FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Sparta - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Sparta - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod JTB » 19.5.2010 14:02

Petřík: počkej, pokud tedy víš, o co jde, tak to znamená, že už to dělal už vloni v UL...?
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 19.5.2010 14:29

JTB píše:Petřík: počkej, pokud tedy víš, o co jde, tak to znamená, že už to dělal už vloni v UL...?

Nevím co máš konkrétně na mysli,ale určité "poklesky" byly i zde,ale vždy byly "promtně" vyřízeny...........detailně a veřejně nechci zde rozvádět!
Petřík

Příspěvekod Mára » 19.5.2010 14:40

NIN píše:Nekdy mi prijde,ze i kdyby prisel do TP sebevetsi mlady talent s vyraznymi fotbalovymi schopnostmi, stejne ho budou vlacet Beckem, Ustim, lavickou, jen proto aby si to "jako taky uzil" a aby se hned jen tak nedostal "z prvni" do A tymu... Muze mi to nekdo z mistnich odborniku vyvratit, jedna se jen o muj subjektivni a mylny dojem ? Jinde -nactileti hrajou v zakladu (Chramosta,Vydra,Kadlec,Zeman,Schultes, atd.). Diky

A co Martin Fenin? Ten pokud se nepletu nikde nehostoval a dostal šanci rovnou v Áčku.
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 19.5.2010 17:50

Petřík: aha, takže nevíš. No, je to o dost horší, než nějaké občasné opití se, to dělal Rišínek odjakživa, teď ale bohužel uletěl o dost víc.

NIN a otázka mladíků: řekl bych, že tady prostě záleží na kvalitě samotných hráčů. Někdo na ligu má už v 16, 17, pak ať klidně hraje. U nás to byli Fenin s Marešem, o obou se vědělo už od žáčků, oba vyčnívali nad vrstevníky o pěkný kousek. Bohužel, když takové hráče nemáš (ať už jde o talent, nebo práci mládežnických trenérů), pak je stavět prostě nemůžeš.
Aby hrál podprůměrný hráč jen proto, že je mu 17 a vypadá to cool, to už v českém fotbale bohužel taky bylo a moc úspěchu to nepřineslo...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 19.5.2010 18:54

Ze by nejake navykove latky?? :-(
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 19.5.2010 21:59

Takováto diskuse je vcelku k prdu - samotné náznaky úletů u někoho vedou jen a jen k nepodloženým dohadům u ostatních návštěvníků tohoto fóra.Pokud nechcete - nebo spíše nemůžete a nesmíte - být trochu konkrétnější, netahejte to sem.Nepomůžete tím nikomu, ba naopak můžete dost podstatně uškodit.Toť vše, díky... :handshake:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 19.5.2010 22:04

Jan Janek píše:Takováto diskuse je vcelku k prdu - samotné náznaky úletů u někoho vedou jen a jen k nepodloženým dohadům u ostatních návštěvníků tohoto fóra.Pokud nechcete - nebo spíše nemůžete a nesmíte - být trochu konkrétnější, netahejte to sem.Nepomůžete tím nikomu, ba naopak můžete dost podstatně uškodit.Toť vše, díky... :handshake:

Jooo-JTB s pravdou ven a Petrik taky.Pak mame fotbalove brouky v hlavach.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 20.5.2010 6:06

Tomas píše:
Jan Janek píše:Takováto diskuse je vcelku k prdu - samotné náznaky úletů u někoho vedou jen a jen k nepodloženým dohadům u ostatních návštěvníků tohoto fóra.Pokud nechcete - nebo spíše nemůžete a nesmíte - být trochu konkrétnější, netahejte to sem.Nepomůžete tím nikomu, ba naopak můžete dost podstatně uškodit.Toť vše, díky... :handshake:

Jooo-JTB s pravdou ven a Petrik taky.Pak mame fotbalove brouky v hlavach.

Souhlas - už kdysi v minulosti jsem na toto téma napsala, že hoši jsou jako "tajemný hrad v Karpatech"....no jo a pak že jsou ženské drbny ;-) :hi: ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 20.5.2010 12:06

All: myslím, že z předešlé diskuse a srovnání s Valentou to pochopit lze. Nechci být úplně konkrétní, to mi taky nepřijde fér, a tak jen vyloučím, že by fetoval - o tom mi známi nic není. Prostě má problém s trávením svého volného času a další potíže s tím spojené.

Ale o tom všem tu mluvím kvůli jiné věci - pokud jste nadávali trenérovi, že V. nestaví, pak jste udělali chybu, protože on toho o svých lidech ví asi opravdu víc, než (my) fanoušci.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 21.5.2010 6:34

Mě nezajímá co Veverka dělá - mě zajímá jak hraje.
tom

Příspěvekod Kozel » 21.5.2010 7:13

tom píše:Mě nezajímá co Veverka dělá - mě zajímá jak hraje.

Toto hodnocení si nech, až z něho bude hráč formátu Laca Petráše. Zatím je to spíš škůdce a špatný příklad v kabině. A na vnitřní síle mužstva může napáchat víc škod než na hřišti, kde ho lze vystřídat. Na treninku ho můžeš jedině vyhodit.
Je to plně v kompetenci trenéra a ven se stejně dostávají informace zprostředkovaně, takže je dobré věc vzít na vědomí a dále nekomentovat a nekrmit fámu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.5.2010 7:58

Blbost- fotbal je tymova hra takze pokud to tam nejakym zousobem rozjeb...tak at si to tam s nim vyridi.Do hvezdy ma jeste daleko.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.5.2010 14:41

Taktéž zastávám názor, že když se vysloví "A", musí se říct i "B". To se pak neukojená zvědavost při chybějícím zdůvodnění zákonitě obrátí proti autorovi, byť v tom měl dobré úmysly - v tomto případě snaha ospravedlnit kroky trenéra při nestavění Veverky do základu (pro nás fanoušky-laiky těžko pochopitelné). Z toho, co teď vím, JTB obdržel důvěrnou informaci, slib jejího nezveřejnění dodržel, ale neměl to nakusovat. Ono to asi stejně vyjde na světlo boží. Zároveň se ale stavím na stranu Plíška, i když jsem předtím taky hodně remcal, proč Veverku nestaví.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 21.5.2010 17:10

jestly dela hvezdne maniry,tak povesit za nohy hlavou dolu, za dva dny sundat a poslat na hostovacku,pac toho smejkala rozdejchavam do dneska(zmetek jeden nevdecnej) :down:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 21.5.2010 22:55

Tak jinak - co provedl tak strašnýho - že by příklad hokejových Budějovic kde brankář Kovář uspokojoval manželky spoluhráčů :applause:
Ze žádnýho slušnáka pořádnej fotbalista nikdy nebude musí to být rapl - Šmicer a Čech je vyjímka - Příklad takovej Nedvěd měl průserů až až a kam to dotáhl a Patrik Berger toho vyhodili z repre 21 že měl na pokoji 2 spolubydlící a kariera jako hrom.Snad jeho strýc Honza to byl skoro profesionální pijan ale fotbalista výbornej.Verbíř taky nebyl žádnej svatoušek a pořád hraje - svýho času nejlepší fotbalista v Čechách rok 1996.
Zase problémy v kabině kolikátý už - jestli Plíšek nemá páky na to ji ukočírovat tak at se na to vykašle a Hrdlička sežene snad už pořádnýho trenéra co bratrstvo kočičí pracky vyhází.Je zajimavý že Veverka dělá problémy až v Teplicích v Ustí ho Habanec ukočíroval - je mladej a je uplně normální že dělá problémy dal pár golů a nechce sedět na lavici.
Jak už jsem psal jeho problémy mě nezajímaj mě zajímá jeho výkony a ty vypadaj nadějně a hlavně je to náš odchovanec a ne přerostlá obluda z Prahy.
tom

Příspěvekod NIN » 22.5.2010 7:00

JTB píše:... Bohužel, když takové hráče nemáš (ať už jde o talent, nebo práci mládežnických trenérů), pak je stavět prostě nemůžeš.
Aby hrál podprůměrný hráč jen proto, že je mu 17 a vypadá to cool, to už v českém fotbale bohužel taky bylo a moc úspěchu to nepřineslo...

Myslim, ze tohle neni Veverkovo pripad.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.5.2010 7:02

s tim souhlas
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.5.2010 7:05

tom píše: ... Ze žádnýho slušnáka pořádnej fotbalista nikdy nebude musí to být rapl - Šmicer a Čech je vyjímka - Příklad takovej Nedvěd měl průserů až až a kam to dotáhl a Patrik Berger toho vyhodili z repre 21 že měl na pokoji 2 spolubydlící a kariera jako hrom.Snad jeho strýc Honza to byl skoro profesionální pijan ale fotbalista výbornej.Verbíř taky nebyl žádnej svatoušek a pořád hraje - svýho času nejlepší fotbalista v Čechách rok 1996.
Zase problémy v kabině kolikátý už - jestli Plíšek nemá páky na to ji ukočírovat tak at se na to vykašle a Hrdlička sežene snad už pořádnýho trenéra co bratrstvo kočičí pracky vyhází.Je zajimavý že Veverka dělá problémy až v Teplicích v Ustí ho Habanec ukočíroval - je mladej a je uplně normální že dělá problémy dal pár golů a nechce sedět na lavici.
Jak už jsem psal jeho problémy mě nezajímaj mě zajímá jeho výkony a ty vypadaj nadějně a hlavně je to náš odchovanec a ne přerostlá obluda z Prahy.

:-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 22.5.2010 12:18

Podle indicií mi to přišlo spíše na nějaké to hraní automatů... Peněz má asi dost, v Teplicích je i příležitostí víc než je zdrávo... + to sedí na "problémy s trávením volného času" :-) A člověk do toho spadne ani neví jak :yes:
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 23.5.2010 8:50

redkaf píše:Podle indicií mi to přišlo spíše na nějaké to hraní automatů... Peněz má asi dost, v Teplicích je i příležitostí víc než je zdrávo... + to sedí na "problémy s trávením volného času" :-) A člověk do toho spadne ani neví jak :yes:

Ikdyž že by se fotbalista toulal po hernách??? Fotbalistu bych tipoval spíše na chození na diskotéky ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 23.5.2010 8:52

Jabqooo píše:
redkaf píše:Podle indicií mi to přišlo spíše na nějaké to hraní automatů... Peněz má asi dost, v Teplicích je i příležitostí víc než je zdrávo... + to sedí na "problémy s trávením volného času" :-) A člověk do toho spadne ani neví jak :yes:

Ikdyž že by se fotbalista toulal po hernách??? Fotbalistu bych tipoval spíše na chození na diskotéky ;-)

Leda že by chodil do kasína. Petržela by o této závislosti mohl vyprávět. Vždyť na idnesu psali že tam prohrál továrnu - v přepočtu na peníze :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 24.5.2010 16:25

Tak to je opravdu diskuze všech diskuzí......a víte, že......ale nesmím o tom mluvit ...ale jen tak aby se něco dělo ....ale vážně to po mě nechtějte, když tak později....až budu moci slib porušit ...určitě dám vědět ....a ...ještě něco přidám ...o....mám to ověřené ale ......teď nesmím, ....protože ...ehm..... :down: TAK UŽ RADĚJI DRŽ HUBU !!! :yes:
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 26.5.2010 15:33

Pan Mydloch píše:Tak to je opravdu diskuze všech diskuzí......a víte, že......ale nesmím o tom mluvit ...ale jen tak aby se něco dělo ....ale vážně to po mě nechtějte, když tak později....až budu moci slib porušit ...určitě dám vědět ....a ...ještě něco přidám ...o....mám to ověřené ale ......teď nesmím, ....protože ...ehm..... TAK UŽ RADĚJI DRŽ HUBU !!!
:-)) :-)) :-)) v tomhle pripade by se spise hodilo misto drz hubu:nesahej na klavesnici :idea: :-))
Lukasmen
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010