FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Bohemians 1905 - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Bohemians 1905 - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod Addax » 22.3.2010 15:27

Neděle 28.3.2010, výkop v 17:00 hod.
Bohemka poprvé v Ďolíčku a hned s námi. To bude pěkně nabuzená, včetně fanoušků. Ale doma alespoň nebude betonovat, jako u nás a nám by to mohlo jít pěkně do brejků.
Addax
Registrovaný člen

Re: Bohemians 1905 - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod Addax » 22.3.2010 15:31

od Míra » 22.3.2010 15:03 (Teplice-Slovácko)

>>Sice to sem nepatří,ale zeptám se....Na Bohemku v neděli bude se vypravovat zase autobus ze stadionu??<<

...a jestli vůbec? ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 22.3.2010 16:52

Autobus zase by byl dobrej.. ale i kdyby nebyl, tak pojedu vlakem no.. ale určitě do Ďolíčku vyrazim..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod DN15 » 22.3.2010 18:33

Bus tentokrát nebude,jelikož výjezd na slavii byl díky obrovské účasti fans :-( ,většim finačnim mínusem :down:
DN15
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.3.2010 19:43

Addax píše:Neděle 28.3.2010, výkop v 17:00 hod.
Bohemka poprvé v Ďolíčku a hned s námi. To bude pěkně nabuzená, včetně fanoušků. Ale doma alespoň nebude betonovat, jako u nás a nám by to mohlo jít pěkně do brejků.

Hlavne aby jsme zase nehrali "takticky" podle pana Kozla (betonaz "nez se souper vycaka"...) a nezacali hrat fotbal po obdrzenem golu v 80min. za stavu 1:0 pro Bohemku ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 25.3.2010 21:30

Tak kdo se chystá do Ďolíčku? zajímalo by mě, jak to tam bude s lístkama.. jako jestli nebude problém, že až tam dojedu, abych měl lístek..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.3.2010 21:39

RUSSELL píše:Tak kdo se chystá do Ďolíčku? zajímalo by mě, jak to tam bude s lístkama.. jako jestli nebude problém, že až tam dojedu, abych měl lístek..

Do sektoru hostů? Tak o to strach teda opravdu nemám. :-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 26.3.2010 11:34

Karetní stav:

Vachoušek 6žk, Ljevakovič 5žk, Lukáš 4žk, Klein 3žk, Matula 3žk, Stožický 3žk, Vidlička 3žk, Mahmutovič 2žk, Verbíř 2žk

Takže Vachy se musí krotit, jinak si 2x sedne v závěru...
A zajímavý bude, když se teď vykartuje Klein nebo Vidlička. :-O
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.3.2010 12:30

Další zápas jara, což teď bude každý při stavu čela tabulky. Potřebujeme bodový import i kdyby klokan na koze jezdil ;-) Čili, prosím, žádné vyčkávání, ale tvrdě tlačit míč do vápna a střílet z každé pozice od dvaceti metrů od branky. Já se jen modlím, aby se do zápasu ještě nezranil někdo z obránců. Ono úplně stačí to karetní ohrožení.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 26.3.2010 13:07

NIN píše:

Hlavne aby jsme zase nehrali "takticky" podle pana Kozla (betonaz "nez se souper vycaka"...) a nezacali hrat fotbal po obdrzenem golu v 80min. za stavu 1:0 pro Bohemku ...

Hele mladej, ňákej drzej, nééé ?!
:-/
Rozlišuj aspoň zápasy doma a venku. Stačilo by proměňovat šance a můžem se při tom dloubat v nose. A podívej se kolik je karet, marodů a kdo sedí na lavičce. Po třech zápasech nahoru dolu, by neměl kdo hrát. :kiss2:
S každým dalším zápasem bude stále víc o co přijít, kdo z našich má s takovým psychickým tlakem zkušenost? Jedině Došek. Na to, co chceš ty, nejsou lidi. Jsem na zemi, zázraky se nedějí. Vyhraje ten, kdo udrží nejvyšší průměr a udělá nejméně chyb. Ten, kdo si počká za bukem, tak to ve fotbale chodí odjakživa. Ty lítadlo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.3.2010 13:12

Kozel píše:S každým dalším zápasem bude stále víc o co přijít, kdo z našich má s takovým psychickým tlakem zkušenost? Jedině Došek.

Tak to nesouhlasím! S boji o nejvyšší příčky nebo s důležitými zápasy na mezinárodní úrovni mají své zkušenosti i další hráči. Namátkou: Lukáš, Vachoušek, Verbíř, Kalivoda, Grigar, Klein ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 26.3.2010 14:25

JirkaXXL píše:
Kozel píše:S každým dalším zápasem bude stále víc o co přijít, kdo z našich má s takovým psychickým tlakem zkušenost? Jedině Došek.

Tak to nesouhlasím! S boji o nejvyšší příčky nebo s důležitými zápasy na mezinárodní úrovni mají své zkušenosti i další hráči. Namátkou: Lukáš, Vachoušek, Verbíř, Kalivoda, Grigar, Klein ...

To jsou všechno krátké epizody jednotlivých hráčů a ne kolektivní zkušenost. Držet čelo ligy po 3/4 roku bez rozhodujícího náskoku je o něčem jiném. Správná je poznámka, že každý zápas bude zápas roku.
Vycházím z toho, že letošní mistr bude jednooký král mezi slepými. Ani herně nejsme nejlepší. Ze špičky je na tom momentálně lépe minimálně Baník a Plzeň. Ale nedokážou to potvrzovat v každém zápase. Baník a Sparta mají lepšího 12. hráče - diváky. My a Jablonec máme nejlepší trenéry, bojovnost a nasazení. V zákulisních intrikách z pětice Sparta, Baník, Jablonec, Plzeň a Teplice je délka prstů zhruba v uvedeném pořadí a do výsledků mohou promluvit i bafuňáři jiných manšaftů. Sečteno a podtrženo při vyrovnané soutěži platí, co jsem uvedl výše. Vyhraje ten, kdo bude dělat nejméně chyb a udrží nejvyšší průměr, t.j. bude nejlepší v součtu všech ukazatelů. Pochybuji, že mistr bude nejútočnější mužstvo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 26.3.2010 14:26

To je škoda, že nebude výjezd.... tak snad se projekt ,,cesta za titulem" nenechá zahanbit a pojede se na Liberec. Jinak 3 body v ďolíčku.... to by bylo úžasné ale naši tam budou mít takové čtvrtinové tel avivské peklo tak nwm nwm jak se popasují s nadrženýma klokanama. Hodně se mi líbí ten taktický návrh co tu někdo pronesl ve smyslu řezat to na Sňozíka jak to jen pude.... tady vidím cestu... Po zápase se Slováckem jsou už teď pro mě (polo) mistři a hlavně hrdinové takže GO GELB GO :heart: :heart: :heart:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.3.2010 15:26

Patazzz píše:To je škoda, že nebude výjezd...

Tak si udělej osobní výjezd ;-) Já třeba jedu vlakem.

Kozel píše:To jsou všechno krátké epizody jednotlivých hráčů a ne kolektivní zkušenost. Držet čelo ligy po 3/4 roku bez rozhodujícího náskoku je o něčem jiném.

To ano, ale obdobně jsou na tom i ostatní týmy, takže bych rozhodně naše kluky nepasoval do role těch méně zkušených. Minimálně dva tituly už jsme si v nedávné minulosti „protaktizovali“, když bylo důležitější neprohrávat (a nikoliv vyhrávat). Současný kádr má na to hrát ofenzivní fotbal, na podzim to jasně prokazoval. Že jsou dnes soupeři na nás lépe připravení? Myslím, že máme dostatek kvalitních hráčů, abychom to mohli v průběhu sezóny kompenzovat.

Neříkám nějak šílet, ale prostě nehrát ustrašeně, aby ze hry bylo jasně patrné: "my jsme Teplice, jsme tu pro tři body". S jinou filosofií se k titulu dokráčet nedá a Plíšek neustále říká, že do každého zápasu jde jeho tým pro výhru, tak doufám, že podle toho bude hra vypadat i nadále (i přes pár posledních zakopnutí - myslím v herním projevu, s výsledky jsem relativně spokojen).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 26.3.2010 16:08

JirkaXXL píše:
Kozel píše:To jsou všechno krátké epizody jednotlivých hráčů a ne kolektivní zkušenost. Držet čelo ligy po 3/4 roku bez rozhodujícího náskoku je o něčem jiném.

To ano, ale obdobně jsou na tom i ostatní týmy, takže bych rozhodně naše kluky nepasoval do role těch méně zkušených. Minimálně dva tituly už jsme si v nedávné minulosti „protaktizovali“, když bylo důležitější neprohrávat (a nikoliv vyhrávat). Současný kádr má na to hrát ofenzivní fotbal, na podzim to jasně prokazoval. Že jsou dnes soupeři na nás lépe připravení? Myslím, že máme dostatek kvalitních hráčů, abychom to mohli v průběhu sezóny kompenzovat.

Neříkám nějak šílet, ale prostě nehrát ustrašeně, aby ze hry bylo jasně patrné: "my jsme Teplice, jsme tu pro tři body". S jinou filosofií se k titulu dokráčet nedá a Plíšek neustále říká, že do každého zápasu jde jeho tým pro výhru, tak doufám, že podle toho bude hra vypadat i nadále (i přes pár posledních zakopnutí - myslím v herním projevu, s výsledky jsem relativně spokojen).

A to je i můj názor. Hlavní důraz kladu na toto: Když je patřičně vysoké zdravé sebevědomí, při útočném fotbalu si mužstvo pohlídá i zadek. A ne nadarmo odjaktěživa platilo - nejlepší obranou je útok.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 26.3.2010 16:27

Asi se nikdy navzájem nedohodnem,jesli ,,venku,,víc bránit nebo útočit.Ale já si nemohu pomoc,mimo nešťastného zápasu na Slávce,jsme tuhle sezónu ustrašený výkon nikde nepředváděli.To bychom neměli tolik bodů jako máme.Mě se naopak líbí,že i když se nedaří tak jak si všichni představujem a přejem,tak kluci dřou a snaží se.A že vždy nevyhráváme,to nedokáže žadný mančaft.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.3.2010 16:37

Kozel píše:
NIN píše:

Hele mladej, ňákej drzej, nééé ?!
:-/
Rozlišuj aspoň zápasy doma a venku. Stačilo by proměňovat šance a můžem se při tom dloubat v nose. A podívej se kolik je karet, marodů a kdo sedí na lavičce. Po třech zápasech nahoru dolu, by neměl kdo hrát. :kiss2:
S každým dalším zápasem bude stále víc o co přijít, kdo z našich má s takovým psychickým tlakem zkušenost? Jedině Došek. Na to, co chceš ty, nejsou lidi. Jsem na zemi, zázraky se nedějí. Vyhraje ten, kdo udrží nejvyšší průměr a udělá nejméně chyb. Ten, kdo si počká za bukem, tak to ve fotbale chodí odjakživa. Ty lítadlo.

Za prvý - pouze jsem citoval Vaše "odborné" příspěvky. Za druhý - mě tyhle řeči nezajímaj, stojím si za svým. Za třetí - pokud bude komunikace v téhle rovině, tak bude "Vy"kačka. Jasné ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Míra » 26.3.2010 17:30

My s kámošem jedeme vlakem...nenecháme si to ujít...a hlavně ať hrajou v pohodě jaro na podzim..
Míra
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 26.3.2010 19:02

NIN píše:Za prvý - pouze jsem citoval Vaše "odborné" příspěvky. Za druhý - mě tyhle řeči nezajímaj, stojím si za svým. Za třetí - pokud bude komunikace v téhle rovině, tak bude "Vy"kačka. Jasné ?
dobre NIN :applause:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 26.3.2010 19:41

Patazzz píše:To je škoda, že nebude výjezd.... tak snad se projekt ,,cesta za titulem" nenechá zahanbit a pojede se na Liberec. Jinak 3 body v ďolíčku.... to by bylo úžasné ale naši tam budou mít takové čtvrtinové tel avivské peklo tak nwm nwm jak se popasují s nadrženýma klokanama. Hodně se mi líbí ten taktický návrh co tu někdo pronesl ve smyslu řezat to na Sňozíka jak to jen pude.... tady vidím cestu... Po zápase se Slováckem jsou už teď pro mě (polo) mistři a hlavně hrdinové takže GO GELB GO :heart: :heart: :heart:

v tel avivu zadne prehnane peklo nebylo, zrovna fanousci Bohemky by se s nimi mohli merit...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 26.3.2010 22:07

NIN píše:Za prvý - pouze jsem citoval Vaše "odborné" příspěvky. Za druhý - mě tyhle řeči nezajímaj, stojím si za svým. Za třetí - pokud bude komunikace v téhle rovině, tak bude "Vy"kačka. Jasné ?

Klidně tě pošlu do pr..ele i onikáním, pokud si o to budeš dál koledovat tímhle tempem. Pokud mne zrak nešálí, první jsi se otřel o Kozla ty, tudíž jen reagoval podobnou mincí. Nehledě na to, že možná máš v hlavě pár manažerských pouček, ale o skutečném fungování fotbalu víš těžké kulové a jen tu machruješ, přitom Kozel je tvůj pravý opak. Na tomhle fóru je to jeden z mála skutečně fundovaných lidí, s nimiž se dá vést přínosný dialog a ještě má člověk radost, že narazil na někoho rozumného a lidsky respektovatelného.

Mimochodem, k těm manažerským poučkám - jsou to naprostý bláboly, kterýma se může zaklínat jen blbec (což říkám jako člověk, který - jako o sobě tvrdíš i ty - funguje jako vedoucí pracovník).
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 26.3.2010 23:09

:applause:

i když možná spíš :down: V Teplicích se hraje o titul a tady taková podivná diskuze :-O
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.3.2010 10:38

JTB píše:

Klidně tě pošlu do pr..ele i onikáním, pokud si o to budeš dál koledovat tímhle tempem. Pokud mne zrak nešálí, první jsi se otřel o Kozla ty, tudíž jen reagoval podobnou mincí. Nehledě na to, že možná máš v hlavě pár manažerských pouček, ale o skutečném fungování fotbalu víš těžké kulové a jen tu machruješ, přitom Kozel je tvůj pravý opak. Na tomhle fóru je to jeden z mála skutečně fundovaných lidí, s nimiž se dá vést přínosný dialog a ještě má člověk radost, že narazil na někoho rozumného a lidsky respektovatelného.

Mimochodem, k těm manažerským poučkám - jsou to naprostý bláboly, kterýma se může zaklínat jen blbec (což říkám jako člověk, který - jako o sobě tvrdíš i ty - funguje jako vedoucí pracovník).

Im..cil podobného ražení mě nemůže urazit, tak si dejte líbačku a založte si společné forum, kde si můžete navzájem lézt do (_!_). Na manažerský pindy tady mají patent jiní. Já na to koukám jako klasický fanoušek - tedy spotřebitel a zákazník a proto se s nějakým taktickým betonem nikdy nesmířím, tak jako jsem se s tím nesmířil za nějakých 18 let, co na fotbal chodím. Tohle je totiž forum pro fandy FKT. Svoje názory skrz nějakého pisálka měnit nehodlám - nikdy jsem to nedělal a dělat nebudu. Zde panuje pluralita názorů A PROTO SI BUDU VŽDY PSÁT CO CHCI.

PS: že zastávám poměrně vysokou funkci, tě koukám žere víc než jsem si myslel :-D Jo závist, to je svinstvo. Alespoň že máš dobrou pamět.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.3.2010 11:05

JTB píše: ... Pokud mne zrak nešálí, první jsi se otřel o Kozla ty, tudíž jen reagoval podobnou mincí ...

Můj příspěvek vycházel mimochodem z citace samotného p.Kozla z nedávné komunikace ohledně utkání na Slavii "Naopak vyčkávání až se soupeř vycáká a od 75. min začít presovat a udeřit je správné". Takže nechápu, o jakém "otírání" tu blouzníš. S touhle filozofií se já nikdy smířit nehodlám a myslím, že většina fanoušků také ne.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 27.3.2010 11:35

Tak jsem na to zvědav, jakpak to zítra dopadne. Klokani jsou na nás pěkně nažhaveni po tom utkání z podzimu.

http://www.bohemians1905.cz/clanek/10209/odveta-za-podzim-prisne-vylouceni-a-porazka.aspx
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.3.2010 12:02

Jenda-CZ píše:Tak jsem na to zvědav, jakpak to zítra dopadne. Klokani jsou na nás pěkně nažhaveni po tom utkání z podzimu.

Kdyz budem hrat aktivne, tak vyhrajem. Kvalita je na nasi strane.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 27.3.2010 12:40

Chlapi, teď jste se tu pěkně předvedli ...čechráte si tu peří jak kohouti, snad je na těchto stránkách úplně jedno čím kdo je v životě, tady jsme snad všichni fandové...diskuse by se tu mohla vést o fotbale a ne o tom jak se budete titulovat .....bohužel jste mi připoměli žabomyší války mých kolegyň a to jsem si myslela, že mezi muži toho budu ušetřena :-))
Jak vidno, na pohlaví fakt nezáleží, tak se vydýchejte a jedeme dál .... :kiss: :kiss: :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 27.3.2010 12:43

NIN píše:
Jenda-CZ píše:Tak jsem na to zvědav, jakpak to zítra dopadne. Klokani jsou na nás pěkně nažhaveni po tom utkání z podzimu.

Kdyz budem hrat aktivne, tak vyhrajem. Kvalita je na nasi strane.

Jen aby nebyli přemotivovaní a odvetu neodnesl nějaký náš obránce (máme jich těď jako šafránu). A já našim klukům věřim. V práci jsem si prohodil směnu a jedu tam. (Cestu za titulem beru vážně, zatím jsem nechyběl na jediném zápase na Jaře :heart: )
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 27.3.2010 15:19

NIN: Vyvoláš naprosto nesmyslný flamewar a když se někdo zastane napadeného, zaútočíš i na něj. Můžu tě ujistit, že opravdu nemám důvod někomu něco závidět, pracovní zařazení a plat už tuplem ne. Nehledě na to, že já tu jdu s kůží na trh, mé jméno a profese jsou obecně známé, ale co jsi ty? Anonymní machýrek, který tají svou identitu a těžko říct, kolik pravdy je na tom, za koho se vydává... :down:

Nechtěl jsem se do toho zapojovat, ale ty provokace a útoky na fundovanější diskutéry se mi fakt nelíbí a musím se Kozla zastat. Mimochodem, i v tom, co cituješ, měl naprostou pravdu, což zápas jasně ukázal. Kdyby býval v té 75. minutě Došek trefil prázdnou branku, asi bychom to hodnotili úplně jinak...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.3.2010 16:04

JTB píše: Mimochodem, i v tom, co cituješ, měl naprostou pravdu, což zápas jasně ukázal. Kdyby býval v té 75. minutě Došek trefil prázdnou branku, asi bychom to hodnotili úplně jinak...

1/ me narozdil od tebe tvoje prace vubec nezajima (ja tohle tema neotevrel). Ja sem chodim diskutovat O FOTBALE.
2/ zapas na Slavii se uz rozebiral dost a za svym si stojim, protoze pravda se potvrdila v nasledujicich zapasech - prohry se Slovackem i Libercem
3/ ten beton bych kladne nehodnotil ani kdyby L.Dosek dal z te jedine sance gol. Me se proste tahle taktika prící i kdyby se vsichni na hlavu staveli.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.3.2010 17:37

Panove necte toho, do ted jsem si vazil tohoto diskusniho fora hlavne proto,ze se tu kazdy vyjadruje slusne,a ze to nevypada jako nekde jinde na diskusich.Tak ochladime hlavy a zacneme se respektovat?Nepriklanim se ani k jednomu z vas pocechranych kohoutu.Je to o fotbale.Fotbal se hraje na vitezstvi a kolikrat si clovek vzpomene jak se dosahlo po uplynuti nejakeho casu?Ja dokazu zavzpominat i na zapasy ve kterych nic uz neslo a stejne si je clovek pamatuje.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 27.3.2010 20:05

Tomas píše: do ted jsem si vazil tohoto diskusniho fora hlavne proto,ze se tu kazdy vyjadruje slusne,a ze to nevypada jako nekde jinde na diskusich..

to jo, tady je to spíš jak na diskusním foru nějaký britský filozofický fakulty. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se tu jakožto na fotbalovém foru trošku přitvrdilo, je to sport pro chlapy.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 27.3.2010 20:24

S kamarádem jsme dělali neoficiální stránky FKT pod názvem www.fktmypage.cz, nyní jsme je přesměrovali na fkteplicefans.webnode.cz. Určitě nás potěší každá další návštěva. Teplice!!! :heart: :up2:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.3.2010 20:30

Nazdar hoši,
člověk se trochu ponoří do práce a tady zuří zatim bouře. :-O
Použiju formu zde již zavedenou: ;-)
Za prvé: Tykám, protože ve virtuálním světě jsme si všichni rovni. Když si jdu začutat na plácek nebo do tělocvičny, tak taky nevykám. Kdo chce vykání, ať si založí do účtu jméno a příjmění a ne nick.
Za druhé: Betonáž není můj výraz. Vyčkávání až se soupeř vycáká nemusí mít nutně formu bránění všemi lidmi. Jde o to nenechat se rozlítat a do rozhodující fáze zápasu dospět v dobré kondici a s vědomím, že se hraje podle našich not. Hodnotil jsem náš zápas se Slávií bez znalosti následujících výsledků zapasů Slávie se Slováckem a Libercem. Tyto výsledky nelze stejně brát za bernou minci, po tom masakru jsme nebyli ve své kůži ani my (Brno) ani oni, o tom, co se děje v zákulisí Slávie ani nemluvě.
Za třetí: Občas vyvětrat není špatné, akademicky nebo jak říkají politikové "homosexuálně", vedené fórum, by mě nebavilo.
Za čtvrté: Proti útočné hře nic nenamítám a mám ji taky rád. Nelze ji však praktikovat sterotypně od úvodního hvizdu po celý zápas. Například byli bychom schopni otočit zápas se Slováckem, kdybychom do toho bušili hlava - nehlava už v první půli? Každá příručka fotbalu začíná větou: Hra má dvě fáze - obrannou a útočnou.
Za páté: Vnímat fotbal z pozice spotřebitele a zákazníka znamená ho degradovat na cirkus nebo wrestling a sám sebe ochudit o podstatu fotbalu, tu šachovou partii, která se dá při pomalosti fotbalu vysledovat o několik tahů dopředu. Znamená to nic nevědět o treninku a přípravě. Všechno, co se při zápase uděje, je sled nacvičených dovedností jednotlivce, řad i mužstva. Kdo tyto prvky lépe zvolí v dané chvíli, provede a navrsví za sebe, zvítězí.
:handshake:
Koukám Plzeň klopýtla. Už se třesu na Bohemku.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 28.3.2010 4:19

kozel: za šesté, ámen! :yes: :up:
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 28.3.2010 8:17

Jak hrály Teplice v Dolíčku v minulosti? http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... -v-Dolicku
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.3.2010 10:23

Kozel píše:... Vnímat fotbal z pozice spotřebitele a zákazníka znamená ho degradovat na cirkus nebo wrestling a sám sebe ochudit o podstatu fotbalu, tu šachovou partii, která se dá při pomalosti fotbalu vysledovat o několik tahů dopředu. Znamená to nic nevědět o treninku a přípravě. Všechno, co se při zápase uděje, je sled nacvičených dovedností jednotlivce, řad i mužstva. Kdo tyto prvky lépe zvolí v dané chvíli, provede a navrsví za sebe, zvítězí.

Fotbal JE produkt jako jakýkoliv jiný (s tou vyjímkou, že když si jiný produkt lidi nekupují, tak se přestane vyrábět ...), s tím prostě nic nenaděláme. Je třeba si uvědomit, že těch 3 tisíce skalních na tenhle "produkt" bude chodit, za jakýchkoliv okolností. Ale těch 5000 lidí, kteří dříve chodili a dnes nechodí, zajímá dlouhodobě potvrzovaná kvalita toho produktu. Bez toho prostě ti lidé znovu chodit nezačnou. A o ten zájem a ty diváky tu především jde, ne o pár odborníků (ted bez ironie), co konkrétní výkon v utkání nekonečně takticky rozeberou. Upřímně, kdo by chtěl sponzorovat klub na který chodí dlouhodobě 3000-4500lidí ? Obzvláště při kvalitě a "renomé" naší ligy ? Jak dlouho to může trvat ? A o to tu jde. proto (já osobně) chci aby se udržel vysoký standard podzimních výkonů a hlavně aby se neustupovalo z divácky atraktivní linie koukatelného fotbalu i když se třeba párkrát prohraje.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.3.2010 11:31

Takže dnes v 17:00 všichni fandit :applause: BUDE TO BOJ a doufám, že s vítězným koncem pro nás :yes: TEPLICE DO TOHO !
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 16:13

Nevíte proč nehraje Mahmut ?? Že by žolík ? :)
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2010 16:24

Linus7 píše:Nevíte proč nehraje Mahmut ?? Že by žolík ? :)

Asi proto,ze posledni 3 zapasy nebyly nic moc z jeho strany.Zolik proc ne?Kdyz to bude jako s Dosanem...
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2010 16:33

Tak ta Bohemka neni vubec marna, bude to tezke.Skoda,ze to Ljevovi nepadlo ten trubka to musel vyhlavickovat z brany :-(
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 28.3.2010 16:40

to už by bylo, aby to tam na popáte neprošlo :-) , bohužel to nic neměni na tom, že nás Bohemka přehráva
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 16:40

Góóóóóól !!! Super VONDY !!! 154 dorážek, už sem myslel že to gól nebude, Zoubik 2x do poloprázdný, vždy to někdo zblokoval, Došan, ... :D Super, jen tak dál !!! :heart:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2010 16:42

Goooooooool vyborne ,Vondy........sice 150 pokusu v 5s ,ale je tam :applause:
Hrat ted aktivne.Bohemka je asi lepsim tymem 15min. , ale nesmime zalezt.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 16:44

Jinak na Spartě zase penalta, už to je vtipný :-D :no: Žofčák nedal, šlapeme Brno !!

TEPLICÉÉÉ
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 16:45

Sparta vede :(
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 16:47

A my jsme zase zalezlí ... Musíme hrá aktivně kua !!!!! Koledujem si o góla
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2010 16:49

Polocas,jeste ze tak.....ufff
Linus>, spletli jsme se o 4 dorazky.. :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 16:53

Tomas píše:Polocas,jeste ze tak.....ufff
Linus>, spletli jsme se o 4 dorazky.. :-))

Jojo, taky jsem se zasmál, když jsem to četl :D :up2:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.3.2010 17:13

nejak se to hroti .....ja bych asi ten aut vratil Bohemce.Nic tak nebezpecneho by to nebylo.
Tomas
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010