FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Jablonec - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Jablonec - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod NIN » 5.5.2010 21:32

hans85 píše: To by jste nadávali ještě víc:-)

Ta kritika neni o vyhre/prohre, ale o zbabele taktice, nesmyslnem nasazovani nekterych hracu a o odvaze jit za cilem nejvyssim i za cenu rizika. O nicem jinem to neni.
Naposledy upravil NIN dne 5.5.2010 21:39, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.5.2010 21:34

Souhlasim s Jirkou, nikam to nedotahneme pokud budeme takove zapasy hrat na 0:0, dalsi po zapase se Slavii, navic v TV,koukalo na to asi dost lidi a opet se ukazeme jako nudnej tym.Jako k cemu ten bod byl????Uplne k nicemu.Resi akorat to, ze jsme odpadli z boje o titul.K nicemu neni ani vyhra 5:0 ted.Uz je to fakt nuda ta rozvinuta zluta hradba pred vlastnim vapnem kdyz hrajeme tyto zapasy.Ted uz mame 4.misto jiste a budeme koukat zda vyhraje Jablonec pohar a my si zahrajeme nejake to predkolo EL.Vse podrizujeme tomuto.Pak prijde pohar, my vypadneme s nejakym kvalitnejsim muzstvem,ale divacky neatraktivnim, a pred poloprazdnym hlediste.Pak budeme cist jak delalme v Evrope ostudu.My ten titul proste nechteli, jinak by jsme takhle nehrali.Chodime na soupere ve 3 lidech, to je k smichu.
Jinak Jablonec hraje hezky fotbal,navic ma spoustu hernich variant,neni citelny, presny opak nas.Hrajeme jedno a to same.Mame typickeho stredniho zaloznika, ktereho davame na 15min. na pravy kraj zalohy-dobry vtip.A nechame tam ve stredu utocnika,ktery je v utoky X krat platnejsi.
Ach jo.
Naposledy upravil Tomas dne 5.5.2010 21:38, celkově upraveno 1
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 5.5.2010 21:34

NIN píše:
hans85 píše:Zapomněl bych na Slavíka to je jistota, to co předvádí poslední zápasy je skvělé. Výkopy jsou holt pro brankáře na tomhle terénu horší. Ale hlavní je, že nic nepustil. To by jste nadávali ještě víc:-)

Ta kritika neni o vyhre/prohre, ale o zbabele taktice, nesmyslnem nasazovani nekterych hracu a o odvaze jit za cilem nejvyssim i za cenu rizika. O nicem jinem to neni.

No jo to máš pravdu, ale to je problém celého jara.
hans85

Příspěvekod Ettiene » 5.5.2010 21:36

tady je to dneska zase sama sranda :-D ale jentak mimodek Slavo :up: Mahmute skoda ze neutahas sigmu, Vachy - asi si tu lidi myslej ze Kalivoda by v klicovem stredu zalohy po vykartovani Ljevy udelal vic ale oba vime ze je to blbost... Dosane v prvnim polocase ses mi sakra libil prace pro tym super nicmene v druhym jsi hral? ach jo dopredu to stalo za pendrek ale nadruhou stranu konecne jsem zaregistroval ze akademie Verby v kopani primaku do prvniho protihrace ma zdatne chovance...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.5.2010 21:46

Ettiene píše:ale jentak mimodek Slavo :up: Mahmute skoda ze neutahas sigmu, Vachy - asi si tu lidi myslej ze Kalivoda by v klicovem stredu zalohy po vykartovani Ljevy udelal vic ale oba vime ze je to blbost... Dosane v prvnim polocase ses mi sakra libil prace pro tym super

nicmene v druhym jsi hral? ach jo dopredu to stalo za pendrek ale nadruhou stranu konecne jsem zaregistroval ze akademie Verby v kopani primaku do prvniho protihrace ma zdatne chovance...

Jsem nejak pocitove rozpolcen - do pule tveho prispevku se mi chtelo rict " Jirko, jsi to ty ?", ale po docteni vaham ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 5.5.2010 22:01

NIN píše:
Ettiene píše:ale jentak mimodek Slavo :up: Mahmute skoda ze neutahas sigmu, Vachy - asi si tu lidi myslej ze Kalivoda by v klicovem stredu zalohy po vykartovani Ljevy udelal vic ale oba vime ze je to blbost... Dosane v prvnim polocase ses mi sakra libil prace pro tym super

nicmene v druhym jsi hral? ach jo dopredu to stalo za pendrek ale nadruhou stranu konecne jsem zaregistroval ze akademie Verby v kopani primaku do prvniho protihrace ma zdatne chovance...

Jsem nejak pocitove rozpolcen - do pule tveho prispevku se mi chtelo rict " Jirko, jsi to ty ?", ale po docteni vaham ...

nejsem :-P Jirka mi az nebezpecne casto mluvi zduse, nicmene dnes s nim nesouhlasim - Slava na pocasi kasle B-)
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 6.5.2010 0:08

Tak jsem se právě vrátil z Jablonce, dlouhá to cesta.
Chtěl bych poděkovat všem co jeli, myslím, že jsme v 50-ti lidech mnohdy překřičeli 4 tisícovou střelnici :up:
Fandění bylo super, takže jsem spokojen a výkon týmu se mi ani nechce hodnotit :heart:
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.5.2010 8:20

Taktika byla zvolená dobře, to dosvědčuje i vyhrocenost zápasu v konci utkání. Jen jsem čekal nějakou změnu mezi 60. a 75. minutou. K té se neodhodlal ani jeden z trenérů. Ta odvaha chyběla na obou stranách a nejen včera. Proto hrajeme oba o 3. flek.
Včerejškem jsem nečekal obrat a válec na titul, pořád to, co je doma se počítá je určující myšlenkou. Ale někdy je nutno z ulity vylézt a risknout to a včera jsme to risknout mohli, protože už, tak jako tak, čtvrtí zůstanem a budem fandit Jablonci v poháru. Na Spartě k zázraku nedojde, bude to hnusnej fotbal jako se Slávií a spousta emocí, chyb rozhodčího a nestandardní průběh v podobě vyloučení, zranění, výpadku energie a podobných fíglů.
Ještě jsme na mistra nedorostli. To bychom nesměli dopustit podzimní zbytečnou ztrátu bodů v aféře s prasečí chřipkou. Tam už nás začala Sparta stahovat na příjemný zimní rozdíl. Mohu přimhouřit oko nad jarním startem, ale domácí prohry s Brnem a Ostravou a plichta na Bohemce zazdili dojem z podzimu. Od konce ligy už nic nečekám.
Jestli opravdu chceme titul, to prozradí další kroky klubu v letní přestávce. K prodeji hráčů, myslím, není vhodná chvíle a Ljevakoviče bych nedal ani za zlatý prase. O doplnění o tvořivé záložníky, kteří si to umí strčit po zemi, nemá cenu snad ani snít. :yawning:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 6.5.2010 9:26

Kozel píše:Mohu přimhouřit oko nad jarním startem, ale domácí prohry s Brnem a Ostravou a plichta na Bohemce zazdili dojem z podzimu. Od konce ligy už nic nečekám.

Při úplném "rozpitvání" výsledků,kdy skutečně všichni byli schopni ztratit body s každým, je nejpodstatnější hra a ztráta 5 bodů doma z utkání s bezprostřednímí soupeři z čela tabulky ( se Spartou, JN a Ostravou.......s těmi to byly ty proslulé zápasy o "6 bodů").
Petřík

Příspěvekod Lukasmen » 6.5.2010 9:47

Kozel píše: Od konce ligy už nic nečekám.
Jestli opravdu chceme titul, to prozradí další kroky klubu v letní přestávce. K prodeji hráčů, myslím, není vhodná chvíle a Ljevakoviče bych nedal ani za zlatý prase. O doplnění o tvořivé záložníky, kteří si to umí strčit po zemi, nemá cenu snad ani snít. :yawning:

:yes: souhlas,ale obavam se,ze realita bude jina :-O
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 6.5.2010 9:59

Nemyslím si, že bychom měli méně kvalitní tým, než ostatní týmy z čela ligy. Problém vidím především v našem "Mourinhovi"! Vím, že mě ukamenujete, že bych to hned všechno shodil na trenéra, ale: nemá cit pro správný moment střídání, stále přehlíží některé hráče, jiné nesmyslně drží v základu, i když na to evidentně nemají. A v neposlední řadě neumí riskovat, otevřít hru a poprat se o vítězství (viz. holomajzny v Edenu, ďolíčku, na Střelnici a nevím kde ještě...).

Otázka ale je, zda by jiný trenér s námi nehrál to samé. Našel by se v našich luzích a hájích odvážlivec, který by jim konečně naordinoval ofenzívu? Shoďme už konečně nálepku brejkového mužstva a začněme tvořit. S Plíškem už mi pomalu fakt dochází trpělivost...

Jestliže si ve vedení nezmění své priority, pak za chvíli na ten fotbal nebude chodit ani ty 3 tis. věrných, to je realita. Na tohle lidi chodit prostě nebudou, a to, že jim tam na podzim ty góly padaly to nezmění. Je to pořád hra na náhodu. Proč to jde v JBC a u nás ne?
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.5.2010 11:10

28. kolo- zvláštní kumulace černé a bílé do jednoho dne, v náhledu na naší žlutou a modrou. Jak by to mohlo dopadnout a jak to dopadlo. Sláva, nebo zatracení. Mohli jsme být dnes po něm i na trůnu, ze kterého bychom neslezli. Celé jaro zapomenuto, promarněné zápasy, hra, taktika, střídání/nestřídání, zbyla by jen euforie (?). Já se na naše za tenhle zápas a promarněnou šanci nezlobím, u mne "titulové" rozčarování (...a smíření s návratem tradičního jara) přišlo dřív. Samozřejmě, může přijít "pic kozu do vazu", fotbalový pánbu nebude doma a nám to spadne do klína v posledním kole, jako Liberci při jeho prvním titulu. Ale.....
Někdo říká, že na titul je lepší útočit za bukem, zezadu, kdy nejste na očích. Ne jako vůdce saního spřežení, kdy jej psi za ním kousají do slabin. Jenže ten vůdčí pes otuží a slabiny mu po kousancích obrostou tuhými šlachami. Štěstí přeje připraveným...
To bychom měli mít na paměti, až za tím titulem opravdu půjdeme. A nebát se vytroubit všem dopředu, co chceme - bez obav, že se nám vysmějí. Nebude čemu, budeme připraveni. Třeba na to, že začátek jara je pro nás nejdůležitějším úsekem sezóny...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod karlos_moya » 6.5.2010 11:22

Musíme si uvědomit všichni důležitou věc >>>>>
FK Teplice v 28.kole ještě sahaly po titulu
To musíme brát jako velký úspěch , ačkoli jsme všichni zklamaní z toho jak to všechno dopadlo :-( . Určitě je to zápis do kroniky jako fík .
karlos_moya
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 6.5.2010 11:24

Ted mi na ČT24 tvdí, že Vidlička ještě nakonec v tom zmatku prej dostal červenou. To znamená že by pro něj skončila sezóna co?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 6.5.2010 11:39

AkaKchan píše:Ted mi na ČT24 tvdí, že Vidlička ještě nakonec v tom zmatku prej dostal červenou. To znamená že by pro něj skončila sezóna co?

To, že dostal Vidla druhou žlutou jsem se také dozvěděl až dnes. Včera o tom nepadlo ani slovo. Ale je tu jiná věc, která by mě zajímala. Na konci zápasu bylo vidět jak Vidla odchází do útrub stadiona a za ním jde Vachy a tím směrem křičí ty č.raku zamr.anej. Zajímalo by mě jestli to bylo na Vidlu, pokud ano jasně to dotváří mojí představu o tom jaké je to asi v kabině.
hans85

Příspěvekod JTB » 6.5.2010 11:52

Myslím, že z většiny lidí tu mluvilo hlavně bezprostřední zklamání, které by tu nebylo, nemít tak velké sny a ambice. Remíza zápasu slušela, Jablonec je herně opravdu dobrý.

Nechápu ale, čeho tu chcete dosáhnout neustálým zpochybňováním rozestavení hráčů a střídání. Vachoušek je sice uprostřed hřiště o něco horší, než jako podhrot, ale taky je pořád lepší záložník než Kalivoda. A při absenci Ljevakoviče nikoho dalšího do středu prakticky nemáme...

To samé střídání. Došek šel na hřiště spíš jako podhrot, který má udržet míč a posílat ho na Mahmuta (z čehož fakt udělal minimálně dva dobré brejky), při defenzivních standardkách pak hodně vypomáhal obraně.
Možná vám to uniklo, ale při absenci Kleina máme v celé defenzivě jen dva vysoké hráče (Lukáš a Rosa) a chci vidět, co by se stalo, kdyby vyšel Drsek na takového Vidličku nebo Sivu. A vzhledem k tomu, za jaké krávoviny dopřával rozhodčí Jablonci standardky, se ani nedivím, že Došan zůstal celý zápas. Nehledě na to, že na střídání byli jiní kandidáti - dezorientovaný Stožický, utahaný Verba...

K Vidličkovi - V zápise má 2. ŽK (celkově 6.), takže bude záležet, co na to disciplinárka, jestli vezme v potaz to, že nás (pokolikáté už...) řezal sudí a na Vidličkově místě by udělal to samé kdekdo, nebo nás dorazí. Ten co běžel směrem do tunelu a nadával, byl v první řadě Lukáš, a bylo to na pořadatele, kteří se tam přetahovali s Vidlou a nechtěli ho pustit ze hřiště. Zbytek bych kvalifikoval jako napadení teplického hráče č. 15 pořadatelem, který do něj také strkal, tahal ho za dres a vulgárně mu přitom nadával. Jestli na tohle reagoval Vachy, to mi není známo, sledoval jsem incident v tunelu.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 6.5.2010 12:10

JTB píše:Myslím, že z většiny lidí tu mluvilo hlavně bezprostřední zklamání, které by tu nebylo, nemít tak velké sny a ambice. Remíza zápasu slušela, Jablonec je herně opravdu dobrý.

Nechápu ale, čeho tu chcete dosáhnout neustálým zpochybňováním rozestavení hráčů a střídání. Vachoušek je sice uprostřed hřiště o něco horší, než jako podhrot, ale taky je pořád lepší záložník než Kalivoda. A při absenci Ljevakoviče nikoho dalšího do středu prakticky nemáme...

To samé střídání. Došek šel na hřiště spíš jako podhrot, který má udržet míč a posílat ho na Mahmuta (z čehož fakt udělal minimálně dva dobré brejky), při defenzivních standardkách pak hodně vypomáhal obraně.
Možná vám to uniklo, ale při absenci Kleina máme v celé defenzivě jen dva vysoké hráče (Lukáš a Rosa) a chci vidět, co by se stalo, kdyby vyšel Drsek na takového Vidličku nebo Sivu. A vzhledem k tomu, za jaké krávoviny dopřával rozhodčí Jablonci standardky, se ani nedivím, že Došan zůstal celý zápas. Nehledě na to, že na střídání byli jiní kandidáti - dezorientovaný Stožický, utahaný Verba...

K Vidličkovi - V zápise má 2. ŽK (celkově 6.), takže bude záležet, co na to disciplinárka, jestli vezme v potaz to, že nás (pokolikáté už...) řezal sudí a na Vidličkově místě by udělal to samé kdekdo, nebo nás dorazí. Ten co běžel směrem do tunelu a nadával, byl v první řadě Lukáš, a bylo to na pořadatele, kteří se tam přetahovali s Vidlou a nechtěli ho pustit ze hřiště. Zbytek bych kvalifikoval jako napadení teplického hráče č. 15 pořadatelem, který do něj také strkal, tahal ho za dres a vulgárně mu přitom nadával. Jestli na tohle reagoval Vachy, to mi není známo, sledoval jsem incident v tunelu.

Děkuji moc za osvětlení. Neměl jsme v tom jasno. Jinak co se týče tvého názoru souhlasím a něco podobného jsme psal. Jablonec je dobrý a silný doma. A Došek tam byl od toho, aby Mahmymu připravoval šance a do kombinace a to se mu dařilo. Stožického levá strana je na jaře hodně slabá,
hans85

Příspěvekod melda » 6.5.2010 12:12

...ach jo, další jobovka - i bez Vidličky ? No asi to bude smutný sobotní podvečer ..... :-O
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.5.2010 12:36

karlos_moya píše:Musíme si uvědomit všichni důležitou věc >>>>>
To musíme brát jako velký úspěch , ačkoli jsme všichni zklamaní z toho jak to všechno dopadlo :-( . Určitě je to zápis do kroniky jako fík .

Jako bych slyšel Hrdličku ;-) Ale faktem je, že ještě nedávno jsme do posledních kol také hráli o čelo. Možná ne přímo o titul, ale o medailové umístění. Jenže vždycky přijde určitá ustrašenost a ze zápasů, které bychom měli riskovat a jít za výhrou, vznikne nějaká nekoukatelná remíza nebo prohra nějakým ušmudlaným gólem nebo vymyšlenou penaltou. A je úplně jedno, jestli tým vede Mareček, Plíšek či někdo jiný.

Mám pocit, že je to celkovou atmosférou. Prostě se v klubu vytváří atmosféra, že titul je něco nedosažitelného, co pro nás není a můžeme být maximálně rádi, že jsme jej možná mohli získat, kdyby ... Jenže touto filozofií se obvykle suneme tabulkou dolů a letos díky ní klidně můžeme přijít o pohárovou Evropu, která byla předsezónním cílem.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 6.5.2010 12:40

Jirka: a co když je to spíš tím, že Teplice jsou celkem malý, nezajímavý a poměrně slušný klub bez zákulisní moci?
To, jakým způsobem rozhodčí letos nastartovali k jarní zteči Spartu či Ostravu je vysloveně na blití a přitom to nebylo ani tak nápadné...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 6.5.2010 12:40

klidně můžeme přijít o pohárovou Evropu, která byla předsezónním cílem

... a že o ni bohužel zase přijdeme vsadím krk, jako že ho mám jen jeden :-/

škoda, škoda, škoda - sice čtvrtí, ale bez ničeho, ach jo !!!???
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 6.5.2010 13:46

Jtb - nejseš náhodou novinář - napiš to do novin to tady víme každej že nás řežou rozhodčí já o tom píšu pořád - je zázrak že jsme na 4 fleku s takovou přízní sudích.Zápas sem neviděl měl jsem noční - podali jsme asi zase taktickej výkon a všechno na Mahmutoviče.
Neuzdravil se náhodou Mareš,Gašparík - ví to ten Plíšek vůbec - jak může Vondrášek hrát se zlomenym palcem na noze to mu ten palec usekli ?
Kalivoda přesně proti Kladnu ukázal v čem je jeho síla umí vystřelit - reakce Plíška - lavice.
Už je to asi v pytli ale teoretická naděje pořád žije.
Rozsekáme Olomouc a Ivánkově Sraltě vezmeme titul - já budu maximálně spokojenej. B-) B-)
tom

Příspěvekod JTB » 6.5.2010 13:59

tom píše:Neuzdravil se náhodou Mareš,Gašparík - ví to ten Plíšek vůbec - jak může Vondrášek hrát se zlomenym palcem na noze to mu ten palec usekli ?

Vondy k té újmě došel v zápase s Libercem, přičemž se délka léčení odhadovala na 3 týdny. Už od minulého týdne je zcela v pořádnu.
Na Mareše se toužebně čeká, v Jablonci jsem čekal, že si tak 5 minut zahraje, ale důvod už byl popsaný výše - Došek musel zůstat na hřišti kvůli jabloneckým standardkám. A Gašpi v rezervě zrovna nehýřil ligovými výkony.

Kalivoda přesně proti Kladnu ukázal v čem je jeho síla umí vystřelit - reakce Plíška - lavice.

Haluz z 25 metrů doprostřed brány bych tedy za demonstraci kvalit nepovažoval :-)), i když, včerejší zápas byl podobný. Chcalo (dámy prominou) jak z konve, místo trávníku bažina a v bráně Špiťák, který taky mívá dobrý zkraty... Ale taková náhoda se asi jen tak nezopakuje.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 6.5.2010 14:17

Ale vystřelí a hlavně trefí bránu - před golmanem to skočilo - déšt - přesně podle učebnice.
Mít taktiku všechno na Mahmutoviče a hrát ji celou dobu to přečte každej - to se na mě nezlob.
tom

Příspěvekod djrhedy » 6.5.2010 15:15

Tak jsem se prokousal litaniemi nad vším, co snad je možné kritizovat. Trenér na nic, hráči na nic, rozhodčí na nic, diváci na nic. Ufff! Proboha všichni se vzpamatujte. Rozpočet Teplic je o poznání menší dokonce poloviční než rozpočet třeba Mladé Boleslavi. Přesto jsme se loni dostali do pohárů a letos o ně znovu hrajeme. Ba co víc, Teplice získaly zatím 54 bodů, což je druhý nejlepší výsledek v historii (55 bodů bylo v 98) a ještě to může být i vůbec nejlepší výsledek. Tak co je to tady za strašnej brekot. :-O

Nedělejte si iluze, že kdyby Teplice hrály báječnej ofenzivní fotbal, tak najednou začne chodit 10 tisíc diváků! Ten úžasnej Jablonec, kterej tu leckdo obdivoval, nám ve dvou zápasech nedokázal dát gól a má o pouhý bod víc! Na ně chodí ještě míň lidí. Připadá mi to jako podle rčení sousedova tráva je dycky zelenější. Už to spadává na úroveň kritizování za každou cenu, minule na zápase za stavu 4:0 a 5:0 jsem neustále v hledišti od jednoho chytráka poslouchal, jak hrajou všichni na nic (on používal vytříbenější slovník :no: ). Vidím, že by něco šlo udělat líp, ale ani Liverpoolu se to třeba nepodaří a jakej je to tým.

K včerejšímu extempore. Vidlička to přehnal a udělal blbost, ale Kovařík moc dobře věděl co dělá. Sorry, ale v první půli klidně přetáhne čas a nechá Jablonec útočit i po nastaveném čase a ve druhý půli nenechá ani rozehrát při totožné situaci? Pánové, Řepka řve na rozhodčí stejným způsobem každý kolo a teprve teď nasbíral 7 ŽK? Jsem zvědavej, jak bude probíhat liga o víkendu Vachy 7.ŽK stejně jako Řepa. Jak to asi dopadne? ;-)

Titulu je škoda, ale o něj se musí hrát s větší touhou po vítězství. Na Slávii se mělo vyhrát, stejně jako na Bohemce a v Budějkách. O zbytečný ztrátě s Brnem ani nemluvě. Dneska mohli bejt kluci na prvním místě a v sobotu už třeba slavit. Je to škoda, ale na poháry tu šance je a nemělo by se to vzdávat!
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.5.2010 16:02

JTB píše:Jirka: a co když je to spíš tím, že Teplice jsou celkem malý, nezajímavý a poměrně slušný klub bez zákulisní moci?
To, jakým způsobem rozhodčí letos nastartovali k jarní zteči Spartu či Ostravu je vysloveně na blití a přitom to nebylo ani tak nápadné...

Já bych spíš řekl, že jde o ústup z pozic na svazu. V dobách pražského funkcionaření Hrdličky a Melichara tak před cca 4 roky nám kolikrát doma připískávali, až mi bylo stydno.
Prostě to tak je a i v zahraničí. Podle mě by na to měla být zaměřena příprava a občas i přizvat psychologa. Takový rozhodčí musí být uběhán, ignorován a ztrapněn soustředěním na hru. Absolutně vyloučit diskuzi a filmování a jít si za svým. Jako boxer.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 6.5.2010 16:31

V Jablonci by se dalo najít pár pozitiv:

-když začneme bránou, v ní Martin Slavík, který znovu potvrdil životní formu (a to byl kolikrát fanoušky zatracován)

- V obraně dva jistí stopeři Petr Lukáš a Antonín Rosa, kteří se úspěšně vrátili po zranění a odvádějí spolehlivé výkony. Matej Siva v Jablonci možná uplně nejlepší hráč Teplic, bohužel to samé se nedá říct o Vidličkovi, jehož forma během jara rapidně klesla...

- Záloha, byla opakovaně nejslabším článkem žlutomodrých, ostré kraje jako yb jsme neměli, a ve středu je bojovník nerozehravač Matula a lenochod patičkář Vachoušek. Chyběl nám citelně v Jablonci Ljeva, který začíná přerůstat naši ligu.

-Útok bez kloudné podpory zálohy nic nezmůže, Mahmut s Došanem makali na 100%
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 6.5.2010 20:16

Jak si to tu pročítám, opravdu mi je z některých příspěvků až smutno.
Kdyby vám někdo před sezonou řekl, že se budeme prát o třetí příčku, všichni v duchu zatleskáme.Ted? Akortá kritika Plíška.
Dámy a pánové, řekněme si na rovinu, kde bychom ted bez Plíška byli? Mohli bychom se pohybovat kolem šestého, osmého místa jako za trenéra Rady.
Já jsem z letošní sezonou úplně nadšen, chodím na každý domácí zápas, a když to klukům nevyjde, tak to nevjde, ale zatleskat za snahu se jim musí, oni opravdu neprohrávají schválně, jak si lidé myslí.
Třeba ted po Jablonci, jsem měl skvělej pocit, jel jsem 130 km daleko, vrátil se v jednu ráno, ale co? Opravdu jsem spokojen, že jsem jel kluky povzbudit, že jsem jim pomohl.A lidé co na to koukají v televizi a pak kritizují, raději se k tomu nebudu vyjadřovat.

tom:Vůbec nevíš, jak to s Kalivodou je, co anstoupil na Slavii, proti Ostravě, také nehrál nic extra.Nevíš, jak maká na tréninku, co dělá v kabině ;-)

V sobotu doufám všichni na Stínadlech :heart: :heart:
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 6.5.2010 21:03

tom píše:Ale vystřelí a hlavně trefí bránu - před golmanem to skočilo - déšt - přesně podle učebnice.
Mít taktiku všechno na Mahmutoviče a hrát ji celou dobu to přečte každej - to se na mě nezlob.

Souhlasim s Tebou,treba JTB porad dela z Vachyho lepsiho stredniho zaloznika nez je Kalivoda, ale kolik utkani odehral na teto pozici?Standartky ma vynikajici, strelu z dalky take.Treba v zapase s Ostravou to byl krasny gol.
Gasparik je uz od zimy v poradku a je ignorovan.Mame problem na leve strane,ale toci se tam Stoza, ktery ani na podzim nehral nic zvlastniho, natoz na jare.
Pamatuji se, jak zde na foru byl probiran Ljevakovic,ze v rezerve nic moc, ze na ligu asi nema atd. Pak se mu povedl zapas,pak se sice zase trochu hledal,ale bojoval a co je ted?Klicovy hrac a mozna jeden z nej hracu ligy a motor nasi defenzivni cinosti zalohy i ofenzivni.
Mares jsem rikal,ze to bude asi az na zacatek pristi sezony, at se poradne pripravi na sezonu pristi a hraje jako posledni 2 zapasy na podzim.Pry se zamyslel nad vsim kdyz byl zranen, tak uvidime co bude.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.5.2010 22:31

Jelikoz toto zklamani zazivam popate, za uspech to nepovazuji. Naopak, me to prijde jako nebetycna pritroublost, nevyuzit tech negativnich zkusenosti a podelat to znovu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.5.2010 22:52

sain píše: tom:Vůbec nevíš, jak to s Kalivodou je, co anstoupil na Slavii, proti Ostravě, také nehrál nic extra.Nevíš, jak maká na tréninku, co dělá v kabině ;-)

Me je uplne ukradeny co dela nebo nedela v kabine, s kym chodi na kaficko a kde mu cesou harlekyna, me zajima vykon v ligovem zapase ! A tam Kalivoda proste ve stredu zalohy dostatek prostoru ukazat co v nem je nedostal, jako jini tvrdosijne nasazovani jedinci, kteri na tomto postu hrajou dlouhodobe kulovy. NA CO SI HO SEM TEDA KUA PRITAHNUL se smlouvou na 3 roky ? Na lesteni lavky ? Dostat tolik casu na OZ jako Vachy, tak dnes uz mozna slape na vybornou. Vachy patri dopredu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.5.2010 23:18

JTB píše:1/ Myslím, že z většiny lidí tu mluvilo hlavně bezprostřední zklamání, které by tu nebylo, nemít tak velké sny a ambice.
2/ Vachoušek je sice uprostřed hřiště o něco horší, než jako podhrot, ale taky je pořád lepší záložník než Kalivoda.

ad1/ zklamani (konkretne u me) prameni z toho, ze se ustoupilo z uspesne podzimni divacky atraktivni strategie k priposrane taktice beton+mozna tam neco spadne. KDYZ NECO FUNGUJE,NESTOUREJ DO TOHO.
ad2/ z ceho tak soudís ? V ligovych utkanich (to je pro me meritko k srovnani) na OZ sanci nedostal.
ad3/ Dosek se mi herne vubec nelibil. Vcera jsem to zamerne nepsal, ale po tech chvalozpevech tady to proste napsat musim. Jestli "dobre brani", tak at ho dava do obrany, ne do utoku.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.5.2010 23:30

NIN píše:
FK Teplice v 28.kole ještě sahaly po titulu To musíme brát jako velký úspěch , ačkoli jsme všichni zklamaní z toho jak to všechno dopadlo :-( . Určitě je to zápis do kroniky jako fík .
Jelikoz toto zklamani zazivam popate, za uspech to nepovazuji. Naopak, me to prijde jako nebetycna pritroublost, nevyuzit tech negativnich zkusenosti a podelat to znovu.

Souhlas, víceméně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 6.5.2010 23:38

JTB píše:Jirka: a co když je to spíš tím, že Teplice jsou celkem malý, nezajímavý a poměrně slušný klub bez zákulisní moci?

Doufam, ze se k tomu takhle nestavi i vedeni FKT. Bez ambici a touze po uspechu nikdy nikdo nic nevyhral. 4mista a dal nikoho nezajimaji.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.5.2010 6:48

karlos moya
djrhedy
Zakarpattya FC
sain
:applause: :applause: :applause:
:heart: :heart: :heart:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.5.2010 8:33

Největší prča je, že to měl Mahmutovič na noze a kdyby mu míč tolik neodskočil, tak jsme dneska diskutovali o tom, jak to sehrajem na Spartě. ;-)
Fotbal je taky dost o náhodě. Ale fakt je, že boj o titul vypadá jinak než posledních 20 min v Jablonci.
To, že člověk vidí chyby a kritizuje jednotlivosti, neznamená celkovou nespokojenost se sezónou. Ale měřítkem je stanovený cíl - poháry, takže přehnaná spokojenost není na místě. Je to zatím prostě za 3 nebo za dávačku, jak jsme říkávali ve škole.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.5.2010 12:52

Kozel píše:To, že člověk vidí chyby a kritizuje jednotlivosti, neznamená celkovou nespokojenost se sezónou. Ale měřítkem je stanovený cíl - poháry, takže přehnaná spokojenost není na místě. Je to zatím prostě za 3 nebo za dávačku, jak jsme říkávali ve škole.

Vidím to stejně. B-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 7.5.2010 12:54

Kozel píše:Největší prča je, že to měl Mahmutovič na noze a kdyby mu míč tolik neodskočil, tak jsme dneska diskutovali o tom, jak to sehrajem na Spartě. ;-)
Fotbal je taky dost o náhodě. Ale fakt je, že boj o titul vypadá jinak než posledních 20 min v Jablonci.
To, že člověk vidí chyby a kritizuje jednotlivosti, neznamená celkovou nespokojenost se sezónou. Ale měřítkem je stanovený cíl - poháry, takže přehnaná spokojenost není na místě. Je to zatím prostě za 3 nebo za dávačku, jak jsme říkávali ve škole.

Souhlas. Neznamená, že když kritizujeme, že se nám nelíbí celkový výsledek. Vždy je prostě co zlepšovat. Já jsem rozhodně pro letošek celkem spokojen. Víc s podzimem než s jarem, za to víc s (případným) 4 místem, než s nějakým prostředkem tabulky nebo i hůř. Ta trojka jaru odpovídá, podzim byl lepší.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 7.5.2010 17:06

Pokud by jsme dali gol, vsichni by ted mluvili jinak. tolik kritiky nebylo ani v zapase na bolce a tam jsme sice nehrali o moc jinak, ale vyhrali.
Ja nikoho ani kritizovat moc nechci, jsem za letosni sneni o titulu rad. Vzdy jde vse udelat lepe, ale i hure. Tesim se ted z kazdeho zapasu a za 2 kola mi bude fotbal zase poradne chybet.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.5.2010 17:41

Jabqooo píše:Pokud by jsme dali gol, vsichni by ted mluvili jinak. tolik kritiky nebylo ani v zapase na bolce a tam jsme sice nehrali o moc jinak, ale vyhrali.

Je to tim, ze ty nadeje definitivne padly, navic po mdlem vykonu a hre na bod...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.5.2010 17:43

Kozel píše:Největší prča je, že to měl Mahmutovič na noze a kdyby mu míč tolik neodskočil, tak jsme dneska diskutovali o tom, jak to sehrajem na Spartě.

Bylo by to ale nezaslouzene vitezstvi.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 7.5.2010 20:24

NIN píše:
Kozel píše:Největší prča je, že to měl Mahmutovič na noze a kdyby mu míč tolik neodskočil, tak jsme dneska diskutovali o tom, jak to sehrajem na Spartě.

Ano, nelze prece spolehat na jednu sanci, kterou mozna promenime a bude vse dobre.To nam zase vychazi ten "beton".Stesti se musi naproti, a to jsme na jare nedelali-bohuzel :no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 7.5.2010 20:26

Kozel píše:Největší prča je, že to měl Mahmutovič na noze a kdyby mu míč tolik neodskočil, tak jsme dneska diskutovali o tom, jak to sehrajem na Spartě. ;-)

Největší prča je, že když to měl Aidin na noze, já zrovna kecal s prodavačkama v Jablonci a lákal jsem je k nám do kotle :-D
Jediná šance a já slyšel pouze zahučení z našeho kotle :up2:
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.5.2010 11:45

NIN píše:

Nesouhlasím. Na stejně výrazné šance to bylo 2:1 pro Jablonec. (Tu přihrávku Lafatovi na paty v 1. půli nepočítám, to bylo jen virtuální oživení pro komentátory, ale hlavička Drska a nedosažení na hlavu od Lafaty, to smrdělo velmi.)
Faktem zůstává, že poslední dvacetiminutovku jsem si z naší strany představoval jinak, než předem ztracenou frustrovanou komunikaci s rozhodčím.
P.S. Je vítězství boxera, který byl celý zápas bit, K.O. náhodnou ranou v posledním kole nezasloužené?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.5.2010 7:14

Kozel píše:
NIN píše:

Nesouhlasím. Na stejně výrazné šance to bylo 2:1 pro Jablonec. (Tu přihrávku Lafatovi na paty v 1. půli nepočítám, to bylo jen virtuální oživení pro komentátory, ale hlavička Drska a nedosažení na hlavu od Lafaty, to smrdělo velmi.)
Faktem zůstává, že poslední dvacetiminutovku jsem si z naší strany představoval jinak, než předem ztracenou frustrovanou komunikaci s rozhodčím.
P.S. Je vítězství boxera, který byl celý zápas bit, K.O. náhodnou ranou v posledním kole nezasloužené?

Na tomhle se Kozliku proste nikdy neshodnem. Ja vzdy a za kazdych okolnosti budu odpurcem tehle zbabele taktiky. Navic nam to v konecnem dusledku NIKDY nic dobreho neprineslo a po kazde kdyz o neco slo, jsme to diky betonarske taktice prosrali. Je podivne, ze se to tu opakuje se 3 trenerem v rade. Na druhou stranu je fakt, ze na Uhrina nemaj ___ 5-4-1 jsem tu doufam videl tehda naposledy.
NIN
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010