FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Olomouc (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Teplice - Olomouc (2009/2010)

Příspěvekod Zakarpattya FC » 5.5.2010 21:34

Bez Mahmutoviče a Verbíře... :yawning:
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Re: FK Teplice- Sigma Olomouc (2009/2010)

Příspěvekod NIN » 5.5.2010 22:04

Zakarpattya FC píše:Bez Mahmutoviče a Verbíře... :yawning:

V obou pripadech mame na lavicce rovnocenne zastoupeni. Ale stejne nebude vyuzito, protoze do kraje nacpe Kalivodu a do utoku Doska.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.5.2010 22:20

NIN píše:

V obou pripadech mame na lavicce rovnocenne zastoupeni. Ale stejne nebude vyuzito, protoze do kraje nacpe Kalivodu a do utoku Doska.

Asi tak, nejenze neceka prekvapko souper, ale ani my. :yawning:
Takze posledni domaci zapas sezony, ktera mohla byt mistrovska si jdu na fotbalek, protoze obcerstveni stoji za nic ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Re: Teplice - Olomouc (2009/2010)

Příspěvekod JirkaXXL » 6.5.2010 0:41

No, pořád je o co bojovat. Musíme zkusit ještě nějak přeskočit Jablonec na třetí příčku, protože se klidně může stát, že finále poháru vyhraje Plzeň a sezóna bude totálně v řiti. Čtvrté místo bez pohárové účasti a čestný titul podzimního mistra po tom podzimním namlsání jaksi nemá kouzlo.

A pokud se nemá současný kádr úplně rozprchnout (čti: začít tým budovat zase od nuly), bez pohárů to podle mě nepůjde. Ideální by bylo, kdyby průběh této sezóny byl lekcí pro celý tým do další sezóny, ale pokud bude větší pohyb v kádru, tak to bylo jen zbytečně protrápené jaro.

Navíc bych si přál Olomouc trochu vytrestat za to nesportovní, primitivní a škodolibé Psotkovo chlemstání po podzimním zápase.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 6.5.2010 5:59

JirkaXXL píše:No, pořád je o co bojovat. Musíme zkusit ještě nějak přeskočit Jablonec na třetí příčku, protože se klidně může stát, že finále poháru vyhraje Plzeň a sezóna bude totálně v řiti. Čtvrté místo bez pohárové účasti a čestný titul podzimního mistra po tom podzimním namlsání jaksi nemá kouzlo

Hm, k tomu mi ale nejak nepasuje nase vcerejsi "taktika". Pri vedomi toho, ze hrajem posledni utkani na Sralte, ktera bude hrat rozhodujici zapas sezony o titul, si myslim, ze ke 3 mistu mame o hoooodne dal nez Jablonec.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.5.2010 8:33

NIN píše:

Došek by tam nutně být nemusel. Včera nahrazoval při bránění standartek chybějícího Kleina. Bude-li Klein zdráv a vzhledem k domácímu zápasu, kdy je nutno víc tvořit, v sestavě nemá do cca 70. min co dělat.
V tomhle zápase, by měl Veverka nastoupit v základu a zahrát si o příští sezónu, jinak jeho převelení byla zlomyslnost vůči Ústí.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 6.5.2010 9:19

Už mě to přehlížení Veverky pěkně s*re.. Je to nefér jednak vůči němu a jednak vůči Ústí.. Opravdu nechápu, proč jsme ho teda stahovali.. Mám pocit, že ho Plíšek akorát připravil o půl roku.. Jestli nedostane šanci ani po vykartování Mahmutoviče, nedivil bych se, kdyby na Teplice zanevřel a šel kopat někam za Kladno.. Potenciál má, tak proč ho nestaví, omg?! Kvůli 57 minutám ve 12 zápasech sem asi nešel..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.5.2010 12:33

Mambo píše:Už mě to přehlížení Veverky pěkně s*re.. Je to nefér jednak vůči němu a jednak vůči Ústí.. Opravdu nechápu, proč jsme ho teda stahovali.. Mám pocit, že ho Plíšek akorát připravil o půl roku.. Jestli nedostane šanci ani po vykartování Mahmutoviče, nedivil bych se, kdyby na Teplice zanevřel a šel kopat někam za Kladno.. Potenciál má, tak proč ho nestaví, omg?! Kvůli 57 minutám ve 12 zápasech sem asi nešel..

Souhlasím. Někteří ústečtí hráči to do médií říkali už během zimní pauzy, že to takhle dopadne. Já jim nevěřil a tuplem pak ne, když se začala hromadit zranění a karty. Jenže jaksi měli pravdu. Uvidíme, jestli bude hrát teď proti Olomouci, když je Mahmutovič mimo. Ale vidím to na Vondráška a Doška.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 6.5.2010 14:04

Blesková zpráva: Vidlička má taky distanc. Takže to bude legrace...
Slavík - Siva, Lukáš, Rosa, Matula - Vondrášek, Ljevakovič, Vachoušek, Stožický - Došek, Zoubele.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 6.5.2010 14:05

Vondrášek hrát nemůže - zlomenej palec na noze to nejde.
Bud Mareš nebo Veverka pan Došek je asi 100 % :-(
Že nebude Verbíř je úplně jedno aspon uvidíme někoho jinýho.
Vidlička - tam bude Siva a na druhý straně Rosa nebo Matula - vrací se Ljevakovič tak to Plíšek musí nák srovnat.
Co je s Kleinem - neni čistě náhodou už prodanej - u něj zranění to se mi nezdá.

Veverkovo osud mi silně připomíná Ohněníka - to byl taky ústeckej snajpr v Teplicích bohužel odepsanej.Mareček ho vzal na půl roku a pak ho vykopli :no:
Uvidíme jestli se náhodou historie nebude opakovat.

Jinak v sobotu by to chtělo těm syrečkum pořádně osladit za podzim - pokřiky bijte je a pod.
tom

Příspěvekod melda » 7.5.2010 14:19

Jinak v sobotu by to chtělo těm syrečkum pořádně osladit za podzim - pokřiky bijte je a pod.

... :-/ :no: :-/ mám lepší nápad - vyhrajme rozdílem třídy :yes: ;-) :yes:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 7.5.2010 17:25

Mambo píše:Už mě to přehlížení Veverky pěkně s*re.. Je to nefér jednak vůči němu a jednak vůči Ústí.. Opravdu nechápu, proč jsme ho teda stahovali.. Mám pocit, že ho Plíšek akorát připravil o půl roku.. Jestli nedostane šanci ani po vykartování Mahmutoviče, nedivil bych se, kdyby na Teplice zanevřel a šel kopat někam za Kladno.. Potenciál má, tak proč ho nestaví, omg?! Kvůli 57 minutám ve 12 zápasech sem asi nešel..

Tak co jsem ho viděl proti Kladnu, kde hrál 30 minut.Tak z pěti přihrávek zkazil čtyři, běhal tam jak veverka a skutek utek :)
Mně se vůbec nelíbil.
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 7.5.2010 19:01

Tak snad zítra dopomůžem opět skvělým fanděním k důležité výhře.Slyším pořád Psotku jak to byl jeho nejlepší zápas kariéry (proti těm okolnostem tedy co byli jsem si hned pomyslel co to je za ubožáka) tak zítra je musíme přeject za každou cenu :up: :up: :up:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 7.5.2010 19:48

sain
To jsem přesně čekal že Veverku někdo za Kladno napálí - byl jsi na pohárovym zápase s Jabloncem doma tam byl Veverka z daleka nejlepší hráč a reakce Plíška o poločase ho vystřídal že prej hrál jak na plácku a dal tam svýho bombera Doška.
Se Slováckem to samý vystřídal tušim 75 minutě a zle zatápěl obraně nahrál na 1 gol - obešel 3 hráče ! a makal na 1000 %.Ten zápas otočil Veverka všechny strhnul nasazenim - Došek to už byla jenom třešnička na dortu.
Bohužel kdyby měl Veverka 2 metry tak by v tom základu asi byl.Prostě ho Plíšek nepotřebuje - co si budeme namlouvat v Ustí je Melunovič.
Tady už dlouhou dobu platí že hráč kterej umí s balonem má v Teplicích problém - Semeník - svýho času Kaufman - ted třeba Osama,Veverka,Gašparík,Kalivoda.
Je vidět že ty hráče tady máme ale důvěru prostě nedostanou - hra dopředu ne - lepší bránit a brejky.
tom

Příspěvekod sain » 7.5.2010 20:23

Očividně to Teplicím svědčí - druhý nejlepší útok ligy :applause:
Na poháru jsem byl, na Slovácku také, nevynechal jsem jediný zápas, jezdím na venkovní zápasy - ČB, Bohemka, Boleslav, Jablonec
Takže mám velký přehled o výkonech :)
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 8.5.2010 7:54

Ikdyz Veverka nebyhral proti Kladnu svuj nejlepsi zapas, tak tech lepsich zapasu odehral urcite vice jak Dosek. Nechapu proc ho tam plisekporad cpe. Ikdyz je velikej, nevyhraje skoro zadnou hlavu, rychlost nema a co se tyce kombinacni hry je to asi jeho nejlepsi stranka (a to ta kombinace take nic moc). Kazdopadne ted bych rad videl v utoku nekoho z 3V (Vachouska, Vondraska a Veverku). Stred zalohy bych nechal Kalicovi a Ljevovi a na kraje bych dal Gaspyho a Zoubeleho. A obrana je vzhledem k okolnostem asi jasna - Siva napravo, Rosa nalevo a na stoperu Lukas a Matula. Nevadil by mi ani jinej styl nez 4-4-2, ale zda se mi ze pan trener jine nehraje, proto takto tito hraci ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.5.2010 12:08

Za chvíli odjíždím do Teplic. Doufám, že po zápase uslyším: Hoši, děkujem!

K tomu Doškovi: Kdybych byl Plíškem, provedl bych analýzu jeho hry a pozval si ho na kobereček. Jestli Došek chce setrvat ještě nějaký rok ve vrcholovém fotbale, musí se zbavit nálepky loktaře. Musí zapracovat na obratnosti a startu na míč. Musí být na balonu dřív. Takhle si každý rozhodčí může kdykoli písknout, co chce a Došek je jeho alibi. Manšaft to stojí moc sil a zbytečně obrací pozornost od hry proti rozhodčímu. Došek se musí změnit. Ten post, co hrál v Jablonci, je dobrá varianta, ale Došek se musí naučit lépe ovládat své tělo a při hře tělem víc myslet, už není ve Spartě.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.5.2010 14:47

I já se těším na poslední "jarní" domácí zápas a doufám, stejně jako Kozel, že nás kluci potěší a budeme mít ještě i příští sobotu chuť fotbal sledovat.....

A k tomu Doškovi - použiju přísloví: starého psa novým kouskům nenaučíš ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 8.5.2010 18:29

Dneska trenér hráčům před začátkem zapomněl říct, že hrajeme BEZ defenzivního záložníka. Jinak si z tohoto faktu pramenící chyby hlavně v první půli neumím vysvětlit. Ne že by se mi 4-3-3 nelíbilo, právě naopak. I to vypadalo že směrem dopředu jsme (kupodivu) schopni tvořit. Na druhou stranu laxnost se kterou jsme odehráli prostředek zápasu, kromě konce poločasu se nám prostě vymstila. Takže teď už fandit Jablonci ve finále poháru.

Co vy dneska na výkon Veverky? Jak se v minulých zápasech nedostal pořádně na hřiště se mu dnes nevyplatilo, tak to vidím já tedy. Škoda že nemá s Áčkem víc odehráno, dneska byla jeho nejistota dost vidět. A jestli v létě bude někdo odcházet a bude to Matula, moc stýskat se mi tedy nebude.

Mimochodem, ČT má opravdu mezi komentátory magory. Ten dnešní to jen potvrzuje. Občas jsem ho podezíral, že je na drogách. Že zaměňuje čísla na dresech to se stane, že nepostřehne že Olomouc dala břevno i to je ještě možné, ale prohlásit před koncem zápasu že v druhé půli má Olomouc i v deseti více ze hry, to může udělat jen idiot. :down:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 8.5.2010 18:35

Právě skončila další lekce seriálu I takový umí být fotbal. V hlavních rolích: olomoucký presink, teplická nervozita, štěstí i smůla.
A největší sranda na tom je, že kdyby to Vachy v poslední minutě trefil, hrajeme na Spartě fakt o titul... :-O :-O :-O
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 8.5.2010 19:09

Ačkoliv to vyzní divně, já jsem spokoje.Dnes bylo fandění super, v sektoru34 to bylo vážně fantastické.Děkuji všem!
Fotbal velmi pohledný, plno šancí, smůla.Ale dneska mi přišel zvláštní ten rozhodčí, podle mého prostého názoru to nezvládl.

Ještě dodatek k sektoru15: Chápu, kdyby Teplice hráli špatně, odchodili to, tak chápu, že nepoděkujete.Ale po tomto, jak tam kluci lítali, mi to přijde vůči nim nefér, mohl by mi to někdo z s15 objasnit?

Každopádně 19. července začíbná cesta za titulem!

Děkuji všem za skvělou sezonu, fantastičtí diváci :heart: :heart:
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.5.2010 19:11

...ach jo :-( , proč nás ten fotbalový pánbu nemá rád ....jeden gól a nemusela jsem mít zase pravdu...ten krk jsem vsadila, protože jsem věděla, že kdyby to dopadlo jinak = líp, než jsem prorokovala, stejně o něj nepřijdu :-)) , protože v té euforii by se na to zapomělo, takhle mi i slzička ukápla, hlavně když jsem na vlastní oči viděla výsledky ostatních ....no, tak na podzim začneme nanovo :heart: :hi: :heart:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 8.5.2010 19:29

Zklamani, neuveritelne zklamani ve mne je.Pral jsem si,aby Sparta i Ostrava vyhrali a nemusel bych litovat remizy.Bohuzel se stalo to,ze jsme pristi tyden mohli hrat o titul.Bohuzel Sparta i Jablonec vyuzili odpiskani sezony Slavii a zkouseni hracu zda na to maji.To udelala az po zapase s nama.
My hrali proti deseti?Jsem si ani nevsiml.Skerle si o vylouceni rikal od 1.minuty.Neprijel zrovna 2x dobre nalozen.
Zacatek se mi celkem libil,ale pak jsme sli dolu a po obdrzenem golu jsme byli zakriknuti.Pak jsme mohli po penalte dokonce jeste do polocasu vest.Spis mi pripadalo,ze hrejeme nejakych 4-5-1 s Doskem vepredu.
Pliskovo skatulata se mi moc nelibila.Vondy a Vevercak meli byt krajni utocnici? :-)) Vzdyt to byli klasicky krajni zaloznici a ani jednomu to vubec nesedelo.
Kdo hral vubec zalohu Kalivoda mi pripadal jako stazeny zaloznik(opet pekna rana z dalky),Vachy jako obvykle a Ljeva neco mezi.Na Ljevovi mi pripadalo,jak moc mu ublizilo stop na 2 zapasy.
Matula mi pripadal jako to lepsi co jsem dnes videl az na tu zahozenou sanci.Lukas take nehral spatne.Horsi to bylo od Rosy a Sivy.
Dosan nevim nekdy dobry nekdy o nicem prumer ligy.
Po stridani jsme jakz takz ozili.Ikdyz nevim proc Doly.Zoubele to nalevo docela rozhybal.
Stozicky-myslim,ze pokud mame hrat na o spici tabulky nebo o mistra, on by nemel byt v sestave.Myslim,ze nema na spicku.Zase jen stinoval, mozna nejlinejsi hrac v zapase,uz na podzim sel hrozne dolu.
Klukum jsem ale stejne zatleskal,hlavne za podzim a zapasy jako Liberec a Kladno doma.
Tomas
Registrovaný člen

Sbohem, vysněný titule...

Příspěvekod Addax » 8.5.2010 19:42

Teplický fanoušek.gif
Teplický fanoušek.gif (170.76 KiB) Zobrazeno 19590 krát
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.5.2010 20:48

Nemám slov :no: aneb další zklamání. Jarní projev zkrátka na jízdu za titulem nebyl, není a nebude. Ani o poháry se nedaří poprat. Nejsmutnější ale je, že ani Sparta a Ostrava nepředvádějí po herní stránce nějakou suverénní jízdu za titulem. Myslím, že letos jsme propásli opravdu obrovskou šanci, která už se nemusí opakovat.

Copak tu titul opravdu chtějí jen fanoušci? Možná kdyby pro hráče nebo pro realizační tým nebyl "titul" takřka sprosté slovo, mohlo to vypadat jinak. V Česku tohle neumí nikdo. I Sparta a Ostrava se dlouho zdráhaly mluvit o titulu. Mám pocit, že se to pak podvědomě přenáší i na hřiště: „jé, to je fajn, že hrajeme hezký fotbal, ale do jara nám to stejně nevydrží, tak ze sebe nebudeme dělat pitomce a mluvit o titulu“ = zaručeně ten titul nevykopeme a herní sešup dost možná připraví klub i o poháry.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.5.2010 21:10

melda píše:I já se těším na poslední "jarní" domácí zápas a doufám, stejně jako Kozel, že nás kluci potěší a budeme mít ještě i příští sobotu chuť fotbal sledovat.....

A k tomu Doškovi - použiju přísloví: starého psa novým kouskům nenaučíš ;-)

Musím se Doškovi omluvit. Dneska byl nejlepší našinec na hřišti. Předkládal ostatním flastry na zlatém podnose, ale nikdo jeho výzev nevyužil. Jednomu stoperovi nakopal, druhý si na něm vyrobil kartu. Fotbal se mi líbil nikomu nelze vyčítat, že neměl snahu. Snad jen Veverka neměl dost kuráže, takže jak psáno výše, skutek utek.
Nutno přiznat, že Olomouc náš atletický projev přehrávala fotbalovostí. Červená karta za penaltový faul se mi zdál přísná, protože Vondrášek by to stejně zbastlil a gól nedal. Ale zaplať Pámbu za ni, jinak jsme prohráli. Olomoucké brejky by byly smrtící, zápas se vyvíjel přesně tak, jak Olomouc potřebovala (kromě ČK). Tuto taktiku má zvládnutou.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 8.5.2010 21:17

Je to velká škoda :-( Stačilo aby to tam Vachy na konci šoupnul a mohlo to být v posledním kole o titul. Takhle jde "jen" o vyrovnání rekordu v počtu získaných bodů za sezónu. Osobně mě Veverka dneska zklamal, celou dobu se mluví o tom, že by měl dostat příležitost a v 60.minutě už nemá síly a chce střídat??? A herně to z jeho strany taky nebyla žádná sláva. Došek mi zase tak špatnej nepřišel, ale když nedají ani ty největší šance, tak co pak s tím. Každopádně velký dík všem za tuto sezónu, s odstupem času na ní všichni budeme vzpomínat v dobrém, ať už ten pohár dopadne nebo nedopadne ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.5.2010 21:24

JirkaXXL píše:Nemám slov :no: aneb další zklamání. Jarní projev zkrátka na jízdu za titulem nebyl, není a nebude. Ani o poháry se nedaří poprat. Nejsmutnější ale je, že ani Sparta a Ostrava nepředvádějí po herní stránce nějakou suverénní jízdu za titulem. Myslím, že letos jsme propásli opravdu obrovskou šanci, která už se nemusí opakovat.

Copak tu titul opravdu chtějí jen fanoušci? Možná kdyby pro hráče nebo pro realizační tým nebyl "titul" takřka sprosté slovo, mohlo to vypadat jinak. V Česku tohle neumí nikdo. I Sparta a Ostrava se dlouho zdráhaly mluvit o titulu. Mám pocit, že se to pak podvědomě přenáší i na hřiště: „jé, to je fajn, že hrajeme hezký fotbal, ale do jara nám to stejně nevydrží, tak ze sebe nebudeme dělat pitomce a mluvit o titulu“ = zaručeně ten titul nevykopeme a herní sešup dost možná připraví klub i o poháry.

Asi jsi hodně zklamán, když jsi zapomněl vynadat rozhodčímu. :-D
Karavana jde dál. Konec ligy je zajímavý i pro nezúčastněného diváka.
Chce to dál pracovat na mužstvu a herním projevu. Za Cipra přeci jen kádr byl o něčem jiném a na titul to nestačilo, takže šance byla jako nikdy, ale nic naplat, kvalitu jsme neměli ani my. Ale budoucnost nevidím černě. Příští rok to bude třeba ještě vyrovnanější o Olomouc a možná Brno. A na podzim, když nebudeme hrát poháry, třeba zas budeme vést o 6 bodů, protože chřipka snad už nepřijde.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 8.5.2010 22:11

Zklamání nezklamání... Děkuju klukům za super sezonu, dnes jsem po zápase chvilku ještě zůstal a musel jsem si zakřičet Teplice. Když jsem koukl na prázdný sektor 15, bylo mi jasné, že u nás jsou jediní fanoušci... Sice to nevyšlo, ale nejsme Barcelona! Čtvrté místo je super! Budu si přát, aby to za rok bylo minimálně stejné. Já jsem s letošní sezonou teda spokojen.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.5.2010 22:52

Kozel píše:Chce to dál pracovat na mužstvu a herním projevu. Za Cipra přeci jen kádr byl o něčem jiném a na titul to nestačilo, takže šance byla jako nikdy, ale nic naplat, kvalitu jsme neměli ani my.

Když si porovnám týmy před námi, nevidím takový rozdíl v nějaké papírové kvalitě. My neměli spíš odvahu a v určité fázi soutěže i "štěstí" na rozhodčí. Od toho se pak odvíjely nekoukatelné zápasy a zbytečné remízy následované i dekou, která na tým padla. Pracovat dál na kádru to chce vždycky, ale obávám se, že proto už nebude prostor. Všechny opory těžko udržíme, protože fakt nejsme ta Barcelona.

redkaf píše:Sice to nevyšlo, ale nejsme Barcelona! Čtvrté místo je super! Budu si přát, aby to za rok bylo minimálně stejné. Já jsem s letošní sezonou teda spokojen.

Skromnost stranou. Když se podíváme na podzim a několik jarních promarněných šancí znovu se přihlásit do boje o titul, tak je čtvrté místo neúspěch. Zejména pokud opravdu skončíme bez pohárů. Prostě když běžíte půlku závodu na čele a i v druhé půlce se vám daří nadále živit reálnou naděje na vítězství, ale nakonec skončíte pod bednou, tak to vždy je zklamání.

Samozřejmě, že tato sezóna přinesla velmi milé fotbalové okamžiky, za které se sluší hráčům poděkovat, ale v celkovém kontextu to čtvrté místo určitě zklamáním prostě je a pokud se budeme navzájem přesvědčovat o opaku, titulu se nedočkáme nikdy, přestože se liga v posledních letech hodně vyrovnává a šance tu je.

Samozřejmě - do jiného světla by se dalo postavit, kdyby se nyní jasně vyhlásilo, že kádr se udrží pohromadě, hráči tu jsou nadále spokojeni a drahocenné zkušenosti nabyté v této sezóně bude chtít celý klub uplatnit v regulérním útoku na titul v sezóně další. Je to ale utopie. Škoda, alespoň ten domácí pohár jsme mohli obhájit. Hned by sezóna byla veselejší - jako ta loňská.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 9.5.2010 0:17

Do toho všeho zklamání jsem vyštrachal aspoň jednu pozitivní novinku:

Letošní divácký průměr na Stínadlech činí 5307, což je nejvíc od sezony 2000-01 (tehdy 6654). Největší měrou se na tom podílely samozřejmě letní zápasy s pražskými S (Sparta 15k, Slavia 10k), ale celkem solidní byl i zbytek sezony. V tabulce návštěvnosti skončíme 6., těsně za Slováckem. Průměrná návštěvnost celé soutěže je letos taktéž celkem solidní, od roku 2000 dokonce druhá nejvyšší (k 29. kolu 4943 na zápas).

Zajímavé, viďte? Lidský mozek je zvláštní orgán, krmí nás vzpomínkami na vyprodané stadiony (a Stínadla obzvlášť) a obecním blbům kalibru Saivera velí psát s***ky o tom, jak fotbal netáhne...a realita je přitom o dost jiná. Na federální ligu chodilo celá 80. léta okolo 5300 lidí, a to prosím už po aféře s černými fondy, tedy když už se návštěvy nepodsazovaly.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.5.2010 6:32

JTB píše:Do toho všeho zklamání jsem vyštrachal aspoň jednu pozitivní novinku:

Letošní divácký průměr na Stínadlech činí 5307, což je nejvíc od sezony 2000-01 (tehdy 6654). Největší měrou se na tom podílely samozřejmě letní zápasy s pražskými S (Sparta 15k, Slavia 10k), ale celkem solidní byl i zbytek sezony. V tabulce návštěvnosti skončíme 6., těsně za Slováckem. Průměrná návštěvnost celé soutěže je letos taktéž celkem solidní, od roku 2000 dokonce druhá nejvyšší (k 29. kolu 4943 na zápas).

Zajímavé, viďte? Lidský mozek je zvláštní orgán, krmí nás vzpomínkami na vyprodané stadiony (a Stínadla obzvlášť) a obecním blbům kalibru Saivera velí psát s***ky o tom, jak fotbal netáhne...a realita je přitom o dost jiná. Na federální ligu chodilo celá 80. léta okolo 5300 lidí, a to prosím už po aféře s černými fondy, tedy když už se návštěvy nepodsazovaly.

Vytahni navstevnost od postupu do ligy, nejen od r.2000
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.5.2010 6:44

Utkani plne nepresnosti s nulovou mezihrou zalohy a tragickou koncovkou nasich hracu. ALE ! Dalo se na to koukat a 90min to byl napinavy zapas. Me se to libilo i kdyz z remizy jsem samozrejme zklaman.

Rozestaveni hracu jsem nepoznal za celych 90min, Veverku do zalohy, to uz chce fistrón (umysl?). Dosek dnes zahral dobre, Kalivoda take. Lukas, Ljevakovic vyborne. Vachy - nejzkusenejsi hrac a takhle zazdi 100% tutovku....

Hodnoceni sezony si necham po Sparte. HOWGH
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.5.2010 6:50

Tvoriveho a rychleho ofenzivniho zaloznika schopneho obejit hrace STALE potrebujeme jako sul. Letosni sezona jednoznacne ukazala, ze ho nemame.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 9.5.2010 13:33

Tak zase za rok :up:
Nechali jsme na hřišti všechno a to je důležitý - holt na mladou a běhavou Olomouc zatim nemáme.
Dle mýho názoru jsme hráli 4-5-1 a Vondrášek byl na lajně jako doma - vynikající výkon - přesun do utoku už byl o něčem jinym - dalo se na to koukat - hra nahoru dolu tak to má vypadat - Plíškovi se nepovedlo zase střídání - Doležal za Kalivodu nechápu - Veverka pravděpodobně odešel fyzicky což je divný - spíš zranění ale 1 půle pro Veverku za 1 byl na hřišti hodně znát a dostával se i do koncovky.Plíšek tam dá Zoubeleho on na lajně pořád běhá sám a nikdo mu neni schopnej dát balon - to nepochopim.
Včera to nešlo Ljevakovičovi zbytečně držel míč a několikrát zbytečně o něj přišel ale blbej den přijde na každýho.
Včera jsme makali ale nestačilo to - málo se tlačíme do koncovky ten Olomoučák si skoro nešáhl na balon.
Za včerejší výkon HOŠI DĚKUJEM .
tom

Příspěvekod sain » 9.5.2010 14:17

Tak Veverka byl včera opravdu špatný.Všechny útoky bohužel museli chodit přes Vondráška, který hrál skvěle.
Veverka když dostal balon, odcentroval ho do země nikoho.Pak dostane nádherný pas, je sám před prázdnou bránu a nedá gol.To je opravdu trestuhodné :down: :down: Dostal šanci, kterou nevyužil, bude to mít těžké se zde udržet.
Jak o něm všichni mluvili, tak v lize zatím nic moc, ale také jsou asi rozdílné obrany týmů z první a druhé ligy.
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.5.2010 17:57

sain píše:Tak Veverka byl včera opravdu špatný.Všechny útoky bohužel museli chodit přes Vondráška, který hrál skvěle.
Veverka když dostal balon, odcentroval ho do země nikoho.Pak dostane nádherný pas, je sám před prázdnou bránu a nedá gol.To je opravdu trestuhodné :down: :down: Dostal šanci, kterou nevyužil, bude to mít těžké se zde udržet.
Jak o něm všichni mluvili, tak v lize zatím nic moc, ale také jsou asi rozdílné obrany týmů z první a druhé ligy.

Prosimte po jenom zapase, kdy hral Veverka od zacatku, tady vycintnes takovyhle vyblitek. Plisek ho nesmyslne nacpal do zalohy a i tak se narozdil od jinych expertu do ty sance aspon dostal. Az dostane na hristi pravidelnetolik casu jako Dosek nebo Mamut, tak pak muzete kriitizovat.
S tema centrama jsou na tom vsichni stejne. V Jablonci bylo treba srovnani zaloh tristni. Ty ostry centry od jabloneckejch krajnich "motorek" byly hodne neprijemny, ostatne jako celej rok. To nam bohuzel chybi.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 9.5.2010 18:27

NIN: Co jsem tak viděl, tak Rišínek hrál podhrota, ne klasického záložníka. Dokonce post, který by mu měl typově sedět... O to víc mě zklamal.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 9.5.2010 19:03

Sakra proc na toho kluka tak nasazujete??(Veverka).Nesedelo mu to, ale hral prvni ligovy zapas od zacatku!Jak tady nekdo psal,tak odstridal 57 minut od zacatku jara co je tady.Podivejte se kolik sanci tady dostavali Mares,Mahmutovic,na jare Dosek.Jaka je trpelivost s nemasnym Stozickym.Tak neodepisujte mladyho kluka, ktery muze byt treba i ozdobou ligy ;-) .At klidne vybehne i na Sparte a s nim i Zoubele a Kalivoda.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 9.5.2010 19:06

JTB píše:NIN: Co jsem tak viděl, tak Rišínek hrál podhrota, ne klasického záložníka. Dokonce post, který by mu měl typově sedět... O to víc mě zklamal.

Ja spis videl 4-5-1 s tim,ze Veverka podporoval utok dost,a Vachy se take vice vytahoval ze zalohy.Mne to tak pripadalo, jaky byl zamer trenera-nevim.Proc sel na hriste Stozicky a dolezal-nevim k cemu.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 10.5.2010 6:43

Tomas píše:Sakra proc na toho kluka tak nasazujete??(Veverka).Nesedelo mu to, ale hral prvni ligovy zapas od zacatku!Jak tady nekdo psal,tak odstridal 57 minut od zacatku jara co je tady.Podivejte se kolik sanci tady dostavali Mares,Mahmutovic,na jare Dosek.Jaka je trpelivost s nemasnym Stozickym.Tak neodepisujte mladyho kluka, ktery muze byt treba i ozdobou ligy ;-) .At klidne vybehne i na Sparte a s nim i Zoubele a Kalivoda.

Absolutní souhlas....k tomu nemám co dodat ani já........ :-P
Petřík

Příspěvekod hans85 » 10.5.2010 8:52

Tak do příští sezony musíme zlepšit především domácí zápasy. Tuhle sezonu to byl kámen úrazu a hlavně ty nás připravily o lepší umístění. Hra venku byla dobrá na podzim. Na jaře už to bylo horší, ale body jsme taky udělali. Chtělo by to kluky podpořit ještě na Spartě. Jinak si myslím. že konečné resume musí být pozitivní. Předváděli jsme koukatelný fotbal( i když byl výpadek formy na jaře) a máme dost bodů. Hlavní je ted stabilizovat kádr. Odchodům se asi nevyhneme, ale chce to adekvátní náhradu. Což možná bude finační problém.
hans85

Příspěvekod Kozel » 10.5.2010 21:52

Tady na tom videu je vidět Veverka dostkrát, dokud mohl, tak to zas taková tragédie nebyla. Vlastně jeho první dotek s balonem byla nevyužítá gólovka.
Bylo mi proti srsti, jak tady někteří nadávali Psotkovi, ale von to asi bude pěknej vocas.
http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrinus ... ousek.html
Kozel
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2009/2010