FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Liberec - Teplice (2009/2010) - 24. kolo

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Liberec - Teplice (2009/2010) - 24. kolo

Příspěvekod melda » 14.4.2010 10:28

...ale ale Petříku - jsem maminka (kouřící :-P ), tatínek v mládí také popíjel,máme tři děti, ale je pravdou, že počítač máme až nyní - když máme "zatím" tři vnuky !!!
S dětmi jsme absolvovali ledacos a oni také ve školním tělocviku získali základy (cvičební nářadí jsme doma opravdu neměli :-( ) a hlavně chuť se hýbat - jenže to vždy záleží na učiteli či ce - my měli štěstí, že neumět na kole, neumět plavat, čutat do míče - to se na vsi nenosí a tak vývoj k tomu druhému extrému vidím až teď ...a je pravda, že mám bezva páku na zlobivé prcky :idea: - zákaz počítače je pro ně jediný možný trest, to že by nesměli ven je spíš potěší a k aktivnímu pohybu přemlouvám je i rodiče. Jenže škola tomu moc nedá a tak to řešíme kroužky - jeden taneční, druhý sportovní hry, ten poslední snad bude konečně fotbalový :yes: - Jenže ...čert vem peníze, ale i ten čas se musí rozplánovat a pokud ta rodina nemá "zaskakující" prarodiče, v současné době ty děti fakt radši "odloží" k tomu počítači .......
Ale genetiku bych do toho fakt nemotala :-)) - spíš nepříznivá doba na vše, co nenese prachy ... i když je to velice krátkozraké a určitě se to vymstí !?!?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 14.4.2010 10:56

melda píše:...ale ale Petříku - jsem maminka (kouřící :-P ), tatínek v mládí také popíjel,máme tři děti, ale je pravdou, že počítač máme až nyní - když máme "zatím" tři vnuky !!!
S dětmi jsme absolvovali ledacos a oni také ve školním tělocviku získali základy (cvičební nářadí jsme doma opravdu neměli :-( ) a hlavně chuť se hýbat - jenže to vždy záleží na učiteli či ce - my měli štěstí, že neumět na kole, neumět plavat, čutat do míče - to se na vsi nenosí a tak vývoj k tomu druhému extrému vidím až teď ...a je pravda, že mám bezva páku na zlobivé prcky :idea: - zákaz počítače je pro ně jediný možný trest, to že by nesměli ven je spíš potěší a k aktivnímu pohybu přemlouvám je i rodiče. Jenže škola tomu moc nedá a tak to řešíme kroužky - jeden taneční, druhý sportovní hry, ten poslední snad bude konečně fotbalový :yes: - Jenže ...čert vem peníze, ale i ten čas se musí rozplánovat a pokud ta rodina nemá "zaskakující" prarodiče, v současné době ty děti fakt radši "odloží" k tomu počítači .......
Ale genetiku bych do toho fakt nemotala :-)) - spíš nepříznivá doba na vše, co nenese prachy ... i když je to velice krátkozraké a určitě se to vymstí !?!?

meldo,nesouhlasím s Tebou......
prioritou veškeré výchovy je rodina,to další je jen nadstavba a .......možna,v nějakých případech dotažených do extrému i luxus (třeba golfová škola pro nezletilé :-)) ) Chuť,vůli se hybat a sportovat získávají děti příkladem (rodičů),nebo "nutností" života na vsi

PS: jsem agresivní nekuřák :up: a na argumenty,že "není čas" a je "nepříznivá doba" (a kdy byla příznivá ?) neslyším! Ahoj :handshake:
Petřík

Příspěvekod melda » 14.4.2010 13:30

Oba mluvíme stejně, jen jinými slovy :yes: :-)) :yes: a tak souhlas, jenže to se říká už dávno - rodina je základ :up2:
P.S. Já mám svědomí čisté i když kouřím - agresívní nekuřáku !!! :handshake:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 14.4.2010 14:11

SEKTOR15 píše:Sedí doma na facebooku a šetří peníze aby mohli jít příští víkend do Komína :zde zvracející smajlík:

tak to mám dobrou zprávu, komín se prý zavírá :-))
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 14.4.2010 15:48

melda píše:Oba mluvíme stejně, jen jinými slovy :yes: :-)) :yes: a tak souhlas, jenže to se říká už dávno - rodina je základ :up2:
P.S. Já mám svědomí čisté i když kouřím - agresívní nekuřáku !!! :handshake:

Souhlasím, že rodina je základ. Máma byla učitelka, tchán a tchýně dokonce tělocvikáři, švagrová a sestřenice jsou učitelky. Základ všeho je nedostatečná příprava učitelů na vyučování. Nedokážou to do harantů hustit, aby se nezastavili. Jakmile jím ukážeš slabost nebo váháš v postupu, hned si dělají, co je napadne. Vím, co říkám. Jednak vím, kolik času věnovala máma škole večer doma a kolik ho strávila opravou sešitů a písemek. Taky si dobře pamatuju, jak jsem se musel připravovat na tréninky žáků. Když jseš sám na 20 kluků nedá se váhat a vzpomínat, co jsem to zaboha chtěl, hned máš po kázni.
Když jsem na to kdysi upozornil na třídních schůzkách, byl jsem za blba. Učitelka mi suše řekla, že fotbal maj kluci rádi a proto se s nima dá pracovat. Namítl jsem, že já jsem chodil do školy taky rád a že trénink není čutaná pro zábavu a jsou tam cvičení, který kluci nesnášej, ale to nemělo cenu, paní učitelka má vždycky pravdu.
Jenže za tím rodina je základ, já vidím rozpad tělovýchovy. Kolektivní vědomí je rozbito do zájmů jednotlivců. Cvičí jen děti na základě tlaků a známostí rodičů. Tělovýchova není dobře financována Sazkou a organizovaná státem. Třeba včera jsem našel na půdě pradědečkovu průkazku DTJ a tam se platilo týdně, z každé vejplaty! Sokol taky mele z posledního. Trampové, z kterých se rekrutovali mistři světa ve volejbale a vodáckých disciplínách, už nemají sport za důležitý. Přijde mi, že to tak politikové chtějí. Neduživý nemyslící dav (tomu se už ani nedá říkat národ), ovládaný prostřednictvím televize.
Takže, ač z učitelský rodiny, o školství nemám valný mínění. Jsou to největší převlíkači kabátů, kam se hrabou policajti a vojáci. A dneska podlejzaj žákům, držej si je na školách zuby nehty, aby jim nezrušili školu a neuměj je připravit pro život, dostat je do stresu. Pak příjde maturita a z 25 proleze 9. A vyližte si! Světe div se, že volej oranžový bankrotáře, který nechaj prolézt každýho.
Tývole, já nejsem na Neviditelným psu, ale na Sklářích. Tak to promiňte! :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.4.2010 16:45

melda píše:... NIN... A to nejsi beran jako ja :hi

:-)) nazdar BERANE :-)) ... už jsi slavil ?!?

e e, jeste me to ceka. No ceka, ja to moc neprozivam.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 14.4.2010 17:46

pro KOZEL :applause: :applause: :applause: není co dodat....

pro NIN - já už taky radši ne :-)) od určitýho věku je to jen připomínka nezbytnosti konce, ale já to tak neberu ;-) !!!
melda
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010