FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Baník (2009/2010) - 23.kolo

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Teplice - Baník (2009/2010) - 23.kolo

Příspěvekod NIN » 5.4.2010 18:32

melda píše:...a kdy jsme dali naposledy gól ? Útočník dal kdy ?

Aha, tohle bude asi na slozitejsi filozoficky rozbor ... Na to nemam, vzdavam to.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 5.4.2010 18:36

NIN píše:

Aha, tohle bude asi na slozitejsi filozoficky rozbor ... Na to nemam, vzdavam to.

Utocníci nemuzou dávat goly, protože jim záloha nic nevypracuje, a to málo co si Mahmut sám vypracuje, nebo co se k nemu náhodně odrazi nedokáze vyuzit. :no:
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.4.2010 18:43

NIN píše:

Ale no tak NIN, sundejme ruzove bryle a nalijme si cisteho vina.Tak jako kritizujeme zalohu kritizujme i utok.Utocnici goly nedavaji.Mahmutovic ma byt ten koncovy,ale proste neni.Je hodne rychly to ano,ale s micem nekdy spise bojuje a najit spoluhrace nahravkou to je videt zridkakdy.Uz dokazal goly davat,ted je proste mimo.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.4.2010 18:44

mirunx píše:
NIN píše:

Utocníci nemuzou dávat goly, protože jim záloha nic nevypracuje, a to málo co si Mahmut sám vypracuje, nebo co se k nemu náhodně odrazi nedokáze vyuzit. :no:

No a to by utocnik snad mel ,ne?Tak trefit odrazeny balon z 5m, to uz rikam lozenka a on to tam usmudlal do zeme.ze ten na care nemel problem to vyhodit zpet.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 5.4.2010 18:49

Samozrejme ze by to mel dávat, tak se pozná kvalitní sniper od hrácu, kterí dávaji 3-4 goly za sezonu, že dokáze s minima vytezit maximum
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 5.4.2010 18:54

Zase bezzubý a nepřímočarý výkon. Offside to prý nebyl a ta penalta? Vůbec, Mahmutovič po několikátý "po balkánsku" skočil do prázdna...Vachoušek zase špatnej :down: , Ljevakovič hotovej hráč, kterej začíná přerůstat naší ligu... :up: Kalivoda, Stožický bída, bída...
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 5.4.2010 18:56

Tomasi díky za podporu, však mě je to jen a jen líto, že to tam těm našim klukům nepadá, chybí nám i kus štěstíčka, ale musíme mu jít naproti i využitím všech možností - když to nejde jednomu, bez "milosti" nastoupí druhý .... a už vidím, jak namítnete, že není kdo ;-) , ach jo...není to lehké, když se nedaří :idea: , ale bude líp - věřím tomu :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 5.4.2010 18:59

melda píše:Tomasi díky za podporu, však mě je to jen a jen líto, že to tam těm našim klukům nepadá, chybí nám i kus štěstíčka, ale musíme mu jít naproti i využitím všech možností - když to nejde jednomu, bez "milosti" nastoupí druhý .... a už vidím, jak namítnete, že není kdo ;-) , ach jo...není to lehké, když se nedaří :idea: , ale bude líp - věřím tomu :kiss:

Určitě bude líp :-) , já tomu věřim celou dobu, šak ono se to musí zlomit, jen se pro to musí něco udělat a to trenér zatím neudělal :-/
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 5.4.2010 19:01

Tak ještě jedno klopýtnutí a očekávám Plíšek VEN!!!Takhle odevzdaný poslední zápasy by Rada nedopustil :-(
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 5.4.2010 19:07

Každý je po bitvě generál.

Plíšek podepsal novou smlouvu, takže opravdu nebude vyhozen.
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.4.2010 19:09

mirunx píše: Utocníci nemuzou dávat goly, protože jim záloha nic nevypracuje, a to málo co si Mahmut sám vypracuje, nebo co se k nemu náhodně odrazi nedokáze vyuzit. :no:

Tak tak, takhle to je.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.4.2010 19:13

Zakarpattya FC píše:Zase bezzubý a nepřímočarý výkon. Offside to prý nebyl a ta penalta? Vůbec, Mahmutovič po několikátý "po balkánsku" skočil do prázdna...Vachoušek zase špatnej :down: , Ljevakovič hotovej hráč, kterej začíná přerůstat naší ligu... :up: Kalivoda, Stožický bída, bída...

Penalta byla uplne jasna (pust si zaznam). Kalivoda nehral spatne a hlavne to neni krajni zaloznik, nevim proc ho tam furt Plisek cpe.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.4.2010 19:16

napsty píše:Tak ještě jedno klopýtnutí a očekávám Plíšek VEN!!!Takhle odevzdaný poslední zápasy by Rada nedopustil :-(

Prispevky tohoto pana maji pokazde "hlavu a patu" ...
:-O Obzvlaste ten vtip s trafikantem Radou, to je bonbonek pro fajnsmekry :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 5.4.2010 19:28

napsty píše:Tak ještě jedno klopýtnutí a očekávám Plíšek VEN!!!Takhle odevzdaný poslední zápasy by Rada nedopustil :-(

V živé paměti mám odchozené utkání v Jablonci vedené tebou jmenovamým trenerém a to to bylo po podzimu taky skvěle rozjetý a jak to dopadlo na jaře, pod výše jmenovaným trenérem? Děs a bída
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 5.4.2010 19:28

uz dlouho nedava zaloha mahmutovy balony,ktere by ho vyslaly do sola,to ano,ale to jeho zakonceni je ted taky mizerny.spis nez mahmut,me trapi klektivni vykon,pac pomalu kazdej nas prehrava.mame takovejch utocniku a nedokazem je zapracovat do zalohy,boco?!ta zaloha potrebuje nutne ozivit,nebo se nas nebude tikat ani pohar uefa.
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 5.4.2010 19:34

Lukasmen píše:uz dlouho nedava zaloha mahmutovy balony,ktere by ho vyslaly do sola,to ano,ale to jeho zakonceni je ted taky mizerny.spis nez mahmut,me trapi klektivni vykon,pac pomalu kazdej nas prehrava.mame takovejch utocniku a nedokazem je zapracovat do zalohy,boco?!ta zaloha potrebuje nutne ozivit,nebo se nas nebude tikat ani pohar uefa.

tikat pohár uefa se nás opravdu nebude :-) , bohužel nemás pravdu, že máme moc utočníku, kolik jich máme zdravych? Mahmutoviče, Vondráška, Veverku a Doška, to není moc pestry arsenál. Zvlást, když dva nemaji formu a třetí je trenerém neustále přehlížen
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.4.2010 19:39

Další podezřele odřízený zápas. Gól, penalty, to nebudu řešit. Ale jsem přesvědčený, že kdyby proti Baníku hrála Sparta, minimálně jedna penalta by se kopala. Ať už to ruka byla nebo ne. Ať už skončil Mahmutovič nebo Klein na zemi z jakéhokoliv důvodu. Ono úplně stačilo vidět, jak si Baníkovci pomáhají v soubojích, Přihoda odpískal faul tak v pětině případů.

Dávat karty dle pravidel, tak Ostrava v jedenácti nedohraje. Třeba vhazování z první půle. Ostravák viděl signalizaci, že vhazovat budou naši a hodil míč někam do půlky hřiště. To je jasná žlutá za zdržování. Maličkost? No, maličkost k maličkosti ... V takto ošéfovaném utkání nebudu hráče kritizovat, i když by opět bylo bohužel za co. Je těžké střílet, když soupeř může udělat prakticky cokoliv, aby vám zabránil přiblížit se na pětadvacet metrů k brance.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 5.4.2010 19:39

No jak rikam,Vachy mi pripadal zivejsi nez minule zapasy a makal.Jednu chvili v 1.puli se mi zdalo,ze si zbiha Vachy na levou lajnu a Kalivoda hral ciste stred a to si myslim,ze jsme hrali nejlepsi fotbal v zapase.Rychle kombinace z prvni(bohuzel Rosa se Stozickym tento zpusob hry nestihali).Mozna kdyby mel Zoubka vedle sebe vypadalo by to jeste lepe.

2.pule- hraci do sveho tradicniho rozestaveni Vachy ve stredu s Ljevou a Kalic utopenej vpravo-proc proboha?Vzdyt se na to v prvnim polocase dalo divat.Pak ten majstrstik se stridanim.Dosek za Vondraska v te dobe jsme podle Pliska nepustili Slovacko z vapna asi a letal jeden jedovaty centr ze strany a druhym :-D .Pak Verba za Kalivodu-zase nechapu.Verba v jeho veku potrebuje byt trochu na hristi dele.Jako zolikovi mu to uz nesedi.Prece jen uz ma opotrebene telo a to se dostava pomaleji do te spravne teploty nez treba mlademu Veverkovi.Myslim ze o tom mluvil Dominik Hasek jak dlouho musi travit casu pred zapasem, aby mohl nastoupit s rozhybanym telem,a jak to byvalo za mlada.
A na Verbovi to bylo sakra videt byl nijakej.
Ale Gaspa zase jen koukal jak se trapi Stozicky, ten kluk neudela krok navic.Jaky rozdil mezi nim a treba Vondym,Ljevou ci Mahmutem.To se ceka az se zase zrani??
Rozhoduje vubec o sestave jeste trener? :idea:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.4.2010 19:48

JirkaXXL píše:Další podezřele odřízený zápas. Gól, penalty, to nebudu řešit. Ale jsem přesvědčený, že kdyby proti Baníku hrála Sparta, minimálně jedna penalta by se kopala. Ať už to ruka byla nebo ne. Ať už skončil Mahmutovič nebo Klein na zemi z jakéhokoliv důvodu. Ono úplně stačilo vidět, jak si Baníkovci pomáhají v soubojích, Přihoda odpískal faul tak v pětině případů.

Dávat karty dle pravidel, tak Ostrava v jedenácti nedohraje. Třeba vhazování z první půle. Ostravák viděl signalizaci, že vhazovat budou naši a hodil míč někam do půlky hřiště. To je jasná žlutá za zdržování. Maličkost? No, maličkost k maličkosti ... V takto ošéfovaném utkání nebudu hráče kritizovat, i když by opět bylo bohužel za co. Je těžké střílet, když soupeř může udělat prakticky cokoliv, aby vám zabránil přiblížit se na pětadvacet metrů k brance.

Jirko,co pises je pravda, mne spis zaujal ten faul na Kleina, protoze faul jako faul at na pulce ci ve vapne.Tohle bylo sestreleni bez zajmu o mic a Ostravak vedel moc dobre co dela.Filmovani Ostavy bylo smesne a jejich brekot.Nemeli proc, vzdyt jim rozhodci vyhral prvni puli a pak to zavreli vzadu a vedeli,ze ty vysoke mice sesbiraji.Jak snad na nejvyssi obranu chteli nasi vyzrat vysokymi mici nevim.Jestli to piskal Prihoda tak to uz se nicemu nedivim...... :down:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 5.4.2010 19:56

Jinak Ljevakovič dostal tuším 7 ŽK, takže ještě jedna a bude nám pravděpodobně citelně 2x chybět ke konci ročníku... :-(
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 5.4.2010 20:03

Chovanec se jinak poslední dobou dosti zklidnil a jeho vystupování silně připomíná trenera Plíška - s tím rozdílem, že Josef asi ví, že to maj ošéfovaný, tak proto ty fráze jsme pokorní atd.. :up2:
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 5.4.2010 20:03

NIN píše:

Jen klid 9palců, každej není odborník, navíc tohle vypadá na trolla.

Jak to tu sleduju, tak mě jen fascinuje kolik je mezi námi optimistů. Jen tak dál lidičky, někdo tu pozitivní káru táhnout musí, když ostatní kritizují. Jen mě omluvte, že se nepřidám, páč to vidím s koncem sezóny už dost černě.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 5.4.2010 20:14

Ztrácíme tři body, máme se Spartou vzájemný zápas před sebou, takže tím bych se netrápil. Otázkou je, co s Baníkem, protože to už my nijak neovlivníme, navíc máme horší vzájemný zápas. Teď už nemáme co ztratit, můžeme jen získat, takže kluci musej zabrat, z Liberce přinést tři ztracené body s Baníkem, z Boleslavi ty, které jsme nezískali s Brnem a doma máme Příbram, Kladno a Olomouc, tedy tři týmy, které se musí porazit! A v Jablonci nám to snad pustěj za pohár :-D A pak se uvidí. Rozhodně už na nás nebude taková pozornost, snad nás i soupeři podcení, navíc jako soupeře Sparty budou všichni brát už jen Baník!

Když se podívám na příští kolo, tak si myslím, že bychom se mohli dotáhnout zpět na čelo, ale kluci ze sebe musí vydat všechno a celých 90 minut (i když to je těžké) hrát na plno. Věřím, stejně jako jsem věřil po Střížkovu, Brnu a Slovácku, že nám to tam konečně začne padat.

EDIT: A on i Plíšek hraje o titul poprvé, taky je ještě mladej, nemá tolik zkušeností, takže bych mu dal čas, žádné Plíšek ven se konat nesmí!
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.4.2010 20:16

AkaKchan píše:Jak to tu sleduju, tak mě jen fascinuje kolik je mezi námi optimistů. Jen tak dál lidičky, někdo tu pozitivní káru táhnout musí, když ostatní kritizují. Jen mě omluvte, že se nepřidám, páč to vidím s koncem sezóny už dost černě.

Ono by to černé být nemuselo, nebýt ve vzduchu závan rybiny. Ve hře je pořád dost bodů a čelo se spíš srovnává, než aby se někdo utrhl. Dnes tam alespoň byla u většiny hráčů patrná ta snaha, chuť či jak to nazvat. Letošní ročník zatím nabídl opravdu několik hodně podivných zápasů a to nemyslím jen naše. Nechci následovat v bulení Slávisty, ale některé zápasy jsou prostě podivné.

Já to řeknu už naprosto otevřeně. Po posledních týdnech v titul už nevěřím. Ne, proto, že bych odepsal naše kluky. Jak jsem napsal, pořád jsou ve hře a soutěž by mohla být ještě hodně napínavá. Nevěřím však tomu, že letos může vyhrát někdo jiný, než Sparta. Těch podivných náhod v její prospěch bylo až moc. Možná jsem paranoidní, ale cítím to tak.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod jardatep » 5.4.2010 20:25

Byl jsem na zápase,viděl jsem i záznam a dnes vyhrál lepší.Kluci nehráli špatně,ale v první půly nás Baník přehrával,jak rychlostně tak nasazením,ve druhé půlce jsme si vytvořili jakýsi jalový tlak,který jsme nevyužili.Ne tuhle prohru na nikoho svádět nemůžem,hráli jsme dobře.ale soupeř byl lepší
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 5.4.2010 20:43

Plíšek se určitě poroučet nebude, má novou smlouvu na další 2(?) roky. To, jak tady někdo psal, že je mladý a že nemá zkušenosti s bojem o titul - nehrál náhodou o titul v Bosně?

Dneska myslím, že snaha jakž takž byla, ale proti zkonsolidované obraně Baníku to bylo těžké. Střídání opět nemá cenu komentovat, to tady vidíme snad všichni. Co se týče pana Příhody, stále častěji mi přichází na mysl, zda to má vůbec cenu se za něčím hnát, když si to někteří takhle ošéfujou. Pak mají diváci chodit na fotbal, když vidí ve fotbale takovou šaškárnu, jako předvedli dnes. Překvapila mě dneska příjemně návštěva, 6800 jsem nečekal ani v nejoptimističtější představě. Bohužel fandilo jen málo z nich (paráda oba sektory 15 a 34). :up: Chválím...

Je jasné, že nám momentálně schází v mužstvu sniper, ale holt se o ty branky musí podělit více hráčů. Velký rozdíl v podpoře útoku od zálohy, když byl Baník v útoku, bylo tam 5 nebo 6 hráčů. Když jdeme dopředu mi, jsou tam sotva 3 nebo 4 hráči a to je podle mě málo. Nepřesnými přihrávkami si hrajeme více na zaháněnou, než na kombinační fotbal. Boj o vítězství (?) - čekal bych, že ještě větší nasazení, že prostě budou jezdit po pr*eli.

V titul nevěřím, ten si ošéfovala Sparta, ale pořád jsme v kontaktu a aspoň to třetí místo letos urvat, ani základní skupiny EL by nebyla na škodu (když se podívám, jaké soupeře chytl Hapoel...)
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 5.4.2010 20:47

Já to řeknu už naprosto otevřeně. Po posledních týdnech v titul už nevěřím. Ne, proto, že bych odepsal naše kluky. Jak jsem napsal, pořád jsou ve hře a soutěž by mohla být ještě hodně napínavá. Nevěřím však tomu, že letos může vyhrát někdo jiný, než Sparta. Těch podivných náhod v její prospěch bylo až moc. Možná jsem paranoidní, ale cítím to tak.

Naprosto souhlasím.
Jen tak mimochodem.Známý má "kamaráda", který pracuje na svazu, když se s ním bavil o fotbale, že Teplice to mají celkem slušně rozehrané.Kamarád se pouze usmál a prohlásil, že na svazu se nemluví o nišem jiném, než o Spartě, i mezi rozhodčími.
Ale tak nemůžeme se divit, kdo by tam chtěl Teplice...
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 5.4.2010 21:17

NIN píše:

Jestli on to není Rada sám....
:-D :-D :-D
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 5.4.2010 21:21

V dalším utkání bych dal příležitost Veverkovi na úkor Mahmutoviče a místo Stožického bych nasadil Zoubeleho,pokud je zdravý. Nevím jak je na tom Lukáš s těmi stehy po té operaci a kdy bude moci naskočit do hry.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 5.4.2010 21:24

Prokoučovanej zápas Plíšek seká chybu za chybou - evidentně neví co má dělat - je to špatný.Vachoušek je lemra nic jinýho to že občas vybojuje balon mě vůbec nezajímá - ten nemá v Teplicích co hledat - vyhodil bych ho jako kdysi Frýdka - bez milosti.
Naprosto katastrofální střídání - Verbíř na sebe odpovědnost neveme at jde hrát za veterány a pustí tam mladou krev.
Došek je kapitola sama pro sebe - škoda psaní.
Doležal - na co tam šel na roh ????? Pokaždý to kope na prvního a dneska to zase předvedl.
Dneska mi připadalo že jsme ani vyhrát nechtěli - když vidim pohyb Vachouška chce se mi brečet.
Plíška mam za dnešek plný zuby já vim že by to bylo krutý ale nutně potřebujeme novýho trenéra protože Plíšek je v tom až po uši.
Vystřelit doma 3 krát na bránu - Stožický,Mahmutovič a Vachouškova hlava je k pláči.Jak Plíšek může sázet na starý hráče který mu chtěli podřezat větev - nechápu.
Mladý nechá sedět - Zoubele,Veverka - to je na kriminál na nic jinýho.
Klein s Matulou zase předvedli super zápas - zdárně jim sekundoval Siva - Rosa hoří - špatný - Kalivoda se mi dneska líbil ale v prostředku by hrál ještě líp - Ljevakovič je borec,Vachoušek je lempl a Stožickýho dneska musim pochválit - na konci dřel jako kůn běhal místo Vachouška a snažil se rozehrávat.Koncovka mu nevyšla ale to je v hlavě a v tréninku - Mahmutovič a Vondrášek na výbornou.
Plíšek je trenérskej elév a já se ho celou dobu zastával ale začal sekat chyby který se kupěj na hromadu - potřebujeme sem trenéra s tvrdou rukou kterej udělá průvan v kabině - můj tip Jarolím.

Jinak ta komedie se zlomenou spánkovou kostí Matuly je dobrá - kéž by se takhle rychle vyléčil i Mareš s Lukášem.
tom

Příspěvekod mirunx » 5.4.2010 21:34

tom píše:Prokoučovanej zápas Plíšek seká chybu za chybou - evidentně neví co má dělat - je to špatný.Vachoušek je lemra nic jinýho to že občas vybojuje balon mě vůbec nezajímá - ten nemá v Teplicích co hledat - vyhodil bych ho jako kdysi Frýdka - bez milosti.
Naprosto katastrofální střídání - Verbíř na sebe odpovědnost neveme at jde hrát za veterány a pustí tam mladou krev.
Došek je kapitola sama pro sebe - škoda psaní.
Doležal - na co tam šel na roh ????? Pokaždý to kope na prvního a dneska to zase předvedl.
Dneska mi připadalo že jsme ani vyhrát nechtěli - když vidim pohyb Vachouška chce se mi brečet.
Plíška mam za dnešek plný zuby já vim že by to bylo krutý ale nutně potřebujeme novýho trenéra protože Plíšek je v tom až po uši.
Vystřelit doma 3 krát na bránu - Stožický,Mahmutovič a Vachouškova hlava je k pláči.Jak Plíšek může sázet na starý hráče který mu chtěli podřezat větev - nechápu.
Mladý nechá sedět - Zoubele,Veverka - to je na kriminál na nic jinýho.
Klein s Matulou zase předvedli super zápas - zdárně jim sekundoval Siva - Rosa hoří - špatný - Kalivoda se mi dneska líbil ale v prostředku by hrál ještě líp - Ljevakovič je borec,Vachoušek je lempl a Stožickýho dneska musim pochválit - na konci dřel jako kůn běhal místo Vachouška a snažil se rozehrávat.Koncovka mu nevyšla ale to je v hlavě a v tréninku - Mahmutovič a Vondrášek na výbornou.
Plíšek je trenérskej elév a já se ho celou dobu zastával ale začal sekat chyby který se kupěj na hromadu - potřebujeme sem trenéra s tvrdou rukou kterej udělá průvan v kabině - můj tip Jarolím.

Jinak ta komedie se zlomenou spánkovou kostí Matuly je dobrá - kéž by se takhle rychle vyléčil i Mareš s Lukášem.

Typický, když se daří, nikdo na trenéra neřekne půl slova, jen se dařit přestane, tak ho tu s radostí odvoláme. Tohle se mi hnusí a zvedá z toho žaludek když to čtu, jako hráč dělá chyby na hřisti, tak je dělá i trenér. Ale že bych chtěl hned jeho hlavu? Proč proboha? jo a ten tvuj Jarolím, podívej co provedl s fungující Slávii.
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 5.4.2010 21:36

Jen pro připomínku Džeko od nás doslova utekl - Teplice cítily ještě mnohem větší prachy než jaký dostaly ale on chtěl za každou cenu pryč - ani se mu nedivim.
tom

Příspěvekod SEKTOR15 » 5.4.2010 21:38

Dneska jsem zklamanej jenom kvůli lidem. Sparta ztratila, takže bodově je ještě o co hrát. Ale těch lidí co tam dneska bylo na stadioně a v kotli. To jsem už dlouho nezažil v kotli tolik lidí. Stačilo abychom první gol dali my a mohla bejt atmosfera fantasticka, takhle bylo i to fandeni dost v kreci, ale nemuzu rict ze bysme se nesnazili jenze ten gol proste chybel a prilis brzo jsme ho dostali.... ach jo hrajte zase neco :-(
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 5.4.2010 21:42

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-detail-zpravy/Regionalni-zpravodajstvi/Zpravy/c794-Obec/n38408-Klein-Musime-zase-zacit-bojovat

Myslím, že Martinovo shrnutí hovoří za všechno. Stručné, ale výstižné. S tím trenérem, nejsem zastánce po každé problému odvolávat trenéra. Na druhou stranu je ale fakt, že už od začátku mi u Plíška vadilo to jeho střídání. Kvalitní trenér udělá prostě své, podívejme se, kde je dneska Jablonec díky Komňackýmu a kde by byl bez něj.
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 5.4.2010 21:44

tom: Takové lidi mám nejradši :) Když se daří oslavuješ Plíška, dvakrát prohrajou a už mu nadáváš, děláš chytrýho co má a nemá udělat.
Proč ty vlastně netrénuješ sám? :)

Plíšek je nejlepší trenér za posledních 10 let co Teplice měli.Každý tým si v sezoně najde hluchá místa, na podzim jsme neměli ani jedno, bohužel ho máme teď.
Když se odíváte na vylosování, oproti Jablonci máme krásné.Sparta ani Baník vše nevyhrají a ještě k tomu hrají proti sobě.

Všichni zde říkáte, at tam jde Veverka, myslím, že Plíšek to dělá dobře, dává ho tam na konec zápasu, aby to tam rozhýbal, je mladý, nemá zkušenosti.Proti Jablonci také často chyboval :)

A k odpůrcům Doška: Proti Slovácku byl u vás za hvězdu, teď ho odepisujete, je to směšné :)

PS:Ano, také bych postavil Zoubeleho s pohmožděným meniskem :-D :-D
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 5.4.2010 21:49

A kdo je za tu hru odpovědnej - masér - kdo střídá - masér - kdo je trénuje - masér.
Trenér,trenér,trenér ten dává každý kolo hlavu na špalek a jednou ho chválíme a jednou zase vyhazujeme.
Příchod Doška byla naprostá ptákovina která rozbila celou naši hru - návrat Doležala je blbost,dokud tady nebudou mladý kluci a budou za ně hrát čim dál tim starší hráči tak to bude pořád dokola - vidíš kopnutej balon do běhu,vidíš centr do vápna já ne.Dneska to prokoučoval na celý čáře.
tom

Příspěvekod tom » 5.4.2010 21:57

Sain - hezký a ted mi vysvětli proč má Ostrava v útoku 17 letýho kluka s Jihlavy kterej nám dá navíc gol - má zkušenosti ??????????? to jsou jenom kecy.
Došek nám rozbil celou naši hru - to že dal Slovácku 2 goly je mi jedno od toho tam je ale proti Slovácku to rozhejbal hlavně Veverka.
tom

Příspěvekod sain » 5.4.2010 22:01

Nehodlám se tu s tebou hádat.Podívej se, kde jsme byli bez Plíška a kde jsme teď :applause: :applause:

No nic, pojďme hledět do Liberce, pokud se nemýlim hraje se v neděli, čas nevím.Bude se pořádat nějaký výjezd?
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod s34-fkteplice » 5.4.2010 23:02

Dneska jsem byl hrozne zklamanej. Klukum se nedari, dobre. Dneska bylo videt ze jezdili po prdeli. Nemam jim co vycist. Nikdo sme nemohli cekat ze ziskaji titul s 90 body. Co me vsak totalne frustrovalo byla navsteva na Stinadlech. Po zimnich zapasech konecne relativne hezky, lidi prisli, ale proc sakra nedokazou otevrit hubu? Ja mam pocit ze na tom stadione rve 100 lidi. A napric republikou za posranym Banickem jich prijede urvanejch 350. K placi bylo kdyz se clovek postavi zady ke hre v zajmu dobre atmosfery, snazi se lidi rozhybat, a co vidi? Vidi nasrany pohledy a zamknuty huby, ktery se otviraj jenom pro prisun dalsiho parku. Vidim problem ve vztahu klubu k fanouskum. Treba na Slavii s cim fanclub prijde, to okamzite je. Tady? Co si neudelas, to nemas.. :yawning:
Vazne se zase tesim na venkovni vyjezd, je nas tam sice 30 ale fandi se podobne jak doma.. A snad tam doladime tu ZLUTOU-MODROU. Videli sme 15 ze to zkousi ale nebylo nic slyset a nas tam taky rve pet a pul.
:up: sektor 15
PS: Plisek ven je nesmysl.. to snad vime vsichni..
PS2: sestavu vidim podle formy a vykonu dneska asi takto:
Slavik (rve se o svou sanci, chyby nedela)- Vidlicka, Matula, Klein, Siva (Rosovi se po zraneni nedari, destrukcni prace na stoperovi budiz ale na levo dopredu slabouckej)- Vachousek, Ljevak, Kalivoda, Vondrasek (Vondrasek musi rozhejbat mrtvou levou stranu, Verba a Dolezal jsou na jare zraly na tago kdyz jdou do utoku, v pripade vykartovani Ljevaka se modlit za Lukase na stopera a Kleina na defenzivni stit, zkusit nechat hrat Kalivodu ve stredu hriste a Vachyho vic zprava jak tu nekdo navrhoval, rychle uzdraveni Zoubeleho nebo Marese na pravej kraj vsak je potreba jako sul)- Mahmutovic, Veverka (Dosek jako zolik- to je jeho flek v FKT, Veverka behavej- zaslouzi si sanci, Mahmutovi to tam proste zacit padat musi, ta kvalita ta tam proste je to mi nikdo nevymluvi).
s34-fkteplice
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 5.4.2010 23:32

sain píše:PS:Ano, také bych postavil Zoubeleho s pohmožděným meniskem :-D :-D

Pokud ta ironie míří na mě,špatně jsi četl můj příspěvek.Psal jsem tam,že bych nasadil Zoubeleho,pokud je ZDRAVÝ.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.4.2010 23:32

melda píše:Pro JTB - u těch pražských klubů jsem vycházela z Addaxových info o počátcích zápasů v tipovačce - tam má skutečně Slavia-Bohemians 19,30 - moje blbost, neověřovala jsem to jinde :hi: , no a na Spartu se teď dívám ... zatím dobrý B-) !

Meldo sorry, že jsem Tě v tomto případě zklamal coby spolehlivý zdroj informací ;-) .
Netvrdím, že nedělám chyby a překlepy (jako že je dělám, kdo ne), ale v tipovačce jen opisuji odsud: http://www.gambrinusliga.cz/pages/stati ... ez_los.asp
jak už jsem několikrát uvedl, je to oficiální web ČMFS pro GL, proto se řídím jím. Samozřejmě tam dělají také chyby. V době kdy jsem to opisoval, tam ten čas 19:30 měli. Máš pravdu v tom, že to chce nejméně dva zdroje pro zjištění začátku zápasu, pokud s ním argumentuji v diskusi. ;-) Já tam ty časy uvádím jen z toho důvodu, aby bylo patrné, jak určuji čísla zápasů dle časové posloupnosti.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.4.2010 23:52

K zápasu stručně: jedno velké zklamání a nebudu rozepisovat z koho, nebo z čeho. Astrolog by řekl, že máme pro zisk titulu špatnou konstelaci hvězd, protože tam v konjunkci jedna září hodně rudě a tím brzdí ty ostatní...
Přesto si myslím, jak jsem psal před zápasem, že i po prohře tu šance je. Pokud ovšem máme chuť se s tím osudem poprat a nežehrat na něj.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.4.2010 0:00

Odvolávat trenéra by byla v tuto chvíli zhovadilost. Ten příchod Doležala jsem taky moc nepochopil, ale každý dělá chyby a Plíšek je pořád trenér, za kterým zůstává kus práce. Někdo pořád volá po mladé krvi. Já si zase naopak vzpomínám, že před pár lety jsme se nějakého výrazného omlazování dost báli. Domnívám se, že kádr je věkově složen dobře a cílem byly poháry a o ty se dál pořád bojuje. Ostatně z hlediska počtu bodů není ani titul zdaleka ztracen (zda nám bude umožněno regulérně o něj bojovat, to je věc jiná).

Addax píše:Astrolog by řekl, že máme pro zisk titulu špatnou konstelaci hvězd, protože tam v konjunkci jedna září hodně rudě a tím brzdí ty ostatní...

Rudá záře nad ... Teplicemi? :-)) No, spíš nad Prahou
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 6.4.2010 6:43

sain píše: A k odpůrcům Doška: Proti Slovácku byl u vás za hvězdu, teď ho odepisujete, je to směšné :)

Pro me nebyl,neni a nikdy nebude za hvezdu. Jsem ochoten ho tolerovat maximalne jako stridajiciho hrace na poslednich max. 10min..
:down:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 6.4.2010 6:50

Addaxi, přece vůbec o nic nejde - jen jsem se bránila JTB a šlo o začátky zápasů - z toho se nestřílí....já během těch svátků byla ráda, že jsem si urvala chvilku na naše forum a okolo jsem nekoukala .....až odpoledne jsem byla na fotbale a pak si vykoukala ještě Plzeň - no je mi smutno, ale bude líp ...momentálně si ze mě utahují v práci, kde jsem svou modrožlutou posedlostí taky profláknutá, je nás tu víc, ale optimista jsem jen já :kiss: - občas mám pocit, že jsem byla na jiném zápase než kolegové .....
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.4.2010 7:20

NIN píše:
melda píše:...protože gólová impotence našich útočníků je do nebe volající ...

kolik tech sanci dnes bylo, ktere utocnici nepromenili ? Myslim tech vypracovanych finalnich (jako treba ta co promenil Vydra) ? Pustte si zaznam a spoctete si to, diky.

Myslim, ze nasi ofenzivni produktivitu vyhodnotil Martin velice vystizne - "vytvorili jsme si jednu polosanci ..."
http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... it-bojovat
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 6.4.2010 7:30

Prost emocí (těch jsem se zbavil v neděli):
- Baník byl o ten 1 gól lepší(zejména v individuální technice a rychlostveškerého pohybu
- Mahmutovič musí dostávat míče výhradně do prostoru za obranou linii soupeře,když je tato max.15m hluboko na vlastní půlce...později to je jen už jen "zoufalost" :idea:
Petřík

Příspěvekod Kozel » 6.4.2010 8:40

Petřík píše:Prost emocí (těch jsem se zbavil v neděli):
- Baník byl o ten 1 gól lepší(zejména v individuální technice a rychlostveškerého pohybu
- Mahmutovič musí dostávat míče výhradně do prostoru za obranou linii soupeře,když je tato max.15m hluboko na vlastní půlce...později to je jen už jen "zoufalost" :idea:

Rozhodně souhlasím! Přisadil bych si i za výkon obrany, která zblokovala všechno, co na Baránka šlo. Ten jen sbíral propadlé balony. Když už do toho někdo bouchl ze střední vzdálenosti, šlo to moc nahoru (proč s tímhle balonem nikdo nekopne bodlo!).
I s Mahmutovičem máš pravdu. Ve srovnání s Džekem trochu chudý rejstřík na to, že chce dál do lepší ligy. Spoléhá pouze na rychlost, když ji není kam rozvinout, je v řiti. Vůbec nenabíhá tak, aby odstavil protihráče a pokryl si míč.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 6.4.2010 9:05

http://fotbal.idnes.cz/fotbalisty-spart ... fotbal_rou

"Podle videa se to zdá jako jednoznačná penalta," nepochyboval teplický kouč Jiří Plíšek.

No jestli to vidí hlavní trenér takhle, potom doufám že vedení podá protest na výkon rozhodčího. Ono když se na tu situaci podíváte znovu, tak je naprosto jasně vidět, že to penalta být měla. Ten obránce přejel Mahmutovy patu, takže žádný filmování. Tohle je bohužel další z věcí, kterou by jednoduše a účinně řešilo video.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.4.2010 9:33

AkaKchan píše:http://fotbal.idnes.cz/fotbalisty-sparty-nahani-v-lize-novy-lovec-ostravsky-banik-pqg-/fotbal.asp?c=A100405_214222_fotbal_rou

"Podle videa se to zdá jako jednoznačná penalta," nepochyboval teplický kouč Jiří Plíšek.

No jestli to vidí hlavní trenér takhle, potom doufám že vedení podá protest na výkon rozhodčího. Ono když se na tu situaci podíváte znovu, tak je naprosto jasně vidět, že to penalta být měla. Ten obránce přejel Mahmutovy patu, takže žádný filmování. Tohle je bohužel další z věcí, kterou by jednoduše a účinně řešilo video.

Neupínej se na jeden moment zápasu. Ani na jednom záběru není v moment doteku vidět míč. Nelze 100% z videa určit co šlo dřív, jestli míč nebo noha. Zato je vidět, že postavení rozhodčího bylo dobré a vše viděl lépe než kamery. Ale prokázat mu chybu z těhle dvou záběrů by byla stejná politika, jako kdyby jeho úmyslem bylo nás poškodit. Navíc se nejednalo o vyloženou šanci a už před tím Mahmut i Vondrášek pády filmovali. Taky musíme něco nechat na fotbalovýho Pánaboha. B-)
Kozel
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010