FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Příbram (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Teplice - Příbram (2009/2010)

Příspěvekod JirkaXXL » 18.4.2010 22:37

JTB píše:Addax: ani bych neřekl, že to bylo uspokojení. Naopak, spíš nervozita a psychická deka... :-(

Souhlasím. Jako kdyby hráči měli v hlavách skvělý první poločas a říkali si, aby si teď zápas nepokazili. No a z toho by pak celkem pochopitelně pramenila ta nervozita.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 18.4.2010 22:40

JTB píše:Addax: ani bych neřekl, že to bylo uspokojení. Naopak, spíš nervozita a psychická deka... :-(

No nevím. Ale spíš bych to spojil dohromady - nejdřív to první a pak druhé - když zjistili, jak je Příbram vytrhla z klídku zlepšenou hrou.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 18.4.2010 22:41

JirkaXXL píše:

Souhlasím. Jako kdyby hráči měli v hlavách skvělý první poločas a říkali si, aby si teď zápas nepokazili. No a z toho by pak celkem pochopitelně pramenila ta nervozita.

No právě :-)
Addax
Registrovaný člen

Foto

Příspěvekod el-Pepe » 18.4.2010 23:13

Byli jste na fotbale? Tak na mých fotkách se pravděpodobně nenajdete, protože do profesionálního fotografa mám dost daleko :-D Ale podívat se můžete ;-)

http://el-pepe.galerie.cz/4542346-18-4- ... -x-pribram
el-Pepe
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.4.2010 6:07

JTB píše:NIN: popravdě řečeno, co jiného Jirkovi P. zbývalo? Zoubele si udělal něco s chodidlem (prý chronický problém), načež na lávce byl na výběr buď Gašparík, nebo Veverka. Pro Zoubkovu roli ofenzivního kraje, který si hodně sbíhá do středu, byl Kalivoda asi nejlepší řešení.

Me by teda pro levy kraj logictejsi prislo nasazeni Gasparika, jako ortodoxniho levaka.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 19.4.2010 7:30

Včera jsem si teda v kotli zafandil jako nikdy..tu dvacetiminutovku na mojich hlasivkách cítím ještě teď. :-))
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 19.4.2010 10:48

Včerejší výkon Teplic byl dobrý opravdu jenom první poločas. Dalo se na to koukat a Vachy opravdu ožil. Chvíli bych ho v útoku nechal, protože v záloze je marnej celý jaro. Nejlepším hráčem Teplic byl bezpochyby Slavík. Ten nám zachránil hubené vítězství 1:0. Druhý poločas už byl zase z naší strany děs a hrůza. Jinak jak tu někdo psal k Verbovi, že kazil. Ano opravdu jednou tam zkazil zpracování před vápnem. Ale jinak zásobil parádními centry, běhal a nevynechal jediný souboj, prostě bojoval.
hans85

Příspěvekod Addax » 19.4.2010 11:41

hans85 píše:Jinak jak tu někdo psal k Verbovi, že kazil. Ano opravdu jednou tam zkazil zpracování před vápnem. Ale jinak zásobil parádními centry, běhal a nevynechal jediný souboj, prostě bojoval.

To jsem psal já ;-)
Verba je můj kůň a jeho dlouhodobý vysoký herní standard se projevil i včera, jak uvádíš, jeho parádními centry, bojovností a nasazením - přesto kazil míče víc, než obvykle. Samozřejmě to bylo v rámci výkonu celého mančaftu ve II. půli. Ale on a další, jako je Klain, Lukáš, Ljeva, Vachy - jsou tzv. oporami a na nich leží větší tíha celkového výkonu.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.4.2010 12:04

hans85 píše:Jinak jak tu někdo psal k Verbovi, že kazil. Ano opravdu jednou tam zkazil zpracování před vápnem. Ale jinak zásobil parádními centry, běhal a nevynechal jediný souboj, prostě bojoval.

TO SI SNAD DELAS SRANDU ?! Asi si byl na jinem zapase. "Bludny holandan" vcera behal vsude mozne jen ne na svem pravem kraji (i Plisek v druhe puli na nej kricel a prstem jasne ukazoval, kde je jeho lajna), dopredu prinos nula (centr se mu nepovedl ani jeden, v pameti jeste ted mam 3 nepovedene pokusy kdy vzdy trefi nejblizsiho hrace , zpetne nahravky,paticku do autu a nezpracovany balon na hranici vapna, kde mohl jit sam ...) a tentokrat ani dozadu Vidlickovi uz vubec nepomohl. PANOVE (a DAMY), PO KONKRETNIM ZAPASE HODNOTTE OBJEKTIVNE BEZ OHLEDU NA JMENA, neni to fer vuci ostatnim hracum ! Zamerne jsem to vcera obsirneji nekomentoval, protoze jsem po stastnem konci nechtel rozdmychavat vasne, ale takovehle neobjektivni prispevky me muzou rozpalit do bela.

PS: Verba si zaslouzi v Teplicich sochu za to co v Teplicich odvedl a v me pameti bude vzdy nesmazatelne teplickou ikonou. Ale v souteznim utkani me zajima pouze odvedeny vykon a ten byl spatny. Doufejme, ze priste to bude lepsi.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 19.4.2010 12:55

NIN píše:

TO SI SNAD DELAS SRANDU ?! Asi si byl na jinem zapase. "Bludny holandan" vcera behal vsude mozne jen ne na svem pravem kraji (i Plisek v druhe puli na nej kricel a prstem jasne ukazoval, kde je jeho lajna), dopredu prinos nula (centr se mu nepovedl ani jeden, v pameti jeste ted mam 3 nepovedene pokusy kdy vzdy trefi nejblizsiho hrace , zpetne nahravky,paticku do autu a nezpracovany balon na hranici vapna, kde mohl jit sam ...) a tentokrat ani dozadu Vidlickovi uz vubec nepomohl. PANOVE (a DAMY), PO KONKRETNIM ZAPASE HODNOTTE OBJEKTIVNE BEZ OHLEDU NA JMENA, neni to fer vuci ostatnim hracum ! Zamerne jsem to vcera obsirneji nekomentoval, protoze jsem po stastnem konci nechtel rozdmychavat vasne, ale takovehle neobjektivni prispevky me muzou rozpalit do bela.

PS: Verba si zaslouzi v Teplicich sochu za to co v Teplicich odvedl a v me pameti bude vzdy nesmazatelne teplickou ikonou. Ale v souteznim utkani me zajima pouze odvedeny vykon a ten byl spatny. Doufejme, ze priste to bude lepsi.

Ty máš asi klapky na očích ne, že si neviděl ani jeden centr od něj. Tak jdi k očnímu:-) Máš jediný štěstí, že jsem slušnej, pač jinak by si dostal takovejch jmen a byl bys poslán někam to mi věř. Já neříkám, že to byl super výkon, ale na včerejší zápas ano. Byl bojovný a snažil ostatně jako vždy. O tom zpracování jsem psal už ve svém prvním příspěvku máš pravdu, že pokud by dobře zpracoval mohli bychom mít příležitost. Jo a koukni aspon na reportáž na fotbalzive třeba si oživíš ty centry hnupe. Možná si stál frontu na párek nebo pivo
hans85

Příspěvekod mirunx » 19.4.2010 13:27

hans85 píše:
NIN píše:

Já nevím, ale Verba byl dopředu nejnebezpečnější záložník. Kolik přiletělo centrů ze Zoubeleho strany? Ljeva s Matulou si svoje odmakali, ale dopředu taky nic nevymysleli
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 19.4.2010 14:00

[quote="NIN"]centr se mu nepovedl ani jeden

Třetí roh Teplic, opět ho zahrával Verbíř. Hlavička Lukáše se snášela pod břevno, Krbeček skvěle vytáhl na další roh!
Verbířův centr z pravé strany, hlavička Mahmutoviče - těsně vedle!

Viděl jsem to já, viděli to i komentátoři onlajnů. Tak kde jsi byl ty chlape?:-)
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2010 6:00

mirunx píše:
NIN píše:centr se mu nepovedl ani jeden

Třetí roh Teplic, opět ho zahrával Verbíř. Hlavička Lukáše se snášela pod břevno, Krbeček skvěle vytáhl na další roh!
Verbířův centr z pravé strany, hlavička Mahmutoviče - těsně vedle!

Viděl jsem to já, viděli to i komentátoři onlajnů. Tak kde jsi byl ty chlape?:-)

Na stadione. Jako vzdy. Hral kulovy.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2010 6:09

hans85 píše: ... Ty máš asi klapky na očích ne, že si neviděl ani jeden centr od něj. Tak jdi k očnímu:-) Máš jediný štěstí, že jsem slušnej, pač jinak by si dostal takovejch jmen a byl bys poslán někam to mi věř. Já neříkám, že to byl super výkon, ale na včerejší zápas ano. Byl bojovný a snažil ostatně jako vždy. O tom zpracování jsem psal už ve svém prvním příspěvku máš pravdu, že pokud by dobře zpracoval mohli bychom mít příležitost. Jo a koukni aspon na reportáž na fotbalzive třeba si oživíš ty centry hnupe. Možná si stál frontu na párek nebo pivo

Aaaa, internetovej hrdina. Na slusnyho si jenom hrajes, na chytryho ti ani to hrani nejde. Zaznamy sledovat nehodlam, co jsem "live" videl mi staci.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 20.4.2010 9:26

NIN píše:
hans85 píše: ... Ty máš asi klapky na očích ne, že si neviděl ani jeden centr od něj. Tak jdi k očnímu:-) Máš jediný štěstí, že jsem slušnej, pač jinak by si dostal takovejch jmen a byl bys poslán někam to mi věř. Já neříkám, že to byl super výkon, ale na včerejší zápas ano. Byl bojovný a snažil ostatně jako vždy. O tom zpracování jsem psal už ve svém prvním příspěvku máš pravdu, že pokud by dobře zpracoval mohli bychom mít příležitost. Jo a koukni aspon na reportáž na fotbalzive třeba si oživíš ty centry hnupe. Možná si stál frontu na párek nebo pivo

Aaaa, internetovej hrdina. Na slusnyho si jenom hrajes, na chytryho ti ani to hrani nejde. Zaznamy sledovat nehodlam, co jsem "live" videl mi staci.

Hele ty inženýre, až se trochu probereš a začneš být objektivní tak možná tomu fotbalu trochu porozumíš. Já tam byl na tom zápase taky live, a viděl jse jsem to, co jsem viděl. A tu reportáž jsem ti navrhoval, aby sis to oživil. Nevím proč nehodláš koukat na záznam z internetu. Jo já vím oni tam lžou a sestříhali úplně jiný zápas. Hele kdybych to tvrdil jenom já, že hrál dobře tak bych se třeba mýlil. Ale je to přesně naopak názor, který zastávám já, zastává více lidí, kdežto ty jsi sám. A to kdo jsem a co jsem si nech od cesty. Já se do tebe taky nenavážím takže se jdi vysportovat. Udělá se ti líp:-)
hans85

Příspěvekod Petřík » 20.4.2010 9:42

hans85 píše:
NIN píše:

Hele ty inženýre, až se trochu probereš a začneš být objektivní tak možná tomu fotbalu trochu porozumíš. Já tam byl na tom zápase taky live, a viděl jse jsem to, co jsem viděl. A tu reportáž jsem ti navrhoval, aby sis to oživil. Nevím proč nehodláš koukat na záznam z internetu. Jo já vím oni tam lžou a sestříhali úplně jiný zápas. Hele kdybych to tvrdil jenom já, že hrál dobře tak bych se třeba mýlil. Ale je to přesně naopak názor, který zastávám já, zastává více lidí, kdežto ty jsi sám. A to kdo jsem a co jsem si nech od
cesty. Já se do tebe taky nenavážím takže se jdi vysportovat. Udělá se ti líp:-)

No,tak teď cítím potřebu i já vstoupit do tohoto "sporu"......s výraznou podporou NINa,protože ten si tu,jako jeden z mála,zachovává přiměřenou míru realismu,danou letitými zkušenostmi (i s teplickým fotbalem ;-) )!
Prostě napíše to co vidí,......to co cítí.
Kolikrát se musím velmi upřímně smát,když si tady občas přečtu nějaké úsměvné názory "odborníků",kteří fotbal možná obstojně hrají na "plejstejšnu",ale jinak neví vůbec "kolik bije".
Petřík

Příspěvekod AkaKchan » 20.4.2010 10:06

Neví někdo jak to vypadá s Vidličkou? Bude chybět déle nebo ne?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 20.4.2010 10:55

Zanechte sporů, sokolíci : soustřeďme se na další zápas a podporujme Žluto-modré.Spory o "větším a ještě větším" odborníkovi nechte koňům, stejně to nejde vyřešit a jen to může sklouznout někam, kam si nikdo z nás - Tepličáků - nepřeje. ;-)
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 20.4.2010 11:05

Jan Janek píše:Zanechte sporů, sokolíci : soustřeďme se na další zápas a podporujme Žluto-modré.Spory o "větším a ještě větším" odborníkovi nechte koňům, stejně to nejde vyřešit a jen to může sklouznout někam, kam si nikdo z nás - Tepličáků - nepřeje. ;-)

:yes: :applause: :yes: jsem pro - zachovejme si jedno z nejslušnějších fotbalových fór!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 20.4.2010 13:16

Melda: jedno z nejslušnějších fotbalových fór

Jsme, navíc čerstvě obohacené o další sport, a sice rektální alpinismus, že, Petříku? :yes:

Teď vážně a k tomu Verbovi - taky mi v reálu přišlo, že nehrál nic extra a až pohled na ten šot mi připomněl, že byl platný i dopředu. V duchu jsem se mu potom omluvil...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 20.4.2010 13:19

Zápas jsem neviděl protože jsem měl noční ale 3 bodíky dobrý škoda že goly dává jenom Mahmutovič s Vondráškem to zakončení se musí zlepšit.
tom

Příspěvekod Lukasmen » 20.4.2010 15:10

JTB píše:Jsme, navíc čerstvě obohacené o další sport, a sice rektální alpinismus, že, Petříku?
tak ted jsis nabehl,pac v tom alpinismu jses mistr :-)) :up2:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 20.4.2010 15:28

Lukasmen píše:
JTB píše:Jsme, navíc čerstvě obohacené o další sport, a sice rektální alpinismus, že, Petříku?
tak ted jsis nabehl,pac v tom alpinismu jses mistr :-)) :up2:

Nějaký příklad by nebyl, chlapče?
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 20.4.2010 15:42

Petřík píše:
No,tak teď cítím potřebu i já vstoupit do tohoto "sporu"......s výraznou podporou NINa,protože ten si tu,jako jeden z mála,zachovává přiměřenou míru realismu,danou letitými zkušenostmi (i s teplickým fotbalem ;-) )!
Prostě napíše to co vidí,......to co cítí.
Kolikrát se musím velmi upřímně smát,když si tady občas přečtu nějaké úsměvné názory "odborníků",kteří fotbal možná obstojně hrají na "plejstejšnu",ale jinak neví vůbec "kolik bije".

Jasný každej má právo podporovat názor, který mu je nejbližší. Ale tvoje argumentace že NIN napíše to co vidí a to co cítí? Takže jako já jsi vymešlím nebo co? Já osobě netvrdím, že jsem odborník, ale na Teplickej fotbal chodím už dost let a tak vím, že Verba je a bude vždy bojocvník a patří k tomu nej co v Teplicích máme. A nevím co sem taháš playstationa já to v profilu nemám jako zájmy vid NIN:-)
hans85

Příspěvekod hans85 » 20.4.2010 15:44

JTB píše:

Jsme, navíc čerstvě obohacené o další sport, a sice rektální alpinismus, že, Petříku? :yes:

Teď vážně a k tomu Verbovi - taky mi v reálu přišlo, že nehrál nic extra a až pohled na ten šot mi připomněl, že byl platný i dopředu. V duchu jsem se mu potom omluvil...

No vidíš aspon si se kouknul na fotbalzive a oživil si to. Jenže to NIN nemůže udělat pač by musel přiznat, že ten Verba opravdu ty centry tam měl.:-)
hans85

Příspěvekod Lukasmen » 20.4.2010 18:04

JTB píše:Nějaký příklad by nebyl
zase jsis nabehl,nechtej abych tu zasmatral v archivu :idea: ;-)
JTB píše:chlapče?
to si nech pro nekoho jineho hmmm B-)
melda píše: zachovejme si jedno z nejslušnějších fotbalových fór!
souhlasim a proto uz jen o fotbalu :-P
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2010 19:42

hans85 píše: ... A to kdo jsem a co jsem si nech od cesty. Já se do tebe taky nenavážím ...

To je vcelku odvazne tvrzeni po tom co jsi me nazval hnupem. Mimochodem k memu nazoru stacilo rict ze nesouhlasis, stejne jako ja nesouhlasim v tomto pripade a v tomto zapase s nazorem tvym a treba i vetsiny. Me je totiz nazor "vetsiny" uplne fuk. Tomu se rika pluralita nazoru.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2010 20:19

hans85 píše: A/ Verba je a bude vždy bojovník a patří k tomu nej co v Teplicích máme. B/ nevím co sem taháš playstationa já to v profilu nemám jako zájmy vid NIN:-)

A/ Cela ta hysterie je tady jen o tom, ze se jedna o Verbu. Kristapana pochopte ze jsem pouze vyjadril svuj nazor k vykonu ligoveho hrace v konkretnim utkani, stejne tak jako jsem ho v nedavnem utkani pochvalil i pres kritiku jinych. V zadnem mem prispevku kua nenajdete, ze bych psal, ze na to uz nema (protoze si to nemyslim) ! Kdyby se jednalo treba o Milana Matulu, tak je ticho po pesine. A to me stve, ze nekteri zde proste nemeri stejnym metrem.

B/ ano, vlastnim multimedium PS3 (mimojine skvely prehravac BlueRay disku a filmu v HD,internetovy prohlizec, atd.). Pri mem povolani je to (samozrejme az po me rodine) skvele odreagovani, kdy dokonale "vypnu" a nemyslim na nic jineho. Jestli mas pocit, ze muj usudek v 34 letech ovlivnuji detske hry typu "fotbalovych manazeru", tak to je ale ulet ... Kdyz mam cas (a to je malokdy), tak hraju klanove online hry, kterymi se v nekterych zemich lide dokonce i uspesne zivi a to je trochu jinej level.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2010 20:49

Treba tady: Re: Pohár Ondrašovkaod NIN» 8.4.2010 17:45
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 21.4.2010 6:39

JTB píše:

JTB,opakovaně ukazuješ,že i přes "vládnutí dvěma světovými jazyky" a jsouc "špičkovým novinářem",přesto vše ti chybí rozum a lidská moudrost v tom nejširším slova smyslu."Glejt" ještě z nikoho chytrýho neudělal! Historicky jsi zde už nasr++l třeba JanaLa a Mydlocha,ale já mám s tebou soucit,když si uvědomím, že jsi se při těch tvých už slavných "robinzonádách" v kychyni bouchnul hlavou o futro dveří. :yawning:
Petřík

Příspěvekod hans85 » 21.4.2010 6:51

No tak abych to zakončil. Prostě je tady určitá skupina lidí, kteří tady fungujou už delší čas a já jako nově příchozí nemám absolutně žádnou šanci. Až na pár výjimek, který můj názor podpořili a hned začali být taky uráženi. Takže mě je to vlastně jedno :-) Myslete si co chcete. Pač většinový názor je špatný. A nebo se jen chce někdo odlišit a být středem pozornosti?

P.S. to NIN: Omlouvám se za to ho hnupa to mi ujelo a z mysli se to dostalo na forum což, by se stávat nemělo.

Každopádně Verba byl v zápase proti Příbrami užitečný hráč, který zásoboval povedenými centry. I když pár míčů ztratil nebo nezpracoval.
hans85

Příspěvekod mirunx » 21.4.2010 9:12

hans85 píše:Každopádně Verba byl v zápase proti Příbrami užitečný hráč, který zásoboval povedenými centry. I když pár míčů ztratil nebo nezpracoval.

Souhlasím, v prvním poločase podle mě náš nejlepší záložník, v druhé puůce stejně jako celej tým špatný :-)
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 21.4.2010 10:06

pro HANS85:

..neházej flintu do žita,
já si myslím, že na tomto fóru bychom si měli být naprosto rovni a neměl by rozhodovat ani věk, ani vzdělání, ani vykonávaná práce či pozice v ní, ani délka přítomnosti na tomto foru, ale ...skutečnost je taková jaká je ;-) a tak to chce jen trochu nadhledu a prostě si trvat na svém - tady to jde :-D - pokud tedy sneseš "odlišné" názory spoludiskutujích ...ale za čas si zvykneš a na některé si uděláš svůj názor :yes: - občas je to bezva být anonymní, že hoši B-)

P.S. Pavel Verbíř je prostě Pavel Verbíř = Teplice :heart:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 21.4.2010 11:18

Petříku, vážně si připadáte vtipný? To, co jste napsal, je už hodno pořádného "lepáčka", jak ho třeba na d.Rathovi demostroval páně Macek. Proč mi neustále montujete do úst věci, které jsem prokazatelně nenapsal, natož abych si je o sobě myslel? Snad proto, že ten, který se podle vydává na internetu za někoho jiného a snaží se ho zesměšnit, jste přímo vy? Už se to tu řešilo jednou, myslím, že jsme se dobrali celkem kloudného výsledku, jenže při další přestřelce to tu je zase?

Normálně nemám zapotřebí na vás útočit, ale když mi tvrdíte, že jsem někoho urazil, tak už fakt nevím, co si o tom mám myslet. Vím totiž, jaká pověst obchází vás. Na ústeckém fóru jste se prý projevoval stejně - jako záludný křivák, který musí mít vždy poslední slovo a nezpochybněnou pravdu, přičemž si vždy vytipuje jednoho "rivala" (rozuměj člověka, který věci trochu rozumí, a tedy je pro vaše "vladařství" nebezpečný), při první příležitosti se s ním proti někomu spojil... až z fóra začali houfně odcházet lidé. NIN může být sebevětší rapl, ale dá se s ním diskutovat a je tu především z lásky k fotbalu, obzvlášť tomu žlutomodrému. Vám jde ve zdejších hádkách bohužel o úplně jiné věci.

Na rozdíl od vás ale zachovám aspoň poslední zbytky bontonu a nebudu znovu opakovat, kdo že ve skutečnosti jste, pro jaký klub pracujete a s jakými ambicemi sem "přispíváte".
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod david » 21.4.2010 11:48

to JTB, Petřík:
Pánové, nechte toho. :-) Je jasný, že Petřík je provokatér, co jsem mu už několikrát řekl osobně, v něčem má pravdu, v něčem zase né třeba. Každopádně má s fotbalem dost zkušeností, takže se s ním dá o fotbale bavit, i když je potřeba některý jeho názory, zvlášť na teplický fotbal, někdy brát i s rezervou. :-) Ale nemá asi smysl, abyste se tu uráželi na fóru, navíc, když oba víte, kdo jste a můžete se vyhledat osobně. Já sem chodím spíš jako pozorovatel, s něčím souhlasím, s něčím ne, ale nemám potřebu se do někoho navážet, zvlášť, když ho znám osobně. Tyhle osobní výpady a hádky jsou myslím zbytečný. Znám vás oba a oba si myslím, že jste chytrý a v pohodě lidi, takže tohle je vážně totálně zbytečný.
A co se týká Verby, určitě hrál lepší zápasy. Nějaký centr se mu určitě povedl, nicméně při těch jeho standardkách, kdy míč sviští asi tak 30 čísel nad hřištěm místo, aby šel vzduchem, tak jsem taky na nervy, asi jako NIN. :-))) Ale že bojuje, o tom žádná. Že to občas nejde, tak to se prostě stává. I náš Verba na to má právo. :-)
david
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 21.4.2010 12:02

Jen díky "interpelaci" Davida,kterého si vážím,ti JTB "křivácky" neodpovím.......mně osobně stačilo,že dnes dopoledne mi jeden ze "starých" přispěvovatelů,když přišla řeč na tvé vystupovaní zde, krátce a výstižně odpověděl: "............."(autocenzurováno)
Petřík

Příspěvekod JTB » 21.4.2010 12:29

Tak se v tom budeme rochňat dál, pane kolego? Abych sem tahal, co se říká o vás, na to fakt žaludek nemám, byť jsou to asi ještě zábavnější věci. :yes:
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 21.4.2010 12:38

JTB píše:Tak se v tom budeme rochňat dál, pane kolego? Abych sem tahal, co se říká o vás, na to fakt žaludek nemám, byť jsou to asi ještě zábavnější věci. :yes:

Nebudem! Ale já jsem status "Quo" neporušil.
Petřík

Příspěvekod Ettiene » 21.4.2010 18:45

Coze se tu probiralo? :-D
Nejak mi unika proc jsou tu ty "soukrome zpravy," takze panove ten verbalni exhibicionismus stranou a prosim zpet k fotbalu...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.4.2010 18:57

hans85 píše: ...to NIN: Omlouvám se za to ho hnupa to mi ujelo a z mysli se to dostalo na forum což, by se stávat nemělo.

OK
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.4.2010 19:16

hans85 píše:No tak abych to zakončil. Prostě je tady určitá skupina lidí, kteří tady fungujou už delší čas a já jako nově příchozí nemám absolutně žádnou šanci

toho jsem si nevsimnul a to jsem aktivnim "diskuterem" od dob puvodniho fora. :-)) Jako Don Quijot pri boji s vetrnymi mlyny si tu pripadam vetsinou ja :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.4.2010 19:24

david píše:to JTB, Petřík: Pánové, nechte toho. :-)

Souhlas. :handshake: :kiss2: :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.4.2010 19:32

JTB píše: ... NIN může být sebevětší rapl, ...

No dovol, ja introvertni flegmatik, pisici po zralem uvazeni, bez emoci, s rozmyslem a "rapl" ?
:-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 24.4.2010 7:29

hans85
Přemýšlel jsem docela dlouho jestli se mám zapojit do diskuze ohledně Verbíře ale vytočilo mě to jak ty ho vychvaluješ že v televizi je vidět jak dal asi 3 centry ze strany - a od čeho tam proboha je aby ty centry dával - ale hraje na kraji zálohy né v prostředku nebo dokonce na druhý straně on je opravdu jako bludný holandan on si na tom hřišti dělá co chce.To souvisí s celou naší hrou na tom jeho kraji nikdo pořád neni a když tam je tak vezme balon a běží s nim stejně doprostřed musí zůstat na tom kraji a to se dlouhodobě neděje.
Mareš nám schází a né že né ono když se pozorně podíváš tak Mahmutoviče stabilně hlídaj 2 hráči a to samý bylo i u Mareše.To už jsou 4 hráči tim pádem se otvírala šance pro ostatní i pro Verbu.To se ted bohužel neděje.
tom

Příspěvekod Addax » 25.4.2010 0:09

Ettiene píše:Coze se tu probiralo? :-D
Nejak mi unika proc jsou tu ty "soukrome zpravy," takze panove ten verbalni exhibicionismus stranou a prosim zpet k fotbalu...

Taky jsem si říkal na předchozím fóru, že služba soukromé zprávy tyto veřejné slovní půtky zde vytěsní. Ovšem ono to má i druhý pohled. To máš docela těžké - držet se vždy jen fotbalového tématu. Na počátku se ho většinou debata týká. Může to pak ale sklouznout do osobní roviny, když má někdo na věc vyhrocený opačný názor a vztáhne si problém na sebe, obzvlášť, jestli je v tématu jmenován. Vždy ten někým a něčím dotčený jedinec má potřebu se veřejně hájit, pokud má pocit, že tím před ostatními došlo k ponížení jeho důstojnosti. Cítí se v nevýhodě, když ten druhý má poslední slovo a tzv. navrch. Odpověď přes soukr. zprávu ho neuspokojí, dokud si myslí, že v očích druhých je obalen "dehtem a peřím", čili zostuzen. Proto je lepší na to vždycky pamatovat dopředu a raději tomu předejít. Navíc psaná forma má oproti mluvenému dialogu tu výhodu, že napsané si může po sobě dotyčný znovu přečíst, mezitím trochu vychladne, leccos zkoriguje a pak teprve odešle do diskuse. Když už k něčemu kontroverznímu přesto dojde, alespoň musím mít pak odvahu postoj přehodnotit, když vím, že mi jej obrousily názory a třebas (pro mne přijatelné) argumenty druhé strany. A za veřejné napadení se určitě i veřejně omluvit. Proto se mi líbilo smířlivé vyústění zdejšího extempore mezi NIN a Hans85. Obzvlášť to oceňuji u prvně jmenovaného, jak z toho elegantně vybruslil i přes jeho beraní cholerickou náturu (vzpomínám z minulosti na jeho bejsbolku v nicku). Je vidět, že dlouhodobá otrkanost v názorově rozdílných diskusích na fóru, které má ale zároveň určité renomé - nese ovoce.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 26.4.2010 17:27

tom píše:hans85
Přemýšlel jsem docela dlouho jestli se mám zapojit do diskuze ohledně Verbíře ale vytočilo mě to jak ty ho vychvaluješ že v televizi je vidět jak dal asi 3 centry ze strany - a od čeho tam proboha je aby ty centry dával - ale hraje na kraji zálohy né v prostředku nebo dokonce na druhý straně on je opravdu jako bludný holandan on si na tom hřišti dělá co chce.To souvisí s celou naší hrou na tom jeho kraji nikdo pořád neni a když tam je tak vezme balon a běží s nim stejně doprostřed musí zůstat na tom kraji a to se dlouhodobě neděje.
Mareš nám schází a né že né ono když se pozorně podíváš tak Mahmutoviče stabilně hlídaj 2 hráči a to samý bylo i u Mareše.To už jsou 4 hráči tim pádem se otvírala šance pro ostatní i pro Verbu.To se ted bohužel neděje.

Já ho nevychvaluji jenom podotýkám, v kterých zápasech hraje dobře a v kterých ne což ty očividně nevidíš. Co to je zase za argumentaci, že tam je od toho aby dával ty centry? To tam je víc hráčů ne jenom on. A jenom on ten centr umí načasovat a nebo vymyslí přihrávku na hráče, proto vyčnívá. Ale bavíme se ted o zápase s Příbramí jo. Ano v televizi je vidět u tří centrů ale do televize vybírají to nejdůležitější či nejnebezpečnější. A u všeho byl Verba. A ted abych tě taky uspokojil. V Mladý Boleslavi se mu nedařilo. Míč nezpracoval hodně chyboval a nedokázal kolikrát ani přihrát. Takže každýmu tak, jak zaslouží. Zdar
hans85

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010