveň..

Slády, chtěl si napsat, že je škoda, že se o to nestarám já, protože bysme měli zajímavé kousky ve fanshopu, které bych sám navrhl a byl by v tom fanshopu a eshopu hlavně pořádek. Ano, prominu ti tvé zaváhání :-))
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.10.2013 21:17

Kovi píše:Co se týče dotazů, tak se snažím odpovídat na dotazy, které směřují do věcí v mé gesci

Nemohu si nerýpnout: a co má mluvčí klubu jiného v gesci než odpovídat na dotazy?

Samozřejmě vím, ale tohle rozdělování gescí mi nepřijde šťastné. Mluvčí funguje jako spojka. On by měl jít s dotazy za dotyčnými a on by je měl uhánět tak dlouho, dokud nebude mít odpověď, kterou může předat dál.

Zvlášť v situaci, kdy prokazatelně nefunguje komunikace mezi vedením klubu a fanklubu, jak tu psal Addax. To už je vážně hodně špatné.

SLÁDY píše:Škoda že eshop a celkově fanshop nemá někoho schopného kdo by se o to opravdu staral a mělo to nějakou úroveň..

Já bych to rozšířil na veškerý marketing a komunikaci. Kontakt s fanoušky naposledy dobře zvládal Ruda Řepka. V létě to vypadalo, že se klub bude více chtít otevřít fanouškům, ale zase nic.

Je na čase, aby na marketing a komunikaci nastoupil někdo se stejným elánem a profesionalitou jako Sčasný na post kouče (resp. fakticky manažera, když si sám obstarává posily).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod SLÁDY » 9.10.2013 0:45

JirkaXXL píše:Já bych to rozšířil na veškerý marketing a komunikaci.

Právě no.. V tomhle bodě mi přijde že to neni jedno jen Kovimu, ale zbytek lidí to má tak nějak u pr.... . Tady je jasně vidět že jeden člověk opravdu na vše nemůže stačit..
SLÁDY
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.10.2013 16:22

SLÁDY píše:
JirkaXXL píše:Já bych to rozšířil na veškerý marketing a komunikaci.

Právě no.. V tomhle bodě mi přijde že to neni jedno jen Kovimu, ale zbytek lidí to má tak nějak u pr.... . Tady je jasně vidět že jeden člověk opravdu na vše nemůže stačit..

Souhlas.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kovi » 10.10.2013 13:14

JirkaXXL píše:Nemohu si nerýpnout: a co má mluvčí klubu jiného v gesci než odpovídat na dotazy?

Rozumím Ti, kam směřuješ :) Ale není to tak lehké, v podstatě mi zůstala veškerá práce, kterou jsem měl do léta a přibyla ta mluvčího, takže toho nemám zrovna nejméně. Za poslední týdny tu mám vždycky minimálně dvakrát do týdne štáb z nějakých médií (minulý týden magazín Sport, který doporučuju zítra koupit), se kterými zabiju minimálně půl dne, takže pokud chci pak stíhat všechno ostatní, co opravdu udělat musím, tak pak třeba nezbývá čas se sem mrknout.

Pokud mi přijde nějaký dotaz na někoho mířený, ať už sem nebo na e-mail přes Zeptejte se, tak ho ihned přeposílám zmíněnému a v tu chvíli ho pouštím z hlavy, protože počítám, že mi přijde odpověď, kterou zase předám zpět. Nemám kapacitu na to, abych za každým xkrát běžel kvůli jednomu dotazu :)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JirkaXXL » 11.10.2013 20:59

Kovi píše:
JirkaXXL píše:Nemohu si nerýpnout: a co má mluvčí klubu jiného v gesci než odpovídat na dotazy?

Rozumím Ti, kam směřuješ :) Ale není to tak lehké, v podstatě mi zůstala veškerá práce, kterou jsem měl do léta a přibyla ta mluvčího, takže toho nemám zrovna nejméně.

Tak to pak plně chápu. Škoda, že klub nepustí „chlup“, abys to ty nebo někdo jiný podobně nadšený pro teplický fotbal mohl dělat na fulltime.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Pan Mydloch » 3.11.2013 13:25

Čau.
Zakoupil jsem si pryžový žlutomodrý náramek s popisem FK TEPLICE s logem klubu. Cca. po měsíci nošení nápis i s logem pomalu zmizel. Nešlo by nápis udělat i s prolisem písmen??? Barva sice zmizí, prolis ale zůstává. Většina klubů GL prolisy na tyto náramky používá. PM
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 6.11.2013 16:05

Dlouho jsem to nechával být, ale myslím si, že by se tím už měl někdo zabývat a to zrovna v době, kdy zájem o Teplice je největší za víc než 10 let. E-shop a prodej reklamních předmětů nejsou opravdu v ideálním stavu. Na E-shopu jsou dva roky staré kalendáře, fotografie mužstva apod. Mnohé problémy popsali předřečníci.

Já se marně pídil půl roku po správné velikosti modré mikiny FKT (pořídil jsem dvě další mimochodem) až to nakonec dospělo do stádia, že bude nějaká nová kolekce oblečení. To je fajn, ale kdy to bude? Protože "per huba" mi to bylo slíbeno už na jaře a od té doby na webu vůbec nic. :-( Dle mého tady se ustrnulo dost silně a i když je dnes nabídka docela široká, než třeba bývala dřív, tak už se spíš nějak přežívá.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 6.11.2013 16:30

Trochu se obávám,že je to tady one man schow...
Jinak chlapy ze sektoru 15 maj pekne věci.Kdyby udelaly i kolekci pro nesektory,tak by ted asi pěkně zbohatli :idea:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 6.11.2013 18:55

Lukasmen píše:Trochu se obávám,že je to tady one man schow...
Jinak chlapy ze sektoru 15 maj pekne věci.Kdyby udelaly i kolekci pro nesektory,tak by ted asi pěkně zbohatli :idea:

Naším cílem je obléknout Sektor 15, proto značka Sektor 15 vznikla a nadále se rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment. O to, abysme oblékli celý stadion jsme nikdy nestáli, neboť by naše značka ztratila exkluzivitu, a ani to není v našich možnostech, jak finančních, tak i technických, kdy naše věci se objednávají a platí dopředu a hlavně ostatním fanouškům není možnost to prodávat ani na stadioně, neboť nemáme fanshop a ani by se nevyplatilo si ho pronajmout, protože zas až takový ohlas na suvenýry tu není. Nicméně po Spartě jsem byl kontaktován zástupcem klubu, který přišel s prosbou, jestli bysme se nechtěli podílet na tvorbě nové kolekce. Už předtím jsem avizoval, že s touhle věcí problém nemám pomoct, protože mne samotného dosti irituje v jakém stavu je náš eshop a fanshop, tudíž jsem zaslal pár návrhů, které zaujali a už se řeší pouze termín, kdy se se zástupci klubu sejdeme a vše projednáme, což je ovšem v mé momentální pracovní vytíženosti dosti nelehké, protože do 15. mám volno pouze jeden den a to na zápas s LBC, jinak jsem zaneprázdněn. Další věc je, že samozřejmě nebudeme nic dělat "zadarmo". Pod pojmem "zadarmo" nemyslete, že za to budeme chtít finanční hotovost, ale musí z toho plynou taky nějaká výhoda pro nás, protože nehodláme něco dělat pro klub, který nás má za problémové k*koty, aby na tom vydělal slušný peníz a my byli nadále jen za problémové k*koty. Tudíž i my za poskytnutou službu budeme něco požadovat. Pokud vše proběhne podle představ z obou stran, tak doufám, že na jarní část ligy se konečně dočkáme změny a shop bude fungovat jak má a bude doplněn o atraktivní sortiment, který se bude líbit mase lidí a my se dočkáme žlutomodrých tribun! :hi:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 6.11.2013 20:03

boss__007 píše:Naším cílem je obléknout Sektor 15, proto značka Sektor 15 vznikla a nadále se rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment. O to, abysme oblékli celý stadion jsme nikdy nestáli, neboť by naše značka ztratila exkluzivitu, a ani to není v našich možnostech, jak finančních, tak i technických, kdy naše věci se objednávají a platí dopředu a hlavně ostatním fanouškům není možnost to prodávat ani na stadioně, neboť nemáme fanshop a ani by se nevyplatilo si ho pronajmout, protože zas až takový ohlas na suvenýry tu není. Nicméně po Spartě jsem byl kontaktován zástupcem klubu, který přišel s prosbou, jestli bysme se nechtěli podílet na tvorbě nové kolekce. Už předtím jsem avizoval, že s touhle věcí problém nemám pomoct, protože mne samotného dosti irituje v jakém stavu je náš eshop a fanshop, tudíž jsem zaslal pár návrhů, které zaujali a už se řeší pouze termín, kdy se se zástupci klubu sejdeme a vše projednáme, což je ovšem v mé momentální pracovní vytíženosti dosti nelehké, protože do 15. mám volno pouze jeden den a to na zápas s LBC, jinak jsem zaneprázdněn. Další věc je, že samozřejmě nebudeme nic dělat "zadarmo". Pod pojmem "zadarmo" nemyslete, že za to budeme chtít finanční hotovost, ale musí z toho plynou taky nějaká výhoda pro nás, protože nehodláme něco dělat pro klub, který nás má za problémové k*koty, aby na tom vydělal slušný peníz a my byli nadále jen za problémové k*koty. Tudíž i my za poskytnutou službu budeme něco požadovat. Pokud vše proběhne podle představ z obou stran, tak doufám, že na jarní část ligy se konečně dočkáme změny a shop bude fungovat jak má a bude doplněn o atraktivní sortiment, který se bude líbit mase lidí a my se dočkáme žlutomodrých tribun! :hi:

parada ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 8.11.2013 8:32

Samozřejmě, kdyby měl někdo nějaký nápad, tak sem s ním, pokud se mi bude zamlouvat, tak ho pak navrhnu při společném sezení :idea:
Tady je jenom taková malá prkotinka, která mne napadla dnes ráno při cestě do Prahy :giggle:
Přílohy
Bez názvu-3.jpg
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 8.11.2013 9:55

Pro mne velmi nepochopitelná věc. Stačí dát avízo na UMBRO, aby vytvořili kolekci nového oblečení. Na to stačí jeden email a pak dvě tři schůzky nad návrhy a doladění detailů.
Sice chápu že toho má teď vedení dost (a kdo ne?), ale jak již někdo psal, při dnešním hladu po Teplicích je nerozumné toto ignorovat.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 8.11.2013 9:59

boss__007 píše:Samozřejmě, kdyby měl někdo nějaký nápad, tak sem s ním, pokud se mi bude zamlouvat, tak ho pak navrhnu při společném sezení :idea:
Tady je jenom taková malá prkotinka, která mne napadla dnes ráno při cestě do Prahy :giggle:

:up:
jen je na mě moc tmavá, ale to samozřejmě záleží na každým.
Byl bych spíše pro barvu, podobnou té současné teplické mikině. A protože i já jsem dostal tu možnost vyjádřit se, tady je jeden z mých návrhů.
mikina1.jpg
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 8.11.2013 13:03

markyho navrh nema chybu,az na to,ze nema kapuci...kdyby vzadu na zadech bylo jeste nejake logo v kruhu,tak by to bylo dokonale. Nejlepsi symbol do kruhu,co jsem za posledni dobu vydel,byl cerny tazmansky cert v cernem kruhu na samolepkach sektoru. kdyby byl na zadech ten samy znak,jen bez napisu s15 tak bych to hned čapnul(jen nevim,jestly tazman neni jen vyhradou sektoru)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.11.2013 14:25

Lukasmen píše:markyho navrh nema chybu....

Akorát ten nápis by se měl číst odspoda nahoru, jako na hřbetech knih.
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 8.11.2013 14:57

Lukasmen píše:Nejlepsi symbol do kruhu,co jsem za posledni dobu vydel,byl cerny tazmansky cert v cernem kruhu na samolepkach sektoru. kdyby byl na zadech ten samy znak,jen bez napisu s15 tak bych to hned čapnul(jen nevim,jestly tazman neni jen vyhradou sektoru)

Taz je opravdu výhradou ultras již od doby, kdy se ještě kdysi v sektoru 34 udělalo první choreo s tímto motivem (3.4.2005 v zápase s Brnem). Vzniklo i několik věcí s jeho motivem (vlajka, šály, trika, samolepky, šály) a vznikají i nadále, takže to bych na klubové věci určitě necpal, klub si jako maskota zvolil gepardici ;-)

Marky píše:jen je na mě moc tmavá, ale to samozřejmě záleží na každým.

Ona měla bejt světlá, přeci jenom navy barva je vhodnější spíš pro sektor, ale ve vlaku na tabletu se mi s tím nechtělo až tolik s*át a proto jsem tu barvu moc neřešil, hlavně jsem stáhnul první modrou mikinu, co jsem našel, jinak souhlasím, že klubový věci maj bejt tvořený světlou modrou a né navy :yes:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 8.11.2013 16:40

Samozřejmě je vhodnější již zvolený světlejší styl textilu. Jinak z obou zatím předvedených návrhů se mi zamlouvá víc ten od bosse, znak a nápis jsou decentnější. Ten od Marka mi přijde příliš obrovský, do očí bijící.
Umbro obléká dle smlouvy hráče s realizačním týmem. Chápu, že se klub obrací na fanoušky o pomoc při tvorbě nové kolekce, která je určena jim.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 8.11.2013 17:32

Addax píše:Samozřejmě je vhodnější již zvolený světlejší styl textilu. Jinak z obou zatím předvedených návrhů se mi zamlouvá víc ten od bosse, znak a nápis jsou decentnější. Ten od Marka mi přijde příliš obrovský, do očí bijící.

Já bych Markovo návrh taky nezavrhoval, když by se nápis dal na pravou stranu a četl se odspoda, na levou na srdce se dal znak a změnil se font písma, pak by to mohlo vypadat určitě taky zajímavě, ale jako nástřel se mi to určitě zamlouvá. Jen v případě, že to bude vyšivaný se bojím pak finální ceny, za kterou by se to prodávalo.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.11.2013 22:15

Já už to řeknu na plná ústa. Podle práce, která je vidět, je P.H. adeptem na vyhazov. Tedy spíš podle práce, která by měla být vidět. Když jsme spolu před lety osobně mluvili, tak říkal, jak se z Prahy vrátil do Teplic pomoci klubu. No, při pohledu zvenčí to tak nevypadá.

Myslím si to sám nebo tu někdo další? Někdo, kdo už nějakou dobu kolem tohoto tématu chodí jako kolem horké kaše jako dosud já?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 10.11.2013 19:03

JirkaXXL píše:Já už to řeknu na plná ústa.

Já se už od nástupu Koviho do funkce těším na 20-ti minutový medailon P.H. ve stínadelské televizi. Jmenovalo by se to 24 hodin v hroší kůži.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.11.2013 22:39

Kozel píše:

Já se už od nástupu Koviho do funkce těším na 20-ti minutový medailon P.H. ve stínadelské televizi. Jmenovalo by se to 24 hodin v hroší kůži.

Tak teď se přiznám, že netuším, jestli si měl utřel nebo mi dal za pravdu :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 10.11.2013 22:54

JirkaXXL píše:
Kozel píše:

Tak teď se přiznám, že netuším, jestli si měl utřel nebo mi dal za pravdu :giggle:

Ono u Kozlíkových úvah je to často s podtextem "vyber si". Tady bych to tipoval na to druhé.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.11.2013 12:18

JirkaXXL píše:
Kozel píše:

Chtěl jsem nějak zabalit doměnku, že jediným důvodem pro setrvání P.H. na Stínadlech je jeho zaměření na lechtivou práci, pro kterou není v managimentu firmy podle bruselského střihu místo.
:sealed:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 11.11.2013 22:47

Všiml si někdo krom mně, že ty dvě nové šály, které dnes přišly do nabídky vlastně nebyly vůbec nové, ale jednalo se pouze u přidělání starších? :down:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 6.12.2013 18:18

V OC Olympia už je v obchůdku nový sortiment, zatím se jedná o triko, tak si koukejte všichni udělat radost k Vánocům pod stromeček :hi:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 6.12.2013 21:20

boss__007 píše:V OC Olympia už je v obchůdku nový sortiment, zatím se jedná o triko, tak si koukejte všichni udělat radost k Vánocům pod stromeček :hi:

Udělal bych si radost už před půl rokem, ale dres v Mku stále není na skladě..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 7.12.2013 23:33

Triko, které je nově ve fanshopu v OC Olympia :hi:
Přílohy
triko.jpg
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 5.3.2014 17:27

Funguje ještě fanshop v Olympii? Nevíte? Díky!
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 8.3.2014 11:16

Mambo píše:Funguje ještě fanshop v Olympii? Nevíte? Díky!

Odpovím si sám, nefunguje. Co mě ale při rychlém shánění podsedáku rozsekalo je náš e-shop. Na hlavní stránce jsem sice našel banner s podsedákem, ale při rozkliknutí e-shopu jsem zjistil, že už ho nemají. Ten banner není nijak provázanej se shopem, takže láká na historický nedostupný kousky. Dokonce jsem i vybral jiný produkt, ale zajímalo mě, jestli to do tří dnů budu mít doma (dárek, do Slavie daleko) a dodací podmínky jsou na úrovni pochybnýho e-shopu ze začátku internetu.
Cituji:
Dodací lhůta
1.Dodací lhůtu navrhne v objednávce kupující.
2.Je-li tato lhůta s ohledem na možnosti prodávajícího,a to i pro možnou dodávku ze zahraničí, nereálnou,uvede prodávající lhůtu reálnou a pro něj závaznou,a to i formou telefaxu nebo elektronické pošty.Nesdělí-li kupující s takovou lhůtou nesouhlas do 48 hod.od jejího obdržení,platí lhůta za potvrzenou.

Já vím, že to není stěžejní záležitost klubu, ale tohle mě prakticky odradilo od jakýhokoli nákupu přes e-shop. Vážně někdo čeká, že v dnešní době budu někomu navrhovat dodací lhůtu, čekat na jeho vyjádření apod.? Než tohle celý proběhne, mělo by být zboží u mě doma..
Mambo
Registrovaný člen

Zpět na Otázky a odpovědi