FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Bohemians 1905 - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Bohemians 1905 - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod NIN » 29.3.2010 15:50

jardatep píše:Pánové,ani mě se výkon na Bohemce nelíbil,ale takovou kritiku si kluci opravdu nezaslouží. Nedaří se to se stává i jiným mančaftům,zkušeným v boji o nejpřestižnější trofeje.Fanoušci Teplic místo aby si vyřvali hrdla a plivali plíce v podpoře týmu tak skuhrají.Klukům to momentálně nejde tak jim pojďme pomoct.
V jednom týdnu vznášet do nebe a pak hned zase zatracovat,já fotbal miluju,Teplickým fandím 40 let.Ale tady čtu převážně jen kritiku.Uvědomte si jaký na kluky musí být tlak a místo podpory fandů sklízí jen nadávky.Vám se vždy vše daří, tak jak si představujete vy i vaši nadřízení,vy jste ti bezchybní.....TEPLICEEE DO TOHOO :heart: :heart: :heart:

Protoze to neni v individualnich vykonech hracu. Kadr je vyborny. Je to ve zmene taktiky oproti podzimu. A my narozdil od p.Pliska, jeste mame v pameti ty 3 sezony, kdy jsme si ten titul ztratili sami prave obdobnou priposranou taktikou.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.3.2010 15:58

SEKTOR15 píše:Jenda-CZ: po milionté, špatná česká mentalita.

naopak, velmi vystizne zhodnocena realita. A obavam se, ze pokud se bude opakovat prubeh sezon let nedavno minulych (tedy zklamani), bude chodit pravidelne tak 2000 divaku.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod HoOryTejkr » 29.3.2010 15:59

AkaKchan píše:PROPAGACE! Lidi jsou hloupý (nemyslím nikoho místního) a dokud jim neřeknete co se jim má líbit, tak se jim to líbit nebude. Je třeba "vysvětlit", že je teplický fotbal to nejlepší co kde můžou zažít, a když tomu uvěří bude vyprodáno na každý zápas.

Souhlasim,že to je hodně o reklamě,když to vezmu na příkladu tak dřív jedna nejmenovaná trnovanská diskorestaurace (s hroznou pomalou neochotnou obsluhou) taky měla někde pár bilboardů, reklamu v radiu a nevim kde všude ještě a měla celkem pořád plno a i když tam hodně lidí nadávalo na obsluhu tak tam stejně chodili znovu a nový přibývali.
A taky by bylo dobrý,aby školy(základní i střední) s podporou FTK organizovali účast svých studentů na všech domácích zápasech.Co sem zažil já tak organizovaně a zadáčo vstupem nás na repre a uefu chodilo přes 70%studentů školy a na střední to bylo ještě víc.Na ligu za prachy sice pak ze škol na vlastní triko chodilo o něco míň lidí,ale na druhou stranu celkem přibylo těch lidí co za ten lupen prachy dali a kterým teplice přirostli k srdci a choděj dodnes...
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.3.2010 16:10

a prave protoze my pravidelne chodici (A TAKE FANDICI) fanousci ten titul po tech letech chceme, tak nemuzeme rezignovat a jenom mlcet a s ruzovejma brejlema cekat jak to dopadne, kdyz vidime, co se deje !!! Ten titul by vlil novou nadeji do tech, co po tech letitych zklamanich tady, uz dnes neveri (a nechodi). Nemluve o tom, kolik novych divaku by to pritahlo.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 29.3.2010 16:39

NIN píše:naopak, velmi vystizne zhodnocena realita. A obavam se, ze pokud se bude opakovat prubeh sezon let nedavno minulych (tedy zklamani),
NIN píše:a prave protoze my pravidelne chodici (A TAKE FANDICI) fanousci ten titul po tech letech chceme, tak nemuzeme rezignovat a jenom mlcet a s ruzovejma brejlema cekat jak to dopadne, kdyz vidime, co se deje !!! Ten titul by vlil novou nadeji do tech, co po tech letitych zklamanich tady, uz dnes neveri (a nechodi). Nemluve o tom, kolik novych divaku by to pritahlo.
a prave protoze my pravidelne chodici (A TAKE FANDICI) fanousci ten titul po tech letech chceme, tak nemuzeme rezignovat a jenom mlcet a s ruzovejma brejlema cekat jak to dopadne, kdyz vidime, co se deje !!! Ten titul by vlil novou nadeji do tech, co po tech letitych zklamanich tady, uz dnes neveri (a nechodi). Nemluve o tom, kolik novych divaku by to pritahlo.
jsem rad,ze nejsem sam,kdo tohle vi ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 29.3.2010 18:18

Že by "jen" titul přitáhl další diváky do ochzů tomu moc nevěřím, to se spíš nabalí politici a ostatní nadlidi :-/ , normální fanoušek je se svým klubem i když titul nemá :kiss: , ale souhlasím s tím, že se musí hrou bavit :applause: ...já mám taky radši HRU i když to ne vždy dobře dopadne, než taktický boj....ale už to tu někdo psal - módní a ceněné je v současné době neprohrát :-O a to se nemusí vyplatit :idea:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.3.2010 18:51

melda píše: ...Že by "jen" titul přitáhl další diváky do ochozů tomu moc nevěřím, to se spíš nabalí politici a ostatní nadlidi :-/ , normální fanoušek je se svým klubem i když titul nemá

To jo, ale to jadro je cca 3000 lidi. Ze takovy budou vsichni na stadionu, to je utopie. Tady chodilo 8-10tisic a pak to postupne klesalo. A ty je potreba dostat zpet na stadion - o tech jsem psal.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2010 19:28

NIN píše:
melda píše: ...Že by "jen" titul přitáhl další diváky do ochozů tomu moc nevěřím, to se spíš nabalí politici a ostatní nadlidi :-/ , normální fanoušek je se svým klubem i když titul nemá
To jo, ale to jadro je cca 3000 lidi. Ze takovy budou vsichni na stadionu, to je utopie. Tady chodilo 8-10tisic a pak to postupne klesalo. A ty je potreba dostat zpet na stadion - o tech jsem psal.

Jo, ale to byla liga v Teplicích něčím novým. Nalákat alespoň dvě třetiny zpět je těžké. To by se musel ten titul opravdu vybojovat, pak zahrát dobře v evropských pohárech a jet pro titul v další sezóně. Teprve pak věřím, že by se začaly vracet stabilní návštěvy kolem deseti tisíc.
Jarní návštěvy už byly také teď docela sympatické. Hlavně proti Slovácku mě necelých pět tisícovek mile překvapilo (v týdnu a po tom výbuchu s Brnem). Jenže pokud se vrátíme k „marečkovskému“ fotbalu, tak to zase klesne na dva, tři tisíce. To jsou ti stabilní fandové, kteří překousnou ledacos.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 29.3.2010 20:34

melda píše:No konečně se ozval někdo, kdo jen "nevrčí" ... Původně jsem nechtěla psát, v Praze jsem nebyla a na onlajnech to tak zle nevypadalo, ale děkuji kolegovi "jardatep" za jeho slova ...
Doufám, že kluci žlutomodrý složí reparát už teď ve středu, i když je to "jen" Ondrášovka !!!

Pokud to pujde, tak by jste mela shlednout ten zapas jestli to jde ze zaznamu fotbalzive.nemyslim to zle, jen aby jste vedela proc jsme tak nabruceny tady.Kazdy tady citil na podzim tu silu a sanci na ten historicky titul.takovy Addax by asi mohl vypravet kolik sezon to v nem uz cuka a chce se ho dockat.Ja bych take rad zazil tu euforii po tom titulu,jako fando v Liberci ci Ostrave.A tak jak se ho nemuzu dockat v Litvinove na hokeji, nemuzu ani s Teplicema.
Tomas
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010