FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Sparta - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Sparta - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod redkaf » 15.5.2010 20:50

nevidím nic špatného na tom, jít se kouknout na zápas jiného klubu... Jestli budu od příštího roku studovat v Hradci, tak tam taky čas od času na tu ligu zajdu... :yes:
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 15.5.2010 21:39

Tak máme tu konec sezony a opět pár individuí, kteří chtějí rozhodit zde diskutující. Ale tím se už zabývat nebudu. Neboť bez povšimnutí zalezou do kouta. K dnešnímu zápasu:

Teplice přijeli na Spartu v těžké pozici. Sparta hrála o titul, což je motivace dost veliká a dopředu jí hnalo 18 tis. fanoušků. Teplice přijeli s tím, že to odbrání a v celku jim to vyšlo výsledek 1:0 není hrozivej. Samozřejmě, že Sparta měla hodně navrh a byla lepší a nezbývá nám nic jiného než Spartě pogratulovat k vítězství. Ale ne k titulu. K tomu přišla ani neví jak. To, že je Sparta silná a že to odráží tabulka? Tady má někdo krátkou pamět. Sparta tenhle ročník hrála hezkej a pohlednej fotbal asi tak 7krát a to možná přeháním. Měla víc štěstí než rozumu.Dnes bych vyzvedl výkon Slavíka ostatně jako celé jaro a opět Verby.(jsem zvědav kterej rejpal na mě bude reagovat:-))

Naše 4 pozice je velice dobrá a jsem za ní rád patříme do špičky a za náma vznikla propast. Důležité bude jak Teplice udrží kádr popřípadě posílí. Pohárové naděje žijí. Jablonec má lepší formu než Plzen a doufejme,že se neuspokojí s 2 . místem v lize a bude chtít vyhrát pohár.
Sportu zdar fotbalu zvláště:-)
Sportui
hans85

Příspěvekod karlos_moya » 15.5.2010 21:56

klidně sme dnes mohli dostat bůra jako Kladno u nás , ale Kladno tady hrálo aspoň fotbal . Vůbec mě nezajímaj spekulace o odevzdání zápasu , prostě to byla ostudná tečka za sezónou , kterou viděl celej fotbalovej národ .
Ani nevim jestli budu fandit v poháru Jablonci , možná budu mluvit při finále jinak , ale dnes sem se za naše kluky styděl :down:
karlos_moya
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 16.5.2010 0:35

zmatený.gif
zmatený.gif (116.8 KiB) Zobrazeno 24791 krát

Na konci této sezóny mám rozporuplné a protichůdné pocity, které se ještě umocnily zápasem na Letné. Sezóny, která mi přišla z teplického pohledu jako Chytrá Horákyně - ani oblečená, ani svlečená. Podzimně rekordně nadprůměrná - jarně tradiční. Z celkového pohledu v součtu svůdná - v detailu zkrz oka rybářské sítě s prosvicujícími nedostatky na těle. Volám hoši, děkuji za spoustu hezkých zážitků (více, než v minulosti) - ovšem s bolestným výrazem na tváři, pramenícím z nenaplněného očekávání a pocitu promarněné mimořádné příležitosti. S trochou sarkasmu si říkám - všechno špatné k něčemu dobré: ještě že jsme teď nehráli v posledním zápase o titul. Přijít o něj zrovna Řepkovým gólem - to by mě asi klepla pepka.
Tak zase příště. Žlutá a modrá - tyhle barvy u mne asi nikdy nevyblednou. Děj se co děj.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.5.2010 9:26

U me je zhodnoceni sezony takoveto: podzim za 1*, jaro za 4- . Jedinecnou sanci ziskat titul jsme vlastni vinou opet prosrali a na herni styl "nakop na bidlo" tady asi budu muset koukat dalsi 2 roky. Pozitivne do budoucna vidim pouze vykony hracu mladsich rocniku (Vondrasek,Mares,Veverka,Zoubele).
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 16.5.2010 9:57

Musel sem to vydýchat.Jinak souhlasím, byla to ostuda! Levá strana hrůza, nechci jmenovat hráče ale jeden by mohl posílit Proboštov.
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 16.5.2010 14:11

Tak i já jsem už "přebolená" a tak spolu s Addaxem dík za to, že žlutá a modrá jsou, ale.... :-O :-( :-O
Jsem optimista a už na podzim se do toho opět dáme a snad se dočkám "lepších zítřků" - stačí mi i jen trochu solidní hra, vůle a srdnatost, štěstí se pak taky dostaví a hlavně bych se už nechtěla dočkat té šílené blamáže jako v posledním zápase : počet střel 0/0 !!!
Proto doufám, že Mahmutovič půjde za lepším a my nebudeme upnutí na tuto hvězdu bez efektu a třeba se v přestupovém termínu "urodí" nový střelec, případně ti co zbyli si seřídí mířidla :heart: :hi: :heart:
Hezké "fotbalové" - myšleno ligové - prázdniny !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 16.5.2010 18:25

Je to takový smutný a ještě jsem se z toho úplně neoklepal, i když jsem na ten zápas nakonec radši ani nešel. Trošku jsem to celý tušil, byť jsem žádný náznaky vypuštění zápasu neměl. Víc to nemá cenu pitvat, Sparta ukázala obrovskou sílu, která - když se k ní přičetla nestejná míra motivace - byla prostě o řád výš než naše.

Přesto to byl dobrý rok. Pokud se nepletu, trumfli jsme ještě jeden klubový rekord - v počtu kol na prvním místě, ale to je málo platné. Bohužel se od nás v klíčové fázi odvrátilo štěstí, rozhodčí i herní kvalita.

Když tu Meleda zmínila Mahmuta - pro mě osobně úplně první kandidát na odchod. Je pořád mladý, dobře zpeněžitelný (kolik, 15 mega? 20? 25?) a přitom velice snadno nahraditelný, zas tak extra taky nehraje. Na jeho post máme náhrad hned několik. Kdyby odešel Klein, bude to horší...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 16.5.2010 20:44

..s tím Mahmutovičem souhlasím(ale ve finále poháru dal gola důležitýho a pěknýho) ale co dokázal neproměnit je prostě vidět,že to TOP útočník formátu např.Džeka není a nebude,ale určitě by měl mrzel odchod Ljevakoviče,myslím si,že v lize konkurenci na svém postu nemá,at se to někomu líbí nebo ne a ještě bych zmínil Vachouška,na Spartě jeho absence byla znatelná,i když mě ty jeho přihrávky dozadu taky s..ou,ale někdy mu nic jiného nezbývá... :hi:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.5.2010 7:45

Já jsem rozdejchával plichtu s Olomoucí a stejně asi i hráči, zápas se Spartou byl odehrán už v psychickém útlumu, z povinnosti. Stejně to asi prožívali i v Baníku, až přišli i o stříbro. Proto si nemyslím, že by v jednání Teplic byl kalkul.
S odchodem Mahmutoviče zatím nesouhlasím, je v něm potenciál min na 50 melounů. Jestli je pod smlouvou, ať kouká ještě makat u nás.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 17.5.2010 10:11

Popravde,po zapase se Spartou jsem se za nas opravdu stydel.Udelali jsme si takovou ostudu az to boli.A jak to uz nekdo psal prede mnou, nevim zda neprat pohar Plzni za ten hnus co jsme v sobotu predvedli.Tak nejak mi to zacina byt jedno.

Jinak souhlasim s prodejem Mahmutovice, ale pod 30M bych ho asi nedaval,ikdyz......
Tech sanci co za sezonu mel a z toho 7 golu.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 17.5.2010 10:15

Tak už to mám za sebou - kalich hořkosti vypitý až do dna :-( , ještě, že moji mladí kolegové - sparťani - mají "úctu k šedinám" ...ale až jsem jim záviděla nadšení se kterým líčili to svoje velké odpoledne a noc plnou oslav :-( , jak už jsem psala : JDEME DÁL :heart:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 17.5.2010 10:25

Jenom opatrně s těmi prodeji - po podzimu jste tady téměř všichni (včetně mě) vynášeli nejen Mahmuta ale i celý manšaft pomalu do nebes a najednou jste většinou pro prodej :-/
Neškodilo by trochu soudnosti, přátelé.Pokud by měřítkem prodeje byla forma poslední doby, museli byste rozprodat pomalu celý kádr ...
Bylo by potom zpětně velmi zajímavé sledovat v tom případě Vaše tváře a Vaše fotbalové nadšení, až by VÁŠ klub namísto boje o poháry a o mistra do předposledního kola bojoval o bodíky vedoucí k záchraně....
Já klukům za sezónu děkuji a ačkoliv i já pevně doufám v návrat efektivního i efektního fotbalu, prioritou by pro mě v tomto případě bylo kádr udržet....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 17.5.2010 11:14

Kozel: však jo, jenže on pod smlouvou už myslím moc dlouho nebude. Pokud se nepletu, měla mu končit už v zimě, načež klub (stejně jako u Smejkala) využil opci.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 17.5.2010 11:28

Jan Janek: ....... po podzimu jste tady téměř všichni (včetně mě) vynášeli nejen Mahmuta ale i celý manšaft pomalu do nebes a najednou jste většinou pro prodej.....

:no: :no: :no: Mahmutovič není moje krevní skupina a nikdy nebyl , ale o ostatních ani nepřemýšlím, jenže to jsou jen naše zbožná přání na která nebude brán zřetel - jak je to oblíbené české úsloví ?!? ;-) MONEY IS MONEY ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 17.5.2010 11:36

Fotbalisté Teplic jásají. Prohráli a udrželi šanci na evropské poháry ..

......i tohle se dá na idnes dneska číst :-( :-O :-( !!!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 17.5.2010 12:04

Jan Janek píše:Jenom opatrně s těmi prodeji - po podzimu jste tady téměř všichni (včetně mě) vynášeli nejen Mahmuta ale i celý manšaft pomalu do nebes a najednou jste většinou pro prodej :-/
Neškodilo by trochu soudnosti, přátelé.Pokud by měřítkem prodeje byla forma poslední doby, museli byste rozprodat pomalu celý kádr ...
Bylo by potom zpětně velmi zajímavé sledovat v tom případě Vaše tváře a Vaše fotbalové nadšení, až by VÁŠ klub namísto boje o poháry a o mistra do předposledního kola bojoval o bodíky vedoucí k záchraně....
Já klukům za sezónu děkuji a ačkoliv i já pevně doufám v návrat efektivního i efektního fotbalu, prioritou by pro mě v tomto případě bylo kádr udržet....

Tady nikdo nemluvi o rozprodani celeho mancaftu.Pokud bude v poradku Vondrasek,Mares,Osama,Veverka,mame porad Doska, v Usti je Melunovic,Petrik nam ho rozehraje ;-) ,tak prodej Mahmyho-proc ne.Horsi je to treba v pripade Kleinise nebo Ljevy,tam by se to doplnovalo mnohem hure.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.5.2010 14:30

melda píše:Fotbalisté Teplic jásají. Prohráli a udrželi šanci na evropské poháry ..

......i tohle se dá na idnes dneska číst :-( :-O :-( !!!!

Já jsem z toho v rozpacích. Jásání teplických fanoušků z trvající šance na poháry je literárním výplodem novináře, který chce prodat svůj plátek. Stejně tak virtuální je pocit ostudy vyvolaný čtením fanouškovských diskuzí jiných klubů. To všechno jsou plky jimiž si někdo hojí ego nebo sleduje podporu svého klubu. To přece nemůže ovlivnit můj vztah k Teplicím. Mě vždy nejvíc mrzí, když o svou šanci příjdeme vlastní vinou, jako se to stalo doma s Ostravou, Brnem a Olomoucí nebo venku na Bohemce.
Ať si každý všechno uhraje sám. I k té šanci na poháry jsme nepřišli zadarmo, tak proč bychom se za ni měli stydět?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 17.5.2010 15:04

Kozel
Ať si každý všechno uhraje sám. I k té šanci na poháry jsme nepřišli zadarmo, tak proč bychom se za ni měli stydět?

Nemuzu souhlasit s 2.casti vety.Ja se stydim se za to,ze jsme nechteli hrat, tak jsme tam meli pustit mlady kluky, co nedostanou sanci v sezone a treba prohrat 3:0,4:0,ale pro ty kluky by to byla obravska zkusenost, to prostredi atmosfera.A fotbalovy narod by to vzal urcite lepe nez hromada otravenych fotbalistu.Divim se,ze tady vsichni celou sezonu nadavaji na Spartu a pak jim ani trochu nevadi jak Teplice Sparte podrzeli :-( .Plzen vyhraje pohar a uhraje si to spravedliveji nez my.Samozrejme,kdyz budeme v EL my, tak klukum fandit budu,ale jakym zpusobem to uz radeji nebudu chtit vzpominat.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 17.5.2010 16:06

Proč jste všichni tak pesimističtí? Opravdu mě jenom převědčujete, že jste fanoušky pouze pokud se daří. Po bitvě je každý generál, že jo? Bohužel stalo se, co se stalo a my se musíme teď soustředit na další ligový ročník a zkusit se ponaučit z chyb. Sparta uhrála titul se štěstím a myslím si, že nadávky na Teplice za chvíli odezní. Tak jako odezní jak vyhrála Sparta titul, tak odezní jak odehrály Teplice poslední zápas. Historie se neptá jak a proč. Chce vidět čísla. Zítra se jdu kouknout na finále poháru a budu fandit Jablonci, protože argument, že kdyby náhodou Jablonec vyhrál tak teda budu fandit Teplicícm neberu. Teplice tuhle šanci dostanou protože jsou 4 v lize a to je úspěch. Tak už se všichni zpamatujte a buďte chvíli optimisti. :-)

Co se týče rozprodeje hráčů. Za každou cenu prodávát nemusíme peníze jsou ještě z minulých přestupů. A doufám, že se všichni s Mahmym mýlíte. Je to dobrý útočník. Nemá takové přednosti jako Džeko, ale na naši ligu je nadprůměrný. Ono je to všechno se vším. Poslední kola se neprosadil díky stylu hry ,,nákop dopředu". Pokud vydrží ještě rok nebo dva a bude s ním někdo pracovat. Bude to vynikající útočník předpoklady k tomu má.
hans85

Příspěvekod JTB » 17.5.2010 16:18

Hans, Kozel: :applause:
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 17.5.2010 19:40

hans85 píše:Proč jste všichni...

Prosím neházet všechny do jednoho pytle!
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 17.5.2010 19:57

AkaKchan píše:
hans85 píše:Proč jste všichni...

Prosím neházet všechny do jednoho pytle!

To všichni bylo myšleno tak, že ti dotyční vědí co napsali:-)
hans85

Příspěvekod Mambo » 17.5.2010 20:44

Jenom mám ještě dotaz, kde byli všichni sektoři 15, který maj v srdci jenom Teplice? Praha není daleko..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 17.5.2010 21:38

Mambo píše:Jenom mám ještě dotaz, kde byli všichni sektoři 15, který maj v srdci jenom Teplice?
ze by nekdo kazal vodu a pil vino? ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 18.5.2010 0:46

Lukasmen: a ty jsi už nějaký zápas Teplic naživo vůbec viděl? :down:
Úplně upřímně -já na Spartu taky radši nešel, přestože jsem letos na jaře stihnul 6 z 8 venkovních zápasů (krom Sparty jsem nebyl jen v Budějkách). Prostě jsem takovýhle průběh od začátku tušil, a to ne kvůli nějaký podezřívavosti, ale prostým odhadem ryze fotbalových věcí.

Mimochodem, dostával jsem tu před zápasem od některých sodu, že jsem zrádce, defétista atd. Kde teď jsou, aby se aspoň omluvili, když se stalo přesně to, co jsem očekával? Postmoderní doba je skvělá, urazit a pak se tvářit, že se nic nestalo...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 18.5.2010 5:07

JTB píše:Lukasmen: a ty jsi už nějaký zápas Teplic naživo vůbec viděl? :down:
Úplně upřímně -já na Spartu taky radši nešel, přestože jsem letos na jaře stihnul 6 z 8 venkovních zápasů (krom Sparty jsem nebyl jen v Budějkách). Prostě jsem takovýhle průběh od začátku tušil, a to ne kvůli nějaký podezřívavosti, ale prostým odhadem ryze fotbalových věcí.

Mimochodem, dostával jsem tu před zápasem od některých sodu, že jsem zrádce, defétista atd. Kde teď jsou, aby se aspoň omluvili, když se stalo přesně to, co jsem očekával? Postmoderní doba je skvělá, urazit a pak se tvářit, že se nic nestalo...

To predpokladam neni mysleno na me. Ja si za svymi nazory stojim a ubohy a trapny vykon na Sralte (strely 25:0) na to nema vliv.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 18.5.2010 5:37

lantsmit píše: Já si nemůžu pomoct, ale ač se to možná mnohým zdá těžko pochopitelný, tak já vidím výhru na Spartě jako jednoznačnou orientaci na úspěch.
1. Ukázat před nestandardně vysokým počtem "sledovatelů" tohohle zápasu, že v Teplicích se hraje výbornej fotbal.
2. Přivést nestandardně vysoký počet "sledovatelů" tohohle zápasu k zamyšlení se nad tím, proč tyhle Teplice nevyhrály ligu.
3. Ukázat naše perly (Aidin, Ljeva) v tom nejlepším světle a zvýšit tím jejich už tak vysokou tržní cenu.
4. Ukázat, že na naší ligu se dá pořád chodit jako na nepředvídatelnou "neivánkovskou" zábavu.
5. Ukázat, že Teplice jsou všechno možný jen né vychcánkové, kteří čekají na pomoc někoho, koho samy připravily o titul, a v tomto ohledu být v Čechách doslova průkopníci.
6. Získat sympatie celý fotbalový obce tím, že posadíme na trůn některý z týmů, který se bijou o titul především díky poctivýmu přístupu svých trenérů, a to i bez stomilionovýho rozpočtu v zádech.
Věřim, že další pozitiva by bez problému našli i někteří z Vás....

Jedinou ztrátu vidím v tom, že nebudeme mít možnost ucházet se o start v Evropské lize, kde bychom však velmi pravděpodobně, tak jako všechny ostatní tuzemský kluby, díru do světa neudělali, navíc nikde není psaný, že když to Spartě pustíme, tak do Evropy půjdeme.

Já mám jasno a co Ty, Franto?

Btw. na zápas nejdu, páč tušim, jak to dopadne. Až se z některými z nás vzývaného přístupu stane pravidlo, budu na takovýhle zápasy a věřím, že nejen já, zase velmi rád chodit.

Kdyz uz jsme u tech "proroctvi", tohle povazuji za trefne. Body 1-6 nesplnitelna prani, z toho 4,5 s vykricnikem. Bohuzel.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 18.5.2010 6:32

JTB: Postmoderní doba je skvělá, urazit a pak se tvářit, že se nic nestalo...

.....trefné, fakt :-D :-/
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.5.2010 7:31

NIN píše:
lantsmit píše: Já si nemůžu pomoct, ale ač se to možná mnohým zdá těžko pochopitelný, tak já vidím výhru na Spartě jako jednoznačnou orientaci na úspěch.
1. Ukázat před nestandardně vysokým počtem "sledovatelů" tohohle zápasu, že v Teplicích se hraje výbornej fotbal.
2. Přivést nestandardně vysoký počet "sledovatelů" tohohle zápasu k zamyšlení se nad tím, proč tyhle Teplice nevyhrály ligu.
3. Ukázat naše perly (Aidin, Ljeva) v tom nejlepším světle a zvýšit tím jejich už tak vysokou tržní cenu.
4. Ukázat, že na naší ligu se dá pořád chodit jako na nepředvídatelnou "neivánkovskou" zábavu.
5. Ukázat, že Teplice jsou všechno možný jen né vychcánkové, kteří čekají na pomoc někoho, koho samy připravily o titul, a v tomto ohledu být v Čechách doslova průkopníci.
6. Získat sympatie celý fotbalový obce tím, že posadíme na trůn některý z týmů, který se bijou o titul především díky poctivýmu přístupu svých trenérů, a to i bez stomilionovýho rozpočtu v zádech.
Věřim, že další pozitiva by bez problému našli i někteří z Vás....

Jedinou ztrátu vidím v tom, že nebudeme mít možnost ucházet se o start v Evropské lize, kde bychom však velmi pravděpodobně, tak jako všechny ostatní tuzemský kluby, díru do světa neudělali, navíc nikde není psaný, že když to Spartě pustíme, tak do Evropy půjdeme.

Já mám jasno a co Ty, Franto?

Btw. na zápas nejdu, páč tušim, jak to dopadne. Až se z některými z nás vzývaného přístupu stane pravidlo, budu na takovýhle zápasy a věřím, že nejen já, zase velmi rád chodit.

Kdyz uz jsme u tech "proroctvi", tohle povazuji za trefne. Body 1-6 nesplnitelna prani, z toho 4,5 s vykricnikem. Bohuzel.

A proč se na zápas nepodívat jinou optikou bez podezřívání, které je zrovnatak ivánkovské a k zlepšení ligy nepřispěje. Znovu opakuji, co jsem už napsal. Výkon na Spartě nepřisuzuji žádnému kalkulu, ale psychické vyhořelosti po zmaření šancí v domácím zápase s Olomoucí, kdy si hráči ještě mysleli na titul. Podobného zklamání se dočkala i Ostrava s MB a v posledním kole taky nezahrála, byť jí šlo o víc než Teplicím. Uvědomme si, že materiál, z něhož jsou tvořena mužstva v naší lize je paběrek, na který nemůžeme mít nároky stejné, jako na vytříděné okamžiky, které jsou nám předkládány v sestřizích ze západních lig a LM. To zlepšení může přijít jedině dlouhodobou cílevědomou prací zezdola a šetřením a nezbavováním se jejích výsledků prodejem při první možné příležitosti. A od tohoto základního pravidla se všechny body 1.-6. logicky odvíjejí.
Ještě dodám, že nic není černé ani bílé a netvrdím, že ivánkovské praktiky nehýbou fotbalem. Ale nikdy výsledek není ani poctivý ani cinknutý, je to jako v normálním životě směsice jednoho i druhého s nádavkem náhody. Je na nás, jestli se tím budeme bavit nebo otravovat.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod lantsmit » 18.5.2010 8:00

Nikdo z nás neví, jestli jsme tak hráli na Frantův pokyn nebo z jakejchkoli jinejch důvodů...Výsledek je každopádně stejnej a s tím musel jak Franta, tak všichni, kteří se na něm podíleli, počítat. Od Vás všech, kterým tenhle "přístup" vyhovuje (nebo alespoň nevadí), je ale fér teď očekávat, že si nebudete stěžovat na to, že nás nikdo nemá rád.

Btw. pokud v tom nejede Franta, měla by z toho firma FKT vyvodit patřičné důsledky. Zaměstnanci přece nemůžou takhle hazardovat s dobrým jménem podniku, na jehož vylepšení celou sezónu poctivě makali. A že takhle sledovanej zápas tuhle újmu bezpochyby přivodil, na tom se snad shodneme všichni.
lantsmit
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.5.2010 8:28

Co to je za pojem: Nikdo nás nebude mít rád? Najdi si článek o letošním úspěchu Jablonce a přečti si diskuzi. Kdejakej manták z Prdelový Lhoty si tam nakliká, že Jablonec je bezvýznamná vesnice a zaznamenal krátkodobý výkyv ve výkonnosti, který se se Spartou nemůže rovnat, protože prachy jsou jedině tam. Provinční kluby nikdo nikdy rád mít nebude, je ale třeba rozšířit vliv Teplic v okolí. Dříve to bylo od Šluknova přes Lípu, Roudnici a Poohří až po Podbořany a Chomutov. Mrzí mně, když vidím na Slávii nebo Spartě vyvěšený vlajky z vesnic v tomhle regionu. Taky bych klidně udělal německou mutaci klubových stránek, protože dálnicí tu může být za hoďku půlka Osterzgebirge und Obere Lausitz.
Paradoxně si můžeme mediální obraz zlepšit spíš v poháru, pokud vevypadneme hned, protože tam nebudou slyšet takové klubistické plky jako při lize.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod lantsmit » 18.5.2010 8:52

Tenhle pojem kouká z každého druhého příspěvku na zdejším fóru, často doplněného o žasnutí nad tím, proč tomu tak je...
Jinak s tím vším, o čem píšes, musím vyjádřit naprostej souhlas. S prezentací FKT na Spartě to však pramálo souvisí...
lantsmit
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.5.2010 8:59

Souvisí to tou dlouhodobostí, jedna epizoda na Spartě (byť si to zas tak moc nevykládám) nemůže změnit nebo ohrozit směřování klubu. Rozhodně na hodnocení zápasu uvnitř klubu slova o ostudě musí zaznít, ale stejně tak slova o poučení pro příště. Ale to zůstane navždy pohřbeno v útobách Stínadel. :handshake:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 18.5.2010 9:29

Me mrzi, ze kdyz uz jsme na Sparte nechteli udelat diru do sveta,tak proc jsme neposlali otrkat ty mlady kluky z, kteri obcas s A-tymem trenuji a nedat jim sanci aby se ukazali.Sakra kdy jindy je tam poslat nez v dobe, kdy nam nejde o zadny bod a ani o predvedenou hru.Slovacko si tam poslalo hrst dorostenciku a vse bylo ok.My tam posleme temer celou sestavu, ktera odkopala podzimniho mistra a atakovala titul a pak udela fackovaciho panaka kdy se temer nedostala s micem na noze k brane Sparty.
Pak si prectu,ze se Sparta trasla o vysledek 1:0 do 90min. vtip toho fora cislo 1. :-D
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 18.5.2010 9:44

Tomas: Proc jsme neposlali otrkat ty mlady kluky z, kteri obcas s A-tymem trenuji a nedat jim sanci aby se ukazali.Sakra kdy jindy je tam poslat nez v dobe, kdy nam nejde o zadny bod a ani o predvedenou hru.

Jasně že by to bylo správný. Jenže dovedeš si představit ten řev, jaký by nastal? To by bylo teprv keců o znevážení ligy, pomoci Spartě, atd. atd. Bohužel, to co šlo udělat vloni v Budějkách, letos na Spartě asi nešlo.

Lantsmit: FKT (by měl) vyvodit patřičné důsledky. Zaměstnanci přece nemůžou takhle hazardovat s dobrým jménem podniku

Jenže fotbal prostě nikdy nebude normální byznys, byť si to tak spousta Hurvínků představuje. Nemyslím, že je taková ostuda prohrát v době, kdy už mi o nic nejde a se soupeřem, který by na hřišti překopl i traverzu. Ale to jsme tu už pitvali před zápasem.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 18.5.2010 11:39

K zápasu se Sraltou se vyjadřovat nebudu už toho bylo napsáno dost.Holt máme po sezoně.

Už jsem psal že výprodeje se neobávám - M.S. v J.A.R. by nám mělo pomoct kádr udržet.Na trhu budou jiný hráči.Obávám se akorát o Kleina ten závěr ligy mi vrtá hlavou.Klein je náš nejlepší hráč a na konci ligy setsakramentsky hodně chyběl.
Brankáři - máme nejlepší brankáře v lize - bezkonkurenčně.
Obrana - pokud nepřijde zranění tak si dovolim tvrdit že spolu s Ostravou máme taky nejsilnější obranu.
Záloha - ta je špatná - možná nejhorší z celý ligy.Potřebujeme kraje - teoreticky je i máme Vondrášek,Gašparík,Mareš - doplnit o dva mladý s dorostu nebo s Ustí.
Do středu bych dal Kalivodu nebo Ljevakoviče a k nim na defenzívu Matulu nebo Stožickýho a ještě je možnost že se Klein prohodí s Matulou.Na oko nic moc ale Klein je zatraceně dobrej a nepříjemnej pro soupeře.Verbíř a Doležal doufám už pokračovat nebudou.Elstwerda nebere ?
Utok - tak ten je zatraceně dobrej bez Doška.Jména jako Mahmutovič,Vachoušek,Veverka + Osama (když vydrží zdraví) to je špička týhle ligy.Došek doufám sežene něco v Turecku jako Kroupa.Navíc do utoku se dá počítat i Mareš s Vondráškem.

Potenciál tady je podzimního mistra už tady máme ted to chce vyhrát ligu a všem to vytroubit.

Pro vysvětlení Elstwerda byl klub tušim ještě v NDR - chodili tam od nás vysloužilci Počta,Franke víc si ted nevzpomenu.
tom

Příspěvekod AkaKchan » 18.5.2010 12:19

Kozel píše:Taky bych klidně udělal německou mutaci klubových stránek, protože dálnicí tu může být za hoďku půlka Osterzgebirge und Obere Lausitz.

Ano, s tím se dá souhlasit, potenciál tam jistě je. Mnozí mě teď možná odsoudí, ale co se přihlásit k předválečnému FK Teplitzer? Bylo by to hodně pro českou náturu, že by byla, řekněme 1/3 fanoušků z Německa? Vzhledem k tomu kde bydlím mi to tak nepřijde, tak by mě to zajímalo, co vy jako na to?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 18.5.2010 12:23

Informace pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit čtvrtečního setkání fanoušků FK Teplice. Zúčastní se ho i pan František Cerman. Zváni jsou hlavně fandové ze Sklari.cz:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... m-Cermanem
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 18.5.2010 12:24

JTB píše:Lukasmen: a ty jsi už nějaký zápas Teplic naživo vůbec viděl?
zvedavy chlapec :-)) chodil jsem pravidelne a byl rad i za cermanovsky ubranenou remizu,ale casem me znechutilo to,ze se placame furt kolem stredu tabulky,pritom penez na lepsi mista bylo dost.kdyz mohli udelat titul v ostrave a liberci,tak proc ne tady? :-/ :no: kazdopadne si pockam jak budou vypadat prestupy a podle toho kdyztak zacnu znovu chodit,jen musim vydet snahu o uspech i u vedeni.hesek,jun,dosek atd,to je jen lepeni a ne cesta za lepsimi zitrky.kde by byl jablonec bez svych novych opor?sedmy,osmy?a co sparta bez sionka a brabce,urvala by podle tebe titul?hlavne mi nepredhazuj slavii,pac tam nerozhodovala kvalita hracu,ale jestli si jarolim zasuka ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.5.2010 12:42

Já s tím rozhodně problém nemám, protože vím, že za čárou mají lidé úplně stejné starosti jako u nás a jakákoli nevraživost jde pouze na vrub politikům. Také o historii TFK 03 si myslím, že je na čase ji rehabilitovat a přihlásit se k ní, už se nepíše rok 1945. Teplice byly kultuře otevřené lázeňské město a fotbal tu dělali všichni bez rozdílu národností. Baron Bramsch byl drážďanský žid, kterému nebylo umožněno založit filiálku v Ústí nad Labem a tak začal na území Rakouska podnikat v liberálnějších Teplicích. Zvrhlo se to až po r. 1933 a to celostátně, kdy to začaly hrotit obě strany a německé kluby byly tlačeny z českých soutěží. Nevím o ničem, co by klub TFK 03 nějak společensky diskvalifikovalo ve vztahu k válečným událostem a holocaustu. Naopak si myslím, že postavou Rudolfa Krčila a duchem Drožďárny je historie modrobílých a modrožlutých barev kontinuálně propojena.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 18.5.2010 14:24

AkaKchan píše:
Kozel píše:Taky bych klidně udělal německou mutaci klubových stránek, protože dálnicí tu může být za hoďku půlka Osterzgebirge und Obere Lausitz.

Ano, s tím se dá souhlasit, potenciál tam jistě je. Mnozí mě teď možná odsoudí, ale co se přihlásit k předválečnému FK Teplitzer? Bylo by to hodně pro českou náturu, že by byla, řekněme 1/3 fanoušků z Německa? Vzhledem k tomu kde bydlím mi to tak nepřijde, tak by mě to zajímalo, co vy jako na to?

:-) Já jsem pro spojení Gambrinusligy s Bundesligou, ať Hašek ukecá Beckenbauera a vykašle se na Slováky. Alespoň budeme hrát každoročně o záchranu a ne o titul. Lidi se semknou vždycky, když jim teče do bot a Stínadla budou praskat ve švech. A to i při zápasech, jako derby s SS Praha (sloučené Sparta se Slavií, za účelem udržení nejvyšší soutěže pro Prahu). O zápasech s Bayernem a spol. nemluvě. Českému fotbalu zdar a gambáči über alles obzvlášť. :-P ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 18.5.2010 16:47

tom píše:K zápasu se Sraltou se vyjadřovat nebudu už toho bylo napsáno dost.Holt máme po sezoně.

Už jsem psal že výprodeje se neobávám - M.S. v J.A.R. by nám mělo pomoct kádr udržet.Na trhu budou jiný hráči.Obávám se akorát o Kleina ten závěr ligy mi vrtá hlavou.Klein je náš nejlepší hráč a na konci ligy setsakramentsky hodně chyběl.
Brankáři - máme nejlepší brankáře v lize - bezkonkurenčně.
Obrana - pokud nepřijde zranění tak si dovolim tvrdit že spolu s Ostravou máme taky nejsilnější obranu.
Záloha - ta je špatná - možná nejhorší z celý ligy.Potřebujeme kraje - teoreticky je i máme Vondrášek,Gašparík,Mareš - doplnit o dva mladý s dorostu nebo s Ustí.
Do středu bych dal Kalivodu nebo Ljevakoviče a k nim na defenzívu Matulu nebo Stožickýho a ještě je možnost že se Klein prohodí s Matulou.Na oko nic moc ale Klein je zatraceně dobrej a nepříjemnej pro soupeře.Verbíř a Doležal doufám už pokračovat nebudou.Elstwerda nebere ?
Utok - tak ten je zatraceně dobrej bez Doška.Jména jako Mahmutovič,Vachoušek,Veverka + Osama (když vydrží zdraví) to je špička týhle ligy.Došek doufám sežene něco v Turecku jako Kroupa.Navíc do utoku se dá počítat i Mareš s Vondráškem.

Potenciál tady je podzimního mistra už tady máme ted to chce vyhrát ligu a všem to vytroubit.

Pro vysvětlení Elstwerda byl klub tušim ještě v NDR - chodili tam od nás vysloužilci Počta,Franke víc si ted nevzpomenu.

Mám pro tebe špatnou zprávu. Pro všechny ostatní fanoušky Teplic skvělou. Verbíř nekončí. :applause:
hans85

Příspěvekod NIN » 18.5.2010 19:34

Kozel píše:Já s tím rozhodně problém nemám, protože vím, že za čárou mají lidé úplně stejné starosti jako u nás a jakákoli nevraživost jde pouze na vrub politikům. Také o historii TFK 03 si myslím, že je na čase ji rehabilitovat a přihlásit se k ní, už se nepíše rok 1945. Teplice byly kultuře otevřené lázeňské město a fotbal tu dělali všichni bez rozdílu národností. Baron Bramsch byl drážďanský žid, kterému nebylo umožněno založit filiálku v Ústí nad Labem a tak začal na území Rakouska podnikat v liberálnějších Teplicích. Zvrhlo se to až po r. 1933 a to celostátně, kdy to začaly hrotit obě strany a německé kluby byly tlačeny z českých soutěží. Nevím o ničem, co by klub TFK 03 nějak společensky diskvalifikovalo ve vztahu k válečným událostem a holocaustu. Naopak si myslím, že postavou Rudolfa Krčila a duchem Drožďárny je historie modrobílých a modrožlutých barev kontinuálně propojena.
.
To jsu veci B-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 18.5.2010 21:15

Kozel: s přihlášením se k minulosti naprostý souhlas. Akorát by bylo potřeba, aby tahle iniciativa vzešla od fanoušků, protože z toho, jak chodí politici okolo sudetoněmecké horké kaše soudím, že se každý prostě bojí v tomhle směru něco udělat.

All: mezi kvalitní útočníky bych s dovolením přestal počítat Veverku. Ne z fotbalových, ale ryze osobních důvodů. Předpokládám, že bude jeden z kandidátů na letní odchod na převýchovu, ideálně ještě jinam než do Ústí.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 18.5.2010 21:45

JTB píše:Kozel: s přihlášením se k minulosti naprostý souhlas. Akorát by bylo potřeba, aby tahle iniciativa vzešla od fanoušků, protože z toho, jak chodí politici okolo sudetoněmecké horké kaše soudím, že se každý prostě bojí v tomhle směru něco udělat.

All: mezi kvalitní útočníky bych s dovolením přestal počítat Veverku. Ne z fotbalových, ale ryze osobních důvodů. Předpokládám, že bude jeden z kandidátů na letní odchod na převýchovu, ideálně ještě jinam než do Ústí.

Mozna spatne ctu mezi radky, ale ze by nekomu z konkurence doslo, ze je ho na lavicku skoda ? No uvidime vyvoj. Osobne mit jeho talent, citit ze nedostanu sanci v utoku A tymu, kde je typologicky obdobna konkurence (Vondrasek,Mares,Mamut, prip.Elsamni) a navic na 1 fleku v utoku dostava prilezitost 2m utocnik, ktereho udeiali ve stejnem obdobi, tak pri nabidce z G-ligy bych asi take nevahal.
Byl by to rozdilny pripad od Stozi,Brozika,Smejkala,Rezka, kteri onehda zahrali par kloudnych zapasu a chteli vzit roha. Veverka podle me nedostal kloudnou sanci ukazat na svem postu co umi, stejne tak jako Kalivoda.
Nekdy mi prijde,ze i kdyby prisel do TP sebevetsi mlady talent s vyraznymi fotbalovymi schopnostmi, stejne ho budou vlacet Beckem, Ustim, lavickou, jen proto aby si to "jako taky uzil" a aby se hned jen tak nedostal "z prvni" do A tymu... Muze mi to nekdo z mistnich odborniku vyvratit, jedna se jen o muj subjektivni a mylny dojem ? Jinde -nactileti hrajou v zakladu (Chramosta,Vydra,Kadlec,Zeman,Schultes, atd.). Diky
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 19.5.2010 6:17

JTB píše:ll: mezi kvalitní útočníky bych s dovolením přestal počítat Veverku. Ne z fotbalových, ale ryze osobních důvodů. Předpokládám, že bude jeden z kandidátů na letní odchod na převýchovu, ideálně ještě jinam než do Ústí.

Ty "osobní důvody" jsou Tvoje nebo Veverkovy ? :-O
Petřík

Příspěvekod Kozel » 19.5.2010 7:10

Moje osobní důvody jsou plandající trenky a nohy do x. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 19.5.2010 13:30

Petřík: Rišínkovy důvody. Jestli je pravda, co jsem se včera dozvěděl (a že je to zdroj nejpovolanější), tak je vysloveně blbej a šlape si po kariéře. Už se Jirkovi ani trochu nedivím, že Veverku skoro nestavěl. Abych ale tolik nemlžil - pamatuješ, kvůli čemu musel odejít z Teplic Michal Valenta?

NIN: ze by nekomu z konkurence doslo, ze je ho na lavicku skoda?

Já bych ho teď nechtěl do týmu ani za zlatý tele.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 19.5.2010 13:58

JTB píše:Petřík: Rišínkovy důvody. Jestli je pravda, co jsem se včera dozvěděl (a že je to zdroj nejpovolanější), tak je vysloveně blbej a šlape si po kariéře. Už se Jirkovi ani trochu nedivím, že Veverku skoro nestavěl. Abych ale tolik nemlžil - pamatuješ, kvůli čemu musel odejít z Teplic Michal Valenta?

NIN: ze by nekomu z konkurence doslo, ze je ho na lavicku skoda?

Já bych ho teď nechtěl do týmu ani za zlatý tele.

Mně stačilo napsat "Veverkovy" a hned bych věděl "kolik bije" ;-)

Ale proč se lépe "neptalo než se přetahovalo" ? Takhle se promrhal půlrok......my bychom si ho tady už opětovně srovnali....ve stavebních buňkách to je skoro jako v kopkách........a jeho cena s 20 střelenými brankami by byla opět vyšší. :up:
Petřík

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010