FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Brno (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Teplice - Brno (2009/2010)

Příspěvekod redkaf » 20.3.2010 21:00

nemám slov...
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 20.3.2010 21:09

NIN píše:jo a uz konecne posadte Vachouska, potrebuje to jak prase drbani. Polach nam dneska ukazal, jak vypada ofenzivni zaloznik. Pri jeho veku klobouk dolu !Vachousek nevyprodukoval vic jak 3 zapasy kloudnou prihravku na utocnika po zemi.

Ano, naprosto souhlasím. Také už mi delší dobu vadí. Nemá pořádný tah na bránu a pak to akorát zasekne a přihrává zpátky na obránce. Opravdu, vyhodit na lavičku Doška a Vachouška. Místo něj může hrát ve středu pole Kalivoda (věřím, že uprostřed je schopen zahráb obstojně)
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 20.3.2010 21:19

Ježiš vy jste fandové twl, neházejte na ně špínu, nepomlouvejte je apod. Tyhle dlouhý negativně psaný romány nikomu nepomůžou. Sami jste viděli jak ti kluci byli smutní z té prohry. Hold si štěstí vybrali s Plzní, teď prohráli. Na jednu stranu ta prohra přijít jednou musela a ještě je to dobře. Aspoň nebudou pod takovým tlakem a ve čvrtek to Slovácko roznesou... :applause:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod kubiiiceek » 20.3.2010 21:35

NO promiňte, ale Vachouška se musím zastat .. není to bůhví jaký rychlík, ale pokud je potřeba v záloze podržet balon nebo obejít hráče či rozdat balon do lajny, tak to dokáže jako málokdo .. Kolikrát za zápas obešel hráče, vybojoval balon nebo zastavil útok hostí .. Podle mě nebyl jeho víkon nějaký vyjímečný, ale určitě si nezaslouží vaši ostrou kritiku ! ;-)
kubiiiceek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 20.3.2010 21:36

Patazzz píše:Ježiš vy jste fandové twl, neházejte na ně špínu, nepomlouvejte je apod. Tyhle dlouhý negativně psaný romány nikomu nepomůžou. Sami jste viděli jak ti kluci byli smutní z té prohry. Hold si štěstí vybrali s Plzní, teď prohráli. Na jednu stranu ta prohra přijít jednou musela a ještě je to dobře. Aspoň nebudou pod takovým tlakem a ve čvrtek to Slovácko roznesou... :applause:

Byli tak smutni, ze hned utekli do kabiny,ikdyz jim fandove i tak zatleskali.Prislo se jich rozloucit 5.Nevim presne kdo,ale ikdyz se skandovalo,a tleskalo stejne zmizeli v kabine.I ja zatleskal tem 5ti.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.3.2010 22:12

Smolný zápas, od šestnáctky k šestnáctce. Podle mě klasický remízový nemastný-neslaný duel, bohužel Brno dalo ušmudlanou branku, my jsme opět šance zahazovali. Jak říkám, smůla. Teď jen doufat, že to není začátek nějaké deky (připomínám - třetí zápas jara bez vstřeleného gólu). Jde se dál, pořád je hodně bodů ve hře.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 20.3.2010 23:45

Dnes jsem si cestou domů vyslechl tolik žlučovitých keců, že i na mě to bylo moc. Tady to není o moc lepší. Zápas jsem tu už ohodnotil a k výkonům jednotlivců se nemá cenu vracet, protože dnes mi rozhodně nepřišlo, že by to bylo o nějakém selhání jednotlivců. Někomu to šlo mizerně někomu jen trochu špatně, ale nefungovalo to celkově. Ne, že by nás Brno vyloženě přehrávalo, ale zkrátka jsme se nedokázali více natlačit do šancí nebo v nich být údernější.

Aktuální kolo nabízí ale jedno zamyšlení k celému letošnímu ročníku nebo k průběhu jara. Letos se říká, že v lize může více než kdykoliv jindy každý ztratit s každým. Letos se tuplem nehraje na nějaké papírové předpoklady. Některé fandy naštval bod z Českých Budějovic. Ten samý tým ale dnes vyloupil Bazaly.

To poslední, co můžeme dnes udělat jako fandové, je začít po jedné nečekané ztrátě bodů zalézat zpátky do svých nor plni skepse a zabalit sezónu po první domácí prohře po ... tak dlouhé době, že už si opravdu nevzpomínám kdy a s kým jsme doma naposledy padli v lize.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 21.3.2010 0:19

Jen k tématu Došek - souhlasím, s jeho formou je to spíš čím dál horší a týmu dneska vysloveně neprospíval, ale ono Plíškovi asi sotva co zbývalo. Zdravý byl akorát on s Mahmuovičem, Vondrášek po zranění začal trénovat snad ve čtvrtek.

A k tomu, co to znamená pro boj o titul - je to pitomá ztráta, to každopádně, ale ztrácet budou i další. Sparta jede snad ve středu do Jablonce, pak má doma Brno...prostě se uvidí. Tabulka i los jsou natolik zamotaný, že si teď netroufne tipovat nikdo nic.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 21.3.2010 0:47

Dnes jsme během dvou poločasů hráli fotbal zhruba 20 minut,nejednalo se o taktiku ,šlo o připosranost.Většinou se hráčů zastávám,ale dnes snaha na 30 procent nestačí ani na okres :down:
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.3.2010 8:37

kubiiiceek píše:NO promiňte, ale Vachouška se musím zastat .. není to bůhví jaký rychlík, ale pokud je potřeba v záloze podržet balon nebo obejít hráče či rozdat balon do lajny, tak to dokáže jako málokdo .. Kolikrát za zápas obešel hráče, vybojoval balon nebo zastavil útok hostí .. Podle mě nebyl jeho víkon nějaký vyjímečný, ale určitě si nezaslouží vaši ostrou kritiku ! ;-)

Bavime se o postu ofenzivniho zaloznika,nikoliv defenzivniho ... Ten ma za ukol maximalne podporit utok, vyprodukovat FINALNI nahravku pro utocniky a take davat goly. A to se dlouhodobe nedeje.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.3.2010 8:48

Tomas píše:...Mahmut tam dneska zadrbal co mohl...

To snad ne ? Za celej zapas nedostal kloudnou prihravku do nohy a pokud nejaky mic zadrbal , tak jedine ten, pro ktery si musel sam dojit na pulku nebo si ho sam vybojoval ! Budme radi, ze tu Mahmutovice mame. O to je nase priposrana nakopavana hloupejsi, ze neumime prednosti tohoto (na nasi ligu) vyjimecneho utocnika vyuzit na 100%.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.3.2010 9:13

NIN píše:

To snad ne ? Za celej zapas nedostal kloudnou prihravku do nohy a pokud nejaky mic zadrbal , tak jedine ten, pro ktery si musel sam dojit na pulku nebo si ho sam vybojoval ! Budme radi, ze tu Mahmutovice mame. O to je nase priposrana nakopavana hloupejsi, ze neumime prednosti tohoto (na nasi ligu) vyjimecneho utocnika vyuzit na 100%.

Ale jo, z toho mala nevytezil.Proste jsme nedokazali prejit kloudne pres pulku,a z toho pramenilo, ze jsme nemeli sance.Proste to nebyl hezky zapas a az na Vondyho mne vsichni zklamali.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 21.3.2010 9:42

NIN píše:

od Ljevy dostal golovou prihru
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 21.3.2010 9:47

napsty píše::-D 4000 na Brno? To by muselo bejt už jarní počasí jinak budem rádi za 3

Přišlo víc jak 4000 lidí. !!!! :up: Takže se smát můžeš pouze sobě. :-D
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 21.3.2010 11:23

;-) JJ to bylo asi jediný pozitivum toho včerejšího průseru.Ve čtvrtek čekam jednu z nejnizsich nastev za posledni roky :up:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 21.3.2010 12:28

napsty píše:;-) JJ to bylo asi jediný pozitivum toho včerejšího průseru.Ve čtvrtek čekam jednu z nejnizsich nastev za posledni roky :up:

Ááá Lukasmen má spolubojovníka? :-))
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 21.3.2010 15:15

Byli jste včera na fotbale? Najděte se na fotkách :-)

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... v-hledisti
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 21.3.2010 15:17

Prohru beru na sebe protože pořád makám a chlapce nemá kdo dirigovat - Plíšek na jedný straně já na druhý - B-) B-) B-)
Došli síly a náš brejkovej styl je utlučenej přestupem Doška.
Pokud je budeme omlouvat prosim ale kritika ještě nikomu neublížila.
Plíšek musí zapojit víc hráčů aby se zvedla konkurence - posadit Vachouška,Doška,Stožickýho,Verbíře a vsadit na mladý a zapojit Gašparíka s Kalivodou.
Místo
Doška - Veverka
Stožickýho - Vondrášek
Verbíře - Gašparík
Vachouška - Kalivodu nebo Ljevakoviče a místo Ljevy třeba Matula.
Možností má Plíšek pořád dost a zminovaná 4 by potom eventuelně mohla zasáhnout do zápasu.
Chybí Mareš kterej vždycky něco vymyslel nebo zadrbal ale aspon se něco dělo - je nutný ho podobnym stylem hráče nahradit - mohl by to bít Vondrášek - Veverku do utoku pro jeho střeleckej potenciál - Doška nechat dožít na lavici.
Je důležitý dát o gol víc než soupeř to musí bejt taktika všech zápasů.Za každou cenu se cpát do vápna - Sparta zase Vymyšlená penalta a ještě červená bravo Spartanligo.
Nic se neděje jedeme dál - na Slovácko stíhám 2 půli tak snad chlapce společně dovedeme k vítězství :handshake: :handshake: :handshake:
tom

Příspěvekod redkaf » 21.3.2010 18:15

Zrovna Stožický se mi proti Brnu i celkem líbil :-)
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 21.3.2010 19:49

redkaf píše:Zrovna Stožický se mi proti Brnu i celkem líbil :-)

Jj, je na něm vidět, že na lavičce sedět nechce ;-)
Škoda že takhle nebojuje víc hráčů :-(
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 21.3.2010 20:21

Jó, jó sokolíci - dovolte mi opět připomenout staré známé:
Nejsme žádní muzikanti, abychom furt vyhrávali....
Teď jsme tady od toho mi, fanoušci, abychom se pokusili zvednout klukům sebevědomí na podzimní výšku.Nechme už hodnocení , tým hrál tak jak hrál, zpátky už to nikdo nevrátí.Je jasný, že i Plíšek to viděl a věřím tomu, že jemu se taky výkon až tak nezdál.Fotbal hrát určitě od podzimu nezapoměli, musí to být opět v makovicích.Nezbývá než jim to tam v těch hlavách trochu připomenout a v tom je naše úloha.Ne ve věčném peskování.Jedeme dál... :hi:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod rosta » 21.3.2010 21:43

Patazzz píše:Ježiš vy jste fandové twl, neházejte na ně špínu, nepomlouvejte je apod. Tyhle dlouhý negativně psaný romány nikomu nepomůžou. Sami jste viděli jak ti kluci byli smutní z té prohry. Hold si štěstí vybrali s Plzní, teď prohráli. Na jednu stranu ta prohra přijít jednou musela a ještě je to dobře. Aspoň nebudou pod takovým tlakem a ve čvrtek to Slovácko roznesou... :applause:

ahoj ,jsem tu nový ,jen chci reagovat na tvůj příspěvek.
prohrát můžou ,ale musí na hřišti makat ,to co předvedli v sobotu byl děs.
nikdo na ně nebude nadávat ,když uvidí snahu. ;-)
rosta
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.3.2010 22:25

Tak jsem bádal po příčině porážky a je to jasné. Fotbalovej pámbíček delegoval na zápas Teplic jinýho anděla než obvykle, ten to zmotal a doletěl do Frankfurtu za Feninem. To je celý. :hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 22.3.2010 0:45

Často se říká: byl to prostě jen "zápas blbec"... já si to nemyslím, kluci hráli první poločas zatraceně vlažně a kdyby si nevytvořili 20ti minutový drtivý nápor, tak z toho mohla bejt uplná fraška. Takhle se o titul fakt nehraje, kluci musí jezdit po p*deli - a určitě si to v kabině po zápase hned řekli..

Brno nepředvedlo také žádné galapředstavení (oproti Plzni, uplný nic), ale soustředilo se trpělivě na eliminaci našich největších zbraní (mahmuta a pravé strany) a nakonec šťastně vyhrálo..

Rozhodčí pískal přesně, někdy ale hru zbytečně kouskoval, hlavně v prvním pol.

a moje hodnocení: :-)

Teplice: Slavík 5 - Vidlička 4, Klein 6, Rosa 5, Siva 5 (87.Veverka) - Verbíř 4, Ljevakovič 6, Vachoušek 5, Zoubele 5 (66.Stožický 4)- Mahmutovič 7, Došek 3 (60.Vondrášek 6).

Brno: Bureš 6- Jílek 6, Huška 5, Trousil 7, Husár 5- Dostálek 4, Křeček 4, Polách 6 (90.Borák) - Rabušic 5 (72.Okleštěk), Došek 5, Kalabiška 5.
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 22.3.2010 1:01

Jinak na Spartě to byla dobrá komedie s tou přísnou penaltou a následnou červenou kartou. Takový věci se dějou asi jen na Letný...při její honbě za titulem...

Pan Kapr z Bohemians Praha, zřejmě usoudil, že záchrana bude pro Střížkov již hodně obtížná a tak vytáhl notářsky ověřenou zprávu na Olomouc.. A doufá v nějaký odečet bodů a nebo rovnou sestup Sigmy? :up2:
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 22.3.2010 7:20

Jenda-CZ píše: Myslím, že Zoubele na to prostě ještě nemá, je moc splašenej...!

Naopak, Zoubele mi přišel jako jeden s nejlepších. Osobně v něm vidim velikej příslib do budoucna
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.3.2010 7:44

Zakarpattya FC píše:Jinak na Spartě to byla dobrá komedie s tou přísnou penaltou a následnou červenou kartou. Takový věci se dějou asi jen na Letný...při její honbě za titulem...

Pan Kapr z Bohemians Praha, zřejmě usoudil, že záchrana bude pro Střížkov již hodně obtížná a tak vytáhl notářsky ověřenou zprávu na Olomouc.. A doufá v nějaký odečet bodů a nebo rovnou sestup Sigmy? :up2:

Souhlas - razítko - podpis - tečka.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 22.3.2010 8:43

JTB píše:Jen k tématu Došek - souhlasím, s jeho formou je to spíš čím dál horší a týmu dneska vysloveně neprospíval, ale ono Plíškovi asi sotva co zbývalo. Zdravý byl akorát on s Mahmuovičem, Vondrášek po zranění začal trénovat snad

A chlapče, co 2.nejlepší střelec II.ligy Veverka? Zrovna Kalabiška se "umístil" až za ním a teď je to jeden z největších "objevů jara"!
Jóóó,druhá liga,to je velká kvalita.....a ne že ne!

PS: Melunovič už se začíná velmi nadějně "klubat".... :yes:
Petřík

Příspěvekod Dj_Buky » 22.3.2010 9:35

musím se přiklonit k názoru, že ačkoli je v týmu moc absentujících (a za tento stav nejsem nijak rád), tak ještě to neni tak horky- zejmena útok by to chtělo provětrat- Mathmut ať tam samotřejmě zůstane, ale do furt ta Doškovaná?? na co přišel Veverka? na to aby hrál za béčko, to doufám že ne!nemyslm si, že tam získá lepší herní praxi než měl v Ústí! jiné týmy gambáčligy se holedbají Vydrama, Kalbiškama a podobně a média jim to (s prominutím) žerou.
Já vím že z jednoho prohraného zápasu se nestřílí, nevadí.. Ale že na slávii mířila do brány jedna střela a teď z brnem dvě, tak to je jasný že s takovou to vyhrát nepůjde.

Do příštího zápasu držím palce a věřím, že naši vyhrajou!!
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.3.2010 12:55

Dj_Buky píše:na co přišel Veverka?

Tuhle otázku si také kladu. Teď jsme měli fit jen tři klasické útočníky včetně jeho a stejně se na hřiště nedostal. Čekal jsem, že bude hrát - zejména, když v přípravě rozhodně nevypadal špatně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 22.3.2010 13:57

JirkaXXL píše:

Tuhle otázku si také kladu. Teď jsme měli fit jen tři klasické útočníky včetně jeho a stejně se na hřiště nedostal. Čekal jsem, že bude hrát - zejména, když v přípravě rozhodně nevypadal špatně.

Řekl bych, že za to může Mahmutovič. Veverčák by ho dubloval, je to typově podobný hráč. Takovou zálohu nemáme, aby dokázala uvolňovat dva typické útočníky. Zatím vždycky jeden útočník hraje pod hrotem jakousi spojku nebo polozálohu. Například ty výtky vůči Doškovi jsou podle mě proto, že je nejlépe bránícím útočníkem. Docela by mě zajímalo, jak by jako zatažený útočník zahrál Vachoušek.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 22.3.2010 14:09

Kozel píše:
JirkaXXL píše:

Řekl bych, že za to může Mahmutovič. Veverčák by ho dubloval, je to typově podobný hráč.

Rohatej,dovolil bych si s Tebou "výrazně" nesouhlasit.......
Mahmutovič je né zrovna moc technické "torpédo" s raketovým startem a úžasnou silou,poměrně dost zbrklý a myslím si,že tím je jeho další růst limitovaný...bez tvořivého nahravače je.......
Veverka je (až moc) jemný technik,rád dostává balón "přímo do nohy",schopný kombinací i překvapivých řešení,ale háklivý na důraz a herní zodpovědnost.......

PS: vím co říkám....Veverka dal za půl sezóny 11 gólů a Aidin při 30% ní úspěšnosti 8...ten mohl dát za sezonu i 30gólů...tolikrát to dostal "namazáno" :yes:
Petřík

Příspěvekod Petřík » 22.3.2010 15:01

Kozel píše:Docela by mě zajímalo, jak by jako zatažený útočník zahrál Vachoušek.

Mne taky......
Takhle to hrál za působení Plíška v Ústí technicky skvělý Fousek a klapalo to nádherně...góly dávali Fousek a i Džeko,resp.Brožík......a nikdo (by) nemusel F.resp.V. "obtěžovat" bráněním.... ;-)
Petřík

Příspěvekod AkaKchan » 22.3.2010 15:51

Petřík píše:
Kozel píše:Docela by mě zajímalo, jak by jako zatažený útočník zahrál Vachoušek.

Mne taky......
Takhle to hrál za působení Plíška v Ústí technicky skvělý Fousek a klapalo to nádherně...góly dávali Fousek a i Džeko,resp.Brožík......a nikdo (by) nemusel F.resp.V. "obtěžovat" bráněním.... ;-)

To je sice hezký, ale koho do zálohy? Kalivodu jsem hrát uprostřed jestě neviděl, a nikoho jinýho do zálohy směrem dopředu nemáme. Všechno spíš obranáři. Takže Vachy vysunutý dopředu prosím, ale kdo bude hrát za ním?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.3.2010 19:50

Dj_Buky píše:....zejmena útok by to chtělo provětrat- Mathmut ať tam samotřejmě zůstane, ale do furt ta Doškovaná?? na co přišel Veverka? na to aby hrál za béčko, to doufám že ne! ..... Ale že na slávii mířila do brány jedna střela a teď z brnem dvě, tak to je jasný že s takovou to vyhrát nepůjde.

Naprosto presne ! :applause: Uz jsem myslel, ze to vidim jen ja ... TO JSOU TOTIZ HOLA FAKTA !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.3.2010 19:53

Kozel píše:
JirkaXXL píše:

Řekl bych, že za to může Mahmutovič. Veverčák by ho dubloval, je to typově podobný hráč. Takovou zálohu nemáme, aby dokázala uvolňovat dva typické útočníky. Zatím vždycky jeden útočník hraje pod hrotem jakousi spojku nebo polozálohu. Například ty výtky vůči Doškovi jsou podle mě proto, že je nejlépe bránícím útočníkem. Docela by mě zajímalo, jak by jako zatažený útočník zahrál Vachoušek.

Prokouknul jsem te Libore. Prestan tu agitovat nesmysly. Realita je jinde.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 22.3.2010 20:08

AkaKchan píše: ... To je sice hezký, ale koho do zálohy? Kalivodu jsem hrát uprostřed jestě neviděl, a nikoho jinýho do zálohy směrem dopředu nemáme. Všechno spíš obranáři. Takže Vachy vysunutý dopředu prosím, ale kdo bude hrát za ním?

prave ze Kalivoda, jinak nechapu na co ho brali. Na kraj je zoufale pomaly.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.3.2010 22:09

Posadit Mahmuta,opet mu to prospeje jako na podzim,a jak se potom rozjel, kdyz si sednul.Utok Veverka-Vondrasek.Kalivoda klidne do stredu.Mame v zapase porad 3 stridani tak proc to nezkusit takhle od zacatku?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 22.3.2010 22:49

To Tomas: Si děláš srandu????????? Mahmutovič je nejnebezpečnější hráč. Spíš Verba má týmu co dát už jen v průběhu zápasu. Stejně jako zatím Libor Došek.
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.3.2010 1:03

Tomas píše:Posadit Mahmuta,opet mu to prospeje jako na podzim,a jak se potom rozjel, kdyz si sednul.Utok Veverka-Vondrasek.Kalivoda klidne do stredu.Mame v zapase porad 3 stridani tak proc to nezkusit takhle od zacatku?

A proc jako ? Za to ze neni shopen dat gol z niceho ? Na ten gol mu musi nekdo (po zemi) nahrat ! A vicekrat! To neni Inzaghi,aby z jedne upocene sance (kterou si notabene sam musi vytvorit) dal gol. Kdyby byl, tak uz tady nehraje ! Tech sanci musi tym vytvorit aspon 10, aby se 2 ujaly. Proto musime hrat utocne jako na podzim. To jsou stejny kecy jako na Dzeka svyho casu, kdy tu nekteri chytraci horovali za Kropu ... Budu blejt velebnosti.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.3.2010 1:04

.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 23.3.2010 2:47

NIN: Tak s tim nesouhlasim, Inzaghi si šance moc často nevytvářel, jeho um spočíval v tom, že stál na místě kam se náhodně odraženej nebo golmanem vyraženej balon, nebo když náhodně balon prošel celou obranou a na místě kde by normálně nikdo nestál byl sám Velký superpippo...
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 23.3.2010 11:53

SEKTOR15 píše:NIN: Tak s tim nesouhlasim, Inzaghi si šance moc často nevytvářel, jeho um spočíval v tom, že stál na místě kam se náhodně odraženej nebo golmanem vyraženej balon, nebo když náhodně balon prošel celou obranou a na místě kde by normálně nikdo nestál byl sám Velký superpippo...

Inzaghi stal skoro porad v ofsajdu a zkousel to a zkousel az mu to vyslo.Tady nikdo neprirovnava Kroupu .Tady jde o to,Veverka muze ukazat od zacatku co umi.Vzyt mame porad 3 stridani a to je takovy problem v prubehu zapasu Risu stahnout a dat tam Aidina??Proc to nezkusit trochu jinak,neprekvapit Slovacko.Zatim se na nas vsechny tymy dokazaly pripravit a eliminovali nas , jak pravou stranu tak si hlidaji Aidina.Nikdo nerika,ze Mahmut nepatri do zakladu,je dobrej,patri tam,ale proste to ted neslo,tak zkusime dat sanci "Vevercakovi".Sakra proc jsme si ho stahovali,kdyz se pak sazi na 13hracu?To by mu bylo v Usti lepe!!
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.3.2010 18:51

SEKTOR15 píše:NIN: Tak s tim nesouhlasim, Inzaghi si šance moc často nevytvářel, jeho um spočíval v tom, že stál na místě kam se náhodně odraženej nebo golmanem vyraženej balon, nebo když náhodně balon prošel celou obranou a na místě kde by normálně nikdo nestál byl sám Velký superpippo...

Podstata prispevku byla v absolutnim promenovani sanci. Sbirani balonu z hloubi pole bylo mysleno k Mahmutovi.
Mimochodem jsem si vzpomnel na chudaka Maska, ten na tom byl tehda jeste hur. Co si nevybojoval, to nemel. Kdepak hraje chlapec ???
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.3.2010 18:53

Tomas píše:

Inzaghi stal skoro porad v ofsajdu a zkousel to a zkousel az mu to vyslo.Tady nikdo neprirovnava Kroupu .Tady jde o to,Veverka muze ukazat od zacatku co umi.Vzyt mame porad 3 stridani a to je takovy problem v prubehu zapasu Risu stahnout a dat tam Aidina??Proc to nezkusit trochu jinak,neprekvapit Slovacko.Zatim se na nas vsechny tymy dokazaly pripravit a eliminovali nas , jak pravou stranu tak si hlidaji Aidina.Nikdo nerika,ze Mahmut nepatri do zakladu,je dobrej,patri tam,ale proste to ted neslo,tak zkusime dat sanci "Vevercakovi".Sakra proc jsme si ho stahovali,kdyz se pak sazi na 13hracu?To by mu bylo v Usti lepe!!

At hraje, ale misto Doska. A pokud bude trvat nakopavana, bude na tom stejne jako Mahmut.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 23.3.2010 19:04

NIN píše:
Tomas píše:

At hraje, ale misto Doska. A pokud bude trvat nakopavana, bude na tom stejne jako Mahmut.

Misto Doska tam je Vondrasek
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.3.2010 19:14

Tomas píše: ...Misto Doska tam je Vondrasek

Je, nebo by mel byt ? To je rozdil ! Mam obavy, ze z urcitych duvodu se navrat osvedceneho utoku s "teplickym Rooneym" nechysta ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 23.3.2010 19:24

NIN píše:
Tomas píše: ...Misto Doska tam je Vondrasek

Je, nebo by mel byt ? To je rozdil ! Mam obavy, ze z urcitych duvodu se navrat osvedceneho utoku s "teplickym Rooneym" nechysta ...

No myslim z meho pohledu tam je Vondrasek misto Dosaka, a Vevercak misto Aidina.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 23.3.2010 21:17

Já tvrdim Vondrášek na kraj - Mahmut s Veverkou utok podporovanej Vondráškem na druhý straně Gašparík a musí to jít - nedat balon dozadu je základ - nasadit totální ofenzívu hrr na ně.
Skore klidně 5:4 ale hlavně dávat goly a hrát svoji hru.
Vykašlat se na obranu všichni hurá dopředu a holt musíme dát víc golů jako soupeř a je to.
Nasadit Grigara a posadit Vachouška - Náhrada Kalivoda.
Jinak pojem bránící utočník čtu prvně a doufám že naposled.
tom

Příspěvekod Mára » 23.3.2010 22:19

tom píše:Já tvrdim Vondrášek na kraj - Mahmut s Veverkou utok podporovanej Vondráškem na druhý straně Gašparík a musí to jít - nedat balon dozadu je základ - nasadit totální ofenzívu hrr na ně.
Skore klidně 5:4 ale hlavně dávat goly a hrát svoji hru.
Vykašlat se na obranu všichni hurá dopředu a holt musíme dát víc golů jako soupeř a je to.
Nasadit Grigara a posadit Vachouška - Náhrada Kalivoda.
Jinak pojem bránící utočník čtu prvně a doufám že naposled.

To už raději Vondráška do útoku a Veverku na stranu (nevim, na kterých postech může hrát) protože Vondrášek je hodně platný v osobních soubojích.
S hrr taktikou se titul nevyhrává :) Klidná kombinační hra, držet míč na svých kopačkách..a pak to příjde samo. :) Vykašlat se na obranu by se nám mohlo hooodně vymstít
Mára
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010